Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
Shaun Wade-et pedig elvitte a Ravens.....
több mint 5 éve
Ez a két utolsó pick...feltrade-del.....persze mindig jobb, ha csak a harmadik napon vagy ideges.....de most az vagyok. Egy noname srác....volt egy jó idénye, ahogy látom, előtte semmi....a CBS boardon fent sem volt....egyébként a PFF rangsor 359. játékosa. De szerintem a Ravens elől akartuk elvinni a Ravens most jön ha jók az emlékeim. Ennyire kihagyhatatlan lenne?
több mint 5 éve
Te vagy az első ember, aki hallott már róla itt a környezetemben. 😀www.profootballnetwork.com/isaiahh-loudermilk-nfl-draft-player-profile-wisconsin-defensive-tackle/Hangostej. ☺ Tok jol hangzik. En mockoltam a Ravenshez korabban. Jo pikk.
Klaci79
RedFive
több mint 5 éve
Hát nem tudom. Feltrade-elni érte? Ennyire jó lenne? Nem értem....www.profootballnetwork.com/isaiahh-loudermilk-nfl-draft-player-profile-wisconsin-defensive-tackle/Hangostej. ☺ Tok jol hangzik. En mockoltam a Ravenshez korabban. Jo pikk.
Klaci79
RedFive
több mint 5 éve
www.profootballnetwork.com/isaiahh-loudermilk-nfl-draft-player-profile-wisconsin-defensive-tackle/Hangostej. ☺ Tok jol hangzik. En mockoltam a Ravenshez korabban. Jo pikk.
Klaci79
Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
Hát a pickek közül ez a Buddy pick az, ami nagyon nem tetszik. Talán azt látjuk benne, hogy a rohangáló QB-k ellen jó lehet, viszont a kreatív O-k ellen vége volt a fősulin is, mint a botnak. No és ilyen lesz egy pár az NFL-ben. Ezt pedig nem lehet tanulni. Ha 6. körben jön azt mondom rendben, de 4. körben vagyunk. De persze lehet sokat várok el és ezért vagyok csalódott.
több mint 5 éve
Feltradeltetek hello, ti vagytok az oran!
Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
Na kit szeretünk ennyire hogy feltradeltünk?Egy DE, Isaiahh Lodermilk
több mint 5 éve
Kit küldtünk megfigyelőnek a Texans a&m prodayre?
több mint 5 éve
Bush mellé egy tipikus tackle machine Vince utód...amire mindig szükség van. egy gondom van. Coverage-ban a srác gyengébb.....és az egész Steelers D itt gyenge....meglátjuk. Azt gondolom mind ő, mind Moore itt a 4. végén értéken van, főleg, hogy nincs 5. körünk. No akkor pihi és jöjjön akkor a vége majd a 6-7. körökkel.
több mint 5 éve
Hát ez ki....A D kapitánya volt tavaly, ahogy az idény végén, ahogy olvastam Moore meg a másik oldalon.
Buddy Johnson...valamit nagyon megnéztünk ezen a Texas A&M pro dayen
Klaci79
több mint 5 éve
Tudom össze lehet vágni, de nem ügyetlen és lassú : www.youtube.com/watch?v=ZSYGr-o10Ik
több mint 5 éve
Legalább tud szimulálni...
több mint 5 éve
több mint 5 éve
Hát ez ki....Buddy Johnson...valamit nagyon megnéztünk ezen a Texas A&M pro dayen
több mint 5 éve
OT rush (is) van, ahogy látom, így valszinű ezt tudtuk is, ezért (sem) kockáztattuk meg, hogy nem lesz bent.Nos, ami biztos. Megvan a Center és a tackle pickünk is. Klemm pedig dolgozhat az ügyön. Nincs könnyű dolga azért, azt lássuk be.
több mint 5 éve
Én nem bánom ha még mindig OL jön, de gyanúsan CB vagy LB jön I guess.Azért már neeee 😀
tenorx
több mint 5 éve
Az Alabama ellen 450 yardot toltak....az első három meccsen egy sacket nem engedett. Az egész szezonban 0,7 sack per meccs volt a statisztika. Moor volt az egyik kulcsa ennek állítólag. Tapasztalata ott van, futásblokk és passvédekezés is megvan. Igazán az erő és csiszolás kell még, amit talán le tudunk tenni. Így utólag azt mondom nem reach a csávó. Talán a második pickünknél is bent lett volna még és így Rochell is jöhetett volna, de ugye mi nem így gondolkodunk és úgy is néz ki, hogy őt akartuk.Volt olyan big board ahol Green előtt volt. Nem a zsebirányítók álma, ha egy magas edge támadja, de nehezen jönnek le róla a védők, még ha be is nyomják a zsebbe.
Klemó
több mint 5 éve
Én nem bánom ha még mindig OL jön, de gyanúsan CB vagy LB jön I guess.
több mint 5 éve
Az Alabama ellen 450 yardot toltak....az első három meccsen egy sacket nem engedett. Az egész szezonban 0,7 sack per meccs volt a statisztika. Moor volt az egyik kulcsa ennek állítólag. Tapasztalata ott van, futásblokk és passvédekezés is megvan. Igazán az erő és csiszolás kell még, amit talán le tudunk tenni. Így utólag azt mondom nem reach a csávó. Talán a második pickünknél is bent lett volna még és így Rochell is jöhetett volna, de ugye mi nem így gondolkodunk és úgy is néz ki, hogy őt akartuk.
Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
Ja, hát mondjuk én a reach fogalmát sose értettem. Van jó játékos, meg van rossz játékos.Sokat játszott az egyetemen kezdőként, nem volt sérült, a többit meg majd látjuk.
Nekem végül is mindegy kit szidok! 😁