Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Gyerekek, én úgy látom, hogy ezt Rudolph-fal nem nyertük volna meg.

Hodges-t engedni kell játszani, hadd menjen előre, vannak tökei. Bevállal kétes szituációkat - mint pl a Washington felé menő passzok, a Jones elkapás, vagy a Diontae Johnson féle keresztbemenő útvonal, amit ha túldob, akkor sima INT - nem remeg meg.

Ezt az évet én már neki adnám, akármi lesz, mert Mason nincsen kész fejben vagy szétesett az Earl Thomas ütés után, lényegtelen.

Hodgessal viszont lehet nyerni, mert az alapvető minimumot hozzáteszi az OFF, a def pedig képes megoldani meccseket.
Fast Willie
Egyetértek veled teljesen. Én alapvetően Mason pártján állok az ügyben,de őszintén megvallva a Kacsát kell játszatni. Tökösen beleáll a szituációkba és ez nagyon teszik.

A másik, hogy nálam Snell már megelőzte Samuelst a DC-on és ,ha őszinte akarok lenni idén Connernél is jobban mozog idén- mondjuk úgy könnyű is, hogy propeller van a szádban 😀

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Gyerekek, én úgy látom, hogy ezt Rudolph-fal nem nyertük volna meg.

Hodges-t engedni kell játszani, hadd menjen előre, vannak tökei. Bevállal kétes szituációkat - mint pl a Washington felé menő passzok, a Jones elkapás, vagy a Diontae Johnson féle keresztbemenő útvonal, amit ha túldob, akkor sima INT - nem remeg meg.

Ezt az évet én már neki adnám, akármi lesz, mert Mason nincsen kész fejben vagy szétesett az Earl Thomas ütés után, lényegtelen.

Hodgessal viszont lehet nyerni, mert az alapvető minimumot hozzáteszi az OFF, a def pedig képes megoldani meccseket.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pedig Dupree-t már temettétek itt a topicba. Ha jól emlékszem valami sérüléssel kezdte a szezont.Gyengén kezdte az évet (mondjuk az egész védelem is) de idén voltak már voltak nagyon jó meccsei is.
altoreg79
Szerintem ő a klasszikus példája annak, hogy magától szart se tud csinálni, de egy jó védelemben képes teljesíteni.
Könnyebb azért úgy játszani, hogy mindenki TJre meg Bushra figyel, meg szétnyom a Dline, és passzolni se nagyon tudnak mert van secondary.

Ezért kiemelkedők az olyan játékosok, mint Donald vagy JJ, mert akkor is tudnak teljesíteni, ha nincs mellettük senki, és double vagy triple teamezik őket.
több mint 4 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Pedig Dupree-t már temettétek itt a topicba. Ha jól emlékszem valami sérüléssel kezdte a szezont.Gyengén kezdte az évet (mondjuk az egész védelem is) de idén voltak már voltak nagyon jó meccsei is.
altoreg79
Nem tavaly játszott vmi sérüléssel egész szezonban?
több mint 4 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
Pedig Dupree-t már temettétek itt a topicba. Ha jól emlékszem valami sérüléssel kezdte a szezont.Gyengén kezdte az évet (mondjuk az egész védelem is) de idén voltak már voltak nagyon jó meccsei is.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Egyet aludva az egészre....7-5 a mérlegünk. Büszkék lehetünk, annak ellenére, hogy Fitchner nem mindig van a helyzet magaslatán. Szerintem óriási ereje van annak NFL szinten, hogy látják, hogy ez egy olyan csapat, ami soha nem adja fel.

A Browns szerintem elhitte 10-0 vezetésnél, hogy ezt a meccset csak menedzselni kell és meglesz, de ez legyen az ő problémájuk....

Lehet, hogy Watt a vezér, de ezt a Watt-Dupree párost ezzel a DL-lel együtt szerintem semelyik O nem kívánja maga ellen most...és ezt jó leírni na...
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Steelers-Bills SNF lett!
steelwolf
Csúnya lesz 😀

Még mindig nem értem hogy állunk egyébként ilyen mérleggel, tényleg mint egy roncsderbi, de élvezem 😀
A védelem előtt le a kalappal.
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 236
Steelers-Bills SNF lett!
steelwolf
az baj, vegre nyugton lehetett volna 7tol nezni egy meccset.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Steelers-Bills SNF lett!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Én semmi különbséget nem éreztem BigBennez képest ugyaz - az epegörcs előrefele görbít, a hexenschluss hátra és rimánkodtam istenhez hogy ne aggya el

deelatta

észrevettétek a TE játékokat? feljődünk

Bakter überszarul nézett ki a végire, így Haden begyűjthetett végre egy pikket

a vérnyomásnaplómat elégettem.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Pont azon gondolkoztam Én is, hogy WR1, RB1, QB1, C nélkül mentünk ma, ráadásul még FB nélkül is, amely ilyenkor fontos tudna lenni a futás segítésében. Hozzáteszem azért, hogy azt ne várjuk, hogy minden meccsen 100%-os lesz majdnem a hosszú passzos játékunk. Kell tehát a kreatív playbook továbbra is...mármint a 20. perc után tapasztalt...
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Na szóval, nem igazán a szívem csücske a csapatotok, de amit második-harmadik számú irányítóval hoztok, az előtt kalapot kell emelni. Egy barátom Steelers (és Saints) drukker és sérelmezi, hogy ha közös meccsnézés van, miért nem tudok az ő csapatának drukkolni. Mivel BB- t és Tomlint nem kedveltem, azért nem ment eddig, Tomin ezzel a szezonnal nálam felhozta magát és ha BB nyugdíjba megy, még talán nektek is drukkolok. Ha idén bejuttok így a PO-ba, adott meccseken még ott is.... 😊

Szóval gratula!
csi77
Ez így kicsit kevés. Légy szíves mostantól, teljes lelkesedéssel, és csak nekünk! 😀
Jan
Jó-jó, túl sokat kérsz.....😊

A másik, hogy két év alatt a killer B-s, eltűnt, most Conner is sérült volt, ennek ellenére csak jönnek a győzelmek. Kiengedtétek a kéziféket végre | Big Ben nem játszik és Haley takarodj 😊 |

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na szóval, nem igazán a szívem csücske a csapatotok, de amit második-harmadik számú irányítóval hoztok, az előtt kalapot kell emelni. Egy barátom Steelers (és Saints) drukker és sérelmezi, hogy ha közös meccsnézés van, miért nem tudok az ő csapatának drukkolni. Mivel BB- t és Tomlint nem kedveltem, azért nem ment eddig, Tomin ezzel a szezonnal nálam felhozta magát és ha BB nyugdíjba megy, még talán nektek is drukkolok. Ha idén bejuttok így a PO-ba, adott meccseken még ott is.... 😊

Szóval gratula!
csi77
Ez így kicsit kevés. Légy szíves mostantól, teljes lelkesedéssel, és csak nekünk! 😀
Jan
Gyere át hozzánk, itt még a PS-be is jobb QB-k vannak! 😉
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Na szóval, nem igazán a szívem csücske a csapatotok, de amit második-harmadik számú irányítóval hoztok, az előtt kalapot kell emelni. Egy barátom Steelers (és Saints) drukker és sérelmezi, hogy ha közös meccsnézés van, miért nem tudok az ő csapatának drukkolni. Mivel BB- t és Tomlint nem kedveltem, azért nem ment eddig, Tomin ezzel a szezonnal nálam felhozta magát és ha BB nyugdíjba megy, még talán nektek is drukkolok. Ha idén bejuttok így a PO-ba, adott meccseken még ott is.... 😊

Szóval gratula!
csi77
Ez így kicsit kevés. Légy szíves mostantól, teljes lelkesedéssel, és csak nekünk! 😀
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Azért a sporik működése elég bosszantó volt...Landry elkapás,kamu false start,touchback..
Legalább a PI-ket befújták..
JoeyPorter
Hm...és a Cain elleni DPI a végén, ami szintén eléggé kamuszagú volt, de nagyon kellett...szarok voltak nem kérdés persze...
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Na szóval, nem igazán a szívem csücske a csapatotok, de amit második-harmadik számú irányítóval hoztok, az előtt kalapot kell emelni. Egy barátom Steelers (és Saints) drukker és sérelmezi, hogy ha közös meccsnézés van, miért nem tudok az ő csapatának drukkolni. Mivel BB- t és Tomlint nem kedveltem, azért nem ment eddig, Tomin ezzel a szezonnal nálam felhozta magát és ha BB nyugdíjba megy, még talán nektek is drukkolok. Ha idén bejuttok így a PO-ba, adott meccseken még ott is.... 😊

Szóval gratula!
csi77
Ne bassz! Fel se tűnt! 😀
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Az viszont, hogy a Ravens 10-2-vel áll azt jelenti, hogy még az utolsó fordulóban is mehet az első kiemelésért. De persze ezzel most nekünk nem szabad foglalkoznunk....
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Azért a sporik működése elég bosszantó volt...Landry elkapás,kamu false start,touchback..
Legalább a PI-ket befújták..

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Na most akkor összehozzunk a 9-7es mérleget vagy sem? Szerintem igen! 3 verhető csapat és egy pihenő csapat ellen látok esélyt, még akkor is, ha 4-ből 3 meccsünk idegenben lesz. Ha a Billst és még valakit ütünk, szerintem ez elég is lesz a PO-ra.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Beckham 29yard
astroid
Tiszta ideg volt a meccs végén már, mert alig nézett felé Mayfield. Az azért döbenet, hogy Landry és Beckham is egy WR sorban, mögöttük egy Chubb és egy Hunt, és nem igazán tudnak működni.
Klemó
A csilli-villi O-val mi sem tudtunk működni. Nekem ez így jobban tetszik, ezen szocializálódtam 😊
bcsarli
Azért egy Ben lássuk be teljesen más katergória ennél....
Klemó
Majd meglátjuk, jövőre.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Na szóval, nem igazán a szívem csücske a csapatotok, de amit második-harmadik számú irányítóval hoztok, az előtt kalapot kell emelni. Egy barátom Steelers (és Saints) drukker és sérelmezi, hogy ha közös meccsnézés van, miért nem tudok az ő csapatának drukkolni. Mivel BB- t és Tomlint nem kedveltem, azért nem ment eddig, Tomin ezzel a szezonnal nálam felhozta magát és ha BB nyugdíjba megy, még talán nektek is drukkolok. Ha idén bejuttok így a PO-ba, adott meccseken még ott is.... 😊

Szóval gratula!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Beckham 29yard
astroid
Tiszta ideg volt a meccs végén már, mert alig nézett felé Mayfield. Az azért döbenet, hogy Landry és Beckham is egy WR sorban, mögöttük egy Chubb és egy Hunt, és nem igazán tudnak működni.
Klemó
A csilli-villi O-val mi sem tudtunk működni. Nekem ez így jobban tetszik, ezen szocializálódtam 😊
bcsarli
Azért egy Ben lássuk be teljesen más katergória ennél....
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Beckham 29yard
astroid
Tiszta ideg volt a meccs végén már, mert alig nézett felé Mayfield. Az azért döbenet, hogy Landry és Beckham is egy WR sorban, mögöttük egy Chubb és egy Hunt, és nem igazán tudnak működni.
Klemó
A csilli-villi O-val mi sem tudtunk működni. Nekem ez így jobban tetszik, ezen szocializálódtam 😊

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Beckham 29yard
astroid
Tiszta ideg volt a meccs végén már, mert alig nézett felé Mayfield. Az azért döbenet, hogy Landry és Beckham is egy WR sorban, mögöttük egy Chubb és egy Hunt, és nem igazán tudnak működni.
Klemó
A fal...főleg a két T elég ratyi. Nyilván az egyik sérült volt, vele jobbak

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Beckham 29yard
astroid
Tiszta ideg volt a meccs végén már, mert alig nézett felé Mayfield. Az azért döbenet, hogy Landry és Beckham is egy WR sorban, mögöttük egy Chubb és egy Hunt, és nem igazán tudnak működni.