Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Shaun Wade-et pedig elvitte a Ravens.....
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ez a két utolsó pick...feltrade-del.....persze mindig jobb, ha csak a harmadik napon vagy ideges.....de most az vagyok. Egy noname srác....volt egy jó idénye, ahogy látom, előtte semmi....a CBS boardon fent sem volt....egyébként a PFF rangsor 359. játékosa.

De szerintem a Ravens elől akartuk elvinni a Ravens most jön ha jók az emlékeim. Ennyire kihagyhatatlan lenne?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 www.profootballnetwork.com/isaiahh-loudermilk-nfl-draft-player-profile-wisconsin-defensive-tackle/
Klaci79
Hangostej. ☺ Tok jol hangzik. En mockoltam a Ravenshez korabban. Jo pikk.
RedFive
Te vagy az első ember, aki hallott már róla itt a környezetemben. 😀
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
 www.profootballnetwork.com/isaiahh-loudermilk-nfl-draft-player-profile-wisconsin-defensive-tackle/
Klaci79
Hangostej. ☺ Tok jol hangzik. En mockoltam a Ravenshez korabban. Jo pikk.
RedFive
Hát nem tudom. Feltrade-elni érte? Ennyire jó lenne? Nem értem....
több mint 5 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
 www.profootballnetwork.com/isaiahh-loudermilk-nfl-draft-player-profile-wisconsin-defensive-tackle/
Klaci79
Hangostej. ☺ Tok jol hangzik. En mockoltam a Ravenshez korabban. Jo pikk.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Hát a pickek közül ez a Buddy pick az, ami nagyon nem tetszik. Talán azt látjuk benne, hogy a rohangáló QB-k ellen jó lehet, viszont a kreatív O-k ellen vége volt a fősulin is, mint a botnak. No és ilyen lesz egy pár az NFL-ben. Ezt pedig nem lehet tanulni. Ha 6. körben jön azt mondom rendben, de 4. körben vagyunk. De persze lehet sokat várok el és ezért vagyok csalódott.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 www.profootballnetwork.com/isaiahh-loudermilk-nfl-draft-player-profile-wisconsin-defensive-tackle/
több mint 5 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Feltradeltetek hello, ti vagytok az oran!

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Na kit szeretünk ennyire hogy feltradeltünk?
Egy DE, Isaiahh Lodermilk
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Kit küldtünk megfigyelőnek a Texans a&m prodayre?
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Bush mellé egy tipikus tackle machine Vince utód...amire mindig szükség van. egy gondom van. Coverage-ban a srác gyengébb.....és az egész Steelers D itt gyenge....meglátjuk.

Azt gondolom mind ő, mind Moore itt a 4. végén értéken van, főleg, hogy nincs 5. körünk. No akkor pihi és jöjjön akkor a vége majd a 6-7. körökkel.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Hát ez ki....
Buddy Johnson...valamit nagyon megnéztünk ezen a Texas A&M pro dayen
Klaci79
A D kapitánya volt tavaly, ahogy az idény végén, ahogy olvastam Moore meg a másik oldalon.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Tudom össze lehet vágni, de nem ügyetlen és lassú :  www.youtube.com/watch?v=ZSYGr-o10Ik
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Legalább tud szimulálni...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hát ez ki....
Buddy Johnson...valamit nagyon megnéztünk ezen a Texas A&M pro dayen
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Csak CB ne jöjjön....isten tudja mióta nem volt ebben a körökben húzott és bevállt pickünk. 😀

Snowdent szerettük...LB/OLB kombi.....talán ezért nem ment ki eddig és mi szeretjük az ilyeneket.....

Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
OT rush (is) van, ahogy látom, így valszinű ezt tudtuk is, ezért (sem) kockáztattuk meg, hogy nem lesz bent.

Nos, ami biztos. Megvan a Center és a tackle pickünk is. Klemm pedig dolgozhat az ügyön. Nincs könnyű dolga azért, azt lássuk be.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Én nem bánom ha még mindig OL jön, de gyanúsan CB vagy LB jön I guess.
tenorx
Azért már neeee 😀
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Az Alabama ellen 450 yardot toltak....az első három meccsen egy sacket nem engedett. Az egész szezonban 0,7 sack per meccs volt a statisztika. Moor volt az egyik kulcsa ennek állítólag. Tapasztalata ott van, futásblokk és passvédekezés is megvan. Igazán az erő és csiszolás kell még, amit talán le tudunk tenni. Így utólag azt mondom nem reach a csávó. Talán a második pickünknél is bent lett volna még és így Rochell is jöhetett volna, de ugye mi nem így gondolkodunk és úgy is néz ki, hogy őt akartuk.
Klemó
Volt olyan big board ahol Green előtt volt. Nem a zsebirányítók álma, ha egy magas edge támadja, de nehezen jönnek le róla a védők, még ha be is nyomják a zsebbe.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én nem bánom ha még mindig OL jön, de gyanúsan CB vagy LB jön I guess.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Az Alabama ellen 450 yardot toltak....az első három meccsen egy sacket nem engedett. Az egész szezonban 0,7 sack per meccs volt a statisztika. Moor volt az egyik kulcsa ennek állítólag. Tapasztalata ott van, futásblokk és passvédekezés is megvan. Igazán az erő és csiszolás kell még, amit talán le tudunk tenni. Így utólag azt mondom nem reach a csávó. Talán a második pickünknél is bent lett volna még és így Rochell is jöhetett volna, de ugye mi nem így gondolkodunk és úgy is néz ki, hogy őt akartuk.

Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Ja, hát mondjuk én a reach fogalmát sose értettem. Van jó játékos, meg van rossz játékos.

Sokat játszott az egyetemen kezdőként, nem volt sérült, a többit meg majd látjuk.

Nekem végül is mindegy kit szidok! 😁
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jöhetne Shaun Wade!

Szerkesztette: steelwolf