Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Na most akkor összehozzunk a 9-7es mérleget vagy sem? Szerintem igen! 3 verhető csapat és egy pihenő csapat ellen látok esélyt, még akkor is, ha 4-ből 3 meccsünk idegenben lesz. Ha a Billst és még valakit ütünk, szerintem ez elég is lesz a PO-ra.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Beckham 29yard
astroid
Tiszta ideg volt a meccs végén már, mert alig nézett felé Mayfield. Az azért döbenet, hogy Landry és Beckham is egy WR sorban, mögöttük egy Chubb és egy Hunt, és nem igazán tudnak működni.
Klemó
A csilli-villi O-val mi sem tudtunk működni. Nekem ez így jobban tetszik, ezen szocializálódtam 😊
bcsarli
Azért egy Ben lássuk be teljesen más katergória ennél....
Klemó
Majd meglátjuk, jövőre.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Na szóval, nem igazán a szívem csücske a csapatotok, de amit második-harmadik számú irányítóval hoztok, az előtt kalapot kell emelni. Egy barátom Steelers (és Saints) drukker és sérelmezi, hogy ha közös meccsnézés van, miért nem tudok az ő csapatának drukkolni. Mivel BB- t és Tomlint nem kedveltem, azért nem ment eddig, Tomin ezzel a szezonnal nálam felhozta magát és ha BB nyugdíjba megy, még talán nektek is drukkolok. Ha idén bejuttok így a PO-ba, adott meccseken még ott is.... 😊

Szóval gratula!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Beckham 29yard
astroid
Tiszta ideg volt a meccs végén már, mert alig nézett felé Mayfield. Az azért döbenet, hogy Landry és Beckham is egy WR sorban, mögöttük egy Chubb és egy Hunt, és nem igazán tudnak működni.
Klemó
A csilli-villi O-val mi sem tudtunk működni. Nekem ez így jobban tetszik, ezen szocializálódtam 😊
bcsarli
Azért egy Ben lássuk be teljesen más katergória ennél....
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Beckham 29yard
astroid
Tiszta ideg volt a meccs végén már, mert alig nézett felé Mayfield. Az azért döbenet, hogy Landry és Beckham is egy WR sorban, mögöttük egy Chubb és egy Hunt, és nem igazán tudnak működni.
Klemó
A csilli-villi O-val mi sem tudtunk működni. Nekem ez így jobban tetszik, ezen szocializálódtam 😊

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Beckham 29yard
astroid
Tiszta ideg volt a meccs végén már, mert alig nézett felé Mayfield. Az azért döbenet, hogy Landry és Beckham is egy WR sorban, mögöttük egy Chubb és egy Hunt, és nem igazán tudnak működni.
Klemó
A fal...főleg a két T elég ratyi. Nyilván az egyik sérült volt, vele jobbak

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Beckham 29yard
astroid
Tiszta ideg volt a meccs végén már, mert alig nézett felé Mayfield. Az azért döbenet, hogy Landry és Beckham is egy WR sorban, mögöttük egy Chubb és egy Hunt, és nem igazán tudnak működni.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
The rivalry is on... Ja, nem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nyert a Bengals is végre. Nem lesz idén 0:16

több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Beckham 29yard
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Egy fabatkát sem adtam volna a győzelemért az első másfél negyed után....úgy játszott az O, ahogy nem szabad (túlélésre) és az ellenfél pedig úgy, ahogy kell. (sok futás, kevés kockázat).

Aztán 0-10-nél fordultunk és talán minden-mindegy alapon elkezdtünk játszani és ezek a bravúr playek bejöttek. Szerencsénk is volt, de ez kellett a 2 héttel ezelőtti sztori után.

Onnantól pedig a D radírozott, ahogy kellett. Ha megvan az előny, ez ellen a D ellen nagyon nehéz játszani.

Snell remek volt megint, le a kalappal előtte, ahogy Washington előtt is az O oldalon. Előbbi nagyon kellemes csalódás nekem a szezon első fele után. Igazi steeler type futó és vele együtt teljesen más lett a 3 és rövid szituk többsége.

Jöjjön akkor a Cards. Itt ne csússzunk el és utána játszunk egy éles PO meccset a Bills-szel.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azért baszó D, impotens O felállásban már nyertünk SB-t, fordítva még nem. Úgyhogy lehet reménykedni még egy ideig. Szép volt!!!

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Jó volt ez így. Blue collar football, D működik, Kacsa kezdőként 100%-os, Browns a helyére. Tökéletes este. 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Akkor az élet úgy hozta,hogy lehet szurkolni a Peccnek,hogy verjék el a Texanst. Beszarok,ha ebből a szezonból Ti kihoztok egy PO-t. Grat a maihoz.
LeviPoki
Nektek is...nagy meccs volt. És a végén persze Tucker...elképesztő pali
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Akkor az élet úgy hozta,hogy lehet szurkolni a Peccnek,hogy verjék el a Texanst. Beszarok,ha ebből a szezonból Ti kihoztok egy PO-t. Grat a maihoz.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Winter is coming, grass is green, Heinz Field is our's!
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
És még csak most kezdődik a december! 😉
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
A győzelem mellett az is fontos, hogy teljesen normálisak voltak a srácok mindkét oldalon. Akkor itt úgy látszik mégiscsak Garrett a szűk keresztmetszet.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
😣

több mint 4 éve
Kohonen Pittsburgh Steelers 60
Csak keményen de szabályosan 😉
Ropogjanak a csontok!!!
Go Pits
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Randallt nem hozzák és nem sérülés miatt...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Vicces, hogy a Browns mennyire próbálja rivalizálásnak bemutatni ezt a párharcot, miután idén egy legjobbjait vesztett Steelers ellen lehet kétszer is sikerül nyerniük. Nagyon kell nekik valami feszültség, de szerintem holnap meg is fogjak kapni. Nem lennék játékvezető ezen a meccsen.
Klaci79
Kisebbségi komplexus tultolva...

Meggyőződésem hogy ez nekünk jó. Pörögjenek csak túl, itt az fog nyerni aki higgadtabb lesz azt gondolom.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
Vicces, hogy a Browns mennyire próbálja rivalizálásnak bemutatni ezt a párharcot, miután idén egy legjobbjait vesztett Steelers ellen lehet kétszer is sikerül nyerniük. Nagyon kell nekik valami feszültség, de szerintem holnap meg is fogjak kapni. Nem lennék játékvezető ezen a meccsen.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
"Nem voltak fogai és tiszta nyál volt minden körülötte. Azt gondoltam,’nem érdekel a pénz csak vigyetek ki innen. Inkább könyvelő leszek’. El nem tudom mondani, mennyire szerettem volna eltűnni onnan” – mondta ezt John Elway, miután az NFL All-Time Teambe választott Jack Lambert szerelte. -fk

Szívesen néztem volna Lambert játékát! 😊
steelwolf
Tessék: