Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azért baszó D, impotens O felállásban már nyertünk SB-t, fordítva még nem. Úgyhogy lehet reménykedni még egy ideig. Szép volt!!!

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Jó volt ez így. Blue collar football, D működik, Kacsa kezdőként 100%-os, Browns a helyére. Tökéletes este. 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Akkor az élet úgy hozta,hogy lehet szurkolni a Peccnek,hogy verjék el a Texanst. Beszarok,ha ebből a szezonból Ti kihoztok egy PO-t. Grat a maihoz.
LeviPoki
Nektek is...nagy meccs volt. És a végén persze Tucker...elképesztő pali
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Akkor az élet úgy hozta,hogy lehet szurkolni a Peccnek,hogy verjék el a Texanst. Beszarok,ha ebből a szezonból Ti kihoztok egy PO-t. Grat a maihoz.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Winter is coming, grass is green, Heinz Field is our's!
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
És még csak most kezdődik a december! 😉
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
A győzelem mellett az is fontos, hogy teljesen normálisak voltak a srácok mindkét oldalon. Akkor itt úgy látszik mégiscsak Garrett a szűk keresztmetszet.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
😣

több mint 4 éve
Kohonen Pittsburgh Steelers 60
Csak keményen de szabályosan 😉
Ropogjanak a csontok!!!
Go Pits
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Randallt nem hozzák és nem sérülés miatt...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 222
Vicces, hogy a Browns mennyire próbálja rivalizálásnak bemutatni ezt a párharcot, miután idén egy legjobbjait vesztett Steelers ellen lehet kétszer is sikerül nyerniük. Nagyon kell nekik valami feszültség, de szerintem holnap meg is fogjak kapni. Nem lennék játékvezető ezen a meccsen.
Klaci79
Kisebbségi komplexus tultolva...

Meggyőződésem hogy ez nekünk jó. Pörögjenek csak túl, itt az fog nyerni aki higgadtabb lesz azt gondolom.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Vicces, hogy a Browns mennyire próbálja rivalizálásnak bemutatni ezt a párharcot, miután idén egy legjobbjait vesztett Steelers ellen lehet kétszer is sikerül nyerniük. Nagyon kell nekik valami feszültség, de szerintem holnap meg is fogjak kapni. Nem lennék játékvezető ezen a meccsen.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
"Nem voltak fogai és tiszta nyál volt minden körülötte. Azt gondoltam,’nem érdekel a pénz csak vigyetek ki innen. Inkább könyvelő leszek’. El nem tudom mondani, mennyire szerettem volna eltűnni onnan” – mondta ezt John Elway, miután az NFL All-Time Teambe választott Jack Lambert szerelte. -fk

Szívesen néztem volna Lambert játékát! 😊
steelwolf
Tessék:

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
"Nem voltak fogai és tiszta nyál volt minden körülötte. Azt gondoltam,’nem érdekel a pénz csak vigyetek ki innen. Inkább könyvelő leszek’. El nem tudom mondani, mennyire szerettem volna eltűnni onnan” – mondta ezt John Elway, miután az NFL All-Time Teambe választott Jack Lambert szerelte. -fk

Szívesen néztem volna Lambert játékát! 😊
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/76848030_167745077667173_6939199491360201630_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=lWoxpUC-2JgQ7kNvgEqBrB9&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDh4w45AMIagDWa8GiFN60JQ7rGn2fe0t5HzjQ-sVk-cA&oe=6631349F
GV Art + Design + Apparel on Instagram: "Doesn’t get much better than this! Someone spotted Freddie Kitchens rocking our Pittsburgh started it shirt tonight! Tag a friend if you can’t get any more pumped up for Sunday! The Rivalry is real!! Cleveland let’s go!!!"
6,907 likes, 753 comments - gvartwork on November 29, 2019: "Doesn’t get much better than this! Someone spotted Freddie Kitchens rocking our Pittsburgh started it shirt tonight! Tag a friend if yo...".


Okos Kitchenstől.
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Mekkora már, hogy Antonio ebbe a Bills-be nem akart menni, mert gyengék...Istenem mekkora marha vagy, “fiam” 😂
Klaci79
Úgyis lett volna valami balhéja, és ezzel csak zullesztette volna a morált.
Bazsinho
De ez most hogy jön ide? 😀
kishaszi
Hát hogy lehet hogy marha AB, de én örülök hogy nem jött. Ezekért a dolgok miatt.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mekkora már, hogy Antonio ebbe a Bills-be nem akart menni, mert gyengék...Istenem mekkora marha vagy, “fiam” 😂
Klaci79
Úgyis lett volna valami balhéja, és ezzel csak zullesztette volna a morált.
Bazsinho
De ez most hogy jön ide? 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/73497439_150573569540673_503525549865133200_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=-T8VXqnn7EkAb68h_cQ&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDaLfirMcAwnaKRGeoqojPbkUp1vkOEqB7wRTUgsscpgw&oe=663649DB
NFL on Instagram: "@Steelers legends "Mean" Joe Greene (DT), Jack Ham (OLB), Jack Lambert (MLB) and Chuck Noll (Coach) have been selected to the #NFL100 All-Time Team! [SWIPE]"
68K likes, 163 comments - nfl on November 29, 2019: "@Steelers legends "Mean" Joe Greene (DT), Jack Ham (OLB), Jack Lambert (MLB) and Chuck Noll (Coach) have been selected to the #NFL100 All...".
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Mekkora már, hogy Antonio ebbe a Bills-be nem akart menni, mert gyengék...Istenem mekkora marha vagy, “fiam” 😂
Klaci79
Úgyis lett volna valami balhéja, és ezzel csak zullesztette volna a morált.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
na JuJu out, Conner Doubtful, úgyhogy ezt nélkülük vívjuk meg...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Mekkora már, hogy Antonio ebbe a Bills-be nem akart menni, mert gyengék...Istenem mekkora marha vagy, “fiam” 😂

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Adjatok nekik! Nektek szurkolok!
Buffalo Bill
Ááááá, reménytelen! Sokkal jobbak.

több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Adjatok nekik! Nektek szurkolok!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 twitter.com/steelblitzburgh/status/1200141713601433601?s=21
Klaci79
Azok a Boldog Szèp Napok! 😁😣