Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 5 éve
A first class RBk mogott nsgy a szakadek iden. Williams mogott Carter, vagy Sermon egyszeruen nem ugyanaz a kategora. 3. Korben viszont van value mar pont Carter, Sermon es Gainwell szemelyeben, de utobbi mar inkabb szituacios playa.Vannak jó RB-k 2. meg 3. körökben is.Még mindig jobb, minthogy RB nélkül állunk fel...
Majd fut a nem létező Oline mögött.
tenorx
kriSTEELan
tenorx
Harris pick sztm rendben van. NEM klasszikus futo es ezt elfelejti mindenki ilyenkor. Tud es kepes utvonalakat megfutni es szerintem ez kulonbozteti meg es teszi kulonlegesebbe mint a tobbi.
A center huzas itt oriasi reach lett volna, pont ez lett volna gondom, hogy ott kockaztattunk volna.
több mint 5 éve
Ez a pick nekem inkább már a jövő építkezése, nem tetszik, mert lett volna fontossabb. Őszintén, nem követtem, nem tudom ki volt még bent akit érdemes lett volna O fal vagy ILB posztra elsőben húzni. Lehet senki az FO szerint. Viszont ez a szezon egy erősen átmenet lesz. Harris pedig majd az Új QB-t tehermentesítheti 22-ben. Idén is nyilván fog játszani. A srác egyébként zseni meg k..va nagy skillplayer, de nem látok 21-re olyan hozzáadott értéket amitől javulnánk, valósan. Sztem az ablakot ezzel bezártuk. Még a kilincs nincs ráfordítva, de a második nap elválik, hogy a szél kilöki-e. Egy jó OT, OC, ILB hármas még sokat segíthet. A CB már egy álom lenne, sz nekünk úgysem megy. CB-t ne draftoljunk...Nem volt RB1 a csapatban és az idei nagyon gyenge kínálat miatt szerintem logikus döntés volt. Etyient is berántották mögöttünk és másban nem láttam sokkal többet mint a jelenlegi futóink. Az is sokat mond, hogy a mögöttünk lévő csapatok sem húztak a falba, pedig több helyen ott is van probléma. A poszok közül én a C-t szerettem volna, de a mostani prospectek-nél vannak kérdőjelek. Azért van még egy adag OL emberke akikben van kezdő potenciál. A 2-3. körben jobban fogok izgulni ki marad a roszteren 😀
polamalu
Szerkesztette: astroid
több mint 5 éve
Ez a pick nekem inkább már a jövő építkezése, nem tetszik, mert lett volna fontossabb. Őszintén, nem követtem, nem tudom ki volt még bent akit érdemes lett volna O fal vagy ILB posztra elsőben húzni. Lehet senki az FO szerint. Viszont ez a szezon egy erősen átmenet lesz. Harris pedig majd az Új QB-t tehermentesítheti 22-ben. Idén is nyilván fog játszani. A srác egyébként zseni meg k..va nagy skillplayer, de nem látok 21-re olyan hozzáadott értéket amitől javulnánk, valósan. Sztem az ablakot ezzel bezártuk. Még a kilincs nincs ráfordítva, de a második nap elválik, hogy a szél kilöki-e. Egy jó OT, OC, ILB hármas még sokat segíthet. A CB már egy álom lenne, sz nekünk úgysem megy. CB-t ne draftoljunk...
több mint 5 éve
Valami óriásit kell villantani a srácnak, hogy azt mondhassuk megérte itt húzni.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Vannak jó RB-k 2. meg 3. körökben is.Még mindig jobb, minthogy RB nélkül állunk fel...
Majd fut a nem létező Oline mögött.
tenorx
kriSTEELan
több mint 5 éve
Még mindig jobb, minthogy RB nélkül állunk fel...
Majd fut a nem létező Oline mögött.
tenorx
több mint 5 éve
több mint 5 éve
Én egy dologért szurkolok ma, hogy ne Najee jöjjön. Az RB luxuspick ennyire elől, és tele vagyunk lyukakkal.OL, CB, LB, talán ebben a sorrendben is.
több mint 5 éve
Rudolf 1 év hosszabbításYEAH

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Én tudom, hogy sorrendben a legnagyobb needjeink az OT, az OC és a CB, azonban ahogy közeledünk a drafthoz, úgy kap el a tiniláz és várom a Harris-picket.Mégis milyen lenne már egy LT, aki labdához sem ér a meccseken? 😀
több mint 5 éve
Nem sok mockdraft írja hozzánk Harrist csak az összes kb😊 Ez elég egyértelmű így vagy egy epikus smokescreen.ugye a tulaj akarja vezenyelni a draftot, aki elotte tett egy bazi nagy bejelentest, hogy a futojatekot rendbe kell tenni.
Razi
futot fogunk draftolni az elso korbe, no matter what.
aztan OL
több mint 5 éve
Nem sok mockdraft írja hozzánk Harrist csak az összes kb😊 Ez elég egyértelmű így vagy egy epikus smokescreen.
több mint 5 éve
😀Régen nekem is aszerint zajlottak a családi esemény szervezések, hogy épp játszott-e meccset a gurulós csapatom, mert az fix esemény volt 😀
Mondjuk Én egy fantasy draftom kapcsán az 5. féle rangsort helyeztem be éppen a táblámba tegnap, amikor kértek, hogy családi program van.....hát na...mondtam, hogy draft van holnap...ez nem vicc! 😀
Klemó
több mint 5 éve
Tommy (Tremble)+Tommy (Doyle) + Egy Cenya. A többi szabadon választható 😊
több mint 5 éve
😀Mondjuk Én egy fantasy draftom kapcsán az 5. féle rangsort helyeztem be éppen a táblámba tegnap, amikor kértek, hogy családi program van.....hát na...mondtam, hogy draft van holnap...ez nem vicc! 😀
több mint 5 éve
Lehet Te elcserélnéd, de Én nagyon nem. Úgy felpakolt a picsaszarnak nevezett Ben vezette O 20 pont felett nekik tavaly is egy félidő alatt, hogy azt se tudták hol vannak. Egy ILB páros semmit nem ér, ha nincs nyomás elöl. No és ez egy-egy emberrel nem megy, ahhoz már minden OL jó, hogy kivédekezzen egy-egy nagyon jó embert. Ez nekem alap, de hitvitába nem megyek bele.Én borzasztóan elcsodálkoznék rajta, ha Bud számára nem a 2019-es év jelentené a plafont. A Titans elhozta őt giga szerződéssel, de Harold Landry III finoman fogalmazva sem Watt szint a másik oldalon. Emellett úgy összességében a Titans front7 Simmonson kívül felejthető és ne feledjük, hogy nálunk a Heyward-Alualu-Tuitt trió mellett kellett garázdálkodnia. Azt tehát értem, hogy a Titansnak a front7 megerősítése volt a cél és nagy erőkkel rárobbantak a legjobb playára, de ha volt/van valaki nálunk, akire azt mondtam, hogy abból (is) élt, hogy a többiek elitek voltak az maga Dupree. Egy szó, mint száz ha már megközelítőleg azt hozza, mint 2019-ben, akor szerintem a Titans elégedett lehet.néha csodáxom rajt mennyire el tud húzni a postavonat...
Klemó
Tits front7, hát baszki kábé szónélkül bárki becserélne az Evans/Jayonbrown duót bármilyen atomskillre, a falat mindig kihozzák valahogy, az az egy kis csavar hiányzik a passrushnál, évekóta próbálkoznak, most úgyérzem a nagyon tuttira akartak menni, hogy steelers séma, Skipper már mióta ott leng, aztá rá az Ola majd Düpri.
De szerintem ugyanúgy szopás lesz mint az eddigiek, így jártak - mi viszont nyesünk egy komp pikket és ha jól fordul a Tits, akkor Skipper visszacsorog hozzánk - egy backup pipa
sutianap
több mint 5 éve
NT-nek vagy TE-nek örülnék, logikus az O-fal vagy a CB lenne, de ez a Harris pick annyira adja magát, hogy ő lesz a kiválasztott.
több mint 5 éve
JOK-nak masszívan örülnék, de szerintem őt elviszik 20 előtt, mert már 15 körül elfogynak az igazán jók.Futás ellen fejlődött nagyon látványosat Dupree...persze passzsiettetésben is, de ott tényleg sokat számított, hogy milyen társak mentek még a QB-ra. Hiányozni fog, bár elvileg a helyettest láttuk, hogy nem rossz anyag.Azért amellett a tény mellett se menjünk el, hogy Butler lehet khm DC, de jó LB edző. Jerry szintén, Dunbar szintén. Pittsburgh-be jó LB-ként jönni.
Klaci79
A séma és a szurkolók is imádják a posztot, az edzők értenek hozzá. Épp ezért én nem szonytolodnék el egy első körös LB-től, mert tudom, jó helyre jönne, ha tehetség, ezen a poszton ki tudjuk hozni belőle a speciális játékost, akit minden első körben keresünk.
És itt már Willie kérdése is válaszolva mondom, szívem szerint akkor lennék boldog hajnalban, ha gondolkodás nélkül ki tudnánk húzni Dickerson-t.
De mivel nem hiszek ebben, BPA-t látok jönni első körben és az első 4 körben szeretném megoldva látni az OC+CB+RB posztot mellette, ebben a fontossági sorrendben.
Első körös OT-ben nem hiszek, a TOP 3 (Sewell, Slater, Darrishaw) kimegy előttünk sőt, aki marad, Mayfield, Jenkins, Radunz, Leatherwood-Eichenberg nálam 2. körösök .
Találunk speciális játékost más poszton. Előbb látok jönni CB-t (brrr), LB-t.
Én Karamoah-t várnám, őt speciális tehetségnek gondolom. Amolyan playmaker in waiting. De nem tudom, hogy Butler tudna-e vele mit kezdeni a sémában, de mindenhez is ért.
És nem hívnám le Edmuncc 5. évét.
De mindannyian másképp látjuk, én az OT posztot másképp látom pl. Nem hiszek az instant 1körös LT húzásban. 2x történt ilyen az elmúlt 50évben, az egyik bust, a másik so-so.
De 1kör BPA (Sok a need, bármi jöhet kevés kivétellel)
OC-CB elöl (bár a hideg ráz a DB drafttól) 2. nap
RB-EDGE/OT
WR stb.
Ebben sajnos nem látom Tommy Tremble-t, inkább egy késői Luke Farrell-t 😊
Spy
több mint 5 éve
Futás ellen fejlődött nagyon látványosat Dupree...persze passzsiettetésben is, de ott tényleg sokat számított, hogy milyen társak mentek még a QB-ra. Hiányozni fog, bár elvileg a helyettest láttuk, hogy nem rossz anyag.Azért amellett a tény mellett se menjünk el, hogy Butler lehet khm DC, de jó LB edző. Jerry szintén, Dunbar szintén. Pittsburgh-be jó LB-ként jönni.
Klaci79
A séma és a szurkolók is imádják a posztot, az edzők értenek hozzá. Épp ezért én nem szonytolodnék el egy első körös LB-től, mert tudom, jó helyre jönne, ha tehetség, ezen a poszton ki tudjuk hozni belőle a speciális játékost, akit minden első körben keresünk.
És itt már Willie kérdése is válaszolva mondom, szívem szerint akkor lennék boldog hajnalban, ha gondolkodás nélkül ki tudnánk húzni Dickerson-t.
De mivel nem hiszek ebben, BPA-t látok jönni első körben és az első 4 körben szeretném megoldva látni az OC+CB+RB posztot mellette, ebben a fontossági sorrendben.
Első körös OT-ben nem hiszek, a TOP 3 (Sewell, Slater, Darrishaw) kimegy előttünk sőt, aki marad, Mayfield, Jenkins, Radunz, Leatherwood-Eichenberg nálam 2. körösök .
Találunk speciális játékost más poszton. Előbb látok jönni CB-t (brrr), LB-t.
Én Koramoah-t várnám, őt speciális tehetségnek gondolom. Amolyan playmaker in waiting. De nem tudom, hogy Butler tudna-e vele mit kezdeni a sémában, de mindenhez is ért.
És nem hívnám le Edmuncc 5. évét.
De mindannyian másképp látjuk, én az OT posztot másképp látom pl. Nem hiszek az instant 1körös LT húzásban. 2x történt ilyen az elmúlt 50évben, az egyik bust, a másik so-so.
De 1kör BPA (Sok a need, bármi jöhet kevés kivétellel)
OC-CB elöl (bár a hideg ráz a DB drafttól) 2. nap
RB-EDGE/OT
WR stb.
Ebben sajnos nem látom Tommy Tremble-t, inkább egy késői Luke Farrell-t 😊
Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Én borzasztóan elcsodálkoznék rajta, ha Bud számára nem a 2019-es év jelentené a plafont. A Titans elhozta őt giga szerződéssel, de Harold Landry III finoman fogalmazva sem Watt szint a másik oldalon. Emellett úgy összességében a Titans front7 Simmonson kívül felejthető és ne feledjük, hogy nálunk a Heyward-Alualu-Tuitt trió mellett kellett garázdálkodnia. Azt tehát értem, hogy a Titansnak a front7 megerősítése volt a cél és nagy erőkkel rárobbantak a legjobb playára, de ha volt/van valaki nálunk, akire azt mondtam, hogy abból (is) élt, hogy a többiek elitek voltak az maga Dupree. Egy szó, mint száz ha már megközelítőleg azt hozza, mint 2019-ben, akor szerintem a Titans elégedett lehet.néha csodáxom rajt mennyire el tud húzni a postavonat...
Klemó
Tits front7, hát baszki kábé szónélkül bárki becserélne az Evans/Jayonbrown duót bármilyen atomskillre, a falat mindig kihozzák valahogy, az az egy kis csavar hiányzik a passrushnál, évekóta próbálkoznak, most úgyérzem a nagyon tuttira akartak menni, hogy steelers séma, Skipper már mióta ott leng, aztá rá az Ola majd Düpri.
De szerintem ugyanúgy szopás lesz mint az eddigiek, így jártak - mi viszont nyesünk egy komp pikket és ha jól fordul a Tits, akkor Skipper visszacsorog hozzánk - egy backup pipa

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Nálam LT és OC a favorit, de a tippem, hogy RB-t húzunk elsőnek.Ha Harris kimegy előttünk, amire megvan minden esély akkor inkább OC de értékben lehet nem lenne a legjobb. El tudnék képzelni egy GB pick csere egy + 3. kör és akkor jöhetne egy OC (ha épp nem a GB viszi el Hámprit) LT vagy mittudomén sok itt a változó paraméter 😀
Reggio1914