Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
" Mondd azt, hogy nem reális elvárás, hogy a Jets, Cards, Bills hármast üssük!"

Láttad a Billst lealább 1x idén? 😊

Tudom, nehéz levetkőzni a régi megszokásokat, hogy a Bills vacak, de az idei védelmük eléggé összeállt, és a támadók pont annyira jók, hogy egy ilyen védelem mellett működjön a játék.
Miles
Bills maradék
DAL, BAL, NE, PIT, NYJ
Steel maradék
CLE, ARI, NYJ, BUF, BAL
a Dallas/Nyúlinglend jóval nehezebb páros lesz a mienknél

Ami aggasztó, hogy a Bronznak két Bengals meccse van és a Jetsnek Raiders, Bengals, Dolphins zsinórban, így nagyon elképzelhető, hogy az utolsó meccs dönt, az lesz a nyerő mind közül, aki megdönti a Peccet vagy a Ravenst, a feladat adott.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Miles Pittsburgh Steelers 12
" Mondd azt, hogy nem reális elvárás, hogy a Jets, Cards, Bills hármast üssük!"

Láttad a Billst lealább 1x idén? 😊

Tudom, nehéz levetkőzni a régi megszokásokat, hogy a Bills vacak, de az idei védelmük eléggé összeállt, és a támadók pont annyira jók, hogy egy ilyen védelem mellett működjön a játék.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Rudolph témában én nagyjából visszaolvastam a korábbi nyilatkozatokat, (nyilván nem mindenkinek minden szavát 😊 ) és arra kellett rájönnöm, hogy mi itt nagyon el vagyunk tájolva. Valamiért többen azt gondoltuk (én is), hogy ez az év arról fog szólni, hogy a stáb felépíti Rudit, mint leendő franchise QB-t.

Az a helyzet. hogy ezt kint nemigen mondta senki. Ahogy én olvasgattam (vagy néztem) Tomlin, Fitchner, meg Colbert nyilatkozatokat, sajtótájékoztatót, meg ilyesmiket, a csapatnál az az álláspont, hogy van fr QB-nk, úgy hívják hogy Roethlisberger. Most egy szezont kihagy, de jövőre visszatér, és viszi tovább a melót. Ez az alaphelyzet.

Rudi pedig a backup, aki az idei szezont fogja vinni (kényszerűségből) és ez neki egy nagy lehetőség, de -lehet hogy figyelmetlen voltam- én senkitől nem láttam-hallottam azt, hogy megfogalmazott cél lenne, hogy Rudiból fr QB legyen.

Gondolom úgy voltak vele, hogy ha nagyot villant és meggyőzi a stábot akkor maradhat, de egyébként nem fektetnek komoly energiákat abba, hogy őt felépítsék, mint Ben utódját. A tegnapi meccs is mutatja, hogy nem úgy számolnak vele mint lehetséges hosszútávon kezdő irányítóval. Azt, hogy egyébként ehhez a Ben-Fitch duónak a világon semmi érdeke nem is fűződik, már korábban leírtam, de most megerősítve látom az egészet.

Az még pluszba rontja a helyzetét, hogy amitől tartottam (hogy fejben nem tud 100%-osan visszajönni, az Earl Thomas KO-ból) az szerintem megvalósult. Ráadásul itt van Hodges, aki teljesen más szellemiségű játékos, olyan gunslinger, aki az 50-50 szitukba aggodalom legkisebb jele nélkül bedobja a labdát, és ezekből a szitukból eddig inkább jól jött ki.

Két eléggé eltérő stílusú QB, ami a közös bennük, hogy Fitchner egyikre sem tud értelmes gameplant írni.

Ami a PO esélyeket illeti, azt gondolom, mindenkinek ugyanannyi meccs áll rendelkezésre hogy kivívja a PO részvételt. Aki bejut, az valamiért megérdemli hogy ott legyen, ha nem azért mert jó, akkor azért mert a rosszak közül a legkevésbé rossz. 😊
Nem gondolom hogy még 3-4 meccset fogunk nyerni, tehát szvsz nem leszünk bent, de úgy néz ki, a negatív szezont megint elkerüljük, ami azért év elején nem volt egyértelmű. Ha 8-8 vagy 9-7 lesz a vége, akkor mondhatjuk hogy kimaxoltuk ezt a szezont.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
A spec team jó volt!
Haden édejézus mitcsinált?
Azér érződött, hogy még mindig Ohioban vagyunk...
Mit akarunk kezdeni a TEjeinkkel? Azon kívül, hogy Vannet megmutatta Snellának, hogy meddig kéne futni átlagosan.
Hilton a legjobb kornerünk, hogy a kétfejjel nagyobb Boydot végülis leszedte?
Düpri hogy szedte ki Glenn hasa alól a bogyeszt?

A Kacsa fenomenális vót a jóllakott ovis fejével, asszem rendelek egy ijen vadmadár csattogóst, az meg van mindenkinek, hogy Kolbert a 2minwar-ban lement Rudinyákkal elbeszélgetni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
edes istenem, hogy az egesz NFL leggyengebb csapata ellene elet halal harcot kell vizni, rettenetesen szar-fos gameplannel, osszeesett backup QB-vel, kb semmivel. Csak azert nyertunk mert a cicaknak meg annyi se volt a tarsojukban.

Viszont az eldolt, hogy 2021-ben QB-t kell draftolnunk.
20-ban meg RB-t draftolunk, lehet kettot is.
xtaki
Szarok vagyunk? Igen! Élvezhetőek a meccseink? Nem! Viszont szar a többi csapat is. A PO-ba bejutás nem a mutatott játékról, hanem a megszerzett győzelmekről szól. Most van 6. Mondd azt, hogy nem reális elvárás, hogy a Jets, Cards, Bills hármast üssük!
Szokol
A Jets és a Cards nagyon kétarcú. Képesek vagyunk rá, hogy megverjük őket, de sajnos hetek óta gyengélkedik az offense és így nem venném tutira ezeket. A Bills pláne nem. Ott talán még a védelem is előrébb tart, mint nálunk, bár az O hasonlóan szarul tud játszani, pedig első körös QB van ott...
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
edes istenem, hogy az egesz NFL leggyengebb csapata ellene elet halal harcot kell vizni, rettenetesen szar-fos gameplannel, osszeesett backup QB-vel, kb semmivel. Csak azert nyertunk mert a cicaknak meg annyi se volt a tarsojukban.

Viszont az eldolt, hogy 2021-ben QB-t kell draftolnunk.
20-ban meg RB-t draftolunk, lehet kettot is.
xtaki
Bell szerintem olcsó lenne és ebben az a vicc, hogy nem vicc😊
Razi
Hát a Jets-ben szerintem nagyon szenved. De olcsó nem lenne, ahol van fal ott megfizetnék.

több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
edes istenem, hogy az egesz NFL leggyengebb csapata ellene elet halal harcot kell vizni, rettenetesen szar-fos gameplannel, osszeesett backup QB-vel, kb semmivel. Csak azert nyertunk mert a cicaknak meg annyi se volt a tarsojukban.

Viszont az eldolt, hogy 2021-ben QB-t kell draftolnunk.
20-ban meg RB-t draftolunk, lehet kettot is.
xtaki
Bell szerintem olcsó lenne és ebben az a vicc, hogy nem vicc😊
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
edes istenem, hogy az egesz NFL leggyengebb csapata ellene elet halal harcot kell vizni, rettenetesen szar-fos gameplannel, osszeesett backup QB-vel, kb semmivel. Csak azert nyertunk mert a cicaknak meg annyi se volt a tarsojukban.

Viszont az eldolt, hogy 2021-ben QB-t kell draftolnunk.
20-ban meg RB-t draftolunk, lehet kettot is.
xtaki
Szarok vagyunk? Igen! Élvezhetőek a meccseink? Nem! Viszont szar a többi csapat is. A PO-ba bejutás nem a mutatott játékról, hanem a megszerzett győzelmekről szól. Most van 6. Mondd azt, hogy nem reális elvárás, hogy a Jets, Cards, Bills hármast üssük!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
edes istenem, hogy az egesz NFL leggyengebb csapata ellene elet halal harcot kell vizni, rettenetesen szar-fos gameplannel, osszeesett backup QB-vel, kb semmivel. Csak azert nyertunk mert a cicaknak meg annyi se volt a tarsojukban.

Viszont az eldolt, hogy 2021-ben QB-t kell draftolnunk.
20-ban meg RB-t draftolunk, lehet kettot is.
xtaki
OC-t nem lehet draftolni? Hétha behúzunk hátsó körben valami csiszolatlan gyémántot...
kishaszi
az OC csak BB-vel fog menni...jajj de soka' lesz meg az.
xtaki
Akkor Fincs tulajdonképpen BB és Tomlin szerelemgyereke?

több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 236
edes istenem, hogy az egesz NFL leggyengebb csapata ellene elet halal harcot kell vizni, rettenetesen szar-fos gameplannel, osszeesett backup QB-vel, kb semmivel. Csak azert nyertunk mert a cicaknak meg annyi se volt a tarsojukban.

Viszont az eldolt, hogy 2021-ben QB-t kell draftolnunk.
20-ban meg RB-t draftolunk, lehet kettot is.
xtaki
OC-t nem lehet draftolni? Hétha behúzunk hátsó körben valami csiszolatlan gyémántot...
kishaszi
az OC csak BB-vel fog menni...jajj de soka' lesz meg az.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
edes istenem, hogy az egesz NFL leggyengebb csapata ellene elet halal harcot kell vizni, rettenetesen szar-fos gameplannel, osszeesett backup QB-vel, kb semmivel. Csak azert nyertunk mert a cicaknak meg annyi se volt a tarsojukban.

Viszont az eldolt, hogy 2021-ben QB-t kell draftolnunk.
20-ban meg RB-t draftolunk, lehet kettot is.
xtaki
OC-t nem lehet draftolni? Hétha behúzunk hátsó körben valami csiszolatlan gyémántot...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez valami egészen elképesztő, de pillanatnyilag ezzel PO esélyes helyen vagyunk.
Jan
Wild Card helyen vagyunk, szerintem hosszú éveket előretekintve is utoljára, és csak a jövő hétig.
bcsarli
Szerintem nem vagyunk wildcard helyen, Raiders és Colts ugyanígy áll. Lehet valamit benéztem, de szerintem azonos mérlegnél a Raiders előz minket.
Jan
Valami ilyesmi volt a közvetítés végén, de lehet hogy benéztem. Rögtön utána váltott a steram a Saints meccsre.
bcsarli
Az espn-en néztem, ott közvetlenül a meccs után a Raiderst írták, de most már minket tesznek a 6th seedre.
Jan
Na akkor ezt mentsd el screenshot-ba, mert egy darabig nem leszünk ilyen magasan.
bcsarli
Ne haragudj, de ez butaság. A Frisco meccs után írtam, hogy 9-7-et várok. Annyi változott, hogy akkor csak egy pozitív tipp volt, most meg már csalódott lennék, ha nem jönne össze. A Brownst itthon a múlt heti után kötelező verni jövő héten, a kérdés csak az, hogy az azt követő Cardinals, Bills, Jets hármasból mennyi nyersz. Ha mind a hármat, akkor a csoportért mész az utolsó fordulóban a Hollókhoz, mert náluk még látok pár zakót.
Szokol
Nem butaság, csak jól időzített célpesszimizmus 😀

több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 236
edes istenem, hogy az egesz NFL leggyengebb csapata ellene elet halal harcot kell vizni, rettenetesen szar-fos gameplannel, osszeesett backup QB-vel, kb semmivel. Csak azert nyertunk mert a cicaknak meg annyi se volt a tarsojukban.

Viszont az eldolt, hogy 2021-ben QB-t kell draftolnunk.
20-ban meg RB-t draftolunk, lehet kettot is.
több mint 4 éve
Miles Pittsburgh Steelers 12
6 győzelmed van. Kérdezd meg a Cicákat milyen érzés 1 meccset megnyerni. Lehet már nem is emlékeznek már rá, nem hogy 6 győzelemre.
A 6 győzelmet ezzel a szar játékkal szedtük össze. A mai győzelemnél meg nem volt QB1, WR1, RB1, C. Szerintem ha bármelyik csapatból kiveszed ezt a négyest, az szarul fog játszani!
Szokol
Nem véletlen írtam, hogy a PO esélyes csapatok alsó házában különböző okokból kritikán aluli a játék. Igen, nálunk kb egy jó csapatra való játékos hiányzik a támadóktól. Másoknál meg más a probléma.

Ettől függetlenül a produktum még harmat gyenge, és ez független attól, hogy van e magyarázat rá vagy sincs.

De számomra az igazán szomorú az, hogy 4-5 olyan csapat is van az AFC-ben (velünk együtt, és ez akkor is igaz, ha van rá magyarázat/magyarázkodás), aki PO esélyes, de egy jobb évben a PO közelébe sem nagyon kerülnének, max, egy 6th seed megcsípésére lenne esélye egyiküknek valami giga mázlival,, idén meg ezekből a csapatokokból akár 3 is ott lehet majd az AFC rájátszásában.


És lehet mondani, hogy a harmat gyenge játék oka a kiesett támadósor (ami természetesen igaz), ettől még a csapat nagyon nem PO minőségű játékot játszik, akkor sem, ha a matek idén kijöhet.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez valami egészen elképesztő, de pillanatnyilag ezzel PO esélyes helyen vagyunk.
Jan
Wild Card helyen vagyunk, szerintem hosszú éveket előretekintve is utoljára, és csak a jövő hétig.
bcsarli
Szerintem nem vagyunk wildcard helyen, Raiders és Colts ugyanígy áll. Lehet valamit benéztem, de szerintem azonos mérlegnél a Raiders előz minket.
Jan
Valami ilyesmi volt a közvetítés végén, de lehet hogy benéztem. Rögtön utána váltott a steram a Saints meccsre.
bcsarli
Az espn-en néztem, ott közvetlenül a meccs után a Raiderst írták, de most már minket tesznek a 6th seedre.
Jan
Na akkor ezt mentsd el screenshot-ba, mert egy darabig nem leszünk ilyen magasan.
bcsarli
Ne haragudj, de ez butaság. A Frisco meccs után írtam, hogy 9-7-et várok. Annyi változott, hogy akkor csak egy pozitív tipp volt, most meg már csalódott lennék, ha nem jönne össze. A Brownst itthon a múlt heti után kötelező verni jövő héten, a kérdés csak az, hogy az azt követő Cardinals, Bills, Jets hármasból mennyi nyersz. Ha mind a hármat, akkor a csoportért mész az utolsó fordulóban a Hollókhoz, mert náluk még látok pár zakót.
Szokol
Azért az merész, hogy bennünket elkaptok, de WC helyre simán an odaertek. Rossz a többi csapat is. A Barnak utan többet tudunk. Érdekes meccs lesz.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Mielőtt nagyon elszaladunk az esély számolgatás, és a "jaj, po helyen vagyunk" történetben, ne feledjük el, hogy a liga talán legimpotensebb csapata ellen sikerült kiszenvedni egy győzelmet, és nem, a D# nem "állt a lábán", ezt a Bengalst kb 7 nyugdíjas is megállította volna.


Most komolyan, ez egy PO esélyes csapat teljesítménye? Egyetlen mázli, hogy az AFC-ben jelenleg nincs 6 épkézláb csapat, így aztán az olyan zseniális alakulatok is PO esélyessé léptek elő, mint a Raiders, a Colts, a Titans, vagy éppenséggel mi.

Pedig, ha nem csak a mérleget nézem, hanem a mutatott játékot is, akkor eltérő okokból bár, de ezek közül a csapatok közül senkinek nincs jelenleg PO értékű játéka. Komolyan nem emlékszem, mikor volt ilyen gyenge az AFC utoljára, van 3-4 épkézláb csapat, a maradék meg örül, hogy gyakorlatilag bárki odaérhet a PO-ba a többi kutyaütő miatt.
Miles
6 győzelmed van. Kérdezd meg a Cicákat milyen érzés 1 meccset megnyerni. Lehet már nem is emlékeznek már rá, nem hogy 6 győzelemre.
A 6 győzelmet ezzel a szar játékkal szedtük össze. A mai győzelemnél meg nem volt QB1, WR1, RB1, C. Szerintem ha bármelyik csapatból kiveszed ezt a négyest, az szarul fog játszani!
több mint 4 éve
Miles Pittsburgh Steelers 12
Mielőtt nagyon elszaladunk az esély számolgatás, és a "jaj, po helyen vagyunk" történetben, ne feledjük el, hogy a liga talán legimpotensebb csapata ellen sikerült kiszenvedni egy győzelmet, és nem, a D# nem "állt a lábán", ezt a Bengalst kb 7 nyugdíjas is megállította volna.


Most komolyan, ez egy PO esélyes csapat teljesítménye? Egyetlen mázli, hogy az AFC-ben jelenleg nincs 6 épkézláb csapat, így aztán az olyan zseniális alakulatok is PO esélyessé léptek elő, mint a Raiders, a Colts, a Titans, vagy éppenséggel mi.

Pedig, ha nem csak a mérleget nézem, hanem a mutatott játékot is, akkor eltérő okokból bár, de ezek közül a csapatok közül senkinek nincs jelenleg PO értékű játéka. Komolyan nem emlékszem, mikor volt ilyen gyenge az AFC utoljára, van 3-4 épkézláb csapat, a maradék meg örül, hogy gyakorlatilag bárki odaérhet a PO-ba a többi kutyaütő miatt.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Ez valami egészen elképesztő, de pillanatnyilag ezzel PO esélyes helyen vagyunk.
Jan
Wild Card helyen vagyunk, szerintem hosszú éveket előretekintve is utoljára, és csak a jövő hétig.
bcsarli
Szerintem nem vagyunk wildcard helyen, Raiders és Colts ugyanígy áll. Lehet valamit benéztem, de szerintem azonos mérlegnél a Raiders előz minket.
Jan
Valami ilyesmi volt a közvetítés végén, de lehet hogy benéztem. Rögtön utána váltott a steram a Saints meccsre.
bcsarli
Az espn-en néztem, ott közvetlenül a meccs után a Raiderst írták, de most már minket tesznek a 6th seedre.
Jan
Na akkor ezt mentsd el screenshot-ba, mert egy darabig nem leszünk ilyen magasan.
bcsarli
Ne haragudj, de ez butaság. A Frisco meccs után írtam, hogy 9-7-et várok. Annyi változott, hogy akkor csak egy pozitív tipp volt, most meg már csalódott lennék, ha nem jönne össze. A Brownst itthon a múlt heti után kötelező verni jövő héten, a kérdés csak az, hogy az azt követő Cardinals, Bills, Jets hármasból mennyi nyersz. Ha mind a hármat, akkor a csoportért mész az utolsó fordulóban a Hollókhoz, mert náluk még látok pár zakót.
több mint 4 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ha a Brownst verjük, az utolsó fordulóban a csoportelsőségért megyünk a Hollókhoz.
Szokol
Aha, hát addig még azért lecsordogál pár köbméter víz a Dunán 😀 Pl nem ártana megfirkálni a Jetst, most egész szépen lelapátolták a Raiderst, és persze ha már náluk tartunk azért még őket is meg kéne verni. A Raiders ellen pedig ugye mindig valahogy a f.sz rosszabbik végét választjuk, még akkor is ha van nagyátlagban értelmezhetően játszó O#-nk 😊
Rudit baromira sajnálom, nagyon szurkoltam neki de rossz nézni hogy kínlódik már meccsek óta 😕

Szerk.: bocs, bolond az agyam, Raiderssel nem játszunk. Cards helyett rájuk emlékeztem. Mindegy, lényegen nem változtat, ilyen bomba támadósorral seni ellen nincs előre lefutott W. Nade hajrá, kaparjon jól a Kacsa 😊

Szerkesztette: The terrible towel
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez valami egészen elképesztő, de pillanatnyilag ezzel PO esélyes helyen vagyunk.
Jan
Wild Card helyen vagyunk, szerintem hosszú éveket előretekintve is utoljára, és csak a jövő hétig.
bcsarli
Szerintem nem vagyunk wildcard helyen, Raiders és Colts ugyanígy áll. Lehet valamit benéztem, de szerintem azonos mérlegnél a Raiders előz minket.
Jan
Valami ilyesmi volt a közvetítés végén, de lehet hogy benéztem. Rögtön utána váltott a steram a Saints meccsre.
bcsarli
Az espn-en néztem, ott közvetlenül a meccs után a Raiderst írták, de most már minket tesznek a 6th seedre.
Jan
Na akkor ezt mentsd el screenshot-ba, mert egy darabig nem leszünk ilyen magasan.

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Ez valami egészen elképesztő, de pillanatnyilag ezzel PO esélyes helyen vagyunk.
Jan
Wild Card helyen vagyunk, szerintem hosszú éveket előretekintve is utoljára, és csak a jövő hétig.
bcsarli
Szerintem nem vagyunk wildcard helyen, Raiders és Colts ugyanígy áll. Lehet valamit benéztem, de szerintem azonos mérlegnél a Raiders előz minket.
Jan
Valami ilyesmi volt a közvetítés végén, de lehet hogy benéztem. Rögtön utána váltott a steram a Saints meccsre.
bcsarli
Az espn-en néztem, ott közvetlenül a meccs után a Raiderst írták, de most már minket tesznek a 6th seedre.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez valami egészen elképesztő, de pillanatnyilag ezzel PO esélyes helyen vagyunk.
Jan
Wild Card helyen vagyunk, szerintem hosszú éveket előretekintve is utoljára, és csak a jövő hétig.
bcsarli
Szerintem nem vagyunk wildcard helyen, Raiders és Colts ugyanígy áll. Lehet valamit benéztem, de szerintem azonos mérlegnél a Raiders előz minket.
Jan
Valami ilyesmi volt a közvetítés végén, de lehet hogy benéztem. Rögtön utána váltott a steram a Saints meccsre.

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Ha a Brownst verjük, az utolsó fordulóban a csoportelsőségért megyünk a Hollókhoz.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 222
Ez valami egészen elképesztő, de pillanatnyilag ezzel PO esélyes helyen vagyunk.
Jan
ez mutatja persze az AFC állapotát is...nem becsülöm le a Bengalst, de ez egy röhej volt az O-tól...és a spectől is kb.
Leginkábbb azon múlt, hogy Bush miután Boyd agyonverte, csinált egy hatalmas playt...ha az nincs, akkor búslakodunk, pedig a D legalább már helyenként ligaelit
Klaci79
A spectől Laci? Mit láttál? Végre megfogtuk az ellent legalább, vagyis nem engedtünk visszahordást sem punt sem kick off után. Ez nekem munka és eredmény és a legjobb ST munka, amit eddig láttam. Hja persze a visszahordásaink ergyák mindig, ez tény.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Ez valami egészen elképesztő, de pillanatnyilag ezzel PO esélyes helyen vagyunk.
Jan
Wild Card helyen vagyunk, szerintem hosszú éveket előretekintve is utoljára, és csak a jövő hétig.
bcsarli
Szerintem nem vagyunk wildcard helyen, Raiders és Colts ugyanígy áll. Lehet valamit benéztem, de szerintem azonos mérlegnél a Raiders előz minket.

szerk: ok, már látom, mi vagyunk ott

Szerkesztette: Jan