Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988


Majd fut a nem létező Oline mögött.
tenorx
Még mindig jobb, minthogy RB nélkül állunk fel...
kriSTEELan
Vannak jó RB-k 2. meg 3. körökben is.
tenorx
A first class RBk mogott nsgy a szakadek iden. Williams mogott Carter, vagy Sermon egyszeruen nem ugyanaz a kategora. 3. Korben viszont van value mar pont Carter, Sermon es Gainwell szemelyeben, de utobbi mar inkabb szituacios playa.

Harris pick sztm rendben van. NEM klasszikus futo es ezt elfelejti mindenki ilyenkor. Tud es kepes utvonalakat megfutni es szerintem ez kulonbozteti meg es teszi kulonlegesebbe mint a tobbi.

A center huzas itt oriasi reach lett volna, pont ez lett volna gondom, hogy ott kockaztattunk volna.
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Ez a pick nekem inkább már a jövő építkezése, nem tetszik, mert lett volna fontossabb. Őszintén, nem követtem, nem tudom ki volt még bent akit érdemes lett volna O fal vagy ILB posztra elsőben húzni. Lehet senki az FO szerint. Viszont ez a szezon egy erősen átmenet lesz. Harris pedig majd az Új QB-t tehermentesítheti 22-ben. Idén is nyilván fog játszani. A srác egyébként zseni meg k..va nagy skillplayer, de nem látok 21-re olyan hozzáadott értéket amitől javulnánk, valósan. Sztem az ablakot ezzel bezártuk. Még a kilincs nincs ráfordítva, de a második nap elválik, hogy a szél kilöki-e. Egy jó OT, OC, ILB hármas még sokat segíthet. A CB már egy álom lenne, sz nekünk úgysem megy. CB-t ne draftoljunk...
polamalu
Nem volt RB1 a csapatban és az idei nagyon gyenge kínálat miatt szerintem logikus döntés volt. Etyient is berántották mögöttünk és másban nem láttam sokkal többet mint a jelenlegi futóink. Az is sokat mond, hogy a mögöttünk lévő csapatok sem húztak a falba, pedig több helyen ott is van probléma. A poszok közül én a C-t szerettem volna, de a mostani prospectek-nél vannak kérdőjelek. Azért van még egy adag OL emberke akikben van kezdő potenciál. A 2-3. körben jobban fogok izgulni ki marad a roszteren 😀

Szerkesztette: astroid
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Ez a pick nekem inkább már a jövő építkezése, nem tetszik, mert lett volna fontossabb. Őszintén, nem követtem, nem tudom ki volt még bent akit érdemes lett volna O fal vagy ILB posztra elsőben húzni. Lehet senki az FO szerint. Viszont ez a szezon egy erősen átmenet lesz. Harris pedig majd az Új QB-t tehermentesítheti 22-ben. Idén is nyilván fog játszani. A srác egyébként zseni meg k..va nagy skillplayer, de nem látok 21-re olyan hozzáadott értéket amitől javulnánk, valósan. Sztem az ablakot ezzel bezártuk. Még a kilincs nincs ráfordítva, de a második nap elválik, hogy a szél kilöki-e. Egy jó OT, OC, ILB hármas még sokat segíthet. A CB már egy álom lenne, sz nekünk úgysem megy. CB-t ne draftoljunk...
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
Valami óriásit kell villantani a srácnak, hogy azt mondhassuk megérte itt húzni.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi


Majd fut a nem létező Oline mögött.
tenorx
Még mindig jobb, minthogy RB nélkül állunk fel...
kriSTEELan
Vannak jó RB-k 2. meg 3. körökben is.
több mint 5 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 320


Majd fut a nem létező Oline mögött.
tenorx
Még mindig jobb, minthogy RB nélkül állunk fel...

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hát, nagy meglepetést nem okoztunk!
2.korben OL lesz ez
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi


Majd fut a nem létező Oline mögött.
több mint 5 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 320
Na így 1-el előtte: Harris v. JOK v. Oline

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én egy dologért szurkolok ma, hogy ne Najee jöjjön. Az RB luxuspick ennyire elől, és tele vagyunk lyukakkal.
OL, CB, LB, talán ebben a sorrendben is.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Rudolf 1 év hosszabbítás
YEAH


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Én tudom, hogy sorrendben a legnagyobb needjeink az OT, az OC és a CB, azonban ahogy közeledünk a drafthoz, úgy kap el a tiniláz és várom a Harris-picket.

Mégis milyen lenne már egy LT, aki labdához sem ér a meccseken? 😀
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
Nem sok mockdraft írja hozzánk Harrist csak az összes kb😊 Ez elég egyértelmű így vagy egy epikus smokescreen.
Razi
ugye a tulaj akarja vezenyelni a draftot, aki elotte tett egy bazi nagy bejelentest, hogy a futojatekot rendbe kell tenni.
futot fogunk draftolni az elso korbe, no matter what.
aztan OL
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Nem sok mockdraft írja hozzánk Harrist csak az összes kb😊 Ez elég egyértelmű így vagy egy epikus smokescreen.
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
😀

Mondjuk Én egy fantasy draftom kapcsán az 5. féle rangsort helyeztem be éppen a táblámba tegnap, amikor kértek, hogy családi program van.....hát na...mondtam, hogy draft van holnap...ez nem vicc! 😀
Klemó
Régen nekem is aszerint zajlottak a családi esemény szervezések, hogy épp játszott-e meccset a gurulós csapatom, mert az fix esemény volt 😀
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Tommy (Tremble)+Tommy (Doyle) + Egy Cenya. A többi szabadon választható 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
😀

Mondjuk Én egy fantasy draftom kapcsán az 5. féle rangsort helyeztem be éppen a táblámba tegnap, amikor kértek, hogy családi program van.....hát na...mondtam, hogy draft van holnap...ez nem vicc! 😀
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Én borzasztóan elcsodálkoznék rajta, ha Bud számára nem a 2019-es év jelentené a plafont. A Titans elhozta őt giga szerződéssel, de Harold Landry III finoman fogalmazva sem Watt szint a másik oldalon. Emellett úgy összességében a Titans front7 Simmonson kívül felejthető és ne feledjük, hogy nálunk a Heyward-Alualu-Tuitt trió mellett kellett garázdálkodnia. Azt tehát értem, hogy a Titansnak a front7 megerősítése volt a cél és nagy erőkkel rárobbantak a legjobb playára, de ha volt/van valaki nálunk, akire azt mondtam, hogy abból (is) élt, hogy a többiek elitek voltak az maga Dupree. Egy szó, mint száz ha már megközelítőleg azt hozza, mint 2019-ben, akor szerintem a Titans elégedett lehet.
Klemó
néha csodáxom rajt mennyire el tud húzni a postavonat...

Tits front7, hát baszki kábé szónélkül bárki becserélne az Evans/Jayonbrown duót bármilyen atomskillre, a falat mindig kihozzák valahogy, az az egy kis csavar hiányzik a passrushnál, évekóta próbálkoznak, most úgyérzem a nagyon tuttira akartak menni, hogy steelers séma, Skipper már mióta ott leng, aztá rá az Ola majd Düpri.

De szerintem ugyanúgy szopás lesz mint az eddigiek, így jártak - mi viszont nyesünk egy komp pikket és ha jól fordul a Tits, akkor Skipper visszacsorog hozzánk - egy backup pipa
sutianap
Lehet Te elcserélnéd, de Én nagyon nem. Úgy felpakolt a picsaszarnak nevezett Ben vezette O 20 pont felett nekik tavaly is egy félidő alatt, hogy azt se tudták hol vannak. Egy ILB páros semmit nem ér, ha nincs nyomás elöl. No és ez egy-egy emberrel nem megy, ahhoz már minden OL jó, hogy kivédekezzen egy-egy nagyon jó embert. Ez nekem alap, de hitvitába nem megyek bele.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
NT-nek vagy TE-nek örülnék, logikus az O-fal vagy a CB lenne, de ez a Harris pick annyira adja magát, hogy ő lesz a kiválasztott.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Futás ellen fejlődött nagyon látványosat Dupree...persze passzsiettetésben is, de ott tényleg sokat számított, hogy milyen társak mentek még a QB-ra. Hiányozni fog, bár elvileg a helyettest láttuk, hogy nem rossz anyag.
Klaci79
Azért amellett a tény mellett se menjünk el, hogy Butler lehet khm DC, de jó LB edző. Jerry szintén, Dunbar szintén. Pittsburgh-be jó LB-ként jönni.

A séma és a szurkolók is imádják a posztot, az edzők értenek hozzá. Épp ezért én nem szonytolodnék el egy első körös LB-től, mert tudom, jó helyre jönne, ha tehetség, ezen a poszton ki tudjuk hozni belőle a speciális játékost, akit minden első körben keresünk.

És itt már Willie kérdése is válaszolva mondom, szívem szerint akkor lennék boldog hajnalban, ha gondolkodás nélkül ki tudnánk húzni Dickerson-t.
De mivel nem hiszek ebben, BPA-t látok jönni első körben és az első 4 körben szeretném megoldva látni az OC+CB+RB posztot mellette, ebben a fontossági sorrendben.

Első körös OT-ben nem hiszek, a TOP 3 (Sewell, Slater, Darrishaw) kimegy előttünk sőt, aki marad, Mayfield, Jenkins, Radunz, Leatherwood-Eichenberg nálam 2. körösök .

Találunk speciális játékost más poszton. Előbb látok jönni CB-t (brrr), LB-t.
Én Karamoah-t várnám, őt speciális tehetségnek gondolom. Amolyan playmaker in waiting. De nem tudom, hogy Butler tudna-e vele mit kezdeni a sémában, de mindenhez is ért.
És nem hívnám le Edmuncc 5. évét.

De mindannyian másképp látjuk, én az OT posztot másképp látom pl. Nem hiszek az instant 1körös LT húzásban. 2x történt ilyen az elmúlt 50évben, az egyik bust, a másik so-so.

De 1kör BPA (Sok a need, bármi jöhet kevés kivétellel)
OC-CB elöl (bár a hideg ráz a DB drafttól) 2. nap
RB-EDGE/OT
WR stb.

Ebben sajnos nem látom Tommy Tremble-t, inkább egy késői Luke Farrell-t 😊
Spy
JOK-nak masszívan örülnék, de szerintem őt elviszik 20 előtt, mert már 15 körül elfogynak az igazán jók.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Futás ellen fejlődött nagyon látványosat Dupree...persze passzsiettetésben is, de ott tényleg sokat számított, hogy milyen társak mentek még a QB-ra. Hiányozni fog, bár elvileg a helyettest láttuk, hogy nem rossz anyag.
Klaci79
Azért amellett a tény mellett se menjünk el, hogy Butler lehet khm DC, de jó LB edző. Jerry szintén, Dunbar szintén. Pittsburgh-be jó LB-ként jönni.

A séma és a szurkolók is imádják a posztot, az edzők értenek hozzá. Épp ezért én nem szonytolodnék el egy első körös LB-től, mert tudom, jó helyre jönne, ha tehetség, ezen a poszton ki tudjuk hozni belőle a speciális játékost, akit minden első körben keresünk.

És itt már Willie kérdése is válaszolva mondom, szívem szerint akkor lennék boldog hajnalban, ha gondolkodás nélkül ki tudnánk húzni Dickerson-t.
De mivel nem hiszek ebben, BPA-t látok jönni első körben és az első 4 körben szeretném megoldva látni az OC+CB+RB posztot mellette, ebben a fontossági sorrendben.

Első körös OT-ben nem hiszek, a TOP 3 (Sewell, Slater, Darrishaw) kimegy előttünk sőt, aki marad, Mayfield, Jenkins, Radunz, Leatherwood-Eichenberg nálam 2. körösök .

Találunk speciális játékost más poszton. Előbb látok jönni CB-t (brrr), LB-t.
Én Koramoah-t várnám, őt speciális tehetségnek gondolom. Amolyan playmaker in waiting. De nem tudom, hogy Butler tudna-e vele mit kezdeni a sémában, de mindenhez is ért.
És nem hívnám le Edmuncc 5. évét.

De mindannyian másképp látjuk, én az OT posztot másképp látom pl. Nem hiszek az instant 1körös LT húzásban. 2x történt ilyen az elmúlt 50évben, az egyik bust, a másik so-so.

De 1kör BPA (Sok a need, bármi jöhet kevés kivétellel)
OC-CB elöl (bár a hideg ráz a DB drafttól) 2. nap
RB-EDGE/OT
WR stb.

Ebben sajnos nem látom Tommy Tremble-t, inkább egy késői Luke Farrell-t 😊

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Én borzasztóan elcsodálkoznék rajta, ha Bud számára nem a 2019-es év jelentené a plafont. A Titans elhozta őt giga szerződéssel, de Harold Landry III finoman fogalmazva sem Watt szint a másik oldalon. Emellett úgy összességében a Titans front7 Simmonson kívül felejthető és ne feledjük, hogy nálunk a Heyward-Alualu-Tuitt trió mellett kellett garázdálkodnia. Azt tehát értem, hogy a Titansnak a front7 megerősítése volt a cél és nagy erőkkel rárobbantak a legjobb playára, de ha volt/van valaki nálunk, akire azt mondtam, hogy abból (is) élt, hogy a többiek elitek voltak az maga Dupree. Egy szó, mint száz ha már megközelítőleg azt hozza, mint 2019-ben, akor szerintem a Titans elégedett lehet.
Klemó
néha csodáxom rajt mennyire el tud húzni a postavonat...

Tits front7, hát baszki kábé szónélkül bárki becserélne az Evans/Jayonbrown duót bármilyen atomskillre, a falat mindig kihozzák valahogy, az az egy kis csavar hiányzik a passrushnál, évekóta próbálkoznak, most úgyérzem a nagyon tuttira akartak menni, hogy steelers séma, Skipper már mióta ott leng, aztá rá az Ola majd Düpri.

De szerintem ugyanúgy szopás lesz mint az eddigiek, így jártak - mi viszont nyesünk egy komp pikket és ha jól fordul a Tits, akkor Skipper visszacsorog hozzánk - egy backup pipa


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Nálam LT és OC a favorit, de a tippem, hogy RB-t húzunk elsőnek.
Reggio1914
Ha Harris kimegy előttünk, amire megvan minden esély akkor inkább OC de értékben lehet nem lenne a legjobb. El tudnék képzelni egy GB pick csere egy + 3. kör és akkor jöhetne egy OC (ha épp nem a GB viszi el Hámprit) LT vagy mittudomén sok itt a változó paraméter 😀