Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Ket hangos en megmondtamban fogadok hogy nem lesz igaza.
no
Mivel kapcsolatban?
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Ket hangos en megmondtamban fogadok hogy nem lesz igaza.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Szerintem Katonát mindenképpen igazolja a Ravens, de alapvetően backup szerepre már. Főleg, hogy RT szerepre raknák, ahol nem játszott soha. Kicsit azt érzem, hogy sértett ember lett. Ténykérdés, hogy ahhoz képest, hogy LT-ként mit hozott nekünk egy 5 éven keresztül, ahhoz képest nevetségesen keveset keresett. Tavaly pedig már nem volt az igazi.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Újfalusit csak a draft után akarják a kányák leigazolni, abban az esetben, ha a börzén nem találnak jobbat, ahogy mi is. (így már comp pick formulánkba sem játszik, bár nem vártam tőle sokat)

Egyelőre az ő ajánlatuk sem jelent többet, mint a mi kérésünk, hogy még ne adja el a házát. Furcsa, róla azt gondoltam, hogy marad, vagy visszavonul, mert van neki fontosabb is.

Az IND pedig még LT-t keres....
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Vajon most h Brown kikötött Kansasben, Villa megy a Ravensbe?
steelwolf
Igen. Nekem ez egyértelmű és már jött is a hír, hogy ide tart. De ne gondoljuk, hogy nem lesz egy erős OT draftja a Ravensnek. Egy back-to-back OL draftot is simán el tudok képzelni a 2 pick-kel. De hogy az egyik az lesz az 100%. Szóval Villa igazán backup lesz majd és insurrance policy.

Én azt mondom, hogy ezzel nagyjából az is eldőlt, hogy mi is OT-ra megyünk majd és majd csak a harmadik körben célzunk RB-re. Én most nagy összegben fogadnék egy OT, C, RB sorrendben.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vajon most h Brown kikötött Kansasben, Villa megy a Ravensbe?
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nos, azért sem Layne, sem Burns nem az a kihagyhatatlan Pick volt anno.
Rengeteg ilyen 3-4. körökben vagy később húzott pick lesz kuka, hasonló ügyek miatt, de nézzétek meg a Titans-t, hogy milyen első köre volt tavaly.
Burns-el az volt a baj, hogy nem első, még második kört sem kellett volna adni érte, és sajnos nem a kellemes csalódás kategória volt. Layne se fejlődött semmit, de ha kivágjuk, legalább próbálhatunk újra CB-t hozni.
Klaci79
FA-ről 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nos, azért sem Layne, sem Burns nem az a kihagyhatatlan Pick volt anno.
Rengeteg ilyen 3-4. körökben vagy később húzott pick lesz kuka, hasonló ügyek miatt, de nézzétek meg a Titans-t, hogy milyen első köre volt tavaly.
Burns-el az volt a baj, hogy nem első, még második kört sem kellett volna adni érte, és sajnos nem a kellemes csalódás kategória volt. Layne se fejlődött semmit, de ha kivágjuk, legalább próbálhatunk újra CB-t hozni.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Látjátok annak esélyét, hogy esetleg Rashawn Slater kicsúszik a TOP15-ből? Azt mondják centert is tudna játszani.
Spy
Ha Dumber lennék azt mondanám...persze...van.....0,000000001%.... 😀

Slater igazán mindent is tudna játszani, ahogy egyébként Sewell is. Döbbenet mennyire "verszatilis" ez a class. Mindezektől függetlenül Slatert szépen LT-nek fogja egy csapat húzni top10-ben. Hna jó, top15-ben.
Klemó
Azért eljátszottam a gondolattal, hogy a méretei miatt csúszik kicsit, mert IOL-nek nézi pár GM.

Mindegy. Franco Harris jelenti be valamelyik második napos húzásunkat, szóval 2-3körös RB-k felkészülnek 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Látjátok annak esélyét, hogy esetleg Rashawn Slater kicsúszik a TOP15-ből? Azt mondják centert is tudna játszani.
Spy
Ha Dumber lennék azt mondanám...persze...van.....0,000000001%.... 😀

Slater igazán mindent is tudna játszani, ahogy egyébként Sewell is. Döbbenet mennyire "verszatilis" ez a class. Mindezektől függetlenül Slatert szépen LT-nek fogja egy csapat húzni top10-ben. Hna jó, top15-ben.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Látjátok annak esélyét, hogy esetleg Rashawn Slater kicsúszik a TOP15-ből? Azt mondják centert is tudna játszani.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ezek a sokszor gettóból kiszabadult srácok istentudattal nyomják a korábban elképzelhetetlen tűnő fényűző életük miatt. Sokkal, de sokkal többen csinálják ezt mint akik lebuknak. Orosz rulettet nyomnak...aztán jön a "kamion".....és nincs visszaút....hát ennyi.

Ha szerencséje van a srácnak, akkor ebből mondjuk 2 meccses eltiltás lesz "csak".....és ha jól dolgozik a camp-ben, akkor még visszajöhet....egyébként meg kampó....
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453


Nagy picknek tűnik ez is, hihetetlen mennyire nem tudunk CBt draftolni.
tenorx
Az, hogy nem tudunk CB-t draftolni az oké, meg tény... De az, hogy 2 évvel a draft után bármelyik jóképességű imígyen cselekszik meg viseltetik, azt ugyan ki látja előre...? 😊
Reggio1914
Artie Burns és a befizetetlen bírságok anyone? Őt is le akarták már csukni miatta...Problem? Szerintem az ideiek között is akad hasonló.
Spy
Biztos, hogy lesz az ideiek közt is.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346


Nagy picknek tűnik ez is, hihetetlen mennyire nem tudunk CBt draftolni.
tenorx
Az, hogy nem tudunk CB-t draftolni az oké, meg tény... De az, hogy 2 évvel a draft után bármelyik jóképességű imígyen cselekszik meg viseltetik, azt ugyan ki látja előre...? 😊
Reggio1914
Artie Burns és a befizetetlen bírságok anyone? Őt is le akarták már csukni miatta...Problem? Szerintem az ideiek között is akad hasonló.
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453


Nagy picknek tűnik ez is, hihetetlen mennyire nem tudunk CBt draftolni.
tenorx
Az, hogy nem tudunk CB-t draftolni az oké, meg tény... De az, hogy 2 évvel a draft után bármelyik jóképességű imígyen cselekszik meg viseltetik, azt ugyan ki látja előre...? 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738


Nagy picknek tűnik ez is, hihetetlen mennyire nem tudunk CBt draftolni.
tenorx
Következő alkalommal a scout majd elkéri a prospect fegyverét, biztos, ami biztos😀

Layne jól eljátszotta az esélyét, pedig idén látott volna pályát is!
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi


Nagy picknek tűnik ez is, hihetetlen mennyire nem tudunk CBt draftolni.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nyilván egy trade-hez ketten kellenek, de minden azt diktálja, hogy letradeeljünk, mivel mély az OT class idén, de a centereké nagyon limitált, ahogy érződik egy lyuk az RB classban is a második körben.

De elmondtuk itt többen százszor, hogy a steelers FO nem így működik. Sokkal inkább egy kiszemeltért felfelé megyünk, most, hogy van kompenzációs pickünk, mint lefelé.

Én most azt mondom, hogy Harris, vagy egy OT lesz első körben. A második körben pedig a két kiszemelt center egyikét célozzuk és megyünk érte fel, ha a helyzet úgy kívánja. Pedig nyilván azért kellene a letrade, hogy a harmadik körben aztán tudjunk mozogni egy-egy kritikus kiszemeltért.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Source: Former #Steelers and #Georgia wide receiver Hines Ward is set to join #FloridaAtlantic's coaching staff. Ward, who played 14 NFL seasons, spent 2019-20 as a Jets offensive assistant. @FAU_Owls_Nest first reported the move, noting Ward will work with WRs coach Joey Thomas.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Szerintem meg ha benn lesz 2 kedvencünk is mire mi jövünk újra feljövünk az első körbe.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346


😀 😀 😀
Egy extra első, két 2. és 3 3. kör jövőre....visszafogom a piálást 😀
Klaci79
Ez tényleg kicsit megszaladt 😊 De a grade-ek jók, gondolom, beállításoknak megfelelők.

Egy lecserét én is szívesen látnék egy +3. körért, de meggyőződésem, (Colbert a legragaszkodóbb GM ami letrade-eket illeti), hogy inkább felmozgás várható a 2. v 3. napon és nem lesz 8 pickünk összesen a végén.

PFN-en egyébként engem is el szokott kapni a gépszíj, ami a trade-ek elfogadását illeti 😊 De szórakozásnak jó.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113


😀 😀 😀
Egy extra első, két 2. és 3 3. kör jövőre....visszafogom a piálást 😀
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Tomlin kapott egy három éves extensiont.
tenorx
szoval o fogja atvezetni a csapatot a BB utani idokre.
Egyreszt jo, masreszt nem. minden az OC-tol fugg, mennyire engedi elni.
xtaki
Mondjuk ez rendesen áthúzza a QB developmentről alkotott elképzelésemet. Ti látjátok Tomlinban, hogy kinevel(tet) egy önállóan dolgozni képes irányítót?
Willie Parker
Én attól félek, hogy emiatt Rötyit is elrugdossák 2024-ig...
badsco
 images.app.goo.gl/gecTESvHFqK45EiR7
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
Tomlin kapott egy három éves extensiont.
tenorx
szoval o fogja atvezetni a csapatot a BB utani idokre.
Egyreszt jo, masreszt nem. minden az OC-tol fugg, mennyire engedi elni.
xtaki
Mondjuk ez rendesen áthúzza a QB developmentről alkotott elképzelésemet. Ti látjátok Tomlinban, hogy kinevel(tet) egy önállóan dolgozni képes irányítót?
Willie Parker
Én attól félek, hogy emiatt Rötyit is elrugdossák 2024-ig...
badsco
Szerintem benne már nincs három szezon. Ha kihúzza egészségesen, akkor sem.
De valójában ő egy nagy ütésre van a visszavonulástól.
Ha jön valami sérülés, ami miatt 4-5 meccsnél többet kell kihagynia, abból szerintem már nem fog visszajönni.

Legkésőbb 2023-ban QB draft.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.