Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Én azért úgy gondolom, hogy Beniboy tavaly nem volt szar. Igaz jó sem, amolyan átlagos ficsúr. Én nem félek tőle, hozni fogja azt, ami tavaly, a fal és a cornerek helyzete aggasztóbb szerintem.

A Cicuskák a híres Marvin Jones korszakban semmivel sem rendelkezett jobb kerettel összességében és Dalton is pont az a középszer volt, mint most BB, mégis futotta nekik pozitív szezonokra.

Ha most kibasztad volna BB-t, akkor a szezont egy ligaalja irányítóval csináltad volna végig, az meg szomorú.

Legyen egy 9-8-as pozitív szezonunk, aztán jövőre keressük meg az irányítónkat a következő 15 évre.
Szokol
Nyilván mindenki tudja, hogy überfrankófrencsájzkúbé nélkül a mindennapok szürkék, de meg volt kötve a kezünk az idei cap + Ben DM-ja miatt, szóval ez múltiőd.

Egy pozitívuma lett volna, megtudjuk Rudi mire lett volna képes egy rászabott Canada offense-ben, mielőtt elengedjük a kezét. Jövőre meg nagyon nem kell várni FR QB-ra a drafton, hacsak nagyon hirtelen be nem robban valaki. Próbálkozni lehet. Kell is. De ez az ablak már 3éve nyitva.

OL nélkül meg egyik út sem működik, mindegy, ki a RB/QB/OC.. De az idei Center klassz klassz és mély Colbert szerint. Ez most vagy smokescreen, vagy azt is jelentheti, hogy ha a 3. kör közepén nincs új Centerünk, lehet mi jobban kétségbe esünk, mint a FO.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Én azért úgy gondolom, hogy Beniboy tavaly nem volt szar. Igaz jó sem, amolyan átlagos ficsúr. Én nem félek tőle, hozni fogja azt, ami tavaly, a fal és a cornerek helyzete aggasztóbb szerintem.

A Cicuskák a híres Marvin Jones korszakban semmivel sem rendelkezett jobb kerettel összességében és Dalton is pont az a középszer volt, mint most BB, mégis futotta nekik pozitív szezonokra.

Ha most kibasztad volna BB-t, akkor a szezont egy ligaalja irányítóval csináltad volna végig, az meg szomorú.

Legyen egy 9-8-as pozitív szezonunk, aztán jövőre keressük meg az irányítónkat a következő 15 évre.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Meghallgattam mert ugy volt beharangozva hogy minden szava arany. Az 5. mondatanal mar korfuresszel akartam megigazitani a sovenyt. Akarhogy nezem baromsag. Hogy tudott volna a Vasas jobban igazolni, penz nelkul. Az altala is filleresnek tartott igazolasoktol nincs merevedese.
no
Pont ezt (is) akartam mondani azzal, hogy mindent aköré épít, hogy Bent ki kellett volna vágni. Ez nagyon okés, de ha kivágjuk még kevesebb lóvé maradt volna a DM miatt.....no és pont így legalább arra volt lóvé, hogy JuJu-t itt tartsuk. (aztán Ben utáni időszakra tudjunk vele is és Wattal is hosszú szerződést kötni)
Klemó
Höri javára kell írni, hogy szerintem azt jól látja, hogy BB gúzsba kötött minket, onnantól minden tevékenységünk kb egy dominó...

Mondjuk azt én sem vágom, hogy ehhez képest szerinte mit kellet volna tennünk, és amit tettünk, az miért kevés, mert szerintem kármentésnek még kb tökéletes is volt, amiket meghúztunk.
Willie Parker
Hívd fel Kevint, mert pont az ellenkezőjét nyilatkozta tegnap. Ő is kis híján dominónak hívta Ben maradását, de a másik irányba. Szerinte a pozitív holtszezon kulcsa a maradása.

Én veled vagyok, de valószínűleg mindkettőtöknek igaza van. El kellett volna engedni és továbblépni, de ez idén nem jelentett volna sok jót a csapatnak. Ha nőtt volna a cap idén is, lehet komolyabb erőfeszítést toltak volna a retooling-ba, de közbeszólt a minden.

Kicsit Canada-t sajnálom, mert ő magára boríthat egy sz.rosbödönt, ha nem változik semmi, és erre Bennel kis esély van. Az pedig nyilvánvaló, hogy az ő rendszerében Ben rendszeridegen. Kíváncsi leszek, kinek a kezébe és kinek a nyakára adják a pórázt kettejük közül. Mindenki mondja, hogy Ben már be kell lássa, hogy nem hero már, de nem tudom, erre képes-e. Ha nem, akkor pedig cifra szezonunk lesz.
De legalább lesz min izgulni akkor is, ha esetleg a produkt nem lesz túl nézőbarát.

Idén Ben kezében voltak a kártyák, és abból kellett játszani a kört. Ez sajnos Rudi esélyébe került valószínűleg.

Arra kíváncsi leszek, Colbert is marad-e még a rebuild első 3évére Tomlinnal együtt, vagy Tomlin lesz a stabilitás és minden más lesz a változó...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Meghallgattam mert ugy volt beharangozva hogy minden szava arany. Az 5. mondatanal mar korfuresszel akartam megigazitani a sovenyt. Akarhogy nezem baromsag. Hogy tudott volna a Vasas jobban igazolni, penz nelkul. Az altala is filleresnek tartott igazolasoktol nincs merevedese.
no
Pont ezt (is) akartam mondani azzal, hogy mindent aköré épít, hogy Bent ki kellett volna vágni. Ez nagyon okés, de ha kivágjuk még kevesebb lóvé maradt volna a DM miatt.....no és pont így legalább arra volt lóvé, hogy JuJu-t itt tartsuk. (aztán Ben utáni időszakra tudjunk vele is és Wattal is hosszú szerződést kötni)
Klemó
Höri javára kell írni, hogy szerintem azt jól látja, hogy BB gúzsba kötött minket, onnantól minden tevékenységünk kb egy dominó...

Mondjuk azt én sem vágom, hogy ehhez képest szerinte mit kellet volna tennünk, és amit tettünk, az miért kevés, mert szerintem kármentésnek még kb tökéletes is volt, amiket meghúztunk.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
Tavaly is a csoport 3 helyre vártak minket, 10-0-nál meg azt dödögte mindenki, hogy persze mert könnyű a sorsolás. Közben az egyik legnehezebb sorsolásunk volt, 8 meccset játszottunk PO csapatok ellen.

10+ éve ezt hallgatom, minden free agency után, jajj mekkorát gyengült a Steelers!

Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Most nem fikázásként, de a 10–0 utáni eredménysor nem mutat valamit a csapat valódi erejéről, és arról, hogy elég szerencsésen jöttek ki addig a dolgok, hogy a 10–0 összejött?
Wyatt
Nem, a csoportgyőzelem mutatta meg a csapat erejét Ha a csapat csinált volna 4 darab 3-1-es sorozatot, akkor is ugyanez lett volna a végeredmény. A logikádat kifacsarva ez egy 16-0-s csapat volt tavaly, csak 11-0 után nem volt már szerencséje.

Én pozitív szezont várok jövőre is, rájátszás nélkül.
Szokol
A 11–0 túlteljesítés volt, nem volt ennyi ebben, szerencsésen alakult egy csomó dolog, hosszú távon pedig kijött, hogy ez kb egy 11-12 győzelmes csapat volt, ami azért nyilván elég jó. Hogy ebben az idényben ez mire lesz elég, az jó kérdés persze
Wyatt
Big Bennek volt a ligában magasan a legrosszabb hozzáadott értéke a csapathoz, azaz gyakorlatilag visszafele húzta a csapatot.

Konkrétan én nem nagyon emlékszem olyanra, hogy egy QB ámokfutását 10x meccsen keresztül kompenzált volna egy védelem (Urlacher féle Bears az alapszakaszban parádézott, de nagyon gatya volt a csoport akkor és 30-40 pontokat is felpakoltak; a Manning-féle Broncos D közelebb állt ehhez, jó sok szoros meccsel)
több mint 5 éve
Kohonen Pittsburgh Steelers 60
Julio Jonest ide 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Meghallgattam mert ugy volt beharangozva hogy minden szava arany. Az 5. mondatanal mar korfuresszel akartam megigazitani a sovenyt. Akarhogy nezem baromsag. Hogy tudott volna a Vasas jobban igazolni, penz nelkul. Az altala is filleresnek tartott igazolasoktol nincs merevedese.
no
Pont ezt (is) akartam mondani azzal, hogy mindent aköré épít, hogy Bent ki kellett volna vágni. Ez nagyon okés, de ha kivágjuk még kevesebb lóvé maradt volna a DM miatt.....no és pont így legalább arra volt lóvé, hogy JuJu-t itt tartsuk. (aztán Ben utáni időszakra tudjunk vele is és Wattal is hosszú szerződést kötni)
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
Itt most mindenki kiforgat minden mondatot, hozzáteszem én sem minden mondattal értek egyet de azért a képet egész jól lefestette és sok esetben fájóan igaza van. Ha év elejétől tudatosan felejtőre rakjuk a futást akkor a 6-11 is benne van szerintem de ne legyen igazam.
Razi
Én alapvetően bírom Hörit, csak most nem tudom eldönteni, hogy játssza a tudatlant hogy elsüthessen 1-1 jó bemondást, vagy tényleg nem vágja hogy mi a Steelers játékos-filozófiája úgy 40+ éve?

FA piacon mindig passzívak vagyunk, amióta követem az eseményeket, tizenpár éve, soha nem volt olyan hogy nagy sztárt hozunk FA-n, vagy hogy több kiemelkedő játékost szereztünk volna. Néha-néha beesik egy Haden, Ebron, Alualu vagy hasonló, már a csúcson túl levő nevesebb játékos, és kb ennyi a FA aktivitásunk.

Ugyanakkor: nemigen hosszabbítunk skill playerekkel. Ha jól emlékszem újonc szerződés után az elmúlt 20 évben 2 WR kapott nálunk hosszútávút, RB meg talán egy sem(?), és 1 TE.

És milyen meglepő: idén pont ugyanez történt. Akkor egy NFL expert (mert Hörit azért annak veszem) ezen meglepődik? Akkor a Steelersnek rendkívül gyenge lett a FA szezonja, mert kb ugyan úgy csinálta végig a free agencyt, mint mindig?

Arra a megjegyzésre, hogy "a draftról meg úgysem tudják megoldani" (vagy ilyesmi) most nem térek ki bővebben, egyszerűen röhejes, mikor a tavalyi O kezdőben 2-3, a D kezdőben meg 3-4 olyan játékos volt, akit nem mi draftoltunk. Mindent a draftról oldunk meg, már nagyon régóta.

A yt videó alá nem akarok hosszút írni, itt meg már nem aktív, úgyhogy be is fejezem a Höri véleményére reagálást, röviden: nagyrészt nem értek vele egyet.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Meghallgattam mert ugy volt beharangozva hogy minden szava arany. Az 5. mondatanal mar korfuresszel akartam megigazitani a sovenyt. Akarhogy nezem baromsag. Hogy tudott volna a Vasas jobban igazolni, penz nelkul. Az altala is filleresnek tartott igazolasoktol nincs merevedese.
több mint 5 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
.
.
Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Nem pontosan. A Bengalst a Cleveland moge de a Ravens ele tette. Inkabb igy mentsd el:

(SorrendByHori) "Browns, Bengals, Ravens, Steelers."
RedFive
nem azt mondta, hogy ez lesz a csoportban a sorrend a szezon végén. ez a holtszezonban elvégzett meló értékelése.
gedam
Persze. Az FA piacon elvegzett munkat osztalyozta a csoportban, mi mast.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
Tavaly is a csoport 3 helyre vártak minket, 10-0-nál meg azt dödögte mindenki, hogy persze mert könnyű a sorsolás. Közben az egyik legnehezebb sorsolásunk volt, 8 meccset játszottunk PO csapatok ellen.

10+ éve ezt hallgatom, minden free agency után, jajj mekkorát gyengült a Steelers!

Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Most nem fikázásként, de a 10–0 utáni eredménysor nem mutat valamit a csapat valódi erejéről, és arról, hogy elég szerencsésen jöttek ki addig a dolgok, hogy a 10–0 összejött?
Wyatt
Nem, a csoportgyőzelem mutatta meg a csapat erejét Ha a csapat csinált volna 4 darab 3-1-es sorozatot, akkor is ugyanez lett volna a végeredmény. A logikádat kifacsarva ez egy 16-0-s csapat volt tavaly, csak 11-0 után nem volt már szerencséje.

Én pozitív szezont várok jövőre is, rájátszás nélkül.
Szokol
A 11–0 túlteljesítés volt, nem volt ennyi ebben, szerencsésen alakult egy csomó dolog, hosszú távon pedig kijött, hogy ez kb egy 11-12 győzelmes csapat volt, ami azért nyilván elég jó. Hogy ebben az idényben ez mire lesz elég, az jó kérdés persze

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
Tavaly is a csoport 3 helyre vártak minket, 10-0-nál meg azt dödögte mindenki, hogy persze mert könnyű a sorsolás. Közben az egyik legnehezebb sorsolásunk volt, 8 meccset játszottunk PO csapatok ellen.

10+ éve ezt hallgatom, minden free agency után, jajj mekkorát gyengült a Steelers!

Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Most nem fikázásként, de a 10–0 utáni eredménysor nem mutat valamit a csapat valódi erejéről, és arról, hogy elég szerencsésen jöttek ki addig a dolgok, hogy a 10–0 összejött?
Wyatt
Nem, a csoportgyőzelem mutatta meg a csapat erejét Ha a csapat csinált volna 4 darab 3-1-es sorozatot, akkor is ugyanez lett volna a végeredmény. A logikádat kifacsarva ez egy 16-0-s csapat volt tavaly, csak 11-0 után nem volt már szerencséje.

Én pozitív szezont várok jövőre is, rájátszás nélkül.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
Tavaly is a csoport 3 helyre vártak minket, 10-0-nál meg azt dödögte mindenki, hogy persze mert könnyű a sorsolás. Közben az egyik legnehezebb sorsolásunk volt, 8 meccset játszottunk PO csapatok ellen.

10+ éve ezt hallgatom, minden free agency után, jajj mekkorát gyengült a Steelers!

Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Most nem fikázásként, de a 10–0 utáni eredménysor nem mutat valamit a csapat valódi erejéről, és arról, hogy elég szerencsésen jöttek ki addig a dolgok, hogy a 10–0 összejött?
Wyatt
Ezt azért gondoljuk is át még egyszer.... 😀

Nem. A PO fiaskó mutatja/mutatta azt meg, hogy a 10-0 mennyire csalóka volt. Ellenben azért a 10-0 azért megmutatta, hogy (i) egy egyedileg mély WR corp-unk van, amit ha eléggé kreatívan használunk, akkor az kivédhetetlen, még akkor is, ha nulla futásunk van és (ii) egy olyan D-nk Bush és Dupree sérülése előtt, amely bárkit meg tud állítani és limitálni tud.

Hja, benne van, hogy ucsók leszünk a csoportban? Benne persze, de senkinek nincs fenékig tejfel. Nekünk a Watt szerződés lesz kritikus, de sorra jönnek a csapatok, ahol kritikus playák (nem egy) szerződéseit, köztük QB-két kell hosszabb távra leszerződni, amely véget is vet a CAP haven-nek....(Bills, Browns)
több mint 5 éve
gedam 6 508
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
Tavaly is a csoport 3 helyre vártak minket, 10-0-nál meg azt dödögte mindenki, hogy persze mert könnyű a sorsolás. Közben az egyik legnehezebb sorsolásunk volt, 8 meccset játszottunk PO csapatok ellen.

10+ éve ezt hallgatom, minden free agency után, jajj mekkorát gyengült a Steelers!

Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Most nem fikázásként, de a 10–0 utáni eredménysor nem mutat valamit a csapat valódi erejéről, és arról, hogy elég szerencsésen jöttek ki addig a dolgok, hogy a 10–0 összejött?
Wyatt
én tavalyi szezon előtt 3. helyre tettem a vasast, gondoltam majd a browns és mi küzdünk az első helyért. szerintem az közelebb állt a valósághoz, mint a beteljesült valóság , de aztán utolérte magát.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
Tavaly is a csoport 3 helyre vártak minket, 10-0-nál meg azt dödögte mindenki, hogy persze mert könnyű a sorsolás. Közben az egyik legnehezebb sorsolásunk volt, 8 meccset játszottunk PO csapatok ellen.

10+ éve ezt hallgatom, minden free agency után, jajj mekkorát gyengült a Steelers!

Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Most nem fikázásként, de a 10–0 utáni eredménysor nem mutat valamit a csapat valódi erejéről, és arról, hogy elég szerencsésen jöttek ki addig a dolgok, hogy a 10–0 összejött?

több mint 5 éve
gedam 6 508
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
.
.
Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Nem pontosan. A Bengalst a Cleveland moge de a Ravens ele tette. Inkabb igy mentsd el:

(SorrendByHori) "Browns, Bengals, Ravens, Steelers."
RedFive
nem azt mondta, hogy ez lesz a csoportban a sorrend a szezon végén. ez a holtszezonban elvégzett meló értékelése.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Itt most mindenki kiforgat minden mondatot, hozzáteszem én sem minden mondattal értek egyet de azért a képet egész jól lefestette és sok esetben fájóan igaza van. Ha év elejétől tudatosan felejtőre rakjuk a futást akkor a 6-11 is benne van szerintem de ne legyen igazam.
Razi
Kizárt, most igazoltunk 3 minimum 8-8-as szezont😊
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Itt most mindenki kiforgat minden mondatot, hozzáteszem én sem minden mondattal értek egyet de azért a képet egész jól lefestette és sok esetben fájóan igaza van. Ha év elejétől tudatosan felejtőre rakjuk a futást akkor a 6-11 is benne van szerintem de ne legyen igazam.
több mint 5 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
.
.
Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Nem pontosan. A Bengalst a Cleveland moge de a Ravens ele tette. Inkabb igy mentsd el:

(SorrendByHori) "Browns, Bengals, Ravens, Steelers."

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Én azt gondolom, hogy senki nem beszél itt SB runrol a csapat körül. Sőt, Tomlin 3 éves hosszabbítása IS azt jelzi, hogy az átmenet levezénylését bízzák rá. JuJu az egyik fiatal WR lehet, aki itt marad, ezért is tettünk ajánlatot és készülünk a Watt hosszabbításra is. Kivágtuk az OC-t, Ben haverját, épül egy O szisztéma. Állítom, hogy ez arra is építeni fog, hogy mozgékonyabb QB van középen, vagyis többször fogunk látni backupot bent, mind bármikor eddig. A falat és a futójátékot építjük újjá idén, ez a feladat és éppen ezért egyre inkább úgy gondolom, hogy futó "csak" a harmadikban jön. No és a lényeg. Ha idén kivágjuk Bent, nullázzuk a CAP-et, vagyis pont a Juju hosszabbítást, ami a jövő nem tudtuk volna megcsinálni. Mert - bírálat ide, vagy oda - azért a fiatal JuJu kifejezett Steelers módra játsza a focit és pont egy ilyen brusztolós playa, majd egy új QB-nak is nagyon jól fog jönni.

Eegy szó, mint száz Én az idei évtől már egy rebuild-et látok, csak nem úgy, ahogy máshol szokták, vagyis elengedik a gyeplőt, aztán irány az 1/1 és kussoljanak a nézők. (hja, igen...anno Höri Coltsa....aki levetkőzött, hogy a korszakos nagy QB-t elhozza Luck személyében)

Simán a 4-ek vagyunk esély szintjén a csoportban. Tavaly is felülteljesítettünk és van egy fogadásom idén is, hogy nem leszünk utolsók. Node no....ha utolsók leszünk, akkor jövőre nagyobb eséllyel mehetünk QB vadászatra. Ha pedig jók leszünk, az azt jelzi, hogy az épülő csapat nem rossz. (ne feledjük, hogy ez a csapat nagyon nem ÖREG összességében. Ha az OL megújul, akkor végképp nem lesz az)
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 894
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Ket hangos en megmondtamban fogadok hogy nem lesz igaza.
no
Mivel kapcsolatban?
Razi
Hogy az OL+RB helyzet miatt nem lesz futas, nem segit ez BB-n es nelkule jobbak lennetek iden. Ezekre tettem a fogadast.
Ezekre viszont nem kell. Semmilyen toketek nem volt keresni jobb QB-t. JuJu a sajat erdekeit nezve maradt itt es nem jobbnak gondolja a Vasast a KC-nal. A Ravens-es reszt hagyjuk is.

Leirtam hogy en mit csinalnek de a csapat igy dontott. Ez egy epitkezes lesz mar ( remenyeim szerint ) az utolso dobas remenyevel ami nagon pici.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
Tavaly is a csoport 3 helyre vártak minket, 10-0-nál meg azt dödögte mindenki, hogy persze mert könnyű a sorsolás. Közben az egyik legnehezebb sorsolásunk volt, 8 meccset játszottunk PO csapatok ellen.

10+ éve ezt hallgatom, minden free agency után, jajj mekkorát gyengült a Steelers!

Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Lehet, hogy én voltam figyelmetlen de szerintem nem mondott ilyet azt mondta, hogy mindenki erősebb lett mi meg gyengébbek ezzel meg nehéz vitatkozni. Azzal sem igen lehet vitatkozni, hogy QB ban mi állunk a leggyengébben RB ben szintén és most már O falban is. Én örülnék a legjobban ha a csapat rám cáfolna de most ebben így pre draft még nem tudok hinni.
Razi
Ok, akkor valszeg félreértettem.
Most nem nézem meg újra, de arra jól emlékszem, hogy valami 6-11-et emlegetett nekünk?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
Tavaly is a csoport 3 helyre vártak minket, 10-0-nál meg azt dödögte mindenki, hogy persze mert könnyű a sorsolás. Közben az egyik legnehezebb sorsolásunk volt, 8 meccset játszottunk PO csapatok ellen.

10+ éve ezt hallgatom, minden free agency után, jajj mekkorát gyengült a Steelers!

Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Lehet, hogy én voltam figyelmetlen de szerintem nem mondott ilyet azt mondta, hogy mindenki erősebb lett mi meg gyengébbek ezzel meg nehéz vitatkozni. Azzal sem igen lehet vitatkozni, hogy QB ban mi állunk a leggyengébben RB ben szintén és most már O falban is. Én örülnék a legjobban ha a csapat rám cáfolna de most ebben így pre draft még nem tudok hinni.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
Tavaly is a csoport 3 helyre vártak minket, 10-0-nál meg azt dödögte mindenki, hogy persze mert könnyű a sorsolás. Közben az egyik legnehezebb sorsolásunk volt, 8 meccset játszottunk PO csapatok ellen.

10+ éve ezt hallgatom, minden free agency után, jajj mekkorát gyengült a Steelers!

Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.
Jan
Az offseasonunk volt a 4. a csoportban!
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
 www.youtube.com/watch?v=k0Gk7OkXGf0
Minden szava arany...😀
Razi
Francokat.
Tavaly is a csoport 3 helyre vártak minket, 10-0-nál meg azt dödögte mindenki, hogy persze mert könnyű a sorsolás. Közben az egyik legnehezebb sorsolásunk volt, 8 meccset játszottunk PO csapatok ellen.

10+ éve ezt hallgatom, minden free agency után, jajj mekkorát gyengült a Steelers!

Szóval most az mondja a Höri: Browns, Ravens,Bengals, Steelers a sorrend? Ezt elmentem, majd nézzük meg a végén.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.