Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem tudom, én kb mindenhez találok most már HD streamet, eszembe se jut a gamepass.
tenorx
Élőben nincs is vele gond, csak nem mindig tud az ember élőben meccset nézni, ráadásul így ugye a többit is vissza tudom nézni.
Klaci79
Azokra ott a torrent
bcsarli
Amióta van pl Netflix, Apple TV nem is torrendeztem...ki is dobtak mindenhonnan...nem kell letölteni semmit, akkor és ott nézem meg, ahol akarom, ha kell a mobilon, miközben a bankfiókban várok. mindez évi 50 USD-ért, mert hárman fizetünk elő. 2500 Ft havonta...akinek ennyit nem ér meg, az torrentezzen 😊
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem tudom, én kb mindenhez találok most már HD streamet, eszembe se jut a gamepass.
tenorx
Élőben nincs is vele gond, csak nem mindig tud az ember élőben meccset nézni, ráadásul így ugye a többit is vissza tudom nézni.
Klaci79
Azokra ott a torrent

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem tudom, én kb mindenhez találok most már HD streamet, eszembe se jut a gamepass.
tenorx
Élőben nincs is vele gond, csak nem mindig tud az ember élőben meccset nézni, ráadásul így ugye a többit is vissza tudom nézni.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nem tudom, én kb mindenhez találok most már HD streamet, eszembe se jut a gamepass.
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Néztem 6 hete edzett Pittben, hasonlóan nézett ki, Aztán volt egy szereléses edzéses kép, ott mintha pufibb lett volna, azután 2 hétre rá megint ilyen a forma. A pufibb kép sztem inkább a vállvédő, meg lehet ott nem pózol és gyomor picit ki van eresztve. De ami 6 hete volt a Pitt edzőteremben az nekem nem az elhízot elzsírosodott forma. Simán unatkozott valamelyik firkász.
polamalu
Szereléses edzés idén még nem volt, annak tavalyinak kellett lennie, majd TC-ben meglátjuk, ott is inkább a második héten. Össze lehet vetni a tavalyi szerkós képpel 😊
De ez a Turner sztori övön aluli mindkét játékost tekintve. Még júniusban is.
Spy
Lehet reggel nem állt fel neki "Kibe lehetne rúgni, hogy szarabb legyen mint nekem? " Tette fel magának a kérdést. Majd felugortt a reggeli kávéja mellé Dotson képe. "Megvan" nyugtázta magában hősünk, és mert egyből ertekciója lett az örömtől, azonnal szólt is az asszonynak.
polamalu
Nem véletlenül tanultuk meg az évek alatt, hogy no news is good news ebben az időszakban. De hosszú is ez a hónap...
Remélem, nézők és hírek azért lesznek a TC-ből.

Addig van némi időm kitalálni, hogyan nézzem az idei HOF ceremóniát, a pre és regular season-t, mibe éri meg befektetni, vagy csak várni a stream-ekre. Azt hiszem ma jönnek ki a Gamepass plan tervezetek is.
Spy
A GP árak és társaik már megvannak. Legalábbis nekem már küldték
polamalu
Iege, igen, már nekem is küldték.
Klemó
És hosszabbítjátok? Nekem aug. 1-én jár le, 50USD-s premium volt okt végén, még rágom a kefét a 144 USD-n. Csak preseason is van a világon, ahhoz jó linkek nem szoktak lenni...nem tudom...keresem az indokot, hogy megajándékozzam magam.
Spy
Mi évek óta 3-an vesszük és egészen jól meg tudunk egyezni mikor ki nézze. Ki mikor nézze vissza. Így már nem olyan fájó a sztori.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Néztem 6 hete edzett Pittben, hasonlóan nézett ki, Aztán volt egy szereléses edzéses kép, ott mintha pufibb lett volna, azután 2 hétre rá megint ilyen a forma. A pufibb kép sztem inkább a vállvédő, meg lehet ott nem pózol és gyomor picit ki van eresztve. De ami 6 hete volt a Pitt edzőteremben az nekem nem az elhízot elzsírosodott forma. Simán unatkozott valamelyik firkász.
polamalu
Szereléses edzés idén még nem volt, annak tavalyinak kellett lennie, majd TC-ben meglátjuk, ott is inkább a második héten. Össze lehet vetni a tavalyi szerkós képpel 😊
De ez a Turner sztori övön aluli mindkét játékost tekintve. Még júniusban is.
Spy
Lehet reggel nem állt fel neki "Kibe lehetne rúgni, hogy szarabb legyen mint nekem? " Tette fel magának a kérdést. Majd felugortt a reggeli kávéja mellé Dotson képe. "Megvan" nyugtázta magában hősünk, és mert egyből ertekciója lett az örömtől, azonnal szólt is az asszonynak.
polamalu
Nem véletlenül tanultuk meg az évek alatt, hogy no news is good news ebben az időszakban. De hosszú is ez a hónap...
Remélem, nézők és hírek azért lesznek a TC-ből.

Addig van némi időm kitalálni, hogyan nézzem az idei HOF ceremóniát, a pre és regular season-t, mibe éri meg befektetni, vagy csak várni a stream-ekre. Azt hiszem ma jönnek ki a Gamepass plan tervezetek is.
Spy
A GP árak és társaik már megvannak. Legalábbis nekem már küldték
polamalu
Iege, igen, már nekem is küldték.
Klemó
És hosszabbítjátok? Nekem aug. 1-én jár le, 50USD-s premium volt okt végén, még rágom a kefét a 144 USD-n. Csak preseason is van a világon, ahhoz jó linkek nem szoktak lenni...nem tudom...keresem az indokot, hogy megajándékozzam magam.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Néztem 6 hete edzett Pittben, hasonlóan nézett ki, Aztán volt egy szereléses edzéses kép, ott mintha pufibb lett volna, azután 2 hétre rá megint ilyen a forma. A pufibb kép sztem inkább a vállvédő, meg lehet ott nem pózol és gyomor picit ki van eresztve. De ami 6 hete volt a Pitt edzőteremben az nekem nem az elhízot elzsírosodott forma. Simán unatkozott valamelyik firkász.
polamalu
Szereléses edzés idén még nem volt, annak tavalyinak kellett lennie, majd TC-ben meglátjuk, ott is inkább a második héten. Össze lehet vetni a tavalyi szerkós képpel 😊
De ez a Turner sztori övön aluli mindkét játékost tekintve. Még júniusban is.
Spy
Lehet reggel nem állt fel neki "Kibe lehetne rúgni, hogy szarabb legyen mint nekem? " Tette fel magának a kérdést. Majd felugortt a reggeli kávéja mellé Dotson képe. "Megvan" nyugtázta magában hősünk, és mert egyből ertekciója lett az örömtől, azonnal szólt is az asszonynak.
polamalu
Nem véletlenül tanultuk meg az évek alatt, hogy no news is good news ebben az időszakban. De hosszú is ez a hónap...
Remélem, nézők és hírek azért lesznek a TC-ből.

Addig van némi időm kitalálni, hogyan nézzem az idei HOF ceremóniát, a pre és regular season-t, mibe éri meg befektetni, vagy csak várni a stream-ekre. Azt hiszem ma jönnek ki a Gamepass plan tervezetek is.
Spy
A GP árak és társaik már megvannak. Legalábbis nekem már küldték
polamalu
Iege, igen, már nekem is küldték.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Új Kicker a fedélzeten. Boswell úgy reagált, ahogy kell.


több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Néztem 6 hete edzett Pittben, hasonlóan nézett ki, Aztán volt egy szereléses edzéses kép, ott mintha pufibb lett volna, azután 2 hétre rá megint ilyen a forma. A pufibb kép sztem inkább a vállvédő, meg lehet ott nem pózol és gyomor picit ki van eresztve. De ami 6 hete volt a Pitt edzőteremben az nekem nem az elhízot elzsírosodott forma. Simán unatkozott valamelyik firkász.
polamalu
Szereléses edzés idén még nem volt, annak tavalyinak kellett lennie, majd TC-ben meglátjuk, ott is inkább a második héten. Össze lehet vetni a tavalyi szerkós képpel 😊
De ez a Turner sztori övön aluli mindkét játékost tekintve. Még júniusban is.
Spy
Lehet reggel nem állt fel neki "Kibe lehetne rúgni, hogy szarabb legyen mint nekem? " Tette fel magának a kérdést. Majd felugortt a reggeli kávéja mellé Dotson képe. "Megvan" nyugtázta magában hősünk, és mert egyből ertekciója lett az örömtől, azonnal szólt is az asszonynak.
polamalu
Nem véletlenül tanultuk meg az évek alatt, hogy no news is good news ebben az időszakban. De hosszú is ez a hónap...
Remélem, nézők és hírek azért lesznek a TC-ből.

Addig van némi időm kitalálni, hogyan nézzem az idei HOF ceremóniát, a pre és regular season-t, mibe éri meg befektetni, vagy csak várni a stream-ekre. Azt hiszem ma jönnek ki a Gamepass plan tervezetek is.
Spy
A GP árak és társaik már megvannak. Legalábbis nekem már küldték
polamalu
Gyorsan meg is néztem a 2008-as America's Game-t rajta, amíg még nem jár le 😊 Most is jó volt 😊
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Néztem 6 hete edzett Pittben, hasonlóan nézett ki, Aztán volt egy szereléses edzéses kép, ott mintha pufibb lett volna, azután 2 hétre rá megint ilyen a forma. A pufibb kép sztem inkább a vállvédő, meg lehet ott nem pózol és gyomor picit ki van eresztve. De ami 6 hete volt a Pitt edzőteremben az nekem nem az elhízot elzsírosodott forma. Simán unatkozott valamelyik firkász.
polamalu
Szereléses edzés idén még nem volt, annak tavalyinak kellett lennie, majd TC-ben meglátjuk, ott is inkább a második héten. Össze lehet vetni a tavalyi szerkós képpel 😊
De ez a Turner sztori övön aluli mindkét játékost tekintve. Még júniusban is.
Spy
Lehet reggel nem állt fel neki "Kibe lehetne rúgni, hogy szarabb legyen mint nekem? " Tette fel magának a kérdést. Majd felugortt a reggeli kávéja mellé Dotson képe. "Megvan" nyugtázta magában hősünk, és mert egyből ertekciója lett az örömtől, azonnal szólt is az asszonynak.
polamalu
Nem véletlenül tanultuk meg az évek alatt, hogy no news is good news ebben az időszakban. De hosszú is ez a hónap...
Remélem, nézők és hírek azért lesznek a TC-ből.

Addig van némi időm kitalálni, hogyan nézzem az idei HOF ceremóniát, a pre és regular season-t, mibe éri meg befektetni, vagy csak várni a stream-ekre. Azt hiszem ma jönnek ki a Gamepass plan tervezetek is.
Spy
A GP árak és társaik már megvannak. Legalábbis nekem már küldték
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Néztem 6 hete edzett Pittben, hasonlóan nézett ki, Aztán volt egy szereléses edzéses kép, ott mintha pufibb lett volna, azután 2 hétre rá megint ilyen a forma. A pufibb kép sztem inkább a vállvédő, meg lehet ott nem pózol és gyomor picit ki van eresztve. De ami 6 hete volt a Pitt edzőteremben az nekem nem az elhízot elzsírosodott forma. Simán unatkozott valamelyik firkász.
polamalu
Szereléses edzés idén még nem volt, annak tavalyinak kellett lennie, majd TC-ben meglátjuk, ott is inkább a második héten. Össze lehet vetni a tavalyi szerkós képpel 😊
De ez a Turner sztori övön aluli mindkét játékost tekintve. Még júniusban is.
Spy
Lehet reggel nem állt fel neki "Kibe lehetne rúgni, hogy szarabb legyen mint nekem? " Tette fel magának a kérdést. Majd felugortt a reggeli kávéja mellé Dotson képe. "Megvan" nyugtázta magában hősünk, és mert egyből ertekciója lett az örömtől, azonnal szólt is az asszonynak.
polamalu
Nem véletlenül tanultuk meg az évek alatt, hogy no news is good news ebben az időszakban. De hosszú is ez a hónap...
Remélem, nézők és hírek azért lesznek a TC-ből.

Addig van némi időm kitalálni, hogyan nézzem az idei HOF ceremóniát, a pre és regular season-t, mibe éri meg befektetni, vagy csak várni a stream-ekre. Azt hiszem ma jönnek ki a Gamepass plan tervezetek is.
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Néztem 6 hete edzett Pittben, hasonlóan nézett ki, Aztán volt egy szereléses edzéses kép, ott mintha pufibb lett volna, azután 2 hétre rá megint ilyen a forma. A pufibb kép sztem inkább a vállvédő, meg lehet ott nem pózol és gyomor picit ki van eresztve. De ami 6 hete volt a Pitt edzőteremben az nekem nem az elhízot elzsírosodott forma. Simán unatkozott valamelyik firkász.
polamalu
Szereléses edzés idén még nem volt, annak tavalyinak kellett lennie, majd TC-ben meglátjuk, ott is inkább a második héten. Össze lehet vetni a tavalyi szerkós képpel 😊
De ez a Turner sztori övön aluli mindkét játékost tekintve. Még júniusban is.
Spy
Lehet reggel nem állt fel neki "Kibe lehetne rúgni, hogy szarabb legyen mint nekem? " Tette fel magának a kérdést. Majd felugortt a reggeli kávéja mellé Dotson képe. "Megvan" nyugtázta magában hősünk, és mert egyből ertekciója lett az örömtől, azonnal szólt is az asszonynak.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Néztem 6 hete edzett Pittben, hasonlóan nézett ki, Aztán volt egy szereléses edzéses kép, ott mintha pufibb lett volna, azután 2 hétre rá megint ilyen a forma. A pufibb kép sztem inkább a vállvédő, meg lehet ott nem pózol és gyomor picit ki van eresztve. De ami 6 hete volt a Pitt edzőteremben az nekem nem az elhízot elzsírosodott forma. Simán unatkozott valamelyik firkász.
polamalu
Szereléses edzés idén még nem volt, annak tavalyinak kellett lennie, majd TC-ben meglátjuk, ott is inkább a második héten. Össze lehet vetni a tavalyi szerkós képpel 😊
De ez a Turner sztori övön aluli mindkét játékost tekintve. Még júniusban is.
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Néztem 6 hete edzett Pittben, hasonlóan nézett ki, Aztán volt egy szereléses edzéses kép, ott mintha pufibb lett volna, azután 2 hétre rá megint ilyen a forma. A pufibb kép sztem inkább a vállvédő, meg lehet ott nem pózol és gyomor picit ki van eresztve. De ami 6 hete volt a Pitt edzőteremben az nekem nem az elhízot elzsírosodott forma. Simán unatkozott valamelyik firkász.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346

SZtem is formán kívül van a srác le van pukkanva, semmi gyomor 😀
polamalu
Azt el tudom képzelni, hogy kértek tőle az exit meetingen pl. valami body transformation-t, pl. dobjon le pár kilót, schlankuljon le, szálkásítson ő pedig inkább erősödött, nyilván egy Canada/Klemm féle mobilis séma más testfelépítést követel.

Lehet, csak a bádiséping nem sikerült úgy ahogy kérték, de egy hónap múlva TC-re kell top formában lennie, ha ott hallunk panaszt a teljesítményére, akkor lehet aggódni. De hogy Turnert miatta hoztuk volna, szerintem erős spekuláció.

Tomlin simán a busz alá dobta volna a média előtt, ha out of shape jelenik meg, nem kell hátsókapuznia, nem is szokott, ezért szeretnek neki játszani többek között.

Nem egy Alualu vádli, de megteszi, gyorsabban is kell mozognia 😊
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ

SZtem is formán kívül van a srác le van pukkanva, semmi gyomor 😀

Szerkesztette: polamalu
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nem tetszik az ami szivárog "belülről".......ilyen az, amikor elmegy a vezér és nincs rend az öltözőben. Állítólag az edzői staff ideges lett Dotsonra, mert nem tetszett nekik a fizikai állapota.....és ezért is hozták Turnert....de közben pedig mennek a hírek, hogy Dotson az egyik leghíresebb edzővel készült keményen a szünetben......

Nem tudom mi az igaz, de ezek erős vérzések, amit nem ártana leállítani.....hozzáteszem ebben Tomlin mindig is jó volt...kiváncsi leszek.....
Klemó
Nekem sem világos, hogy ezekre mi szükség van, meg mi változott pl. május óta, amikor minden pittsburghi média azt kiabálta, mennyire jó a Dotson és mennyire elégedettek vele és pont ezért nem kellett magasan draftolni falembert (a centeren kívül), stb...

Aztán lehet csak annyi volt, hogy Klemm megszólta, hogy baszki emeld jobban a kezed, vagy ballal indulj, na jobbal. Szar lehet NFL újságírónak lenni ilyenkor, fél évig el kell hitetned, hogy dolgozol...
badsco
Azért aki eg újságíró szavára besértődve nem a csapattal edz, hanem mással és furkálódik, ott komoly baj van fejben. A média írásait meg kell tanulni teljesen figyelmen kívül hagyni. Ez egy alapvetés a profi sportban, ha nem megy az k...ra elvisz...
polamalu
Én csak annyit láttam töle, hogy neki az edzők nem mondták ezt.

Pozíciós guruval meg mindenki próbál offline fejlődni (aki egyébként edzésvideókkal cáfolt is, tehát munka tuti volt, a minőségét nem tudtam megítélni, pl Deebo videóit alulmúlja, az biztos).

Én szkeptikus vagyok a hírrel kapcsolatban egyelőre.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nem tudjuk mi van a háttérben, mert lehet ez is egy uborkaszezonos szösszenet.....mindenesetre remélem "nem tragikus"... 😊

Gyorsan hozzáteszem, hogy erre azért a DeCastro ügy is rárakódik, hiszen az ő szerződését "megszűntettük nem edzésen szerzett sérülés" jeligére, ami azért lássuk be eléggé barátságtalan cucc. Most megy az okfejtés, hogy David indít-e valamit ellenünk a játékosszakszervezetnél...

Szerkesztette: Klemó
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Nem tetszik az ami szivárog "belülről".......ilyen az, amikor elmegy a vezér és nincs rend az öltözőben. Állítólag az edzői staff ideges lett Dotsonra, mert nem tetszett nekik a fizikai állapota.....és ezért is hozták Turnert....de közben pedig mennek a hírek, hogy Dotson az egyik leghíresebb edzővel készült keményen a szünetben......

Nem tudom mi az igaz, de ezek erős vérzések, amit nem ártana leállítani.....hozzáteszem ebben Tomlin mindig is jó volt...kiváncsi leszek.....
Klemó
Nekem sem világos, hogy ezekre mi szükség van, meg mi változott pl. május óta, amikor minden pittsburghi média azt kiabálta, mennyire jó a Dotson és mennyire elégedettek vele és pont ezért nem kellett magasan draftolni falembert (a centeren kívül), stb...

Aztán lehet csak annyi volt, hogy Klemm megszólta, hogy baszki emeld jobban a kezed, vagy ballal indulj, na jobbal. Szar lehet NFL újságírónak lenni ilyenkor, fél évig el kell hitetned, hogy dolgozol...
badsco
Azért aki eg újságíró szavára besértődve nem a csapattal edz, hanem mással és furkálódik, ott komoly baj van fejben. A média írásait meg kell tanulni teljesen figyelmen kívül hagyni. Ez egy alapvetés a profi sportban, ha nem megy az k...ra elvisz...
több mint 4 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Nem tetszik az ami szivárog "belülről".......ilyen az, amikor elmegy a vezér és nincs rend az öltözőben. Állítólag az edzői staff ideges lett Dotsonra, mert nem tetszett nekik a fizikai állapota.....és ezért is hozták Turnert....de közben pedig mennek a hírek, hogy Dotson az egyik leghíresebb edzővel készült keményen a szünetben......

Nem tudom mi az igaz, de ezek erős vérzések, amit nem ártana leállítani.....hozzáteszem ebben Tomlin mindig is jó volt...kiváncsi leszek.....
Klemó
Nekem sem világos, hogy ezekre mi szükség van, meg mi változott pl. május óta, amikor minden pittsburghi média azt kiabálta, mennyire jó a Dotson és mennyire elégedettek vele és pont ezért nem kellett magasan draftolni falembert (a centeren kívül), stb...

Aztán lehet csak annyi volt, hogy Klemm megszólta, hogy baszki emeld jobban a kezed, vagy ballal indulj, na jobbal. Szar lehet NFL újságírónak lenni ilyenkor, fél évig el kell hitetned, hogy dolgozol...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nem tetszik az ami szivárog "belülről".......ilyen az, amikor elmegy a vezér és nincs rend az öltözőben. Állítólag az edzői staff ideges lett Dotsonra, mert nem tetszett nekik a fizikai állapota.....és ezért is hozták Turnert....de közben pedig mennek a hírek, hogy Dotson az egyik leghíresebb edzővel készült keményen a szünetben......

Nem tudom mi az igaz, de ezek erős vérzések, amit nem ártana leállítani.....hozzáteszem ebben Tomlin mindig is jó volt...kiváncsi leszek.....
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Összességében csak azt sajnálom, hogy DeCastro-t biztos pontnak gondolva nem harcoltunk Feiler-rért. Talán nekünk nem kellett volna 7 milla/év szerződést kifizetnünk neki és lenne legalább guard poziban Dotsonnal együtt kontinuitás.

Turner kapcsán van upside, hiszen a sérülés(ei) előtt elit guard volt a posztján, de pont olyan sérülései voltak, amelyekkel nehezebb hinni, hogy visszajöhet a forma még és a tavalyi éve katasztrófális volt. Ugye, ő azt mondta, hogy nem volt rendben még és most azt mondják 100%-os....meglátjuk.....

Ha a jövőt is építjük, Én nem gondolom azt rossznak, ha marad tartalékunk. A falba már erősíteni érdemben nem tudunk, az van ami van és igazán óriási igazolást máshová sem látok a piacon. Jövőre és utána viszont ez a pénz jól jöhet, idei hosszú szezon ide, vagy oda.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Highest FG %, 2019-2020 (min 45 attempts):

1. Chris Boswell: 94.1%
2. Justin Tucker: 93.1%
3. Younghoe Koo: 92.3%
4. Harrison Butker: 90.8%
5. Jason Myers: 90.4%
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ahogy gondoltam, felhozó deal. Így pedig akár lehet a csapat többi részére költeni, vagy mehet a "tartalékba"....
Klemó
Ha "tartalékba" megy, hosszú szezonunk lesz.