Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Szerintem tök mindegy, hogy milyen a fal. Mármint abból a szempontból, hogy úgy is Rőtlisburger formájától függ a szezon. Ha a Dákó rendben lesz, akkor összejöhet a PO és a one and done. Ha nem, akkor meg a jóisten sem menti meg Tomlint az első negatív szezonjától.
több mint 4 éve
Antoine Brooks lehúzta az első Int-jét Hilton posztján Bentől. Ő és Kendrick Green (aki szintén aláírt) is kezdők lesznek posztjukon NCB &OC a Dallas ellen.Mindenkit alaposan meglepett ezzel...pedig már rendben voltunk ezen a poszton. Mondjuk Spillane inkább Vince helyén lehet jó, Bush sebessége nagyon hiányzott tavaly...de hogy most kit akasztunk le első cserének vagy Spillane helyére azt baromira nem tudom...
Melvin ingram a 8-as, Trai Turner az 51-es számot kapta egyelőre. (51-es sárgát visel Buddy Johnson is, szóval utóbbi még nem biztos, hogy így marad)
Valamint az a hír járja, hogy tegnapig a csapat sem tudott Vince terveiről.
Spy
több mint 4 éve
Antoine Brooks lehúzta az első Int-jét Hilton posztján Bentől. Ő és Kendrick Green (aki szintén aláírt) is kezdők lesznek posztjukon NCB &OC a Dallas ellen.Melvin ingram a 8-as, Trai Turner az 51-es számot kapta egyelőre. (51-es sárgát visel Buddy Johnson is, szóval utóbbi még nem biztos, hogy így marad)
Valamint az a hír járja, hogy tegnapig a csapat sem tudott Vince terveiről.
több mint 4 éve
Draft után, szezon előtt még a rossz egységek is erősítést kapva új reményekkel állnak, minden csapat próbálja javítani az egységeit, ilyenkor még mindenki bajnok. A mi OL-nk nem rossz, csak kezdő.FK? Az a hazai Fűzővel Kifelé?? Hát ők nálam a PFF szintjét sem ütik meg, és az sincs magasan 😀 Bár az igaz, hogy gyenge, nevekben, a fal, de nevek még sosem blokkoltak. A Katona amikor jött Őt sem annyira dícsérték a szakértők. Aztán rácáfolt és nagyon is elit közeli volt. Sőt ugyebár Ő DE-ként volt az Eaglesnél is.Csak a szokásos Steelers lehúzás. Ettől még egyelőre nem jó a falunk, de akár lehet jó is. Onnan jött az az értékelés is ,hogy óriásit vesztettünk a Katona távozásával. Futás ellen konkrétan nulla és már a passz ellen sem a régi volt a tavalyi szezonban. Volt olyan szakértői értékelés is, ahol a mostani draft előtti csapatunk jobb volt mint a draft utáni😊 én azt mondom, hogy nézzük meg mi lesz. Az előző szezonban is telibe találta minden szakértő a csapatunk erejét😊
polamalu
pfefe8
Klaci79
Biztosan vannak még rossz egységek a ligában, de reményeik szerint ezek is javultak a tavasz során. Nálunk minden újra van gondolva, mindenki új, vagy ezért vagy azért. Becsüld meg a kezdőt, belőle még bármi lehet. A szezon végén visszamenőleg rangsorolni az egységeket teljesítmény alapján több értelme van, mint draft és FA után egy együtt lejátszott snap nélkül.
De az már nem "papíron" kategória.
Valamiről meg írni kell mindég...
Új Ol, új OL edző, új OC..nem rossz ez csak új. mi tudjuk. De tecciknemteccik az OT posztunk jelenleg papíron így néz ki. Bár én Bannertől sokat várok most is (ahogy tavaly is 😊 )
több mint 4 éve
FK? Az a hazai Fűzővel Kifelé?? Hát ők nálam a PFF szintjét sem ütik meg, és az sincs magasan 😀 Bár az igaz, hogy gyenge, nevekben, a fal, de nevek még sosem blokkoltak. A Katona amikor jött Őt sem annyira dícsérték a szakértők. Aztán rácáfolt és nagyon is elit közeli volt. Sőt ugyebár Ő DE-ként volt az Eaglesnél is.Csak a szokásos Steelers lehúzás. Ettől még egyelőre nem jó a falunk, de akár lehet jó is. Onnan jött az az értékelés is ,hogy óriásit vesztettünk a Katona távozásával. Futás ellen konkrétan nulla és már a passz ellen sem a régi volt a tavalyi szezonban. Volt olyan szakértői értékelés is, ahol a mostani draft előtti csapatunk jobb volt mint a draft utáni😊 én azt mondom, hogy nézzük meg mi lesz. Az előző szezonban is telibe találta minden szakértő a csapatunk erejét😊
polamalu
pfefe8
több mint 4 éve
Csak látják az edzők, hogy mit tud Watt edzésen csinálni vagy tudott Dupree Okorafor ellen. Előre azért nem könnyű egy ilyet megjósolni, de a szakértők versenyében az fk-nak én is kb ennyi pontot adnék. Sőt...még az fk és a szakértő sem illik egy mondatba, de legalább lelkesek és tudnak fordítani.FK szakértői szerint magasan a legrosszabb OT párosunk van, 4 pontot kaptunk tőlük. A második legrosszabb csapat 13 pontot kapott. NiceNem ismerem a többi 31 párost név szerint, de papíron szerintem jogos a lehúzás. Chucks finoman szólva sem váltotta meg a világot RT-ben, Banner meg 0,5db RT kezdéssel várja a szezont. És ők a zászlóshajók.
Willie Parker
Az edzőnkben bízhatunk és abban, hogy Chucks tényleg alkalmasabb LT-nek mint RT-nek. A többi meg még kevesebb mögöttük. De ez azért tényleg elég nagy kérdőjel így.
Spy
több mint 4 éve
FK? Az a hazai Fűzővel Kifelé?? Hát ők nálam a PFF szintjét sem ütik meg, és az sincs magasan 😀 Bár az igaz, hogy gyenge, nevekben, a fal, de nevek még sosem blokkoltak. A Katona amikor jött Őt sem annyira dícsérték a szakértők. Aztán rácáfolt és nagyon is elit közeli volt. Sőt ugyebár Ő DE-ként volt az Eaglesnél is.Csak a szokásos Steelers lehúzás. Ettől még egyelőre nem jó a falunk, de akár lehet jó is. Onnan jött az az értékelés is ,hogy óriásit vesztettünk a Katona távozásával. Futás ellen konkrétan nulla és már a passz ellen sem a régi volt a tavalyi szezonban. Volt olyan szakértői értékelés is, ahol a mostani draft előtti csapatunk jobb volt mint a draft utáni😊 én azt mondom, hogy nézzük meg mi lesz. Az előző szezonban is telibe találta minden szakértő a csapatunk erejét😊
polamalu
Steelers fan
több mint 4 éve
Elkerülhetetlen lesz. A kérdés csak az oda vezető út kacskaringóssága és hossza.Csak aztána végén nehogy kiegyenesedjen az a kérdőjel és a leg dominánsab falunk legyen megint egy 4-5 évig 😀FK szakértői szerint magasan a legrosszabb OT párosunk van, 4 pontot kaptunk tőlük. A második legrosszabb csapat 13 pontot kapott. NiceNem ismerem a többi 31 párost név szerint, de papíron szerintem jogos a lehúzás. Chucks finoman szólva sem váltotta meg a világot RT-ben, Banner meg 0,5db RT kezdéssel várja a szezont. És ők a zászlóshajók.
Willie Parker
Az edzőnkben bízhatunk és abban, hogy Chucks tényleg alkalmasabb LT-nek mint RT-nek. A többi meg még kevesebb mögöttük. De ez azért tényleg elég nagy kérdőjel így.
Spy
polamalu
De lássuk be ez most még így sovánnak látszik. OT-ban, de az OL-ben mindenhol új a kezdő. De jók az edzőpartnereik.
Remélem, a DL keményen tolja a TC-ben és hamar helyreteszik az OL-t. Ha a sajátjainkkal bírnak edzésen full speed-ben, akkor nagy bajuk nem eshet a szezonban.
Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
Csak aztána végén nehogy kiegyenesedjen az a kérdőjel és a leg dominánsab falunk legyen megint egy 4-5 évig 😀FK szakértői szerint magasan a legrosszabb OT párosunk van, 4 pontot kaptunk tőlük. A második legrosszabb csapat 13 pontot kapott. NiceNem ismerem a többi 31 párost név szerint, de papíron szerintem jogos a lehúzás. Chucks finoman szólva sem váltotta meg a világot RT-ben, Banner meg 0,5db RT kezdéssel várja a szezont. És ők a zászlóshajók.
Willie Parker
Az edzőnkben bízhatunk és abban, hogy Chucks tényleg alkalmasabb LT-nek mint RT-nek. A többi meg még kevesebb mögöttük. De ez azért tényleg elég nagy kérdőjel így.
Spy
több mint 4 éve
FK szakértői szerint magasan a legrosszabb OT párosunk van, 4 pontot kaptunk tőlük. A második legrosszabb csapat 13 pontot kapott. NiceNem ismerem a többi 31 párost név szerint, de papíron szerintem jogos a lehúzás. Chucks finoman szólva sem váltotta meg a világot RT-ben, Banner meg 0,5db RT kezdéssel várja a szezont. És ők a zászlóshajók.
Willie Parker
Az edzőnkben bízhatunk és abban, hogy Chucks tényleg alkalmasabb LT-nek mint RT-nek. A többi meg még kevesebb mögöttük. De ez azért tényleg elég nagy kérdőjel így.
több mint 4 éve
FK? Az a hazai Fűzővel Kifelé?? Hát ők nálam a PFF szintjét sem ütik meg, és az sincs magasan 😀 Bár az igaz, hogy gyenge, nevekben, a fal, de nevek még sosem blokkoltak. A Katona amikor jött Őt sem annyira dícsérték a szakértők. Aztán rácáfolt és nagyon is elit közeli volt.Ezitte:
polamalu
fuzovelkifele.com/2021/07/rangsoroljuk-a-csapatokat-tackle-ok-szerint/
több mint 4 éve
FK? Az a hazai Fűzővel Kifelé?? Hát ők nálam a PFF szintjét sem ütik meg, és az sincs magasan 😀 Bár az igaz, hogy gyenge, nevekben, a fal, de nevek még sosem blokkoltak. A Katona amikor jött Őt sem annyira dícsérték a szakértők. Aztán rácáfolt és nagyon is elit közeli volt. Sőt ugyebár Ő DE-ként volt az Eaglesnél is.
Szerkesztette: polamalu
több mint 4 éve
FK szakértői szerint magasan a legrosszabb OT párosunk van, 4 pontot kaptunk tőlük. A második legrosszabb csapat 13 pontot kapott. Nice
több mint 4 éve
mondjuk ezert iratkoztam le a patreonrol is, mert nagyon keves uj es reszletes anyag volt. egyszeri hireket angolul is el tudok olvasni.valamiért nem kapok emaileket a forumrol. leiratkoztam, feliratkoztam akkor sem.Hetek óta rossz nekem is, jeleztem már én is, de gondolom nem nagyon van, aki megcsinálja
fura
xtaki
Wyatt
több mint 4 éve
valamiért nem kapok emaileket a forumrol. leiratkoztam, feliratkoztam akkor sem.Hetek óta rossz nekem is, jeleztem már én is, de gondolom nem nagyon van, aki megcsinálja
fura
xtaki

több mint 4 éve
valamiért nem kapok emaileket a forumrol. leiratkoztam, feliratkoztam akkor sem.fura
több mint 4 éve
Én FS cserét nem látok még rosteren, egy 3sz. S-t még várnék. Ha Brooks be is válik Hiltonként, akkor is vékonnak érzem a DB állományt. Egy csere FS-t még hozhatnánk. Ha Sutton elő is lép CB2-be, kiesik a svájcibicska szerepből. Biztosan megnézzük Shakur brown-t, az UDFA-kat és jött egy FA is a Jetsből, de én itt érzem a camp legnagyobb kérdését az OL mellett.
Bince ellovagolt, akkor most üdvözöljük a Spillane-Bush párost? Az újonc ultimate csere? Hirtelen itt sem lettünk vastagok. (Ulisszét és Killebrew-t sub LB-nak nézném inkább, dömper cserénk csak az újonc)
több mint 4 éve
Nem is engedek zsákot. Inkább kidobom oldalra...A Steelers játékosok szolgálatra jelentkeztek a telephelyen. Tuitt a képeken monstrumnak tűnik. Persze lehet, csal a fotó, de inkább emlékeztet egy NT-re mint DE-re.kibújt a zsákbul a lábfetisiszta
Amúgy szépek a papucsaik.
Spy
sutianap
több mint 4 éve
A Steelers játékosok szolgálatra jelentkeztek a telephelyen. Tuitt a képeken monstrumnak tűnik. Persze lehet, csal a fotó, de inkább emlékeztet egy NT-re mint DE-re.kibújt a zsákbul a lábfetisiszta
Amúgy szépek a papucsaik.
Spy

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Ő az aki bizonyos Adrian Claybornnak engedett Romon 6 sacket anno. Illik a sémába... 😛Jött is, bár gondolom nem ő volt a Te gondolatod 😊CB-t es OT-t is varok. Kik vannak meg a piacon? Mekkora Ingram utan a maradek CAP?Szerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.CB posztra azért még várok valakit.
tenorx
Klaci79
xtaki
Chaz Green jött, ő inkább töltelék, az sem lepne meg, ha nem lenne 53.
13 millió körül volt a cap, Ingram meg olyan 4 körül kap meg.
9 lehet a szabad pénz.
Nelson még a piacon, mellettel Poole és Sherman (😀) még a jobb CB-k. Robey-Coleman, Conley(!), Amukamara...akad 1-2 érdekes játékos.
OT-ban Schwartz, Okung, Wagner...kb ennyi az érdekesebb
Klaci79
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Tavaly pl azért temették a Steelerst, mert egy kupac Heisman győztes irányító a csoportban, nálunk meg az öreg rozoga Ben, oszt megmondták hogy 3. helyért fogunk véresveritékkel harcolni a bengálikkal.mindenki temeti a steelerst, de szerintem ha meg kiosztunk 4-4 millat egy CB-nek es egy OT-nek,akkor kb rendben leszunk.Jött is, bár gondolom nem ő volt a Te gondolatod 😊CB-t es OT-t is varok. Kik vannak meg a piacon? Mekkora Ingram utan a maradek CAP?Szerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.CB posztra azért még várok valakit.
tenorx
Klaci79
xtaki
Chaz Green jött, ő inkább töltelék, az sem lepne meg, ha nem lenne 53.
13 millió körül volt a cap, Ingram meg olyan 4 körül kap meg.
9 lehet a szabad pénz.
Nelson még a piacon, mellettel Poole és Sherman (😀) még a jobb CB-k. Robey-Coleman, Conley(!), Amukamara...akad 1-2 érdekes játékos.
OT-ban Schwartz, Okung, Wagner...kb ennyi az érdekesebb
Klaci79
xtaki
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.