Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
És kezdetnek ha a falmizéria nem elég Kevin Dotson hagy ki edzéseket majd sérülés miatt.

Egyre többet trécselnek róla, hogy Nelson mégis visszatérne a Steelershez...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Szerintem tök mindegy, hogy milyen a fal. Mármint abból a szempontból, hogy úgy is Rőtlisburger formájától függ a szezon. Ha a Dákó rendben lesz, akkor összejöhet a PO és a one and done. Ha nem, akkor meg a jóisten sem menti meg Tomlint az első negatív szezonjától.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Antoine Brooks lehúzta az első Int-jét Hilton posztján Bentől. Ő és Kendrick Green (aki szintén aláírt) is kezdők lesznek posztjukon NCB &OC a Dallas ellen.

Melvin ingram a 8-as, Trai Turner az 51-es számot kapta egyelőre. (51-es sárgát visel Buddy Johnson is, szóval utóbbi még nem biztos, hogy így marad)

Valamint az a hír járja, hogy tegnapig a csapat sem tudott Vince terveiről.
Spy
Mindenkit alaposan meglepett ezzel...pedig már rendben voltunk ezen a poszton. Mondjuk Spillane inkább Vince helyén lehet jó, Bush sebessége nagyon hiányzott tavaly...de hogy most kit akasztunk le első cserének vagy Spillane helyére azt baromira nem tudom...
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Antoine Brooks lehúzta az első Int-jét Hilton posztján Bentől. Ő és Kendrick Green (aki szintén aláírt) is kezdők lesznek posztjukon NCB &OC a Dallas ellen.

Melvin ingram a 8-as, Trai Turner az 51-es számot kapta egyelőre. (51-es sárgát visel Buddy Johnson is, szóval utóbbi még nem biztos, hogy így marad)

Valamint az a hír járja, hogy tegnapig a csapat sem tudott Vince terveiről.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
FK? Az a hazai Fűzővel Kifelé?? Hát ők nálam a PFF szintjét sem ütik meg, és az sincs magasan 😀 Bár az igaz, hogy gyenge, nevekben, a fal, de nevek még sosem blokkoltak. A Katona amikor jött Őt sem annyira dícsérték a szakértők. Aztán rácáfolt és nagyon is elit közeli volt. Sőt ugyebár Ő DE-ként volt az Eaglesnél is.
polamalu
Csak a szokásos Steelers lehúzás. Ettől még egyelőre nem jó a falunk, de akár lehet jó is. Onnan jött az az értékelés is ,hogy óriásit vesztettünk a Katona távozásával. Futás ellen konkrétan nulla és már a passz ellen sem a régi volt a tavalyi szezonban. Volt olyan szakértői értékelés is, ahol a mostani draft előtti csapatunk jobb volt mint a draft utáni😊 én azt mondom, hogy nézzük meg mi lesz. Az előző szezonban is telibe találta minden szakértő a csapatunk erejét😊
pfefe8

Klaci79
Draft után, szezon előtt még a rossz egységek is erősítést kapva új reményekkel állnak, minden csapat próbálja javítani az egységeit, ilyenkor még mindenki bajnok. A mi OL-nk nem rossz, csak kezdő.

Biztosan vannak még rossz egységek a ligában, de reményeik szerint ezek is javultak a tavasz során. Nálunk minden újra van gondolva, mindenki új, vagy ezért vagy azért. Becsüld meg a kezdőt, belőle még bármi lehet. A szezon végén visszamenőleg rangsorolni az egységeket teljesítmény alapján több értelme van, mint draft és FA után egy együtt lejátszott snap nélkül.
De az már nem "papíron" kategória.
Valamiről meg írni kell mindég...

Új Ol, új OL edző, új OC..nem rossz ez csak új. mi tudjuk. De tecciknemteccik az OT posztunk jelenleg papíron így néz ki. Bár én Bannertől sokat várok most is (ahogy tavaly is 😊 )
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
FK? Az a hazai Fűzővel Kifelé?? Hát ők nálam a PFF szintjét sem ütik meg, és az sincs magasan 😀 Bár az igaz, hogy gyenge, nevekben, a fal, de nevek még sosem blokkoltak. A Katona amikor jött Őt sem annyira dícsérték a szakértők. Aztán rácáfolt és nagyon is elit közeli volt. Sőt ugyebár Ő DE-ként volt az Eaglesnél is.
polamalu
Csak a szokásos Steelers lehúzás. Ettől még egyelőre nem jó a falunk, de akár lehet jó is. Onnan jött az az értékelés is ,hogy óriásit vesztettünk a Katona távozásával. Futás ellen konkrétan nulla és már a passz ellen sem a régi volt a tavalyi szezonban. Volt olyan szakértői értékelés is, ahol a mostani draft előtti csapatunk jobb volt mint a draft utáni😊 én azt mondom, hogy nézzük meg mi lesz. Az előző szezonban is telibe találta minden szakértő a csapatunk erejét😊
pfefe8
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
FK szakértői szerint magasan a legrosszabb OT párosunk van, 4 pontot kaptunk tőlük. A második legrosszabb csapat 13 pontot kapott. Nice
Willie Parker
Nem ismerem a többi 31 párost név szerint, de papíron szerintem jogos a lehúzás. Chucks finoman szólva sem váltotta meg a világot RT-ben, Banner meg 0,5db RT kezdéssel várja a szezont. És ők a zászlóshajók.

Az edzőnkben bízhatunk és abban, hogy Chucks tényleg alkalmasabb LT-nek mint RT-nek. A többi meg még kevesebb mögöttük. De ez azért tényleg elég nagy kérdőjel így.
Spy
Csak látják az edzők, hogy mit tud Watt edzésen csinálni vagy tudott Dupree Okorafor ellen. Előre azért nem könnyű egy ilyet megjósolni, de a szakértők versenyében az fk-nak én is kb ennyi pontot adnék. Sőt...még az fk és a szakértő sem illik egy mondatba, de legalább lelkesek és tudnak fordítani.
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
FK? Az a hazai Fűzővel Kifelé?? Hát ők nálam a PFF szintjét sem ütik meg, és az sincs magasan 😀 Bár az igaz, hogy gyenge, nevekben, a fal, de nevek még sosem blokkoltak. A Katona amikor jött Őt sem annyira dícsérték a szakértők. Aztán rácáfolt és nagyon is elit közeli volt. Sőt ugyebár Ő DE-ként volt az Eaglesnél is.
polamalu
Csak a szokásos Steelers lehúzás. Ettől még egyelőre nem jó a falunk, de akár lehet jó is. Onnan jött az az értékelés is ,hogy óriásit vesztettünk a Katona távozásával. Futás ellen konkrétan nulla és már a passz ellen sem a régi volt a tavalyi szezonban. Volt olyan szakértői értékelés is, ahol a mostani draft előtti csapatunk jobb volt mint a draft utáni😊 én azt mondom, hogy nézzük meg mi lesz. Az előző szezonban is telibe találta minden szakértő a csapatunk erejét😊

Steelers fan
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
FK szakértői szerint magasan a legrosszabb OT párosunk van, 4 pontot kaptunk tőlük. A második legrosszabb csapat 13 pontot kapott. Nice
Willie Parker
Nem ismerem a többi 31 párost név szerint, de papíron szerintem jogos a lehúzás. Chucks finoman szólva sem váltotta meg a világot RT-ben, Banner meg 0,5db RT kezdéssel várja a szezont. És ők a zászlóshajók.

Az edzőnkben bízhatunk és abban, hogy Chucks tényleg alkalmasabb LT-nek mint RT-nek. A többi meg még kevesebb mögöttük. De ez azért tényleg elég nagy kérdőjel így.
Spy
Csak aztána végén nehogy kiegyenesedjen az a kérdőjel és a leg dominánsab falunk legyen megint egy 4-5 évig 😀
polamalu
Elkerülhetetlen lesz. A kérdés csak az oda vezető út kacskaringóssága és hossza.

De lássuk be ez most még így sovánnak látszik. OT-ban, de az OL-ben mindenhol új a kezdő. De jók az edzőpartnereik.

Remélem, a DL keményen tolja a TC-ben és hamar helyreteszik az OL-t. Ha a sajátjainkkal bírnak edzésen full speed-ben, akkor nagy bajuk nem eshet a szezonban.

Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
FK szakértői szerint magasan a legrosszabb OT párosunk van, 4 pontot kaptunk tőlük. A második legrosszabb csapat 13 pontot kapott. Nice
Willie Parker
Nem ismerem a többi 31 párost név szerint, de papíron szerintem jogos a lehúzás. Chucks finoman szólva sem váltotta meg a világot RT-ben, Banner meg 0,5db RT kezdéssel várja a szezont. És ők a zászlóshajók.

Az edzőnkben bízhatunk és abban, hogy Chucks tényleg alkalmasabb LT-nek mint RT-nek. A többi meg még kevesebb mögöttük. De ez azért tényleg elég nagy kérdőjel így.
Spy
Csak aztána végén nehogy kiegyenesedjen az a kérdőjel és a leg dominánsab falunk legyen megint egy 4-5 évig 😀
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
FK szakértői szerint magasan a legrosszabb OT párosunk van, 4 pontot kaptunk tőlük. A második legrosszabb csapat 13 pontot kapott. Nice
Willie Parker
Nem ismerem a többi 31 párost név szerint, de papíron szerintem jogos a lehúzás. Chucks finoman szólva sem váltotta meg a világot RT-ben, Banner meg 0,5db RT kezdéssel várja a szezont. És ők a zászlóshajók.

Az edzőnkben bízhatunk és abban, hogy Chucks tényleg alkalmasabb LT-nek mint RT-nek. A többi meg még kevesebb mögöttük. De ez azért tényleg elég nagy kérdőjel így.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
FK? Az a hazai Fűzővel Kifelé?? Hát ők nálam a PFF szintjét sem ütik meg, és az sincs magasan 😀 Bár az igaz, hogy gyenge, nevekben, a fal, de nevek még sosem blokkoltak. A Katona amikor jött Őt sem annyira dícsérték a szakértők. Aztán rácáfolt és nagyon is elit közeli volt.
polamalu
Ezitte:

 fuzovelkifele.com/2021/07/rangsoroljuk-a-csapatokat-tackle-ok-szerint/
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
FK? Az a hazai Fűzővel Kifelé?? Hát ők nálam a PFF szintjét sem ütik meg, és az sincs magasan 😀 Bár az igaz, hogy gyenge, nevekben, a fal, de nevek még sosem blokkoltak. A Katona amikor jött Őt sem annyira dícsérték a szakértők. Aztán rácáfolt és nagyon is elit közeli volt. Sőt ugyebár Ő DE-ként volt az Eaglesnél is.

Szerkesztette: polamalu
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
FK szakértői szerint magasan a legrosszabb OT párosunk van, 4 pontot kaptunk tőlük. A második legrosszabb csapat 13 pontot kapott. Nice
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
valamiért nem kapok emaileket a forumrol. leiratkoztam, feliratkoztam akkor sem.
fura
xtaki
Hetek óta rossz nekem is, jeleztem már én is, de gondolom nem nagyon van, aki megcsinálja
Wyatt
mondjuk ezert iratkoztam le a patreonrol is, mert nagyon keves uj es reszletes anyag volt. egyszeri hireket angolul is el tudok olvasni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
valamiért nem kapok emaileket a forumrol. leiratkoztam, feliratkoztam akkor sem.
fura
xtaki
Hetek óta rossz nekem is, jeleztem már én is, de gondolom nem nagyon van, aki megcsinálja

több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
valamiért nem kapok emaileket a forumrol. leiratkoztam, feliratkoztam akkor sem.
fura
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Én FS cserét nem látok még rosteren, egy 3sz. S-t még várnék. Ha Brooks be is válik Hiltonként, akkor is vékonnak érzem a DB állományt. Egy csere FS-t még hozhatnánk. Ha Sutton elő is lép CB2-be, kiesik a svájcibicska szerepből.

Biztosan megnézzük Shakur brown-t, az UDFA-kat és jött egy FA is a Jetsből, de én itt érzem a camp legnagyobb kérdését az OL mellett.

Bince ellovagolt, akkor most üdvözöljük a Spillane-Bush párost? Az újonc ultimate csere? Hirtelen itt sem lettünk vastagok. (Ulisszét és Killebrew-t sub LB-nak nézném inkább, dömper cserénk csak az újonc)
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
A Steelers játékosok szolgálatra jelentkeztek a telephelyen. Tuitt a képeken monstrumnak tűnik. Persze lehet, csal a fotó, de inkább emlékeztet egy NT-re mint DE-re.
Amúgy szépek a papucsaik.
Spy
kibújt a zsákbul a lábfetisiszta
sutianap
Nem is engedek zsákot. Inkább kidobom oldalra...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.thescore.com/nfl/news/2188150/steelers-vince-williams-retires-after-8-seasons
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
A Steelers játékosok szolgálatra jelentkeztek a telephelyen. Tuitt a képeken monstrumnak tűnik. Persze lehet, csal a fotó, de inkább emlékeztet egy NT-re mint DE-re.
Amúgy szépek a papucsaik.
Spy
kibújt a zsákbul a lábfetisiszta


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
A Steelers játékosok szolgálatra jelentkeztek a telephelyen. Tuitt a képeken monstrumnak tűnik. Persze lehet, csal a fotó, de inkább emlékeztet egy NT-re mint DE-re.
Amúgy szépek a papucsaik.

Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Szerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.
tenorx
CB posztra azért még várok valakit.
Klaci79
CB-t es OT-t is varok. Kik vannak meg a piacon? Mekkora Ingram utan a maradek CAP?
xtaki
Jött is, bár gondolom nem ő volt a Te gondolatod 😊
Chaz Green jött, ő inkább töltelék, az sem lepne meg, ha nem lenne 53.
13 millió körül volt a cap, Ingram meg olyan 4 körül kap meg.
9 lehet a szabad pénz.
Nelson még a piacon, mellettel Poole és Sherman (😀) még a jobb CB-k. Robey-Coleman, Conley(!), Amukamara...akad 1-2 érdekes játékos.

OT-ban Schwartz, Okung, Wagner...kb ennyi az érdekesebb
Klaci79
Ő az aki bizonyos Adrian Claybornnak engedett Romon 6 sacket anno. Illik a sémába... 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Szerintem túlértékelitek még Highsmitht, én meglepödnék, ha nem Ingram lenne TJ másik oldalán.
tenorx
CB posztra azért még várok valakit.
Klaci79
CB-t es OT-t is varok. Kik vannak meg a piacon? Mekkora Ingram utan a maradek CAP?
xtaki
Jött is, bár gondolom nem ő volt a Te gondolatod 😊
Chaz Green jött, ő inkább töltelék, az sem lepne meg, ha nem lenne 53.
13 millió körül volt a cap, Ingram meg olyan 4 körül kap meg.
9 lehet a szabad pénz.
Nelson még a piacon, mellettel Poole és Sherman (😀) még a jobb CB-k. Robey-Coleman, Conley(!), Amukamara...akad 1-2 érdekes játékos.

OT-ban Schwartz, Okung, Wagner...kb ennyi az érdekesebb
Klaci79
mindenki temeti a steelerst, de szerintem ha meg kiosztunk 4-4 millat egy CB-nek es egy OT-nek,akkor kb rendben leszunk.
xtaki
Tavaly pl azért temették a Steelerst, mert egy kupac Heisman győztes irányító a csoportban, nálunk meg az öreg rozoga Ben, oszt megmondták hogy 3. helyért fogunk véresveritékkel harcolni a bengálikkal.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.