Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 131
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
Klaci79
Ez csak azért van, mert átszokott a teniszlabdákra. Ha azzal lenne a meccs, nem lenne drop. 😉
Reggio1914
Vicces, Keith Williams, a Ravens uj passzjatek szakembere ezen a nyaron nagy energiaval, aprolekos megkozelítessel latott munkahoz. O az elkapoknak nem tenisz, hanem futballabdakat dobal egyes gyakorlatok soran.

Ez egy otlet, amit kb hat honappal ezelott talalt ki. Williams szerint az otlet az, hogy dolgozzanak a fogo szemleletukon, a labda kezbehelyezesen, az ugyessegukon, a karjukkal es az ujjaikkal vegzett munkan. Amikor egy nagyobb targy erkezik hozzajuk, ugye a vevoknek szet kell tarniuk kezuket es az ujjaikat, hogy elkapjak.

- Valojaban furcsan ereztem magam, amikor ezt a koncepciot kigondoltam - mondta Williams kuncogva.

Az uj Ravens WR, Sammy Watkins aki Williamsszel sokat dolgozott egyutt a korabbi evekben a szezonon kivul. Arra a kerdesre, hogy ez milyen elonyokkel jar, Watkins viccelodve valaszolt: "Nem tudom; nem vagyok focista."
"I don't know; I'm not a soccer player." Ez vhol santit, mert legfokepp nem goalkeeper. 😄

Tanulsag: elobb utobb vki vhol rabukkan a reg bebizonyitott tenyre: sok elkapo (+TE) a gimiben, vagy a fosulin volt kosaras (is) es ha mar muszaj, elokerit vegre egy kosarlasztit...
RedFive
Ne adj isten egy basball labdát. 😅
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
Klaci79
Ez csak azért van, mert átszokott a teniszlabdákra. Ha azzal lenne a meccs, nem lenne drop. 😉
Reggio1914
Vicces, Keith Williams, a Ravens uj passzjatek szakembere ezen a nyaron nagy energiaval, aprolekos megkozelítessel latott munkahoz. O az elkapoknak nem tenisz, hanem futballabdakat dobal egyes gyakorlatok soran.

Ez egy otlet, amit kb hat honappal ezelott talalt ki. Williams szerint az otlet az, hogy dolgozzanak a fogo szemleletukon, a labda kezbehelyezesen, az ugyessegukon, a karjukkal es az ujjaikkal vegzett munkan. Amikor egy nagyobb targy erkezik hozzajuk, ugye a vevoknek szet kell tarniuk kezuket es az ujjaikat, hogy elkapjak.

- Valojaban furcsan ereztem magam, amikor ezt a koncepciot kigondoltam - mondta Williams kuncogva.

Az uj Ravens WR, Sammy Watkins aki Williamsszel sokat dolgozott egyutt a korabbi evekben a szezonon kivul. Arra a kerdesre, hogy ez milyen elonyokkel jar, Watkins viccelodve valaszolt: "Nem tudom; nem vagyok focista."
"I don't know; I'm not a soccer player." Ez vhol santit, mert legfokepp nem goalkeeper. 😄

Tanulsag: elobb utobb vki vhol rabukkan a reg bebizonyitott tenyre: sok elkapo (+TE) a gimiben, vagy a fosulin volt kosaras (is) es ha mar muszaj, elokerit vegre egy kosarlasztit...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Az mindenesetre biztos, hogy a srác nagyon sokat dolgozik a fejlődés érdekében. Több mint 20 perccel edzés előtt kint van és gyakorol már a edzővel. Remélem valahogy levetkőzi ezt és szép időszakok jönnek...
Klaci79
Inkább meditálnia kellene...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Az mindenesetre biztos, hogy a srác nagyon sokat dolgozik a fejlődés érdekében. Több mint 20 perccel edzés előtt kint van és gyakorol már a edzővel. Remélem valahogy levetkőzi ezt és szép időszakok jönnek...
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
Klaci79
Sztem ha az előszezonban is ez lesz akkor szépen kikerül a keretből. Van ott fiatal aki megoldja, szerencsére elkapókkal jól állunk.
polamalu
Ez lenne a normális megoldás, de valakinek nagy lieblingje a fiú, vagy Tomlinéknak vagy Rőtlisnek, ezért kizártnak tartom.
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
Klaci79
Ez csak azért van, mert átszokott a teniszlabdákra. Ha azzal lenne a meccs, nem lenne drop. 😉
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
Klaci79
Sztem ha az előszezonban is ez lesz akkor szépen kikerül a keretből. Van ott fiatal aki megoldja, szerencsére elkapókkal jól állunk.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Sajnos D. Johnson újra droppolja a labdákat. Persze nem éles a meccs, de figyelmeztető jel, hogy nagyon nem működik ez továbbra sem.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hearing the #Steelers are at least close to 100% vaccinated.

Would be #NFL’s first team.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nem az volt, hogy csak simán kiakartuk vágni, mert nem volt elég pénzünk?
tenorx
Sörmen kapott 3 évre 27et, ne bohóckodjunk má, hogy bárki is aszitte, hogy ennyi lovettával végigmegy ez a szerződés, apropó s csak egy évvel fiatalabb mister Adderallnál, valamin CB2.....
sutianap
Nem kereste senki fizucsökkentési igénnyel, nem volt esélye visszautasítania azt. Anno ezt fájlalta is, hogy ajánlat nélkül vakoldalról elküldtük.

Szerintem visszahoztuk volna DecCastro után ennyiért, de ez innentől kezdve #veszettfejszevoltjogosan
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem az volt, hogy csak simán kiakartuk vágni, mert nem volt elég pénzünk?
tenorx
Sörmen kapott 3 évre 27et, ne bohóckodjunk má, hogy bárki is aszitte, hogy ennyi lovettával végigmegy ez a szerződés, apropó s csak egy évvel fiatalabb mister Adderallnál, valamin CB2.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nem az volt, hogy csak simán kiakartuk vágni, mert nem volt elég pénzünk?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nelson nagyon alulértékelt és remek dealt csinált az Eagles....többet nyertünk a kivágásánál ennél a deal összegnél és az nekem kérdés, de ha DeCastro-t tudjuk aligha vágjuk ki.....mert a legjobb CB volt a csapatban.....node ez most már történelem...
Klemó
Amit nálunk kapott azért cirkuszoly, aztán aláírt 4,1-ért? Ott azért érik egy manager csere...
Klaci79
Nálunk nem kapott ajánlatot. Nem tárgyaltak vele csökkentésről sem.
Spy
Persze, maradt volna az eredeti szerződésében, nyilván a manager tömhette a fejét, hogy mennyivel többet kapna máshol...erre gondoltam.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nelson nagyon alulértékelt és remek dealt csinált az Eagles....többet nyertünk a kivágásánál ennél a deal összegnél és az nekem kérdés, de ha DeCastro-t tudjuk aligha vágjuk ki.....mert a legjobb CB volt a csapatban.....node ez most már történelem...
Klemó
Amit nálunk kapott azért cirkuszoly, aztán aláírt 4,1-ért? Ott azért érik egy manager csere...
Klaci79
Nálunk nem kapott ajánlatot. Nem tárgyaltak vele csökkentésről sem.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nelson nagyon alulértékelt és remek dealt csinált az Eagles....többet nyertünk a kivágásánál ennél a deal összegnél és az nekem kérdés, de ha DeCastro-t tudjuk aligha vágjuk ki.....mert a legjobb CB volt a csapatban.....node ez most már történelem...
Klemó
Amit nálunk kapott azért cirkuszolt, aztán aláírt 4,1-ért? Ott azért érik egy manager csere...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nelson nagyon alulértékelt és remek dealt csinált az Eagles....többet nyertünk a kivágásánál ennél a deal összegnél és az nekem kérdés, de ha DeCastro-t tudjuk aligha vágjuk ki.....mert a legjobb CB volt a csapatban.....node ez most már történelem...
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Eagles are giving former Steelers’ CB Steve Nelson a one-year deal worth up to $4.1 million with incentives, per source.
tenorx
Kár...
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Eagles are giving former Steelers’ CB Steve Nelson a one-year deal worth up to $4.1 million with incentives, per source.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Nem hiszek a csodákban, de ha Haskins bejönne, az sokat segítene abban, hogy pozitívan lássam a csapat elkövetkező pár évét.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
A számok azt mutatják, hogy Ingram szerződése csupán 810K USD-t von el a cap-ből, mert mint kiderült, 4 voidable year van beépítve. (Ben szerződése után lehet ismerős, a szerződés lehetővé teszi a cap hit kiteregetését arra az időszakra is, amikor a játékos már nem áll szerződés alatt)
1.66MM az idei sapkahelye, nyilván kiszorít valakit a roster végéből pénzügyileg, azzal nettózva 810K USD az ár a sapkában. Érdekes vonulat. Ez elég all-in-t sejtet (amit szerintem tavaly kellett volna bemondani a tavalyi falemberekkel-nem a teljesítményük, hanem az érdemeik miatt)

Szóval, lehet, hogy még nem végeztünk a csapatépítéssel

BTW: Chucks limitált, Dotson szintén, Banner szintén, Tomlin szerint azért, mert az újakról szeretne képet kapni a HOF game-en, így őket próbálja képbe hozni a meccs előtt aka Haskins QB poszton. Azt súgják, lehet Harris sem játszik túl sokat.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
És kezdetnek ha a falmizéria nem elég Kevin Dotson hagy ki edzéseket majd sérülés miatt.

Egyre többet trécselnek róla, hogy Nelson mégis visszatérne a Steelershez...
Klaci79
Szinte biztos vagyok benne, hogy kerestük, hiszen egyértelműen CAP áldozatról beszélünk, akit ha tudjuk DeCastro-t szinte biztosan nem vágjuk ki...
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Szerintem tök mindegy, hogy milyen a fal. Mármint abból a szempontból, hogy úgy is Rőtlisburger formájától függ a szezon. Ha a Dákó rendben lesz, akkor összejöhet a PO és a one and done. Ha nem, akkor meg a jóisten sem menti meg Tomlint az első negatív szezonjától.
Szokol
De Ben állapota/kedve/hangulatja urambocsá hatékonysága nagy mértékben összefügg a támadófal teljesítményével.
Spy
Egy igazán jó Big Ben-nek nem kell fal 😀
bcsarli
Valóban. De az idei Big Bennek igen 😊.
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
T.J. elég jól kipattintotta magát az edzőtáborra😊 Remélem csak a házi kajától nőtt meg ennyire😊

Steelers fan
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem tök mindegy, hogy milyen a fal. Mármint abból a szempontból, hogy úgy is Rőtlisburger formájától függ a szezon. Ha a Dákó rendben lesz, akkor összejöhet a PO és a one and done. Ha nem, akkor meg a jóisten sem menti meg Tomlint az első negatív szezonjától.
Szokol
De Ben állapota/kedve/hangulatja urambocsá hatékonysága nagy mértékben összefügg a támadófal teljesítményével.
Spy
Egy igazán jó Big Ben-nek nem kell fal 😀

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Szerintem tök mindegy, hogy milyen a fal. Mármint abból a szempontból, hogy úgy is Rőtlisburger formájától függ a szezon. Ha a Dákó rendben lesz, akkor összejöhet a PO és a one and done. Ha nem, akkor meg a jóisten sem menti meg Tomlint az első negatív szezonjától.
Szokol
De Ben állapota/kedve/hangulatja urambocsá hatékonysága nagy mértékben összefügg a támadófal teljesítményével.