Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
Nos, Gurley who?

Mekkora vita volt itt erről a kontraktusról, hogy 60 millás szerződés, meg 45 milla garantált...bezzeg a steelers kivéreztet..nos, keresett a fiú 27 millát két év alatt ténylegesen. Igaz, ez nem kevés, de Bell a 2 tag-gel ennél többet hozott (volna) össze...

Mondjuk az kemény, hogy bevállal egyébként a Rams 20 milla DM-et....(igaz 17 milla lett volna amúgy is az idei cap hit)
Klemó
Én itt is az FO-nak adok igazat, illetve bebizonyosodott, hogy a RB poszt teljesen értéktelenné vált. Azért mert a legsérülésveszélyesebb és a legnagyobb visszaesés itt következik be mind életkor, mind sérülékenység esetén.

Egyszerűen nem tömhetsz ki hosszútávra egy futót, Gurley és Gordon is ezt szívja meg. David Johnson meg aprópénzre süllyedt egy cserében, pedig tudta azt, mint Bell.

Zeke Elliott az egyetlen kivétel, most, neki vagy a genetikája jó, vagy szerencséje volt.

Még egyszer hozzáteszem, hogy Bellnél még súlyosbította a helyzetet az eltiltás is, ami a többi RB-nél még szóba sem jött. Én magam mondjuk nem láttam azt, hogy Bell egy teljes szezont kiül, lehet, hogy céltudatos volt tőle az egészségőrzés ürügyén, lehet, hogy nincs annyira elköteleződve a foci iránt, mert a szórakoztatóiparból is látja magát megélni.

Nálam előtte is pirospont volt az FO-nak a Bell-ügy kezelése, az más kérdés, hogy eredményességben nem tudtuk őt pótolni, az már inkább a stáb és scouting hibája vagy szerencsétlenség, hogy Conner üveg.
több mint 4 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Örülök Wisniewskinek...bár továbbra is tartom, Feiler lesz az LG, de szar lett volna poten csere IOL nélkül, meg aztán Okorafor sem annyira megbízható még, hogy Feiler ne keljen oda ha gebasz van. Úgyhogy ez jó döntés, ahogy Watt is tetszik.
Ráadásul "a mi kutyánk kölke" 😀
Klaci79
+1 C backup is megoldva

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Örülök Wisniewskinek...bár továbbra is tartom, Feiler lesz az LG, de szar lett volna poten csere IOL nélkül, meg aztán Okorafor sem annyira megbízható még, hogy Feiler ne keljen oda ha gebasz van. Úgyhogy ez jó döntés, ahogy Watt is tetszik.
Ráadásul "a mi kutyánk kölke" 😀
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Nos, Gurley who?

Mekkora vita volt itt erről a kontraktusról, hogy 60 millás szerződés, meg 45 milla garantált...bezzeg a steelers kivéreztet..nos, keresett a fiú 27 millát két év alatt ténylegesen. Igaz, ez nem kevés, de Bell a 2 tag-gel ennél többet hozott (volna) össze...

Mondjuk az kemény, hogy bevállal egyébként a Rams 20 milla DM-et....(igaz 17 milla lett volna amúgy is az idei cap hit)
Klemó
A Rams korrektul jart el es kotott egy rossz szerzodest. Ilyen rengeteg van minden csapatnal mindenfele kaliberu jatekossal. A Vasas teljesen magat nezte ( erthetoen ) es beszopattak Bell-t vegul. Nagyon keves jatekos valasztana a 2 tag-et egy hosszutavu szerzodes helyett akik a rookie szerzodesukon vannak es raadasul nem elsokorosek voltak, tehat bagoert jatszottak. Nem arrol volt szo hogy keveset ad a FO vagy hogy barmennyit meg kellett volna adni neki. A Vasas kinalt egy papirt es azt mondta hogy ennyi vagy sehol semennyi.

Igen a Rams benyel 2 evig 10-10 m DM-t, de a Vasas cserebe milyen jol jart hogy a tag csucsult egy nem jatszo jatekoson egy evig es a futast rabiztak MR30-ra aki valljuk be egy nagy semmit hozott az elmult 2 evben ( hiaba fel ev probowl ha utana kuka ) de legalabb olcson.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Jött Stefen Wisniewski 2 évre.  twitter.com/TomPelissero/status/1240816111509274625
Majd Alualu, akivel a Jagsben csapattársak voltak anno körbevezeti.
iktriad
nem kell vezetni, ű hazajött


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött Stefen Wisniewski 2 évre.  twitter.com/TomPelissero/status/1240816111509274625
Majd Alualu, akivel a Jagsben csapattársak voltak anno körbevezeti.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Clay Matthewst szívesen látnám itt!
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nos, Gurley who?

Mekkora vita volt itt erről a kontraktusról, hogy 60 millás szerződés, meg 45 milla garantált...bezzeg a steelers kivéreztet..nos, keresett a fiú 27 millát két év alatt ténylegesen. Igaz, ez nem kevés, de Bell a 2 tag-gel ennél többet hozott (volna) össze...

Mondjuk az kemény, hogy bevállal egyébként a Rams 20 milla DM-et....(igaz 17 milla lett volna amúgy is az idei cap hit)

Szerkesztette: Klemó
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Most néztem ezt a borzalmas 2008-as classot....volt egy másik is korábban 2008-ban....na az sem volt pite munka Colberttől:
Rashard Mendenhall
Limas Sweed
Bruce Davis
Tony Hills
Dennis Dixon
Mike Humpal
Ryan Mundy
Klaci79
Tényleg... Mendenhall... Az a fumbli az SB-n a Packers ellen... Sweed, aki elkapóként annyit tett le, hogy volt egy rohadt nagy blokkja a varnyak ellen 😀. Siralmas class volt.

" class="embed">
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Most néztem ezt a borzalmas 2008-as classot....volt egy másik is korábban 2008-ban....na az sem volt pite munka Colberttől:
Rashard Mendenhall
Limas Sweed
Bruce Davis
Tony Hills
Dennis Dixon
Mike Humpal
Ryan Mundy
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
 pbs.twimg.com/media/ETfj7RwWkAA2PY7?format=jpg&name=large
Amíg nem lett sík hülye AB nagyon jó volt edzésben....reméljük nem árt 😊
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
Egyébként azért nincs pénzünk soha, mert mindig ezt csináljuk, átstruktúrálás. Ez nem ingyen pénz, hanem tologatjuk a problémát egy évvel későbbre, de durvábban.
Nyilván hozzájátszik Ben szerződése is, mindenesetre kíváncsi vagyok mit fogunk csinálni ezzel a maradék hellyel.
Ha Dupreenek adunk valami nagyon baszó contractot, akkor fájni fog a jövő évi FA.
tenorx
Sosem tudtunk megspórolni lóvét és számottevő rollovert képezni, mert egyrészt kitömtünk egy franchise QB-t (ami mindenhol kötelező), másrészt baromira ültek a draftok és tele voltunk/vagyunk jól teljesítőkkel. Illetve az utóbbi évek szarabb draftjait FA-vel kompenzáltuk.

FA-n még így is veszítettünk jobb embereket, vagy váratlan szituk voltak (mint anno Worilds visszavonulása, Shazier sérülése vagy legutóbb Bell és Antonio Brown).

Colbert sok tehetséget összeszed, sajnos veszítünk belőlük néha.

Gondolj bele: cipeljük BB-t. Van egy viszonylag drága OL, amit kb 5-6 éve fenntartunk: Pouncey és Foster évekig megszolgálták az árukat, DeCastro még mindig teljesít, Villaneuva kifejezetten baráti áron van, Beachum-kalibereket még el is engedtünk. Bejöttek a DL húzások: Heyward, Tuitt, Hargrave, FA-ről Alualu, korábbra vissza már nem is megyek. Mindig volt drága LB: Farrior, Harrison/Porter, Shazier, most jön Watt és Bush, Dupree tag pedig most kényszer (az utánpótlás elhalt, pass rushert nem is könnyű képezni.)

Talán a sec-ben voltak kevésbé húzós szerződések: Minkah még lehet ez, rajta kívül kb Haden még diszkontos is a nevéhez képest. Ellenben skill posztokon tömérdek megfizetendő játékos volt mindig is, még a kezünkbe is kellett harapni sokszor: Sanders, Wallace, Holmes vs Brown, Bell vs Conner.

Az új CBA alatt pedig arra is kell gondolni pl, hogy a tenderek, minimálbérek is növekedtek, sokkal több garantált lesz, meccspénz nőni fog, etc..
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként azért nincs pénzünk soha, mert mindig ezt csináljuk, átstruktúrálás. Ez nem ingyen pénz, hanem tologatjuk a problémát egy évvel későbbre, de durvábban.
Nyilván hozzájátszik Ben szerződése is, mindenesetre kíváncsi vagyok mit fogunk csinálni ezzel a maradék hellyel.
Ha Dupreenek adunk valami nagyon baszó contractot, akkor fájni fog a jövő évi FA.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Fowler: #Steelers ‘Planned To Work Out An Extension’ With B.J. Finney Before Seahawks Outbid Them - ~
annyira nincs zseton, hogy 5M-me outbidelnek....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Most láttam hogy Finney 2 év / 8 milláért ment Seattlebe. Olyan sz.rul állunk, hogy ennyit sem tudtunk volna adni neki? 😕
Jan
Tudtunk volna, csak nem akartunk. Én is bírtam Finney-t, de van olcsóbb megoldás, ami talán jobban előre is mutat. Az pedig, hogy Feiler aki 2. körös tendert kapott, bemegy RG-be, ahol egyébként nem is rossz. Okorafor pedig végre kezdő RT lehet. Talán nem rossz megoldás, de ha baj van, akkor a most hosszabbító Zach Banner ugrana be (vagy talán mindjárt a jobb megoldás is lehet).
Közben ugyebár Pouncey is átstrukturált fizetést vihet haza, szóval valamire továbbra is készülünk.
Ez lehet egy Heyward hosszabbítás, bár az nem indokolná az eljárást (6 játékossal rendeztük át a béreket), mert talán nem lenne több az idei év, mint amit idén kapott volna. Inkább egy JuJu hosszabbítás lehetne, de a fene tudja, mert az sem indokolja ezt feltétlen...
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Most láttam hogy Finney 2 év / 8 milláért ment Seattlebe. Olyan sz.rul állunk, hogy ennyit sem tudtunk volna adni neki? 😕
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Sean Davis 1 éves 5 milliós szerződéssel a Redskins-é....nagyon kíváncsi leszek, de ezzel meg is ágyazunk egy olcsó FA vagy egy draft safety-nek.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
nincs nózunk a nem tűnt fel?
sutianap
Lehet elengedjük a klasszik 3-4-et, és alkalmanként bemegy valaki NT-be, de többször lesz csak 2 DL a pályán. Vagy nem tudom...
Jan
azzal a szezononkénti 6-700 snappel meg minek törődni?
sutianap
Úgy izgulsz ezen, mintha neked kellene megoldani. 😊
Majd betesznek valami dagit középre, aztán hajrá. Ha alapból 4 emberes passrushban gondolkodunk, akkor az a 4 megvan, meg mindegyik mögé egy backup is.

Én amúgy bírtam ezt a Hargreave gyereket, jó is volt, nem vártam hogy meg tudjuk tartani. Inkább azon csodálkozom, hogy Finney (aki anno pityeregve jelentette be, hogy egy álom valóra vált...) elhúzott a retekbe, most, amikor kezdő lett volna. Ez már inkább wtf?!
Jan
a Düpri taggel tökön lőttük magunkat, de még ennél valószínűbb, hogy Fejler lesz a G, Csux meg Banner valamelyike meg RT
sutianap
Munchakot kéne viszzahozni, biztos van az a pénz, amiért kibír még pár évet a kiscsaládtól távol.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Én nekem az LB poszton Barron és Szmöre nem volt megoldás. Előbbi a szezon végére már adott életjelet, de ez kevés ahhoz a fizetéshez. Utóbbi esetében pedig borzalmasan kevés az ST aktivitás.

A gondom az, hogy sok a draft need. Kell OL, kell Safety, kell az elkapó sorba erősítés, kell mélység LB poszton.....
Klemó
Sean Davisnek szerintem semmi piaca nem lesz, őt olcsón még visszahozhatjuk. Én elsőre G-t draftolnék, de hoznék még egy projetk OT-t is.
Fast Willie
Davis a Redskinsben folytatja.

" class="embed">
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
nincs nózunk a nem tűnt fel?
sutianap
Lehet elengedjük a klasszik 3-4-et, és alkalmanként bemegy valaki NT-be, de többször lesz csak 2 DL a pályán. Vagy nem tudom...
Jan
azzal a szezononkénti 6-700 snappel meg minek törődni?
sutianap
Úgy izgulsz ezen, mintha neked kellene megoldani. 😊
Majd betesznek valami dagit középre, aztán hajrá. Ha alapból 4 emberes passrushban gondolkodunk, akkor az a 4 megvan, meg mindegyik mögé egy backup is.

Én amúgy bírtam ezt a Hargreave gyereket, jó is volt, nem vártam hogy meg tudjuk tartani. Inkább azon csodálkozom, hogy Finney (aki anno pityeregve jelentette be, hogy egy álom valóra vált...) elhúzott a retekbe, most, amikor kezdő lett volna. Ez már inkább wtf?!
Jan
a Düpri taggel tökön lőttük magunkat, de még ennél valószínűbb, hogy Fejler lesz a G, Csux meg Banner valamelyike meg RT


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
nincs nózunk a nem tűnt fel?
sutianap
Lehet elengedjük a klasszik 3-4-et, és alkalmanként bemegy valaki NT-be, de többször lesz csak 2 DL a pályán. Vagy nem tudom...
Jan
azzal a szezononkénti 6-700 snappel meg minek törődni?
sutianap
Úgy izgulsz ezen, mintha neked kellene megoldani. 😊
Majd betesznek valami dagit középre, aztán hajrá. Ha alapból 4 emberes passrushban gondolkodunk, akkor az a 4 megvan, meg mindegyik mögé egy backup is.

Én amúgy bírtam ezt a Hargreave gyereket, jó is volt, nem vártam hogy meg tudjuk tartani. Inkább azon csodálkozom, hogy Finney (aki anno pityeregve jelentette be, hogy egy álom valóra vált...) elhúzott a retekbe, most, amikor kezdő lett volna. Ez már inkább wtf?!

Szerkesztette: Jan
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Buggs 6'3 295 lbs , Hargrave 6'2 305 lbs, van köztük kb 4 kiló. Az sok?
Fast Willie
nem, a 75 snap az a kevés!
sutianap
75-ből majd lesz 675, vagy őt miért hoztuk?
Fast Willie
mer Bamás, és kerekseggű


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
Buggs 6'3 295 lbs , Hargrave 6'2 305 lbs, van köztük kb 4 kiló. Az sok?
Fast Willie
nem, a 75 snap az a kevés!
sutianap
75-ből majd lesz 675, vagy őt miért hoztuk?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Buggs 6'3 295 lbs , Hargrave 6'2 305 lbs, van köztük kb 4 kiló. Az sok?
Fast Willie
nem, a 75 snap az a kevés!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 817
Buggs 6'3 295 lbs , Hargrave 6'2 305 lbs, van köztük kb 4 kiló. Az sok?