Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 671
TJ Watt 4 év, 112m, 80m garantált
Cruyffista
De rossz lett volna más mezben látni 😊
bcsarli
Vannak akiket meg kell fizetni és pont, TJ Watt az a szint.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
TJ Watt 4 év, 112m, 80m garantált
Cruyffista
De rossz lett volna más mezben látni 😊

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Snell várhatóan mennyit lesz pályán az újonc csodafutótok mögött?
Az Edwards season ending miatti tüzet vele oltanaám fantasyban.
nasheem
Háááát....ez jó kérdés. DC-n előbb van, mint Ballage, de játékban nem biztos. Félek a fal továbbra is csak korlátozottan lesz alkalmas futójátékra. Ne legyen igazam, de sok lehetőséget nem fog kapni. Bell-el is egész mérkőzéseket vittünk lényegében csere nélkül. Mondjuk 1-2 meccs és lehet másképp látom, de egyelőre nekem egy 300 yard körüli futó sejlik Snell-el kapcsolatban, 4-5 TD-vel goal line szituációkban max...
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Snell várhatóan mennyit lesz pályán az újonc csodafutótok mögött?
Az Edwards season ending miatti tüzet vele oltanaám fantasyban.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)
RedFive
10-15 évente van egy ember Pittsburghben, aki megérdemli, hogy megkapja a magas garantáltat. Jelenleg szerintem nincs rosteren az a játékos, aki a következő, hasonló mértékű garantáltat igényelhetné, így emiatt én nem látom, hogy változna a tendencia. 😊
badsco
Minkah doesn't like this....
Bár persze picit más kávéház, de ha lerak egy fasza évet, vele sem leszünk olcsójánosok.
Klaci79
Ja, pont őt akartam én is mondani.
De rajtuk kívül én se látok fiatal tehetséget a keretben, aki közelít ehhez, és megérdemli.
Juju sajnos nem ez a kategória (egyelőre).
tenorx
Claypool?
Willie Parker
Neki azért még van mit bizonyíatania.
Razi
Ha hoz most mondjuk egy 1000+ yard, 10+ TD-s szezont, akkor mit kezdesz vele?
Willie Parker
Eltradeled jó pénzért.
Razi
Plussz az FO megvonja a vallat es rezignaltan huz a negyedik korbol egy wr-t aki majd odab... Ti cornert nem tudtok huzni, wr-t barmikor. 😉

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)
RedFive
10-15 évente van egy ember Pittsburghben, aki megérdemli, hogy megkapja a magas garantáltat. Jelenleg szerintem nincs rosteren az a játékos, aki a következő, hasonló mértékű garantáltat igényelhetné, így emiatt én nem látom, hogy változna a tendencia. 😊
badsco
Minkah doesn't like this....
Bár persze picit más kávéház, de ha lerak egy fasza évet, vele sem leszünk olcsójánosok.
Klaci79
Ja, pont őt akartam én is mondani.
De rajtuk kívül én se látok fiatal tehetséget a keretben, aki közelít ehhez, és megérdemli.
Juju sajnos nem ez a kategória (egyelőre).
tenorx
Claypool?
Willie Parker
Neki azért még van mit bizonyíatania.
Razi
Ha hoz most mondjuk egy 1000+ yard, 10+ TD-s szezont, akkor mit kezdesz vele?
Willie Parker
Eltradeled jó pénzért.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)
RedFive
10-15 évente van egy ember Pittsburghben, aki megérdemli, hogy megkapja a magas garantáltat. Jelenleg szerintem nincs rosteren az a játékos, aki a következő, hasonló mértékű garantáltat igényelhetné, így emiatt én nem látom, hogy változna a tendencia. 😊
badsco
Minkah doesn't like this....
Bár persze picit más kávéház, de ha lerak egy fasza évet, vele sem leszünk olcsójánosok.
Klaci79
Ja, pont őt akartam én is mondani.
De rajtuk kívül én se látok fiatal tehetséget a keretben, aki közelít ehhez, és megérdemli.
Juju sajnos nem ez a kategória (egyelőre).
tenorx
Claypool?
Willie Parker
Benne is ott a potenciál, de még nem bizonyított eleget, plusz még nagyon messze van a contract (hálistennek).
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)
RedFive
10-15 évente van egy ember Pittsburghben, aki megérdemli, hogy megkapja a magas garantáltat. Jelenleg szerintem nincs rosteren az a játékos, aki a következő, hasonló mértékű garantáltat igényelhetné, így emiatt én nem látom, hogy változna a tendencia. 😊
badsco
Minkah doesn't like this....
Bár persze picit más kávéház, de ha lerak egy fasza évet, vele sem leszünk olcsójánosok.
Klaci79
Ja, pont őt akartam én is mondani.
De rajtuk kívül én se látok fiatal tehetséget a keretben, aki közelít ehhez, és megérdemli.
Juju sajnos nem ez a kategória (egyelőre).
tenorx
Claypool?
Willie Parker
Neki azért még van mit bizonyíatania.
Razi
Ha hoz most mondjuk egy 1000+ yard, 10+ TD-s szezont, akkor mit kezdesz vele?
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)
RedFive
10-15 évente van egy ember Pittsburghben, aki megérdemli, hogy megkapja a magas garantáltat. Jelenleg szerintem nincs rosteren az a játékos, aki a következő, hasonló mértékű garantáltat igényelhetné, így emiatt én nem látom, hogy változna a tendencia. 😊
badsco
Minkah doesn't like this....
Bár persze picit más kávéház, de ha lerak egy fasza évet, vele sem leszünk olcsójánosok.
Klaci79
Ja, pont őt akartam én is mondani.
De rajtuk kívül én se látok fiatal tehetséget a keretben, aki közelít ehhez, és megérdemli.
Juju sajnos nem ez a kategória (egyelőre).
tenorx
Claypool?
Willie Parker
Neki azért még van mit bizonyíatania.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)
RedFive
10-15 évente van egy ember Pittsburghben, aki megérdemli, hogy megkapja a magas garantáltat. Jelenleg szerintem nincs rosteren az a játékos, aki a következő, hasonló mértékű garantáltat igényelhetné, így emiatt én nem látom, hogy változna a tendencia. 😊
badsco
Minkah doesn't like this....
Bár persze picit más kávéház, de ha lerak egy fasza évet, vele sem leszünk olcsójánosok.
Klaci79
Ja, pont őt akartam én is mondani.
De rajtuk kívül én se látok fiatal tehetséget a keretben, aki közelít ehhez, és megérdemli.
Juju sajnos nem ez a kategória (egyelőre).
tenorx
Claypool?
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)
RedFive
10-15 évente van egy ember Pittsburghben, aki megérdemli, hogy megkapja a magas garantáltat. Jelenleg szerintem nincs rosteren az a játékos, aki a következő, hasonló mértékű garantáltat igényelhetné, így emiatt én nem látom, hogy változna a tendencia. 😊
badsco
Minkah doesn't like this....
Bár persze picit más kávéház, de ha lerak egy fasza évet, vele sem leszünk olcsójánosok.
Klaci79
Ja, pont őt akartam én is mondani.
De rajtuk kívül én se látok fiatal tehetséget a keretben, aki közelít ehhez, és megérdemli.
Juju sajnos nem ez a kategória (egyelőre).
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)
RedFive
10-15 évente van egy ember Pittsburghben, aki megérdemli, hogy megkapja a magas garantáltat. Jelenleg szerintem nincs rosteren az a játékos, aki a következő, hasonló mértékű garantáltat igényelhetné, így emiatt én nem látom, hogy változna a tendencia. 😊
badsco
Minkah doesn't like this....
Bár persze picit más kávéház, de ha lerak egy fasza évet, vele sem leszünk olcsójánosok.
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Ez a Magaskovács sérülés aggaszt kicsit. Ha Watt sem kaphat full terhelést, és ő sem egészséges, akkor bajban lehetünk a poszton vasárnap. Tuitt ugye nincs alapból, és ha nem megy a nyomás, akkor a hátsó szekció is bajban lesz, akármilyen felállásban vonulnak pályára.
Spy
Azért Ingram szerintem bőven tudja pótolni sőt.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ez a Magaskovács sérülés aggaszt kicsit. Ha Watt sem kaphat full terhelést, és ő sem egészséges, akkor bajban lehetünk a poszton vasárnap. Tuitt ugye nincs alapból, és ha nem megy a nyomás, akkor a hátsó szekció is bajban lesz, akármilyen felállásban vonulnak pályára.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)
RedFive
10-15 évente van egy ember Pittsburghben, aki megérdemli, hogy megkapja a magas garantáltat. Jelenleg szerintem nincs rosteren az a játékos, aki a következő, hasonló mértékű garantáltat igényelhetné, így emiatt én nem látom, hogy változna a tendencia. 😊
badsco
Amugy egyetertek de ezek utan ohatatlanul lesz mindenkor az 53 ban olyan egohuszar aki L'Oreal. | (mert megerdemlem) |
RedFive
Én nagyon örülök a szerződésnek, a liga jelenlegi TOP2 védőjét, a legjobb pure pass rushert fizettük meg. Az általam elvárthoz képest alacsonyabb lett a garantált és azt hittem, hogy a 100-at verdesi majd a gari, de nem lesz 100%-os, hanem ösztönzők lesznek, amit úgyis elér.

Én a mostani keretben nem látom, hogy ki követelőzhetnek joggal és reális indokkal ekkora pénzért, persze a posztrangsorban lesz majd ilyen: Minkah, akit szintén meg kell fizetni, de a safety-k pénze sohasem lesz ilyen nagyságrendű.

Ben, Hayward és Tuitt jó pénzen vannak már most is, és előbbi kettő biztosan kifelé mennek, utóbbinál az egészség (fiz. és mentál) is faktor lesz.

A falakban a többiek rookie-k, vándormadarak és másodvonalasak, a backup QB-k elhanyagolható tehetségek v. hozzáállásúak (DH).

Az elkapók közül szerintem Juju jövőre tesztelni fogja a piacot, majd beáraztatjuk és elmegy, Claypool-nak a mostani szezonja perdöntő lesz. Ha hoz egy top szintet, még elképzelhetőnek tartom azt is, hogy előre megfizetjük őt. DJ-t megnézzük majd BB nélkül, addig sztem bármennyire ugrál, nem fog jelentősebb money-t akasztani, persze a BB, mint GM tényező is közbeszólhat.

A futók közül nyilván majd Harris lesz érdekes, de az még messze van.

A védők közül Haden-nel vagy kompromisszum lesz egy köztes összegben vagy megy, Bush lehet még tényező egyszer (ILB utánpótlás azért nem lehetetlen draftról), illetve Highsmith, de ő Watt miatt mindig feláldozható lesz.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ugye, ugye az ügynökök........van amikor szükség lehet rájuk de sok esetben csak önző élősködő izék, akik azon ügyködnek, hogy nekik jó legyen, és a cspat és a játékos közé éket verjenek. Respekt Wattnak, hogy nem hagyta. Mennyi történet, kapcsolat alakulhatott volna másként ha több játákos hasonlóan gondolkodott volna...de bocs ha félreértem a sztorit.
dande
Nem érted félre, tényleg ez van.
Az NBAben még durvább, a Klutch Sportsnál kezd kiborulni a bili az alapító, cégvezető Rich Paul miatt (aki azért lett aki, mert Lebron haverja).
Most pereli be egy játékos, mert miatta rengeteg pénzt bukott.
Emiatt több infó kezdett kijönni, hogy nem vette fel csapatoknak a telefont, nem válaszolt időben, stb - ami miatt sok sok játékos szívta meg.
tenorx
Pont az ellenkezője történt mint anno Bell szerződésénél. Akkor az ügynök akarta elfigadni a csapat ajánatát, és végül Bell (vagy a mamája rossz nyelvek szerint) mondott nemet. A többit mindenki tudja. Itt lehet, az ügynök akarta újraformálni a Steelers szokásait, mint anno Bell a RB piacot akarta újraárazni.

Ez vélhetően most jobban sikerült mindkét félnek.

A steelers is engedett a garantálton -de hát kinél, ha nem Watt-nál- halad kicsit a kor követelményei felé, de ugyanakkor nem engedett annyit, hogy a kerítés másik oldalán lévők vérszemet kapjanak. ha jól teljesítesz, jól állsz hozzá, lesz közös keresztmetszet. ezt üzeni. De gondolom, 1-2éven belül strukturálunk, ha nem jön nagyobb sérülés, változás. De kíváncsi leszek a Fitzpatrick tárgyalásokra jövőre.

Hadent meg sajnálni fogom, mert ő nem csak egy CB1, de egy veterán is a Def vezetőinek egyike. Hiányozni fog az öltözőből is.

Más:

Dan Moore Jr.-ra nagyon kíváncsi leszek a szezonban. Néztem az interjúját, jó kiállású, értelmes kölyök, nagyon összeszedetten válaszolgatott, a megfelelő válaszokat adta, nagy kontraszt nekem Chucks-al szemben. Dícsérik az edzők is az IQ-ját, ez mindig jó kiindulási pont, az erőszakos mentalitása pedig előrelépés lesz BigAl-hez képest futásblokkolásban, szerintem komolyak lesznek ők Dotsonnal.
A preseason-ban nagyon jól ugrott be, bár nyilván nem sokat mehetett a kezdőkkel.
Kíváncsi leszek, mi lesz belőle második évére, ill. mi lesz, ha esetleg Banner visszatér.

Nem tagadom, örülnék neki, ha elszaladna a LT kezdő poszttal addigra.
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)
RedFive
10-15 évente van egy ember Pittsburghben, aki megérdemli, hogy megkapja a magas garantáltat. Jelenleg szerintem nincs rosteren az a játékos, aki a következő, hasonló mértékű garantáltat igényelhetné, így emiatt én nem látom, hogy változna a tendencia. 😊
badsco
Amugy egyetertek de ezek utan ohatatlanul lesz mindenkor az 53 ban olyan egohuszar aki L'Oreal. | (mert megerdemlem) |

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)
RedFive
10-15 évente van egy ember Pittsburghben, aki megérdemli, hogy megkapja a magas garantáltat. Jelenleg szerintem nincs rosteren az a játékos, aki a következő, hasonló mértékű garantáltat igényelhetné, így emiatt én nem látom, hogy változna a tendencia. 😊
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Ugye, ugye az ügynökök........van amikor szükség lehet rájuk de sok esetben csak önző élősködő izék, akik azon ügyködnek, hogy nekik jó legyen, és a cspat és a játékos közé éket verjenek. Respekt Wattnak, hogy nem hagyta. Mennyi történet, kapcsolat alakulhatott volna másként ha több játákos hasonlóan gondolkodott volna...de bocs ha félreértem a sztorit.
dande
Nem érted félre, tényleg ez van.
Az NBAben még durvább, a Klutch Sportsnál kezd kiborulni a bili az alapító, cégvezető Rich Paul miatt (aki azért lett aki, mert Lebron haverja).
Most pereli be egy játékos, mert miatta rengeteg pénzt bukott.
Emiatt több infó kezdett kijönni, hogy nem vette fel csapatoknak a telefont, nem válaszolt időben, stb - ami miatt sok sok játékos szívta meg.
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Mi a velemeny?
Itt es most atszakadt a gat, vagy csak egyszer volt Budan kutyavasar?
(Az "itt nem szokas a magas garantalt" tekinteteben)

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugye, ugye az ügynökök........van amikor szükség lehet rájuk de sok esetben csak önző élősködő izék, akik azon ügyködnek, hogy nekik jó legyen, és a cspat és a játékos közé éket verjenek. Respekt Wattnak, hogy nem hagyta. Mennyi történet, kapcsolat alakulhatott volna másként ha több játákos hasonlóan gondolkodott volna...de bocs ha félreértem a sztorit.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346

Cruyffista
Elege lett. Megértem.
Get you' f*cking act together there is football to be played out there! Get that f*cking contract done today, I have to get ready for gameday goddammit!
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Egész pontosan ez így néz ki:
Steelers and TJ Watt agree on new 5-year contract worth $122.1 million with $80 million guaranteed, per source.
Klaci79
Ezt erdemes nezni ha a tenyleges szerzodes erteket szamoljuk. Ez igy pedig 25-os. Nem veletlen, hogy az ugynoke meg harcolt volna. Diszkontot kaptunk tole szerzodeses ertekben, cserebe a steelers a frencsi legnagyobb garantalt csomaghat adta.

Jo uzlet ez es azt hiszem mind a ket felnek!
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi

Cruyffista
Úristen de imádom ezt az embert.
Polamalu után egyértelműen ő nálam aki átvette a stafétát a kedvenc Steelerként.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113


Tehát...eddig 10,1 millió lett volna a fizetése.
Most kapott 35 milliót aláírási pénznek és 1 milliót alapfizetésnek. Ez ugyan persze lényegesen több, de a 35 milliót el lehetett osztani 5 évre, így idén még 2 milliót fel is szabadított. Jelenleg 12,4 millió van, gondolom már nem fogunk senkivel tárgyalni, úgyhogy elvileg ez a pénz átmegy jövőre.
Ott lesz egy csinos 31 milliós nap space, de jövőre tudtuk, hogy bőven van pénz, jut is marad is. Még így is kb 51 millió marad. Minkah persze nem lesz szintén olcsó.
Utána visszamegy ez 27-28 millióra, de ott már a cap is jelentősen növekedni fog (az ideihez képest). Sok pénz ez, de egyrészt ha valaki, akkor Watt megérdemli, másrészt a pénzügynek sem kezelhetetlen ez jelenleg (frencsájz QB fizetés nélkül 😕) harmadrészt a játékosok is látják, hogy ha valaki letesz az asztalra egy ilyen teljesítményt, akkor nem kell máshova menni a nagy delláért.
Elképesztő, hogy Watt így kötötte meg a szerződést, hogy az ügynökét is lekavarta...sürgősen kell egy Watt mez 😊