Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
azt ugye figyelembe veszed, hogy Tomlin kinevezésével átvette a draftokat, majd Colbert a hülyeség után az új szerződésével kapta vissza a kezébe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Akkor ide is:

OFF leszek, bocsánat érte, de a vitátokhoz kapcsolódik. Én azt gondoltam, hogy Kevin Colbert a Steelers érájában jól draftol. A 2000-2012 közötti időre még akár elmondható volt, de azóta azért inkább kevesebb, mint több sikerrel dolgozik.

2000:
Plaxico Burress (1. kör - 11 évig játszott, sokáig All Pro kaliberű teljesítménnyel, pl 4 db 1000 yardos szezon + 2x 900 y környéke = 5 *);
Marvel Smith (2. kör - 9 évig játszott, volt Pro Bowler, volt szörnyű, de többnyire jó volt = 4*),
Kendrick Clancy (3. kör - 10 évig játszott, használható szinten volt nálunk 4 évet = 2*),
Hank Poteat (4. kör - 9-10 évet játszott, kiegészítőnek jó volt, career backup +ST = 2*),
Clark Haggans (5. kör - 13 évet játszott, nálunk átlagos/korrekt volt 6 évig, utána volt még korrekt rotációs ember, majd lejtmenet = 3*),

többi kuka = 9/5: 1 db *****, 1 ****, 1 ***, 2 ** (az én értékelésem) - lényegében 2 kezdő, 2 backup és 1 rotációs/ST

2001: Casey Hampton (1. - 11 évet játszott, no brainer, valaha volt egyik legjobb NT, a Steel Curtain 2.0 alapja, Steelers All Time team tag, 5x PB, HOF nominee = 5*),
Kendrell Bell (2. - 7 évig játszott, nálunk két átlagos szezonnal, nem az lett, akinek szántuk = 2*),
Rodney Bailey (6. - 6 évig nyomta, de csak backup volt = 1*)

= 7/3: 1 *****, 1 **, 1 *, lényegében 2 kezdő és 1 backup

2002:
Kendall Simmons (1. - 7 évet játszott, nálunk 5 évig full kezdőként, jól teljesítve, utána már csak backup lett = 4*),
Antwaan Randle El (2. - 9 évig a ligában, abból 5 értékelhető, 500-700 yardos WR + gadget = 3*),
Chris Hope (3. - 11 évet játszott, abból hét évig full kezdőként, 5 erősebb éve volt + 1x Pro Bowler = 4*),
Larry Foote (4. - 13 évet játszott, abból megszakításokkal, de 8-at full time kezdőként, nyomott 5-6 átlag feletti évet, All Pro-kaliber volt kb 3-4 évig = 5*)
Brett Keisel (7. - 12 évet játszott csak nálunk, 4. évére kezdő lett és tolt zsinórban 8 erős szezont, 2x PB = 5*)

= 8/5: 2*****, 2****, 1***, lényegében 4 kezdőkaliber és 1 part-time kezdő

2003:

Troy Polamalu (1. - 12 évig játszott, kedvenc All Time játékosom, HOF, millió csillag, de most= 5*),
Ike Taylor (4. - 12 évet játszott, 10 évig full time kezdő, általában magas színvonalon, kb. 8 évig magasan a legjobb CB-nk, Steelers ROH várományos = 5*)

= 5/2: 2*****, gyakorlatilag két évtizedes kezdő, egyik HOF, másik All Pro kaliber

2004:

Big Ben (1. kör - 16 éve fr QB, HOF várományos, all time listákon top10 QB = 6*, a poszt nehézsége miatt)
Ricardo Colclough (2. - 6 év a ligában, semmit extra, backup szint = 1*)
Max Starks (3. - 10 évet játszott, nálunk 7 szezonban kezdő, korrekt/néha átlag feletti szinten játszott, 24 büntetést szedett össze karrierjében = 4*)

a többi kuka, de franchise QB-t húzott és egy átlagnál jobb OT-t = 8/3: 1******, 1****,1*

2005:

Heath Miller (1. - 11 évet játszott, 2x PB, tíz éven át stabilan 500-800 yard között, egyik legfontosabb RZ és checkdown célpontja Ben-nek, 70% feletti elkapási hatékonyság karrierje során =5*)
Bryant McFadden (2. - 7 évig játszott, 2 évig kezdő, 4 évig backup, jó iparos = 2*)
Trai Essex (3. - 8 évig a ligában, 2009-ben volt egy jó éve, különben nem sok haszna volt, majdnem annyi büntetése volt backupként, mint Starksnak full kezdőként = 1*)
Chris Kemoeatu (6. - 6 évet játszott, 3 kezdő évvel, 2 backupként, sok büntetés és sok highlight play egyszerre = 3*)

a többi kuka = 8/4: 1*****, 1***, 1**, 1*, lényegében egy alap puzzle darab a támadósorba, egy átlagos kezdő OG, 2 backup - egy jó, egy szar

2006:

Santonio Holmes (1. - 9 évet játszott, ebből 6 éve volt jobb, nálunk viszont abszolút bevált , SB MVP lett, 800-1200 y között termelt 4 szezonon át, aztán Jetsben lejtmenet (sosem érte el 800 y-t)= 5* PIT szempontból, amúgy 3-4* között lenne)
Anthony Smith (3. - 6 év a ligában, nálunk 3 évig backup, aztán sodródott = nálam még egyet sem ér, ezért 0*)
Willie Colon (4. - 9 évet játszott, Pit-ben és NYJ-ben összesen 6 évig kezdett, 62 meccsen 39 büntit szedett össze, átlag körüli teljesítmény, de Sb győzelemben volt része és a PO-ban mindig jó volt = 3*)

a többi kuka= 8/2: 1*****, 1***, számunkra két hasznos ember, évekig kezdőszintek

2007:

Lawrence Timmons (1. - 11 év a ligában, 9 évig kezdő, közte PB és 2nd team All Pro, végig kiegyensúlyozottan jó és átlag feletti közötti teljesítmény = 5*)
Lamarr Woodley (2. - 9 évig játszott, nálunk 6 évig kezdőként és magas szinten, máshol gyengén, 4 db 9-13 sack közötti szezon, folyamatos QB terror = 5* PIT szempontból, amúgy 4*)
Matt Spaeth (3. - 9 év a ligában, 7 jobb évvel, korrekt blokkoló TE, sallangmentes, fontos láncszem = 3*)
Daniel Sepulveda (4. - 4 évig játszott nálunk, volt három jobb éve, karrierátlaga 44 yard körül mozgott = 2*)
William Gay (5. - 11 évet játszott, kis kitérővel nálunk, abból 7 évig stabil kezdő volt és többnyire korrekt átlagot hozott = 3*)

a többi kuka= 8/5: 2*****, 2***, 1**, két alapember a korszakos védelembe, két korrekt játékos a kezdő/rotáció határára és egy punter, aki legalább nem volt fos

2008:

Rashard Mendenhall (1. - 6 évig a ligában, 4 kezdő évvel, 3 db 1000 yardos szezonnal és 29 TD-vel (Arizonában még 8 TD-s szezon), de ő az ember, aki több lehetett volna, de üvegből készült = 4*, mert végül is nálunk teljesített)

a korszak legnagyobb bust-ja: Limas Sweed (2. kör - 7 karrierelkapás, de legalább jól hangzó 69 összyard)

Ryan Mundy (6. - 6 év a ligában, nálunk csak backup volt, de a jobbik fajta, két évig máshol kezdett = 3*)

a többi kuka = 7/2: 1****, 1***, lényegében egy kezdő kaliberű, jó , de sérülékeny futó (ami előre nyilván nem látható) és egy kezdő határán lévő, korrekt arc

A Super Bowl győzelemig vezető úton 68 pickből Colbert húzott összesen 21 kezdőt és 10 használható cserét, akik közül további 3-4 máshol lettek kezdők.

A legfontosabbat, a franchise QB-t megtalálta 16 évre, hozott 5 korrekt OL embert, több jó pass rushert, jobbnál jobb elkapókat, egy korszakos safety-t, All Pro LB-t, Pro Bowler CB-t és egy jó futót.

Az UDFA-kat, mint a névadómat, Willie Parkert (2004), James Harrisont (2004-2007 közötti ingázás), Chris Hubbardot (2000) vagy Chris Hoke-ot (2000), Jeff Reed-et (Saintsnél sikertelen tryout után hozta el 2002-ben), Nate Washington-t (2004), John Kuhn-t (2005), Patrick Bailey-t (2008 - UDFA, PS, majd SB winner), vagy Ramon Fostert (2009 - SB éra után) most nem számolom.

2002 és 2007 között kifejezetten erős 6 évet ment Colbert, 2000-2001-ben talált korrekt embereket, a 2008-as gáz.

Folyt. köv.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kurvajó kép!!

 twitter.com/_BigBen7/status/1248289598125596674?s=20
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 twitter.com/TheSteelersWire/status/1249706609313484801?s=20
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
4x Super Bowl győztes, Hall of Famer. Minden idők egyik legjobb CB-je, minden idők egyik legjobb játékosa. Személyes kedvencem a 70-es évek Steelerséből. Ma 72 éves Mel Blount.


" class="embed">
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
86 Joey Magnifico/TE/Memphis/6’3”, 235 Lbs
Könyörgöm, húzzuk be, csináljunk belőle WR-t. Imádnék egy játékost a csapatban ilyen névvel.

 steelersdepot.com/2020/04/2020-nfl-draft-player-profiles-memphis-te-joey-magnifico/
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Bár szerintem a vírus keresztülhúzza...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És hol van az idei RB húzásunk? 😊
altoreg79
Majd jön UDFA rookieként James Robinson vagy AJ Hines.
több mint 4 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
És hol van az idei RB húzásunk? 😊
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fanspeaken nyomtam egyet. Hát nem tőlünk lesz hangos a draft

49: R2P17
EDGE JULIAN OKWARA
NOTRE DAME
102: R3P38
C TYLER BIADASZ
WISCONSIN
124: R4P18
WR ISAIAH HODGINS
OREGON STATE
135: R4P29
TE COLBY PARKINSON
STANFORD
198: R6P19
S BRIAN COLE
MISSISSIPPI STATE
232: R7P18
DL MALCOLM ROACH
TEXAS
Fast Willie
Én elégedett vagyok az első körös pickünkkel 😊
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Fanspeaken nyomtam egyet. Hát nem tőlünk lesz hangos a draft

49: R2P17
EDGE JULIAN OKWARA
NOTRE DAME
102: R3P38
C TYLER BIADASZ
WISCONSIN
124: R4P18
WR ISAIAH HODGINS
OREGON STATE
135: R4P29
TE COLBY PARKINSON
STANFORD
198: R6P19
S BRIAN COLE
MISSISSIPPI STATE
232: R7P18
DL MALCOLM ROACH
TEXAS

49-en Okwara (EDGE), Madubuike (DT), Blacklock (DT), Gallimore (DT), Aiyuk (WR) Dobbins (RB), Austin Jackson (OT) Dantzler és Fulton (CB) elérhető nagyjából legtöbbször


102-nél: Biadasz (C), Bredeson (OG), Uche (EDGE), Hunter Bryant (TE), Cleveland (OT), K'Von Wallace (S), Van Jefferson és néha Pittman (WR),

124-nél: Markus Bailey, (LB), Quarterman (LB), Kareem (EDGE), Josie Scott (CB),

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött egy újabb XFL-es játékos, a DE Dewayne Hendrix
 twitter.com/KonnorFulk_XFL/status/1243631349031993345
A Pittre járt, szóval helyi fiú.

Tegnap a LS/LB Christian Kuntz írt ide (újra) alá, akinek szintén van XFL-es ÉS Jags-es múltja. 😊
 twitter.com/MarkKaboly/status/1243304252061159424

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi a cel nalatok idenre? Bajusz mentoralasara nem koltenek semmit, a csapat erositese fontosabb es ha nem valik be akkor draftoltok egyet jovore.
no
Jelenleg az a hivatalos álláspont, hogy Minshewé a kormányrúd, és vele úszunk vagy süllyedünk el idén. jó ismerősötök Dobbs meg tartja a tabletet neki. Megmondom őszintén, én valahol örülnék, ha NEM jönne mögé senki komolyabb (=Winston, Cam, Dalton - bár ha utóbbi el akarja kezdeni a Chad Hennek/Chase Danielek életét nálunk nem túl sokért, akkor jöhet) hogy ne kelljen folyton hátra figyelnie idén. Ha megy neki, akkor a Jags akár meglepetéscsapat is lehet, ha nem akkor... Lawrence vagy Fields 2021-ben nálunk játszik.
iktriad
Nem a QB kerdesre gondoltam hanem a csapat celjaira.
Amugy egyetertek a hivatalos allasponttal, mert a QB-tok most olcso es ha akarhogy alakul olcso is marad.
no
Újraépítés folyik, amit az az ember irányít, aki az előzőt is csinálta....
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Mi a cel nalatok idenre? Bajusz mentoralasara nem koltenek semmit, a csapat erositese fontosabb es ha nem valik be akkor draftoltok egyet jovore.
no
Jelenleg az a hivatalos álláspont, hogy Minshewé a kormányrúd, és vele úszunk vagy süllyedünk el idén. jó ismerősötök Dobbs meg tartja a tabletet neki. Megmondom őszintén, én valahol örülnék, ha NEM jönne mögé senki komolyabb (=Winston, Cam, Dalton - bár ha utóbbi el akarja kezdeni a Chad Hennek/Chase Danielek életét nálunk nem túl sokért, akkor jöhet) hogy ne kelljen folyton hátra figyelnie idén. Ha megy neki, akkor a Jags akár meglepetéscsapat is lehet, ha nem akkor... Lawrence vagy Fields 2021-ben nálunk játszik.
iktriad
Nem a QB kerdesre gondoltam hanem a csapat celjaira.
Amugy egyetertek a hivatalos allasponttal, mert a QB-tok most olcso es ha akarhogy alakul olcso is marad.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi a cel nalatok idenre? Bajusz mentoralasara nem koltenek semmit, a csapat erositese fontosabb es ha nem valik be akkor draftoltok egyet jovore.
no
Jelenleg az a hivatalos álláspont, hogy Minshewé a kormányrúd, és vele úszunk vagy süllyedünk el idén. jó ismerősötök Dobbs meg tartja a tabletet neki. Megmondom őszintén, én valahol örülnék, ha NEM jönne mögé senki komolyabb (=Winston, Cam, Dalton - bár ha utóbbi el akarja kezdeni a Chad Hennek/Chase Danielek életét nálunk nem túl sokért, akkor jöhet) hogy ne kelljen folyton hátra figyelnie idén. Ha megy neki, akkor a Jags akár meglepetéscsapat is lehet, ha nem akkor... Lawrence vagy Fields 2021-ben nálunk játszik.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
szvsz a következő csapatoknak van szükségük idén kezdő qb-ra: Miami (draft), Patriots, Bengals (draft), Chargers (draft), Redskins (Ha nem válik be Haskins). A többi csapatnál szerintem megvannak a kezdő irányítók.

Elég szűk a kör, lényegében 3 és Newtonba szerintem még van pár jó/normális év...
Dodó
A Bucs topikban írtam pont a csapatok QB helyzetéről Winston kapcsán- 😊

Szerintem Newton megy Rivera mellé Washingtonba, mert ő még bízik benne talán és Haskins közel sincsen készen. Drafton pedig így behúzhatják nyugodtan Youngot.

A másik esélyes nálam a Jax, de ott félő, hogy Cam kezdő szeretne lenni és háttérbe szorítaná Minshew-t, amit meg én személy szerint nem szeretnék.
Fast Willie
A Redskins már tradelt egy Panthers QB-ért Kyle Allen személyében pár napja. Nem hiszem, hogy kell nekik még egy. Főleg, hogyha nagyon QB kell, még ott az 1/2-es pick is.

Nálunk mondogatják Winstont (múlt héten állítólag beszéltünk vele) vagy Daltont (trade formájában Jay Gruden miatt), de leginkább arról hallani, hogy a Minshew-Dobbs duóval megyünk neki az évnek (ha lesz szezon). Cam nálunk nem került szóba. Szerintem is a jelenlegi Minshew-Dobbs duóval kéne nekivágni a szezonnak és inkább derüljön ki idén, hogy Csodabajusz képes-e tényleg belenőni a kezdő QB cipőjébe vagy sem. Esetleg ha Scholes nem kerülne sokba(pénzben és draft pickben), és hajlandó mentorálni Minshewt a padról, azt még tudnám támogatni.
iktriad
Mi a cel nalatok idenre? Bajusz mentoralasara nem koltenek semmit, a csapat erositese fontosabb es ha nem valik be akkor draftoltok egyet jovore.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/steelers/photos/a.10150103322384905/10158412139584905/?type=3&source=48
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szvsz a következő csapatoknak van szükségük idén kezdő qb-ra: Miami (draft), Patriots, Bengals (draft), Chargers (draft), Redskins (Ha nem válik be Haskins). A többi csapatnál szerintem megvannak a kezdő irányítók.

Elég szűk a kör, lényegében 3 és Newtonba szerintem még van pár jó/normális év...
Dodó
A Bucs topikban írtam pont a csapatok QB helyzetéről Winston kapcsán- 😊

Szerintem Newton megy Rivera mellé Washingtonba, mert ő még bízik benne talán és Haskins közel sincsen készen. Drafton pedig így behúzhatják nyugodtan Youngot.

A másik esélyes nálam a Jax, de ott félő, hogy Cam kezdő szeretne lenni és háttérbe szorítaná Minshew-t, amit meg én személy szerint nem szeretnék.
Fast Willie
A Redskins már tradelt egy Panthers QB-ért Kyle Allen személyében pár napja. Nem hiszem, hogy kell nekik még egy. Főleg, hogyha nagyon QB kell, még ott az 1/2-es pick is.

Nálunk mondogatják Winstont (múlt héten állítólag beszéltünk vele) vagy Daltont (trade formájában Jay Gruden miatt), de leginkább arról hallani, hogy a Minshew-Dobbs duóval megyünk neki az évnek (ha lesz szezon). Cam nálunk nem került szóba. Szerintem is a jelenlegi Minshew-Dobbs duóval kéne nekivágni a szezonnak és inkább derüljön ki idén, hogy Csodabajusz képes-e tényleg belenőni a kezdő QB cipőjébe vagy sem. Esetleg ha Scholes nem kerülne sokba(pénzben és draft pickben), és hajlandó mentorálni Minshewt a padról, azt még tudnám támogatni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
szvsz a következő csapatoknak van szükségük idén kezdő qb-ra: Miami (draft), Patriots, Bengals (draft), Chargers (draft), Redskins (Ha nem válik be Haskins). A többi csapatnál szerintem megvannak a kezdő irányítók.

Elég szűk a kör, lényegében 3 és Newtonba szerintem még van pár jó/normális év...
Dodó
A Bucs topikban írtam pont a csapatok QB helyzetéről Winston kapcsán- 😊

Szerintem Newton megy Rivera mellé Washingtonba, mert ő még bízik benne talán és Haskins közel sincsen készen. Drafton pedig így behúzhatják nyugodtan Youngot.

A másik esélyes nálam a Jax, de ott félő, hogy Cam kezdő szeretne lenni és háttérbe szorítaná Minshew-t, amit meg én személy szerint nem szeretnék.
több mint 4 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
szvsz a következő csapatoknak van szükségük idén kezdő qb-ra: Miami (draft), Patriots, Bengals (draft), Chargers (draft), Redskins (Ha nem válik be Haskins). A többi csapatnál szerintem megvannak a kezdő irányítók.

Elég szűk a kör, lényegében 3 és Newtonba szerintem még van pár jó/normális év...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Akkor lehetne bármi érdekes ebből, ha Newton belátná, hogy már csak második számú lehet, mint RGIII. De Én nem gondolom, hogy ő ezt gondolja magáról még és azt is hiszem, hogy lesz olyan csapat, amely még lát benne egy-két jó évet és nagy pénzért leigazolja.