Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Hejj, az a 2017-es Davis-kupa-osztályozó, amikor Fucsovics Marci Andrej Rubljov (most 5. a világranglistán), Karen Hacsanov (27., de volt 8. is 2019-ben) és párosban Medvegyev (2.) ellen is nyert... 😊Én jobb teniszező vagyok mint Djokovic, mert még soha nem kaptam ki Medvegyev-től 😊Na de a nulla pont az jobb mint a mínusz. Tehát máris megelőztem valakit bárkit 😀ez az alap, tehát erre 0 pontot kapnálÉs rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
polamalu
sutianap
polamalu
bcsarli

több mint 4 éve
Gondoltam/gondoltuk érted mit írsz, de ebben nagy volt az elvásárom/elvárásunk.Ragozhatjuk ezt, de azért közel nem elit ez a védelem. A roster meg pláne.Jah, hogy akkor a mi D-nkről volt szó...csak mert a blitz szó megzavart. Én nem láttam blitz-et magunktól, volt egyáltalán? Folyamatos a 4 emberes passrush, oszt jónapot...Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
astroid
Klaci79
😊
Amadeus
Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
Klemó
Klaci79
Amadeus
Csak jelzem, hogy szezon elején nálunk itt pont azon ment a diskurzus, hogy mennyire nulla a CB corp, vagyis pontosab tudjuk, hogy összességében nincs elit D-nk, mivel ez egy passz orientált liga.
Egyebekben tudom most óriási az eufória ott Ngakoue és Crosby szenzációs teljesítményétől, és bizony ez ellenünk is valszeg így lesz, de majd dumcsizzunk 6-8 meccs után is amikor nem csak a liga alja OT-k ellen kell menniük. (mondjuk, mint most hétvégén Wattnak....)
több mint 4 éve
Ahogy érzed 😊Ragozhatjuk ezt, de azért közel nem elit ez a védelem. A roster meg pláne.Jah, hogy akkor a mi D-nkről volt szó...csak mert a blitz szó megzavart. Én nem láttam blitz-et magunktól, volt egyáltalán? Folyamatos a 4 emberes passrush, oszt jónapot...Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
astroid
Klaci79
😊
Amadeus
Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
Klemó
Klaci79
Amadeus
több mint 4 éve
Ragozhatjuk ezt, de azért közel nem elit ez a védelem. A roster meg pláne.Jah, hogy akkor a mi D-nkről volt szó...csak mert a blitz szó megzavart. Én nem láttam blitz-et magunktól, volt egyáltalán? Folyamatos a 4 emberes passrush, oszt jónapot...Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
astroid
Klaci79
😊
Amadeus
Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
Klemó
Klaci79
több mint 4 éve
Én jobb teniszező vagyok mint Djokovic, mert még soha nem kaptam ki Medvegyev-től 😊Na de a nulla pont az jobb mint a mínusz. Tehát máris megelőztem valakit bárkit 😀ez az alap, tehát erre 0 pontot kapnálÉs rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
polamalu
sutianap
polamalu
Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló
több mint 4 éve
60-at!ez az alap, tehát erre 0 pontot kapnálÉs rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
polamalu
sutianap

több mint 4 éve
Na de a nulla pont az jobb mint a mínusz. Tehát máris megelőztem valakit bárkit 😀ez az alap, tehát erre 0 pontot kapnálÉs rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
polamalu
sutianap
több mint 4 éve
ez az alap, tehát erre 0 pontot kapnálÉs rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
polamalu

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
És rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
több mint 4 éve
A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
több mint 4 éve
A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
több mint 4 éve
meg minek mutass likat egy olyan qbnek aki csak azt várja bol megy el a go-routeJah, hogy akkor a mi D-nkről volt szó...csak mert a blitz szó megzavart. Én nem láttam blitz-et magunktól, volt egyáltalán? Folyamatos a 4 emberes passrush, oszt jónapot...Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
astroid
Klaci79
😊
Amadeus
Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
Klemó
Klaci79

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?Értem én a humort, de összesen 2 playben blitzelt a Steelers a Bills ellen: https://www.behindthesteelcurtain.com/2021/9/15/22673641/film-room-how-the-pittsburgh-steelers-pass-rush-thwarted-the-buffalo-bills-without-blitzing-tj-watt
😊
Amadeus
több mint 4 éve
Jah, hogy akkor a mi D-nkről volt szó...csak mert a blitz szó megzavart. Én nem láttam blitz-et magunktól, volt egyáltalán? Folyamatos a 4 emberes passrush, oszt jónapot...Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
astroid
Klaci79
😊
Amadeus
Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
Klemó
több mint 4 éve
Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
astroid
Klaci79
😊
Amadeus
Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
több mint 4 éve
A kérdés gondolom költői..ha nem akkor nem értem melyik defense-ről beszélsz.És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
astroid
Klaci79
😊
Amadeus
több mint 4 éve
És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
astroid
Klaci79
😊
több mint 4 éve
KingOfDaNort: DaLoetsch
Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
A hazai szakértők szerint a védelmünk évek óta a szerencse és mázlifaktor miatt elit, most már visszaesés következik be erre a szezonra. A valóság viszont az , hogy ez egy elit védelem, amelyikkel egyetlen támadó alakulat sem akar találkozni a szezonban. Nem tudom mennyi győzelmünk lesz, de a védelem mindig megteremti majd a lehetőséget a győzelemre jöjjön akárki is szembe. Itt az lesz a kérdés, mennyi meccsen lesz reménytelen a támadósor?
Steelers fan
több mint 4 éve
Szerintem is így lesz, ellenünk bármi megtörténhet és annak az ellenkezője is. 😊Nagyképűség azt mondani, hogy letudva ezt a meccset és nézve a sorsolást, elvárható a 3-0-s kezdés?Nem nagyképűség ez, csak egyszerűen az a véleményem, hogy NEM elvárható ez.
Szokol
Simán benne lehet egyébként, de ugyanúgy az 1-2 is. Ebben a csapatban nagy hullámzás lesz és nem mindig fogunk bravúr playekkel 4. kísérleteket nullázni. De ugyanúgy az O-nak is sülhet majd a keze, Harris is elfuthat többször, a TE játék feléledésével új perspektívák nyílhatnak, de ugyanúgy az OL bedőlésével Ben is kaphat bármikor olyan ütést, amiből nem áll fel. Az az ézésem, hogy mi leszünk a liga tipikus fekete lovai, vagyis ellenünk nehezen lesz kiszámítható mit kap az ellen.
Klemó
A D mindig képben lesz, tavaly nem is nagyon volt olyan meccs, amikor homály lett volna, ellenben az O-val. Ha nem látok kilátástalanságot a következő meccseken a támadósor részéről, én már elégedett leszek, eredménytől függetlenül. De azért persze nyerjünk minél többet! 😊
több mint 4 éve
Nagyképűség azt mondani, hogy letudva ezt a meccset és nézve a sorsolást, elvárható a 3-0-s kezdés?Nem nagyképűség ez, csak egyszerűen az a véleményem, hogy NEM elvárható ez.
Szokol
Simán benne lehet egyébként, de ugyanúgy az 1-2 is. Ebben a csapatban nagy hullámzás lesz és nem mindig fogunk bravúr playekkel 4. kísérleteket nullázni. De ugyanúgy az O-nak is sülhet majd a keze, Harris is elfuthat többször, a TE játék feléledésével új perspektívák nyílhatnak, de ugyanúgy az OL bedőlésével Ben is kaphat bármikor olyan ütést, amiből nem áll fel. Az az ézésem, hogy mi leszünk a liga tipikus fekete lovai, vagyis ellenünk nehezen lesz kiszámítható mit kap az ellen.
több mint 4 éve
ez is kötelező szurkolói attitűd csak más szemszögbőla rédörsztől mi azért kaptunk ki, hogy kellő önbizalommal menjenek nektek, mert nekünk nem az a fontos, hogy mi nyerjünk, hanem hogy a steelers kapjon ki.Nagyképűség azt mondani, hogy letudva ezt a meccset és nézve a sorsolást, elvárható a 3-0-s kezdés?Az optimizmus nem nagyképűség, hanem kötelező szurkolói attitűd 😀
Szokol
astroid
gedam

