Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.

Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
És rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀
polamalu
ez az alap, tehát erre 0 pontot kapnál
sutianap
Na de a nulla pont az jobb mint a mínusz. Tehát máris megelőztem valakit bárkit 😀
polamalu
Én jobb teniszező vagyok mint Djokovic, mert még soha nem kaptam ki Medvegyev-től 😊
bcsarli
Hejj, az a 2017-es Davis-kupa-osztályozó, amikor Fucsovics Marci Andrej Rubljov (most 5. a világranglistán), Karen Hacsanov (27., de volt 8. is 2019-ben) és párosban Medvegyev (2.) ellen is nyert... 😊

több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.
astroid
És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
Klaci79
És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?

😊
Amadeus
Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀

Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
Klemó
Jah, hogy akkor a mi D-nkről volt szó...csak mert a blitz szó megzavart. Én nem láttam blitz-et magunktól, volt egyáltalán? Folyamatos a 4 emberes passrush, oszt jónapot...
Klaci79
Ragozhatjuk ezt, de azért közel nem elit ez a védelem. A roster meg pláne.
Amadeus
Gondoltam/gondoltuk érted mit írsz, de ebben nagy volt az elvásárom/elvárásunk.

Csak jelzem, hogy szezon elején nálunk itt pont azon ment a diskurzus, hogy mennyire nulla a CB corp, vagyis pontosab tudjuk, hogy összességében nincs elit D-nk, mivel ez egy passz orientált liga.

Egyebekben tudom most óriási az eufória ott Ngakoue és Crosby szenzációs teljesítményétől, és bizony ez ellenünk is valszeg így lesz, de majd dumcsizzunk 6-8 meccs után is amikor nem csak a liga alja OT-k ellen kell menniük. (mondjuk, mint most hétvégén Wattnak....)
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.
astroid
És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
Klaci79
És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?

😊
Amadeus
Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀

Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
Klemó
Jah, hogy akkor a mi D-nkről volt szó...csak mert a blitz szó megzavart. Én nem láttam blitz-et magunktól, volt egyáltalán? Folyamatos a 4 emberes passrush, oszt jónapot...
Klaci79
Ragozhatjuk ezt, de azért közel nem elit ez a védelem. A roster meg pláne.
Amadeus
Ahogy érzed 😊

több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.
astroid
És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
Klaci79
És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?

😊
Amadeus
Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀

Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
Klemó
Jah, hogy akkor a mi D-nkről volt szó...csak mert a blitz szó megzavart. Én nem láttam blitz-et magunktól, volt egyáltalán? Folyamatos a 4 emberes passrush, oszt jónapot...
Klaci79
Ragozhatjuk ezt, de azért közel nem elit ez a védelem. A roster meg pláne.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.

Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
És rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀
polamalu
ez az alap, tehát erre 0 pontot kapnál
sutianap
Na de a nulla pont az jobb mint a mínusz. Tehát máris megelőztem valakit bárkit 😀
polamalu
Én jobb teniszező vagyok mint Djokovic, mert még soha nem kaptam ki Medvegyev-től 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.

Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
És rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀
polamalu
ez az alap, tehát erre 0 pontot kapnál
sutianap
60-at!

több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.

Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
És rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀
polamalu
ez az alap, tehát erre 0 pontot kapnál
sutianap
Na de a nulla pont az jobb mint a mínusz. Tehát máris megelőztem valakit bárkit 😀
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.

Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
És rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀
polamalu
ez az alap, tehát erre 0 pontot kapnál


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.

Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
Klaci79
És rólam nem írt semmit a PFF? Mondjuk még jó, mert tutira a legeslegjobb lettem volna. Nem adtam el labdát. Nem tudtak levédekezni. Senki nem kerülte ki a szerelési kísérletem. Mi kellene még 😀
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.

Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
Seda26
Minkah pedig a 71.legjobb safety volt a hétvégén...nem érdemes ezzel foglalkozni.
Harris miatt pedig nem aggódnék. Olyan nincs, hogy ha lett volna lyuk. Előbb legyen, aztán ha Harris nem használja ki, akkor tényleg aggódunk, de szerintem nem volt rossz. Ben lehetne kicsit pontosabb felé a passzjátékban. De a csávó minden playben pályán volt...nagyban tervezünk vele.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

Na fix, ki fogunk kapni.
tenorx
Remélem nem, azért az első fordulóban mindig több a meglepetés.
Ettől függetlenül nem látom ezt a párharcot ennyire egyértelműen hazainak, még ha több matchup is szól mellettünk, mint ellenünk...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi

Na fix, ki fogunk kapni.
több mint 4 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 194
A pff szerint Roethlisberger volt a 30. legjobb irányító a hétvégén. Még a minden mutatóban rosszabb statokat elérő Aaron Rodgers (29) is megelőzte őt. Nyilván nem játszott jól Big ben, nagyon nem, de azért a pff-en és az általános közvéleményen már kicsit azt érzem, hogy csak azért is lehúzzák BB teljesítményét még jobban.

Aki nekem nagy csalódás volt a meccsen, az egyébként Harris volt. Értem én, hogy gyenge a fal, nem tudnak blokkolni. De én úgy láttam, hogyha lett volna lyuk, Harris akkor se jutott volna túl messzire, annyira lassúcska volt. Van amikor hatékony ez a türelmes típusú futás, mint anno Bellnél, de ez tényleg csak number one futás blokkoló fal mögött működik.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.
astroid
És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
Klaci79
És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?

😊
Amadeus
Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀

Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
Klemó
Jah, hogy akkor a mi D-nkről volt szó...csak mert a blitz szó megzavart. Én nem láttam blitz-et magunktól, volt egyáltalán? Folyamatos a 4 emberes passrush, oszt jónapot...
Klaci79
meg minek mutass likat egy olyan qbnek aki csak azt várja bol megy el a go-route


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?

😊
Amadeus
Értem én a humort, de összesen 2 playben blitzelt a Steelers a Bills ellen: https://www.behindthesteelcurtain.com/2021/9/15/22673641/film-room-how-the-pittsburgh-steelers-pass-rush-thwarted-the-buffalo-bills-without-blitzing-tj-watt
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.
astroid
És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
Klaci79
És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?

😊
Amadeus
Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀

Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
Klemó
Jah, hogy akkor a mi D-nkről volt szó...csak mert a blitz szó megzavart. Én nem láttam blitz-et magunktól, volt egyáltalán? Folyamatos a 4 emberes passrush, oszt jónapot...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.
astroid
És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
Klaci79
És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?

😊
Amadeus
Szerintem nem láttad a meccsünket és a tavalyi majd 30%-ban blitzekkel (is) operáló D-ről beszélsz...... hát csak remélem, hogy Gruden sem látta és erre készül.... 😀

Nekem is meglepő volt a váltás, de az első meccsen a liga legkevesebb blitz csomagját mutató D-je voltunk.....így csináltunk ekkora nyomást.....
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.
astroid
És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
Klaci79
És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?

😊
Amadeus
A kérdés gondolom költői..ha nem akkor nem értem melyik defense-ről beszélsz.
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Villanóéva elengedése sem tűnik rossz döntésnek (bár ott RT-ben van) látva a mai Ravens meccset. Minden bizonnyal Okorafor is izzadni fog Crosbyval.
astroid
És vajon Leatherwood mit gondol a Watt elleni ütközetről??? 😉
Klaci79
És vajon Gruden mit gondol az egybites agresszív manblitz defenseről?

😊
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
KingOfDaNort: DaLoetsch


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
A hazai szakértők szerint a védelmünk évek óta a szerencse és mázlifaktor miatt elit, most már visszaesés következik be erre a szezonra. A valóság viszont az , hogy ez egy elit védelem, amelyikkel egyetlen támadó alakulat sem akar találkozni a szezonban. Nem tudom mennyi győzelmünk lesz, de a védelem mindig megteremti majd a lehetőséget a győzelemre jöjjön akárki is szembe. Itt az lesz a kérdés, mennyi meccsen lesz reménytelen a támadósor?

Steelers fan
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Nagyképűség azt mondani, hogy letudva ezt a meccset és nézve a sorsolást, elvárható a 3-0-s kezdés?
Szokol
Nem nagyképűség ez, csak egyszerűen az a véleményem, hogy NEM elvárható ez.

Simán benne lehet egyébként, de ugyanúgy az 1-2 is. Ebben a csapatban nagy hullámzás lesz és nem mindig fogunk bravúr playekkel 4. kísérleteket nullázni. De ugyanúgy az O-nak is sülhet majd a keze, Harris is elfuthat többször, a TE játék feléledésével új perspektívák nyílhatnak, de ugyanúgy az OL bedőlésével Ben is kaphat bármikor olyan ütést, amiből nem áll fel. Az az ézésem, hogy mi leszünk a liga tipikus fekete lovai, vagyis ellenünk nehezen lesz kiszámítható mit kap az ellen.
Klemó
Szerintem is így lesz, ellenünk bármi megtörténhet és annak az ellenkezője is. 😊
A D mindig képben lesz, tavaly nem is nagyon volt olyan meccs, amikor homály lett volna, ellenben az O-val. Ha nem látok kilátástalanságot a következő meccseken a támadósor részéről, én már elégedett leszek, eredménytől függetlenül. De azért persze nyerjünk minél többet! 😊
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nagyképűség azt mondani, hogy letudva ezt a meccset és nézve a sorsolást, elvárható a 3-0-s kezdés?
Szokol
Nem nagyképűség ez, csak egyszerűen az a véleményem, hogy NEM elvárható ez.

Simán benne lehet egyébként, de ugyanúgy az 1-2 is. Ebben a csapatban nagy hullámzás lesz és nem mindig fogunk bravúr playekkel 4. kísérleteket nullázni. De ugyanúgy az O-nak is sülhet majd a keze, Harris is elfuthat többször, a TE játék feléledésével új perspektívák nyílhatnak, de ugyanúgy az OL bedőlésével Ben is kaphat bármikor olyan ütést, amiből nem áll fel. Az az ézésem, hogy mi leszünk a liga tipikus fekete lovai, vagyis ellenünk nehezen lesz kiszámítható mit kap az ellen.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346


Mosfújjákle!
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Nagyképűség azt mondani, hogy letudva ezt a meccset és nézve a sorsolást, elvárható a 3-0-s kezdés?
Szokol
Az optimizmus nem nagyképűség, hanem kötelező szurkolói attitűd 😀
astroid
a rédörsztől mi azért kaptunk ki, hogy kellő önbizalommal menjenek nektek, mert nekünk nem az a fontos, hogy mi nyerjünk, hanem hogy a steelers kapjon ki.
gedam
ez is kötelező szurkolói attitűd csak más szemszögből