Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Hű de pipa voltam tegnap az O-ra!És azt hiszem a saját egészségem érdekében egy darabig nem is nézek Steelers meccset élőben. Ugyanaz a szar, amit tavaly megismertünk. 10 yardon túl szinte tilos nézni (vagy mennek az 50-50-ek Claypool felé. Futni T boxot kívül elvétve, screen-screen-screen, akár segítség nélkül is, majd oldja meg a WR, egészen elképesztő.
Semmi bajom nem lenne a vereséggel, de azzal van, hogy egyhelyben topogunk sokadik éve és felépítünk egy gecijó védelmet, aztán Beni a legegyszerűbb TE passzokat sem dobja meg.
Hát nézzétek meg ezt a lőlapit:
Komolyan elképesztő. Ugyanaz, mint tavaly, csak tettek mellé néhány motion-t.
A védelemre nem tudok haragudni. Haden az egyetlen szélső CB, aki stabil, Bush pedig a sebesség az egészben, kiesésükkel várható volt, hogy az O-tól kell a több. Az már, hogy a futás ellen Alualu, minden ellen meg Watt kiválik, hát ennyi.
Az ilyen trollkodó ostobákkal meg nem is érdemes foglalkozni, csak elég lenémítani. Eleve nem olvastam senkitől, hogy elit lenne a védelmünk, de mégis mint egy debil csak ismételgeti a manblitz-manblitz. Ameddig tegnap néztem, megint nem volt egy darab blitz sem.
A groin sérülés elég szar. Mint láthattuk Haden és Bush is ezért hagyta ki a meccset, de mégis csak kérdéses volt a játékuk.
Cinci jön, szerintem aki él és mozog játszani fog, hogy a hazai szurkolók ne fütyüljék ki az offense-t a 10. percben a 3. 3&out után.
több mint 4 éve
Az, hogy Amadeus hülyeségeket beszél, ferdít, az az ő dolga. Ezzel inkább nem is foglalkozok.2: szerintem Ben a fő ok. Elég fafejű volt világ életében, de most már a teljesítmény nincs meg ahhoz ,hogy amit ő kitalál azt meg is valósítsa. Egy másik irányítóval igen is többet ki tudnánk hozni ebből a támadó alapanyagból. Van akibe szerelmes és szórja labdákkal(eredménytelenül), és miután van végre agy használhatónak tűnő TE-ünk nem használjuk ki. Én benne látom a fő okot.
Két dolog jobban érdekel:
1: Mi van Wattal, mennyit kell kihagynia?
2: Mitől szar az O? Hiába agyalok, nem találom az okát. Nyilván Ben már limitált, de nem ennyire. A fal nem jó, de el lehet vele pötyögni. Az elkapók nem elitek, de összességében az első 10-ben a helyük. Akkor hol bomlunk meg ennyire? Van valakinek erre magyarázata?
Szokol
Steelers fan
több mint 4 éve
Az, hogy Amadeus hülyeségeket beszél, ferdít, az az ő dolga. Ezzel inkább nem is foglalkozok.1. Az orvosi stáb sem tudja még most sajna, van egy olyan érzésem.
Két dolog jobban érdekel:
1: Mi van Wattal, mennyit kell kihagynia?
2: Mitől szar az O? Hiába agyalok, nem találom az okát. Nyilván Ben már limitált, de nem ennyire. A fal nem jó, de el lehet vele pötyögni. Az elkapók nem elitek, de összességében az első 10-ben a helyük. Akkor hol bomlunk meg ennyire? Van valakinek erre magyarázata?
Szokol
2. Egyszerű, az O-fal nulla, és Big Ben is elérte az egymillió mérföldet. Innentől mindegy a séma, a WR-ek, a futók, a TE-k...
több mint 4 éve
Az, hogy Amadeus hülyeségeket beszél, ferdít, az az ő dolga. Ezzel inkább nem is foglalkozok.Szerintem nincs meg a közös keresztmetszet a Canada offense és Benny Boy között, így mindkettőnek hiányzik a működőképes esszenciája. Az OL meg tudtuk ilyen lesz, de nyilván nem segíti a történetet.
Két dolog jobban érdekel:
1: Mi van Wattal, mennyit kell kihagynia?
2: Mitől szar az O? Hiába agyalok, nem találom az okát. Nyilván Ben már limitált, de nem ennyire. A fal nem jó, de el lehet vele pötyögni. Az elkapók nem elitek, de összességében az első 10-ben a helyük. Akkor hol bomlunk meg ennyire? Van valakinek erre magyarázata?
Szokol
Watt-ról még nem olvastam semmit.
több mint 4 éve
Jó'vanakkó'Te jöttél tátott szájjal a faszerdőbe és még jössz repetáért is?😊 És igen, elit védelmünk van, szar támadók és ti föld beálltok a szezonban mint mindig.Nem értem a durcát srácok.Tudom, ezért nézel minket. Egyszer bevallod nagy nyilvánosság előtt és megkönnyebbülsz.Szart nem nézek.Csak szórakozom vele. Tudom, hogy titokban,előbb megnézi a mi meccseinket mint a saját csapatáét. Nem meri bevallani hogy a Steelers a kedvenc csapata, de egyszer kimondja az igazságot és megkönnyebbül.Szerintem ne etesd a troll-t 😊Inkább arra figyelj, hogy az ezredik földbeállásotok után melyik város fogad be újra titeket, Arrafelé nagy divat, csak nehogy kifogyjatok a városnevekből.A nyálcsorgatást meghagyom Turnernek.Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
pfefe8
Neki úgyis van bőven mit csorgatnia.
Amadeus
pfefe8
Spy
pfefe8
Amadeus
pfefe8
Meccs előtt ment itt az arcoskodás, hogy az eltivédelem, meg az elitroster, hogy elkalapálta a Billst, nótabene évek óta visszatérő jelenség nálatok, hogy pont akkora pofával kommenteltek itt és pont olyan agresszív stílusban, ahogy azt Tomlin és Porter nyomja meccs közben.
Emlékeim szerint tárgyilagosan megjegyeztem, hogy az agesszív manblitz (és cov1 man) védelem nem egyenlő az elitvédelemmel, sőt azt is meg mertem jegyezni, hogy legközelebb Los Angelesben van elit védelem, nem nálatok. Valami olyasmi nagypofájú válasz jött, hogy majd grudenoldjameg az elitvédelmünket.
Hát megoldotta.
És az a szomorú helyzet - má' no offense - hogy bizony ez a védelem nem elit, gyakorlatilag Watt nélkül egy szétpasszolható, egysikú man D, normális rushD-vel. Az offensetek meg 2 drive kivételével értékelhetetlen és nézhetetlen volt. Nem mi váltunk hirtelen elit védelemmé, a ti offensetek szar. Ez utóbbin nincs mit ragozni szerintem a tegnapi után.
Akkó', így a stílus, a pofa meg a mutatott teljesítmény után kérdem még egyszer költői jelleggel:
mire megy a durci?
Amadeus
pfefe8
több mint 4 éve
Te jöttél tátott szájjal a faszerdőbe és még jössz repetáért is?😊 És igen, elit védelmünk van, szar támadók és ti föld beálltok a szezonban mint mindig.Nem értem a durcát srácok.Tudom, ezért nézel minket. Egyszer bevallod nagy nyilvánosság előtt és megkönnyebbülsz.Szart nem nézek.Csak szórakozom vele. Tudom, hogy titokban,előbb megnézi a mi meccseinket mint a saját csapatáét. Nem meri bevallani hogy a Steelers a kedvenc csapata, de egyszer kimondja az igazságot és megkönnyebbül.Szerintem ne etesd a troll-t 😊Inkább arra figyelj, hogy az ezredik földbeállásotok után melyik város fogad be újra titeket, Arrafelé nagy divat, csak nehogy kifogyjatok a városnevekből.A nyálcsorgatást meghagyom Turnernek.Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
pfefe8
Neki úgyis van bőven mit csorgatnia.
Amadeus
pfefe8
Spy
pfefe8
Amadeus
pfefe8
Meccs előtt ment itt az arcoskodás, hogy az eltivédelem, meg az elitroster, hogy elkalapálta a Billst, nótabene évek óta visszatérő jelenség nálatok, hogy pont akkora pofával kommenteltek itt és pont olyan agresszív stílusban, ahogy azt Tomlin és Porter nyomja meccs közben.
Emlékeim szerint tárgyilagosan megjegyeztem, hogy az agesszív manblitz (és cov1 man) védelem nem egyenlő az elitvédelemmel, sőt azt is meg mertem jegyezni, hogy legközelebb Los Angelesben van elit védelem, nem nálatok. Valami olyasmi nagypofájú válasz jött, hogy majd grudenoldjameg az elitvédelmünket.
Hát megoldotta.
És az a szomorú helyzet - má' no offense - hogy bizony ez a védelem nem elit, gyakorlatilag Watt nélkül egy szétpasszolható, egysikú man D, normális rushD-vel. Az offensetek meg 2 drive kivételével értékelhetetlen és nézhetetlen volt. Nem mi váltunk hirtelen elit védelemmé, a ti offensetek szar. Ez utóbbin nincs mit ragozni szerintem a tegnapi után.
Akkó', így a stílus, a pofa meg a mutatott teljesítmény után kérdem még egyszer költői jelleggel:
mire megy a durci?
Amadeus
Steelers fan
több mint 4 éve
Nem akkor kellene ide jönni az elit védelem kérdéssel, amikor sorra dőlnek ki a játékosok, ez nem túl sportszerű. Szerintem itt a falon kívül mindenki kritizálta a többi csapatrészt. EnnyiNem értem a durcát srácok.Tudom, ezért nézel minket. Egyszer bevallod nagy nyilvánosság előtt és megkönnyebbülsz.Szart nem nézek.Csak szórakozom vele. Tudom, hogy titokban,előbb megnézi a mi meccseinket mint a saját csapatáét. Nem meri bevallani hogy a Steelers a kedvenc csapata, de egyszer kimondja az igazságot és megkönnyebbül.Szerintem ne etesd a troll-t 😊Inkább arra figyelj, hogy az ezredik földbeállásotok után melyik város fogad be újra titeket, Arrafelé nagy divat, csak nehogy kifogyjatok a városnevekből.A nyálcsorgatást meghagyom Turnernek.Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
pfefe8
Neki úgyis van bőven mit csorgatnia.
Amadeus
pfefe8
Spy
pfefe8
Amadeus
pfefe8
Meccs előtt ment itt az arcoskodás, hogy az eltivédelem, meg az elitroster, hogy elkalapálta a Billst, nótabene évek óta visszatérő jelenség nálatok, hogy pont akkora pofával kommenteltek itt és pont olyan agresszív stílusban, ahogy azt Tomlin és Porter nyomja meccs közben.
Emlékeim szerint tárgyilagosan megjegyeztem, hogy az agesszív manblitz (és cov1 man) védelem nem egyenlő az elitvédelemmel, sőt azt is meg mertem jegyezni, hogy legközelebb Los Angelesben van elit védelem, nem nálatok. Valami olyasmi nagypofájú válasz jött, hogy majd grudenoldjameg az elitvédelmünket.
Hát megoldotta.
És az a szomorú helyzet - má' no offense - hogy bizony ez a védelem nem elit, gyakorlatilag Watt nélkül egy szétpasszolható, egysikú man D, normális rushD-vel. Az offensetek meg 2 drive kivételével értékelhetetlen és nézhetetlen volt. Nem mi váltunk hirtelen elit védelemmé, a ti offensetek szar. Ez utóbbin nincs mit ragozni szerintem a tegnapi után.
Akkó', így a stílus, a pofa meg a mutatott teljesítmény után kérdem még egyszer költői jelleggel:
mire megy a durci?
Amadeus
több mint 4 éve
Az, hogy Amadeus hülyeségeket beszél, ferdít, az az ő dolga. Ezzel inkább nem is foglalkozok.Két dolog jobban érdekel:
1: Mi van Wattal, mennyit kell kihagynia?
2: Mitől szar az O? Hiába agyalok, nem találom az okát. Nyilván Ben már limitált, de nem ennyire. A fal nem jó, de el lehet vele pötyögni. Az elkapók nem elitek, de összességében az első 10-ben a helyük. Akkor hol bomlunk meg ennyire? Van valakinek erre magyarázata?
több mint 4 éve
Nem értem a durcát srácok.Tudom, ezért nézel minket. Egyszer bevallod nagy nyilvánosság előtt és megkönnyebbülsz.Szart nem nézek.Csak szórakozom vele. Tudom, hogy titokban,előbb megnézi a mi meccseinket mint a saját csapatáét. Nem meri bevallani hogy a Steelers a kedvenc csapata, de egyszer kimondja az igazságot és megkönnyebbül.Szerintem ne etesd a troll-t 😊Inkább arra figyelj, hogy az ezredik földbeállásotok után melyik város fogad be újra titeket, Arrafelé nagy divat, csak nehogy kifogyjatok a városnevekből.A nyálcsorgatást meghagyom Turnernek.Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
pfefe8
Neki úgyis van bőven mit csorgatnia.
Amadeus
pfefe8
Spy
pfefe8
Amadeus
pfefe8
Meccs előtt ment itt az arcoskodás, hogy az eltivédelem, meg az elitroster, hogy elkalapálta a Billst, nótabene évek óta visszatérő jelenség nálatok, hogy pont akkora pofával kommenteltek itt és pont olyan agresszív stílusban, ahogy azt Tomlin és Porter nyomja meccs közben.
Emlékeim szerint tárgyilagosan megjegyeztem, hogy az agesszív manblitz (és cov1 man) védelem nem egyenlő az elitvédelemmel, sőt azt is meg mertem jegyezni, hogy legközelebb Los Angelesben van elit védelem, nem nálatok. Valami olyasmi nagypofájú válasz jött, hogy majd grudenoldjameg az elitvédelmünket.
Hát megoldotta.
És az a szomorú helyzet - má' no offense - hogy bizony ez a védelem nem elit, gyakorlatilag Watt nélkül egy szétpasszolható, egysikú man D, normális rushD-vel. Az offensetek meg 2 drive kivételével értékelhetetlen és nézhetetlen volt. Nem mi váltunk hirtelen elit védelemmé, a ti offensetek szar. Ez utóbbin nincs mit ragozni szerintem a tegnapi után.
Akkó', így a stílus, a pofa meg a mutatott teljesítmény után kérdem még egyszer költői jelleggel:
mire megy a durci?
több mint 4 éve
Tudom, ezért nézel minket. Egyszer bevallod nagy nyilvánosság előtt és megkönnyebbülsz.Szart nem nézek.Csak szórakozom vele. Tudom, hogy titokban,előbb megnézi a mi meccseinket mint a saját csapatáét. Nem meri bevallani hogy a Steelers a kedvenc csapata, de egyszer kimondja az igazságot és megkönnyebbül.Szerintem ne etesd a troll-t 😊Inkább arra figyelj, hogy az ezredik földbeállásotok után melyik város fogad be újra titeket, Arrafelé nagy divat, csak nehogy kifogyjatok a városnevekből.A nyálcsorgatást meghagyom Turnernek.Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
pfefe8
Neki úgyis van bőven mit csorgatnia.
Amadeus
pfefe8
Spy
pfefe8
Amadeus
Steelers fan
több mint 4 éve
Szart nem nézek.Csak szórakozom vele. Tudom, hogy titokban,előbb megnézi a mi meccseinket mint a saját csapatáét. Nem meri bevallani hogy a Steelers a kedvenc csapata, de egyszer kimondja az igazságot és megkönnyebbül.Szerintem ne etesd a troll-t 😊Inkább arra figyelj, hogy az ezredik földbeállásotok után melyik város fogad be újra titeket, Arrafelé nagy divat, csak nehogy kifogyjatok a városnevekből.A nyálcsorgatást meghagyom Turnernek.Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
pfefe8
Neki úgyis van bőven mit csorgatnia.
Amadeus
pfefe8
Spy
pfefe8
több mint 4 éve
mé me kidobták a bengalzból, viszzaaváskodik mintha raider lenneSzerintem ne etesd a troll-t 😊Inkább arra figyelj, hogy az ezredik földbeállásotok után melyik város fogad be újra titeket, Arrafelé nagy divat, csak nehogy kifogyjatok a városnevekből.A nyálcsorgatást meghagyom Turnernek.Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
pfefe8
Neki úgyis van bőven mit csorgatnia.
Amadeus
pfefe8
Spy
be ne dőlj

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Csak szórakozom vele. Tudom, hogy titokban,előbb megnézi a mi meccseinket mint a saját csapatáét. Nem meri bevallani hogy a Steelers a kedvenc csapata, de egyszer kimondja az igazságot és megkönnyebbül.Szerintem ne etesd a troll-t 😊Inkább arra figyelj, hogy az ezredik földbeállásotok után melyik város fogad be újra titeket, Arrafelé nagy divat, csak nehogy kifogyjatok a városnevekből.A nyálcsorgatást meghagyom Turnernek.Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
pfefe8
Neki úgyis van bőven mit csorgatnia.
Amadeus
pfefe8
Spy
Steelers fan
több mint 4 éve
Szerintem ne etesd a troll-t 😊Inkább arra figyelj, hogy az ezredik földbeállásotok után melyik város fogad be újra titeket, Arrafelé nagy divat, csak nehogy kifogyjatok a városnevekből.A nyálcsorgatást meghagyom Turnernek.Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
pfefe8
Neki úgyis van bőven mit csorgatnia.
Amadeus
pfefe8
több mint 4 éve
Inkább arra figyelj, hogy az ezredik földbeállásotok után melyik város fogad be újra titeket, Arrafelé nagy divat, csak nehogy kifogyjatok a városnevekből.A nyálcsorgatást meghagyom Turnernek.Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
pfefe8
Neki úgyis van bőven mit csorgatnia.
Amadeus
Steelers fan
több mint 4 éve
A nyálcsorgatást meghagyom Turnernek.Elit védelem.Elit védelem természetesen. Viszont még egy elit védelem sem bír el ennyi hiányzót és egy ennyire fogalmatlan támadó sort. Viszont jöhetsz nyálcsorgatni a szezon további részében és nézheted az elit védelmünket, mert felétek ilyen régóta nincs. Amúgy még azt kívánom ,hogy ez legyen a legnagyobb örömed a szezon további részében, hogy idejössz és nyálcsorgatsz a Steelersre, mert a végére földbe álltok majd mint a pinty😊
Amadeus
pfefe8
Neki úgyis van bőven mit csorgatnia.
több mint 4 éve
Srácok, idén hanyagolom a meccsnézést, de a fórumon még megjelenek majd infokért.azé Rudival visszagyössz tejis?
Ne várjatok tőlem magasröptű hozzászólásokat, ezt a kínszenvedést egyáltalán nincs kedvem követni.
Én semmi változást nem látok támadóoldalon, továbbra is a tötymörgés, kényelmesség, dekoncentráltság uralkodik, ami néha átcsap nagyképűségbe. Nincs koncepciónk, egyáltalán nem látok tervszerűséget, megy tovább ugyanaz a maszatolás BB-vel, mint tavaly.
Az O annyira töketlen, hogy azzal ledarálja a saját védelmét is, akinek a sérülésekkel még pechje is van.
Willie Parker

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Srácok, idén hanyagolom a meccsnézést, de a fórumon még megjelenek majd infokért.Ne várjatok tőlem magasröptű hozzászólásokat, ezt a kínszenvedést egyáltalán nincs kedvem követni.
Én semmi változást nem látok támadóoldalon, továbbra is a tötymörgés, kényelmesség, dekoncentráltság uralkodik, ami néha átcsap nagyképűségbe. Nincs koncepciónk, egyáltalán nem látok tervszerűséget, megy tovább ugyanaz a maszatolás BB-vel, mint tavaly.
Az O annyira töketlen, hogy azzal ledarálja a saját védelmét is, akinek a sérülésekkel még pechje is van.
több mint 4 éve
Ben, ha így folytatódik ki fogják ütni, így kár is azon lamentálni, hogy mi lesz 4-5 meccs múlva. 10 ütést kapott tegnap is a 2 sack mellett. Sajnos a legnagyobb gond az, hogy a két szélén folyik be a víz az OL-ben. Okorafort ott és úgy verik meg, ahogy csak akarják és Moore sem sokkal jobb a másik oldalon. Ehhez egy átlagos guard és center teljesítmény jön csak és ez baromi kevés. Ami nekem a legnagyobb csalódás viszont az a futássegítés. Mert ugye az lett mondva, hogy fizikális, atletikus OL-t építünk, amely sokkal jobban tudja majd ezt támogatni. Ehelyett azt látjuk, hogy ténylegesen semmi, majdnem momentum sincs, amire lehetne építeni.
Tudtuk, hogy gyenge lesz az OL és még ebből is kiesett Banner az egyetlen akire talán lehetett volna számítani legalább jobb oldalon.
Nyilván ez limitálja a Canada O-t, mivel 1-2 másodperc van szabadon és onnantól menekülés. (persze ebben Harris jó, de őt sem használja Ben láthatóan..)
több mint 4 éve
Nézzük a motivációtall-time passTD
4 Brett Favre 508
5 Philip Rivers 421
6 Dan Marino 420
7 AARON RODGERS 412
8 BEN ROETHLISBERGER 398
Farve nem elérhető, tehát a cél csak a 421 lehet, lelökni Riverst
all-time passyard
4 Brett Favre 71,838
5 Philip Rivers 63,440
6 Dan Marino 61,361
7 BEN ROETHLISBERGER 60,831
ugyanez, Farve nagyon magasan, 63 440, lelökni Riverst
ezé szopunk, mer asziszi Gyonté majd megcsinálja neki hamar
mosmámérírjamlemégeccerhogyakurvaannyátannakisakiezttuggyaéstámogattyaannnakis

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
De lehat az meg jobb lesz mint Dió. Mert ugyebár ki tudja, lehet, hogy az utca népe volt.Na de ha Dio kiesik 1-2 hétre, lehet minden helyrerázódik. Vagy az oldalvonal mellé passzolja majd ki neki Ben?Akkor keres egy másik MAC játékostársat magának 😊
polamalu
Spy
több mint 4 éve
Na de ha Dio kiesik 1-2 hétre, lehet minden helyrerázódik. Vagy az oldalvonal mellé passzolja majd ki neki Ben?Akkor keres egy másik MAC játékostársat magának 😊
polamalu
több mint 4 éve
Na de ha Dio kiesik 1-2 hétre, lehet minden helyrerázódik. Vagy az oldalvonal mellé passzolja majd ki neki Ben?
több mint 4 éve
akurvaannyátdijotédzsonzonnak meg aki erőlteti annak isHagyjátok már. Emberünk nem vitatkozik, csak provokál, a tények nem érdeklik. Mókás, de az sem, hogy leírtuk/leírtam, hogy nem az, vagyis nem elit a CB corp miatt.Ehhez jön Ben Dió mantrája. Gyakorlatilag mindennel őt keresi, holott néha mégcsak az útvonalát sem futja végig. Az Int is így született. Nagyon AB-t keres benne, pedig nagyon nem az. Valamint Ben pre-snap read-jei kinyírják a Canada offense-t, gyakorlatilag kiheréli a sémát. pre-snap motion is eltűnt, le van tekerve ez az offense nagyon. Vagy a fal miatt, vagy Ben miatt, vagy mindkettő, de ez most vaddisznófötörés amit csinálunk a pályán.
Az O botrányos volt megint és a legnagyobb gondom az esetlensége. Nem látom a gameplant és azt mire mit hívunk, mire mi a válasz. Van egy Freimuth, aki eddig ami felé ment elkapta. Van egy JuJu is mellette....vagyis a 10-15 yardot lehetne támadni szépen, de ez elvétve van. Erőltetjük a power runokat és szinte tudja az ellenfél mi jön 0 yardért. Persze vannak kivételek, de ez őrült gyenge. Nem használjuk, vagy alig Harris erősségeit sem, mint ha tilos volna, pedig azok a matchup-ok, ami a TDnél voltak folyamatosak. Ehelyett 0 yardos powerrun, aztán egy távoli, ami legtöbbször homály, majd 3rd and long....és pont ez az, ami ennek az OLnek sok még, vagyis folyamatosan lábon csesszük magunkat.....
Klemó
Spy
harris a dijontéspotból csinálta aTDt, kábé ennyi a különbség ha valaki jó erőben van
juju es ki van pattintva mit thorfasza, dehát minekis
mikor a kibaszott vakparaszt nem lát középre mer mi a péklapát van ott, juju, freiremut meg ijenek, denem csak a számokon a goroute meg a girnyófutkosás
tömjük a majmot azt mikor észbekapunk jöhetnek a kórházpasszok kléjpúlnak meg jujunak
kisfaszomba mennyen bigben

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Állítólag a térdével volt probléma, de már jobban van. Ez már nem a családi okok miatt van. Azt írták hamarosan visszatérhet, de nincs konkrét időpont."Tyson Alualu having surgery tomorrow for fractured ankle and expected to miss remainder of season."ez az a pont, amikor tuittnak vissza kell jonnie, barmi van a csaladjaval.
astroid
xtaki