Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
offseason összefoglaló

Moncrief < Claypool, Foster = Wisniewski, Grimble < Ebron, Samuels < McFarland, Nix ? Watt,

Hargrave ? Wormley, Sean Davis <<<< Minka

és BigBen, Tuitt, Conner egészséges

nem kútrunk el semmit, négyes, írjabeamozanaplóba....
sutianap
Hargrave>>>>Wormley
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
offseason összefoglaló

Moncrief < Claypool, Foster = Wisniewski, Grimble < Ebron, Samuels < McFarland, Nix ? Watt,

Hargrave ? Wormley, Sean Davis <<<< Minka

és BigBen, Tuitt, Conner egészséges

nem kútrunk el semmit, négyes, írjabeamozanaplóba....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nos. Nekem ez a draft arról szólt, hogy tavaly behúztunk két top10 játékost, Bust és Minkaht. Ezt nagyon sokszor elfelejtik a szakírók, amikor a draftunkat említik, pedig nagyon fontosnak gondolom ezt egy olyan csapatról, amely rendre középtől lejjebb kerül sorra.
Klemó
Tökre egyetértek. Őszintén az idei pickektől nem vágtam magam hasra, így talán csalódás se lesz nagy, de Bush + Minkah megérte.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Állítólag próbáltuk Winstont idecsábítani, de inkább Brees-től akar tanulni...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nos. Nekem ez a draft arról szólt, hogy tavaly behúztunk két top10 játékost, Bust és Minkaht. Ezt nagyon sokszor elfelejtik a szakírók, amikor a draftunkat említik, pedig nagyon fontosnak gondolom ezt egy olyan csapatról, amely rendre középtől lejjebb kerül sorra.

Mint mondtam korábban is, nekem evidens volt, hogy a 2. körünket az O-ba lőjük el a fentiek miatt (is). Itt szoktunk általában húzni WR-t, a class mély is volt, így adta magát a döntés annak ellenére, hogy azért volt rush rendesen. A mi WR szettünkbe pont egy ilyen stílusú WR hiányzott. Tavaly is azért Boykin miatt sajnálkoztam. Idén Ebron, Dönci mellett ott lesz Claypool a RZ-ban, amivel azért lehet kreatívan játszani, az itteniek mellett.

Highsmith egy tökéletes felépítésű OLB. Van még mit tanulnia, és a kis egyetem concern, de mivel nem kell rögtön kezdenie és ST-ben is érték, így szépen ott lehet a rotációban. A két volt UDFA és ő lehet a záloga annak, hogy jövőre ne legyen erős Edge need.

A 4. kör az, amit viszont nehéz igazán elhelyezni és majd a meglátjuk kategória. Hoztunk egy méretei miatt az NFL-ben kétséges futót és egy passz protectionben problémás Guardot. Nekem, ha ők az 5. kör, vagy utána jönnek teljesen értéken hozzuk őket, de itt talán ezekre a pickekre jobban is "vigyázhattunk" volna, ha már kevés van belőlük. Ettől még mind a kettőben lehet kakaó, de tipikusan azok a pickek ezek, amelyeket minden évben látunk az FO-tól, vagyis azt, hogy nem foglalkozunk azzal kinek hol lehet a boardján az adott ember és bizonyos dolgok miatt mi felülértékelünk.

A 6-7. körök teljesen értéken vannak. Itt vagy arra lősz, hogy backup embert találsz és erre mész, vagy valami gyémántot keresel. Mi az előbbit választottuk (most). Érdekes viszont, hogy mind a két ember inkább a futás ellen jó és van is abban valami, hogy volt sok meccs, ahol ezt nem tudtuk megfogni. Brooks kapcsán Én azt látom, hogy hibrid csávó, amolyan Barron type egy kicsit kisebb méretben, szóval itt az ILB need is kielégíteni látszik.

Az egyetlen problémám az FS poszt, vagyis olyan hátsó DB, aki Minkah mellett, Davis távoztával fent hagyható. Brooks nagyon nem az a fickó. Itt Én mindenképp még változtatást, igazolást várok a szezon kezdetéig.

Most meg már csak azon imádkozzunk, hogy legyen szezon......
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Dri Archer egyenes sebessége volt kiemelkedő, de az irányváltásai teljesen átrlagosak voltak. Ebben McFarland különbözik. Úgy pattog, mint egy bolha és sokkal robbanékonyabb. Ettől még persze simán lehet bust a méretei miatt, ez nem kétséges.
Klemó
Ránéztem, McFarland 175cm 90kg, az nem olyan nagyon kicsi. Frank Gore ugyanilyen magas, 96 kiló és elég jól elboldogult az NFL-ben. Mondhatni. 😊
Jan
Már vagy 15 éve! 😁
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
udfa :

FB Spencer Nigh (Auburn)
OG Christian Montano (Tulane)
DB Trajan Bandy (Miami (Fla.))
DB James Pierre (Florida Atlantic)
LB James Lockhart (Baylor)
LB Leo Lewis (Mississippi State)
LB John Houston (Southern California)
DE Josiah Coatney (Mississippi)
DE Calvin Taylor (Kentucky)
P Corliss Waitman (South Alabama/Mississippi State)
xtaki
Ez sem sikerült. Nem jött Joey Magnifico🙂
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
udfa :

FB Spencer Nigh (Auburn)
OG Christian Montano (Tulane)
DB Trajan Bandy (Miami (Fla.))
DB James Pierre (Florida Atlantic)
LB James Lockhart (Baylor)
LB Leo Lewis (Mississippi State)
LB John Houston (Southern California)
DE Josiah Coatney (Mississippi)
DE Calvin Taylor (Kentucky)
P Corliss Waitman (South Alabama/Mississippi State)
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hoztunk egy 140 kilos sprintert....azert ez a 4,82es eredmeny kemeny a combineon.

Ezzel minden posztra amire szamitottam az ILB kivetelevel kerult ember. De meg a draftolatlan ujoncok hatravannak.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Dri Archer egyenes sebessége volt kiemelkedő, de az irányváltásai teljesen átrlagosak voltak. Ebben McFarland különbözik. Úgy pattog, mint egy bolha és sokkal robbanékonyabb. Ettől még persze simán lehet bust a méretei miatt, ez nem kétséges.
Klemó
Ránéztem, McFarland 175cm 90kg, az nem olyan nagyon kicsi. Frank Gore ugyanilyen magas, 96 kiló és elég jól elboldogult az NFL-ben. Mondhatni. 😊
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Brooks....alapvetően egy box safety....st playa.....
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
 www.nfl.com/prospects/antoine-brooksjr.?id=32194252-4f18-8559-2d0b-364045d28995
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Dri Archer egyenes sebessége volt kiemelkedő, de az irányváltásai teljesen átrlagosak voltak. Ebben McFarland különbözik. Úgy pattog, mint egy bolha és sokkal robbanékonyabb. Ettől még persze simán lehet bust a méretei miatt, ez nem kétséges.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Hány Rb-t szoktunk rosterre rakni? Conner, Samuels, Snell az alaphármas, nem? És még ott van a hülyének a hülye tesója is. Mennyiségre megvoltunk, a minőségi javulást elhozza a srác?
Szokol
Gazdag ember Kerrith Whyte-ja. Remélem, visszahordani megtanul.
Spy
a szegény ember Kamarája 😀
Klaci79
Legyen. De a lényeg ugyanaz 😊
Spy
Na akkor ez is olyan csoda lesz, mint akit Haley draftolt annó a harmadik körben, akinek a posztja offensive weapon volt! 😁
Szokol
Dri Archer?

Hatalmas pick volt. 😕
Elképzelésem se volt, hogy mit akarunk egy ilyen törpével - aztán kiderült hogy a stábnak se....
Jan
Azaz! Hatalmas dumát nyomott róla a stáb, hogy mekkora svájci bicska a fiú.

Annál nagyobb kanyidumát csak a Titanstól olvastam, amikor Mariota draftolása után nyomták, hogy ők "exotic smashmouth football"-t fognak játszani! 😀
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Dotson tikikusan az a guard, akit 20 évvel ezelőtt 1-2. körben vittek volna el, mivel a futásblokkolásban szinte kész van. Ha passblokkolásban fejlődni tud, akkor nagyot fogtunk. Ha nem, akkor kidobtunk egy 4. kört. Bízzunk az előbbiben.
Klemó
Akkor se rossz hisz a Kacsa/Rudi/akarkinek BB utan a futas nagy segitseg lesz
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Hány Rb-t szoktunk rosterre rakni? Conner, Samuels, Snell az alaphármas, nem? És még ott van a hülyének a hülye tesója is. Mennyiségre megvoltunk, a minőségi javulást elhozza a srác?
Szokol
Gazdag ember Kerrith Whyte-ja. Remélem, visszahordani megtanul.
Spy
a szegény ember Kamarája 😀
Klaci79
Legyen. De a lényeg ugyanaz 😊
Spy
Na akkor ez is olyan csoda lesz, mint akit Haley draftolt annó a harmadik körben, akinek a posztja offensive weapon volt! 😁
Szokol
Dri Archer?

Hatalmas pick volt. 😕
Elképzelésem se volt, hogy mit akarunk egy ilyen törpével - aztán kiderült hogy a stábnak se....
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Dotson tikikusan az a guard, akit 20 évvel ezelőtt 1-2. körben vittek volna el, mivel a futásblokkolásban szinte kész van. Ha passblokkolásban fejlődni tud, akkor nagyot fogtunk. Ha nem, akkor kidobtunk egy 4. kört. Bízzunk az előbbiben.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
McFarland robbanékonysága döbbenetes. Igazából ebből a szemszögből érdekes a végsebessége mellett. Elképesztő milyen irányváltásai vannak. Ettől még igaz, hogy nehezen tudom elképzelni a pufifánkok között futni és így azt, hogy futóként használjuk klasszikus módon. Samuels upgrade ő nekem és ha fent van az biztos, hogy openfielden nem lehet egyedül hagyni, mert elképesztő missmath tud lenni mozgásban nagyjából mindenkivel szemben.

Kétféle vélemény van róla. Valaki a playmakersége miatt azt mondja, hogy 3. 4. kör, valaki pedig azt, hogy 6. kör, mert az NFL-ben ez kevés lesz. Annyi biztos, hogy a srác nem az egyenes sebességében jó, hanem lát a pályán, elképesztőek a visszavágásai és a robbanékonysága....node no...ha egyszer eltalálják....úgy igazán....
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Nekem eddig oké: WR/TE, OG, RB3 +OLB 3.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Talán Martavis Bryant volt az utolsó 4. körösünk, aki azért bevált...viszont ez a srác Maryland-i. Onnan jött ugye az OC és Tomlin is ott született...ez lehet a kapocs
Klaci79
Akkor már inkább a Cornert Virginia-ból. Az is kedves környék...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Talán Martavis Bryant volt az utolsó 4. körösünk, aki azért bevált...viszont ez a srác Maryland-i. Onnan jött ugye az OC és Tomlin is ott született...ez lehet a kapocs
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Hány Rb-t szoktunk rosterre rakni? Conner, Samuels, Snell az alaphármas, nem? És még ott van a hülyének a hülye tesója is. Mennyiségre megvoltunk, a minőségi javulást elhozza a srác?
Szokol
Gazdag ember Kerrith Whyte-ja. Remélem, visszahordani megtanul.
Spy
a szegény ember Kamarája 😀
Klaci79
Legyen. De a lényeg ugyanaz 😊
Spy
Na akkor ez is olyan csoda lesz, mint akit Haley draftolt annó a harmadik körben, akinek a posztja offensive weapon volt! 😁
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hány Rb-t szoktunk rosterre rakni? Conner, Samuels, Snell az alaphármas, nem? És még ott van a hülyének a hülye tesója is. Mennyiségre megvoltunk, a minőségi javulást elhozza a srác?
Szokol
Gazdag ember Kerrith Whyte-ja. Remélem, visszahordani megtanul.
Spy
a szegény ember Kamarája 😀
Klaci79
Legyen. De a lényeg ugyanaz 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Hány Rb-t szoktunk rosterre rakni? Conner, Samuels, Snell az alaphármas, nem? És még ott van a hülyének a hülye tesója is. Mennyiségre megvoltunk, a minőségi javulást elhozza a srác?
Szokol
Gazdag ember Kerrith Whyte-ja. Remélem, visszahordani megtanul.
Spy
a szegény ember Kamarája 😀
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hány Rb-t szoktunk rosterre rakni? Conner, Samuels, Snell az alaphármas, nem? És még ott van a hülyének a hülye tesója is. Mennyiségre megvoltunk, a minőségi javulást elhozza a srác?
Szokol
Gazdag ember Kerrith Whyte-ja. Remélem, visszahordani megtanul.