Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Én bízom benne, hogy valami emlékezetest látunk majd idén a meglehetősen fiatal RB csapattól. Connernek ugye kell a lehetőség, ezért nem szeretnem csak AP-t a csapatban. Benne én bízom, csak a sérülésekkel lenne szerencséje már.
De Snell-ről is jókat mondtak az edzőtáborban és Tomlin a minap Samuels-t dicsérte.persze benne van az is, hogy ilyenkor mindenkinek önbizalmat próbálnak csepegtetni, de azért ha valaki nem teljesített jól, azt nem emlegették 😊🤔
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nagy álmom teljesülne ,ha AP kikötne itt!
steelwolf
Milyen minőségben?
Spy
1000 yardban 😊
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nagy álmom teljesülne ,ha AP kikötne itt!
steelwolf
Milyen minőségben?
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nagy álmom teljesülne ,ha AP kikötne itt!
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Shaziert a kialakult helyzet miatt el kellett engedünk. Colbert és Tomlin szerint, amint lehet visszahozzuk, mert nagyon elégedett volt vele mindenki. Szenzációs munkát végzett Bush-sal. A legnagyobb kedvencem játéktudása és emberi nagysága miatt is.
Gergőke
Nagyon szomorú, de érthető döntés!
steelwolf
Edzőnek nem lehetett volna megtartani?
bcsarli
És/vagy játékos-edző? Vagy ott nem létezik ez a fogalom és definíció?
Reggio1914
Úg, tudom, hogy a Covid miatt bevezetett rendelkezések nem teszik lehetővé azt, hogy most megtartsuk,ezért mondta azt Tomlin is meg Colbert is, hogy amint lehet visszahozzuk. Remélem betartják, hatalmas csalódás lenne nekem, ha ezt nem tennék meg.

" class="embed">
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Shaziert a kialakult helyzet miatt el kellett engedünk. Colbert és Tomlin szerint, amint lehet visszahozzuk, mert nagyon elégedett volt vele mindenki. Szenzációs munkát végzett Bush-sal. A legnagyobb kedvencem játéktudása és emberi nagysága miatt is.
Gergőke
Nagyon szomorú, de érthető döntés!
steelwolf
Edzőnek nem lehetett volna megtartani?
bcsarli
És/vagy játékos-edző? Vagy ott nem létezik ez a fogalom és definíció?
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Shaziert a kialakult helyzet miatt el kellett engedünk. Colbert és Tomlin szerint, amint lehet visszahozzuk, mert nagyon elégedett volt vele mindenki. Szenzációs munkát végzett Bush-sal. A legnagyobb kedvencem játéktudása és emberi nagysága miatt is.
Gergőke
Nagyon szomorú, de érthető döntés!
steelwolf
Edzőnek nem lehetett volna megtartani?

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Shaziert a kialakult helyzet miatt el kellett engedünk. Colbert és Tomlin szerint, amint lehet visszahozzuk, mert nagyon elégedett volt vele mindenki. Szenzációs munkát végzett Bush-sal. A legnagyobb kedvencem játéktudása és emberi nagysága miatt is.
Gergőke
Nagyon szomorú, de érthető döntés!
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Shaziert a kialakult helyzet miatt el kellett engedünk. Colbert és Tomlin szerint, amint lehet visszahozzuk, mert nagyon elégedett volt vele mindenki. Szenzációs munkát végzett Bush-sal. A legnagyobb kedvencem játéktudása és emberi nagysága miatt is.

" class="embed">
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette-t kivagtak, nem kene nekunk futo?
vagy inakbb iLB-t kukazunk majd?
xtaki
18.-ak vagytok waiveren. Szerintem Fournettete elviszi valaki az első 6 lehetséges csapatból Bengals/Washington/Dolphins/Chargers.


Fournette-t kivagtak, nem kene nekunk futo?
vagy inakbb iLB-t kukazunk majd?
xtaki
Én inkább azon gondolkoztam, hogy mivel elég egyértelműen nekiálltak tankolni Lawrence-ért, hogy Minshewt kellene majd elhozni jövőre.
tenorx
Majd visszadobjuk helyette Dobbst. 😊

FYI Fournette elküldése Minshewnak (és vele lehet az offensnek) áldás álruhában. Mehet a Jay Gruden által preferált pass heavy offense(az elkapó sor igen erős TC-n van túl), és nem kell meccsenként 25-ször odaadni a disznóbőrt 3 yardért Lennynek, hogy produktív legyen.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fournette-t kivagtak, nem kene nekunk futo?
vagy inakbb iLB-t kukazunk majd?
xtaki
Én inkább azon gondolkoztam, hogy mivel elég egyértelműen nekiálltak tankolni Lawrence-ért, hogy Minshewt kellene majd elhozni jövőre.
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Fournette-t kivagtak, nem kene nekunk futo?
vagy inakbb iLB-t kukazunk majd?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Hivatalos, hogy az első két hazai üres lelátók előtt lesz...
Klaci79
Tehát leghamarabb októberben a Phili ellen mehetnek be nézők, gondolom akkor is csak a stadion befogadóképességének 15-20 %-a... A bérletesek közt hogyan szűrnek majd, hogy most te mehetsz te meg nem...?
Reggio1914
Azt hiszem lesz néhány precedens idén.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Hivatalos, hogy az első két hazai üres lelátók előtt lesz...
Klaci79
Tehát leghamarabb októberben a Phili ellen mehetnek be nézők, gondolom akkor is csak a stadion befogadóképességének 15-20 %-a... A bérletesek közt hogyan szűrnek majd, hogy most te mehetsz te meg nem...?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Hivatalos, hogy az első két hazai üres lelátók előtt lesz...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/DzMJSDER6C4
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Terrell Edmunds sérült, kihagyta a tegnapi edzést. Helyén a frissen igazolt Curtis Riley ment az első csapattal.

Nem tudom, ez jó vagy rossz hír, de hogy egy hét alatt beelőzte a poszton Dangerfield-et, Allent, és az újonc box safety-t Antoine Brooks-t, azt hiszem sokat elmond a SS posztunkról.

Nem hiszek a talált gyémánt teóriában. Egyelőre gondoljuk azt, hogy róla tudtak legkevesebbet az edzők.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Szerintem mindkettő menni fog. Egyelőre nemhogy a BigBen utáni érára készülünk, de ugyibár több SB-t akar nyerni a csapattal, most, hogy összeállni mellette egy védelem is. Ott ugye Watt, Heyward nem kérdés, Haden szvsz ott is távozni kényszerül.

Egyelőre arról csiripelnek, hogy BigBen hosszabbít (nyilván, ha úgy tud működni, ahogy azt elvárja magától, ill. elvárják tőle) nemhogy új érát kezdenénk. Pont ez kellene a caphell kezeléséhez, ill. kellene valami discount is tőle, hogyha tényleg komolyan gondolja az all-in-t, akkor minél több embert meg tudjunk tartani.

A legkönnyebb RB-t és WR-t kukázni, idén is egyel több RB lehet kereten, mint szükséges, jövőre simán át tudhatja venni a stafétát egy Snell-McFarland-Samuels trio, ráadásul érkezhet új prospect, vagy FA is jövőre. Úgyis az OL teljesítménye illetve a sikeres passzjáték a lényeg, ráadásul nem vagyunk továbbra sem az a kimondott futócsapat.

WR-ben pedig mint írtátok, jól állunk, Ha Claypool beválik, Johnson útvonal futási képességéről ódákat zengenek, a YAC-ban szintén Holmes-i magasságokba tör, Washington meg erős, jól blokkoló, sötét ló, ők akár jók lehetnek Juju nélkül is, ráadásul a Draft történelmünk azt sugallja, jól választunk a poszton.

A legolcsóbb skill pozíciós csoportok között vagyunk ligaszerte offense-ben, ez jóideje így van, és tudatosnak tűnik a rookie contractos WR-ek, RB-k üzemeltetése.

Contested Catch:
Az egy-egy elleni és csapat drillekről (minden ami szakmai) sajnos idén nincsen info TC-ből, csak összeszedegetni lehet morzsákat. Szóval ilyen történetek sajnos idén nem lesznek meg...
Ebben egyébként Washington is jó, bár más alkat, de erős, és tavaly már mutatott néhány elkapást, ahol látszott, hogy ő is képes elbirkózni a labdát egy DB-től.


Állítólag rövidesen hosszabbítás lesz Heyward-al. 4 év 70.5 millió amit mondanak.
Kétlem hogy ezek után majd lesz JuJu-Connerre pénz. Főleg hogy jövőre jön a Watt hosszabbítás is. Mindenesetre megérdemli!
Klaci79
Ha nem kérnek többet, mint amennyit érnek, akkor sem férnek be?

steelwolf
Nos, erre kissé visszatérve:
Jövőre Heyward, Villanueva, Dupree, Feiler, Hilton(Sutton) szerződése jár le a fontosabbak közül. Természetesen Conner és JuJu mellett.
Pénzügyileg brutális 2 évünk jön és akkor még az esetleges csökkentett capről ne is beszéljünk.
Szóval szerintem lesznek komoly áldozatok, hogy építhessük a BigBen utáni időket.
Klaci79
Én a JuJu - Conner párosból biztosan JuJura tennék. Nagyon jó kis duó/ trió lehetne JuJuval, Diontaeval, meg Washingtonnal. Sőt, ha Claypool is beválna az már nagyon komoly fegyverarzenál lehetne. Egy újonc QB-nak meg nagyon nem mindegy, hogy kinek fog dobálni. Connert meg imádjuk, meg helyi srác, de futó és eddig is sokat volt sérült.
Gergőke
Természetesen én is Jujura tennék! De Conner a helyi arc, és félő h inkább ő marad!
Chase Claypool elkapott egy contested catch-et az endzoneban az első napon, most ez a legenda a steelers.com oldalán. Mármint hogy Haden ellen történt, aki "problem"-nek nevezte utalva a potenciálra.
Other: szerencsétlen Artie Burns ACL-t szakított, idén nem bizonyíthat a Bears-ben.
Spy
Az micsoda?
Videó van róla?

Az egy-egy elleni és csapat drillekről (minden ami szakmai) sajnos idén nincsen info TC-ből, csak összeszedegetni lehet morzsákat.

steelwolf
A contested catch az olyan elkapás, amikor bőven küzdened kell a védővel a labdáért az elkapásnál, itt maga Larry Fitzgerald mutat be néhány kitűnő példát rá:
 www.youtube.com/watch?v=ai-6bqCbAzw
empty taxi
Köszi, én is megtaláltam ezt a videót!
steelwolf
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Állítólag rövidesen hosszabbítás lesz Heyward-al. 4 év 70.5 millió amit mondanak.
Kétlem hogy ezek után majd lesz JuJu-Connerre pénz. Főleg hogy jövőre jön a Watt hosszabbítás is. Mindenesetre megérdemli!
Klaci79
Ha nem kérnek többet, mint amennyit érnek, akkor sem férnek be?

steelwolf
Nos, erre kissé visszatérve:
Jövőre Heyward, Villanueva, Dupree, Feiler, Hilton(Sutton) szerződése jár le a fontosabbak közül. Természetesen Conner és JuJu mellett.
Pénzügyileg brutális 2 évünk jön és akkor még az esetleges csökkentett capről ne is beszéljünk.
Szóval szerintem lesznek komoly áldozatok, hogy építhessük a BigBen utáni időket.
Klaci79
Én a JuJu - Conner párosból biztosan JuJura tennék. Nagyon jó kis duó/ trió lehetne JuJuval, Diontaeval, meg Washingtonnal. Sőt, ha Claypool is beválna az már nagyon komoly fegyverarzenál lehetne. Egy újonc QB-nak meg nagyon nem mindegy, hogy kinek fog dobálni. Connert meg imádjuk, meg helyi srác, de futó és eddig is sokat volt sérült.
Gergőke
Természetesen én is Jujura tennék! De Conner a helyi arc, és félő h inkább ő marad!
Chase Claypool elkapott egy contested catch-et az endzoneban az első napon, most ez a legenda a steelers.com oldalán. Mármint hogy Haden ellen történt, aki "problem"-nek nevezte utalva a potenciálra.
Other: szerencsétlen Artie Burns ACL-t szakított, idén nem bizonyíthat a Bears-ben.
Spy
Az micsoda?
Videó van róla?
steelwolf
A contested catch az olyan elkapás, amikor bőven küzdened kell a védővel a labdáért az elkapásnál, itt maga Larry Fitzgerald mutat be néhány kitűnő példát rá:
 www.youtube.com/watch?v=ai-6bqCbAzw
empty taxi
Köszi, én is megtaláltam ezt a videót!
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Állítólag rövidesen hosszabbítás lesz Heyward-al. 4 év 70.5 millió amit mondanak.
Kétlem hogy ezek után majd lesz JuJu-Connerre pénz. Főleg hogy jövőre jön a Watt hosszabbítás is. Mindenesetre megérdemli!
Klaci79
Ha nem kérnek többet, mint amennyit érnek, akkor sem férnek be?

steelwolf
Nos, erre kissé visszatérve:
Jövőre Heyward, Villanueva, Dupree, Feiler, Hilton(Sutton) szerződése jár le a fontosabbak közül. Természetesen Conner és JuJu mellett.
Pénzügyileg brutális 2 évünk jön és akkor még az esetleges csökkentett capről ne is beszéljünk.
Szóval szerintem lesznek komoly áldozatok, hogy építhessük a BigBen utáni időket.
Klaci79
Én a JuJu - Conner párosból biztosan JuJura tennék. Nagyon jó kis duó/ trió lehetne JuJuval, Diontaeval, meg Washingtonnal. Sőt, ha Claypool is beválna az már nagyon komoly fegyverarzenál lehetne. Egy újonc QB-nak meg nagyon nem mindegy, hogy kinek fog dobálni. Connert meg imádjuk, meg helyi srác, de futó és eddig is sokat volt sérült.

" class="embed">
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Állítólag rövidesen hosszabbítás lesz Heyward-al. 4 év 70.5 millió amit mondanak.
Kétlem hogy ezek után majd lesz JuJu-Connerre pénz. Főleg hogy jövőre jön a Watt hosszabbítás is. Mindenesetre megérdemli!
Klaci79
Ha nem kérnek többet, mint amennyit érnek, akkor sem férnek be?

steelwolf
Nos, erre kissé visszatérve:
Jövőre Heyward, Villanueva, Dupree, Feiler, Hilton(Sutton) szerződése jár le a fontosabbak közül. Természetesen Conner és JuJu mellett.
Pénzügyileg brutális 2 évünk jön és akkor még az esetleges csökkentett capről ne is beszéljünk.
Szóval szerintem lesznek komoly áldozatok, hogy építhessük a BigBen utáni időket.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nos sajnos úgy tűnik megvan az első komolyabb sérültünk is.
Kevin Dotson, az újonc Guard térde mondta fel a szolgálatot. Azt egyelőre még nem mondták, hogy ACL vagy valami más. Nagyon sajnálom, mert kíváncsi lettem volna rá, hogy mit tudna a fal belsejében.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Chase Claypool elkapott egy contested catch-et az endzoneban az első napon, most ez a legenda a steelers.com oldalán. Mármint hogy Haden ellen történt, aki "problem"-nek nevezte utalva a potenciálra.
Other: szerencsétlen Artie Burns ACL-t szakított, idén nem bizonyíthat a Bears-ben.
Spy
Az micsoda?
Videó van róla?
steelwolf
A contested catch az olyan elkapás, amikor bőven küzdened kell a védővel a labdáért az elkapásnál, itt maga Larry Fitzgerald mutat be néhány kitűnő példát rá:
 www.youtube.com/watch?v=ai-6bqCbAzw

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Állítólag rövidesen hosszabbítás lesz Heyward-al. 4 év 70.5 millió amit mondanak.
Kétlem hogy ezek után majd lesz JuJu-Connerre pénz. Főleg hogy jövőre jön a Watt hosszabbítás is. Mindenesetre megérdemli!
Klaci79
Ha nem kérnek többet, mint amennyit érnek, akkor sem férnek be?


Chase Claypool elkapott egy contested catch-et az endzoneban az első napon, most ez a legenda a steelers.com oldalán. Mármint hogy Haden ellen történt, aki "problem"-nek nevezte utalva a potenciálra.
Other: szerencsétlen Artie Burns ACL-t szakított, idén nem bizonyíthat a Bears-ben.
Spy
Az micsoda?
Videó van róla?
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Állítólag rövidesen hosszabbítás lesz Heyward-al. 4 év 70.5 millió amit mondanak.
Kétlem hogy ezek után majd lesz JuJu-Connerre pénz. Főleg hogy jövőre jön a Watt hosszabbítás is. Mindenesetre megérdemli!
Klaci79
RB-ből több csapat bizonyítja, hogy találunk 3-5. körben jót.
WR-t meg mindig is tudtunk draftolni, de szerintem ha JuJu idén visszatér a tavalyelőtti formához, szorítunk neki pénzt.