Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Wisniewski annyira nincs rendben, hogy ő is IR-re került és helyére Derwin Gray került 53-ba 😢
Klaci79
Ennek a minimuma most ugye csak 3 hét, így vélhetően sokan fognak majd idekerülni. Persze ez is sok, de azért annál a bizonyos 8 héthez azért nem hasonlítható az ügy és tudunk igazolni. Eleve érdekes is így a PS-ek helyzete, mert a "lopkodás" nagyon komoly "üzlet" lesz emiatt és nagyon figyelni kell, hogy ki az a 4, akit "levédünk" hétről hétre.

Annyi viszont biztos, hogy nagyon nem állunk jól támadófal oldalon...nagyon nem...
Klemó
Majd beállnak Heyward-ék az OL-be is! 😆
steelwolf
Meg a ST-be is meg mindenhova is... 🤣
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Wisniewski annyira nincs rendben, hogy ő is IR-re került és helyére Derwin Gray került 53-ba 😢
Klaci79
Ennek a minimuma most ugye csak 3 hét, így vélhetően sokan fognak majd idekerülni. Persze ez is sok, de azért annál a bizonyos 8 héthez azért nem hasonlítható az ügy és tudunk igazolni. Eleve érdekes is így a PS-ek helyzete, mert a "lopkodás" nagyon komoly "üzlet" lesz emiatt és nagyon figyelni kell, hogy ki az a 4, akit "levédünk" hétről hétre.

Annyi viszont biztos, hogy nagyon nem állunk jól támadófal oldalon...nagyon nem...
Klemó
Majd beállnak Heyward-ék az OL-be is! 😆
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Wisniewski annyira nincs rendben, hogy ő is IR-re került és helyére Derwin Gray került 53-ba 😢
Klaci79
Ennek a minimuma most ugye csak 3 hét, így vélhetően sokan fognak majd idekerülni. Persze ez is sok, de azért annál a bizonyos 8 héthez azért nem hasonlítható az ügy és tudunk igazolni. Eleve érdekes is így a PS-ek helyzete, mert a "lopkodás" nagyon komoly "üzlet" lesz emiatt és nagyon figyelni kell, hogy ki az a 4, akit "levédünk" hétről hétre.

Annyi viszont biztos, hogy nagyon nem állunk jól támadófal oldalon...nagyon nem...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Wisniewski annyira nincs rendben, hogy ő is IR-re került és helyére Derwin Gray került 53-ba 😢
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
😊

 m.facebook.com/stee7ers/photos/a.711589452307414/2033531566779856/?type=3&source=48
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
[Schefter] Steelers’ DL Cam Heyward named Week 1 NFLPA Community MVP for installing several Little Free Libraries in underserved communities across the Pittsburgh area. His efforts mark the official launch of the Rufus and Judy Jordan Literacy project, which is named after his grandparents.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nagyon kíváncsi leszek újra az OL munkájára ezen a héten is. A Fal jobb oldala (majdnem) teljesen új lesz. Vajon tényleg olyan szoros volt-e ez a RT harc, mint ahogy állítják? Azt hiszem kiderül, bár Okorafornak szerintem komolyabb lecke lesz, mint Banner-nek múlt héten, de ismeri a Denver-t már kezdőként.

Ha nagyon nem válik be, Feilernek vissza kell mennie ha DD visszatér és újra a LG lesz az Achilles-ünk. Mindensetre remélem Pouncey jól bírja, mert vékonyak vagyunk nagyon most már nemcsak IOL-ben de OT-ben is mélységet tekintve.

Akire nagyon kíváncsi leszek, az Dotson. Rutinos College kezdő, combine és pro-day nélkül kinéztük az East-West game-en, és a számai alapján nagyon jó prospectet húztunk a 4. körben 4.80-as 40yardjával első lett volna OL-poszton Indianapolisban, a 34 bench press-el 3-ik, ez pedig mutatja, hogy nyers erő van benne.
Atletikus, Apja College OLB, anyja sprinter, nagybátyjai pedig NFL-t megjárt játékosok voltak.Egyikük sack-elte Tommy Maddox-ot 2003-as PO PIT-CLE meccsen, másikuk pedig Jeff Reed FG-ját blokkolta 2006-ban.

Nem ilyen körülmények között szerettem volna látni, nem ilyen korán, nem biztos, hogy szép lesz, de benne sok lehet, Sarrett future starter-ként tekint rá.

A sérültlistán nem szerepel, így úgy gondolom, McFarland is bemutatkozhat, rá is kíváncsi vagyok, de sokat szerintem nem fogunk látni belőle, ha Conner is tényleg egészséges. KR-t remélem, még azért nem bízzák rá, úgy hallottam, nem túl rutinos visszahordásokban.

A ST coverage team-ben szeretnék javulást látni, múlt héten nem voltunk meggyőzőek ott.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nos eldőlni látszanak a dolgok: DeCastro és Wisniewski hagyta ki az edzést, ezzel valószínű a meccset is ki fogják. Így Banner helyet Okorafor, Wisniewski helyett pedig az újonc Dotson lép pályára. Elég kemény váltás...
Érdekes, hogy Conner is full edzést nyomott, szerintem ő lesz a kezdő, de Snell több lehetőséget kap.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Chickillo csatlakozott Mark Barron-hoz a Denver csapatában.
Spy
Szedik az infót a #D-ről! 😆
steelwolf
A Giants elleni D nem az a D volt, ami tavaly, így elsőre. Nem hittem volna, hogy Butz tud mást, de most más volt:

- a 4 men rush-t teljesen máshogy vittük végig, mint tavaly Hargrave-vel. Más állásból más zóna felé mentek a DE-k, én láttam több keresztet/twistet is, ami tavaly alig volt.
- Heyward sokkal többet ment outside, mint inside-ra, Tuitt meg egy csomószor UT-t játszott, Alualu leváltásaiból. Alualu-ra jutott inkább kettőzés, Tuitt egy-egyben maradhatott. (Hargrave lenne Alualu, de Tyson ezen a meccsen megoldotta.)
- A NY ellen Bud volt a tavalyi Watt, Watt meg a tavalyi Bud szerepében: TJ bullrush-t tolt legtöbbször, egyenes vonalban, egy ütemmel, Bud pedig kapott a saját területére egy secondary blitzet safety biztosítással a keresztútra, ami után inkább kifelé dolgozott, váltott ütemben.
- Back 7-ben sokkal több press-t játszottunk- Amikor Slayton TD-t csinált, na ott pont egy elváltott zóna lett volna, pedig előtte matchuk nem volt így szabadon játszani magukat.
- A blitz csomagok nekem szokatlanok voltak, s ez Minkah miatt van. Őt nagyon sokat a box határig hoztuk csak fel, így Jones nem tudta, hogy tőle jön-e blitz, vagy megy slotra/underneathre .

Mellé váltott gyakran Bush (aki szemre szedett fel izmot), ő meg nyomást gyakorolt a center mindkét oldalára, így fél szemmel a cenyának követnie kellett, hogy lesz-e Mike blitz - csak ugye így nehéz eldönteni, hogy Bush-e a Mike vagy Minkah.

- Futás ellen épültünk fel, mégpedig LB szintről ment a gap biztosítás, nem sokszor kellett a safetyknek jönni.

- A sec nem tetszett annyira, különösen a Jones-Heyward pickhez vezető - 19 játékból álló drive-ban néztek ki nagyon rosszul. Még mindig nem értem, hogy miért nem vegyes covert játszat Butz. vagy mindenki zonázik vagy mindenki emberezik, pedig megtehetnénk, hogy a legjobb elkapóra rátegyük Haden-t, a többiek meg védjék a területet.
Fast Willie
Nalam a kerdes marad, mert a Giants OL-QB nagyon gyenge volt, de ahogy volt 3 mp megvoltak a lehetosegeik.

A Giants TD-nal nagyon nem szeretnek egyeterteni hogy elvaltasi hiba volt.
Szeretnem hinni hogy Haden egyeni hibaja miatt hiba lancolat kovetkezet be. Azt siman bevenne a gyomrom, mert ha tervezett volt akkor az tipikus mission impossible ( De sajnos hiheto Butlertol ).
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Amiért még érdekes volt nézni a hétfői meccset az az OLB mélység. Kiváncsi voltam, hogy Skipper miért nem maradhatott. Nagyon régen láttam már ilyen dinamikus backup duót és ezen felül Highsmith olyan dinamikát, erőt és kreativitást mutatott, amin azért ámultam.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Chickillo csatlakozott Mark Barron-hoz a Denver csapatában.
Spy
Szedik az infót a #D-ről! 😆
steelwolf
A Giants elleni D nem az a D volt, ami tavaly, így elsőre. Nem hittem volna, hogy Butz tud mást, de most más volt:

- a 4 men rush-t teljesen máshogy vittük végig, mint tavaly Hargrave-vel. Más állásból más zóna felé mentek a DE-k, én láttam több keresztet/twistet is, ami tavaly alig volt.
- Heyward sokkal többet ment outside, mint inside-ra, Tuitt meg egy csomószor UT-t játszott, Alualu leváltásaiból. Alualu-ra jutott inkább kettőzés, Tuitt egy-egyben maradhatott. (Hargrave lenne Alualu, de Tyson ezen a meccsen megoldotta.)
- A NY ellen Bud volt a tavalyi Watt, Watt meg a tavalyi Bud szerepében: TJ bullrush-t tolt legtöbbször, egyenes vonalban, egy ütemmel, Bud pedig kapott a saját területére egy secondary blitzet safety biztosítással a keresztútra, ami után inkább kifelé dolgozott, váltott ütemben.
- Back 7-ben sokkal több press-t játszottunk- Amikor Slayton TD-t csinált, na ott pont egy elváltott zóna lett volna, pedig előtte matchuk nem volt így szabadon játszani magukat.
- A blitz csomagok nekem szokatlanok voltak, s ez Minkah miatt van. Őt nagyon sokat a box határig hoztuk csak fel, így Jones nem tudta, hogy tőle jön-e blitz, vagy megy slotra/underneathre .

Mellé váltott gyakran Bush (aki szemre szedett fel izmot), ő meg nyomást gyakorolt a center mindkét oldalára, így fél szemmel a cenyának követnie kellett, hogy lesz-e Mike blitz - csak ugye így nehéz eldönteni, hogy Bush-e a Mike vagy Minkah.

- Futás ellen épültünk fel, mégpedig LB szintről ment a gap biztosítás, nem sokszor kellett a safetyknek jönni.

- A sec nem tetszett annyira, különösen a Jones-Heyward pickhez vezető - 19 játékból álló drive-ban néztek ki nagyon rosszul. Még mindig nem értem, hogy miért nem vegyes covert játszat Butz. vagy mindenki zonázik vagy mindenki emberezik, pedig megtehetnénk, hogy a legjobb elkapóra rátegyük Haden-t, a többiek meg védjék a területet.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
A Titans sem nagyon ért oda, jó az a fal. Viszont nekünk a 4 emberes nyomásunk brutális, úgyhogy bőven marad aki zónázzon majd.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Chickillo csatlakozott Mark Barron-hoz a Denver csapatában.
Spy
Szedik az infót a #D-ről! 😆
steelwolf
Immáron 7 ex-játékosunk van a keretükben, szóval +1. De az ultimate spy Munchak, ahogy Heyward viccelődött. Egyébként Lock kezdőbe lépése óta a liga legkevesebb sack-jét engedték. (W13) T1st. Szóval Mike munkája kezd beérni, nem szalonnát sütni ment oda.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Chickillo csatlakozott Mark Barron-hoz a Denver csapatában.
Spy
Szedik az infót a #D-ről! 😆
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Chickillo csatlakozott Mark Barron-hoz a Denver csapatában.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A legveget nem megnezve ez a meccs nektek olyan volt mint a mienk. Tul sok mindent nem lehet leszurni belole a jovorol.

De a jelen az hogy legyoztetek egy ellenfelet ahogy kell, nem tulgondolva. Olyan mintha a tavalyi sajat magatokkal jatszottatok volna ( jobb futo, de gyengebb D ). Borzaszto OL es jo DL talalkozasnal B eselytelen volt. Viszont akar a 7 emberes zonazas sem tetszett. BB viszont jo volt, de a vigyazok magamra az nem az erossege.

Conner viszont probalt vigyazni magara, mert nem 1000 porogve robbant bele a lyukba mintha ez lenne az utolso jateka, igy viszont nagyon gyenge jatekot produkalt. Snell jobban is akart.

Well done.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Sajnos semmilyen formában nem láttam a meccset, de amiket leírtatok eléggé jól hangzanak.
Meg volt a rozsdás kezdés, majd annak lerázása, a D brutális ereje és az újoncokban rejtőző potenciál is.
Sajnos a sérülések idén is meglesznek, remélhetőleg hamar gyógyulnak (főleg DeCastro), akiknek van erre esélye.
Kicsit optipista lettem, csak nem fog megcáfolni minket a csapat a hétvégén... 😊
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Stefen Wisniewski is úgy néz ki season ending, ha tényleg elszakadt az a mellizom......függetlenül attól, hogy nem volt jó, azért két IR-rel kezdeni a szezont és egy Guard meg ippeg sérülten, azért az nem jó......és akkor finoman fogalmaztam. Dotsonról tudtuk, hogy futás ellen jó lehet, szóval nem lepődtem meg, hogy jól szállt be, de csak remélni tudom, hogy DeCastro vissza tud térni jövő héten, mert így nagyon vékonyak leszünk.
Klemó
Közben úgy néz ki, hogy Wis megúszta a szakadást, ami azért nagyon jó hír. Elindultunk pótolni Bannert. Hawkinst visszahozzuk a Taxans PS-ből, bár megy ezen egy kis vita, ahogy hallom.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Én is kb ilyesmit vártam, hogy behúzzuk, de melós lesz.

A D -főleg a front- nagyon brutálnak nézett ki, ennyi negatív y-os szerelést nem is tudom mikor láttam utoljára, a futást gyakorlatilag megszüntették, de a QB-nak is nehéz estéje volt, tetszett. Nyilván nem minden OL-t fognak így dominálni, de ez eddig elég biztató.

Az O még nem állt össze, látszik a gyakorló meccsek hiánya, de ha Ben végig bírja akkor annyira bőven elégnek tűnik. Ez a D nem kíván csilivili pontgyáros O-t, szvsz a meccsek nagy részén elég lesz huszonpár pontot felírni, és simán PO-ba megyünk.

Connerrel úgy néz ki beszoptunk, hát ez van, jöhet Snell.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nos röviden, annyi, hogy ez rendben volt.

Ben jól jött vissza, hamar ledobta a rozsdát. Juju is végre hozta magát, meg van a kémia Bennel,de mindenki nagyon odapakolt. Washington mit küzdött a TD-nél.

Connert nagyon sajnálom, de Snell jó volt. Nem lepődnék meg azon, ha idővel átvenné Conner szerepét.

Az OL is rendben volt, Bannert végtelenül sajnálom, az ő kidőlését megérezhetjük.

A D-re meg csak annyit kezdésként, hogy IMÁDOM. 😀

" class="embed">
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
 m.facebook.com/stee7ers/photos/a.711589452307414/2030502680416078/?type=3&source=48
steelwolf
Ezt érzik a sportolók......nem véletlenül voltak a könnyek.....és a pacsik utána....
Klemó
Szerencsétlen, az offseason-ban Rowan Atkinson-ra schlankult, keményen dolgozott a Kezdő posztért egész TC-ben, co-starterként jelzik a Depth Charton, majd amikor első meccsen elnyeri végre hivatalosan is a kezdő RT posztot, első meccsén vége a szezonjának. Nem csodálom, hogy a könnyeivel küszködött.

Fázok ettől a faltól nagyon így már. Szeretném DeCastro-t vissza nagyon. Dotson szép passzblokkal indított egy TD passzhoz, bírom is, de ahogy Tomlin mondta, aggályos, ha kezdenie kell. Wis remélem, nem ennyire komoly, de a pectoral sem vicces történet, több hetes történet is lehet, vagy rosszabb. Hawkins-al kb. darabra leszünk meg.

A másik akit akarok, McFarland, mert Snell+Samuels sován lesz. A KR, de általában a ST egységünk visszaesett, remélem, javulnak. Judge ugye ST edző volt, Harbaugh ellen is mindig szívunk, a coverage team-ünk sokat gyengült Week 1-ra. Persze ez lehet a preseason hiánya, de nem néztünk ki jól.

Meg kell néznem, de rosszul láttam, hogy nagyon keveset használtuk a FB-nket? TE-ket szintén.

Claypool pont úgy játszott, ahogy eddig kinézett, megbízhatóan. Az első elkapása elég jelentőségteljesnek nézett ki. Az egy nehéz NFL Toe Tap Drag elkapás volt, emlékezetes egy újoncnak. Highsmith sokat volt pályán, nem volt elveszve, egyelőre együtt Olaf-al.

Amit nem értek, a 2. félidő elején eléggé magunkra engedtük őket Buggs, Wormley, volt pályán, a redzone-ban érkeztek vissza Heyward island-ék Watt-ékkal. (Ott nem értettem , miért voltunk olyan vanilla-k offense-ben a 2. félidő első drive-jában, ott eltehettük volna a meccset, ha összejön egy jó Off drive.

Denver nem lesz egyszerű, mert a running game ccordinator és Oline edző odaát a Tudjukki.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Jerald Hawkins érkezett a Texans PS-ből. Ismerős arc nálunk, sajnos Banner ACL, így majd jövőre láthatjuk újra.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Dotsonról tudtuk, hogy futás ellen jó lehet
Klemó
😉💖
ne legyen jó futás ellen pls
sutianap
😊

Khmmmmmm......látod látod egy jó steelers szurkesz mindig a védelemből indul ki. 😊

Szóval na, futásblokkolásban jó...nem véletlen van a fantasy csapatomban... 😊
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 112 — capitaine du château de Vienne 1487
Dotsonról tudtuk, hogy futás ellen jó lehet
Klemó
😉💖
ne legyen jó futás ellen pls


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
 m.facebook.com/stee7ers/photos/a.711589452307414/2030502680416078/?type=3&source=48
steelwolf
Ezt érzik a sportolók......nem véletlenül voltak a könnyek.....és a pacsik utána....