Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit csináltatok idén Alualuval, hogy god modeban tolja 33 évesen (god modeban tolja 33 évesen)?
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Panaszkodunk a DB telejsítményre (valahol jogosan), miközben: "Joe Haden ranks 1st among CBs in passer rating allowed QBs when targeting Joe Haden have a rating of 36." "Hilton: team-leading 21 tackles, including four tackles for loss, among them two sacks. He also has an interception, three passes defensed, and a fumble recovery, and is so far the only player on the team with multiple takeaways." Csemegének szántam a COVID-os időkre 😀
astroid
PFF-en kurva szarul áll a teljes DB sor, Haden meg Hilton ilyen bottom 20ban, sajnos a safetyk se tűnnek jobbnak.
tenorx
A pff meg bekaphatja az összeset! Okorafor kapott vagy 60-as értékelést, a hibátlan meccse után Texans ellen. Nekik megvan kit kell szopkodni és attól nem térnek el. Ez a business náluk, be is fejeztem egy életre, mert szart sem érnek!
Klaci79
Abban mi a business, hogy szopkodnak embereket? 😀 Szerinted nemtom a Ravens fizet, hogy jobbnak tűnjenek? Ki venné őket komolyan onnantól.
C'mon, think 😀 Továbbra is a legjobb resource bármilyen értékelésre, vagy mutass jobbat.

Am tudtam, hogy ez lesz a reakció, azért írtam be 😀
Na de majd este becopyzom, hogy hogy áll a csapat.
tenorx
tesön
 www.footballoutsiders.com/stats/nfl/team-efficiency/2020


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Panaszkodunk a DB telejsítményre (valahol jogosan), miközben: "Joe Haden ranks 1st among CBs in passer rating allowed QBs when targeting Joe Haden have a rating of 36." "Hilton: team-leading 21 tackles, including four tackles for loss, among them two sacks. He also has an interception, three passes defensed, and a fumble recovery, and is so far the only player on the team with multiple takeaways." Csemegének szántam a COVID-os időkre 😀
astroid
PFF-en kurva szarul áll a teljes DB sor, Haden meg Hilton ilyen bottom 20ban, sajnos a safetyk se tűnnek jobbnak.
tenorx
A pff meg bekaphatja az összeset! Okorafor kapott vagy 60-as értékelést, a hibátlan meccse után Texans ellen. Nekik megvan kit kell szopkodni és attól nem térnek el. Ez a business náluk, be is fejeztem egy életre, mert szart sem érnek!
Klaci79
Abban mi a business, hogy szopkodnak embereket? 😀 Szerinted nemtom a Ravens fizet, hogy jobbnak tűnjenek? Ki venné őket komolyan onnantól.
C'mon, think 😀 Továbbra is a legjobb resource bármilyen értékelésre, vagy mutass jobbat.

Am tudtam, hogy ez lesz a reakció, azért írtam be 😀
Na de majd este becopyzom, hogy hogy áll a csapat.
tenorx
Nem a csapatok fizetnek a jobb értékeléseket, inkább az ügynökök. Régen erről sokat ment a vita, minden héten kazalnyi f@szság ömlik ki onnan. Van előfizetésem, úgyhogy nem hallomásból beszélek róla...

Rosszul emlékeztem 49,7 Okorafor. Nyomást nem engedve....kb Móricka szint nálam. Úgyhogy befejeztem velük, de szíved joga. Még vitázni sem fogok róla, szerintem annyira gáz 40-50-60-100 dollárért...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Panaszkodunk a DB telejsítményre (valahol jogosan), miközben: "Joe Haden ranks 1st among CBs in passer rating allowed QBs when targeting Joe Haden have a rating of 36." "Hilton: team-leading 21 tackles, including four tackles for loss, among them two sacks. He also has an interception, three passes defensed, and a fumble recovery, and is so far the only player on the team with multiple takeaways." Csemegének szántam a COVID-os időkre 😀
astroid
PFF-en kurva szarul áll a teljes DB sor, Haden meg Hilton ilyen bottom 20ban, sajnos a safetyk se tűnnek jobbnak.
tenorx
A pff meg bekaphatja az összeset! Okorafor kapott vagy 60-as értékelést, a hibátlan meccse után Texans ellen. Nekik megvan kit kell szopkodni és attól nem térnek el. Ez a business náluk, be is fejeztem egy életre, mert szart sem érnek!
Klaci79
Abban mi a business, hogy szopkodnak embereket? 😀 Szerinted nemtom a Ravens fizet, hogy jobbnak tűnjenek? Ki venné őket komolyan onnantól.
C'mon, think 😀 Továbbra is a legjobb resource bármilyen értékelésre, vagy mutass jobbat.

Am tudtam, hogy ez lesz a reakció, azért írtam be 😀
Na de majd este becopyzom, hogy hogy áll a csapat.

Szerkesztette: tenorx
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Panaszkodunk a DB telejsítményre (valahol jogosan), miközben: "Joe Haden ranks 1st among CBs in passer rating allowed QBs when targeting Joe Haden have a rating of 36." "Hilton: team-leading 21 tackles, including four tackles for loss, among them two sacks. He also has an interception, three passes defensed, and a fumble recovery, and is so far the only player on the team with multiple takeaways." Csemegének szántam a COVID-os időkre 😀
astroid
PFF-en kurva szarul áll a teljes DB sor, Haden meg Hilton ilyen bottom 20ban, sajnos a safetyk se tűnnek jobbnak.
tenorx
A pff meg bekaphatja az összeset! Okorafor kapott vagy 60-as értékelést, a hibátlan meccse után Texans ellen. Nekik megvan kit kell szopkodni és attól nem térnek el. Ez a business náluk, be is fejeztem egy életre, mert szart sem érnek!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Kedd a vége fuss el véle
Ez a tippem, 3. keddi foci lesz a történelemben...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként ne értsetek félre, örülök a 3-0nak meg a csoportelsőségnek, de akiket megvertünk (és van, akit épp hogy), az a
Giants (0-3)
Broncos (0-3)
és a Texans (0-3) - bár nekik nagyon geci a sorsolásuk.
tenorx
Csak mondom, hogy a Giants a Macikkal és a 49-esekkel...a Broncos a Titans és a Buccs csapatával játszott. Mindenki ezek közül 3-0...akik nem az a 49esek és a Tampa....nem nevezném őket gyengének....persze igen a Bears ebből talán kakukktojás, és nyilván nem Kansas és Baltimore szint egyik sem, de nem a liga alja.
Klemó
Nemár 😀
A Macik kurva szarok attól, hogy 3-0.
A 49ers úgy verte bucira a Giantst (jobban, mint mi), hogy kb 10 kezdő hiányzott, köztük a QB, a D-fal lényegi része meg a WR-ek és Kittle 😀
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Közben újabb 1 játékos tesztje lett pozitív a Titans keretéből
Klaci79
Eggyel távolabb az esélye, hogy meg legyen tartva a meccs a héten...
Reggio1914
nem, aszongyák sikerült a Tits szeparáció, a hétfőnek van nagy esélye
sutianap
Vasárnap már tuti nem lesz...
Hétfő vagy kedd a tuti!
Klaci79
Nagyon a hétfőt mondják

" class="embed">
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azért ez pl elég gáz szerintem....jó, ha utána megnyerjük akkor nem ér semmit, de ilyen szarul és álmosan kezdeni...

Steelers haven’t scored TD on their first drive since Wk15 ‘18.

Since: 21drives, 12punts, 2fumb, 4int, 3FG.

Remove Mason/Duck, not much better.

Last 7 opening drives w/Ben: 6punts, 1FG, 3three&outs, avg 5.6plays/20.1yds

Can beat some teams that way.
Klaci79
Épp a Tomlininterjút néztem... Additi: ...how importamt is it for you to score on the first possession in the game?
Tomlin: (szimpláneccerűen) It's not.
Mindenki tegye, hova gondolja 🙂
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Egyébként ne értsetek félre, örülök a 3-0nak meg a csoportelsőségnek, de akiket megvertünk (és van, akit épp hogy), az a
Giants (0-3)
Broncos (0-3)
és a Texans (0-3) - bár nekik nagyon geci a sorsolásuk.
tenorx
Csak mondom, hogy a Giants a Macikkal és a 49-esekkel...a Broncos a Titans és a Buccs csapatával játszott. Mindenki ezek közül 3-0...akik nem az a 49esek és a Tampa....nem nevezném őket gyengének....persze igen a Bears ebből talán kakukktojás, és nyilván nem Kansas és Baltimore szint egyik sem, de nem a liga alja.
több mint 3 éve
gedam 5 702
Közben újabb 1 játékos tesztje lett pozitív a Titans keretéből
Klaci79
Eggyel távolabb az esélye, hogy meg legyen tartva a meccs a héten...
Reggio1914
nem, aszongyák sikerült a Tits szeparáció, a hétfőnek van nagy esélye
sutianap
az sem mind1 kik a fertőzöttek.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Panaszkodunk a DB telejsítményre (valahol jogosan), miközben: "Joe Haden ranks 1st among CBs in passer rating allowed QBs when targeting Joe Haden have a rating of 36." "Hilton: team-leading 21 tackles, including four tackles for loss, among them two sacks. He also has an interception, three passes defensed, and a fumble recovery, and is so far the only player on the team with multiple takeaways." Csemegének szántam a COVID-os időkre 😀
astroid
PFF-en kurva szarul áll a teljes DB sor, Haden meg Hilton ilyen bottom 20ban, sajnos a safetyk se tűnnek jobbnak.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Közben újabb 1 játékos tesztje lett pozitív a Titans keretéből
Klaci79
Eggyel távolabb az esélye, hogy meg legyen tartva a meccs a héten...
Reggio1914
nem, aszongyák sikerült a Tits szeparáció, a hétfőnek van nagy esélye
sutianap
Vasárnap már tuti nem lesz...
Hétfő vagy kedd a tuti!

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Közben újabb 1 játékos tesztje lett pozitív a Titans keretéből
Klaci79
Eggyel távolabb az esélye, hogy meg legyen tartva a meccs a héten...
Reggio1914
nem, aszongyák sikerült a Tits szeparáció, a hétfőnek van nagy esélye


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Panaszkodunk a DB telejsítményre (valahol jogosan), miközben: "Joe Haden ranks 1st among CBs in passer rating allowed QBs when targeting Joe Haden have a rating of 36." "Hilton: team-leading 21 tackles, including four tackles for loss, among them two sacks. He also has an interception, three passes defensed, and a fumble recovery, and is so far the only player on the team with multiple takeaways." Csemegének szántam a COVID-os időkre 😀
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Közben újabb 1 játékos tesztje lett pozitív a Titans keretéből
Klaci79
Eggyel távolabb az esélye, hogy meg legyen tartva a meccs a héten...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Közben újabb 1 játékos tesztje lett pozitív a Titans keretéből
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Azért ez pl elég gáz szerintem....jó, ha utána megnyerjük akkor nem ér semmit, de ilyen szarul és álmosan kezdeni...

Steelers haven’t scored TD on their first drive since Wk15 ‘18.

Since: 21drives, 12punts, 2fumb, 4int, 3FG.

Remove Mason/Duck, not much better.

Last 7 opening drives w/Ben: 6punts, 1FG, 3three&outs, avg 5.6plays/20.1yds

Can beat some teams that way.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Közben JuJu lenyilatkozta, hogy szívesen hozná Darnoldot hozzánk:
 www.cbssports.com/nfl/news/juju-smith-schuster-wants-to-reunite-with-sam-darnold-on-the-steelers-if-jets-move-in-another-direction/
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Csak mondjuk nem lenne rossz tudni, hogy hogyan is építsd fel a hetet. Lesz meccs vasárnap, esetleg hétfőn vagy most lesz byeweek és mindezt azután tudod meg miután végigedzed a hetet?
geleven
Szerintem ma döntés lesz. Ahogy olvasgattam a hivatalos helyekre belátók tweetjeit, ott is úgy gondolják, hogy gyorsan kell dönteni ebben az ügyben.
Ha fogadni lehetne én a hétfői meccsre tenném a voksot.
több mint 3 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Csak mondjuk nem lenne rossz tudni, hogy hogyan is építsd fel a hetet. Lesz meccs vasárnap, esetleg hétfőn vagy most lesz byeweek és mindezt azután tudod meg miután végigedzed a hetet?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Egyébként ne értsetek félre, örülök a 3-0nak meg a csoportelsőségnek, de akiket megvertünk (és van, akit épp hogy), az a
Giants (0-3)
Broncos (0-3)
és a Texans (0-3) - bár nekik nagyon geci a sorsolásuk.
tenorx
Igen, egyrészt ezért kezeli ezt a mutatót mindenki óvatosan. Ugyanakkor eddig a tendencia az volt, hogy az ilyen csapatoktól addig-addig ment a wtf, míg valahogyan, de kikaptunk. Hogy eddig mind a hármat vertük az már önmagában előremutató-lehet. S ne feledjük, hogy azt kell megverni, aki szembejön.
fcancellara
Jelzem én is fenntartásokkal kezelem ezt a recordot, ugyanakkor képtelenség lett volna megverni a Seattle-t vagy a Chiefs-et. Velük ugyanis nem sorsoltak össze minket...
Klaci79
Imádom ezt az argumentet 😀
Pusztán annyira céloztam, hogy ne kezdjük még venni a jegyeket a Super Bowlra.
tenorx
Bár lenne ilyen célra 5-6000 dollárom.
Szóval értem én amit mondasz, de nem sírok azért mert gyengébb csapatokat vertünk meg, mivel korábban is ilyenektől rendszeresen kikaptunk!

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Állítólag ma reggel a Titans-nél több COVID teszt pozitív volt, így kétséges a vasárnapi mérkőzés!

3 játékos és 5 további ember a személyzetből. Most azt várják, hogy lezárják e a Titans létesítményeit. 😢😢😢
Klaci79
Az espn szerint szombatig zárva lesznek a létesítmények a Titans-nél.
Gergőke
Már azon megy a matek, hogy kedden lesz a mérkőzés...imádnák a jatékosok 😰

De még ezek az opciók vannak az asztalon:

- Steelers/Titans don't play Sunday. Week 4 becomes Steelers' official bye week.

- Steelers/Ravens gets pushed from Week 7 to Week 8 (both teams have byes).

- Steelers/Titans play Week 7 (Titans scheduled bye).
Klaci79
Szinte kizártnak tartom, hogy játszunk akár kedden. Nincs edzés szombatig náluk, ez eleve gáz és még nem beszéltünk arról, hogy lehetnek fertőzödtek. Hja és fontos ugye, hogy ez a Vikings kapcsán is így van, vagyis csodálkoznék, ha ők is játszanának meccset vasárnap, de akár kedden is.

Jómagam szegedi vagyok és sajnos látom, hogy mekkora a gáz, ha egyszer elindul a fertőzés csapaton belül. Ez egy ilyen szezon lesz és nem véletlen, hogy az NBA-ben burokban játszottak, játszanak......
Klemó
Vagy játék nélkül nyertek, szerintem ez is opció lehet. Tudtommal a Vikingsnál egyelőre nincs pozitív teszt, csak óvintézkedés miatt zártak be. Maradjon is így, és akkor ott talán lesz meccs.
Nandito
Biztos nem lesz forfeit, ez nem az organisation hibája, hanem egy olyan risk, amivel számolt az NFL az elejétől fogva.
tenorx
Igaz, de nem biztos, hogy megoldható a dolog.
Mi van akkor ugyanis, ha most halasztunk, majd a 14. fordulóban ismét jön egy hasonló ügy, de ott már akar más csapatnál, mert ugye nincs bye week senkinek sem. Akkor sem kapja meg a “vétlen” csapat a W-t? Nem lehet akkor a schedule-t összerakni, tv, stb.
Szerintem az 1-2 napos csúszás a legvalószínűbb, utána hogy nem játszák le.
Klaci79
Szerintem akkor kitolják, hogy mikor lesz a playoff.
Óriási blama lenne a forfeit az egész ligának.
tenorx
Egyetértek. Számos sportban idén késve került befejezésre a szezon, ahogy az NBA-ban is. Nem történik semmi, ha az SB márciusban lesz. Ahhoz túl sok pénz forog kockán, hogy egy-egy csapat játék nélkül vigye el a győzelmet.
Klemó
Az NFL menetrendje abszolút nem flexibilis, én is csak azt látom megoldásnak, ha bőven kitolják a szezont, akár májusig is. Ami meccset le lehet játszani a fordulóban, azt megrendezik, a többit pedig addig halasztják, amíg be nem éri a meccsszám a többieket. Remélhetőleg nem lesz sok ilyen, de más megoldás csak igazságtalan és méltánytalan lehet.

Én amúgy konferenciánként csináltam volna két-két buborékot, a két csoport játszott volna egymással oda-vissza, aztán playoff - nyilván anyagilag ez ráfaragás a sokkal kevesebb meccs miatt, de pörgősebb lett volna az biztos.
Willie Parker
Tavasszal volt azt hiszem egy forgatókönyv az asztalon, miszerint több bye week-et iktatnak a szezonba, hogy ne legyen annyira megkötve a kezük, ha esetleg kiesnek meccsek. Nyilván nem ez lett az alapeset, de még lehet, hogy visszatérnek ehhez a koncepcióhoz.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként ne értsetek félre, örülök a 3-0nak meg a csoportelsőségnek, de akiket megvertünk (és van, akit épp hogy), az a
Giants (0-3)
Broncos (0-3)
és a Texans (0-3) - bár nekik nagyon geci a sorsolásuk.
tenorx
Igen, egyrészt ezért kezeli ezt a mutatót mindenki óvatosan. Ugyanakkor eddig a tendencia az volt, hogy az ilyen csapatoktól addig-addig ment a wtf, míg valahogyan, de kikaptunk. Hogy eddig mind a hármat vertük az már önmagában előremutató-lehet. S ne feledjük, hogy azt kell megverni, aki szembejön.
fcancellara
Jelzem én is fenntartásokkal kezelem ezt a recordot, ugyanakkor képtelenség lett volna megverni a Seattle-t vagy a Chiefs-et. Velük ugyanis nem sorsoltak össze minket...
Klaci79
Imádom ezt az argumentet 😀
Pusztán annyira céloztam, hogy ne kezdjük még venni a jegyeket a Super Bowlra.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Egyébként ne értsetek félre, örülök a 3-0nak meg a csoportelsőségnek, de akiket megvertünk (és van, akit épp hogy), az a
Giants (0-3)
Broncos (0-3)
és a Texans (0-3) - bár nekik nagyon geci a sorsolásuk.
tenorx
Igen, egyrészt ezért kezeli ezt a mutatót mindenki óvatosan. Ugyanakkor eddig a tendencia az volt, hogy az ilyen csapatoktól addig-addig ment a wtf, míg valahogyan, de kikaptunk. Hogy eddig mind a hármat vertük az már önmagában előremutató-lehet. S ne feledjük, hogy azt kell megverni, aki szembejön.
fcancellara
Jelzem én is fenntartásokkal kezelem ezt a recordot, ugyanakkor képtelenség lett volna megverni a Seattle-t vagy a Chiefs-et. Velük ugyanis nem sorsoltak össze minket...