Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kendrick Green- 459 snaps
Dan Moore Jr.- 456 snaps
Najee Harris- 405 snaps

The #Steelers are the only team with three offensive rookies with 400+ snaps Exploding head
Klaci79
10 éve egy is elképzelhetetlen lett volna 😀
Steelers, és rookie kezdő?
tenorx
A régi szép idők, mi?

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Mivel hirdetett az espn a péntek esti VTech-BC meccs alatt...azért jó látni ezt:
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Kendrick Green- 459 snaps
Dan Moore Jr.- 456 snaps
Najee Harris- 405 snaps

The #Steelers are the only team with three offensive rookies with 400+ snaps Exploding head
Klaci79
10 éve egy is elképzelhetetlen lett volna 😀
Steelers, és rookie kezdő?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

Boswell rendben lesz úgy tűnik.
Közben a teljes múlt hetet kihagyó, majd távozó Ingram "sérülése" is rendbe jött...csodás levegő lehet Kansas-ben, mert nálunk hetekig szenvednek ezzel az ágyéksérüléssel 😀
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
A Bears (és a Saints) ellen még sosem nyertünk Tomlinnal. Utoljára még Cowherrel győztük le mindkét csapatot.
Klaci79
Akkor már legfőbb ideje 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Kendrick Green- 459 snaps
Dan Moore Jr.- 456 snaps
Najee Harris- 405 snaps

The #Steelers are the only team with three offensive rookies with 400+ snaps Exploding head
Klaci79
Teher alatt nő a pálma 🙂
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kendrick Green- 459 snaps
Dan Moore Jr.- 456 snaps
Najee Harris- 405 snaps

The #Steelers are the only team with three offensive rookies with 400+ snaps Exploding head
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Abizonyospályaközepe...

(Pedig Dióról van szó)

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
A Bears (és a Saints) ellen még sosem nyertünk Tomlinnal. Utoljára még Cowherrel győztük le mindkét csapatot.
Klaci79
A rossz/jó sorozatok azért vannak, hogy megszakadjanak... 😊
(Kivéve a filmeseket 😀)
több mint 4 éve
badsco Pittsburgh Steelers 462
A Bears (és a Saints) ellen még sosem nyertünk Tomlinnal. Utoljára még Cowherrel győztük le mindkét csapatot.
Klaci79
Én tartok tőle, hogy a következő kettőből az egyiket bukjuk. Ne legyen igazam.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Szürpríz: Cassius Marsh signed to Bears PS.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A Bears (és a Saints) ellen még sosem nyertünk Tomlinnal. Utoljára még Cowherrel győztük le mindkét csapatot.
több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Azért azt látni kell, hogy a Gentry dobás nyomán úgy uszkve 20 yardos körben nem volt védő....de igen, végre ment a dobás.

Az INT-eket akarjuk kizárni a játékból, ami térden lövi a csapatot. Ezt Ben is tudja, hogy ez sajnos benne van és így is volt 1 dobás minimum, ami csak a szerencse révén nem ment idegen kézbe.

Nekem a boot leg volt jó jel, mert nyilván ezek a játékok nagyon jók arra, hogy kicsit lazítsák a boxot.
Klemó
Eddig altattunk azzal, hogy Ben nem látja a pálya közepét! 😀
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azért azt látni kell, hogy a Gentry dobás nyomán úgy uszkve 20 yardos körben nem volt védő....de igen, végre ment a dobás.

Az INT-eket akarjuk kizárni a játékból, ami térden lövi a csapatot. Ezt Ben is tudja, hogy ez sajnos benne van és így is volt 1 dobás minimum, ami csak a szerencse révén nem ment idegen kézbe.

Nekem a boot leg volt jó jel, mert nyilván ezek a játékok nagyon jók arra, hogy kicsit lazítsák a boxot.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Megvan a pálya közepe, csak jó volt az a pihenő7
 nextgenstats.nfl.com/charts/player/season/ben-roethlisberger/ROE750381/2021/8/pass
astroid
Utólagos engedelmeddel kirakom, hogy ne keljen belépni és itt is lehessen látni, mert valóban figyelemreméltó:

Nekem még mindig túl sok a LOS közelébe dobott labda, illetve itt még mindig túl sok a 3&hosszúra dobott rövid, amivel esélytelenek vagyunk a fd-ra. Pedig egy jó screen is lehetne, de itt rábízzuk Benne, hogy vagy megdobja egyből a kellő yardot vagy jön a checkdown és ebből folyamatosan utóbbi van.
Itt egyébként dicsérhető passzjáték 16 yardért középre Gentrynek, de ha elégedetlenek vagyunk, az is jogos. Jobbra Claypool wide open, csak meg kell dobni:

Amúgy hétfőn jön a Color Rush jersey 😀
Itt pedig az Ingram trade után, ahogyan kinézünk a 2022-es drafton
több mint 4 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Megvan a pálya közepe, csak jó volt az a pihenő7
 nextgenstats.nfl.com/charts/player/season/ben-roethlisberger/ROE750381/2021/8/pass
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
egy egesz erdekes elemzes a visszafujt [ kerdeses holdingert ] 2 pontosrol :

 www.behindthesteelcurtain.com/2021/11/2/22756585/matt-canadas-brilliant-2pt-conversion-that-wasnt-pittsburgh-steelers-ben-roethlisberger-rush

ha nem megy az angol akkor kb osszefoglalom :
felalltunk power run-ra 22 personellel
aztan atmozogtunk 3 blokkoloval mogottuk NH az egyik es 1on1-al claypoollal a masik oldalon
igy ketfele kellett figyelni a browns D-nek.
amikor elindult a jatek, akkor BigBen elmozogta, hogy claypool fele fog dobni, majd egy egesz szeles sav jott letre elotte es 'befutott'.
itt green holdingja mar akkor esett, amikor a laszti keresztezte a golvonalat.
xtaki
De kár volt azért a holdingért, szépen megcsinálták a játékot és a deffektes tehervonat is berobogott... 🙂
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
egy egesz erdekes elemzes a visszafujt [ kerdeses holdingert ] 2 pontosrol :

 www.behindthesteelcurtain.com/2021/11/2/22756585/matt-canadas-brilliant-2pt-conversion-that-wasnt-pittsburgh-steelers-ben-roethlisberger-rush

ha nem megy az angol akkor kb osszefoglalom :
felalltunk power run-ra 22 personellel
aztan atmozogtunk 3 blokkoloval mogottuk NH az egyik es 1on1-al claypoollal a masik oldalon
igy ketfele kellett figyelni a browns D-nek.
amikor elindult a jatek, akkor BigBen elmozogta, hogy claypool fele fog dobni, majd egy egesz szeles sav jott letre elotte es 'befutott'.
itt green holdingja mar akkor esett, amikor a laszti keresztezte a golvonalat.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Josh Lambo jött közben Boswell helyére, ha nem lenne rendben.
Klaci79
Tényleg, Boz-ról van valami?
bcsarli
Tomlin azt mondta, hogy jó lesz, ráadásul van egy extra nap most hétfő estig.
Kellett egy biztosíték, ezért jött Josh a PS-be.

Még annyi, hogy Tuitt kapcsán is a szokásos, mondunk valamit, de igazából semmit:
Mike Tomlin said situation with DE Stephon Tuitt is still the same. Says he's getting better, but still not close enough to a return.

Ez annyiból jó, hogy 1-2 olyan csapat jön most, aki ellen a jelenlegi védelem elég lehet, szigorúan hangsúlyozva, hogy ha tudnak úgy játszani, ahogy eddig, utána viszont Tuitt kelleni fog baromira.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 528 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Josh Lambo jött közben Boswell helyére, ha nem lenne rendben.
Klaci79
Tényleg, Boz-ról van valami?

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Josh Lambo jött közben Boswell helyére, ha nem lenne rendben.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Fuller a Denverből azért még jöhetne...nyugodtabb lennék a sec-et illetően.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Sajnálom, hogy nem inkább nyugatra került.
Klaci79
Pedig de.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ha még gyorsan elpasszolnánk Ebron-t is.....
Klaci79
egy masik hatodik korert?

nekem az ingram 6 kor is kicsit kevesnek tunik.
xtaki
Gondolom nem jött érte más ajánlat...a KC az, akinek kellett OLB és még PO esélyes. Máshol megvannak...Watt-ot úgyse vele tudják pótolni Arizonában.
Amit sajnálok, az a 3,5 millió 6 meccsre, de Ebron mehetne 6. körért simán...megvan az utód, sokkal jobb, sokkal olcsóbb.