Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
A régi szép idők, mi?Kendrick Green- 459 snaps10 éve egy is elképzelhetetlen lett volna 😀
Dan Moore Jr.- 456 snaps
Najee Harris- 405 snaps
The #Steelers are the only team with three offensive rookies with 400+ snaps Exploding head
Klaci79
Steelers, és rookie kezdő?
tenorx

több mint 4 éve
Mivel hirdetett az espn a péntek esti VTech-BC meccs alatt...azért jó látni ezt:
több mint 4 éve
Kendrick Green- 459 snaps10 éve egy is elképzelhetetlen lett volna 😀
Dan Moore Jr.- 456 snaps
Najee Harris- 405 snaps
The #Steelers are the only team with three offensive rookies with 400+ snaps Exploding head
Klaci79
Steelers, és rookie kezdő?
több mint 4 éve
Boswell rendben lesz úgy tűnik.
Közben a teljes múlt hetet kihagyó, majd távozó Ingram "sérülése" is rendbe jött...csodás levegő lehet Kansas-ben, mert nálunk hetekig szenvednek ezzel az ágyéksérüléssel 😀
több mint 4 éve
A Bears (és a Saints) ellen még sosem nyertünk Tomlinnal. Utoljára még Cowherrel győztük le mindkét csapatot.Akkor már legfőbb ideje 😊
Klaci79
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Kendrick Green- 459 snapsTeher alatt nő a pálma 🙂
Dan Moore Jr.- 456 snaps
Najee Harris- 405 snaps
The #Steelers are the only team with three offensive rookies with 400+ snaps Exploding head
Klaci79
több mint 4 éve
Kendrick Green- 459 snapsDan Moore Jr.- 456 snaps
Najee Harris- 405 snaps
The #Steelers are the only team with three offensive rookies with 400+ snaps Exploding head
több mint 4 éve
több mint 4 éve
A Bears (és a Saints) ellen még sosem nyertünk Tomlinnal. Utoljára még Cowherrel győztük le mindkét csapatot.A rossz/jó sorozatok azért vannak, hogy megszakadjanak... 😊
Klaci79
(Kivéve a filmeseket 😀)
több mint 4 éve
A Bears (és a Saints) ellen még sosem nyertünk Tomlinnal. Utoljára még Cowherrel győztük le mindkét csapatot.Én tartok tőle, hogy a következő kettőből az egyiket bukjuk. Ne legyen igazam.
Klaci79
több mint 4 éve
Szürpríz: Cassius Marsh signed to Bears PS.
több mint 4 éve
A Bears (és a Saints) ellen még sosem nyertünk Tomlinnal. Utoljára még Cowherrel győztük le mindkét csapatot.
több mint 4 éve
Azért azt látni kell, hogy a Gentry dobás nyomán úgy uszkve 20 yardos körben nem volt védő....de igen, végre ment a dobás.Eddig altattunk azzal, hogy Ben nem látja a pálya közepét! 😀
Az INT-eket akarjuk kizárni a játékból, ami térden lövi a csapatot. Ezt Ben is tudja, hogy ez sajnos benne van és így is volt 1 dobás minimum, ami csak a szerencse révén nem ment idegen kézbe.
Nekem a boot leg volt jó jel, mert nyilván ezek a játékok nagyon jók arra, hogy kicsit lazítsák a boxot.
Klemó
több mint 4 éve
Azért azt látni kell, hogy a Gentry dobás nyomán úgy uszkve 20 yardos körben nem volt védő....de igen, végre ment a dobás. Az INT-eket akarjuk kizárni a játékból, ami térden lövi a csapatot. Ezt Ben is tudja, hogy ez sajnos benne van és így is volt 1 dobás minimum, ami csak a szerencse révén nem ment idegen kézbe.
Nekem a boot leg volt jó jel, mert nyilván ezek a játékok nagyon jók arra, hogy kicsit lazítsák a boxot.
több mint 4 éve
Megvan a pálya közepe, csak jó volt az a pihenő7Utólagos engedelmeddel kirakom, hogy ne keljen belépni és itt is lehessen látni, mert valóban figyelemreméltó:
nextgenstats.nfl.com/charts/player/season/ben-roethlisberger/ROE750381/2021/8/pass
astroid

Nekem még mindig túl sok a LOS közelébe dobott labda, illetve itt még mindig túl sok a 3&hosszúra dobott rövid, amivel esélytelenek vagyunk a fd-ra. Pedig egy jó screen is lehetne, de itt rábízzuk Benne, hogy vagy megdobja egyből a kellő yardot vagy jön a checkdown és ebből folyamatosan utóbbi van.
Itt egyébként dicsérhető passzjáték 16 yardért középre Gentrynek, de ha elégedetlenek vagyunk, az is jogos. Jobbra Claypool wide open, csak meg kell dobni:
Amúgy hétfőn jön a Color Rush jersey 😀
Itt pedig az Ingram trade után, ahogyan kinézünk a 2022-es drafton
több mint 4 éve
Megvan a pálya közepe, csak jó volt az a pihenő7nextgenstats.nfl.com/charts/player/season/ben-roethlisberger/ROE750381/2021/8/pass
több mint 4 éve
egy egesz erdekes elemzes a visszafujt [ kerdeses holdingert ] 2 pontosrol :De kár volt azért a holdingért, szépen megcsinálták a játékot és a deffektes tehervonat is berobogott... 🙂
www.behindthesteelcurtain.com/2021/11/2/22756585/matt-canadas-brilliant-2pt-conversion-that-wasnt-pittsburgh-steelers-ben-roethlisberger-rush
ha nem megy az angol akkor kb osszefoglalom :
felalltunk power run-ra 22 personellel
aztan atmozogtunk 3 blokkoloval mogottuk NH az egyik es 1on1-al claypoollal a masik oldalon
igy ketfele kellett figyelni a browns D-nek.
amikor elindult a jatek, akkor BigBen elmozogta, hogy claypool fele fog dobni, majd egy egesz szeles sav jott letre elotte es 'befutott'.
itt green holdingja mar akkor esett, amikor a laszti keresztezte a golvonalat.
xtaki
több mint 4 éve
egy egesz erdekes elemzes a visszafujt [ kerdeses holdingert ] 2 pontosrol :www.behindthesteelcurtain.com/2021/11/2/22756585/matt-canadas-brilliant-2pt-conversion-that-wasnt-pittsburgh-steelers-ben-roethlisberger-rush
ha nem megy az angol akkor kb osszefoglalom :
felalltunk power run-ra 22 personellel
aztan atmozogtunk 3 blokkoloval mogottuk NH az egyik es 1on1-al claypoollal a masik oldalon
igy ketfele kellett figyelni a browns D-nek.
amikor elindult a jatek, akkor BigBen elmozogta, hogy claypool fele fog dobni, majd egy egesz szeles sav jott letre elotte es 'befutott'.
itt green holdingja mar akkor esett, amikor a laszti keresztezte a golvonalat.
több mint 4 éve
Tomlin azt mondta, hogy jó lesz, ráadásul van egy extra nap most hétfő estig.Josh Lambo jött közben Boswell helyére, ha nem lenne rendben.Tényleg, Boz-ról van valami?
Klaci79
bcsarli
Kellett egy biztosíték, ezért jött Josh a PS-be.
Még annyi, hogy Tuitt kapcsán is a szokásos, mondunk valamit, de igazából semmit:
Mike Tomlin said situation with DE Stephon Tuitt is still the same. Says he's getting better, but still not close enough to a return.
Ez annyiból jó, hogy 1-2 olyan csapat jön most, aki ellen a jelenlegi védelem elég lehet, szigorúan hangsúlyozva, hogy ha tudnak úgy játszani, ahogy eddig, utána viszont Tuitt kelleni fog baromira.
Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
Josh Lambo jött közben Boswell helyére, ha nem lenne rendben.Tényleg, Boz-ról van valami?
Klaci79
több mint 4 éve
Josh Lambo jött közben Boswell helyére, ha nem lenne rendben.
több mint 4 éve
Fuller a Denverből azért még jöhetne...nyugodtabb lennék a sec-et illetően.
több mint 4 éve
Sajnálom, hogy nem inkább nyugatra került.Pedig de.
Klaci79

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Gondolom nem jött érte más ajánlat...a KC az, akinek kellett OLB és még PO esélyes. Máshol megvannak...Watt-ot úgyse vele tudják pótolni Arizonában.Ha még gyorsan elpasszolnánk Ebron-t is.....egy masik hatodik korert?
Klaci79
nekem az ingram 6 kor is kicsit kevesnek tunik.
xtaki
Amit sajnálok, az a 3,5 millió 6 meccsre, de Ebron mehetne 6. körért simán...megvan az utód, sokkal jobb, sokkal olcsóbb.