Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ezek találgatások nyilván, de azt gondolom, hogy ott vagyunk a piacon most és nyitott szemmel járunk. Egy friss Bennel igenis SB contenderek vagyunk, így azt gondolom, hogy 4-5. köröket simán adhatunk egy-egy veteránért még kockázatok árán is. Ebből a szemszögből (és csak ebből) még jókor jött a sérülés a trade határidő előtt.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A CBS Sportson most jött ki egy cikk,ahol azt írták,hogy tradelhetünk Avery Williamsonért egy 2022-es 5. körösért.Én nagyon adnám,még ha volt is egy komolyabb sérülése.
JoeyPorter
Simán mehetne... Igaz, hogy komoly sérülésből jött vissza, de ennyit csont nélkül megérne.

" class="embed">
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A CBS Sportson most jött ki egy cikk,ahol azt írták,hogy tradelhetünk Avery Williamsonért egy 2022-es 5. körösért.Én nagyon adnám,még ha volt is egy komolyabb sérülése.
JoeyPorter
2 év múlvai 5.körért simán!
steelwolf
 www.cbssports.com/nfl/news/nfl-trade-deadline-2020-a-j-green-julio-jones-among-stars-in-10-deals-that-should-be-made/
Itt a teljes cikk,vannak eléggé szemöldökhúzgálós boldok,kíváncsi vagyok bejön -e nekik valamelyik is.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 896 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A CBS Sportson most jött ki egy cikk,ahol azt írták,hogy tradelhetünk Avery Williamsonért egy 2022-es 5. körösért.Én nagyon adnám,még ha volt is egy komolyabb sérülése.
JoeyPorter
2 év múlvai 5.körért simán!
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A CBS Sportson most jött ki egy cikk,ahol azt írták,hogy tradelhetünk Avery Williamsonért egy 2022-es 5. körösért.Én nagyon adnám,még ha volt is egy komolyabb sérülése.

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért ilyenkor úgy meghallgatnám, mivel ösztönzik a visszatérő puntert:
" - Figyi már Berry... Vissza kéne jönni...
- De hát azt mondtátok sz@r vagyok...
- Igen, igen, emlékszünk... meg úgy is van... csak ööö... izé... Hát nem annyira, mint hittük... ez a Colquitt nálad is gyengébb.
- Háát... éppen ráérek. Csak kicsit többet kéne perkáljatok, a gyerek kinőtte az összes holmit, azóta meg nem rúgdostam sehol... értitek..."
😊
Reggio1914
Nem jól közelíted. Ilyenkor a csapat nem kuncsorogni megy oda, hanem kb olyasmit mondhatnak, hogy:
- Emlékszel mekkora királyság volt NFL játékosnak lenni? Most jófejek leszünk veled, kapsz még egy esélyt. De kapd össze magad, és rúgjál nagyobbakat mint tavaly, különben végleg elköszönünk. Érdekel? 😊
Jan
nem ke kuncsorogni:
- Bogyesz, na mijen volt Afrika?
- Que?
- Osztrália, na? Mijenvót?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ami nagyon érdekes, hogy úgy hírlik Spllaine maradna a "zöld" pöttyös, ami a srác kapcsán nagyob bíztató.....
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Nem olyan rossz az a balos... A Browns elleni meg tökéletes is volt 😊
Mondjuk be is paráztak rendesen, hogy akkor most passzolni fog vagy punt vagy mi szösz?
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kb másfél évtizede szurkolok a csapatnak, de hogy azóta nincs megfelelő punter (nem emlékszem), az tuti. És éppen ezért nem csak az emberanyag a felelős. 1-2 punter és 1-2 év rossz teljesítménye az lehet véletlen, kis minta. De évtizedek rossz teljesítménye az már nem kis minta.
fcancellara
Annak idején még Chris Gardocki volt egy elég jó punter, utána még Sepulveda, de ő meg rommá zúzta a térdét. Azóta se kép, se hang...
Gergőke
Amilyen lelkes idén, BigBen megoldja ezt is, a fizujáből meg kifussa
Spy
Tavalyelőtt volt is valami BigBen punt-féleség, nem? Vagy rosszul emlékszem?
Reggio1914
Puntolt már pár rövidebbet 😊
 www.youtube.com/watch?v=BspaaGd1460
 www.youtube.com/watch?v=Twq-8iibiXE

több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Aztán aláírhatja a a PK-nek járó szerződést is...

 www.youtube.com/watch?v=BspaaGd1460
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Azért ilyenkor úgy meghallgatnám, mivel ösztönzik a visszatérő puntert:
" - Figyi már Berry... Vissza kéne jönni...
- De hát azt mondtátok sz@r vagyok...
- Igen, igen, emlékszünk... meg úgy is van... csak ööö... izé... Hát nem annyira, mint hittük... ez a Colquitt nálad is gyengébb.
- Háát... éppen ráérek. Csak kicsit többet kéne perkáljatok, a gyerek kinőtte az összes holmit, azóta meg nem rúgdostam sehol... értitek..."
😊
Reggio1914
Nem jól közelíted. Ilyenkor a csapat nem kuncsorogni megy oda, hanem kb olyasmit mondhatnak, hogy:
- Emlékszel mekkora királyság volt NFL játékosnak lenni? Most jófejek leszünk veled, kapsz még egy esélyt. De kapd össze magad, és rúgjál nagyobbakat mint tavaly, különben végleg elköszönünk. Érdekel? 😊
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Kb másfél évtizede szurkolok a csapatnak, de hogy azóta nincs megfelelő punter (nem emlékszem), az tuti. És éppen ezért nem csak az emberanyag a felelős. 1-2 punter és 1-2 év rossz teljesítménye az lehet véletlen, kis minta. De évtizedek rossz teljesítménye az már nem kis minta.
fcancellara
Annak idején még Chris Gardocki volt egy elég jó punter, utána még Sepulveda, de ő meg rommá zúzta a térdét. Azóta se kép, se hang...
Gergőke
Amilyen lelkes idén, BigBen megoldja ezt is, a fizujáből meg kifussa
Spy
Tavalyelőtt volt is valami BigBen punt-féleség, nem? Vagy rosszul emlékszem?
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Kb másfél évtizede szurkolok a csapatnak, de hogy azóta nincs megfelelő punter (nem emlékszem), az tuti. És éppen ezért nem csak az emberanyag a felelős. 1-2 punter és 1-2 év rossz teljesítménye az lehet véletlen, kis minta. De évtizedek rossz teljesítménye az már nem kis minta.
fcancellara
Annak idején még Chris Gardocki volt egy elég jó punter, utána még Sepulveda, de ő meg rommá zúzta a térdét. Azóta se kép, se hang...
Gergőke
Amilyen lelkes idén, BigBen megoldja ezt is, a fizujáből meg kifussa
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Kb másfél évtizede szurkolok a csapatnak, de hogy azóta nincs megfelelő punter (nem emlékszem), az tuti. És éppen ezért nem csak az emberanyag a felelős. 1-2 punter és 1-2 év rossz teljesítménye az lehet véletlen, kis minta. De évtizedek rossz teljesítménye az már nem kis minta.
fcancellara
Annak idején még Chris Gardocki volt egy elég jó punter, utána még Sepulveda, de ő meg rommá zúzta a térdét. Azóta se kép, se hang...

" class="embed">
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Ja...punter....valóban ezt nem nagyon tudunk választani, de no ez legyen a legnagyobb gondunk. Ezért felesleges volt kirúgni Berryt az biztos.
Klemó
Valóban nem tűnik nagy problémának, de befektetett tudás/energia és abból nyert eredmény aránya talán itt lenne a legkedvezőbb, nem? Kell találni egy csókát, akinél a negyven mínuszos puntok csak az ellenfél térfelén elképzelhetők, de ha esetleg be is csúszik egy rosszabb punt a netto átlaga inkább az 50-hez közelítsen, mint a 40-hez. Ez hogyan lehet ekkora macera?

Ennek a forrását abban látom, hogy a Steelersnél lenézhetik ezt a posztot (nem tulajdonítanak neki akkora jelentőséget), éppen ezért, aki már not bad, not terrible, az nekünk már jó lesz. Rúgja el valahogy, ahogy esik úgy puffan, a védelem majd stoppol-vagy nem, de úgy tűnik a csapatnál úgy vannak vele, hogy ha nincs stop sincs a punt és a defence sikeressége között causal link.

Szerkesztette: fcancellara
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ja...punter....valóban ezt nem nagyon tudunk választani, de no ez legyen a legnagyobb gondunk. Ezért felesleges volt kirúgni Berryt az biztos.
több mint 3 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Egyébként a tavalyi statok alapján Berry sztem jobb volt Colquitt-nál.
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Én azt nem értem, hogy miért van az, hogy ha nem vagyunk megelégedve a punterrel, akkor a former jön vissza, aki szintén nagyon gyenge volt. Nincs más? Nem is kerül szóba más?

Kb másfél évtizede szurkolok a csapatnak, de hogy azóta nincs megfelelő punter (nem emlékszem), az tuti. És éppen ezért nem csak az emberanyag a felelős. 1-2 punter és 1-2 év rossz teljesítménye az lehet véletlen, kis minta. De évtizedek rossz teljesítménye az már nem kis minta.

Szerkesztette: fcancellara
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Azért ilyenkor úgy meghallgatnám, mivel ösztönzik a visszatérő puntert:
" - Figyi már Berry... Vissza kéne jönni...
- De hát azt mondtátok sz@r vagyok...
- Igen, igen, emlékszünk... meg úgy is van... csak ööö... izé... Hát nem annyira, mint hittük... ez a Colquitt nálad is gyengébb.
- Háát... éppen ráérek. Csak kicsit többet kéne perkáljatok, a gyerek kinőtte az összes holmit, azóta meg nem rúgdostam sehol... értitek..."
😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nos akkor jött egy viszonylag ismeretlen fiatalember a Ball State egyetemistája volt, majd a Falconsnál töltötte a nyarat. Jó felépítésű safety, nem tudom igazán mihez kezdenénk vele, de azért tryoutol egyet.
Ahogyan a volt punterünk, Jordan Berry is, mert Colquitt annyira szar volt megint, hogy valamit kezdeni kell ezzel. Nem biztos, hogy a korábbi szar a jobb...
Klaci79
Kapd már össze magad, a vak is látja, hogy Berryt Bush helyére hoztuk: mindkettőnek ugyanazzal a betüvel kezdődik a neve. Véletlen lenne? Aligha... 😁
Szokol
Tényleg! A rendszert már úgyis ismeri 🤣🤣🤣
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Nos akkor jött egy viszonylag ismeretlen fiatalember a Ball State egyetemistája volt, majd a Falconsnál töltötte a nyarat. Jó felépítésű safety, nem tudom igazán mihez kezdenénk vele, de azért tryoutol egyet.
Ahogyan a volt punterünk, Jordan Berry is, mert Colquitt annyira szar volt megint, hogy valamit kezdeni kell ezzel. Nem biztos, hogy a korábbi szar a jobb...
Klaci79
Kapd már össze magad, a vak is látja, hogy Berryt Bush helyére hoztuk: mindkettőnek ugyanazzal a betüvel kezdődik a neve. Véletlen lenne? Aligha... 😁
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nos akkor jött egy viszonylag ismeretlen fiatalember a Ball State egyetemistája volt, majd a Falconsnál töltötte a nyarat. Jó felépítésű safety, nem tudom igazán mihez kezdenénk vele, de azért tryoutol egyet.
Ahogyan a volt punterünk, Jordan Berry is, mert Colquitt annyira szar volt megint, hogy valamit kezdeni kell ezzel. Nem biztos, hogy a korábbi szar a jobb...
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Kyahva Tezinot néztük még ógusztus végén tryouton, de akkor OLB kellett,
 m.youtube.com/watch?v=QY59xwFCISU
sztán szójjatok, ha nembítjátok a colledge player tape-eket...
sutianap
Felcsaptál ügynöknek? 🙂
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Spillane szerintetek lehet megoldás Bush pótlására?Tegnap elég bíztatóan mozgott.Viszont láttam pár snapet,ahol Wattot mozgatták be középre aminek annyira nem örülnék.
JoeyPorter
Nagyon remélem hogy Butler nem azt gondolja megoldásnak, amit Shazier sérülésekor, hogy a kiesett top játékos helyére betesz egy sokkal gyengébbet, és ugyanazt a játékot várja tőle.
Jan
Továbbra sem világos, hogy a két ember között miért húzunk párhuzamot. Shazier kb a liga egyik legjobb ILB-je volt, olyan playmaker ability-vel, ami miatt csak a legjobbak között említhetjük. Na őt nem lehet pótolni egy 2 polccal lejjebb levő játékossal. Bush-nak a sebessége az egyetlen ami átlagon felüli (és amit látunk is), ebben a védelemben a hozzáadott értéke nem Shazier-i magasságokban van.
Ugyan nem szabad lebecsülni azt amit tud Bush, ugyanakkor lényeges különbség, hogy jobban pótolható.
Jelenleg a védőfal az, ami kimagaslik az egész ligából, mert ott 3-4 ember elit teljesítményt nyújt és Dupree lenne az 5., aki szintén a plafonja közelében játszik, ha nem is minden meccsen.
Meglátjuk Henry futásaival mit tud kezdeni Spillane, de nem véletlen, hogy nem erőltették a mélyítését a posztnak.
Viszont Shazier annyira más kávéház....nem tudom mikor lesz újra ennyire top ILB-nk.
Klaci79
Azért vonunk párhuzamot, mert ugyanazon a poszton játszottak, kb ugyanazzal a feladattal. Azt gondoltam, ez egyértelmű.
Hogy Bush mennyit adott hozzá a védelemhez, ezt nem kell találgatni, látni fogjuk hogy visszaesünk-e valamiben, és mennyire.

Magánvéleményem szerint, ha egy könnyebben pótolható játékosról lenne szó, akkor nem mentünk volna fel érte a top 10-be.
Jan
Lehet a posztjuk ugyanaz, a játékuk biztosan nem. Persze Bush nem rossz és biztosan a sebessége hiányozni fog, több sajnos egyelőre nem.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Kyahva Tezinot néztük még ógusztus végén tryouton, de akkor OLB kellett,
 m.youtube.com/watch?v=QY59xwFCISU
sztán szójjatok, ha nembítjátok a colledge player tape-eket...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak