Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Igazából az az érdekes, hogy 6-0. de eddig csakis a Browns ellen játszottunk a labda mindkét oldalán, és egyenletesen jól.

Nagyon kiváncsi leszek viszont a Ravens csatára. Amennyire a Browns elleni must win volt, ez most inkább erőfelmérő lesz és sokkal inkább azután a következő 3 meccs lesz az, amelyet be kell húznunk, hogy az év végi nehéz hajrá elé legyen "tartalék" a PO-hoz.

Továbbra is azt mondom, hogy a csoport legjobb csapata a Ravens, de nagyon kíváncsi leszek mit tudunk ellenük nyújtani.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Dobbsnak milyen funkciója van a csapatnál? Igen sokat mutogatták!
steelwolf
Ő az agy a QB room-ban a két füstölgő puskacső mellett...

Egyébként jó ez így, az ilyen hard fought meccsek építik a csapatot. Ebben kijöttek a hibáink, edzőké, játékosoké, lehet videózni, javítgatni. Egy blowout-ból nem sok mindent lehet tanulni, csak annyit, hogy a bab is hús. Az meg nagy pofonban szokott végződni.

Jó volt ez így (ha meccs közben nem is így gondoltam) mert ilyen is kell.
A Spillane stop-ot élőben nem láttam, de ez klasszik ILB play volt. A legjobb része a football-nak, amikor egy ILB és FB (Henry FB méret) találkozik a lyukban. Itt nincs kecmec, aki nagyobbat és pontosabban üt, az győz. Nyílt sisakos küzdelem. Komoly. Van úgy, hogy az ember akkorát üt, hogy belesérül, ezt hívják úgy hogy szív.

De szerencsére ő nem sisaktetővel csinálta, nagyon szépen jó technikával borított.
Szurkolok a vállának.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
talaltatok mar barmifele melyelemzest az elso es masodik felido kontrasztjanak miertjere?
xtaki
Igen, a meccs utáni tájékoztatón megkérdezték erről Tomlint, aki azt válaszolta, hogy ilyen a football. Ez a hivatalos magyarázat a kérdésre. 😊

Az én magánvéleményem, amit az eredménykövetőben is írogattam, hogy ha sokkal vezetünk, akkor O oldalon nem nagyon van ok a változtatásra, mert mit akarsz finomhangolni, ha minden driveot pontokkal fejezel be, RZ O is rendben van, megy a passz, megy a futás, akkor mit változtatnál?

Viszont az ellen D erre reagál, szünetben elvégzik a korrekciókat, és a 3. negyedre teljesen máshogy jönnek ki. Ilyenkor megtorpan az O, és nekik is reagálni kell a megváltozott D-re. Ha sikerül, akkor a vége megint a miénk, ha nem sikerül, akkor feljön az ellenfél. Persze ez nem csak velünk van így, sokszor látunk teljesen ellentétes félidőket másoknál is.
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
talaltatok mar barmifele melyelemzest az elso es masodik felido kontrasztjanak miertjere?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Dobbsnak milyen funkciója van a csapatnál? Igen sokat mutogatták!
steelwolf
Nincs több, mint 3.számú QB, csak éppen sokat szokott beszélgetni Big Bennel és pl múltkor a Washington TD-t is ő mondta be, hogy milyen játék legyen.
Tudjuk, hogy nagyon okos a srác, ha ezen múlna valószínűleg nagy játékos lenne, így meg akar edzői karrier is állhat majd előtte, hacsak nem akar inkább mérnökként dolgozni a jövőben.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Dobbsnak milyen funkciója van a csapatnál? Igen sokat mutogatták!
több mint 3 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Watt hihetetlen volt, nem hittem el, megy a move, elindul a leader block, s mint az árnyék jön T.J. ugymegette Kellyt, hogy még tejfölös volt a bajsza mikor elkapta az egeret.
Koner is jól nyomta nem tudom mért hanyagoltuk a másodikban, remélem Ben magáhoznyúl, hagyatkozzunk csak a scriptre a superherot tartogassuk Cantonra.

Kimentem aterazzára ordibálni azéccakával, me nem hittem el hogy ijenszintű mákerizmus létezik, mint a Titansé, minden odapattant, ha kiköpöm a rágóm, azis. Megnyugtatásomra, a legvégére efogyott a mák...
sutianap
Azé minket is szerecc még nem?? 😊
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Watt hihetetlen volt, nem hittem el, megy a move, elindul a leader block, s mint az árnyék jön T.J. ugymegette Kellyt, hogy még tejfölös volt a bajsza mikor elkapta az egeret.
Koner is jól nyomta nem tudom mért hanyagoltuk a másodikban, remélem Ben magáhoznyúl, hagyatkozzunk csak a scriptre a superherot tartogassuk Cantonra.

Kimentem aterazzára ordibálni azéccakával, me nem hittem el hogy ijenszintű mákerizmus létezik, mint a Titansé, minden odapattant, ha kiköpöm a rágóm, azis. Megnyugtatásomra, a legvégére efogyott a mák...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Ezt nem láttam a meccsen, de most jót röhögtem rajta. 😀

Music City Miracle
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
 twitter.com/i/status/1320471940080029698
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Egy állítás: Bush nem hiányzott.

Egy kérdés: hol volt Deadpool?
Szokol
Egy kissé furcsa, de mégis igaz. Claypool játszatása nagyban függ DJ-től. Ha DJ van, elsőre őt és JuJu-t keresi BB. Mivel DJ rendszeresen üresre tudta játszani magát és JuJu is, nem ment az olvasás Claypool-ig. Max Ebron. De Washington sem kapott labdát.
Pedig volt egy eset, ahol ha megdobja Claypoolt, tuti TD, de nagyon ritka, hogy eljussunk a 4. elkapóig.
Én is jobban szórnám szét a labdákat, de JuJu és Diontae 18 labdát kaptak, Ebron meg 6-ot. Nem tudom egyébként, hogy mennyire fogták meg Claypoolt, mert csak arra egy játékra emlékszem, amikor középen töküres volt.
Amúgy sack-elni nem sikerült BB-t és túl nagy nyomás sem volt, de a két elkapó hamar üresre játszotta magát és így nem kellett Claypool.
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Megcsináltuk, meghoztuk, behúztuk......Spillane kapcsán remélem nem nagy a baj.....de az a stop....te jóég.......

Ami egyedül bánt az Minkah......nem ezért tradeltünk az biztos......de remélem ő is megembereli magát....

Totális dominancia az első félidőben, majd leállás a másodikban, de a végén visszajött az a sok pech a meccs során. Fura, de szerintem, ha megcsináljuk az FG-t végigmennek TD-re. Kicsit kiengedtek, hogy 3 pont már OT-t ér azt éreztem. Mi voltunk az első csapat, aki Henryt limitálni tudta. Viszont Tannehill egészen jól osztogat úgy, hogy az ellenfél igazából Henryt akarja mindig megálíltani.
Klemó
Gratula a győzelemhez, egy jó meccset nyertetek meg nagy csatában!
Annyi, hogy ezt a sok pechet azért nem értem, pláne hogy az első félidőben két fumblit megúsztatok. Egyszer ide pattant a labda, egyszer oda, van ez így néha.
Nandito
Azért az mindig más, ha egy játékos a saját lasztit tudja összeszedni, mint pl a Tannehill fumble vagy a JuJu kezéből kipattanó int....😊
Sajnálom, hogy végül elrontottuk a szülinapi heted, de legalább tényleg lehetett látni, hogy jó D ellen is tud a Titans...még ha persze más offense talán nem is ad ennyi lehetőséget!
Klaci79
Jaaaa, így már értem. 😊
A kerek szülinapomhoz már csak ez a meccs hiányzott, de hát ez van, nem lehet mindig nyerni. 😛 De nem panaszkodom, mert a rossz kezdés ellenére izgalmas, jó kis derbi lett belőle. Így ki lehet kapni, még ha bosszantó is a kihagyott FG miatt. Egy öreg közhellyel élve, reméljük a PO-ban még találkozunk! 😉

Music City Miracle
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 875 — Steelers fan
Egy állítás: Bush nem hiányzott.

Egy kérdés: hol volt Deadpool?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Mikor kezdtünk utoljára 6:0-al? 😊
bcsarli
mint 5-0
1978....akkor 7-0 volt a vége
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 332 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mikor kezdtünk utoljára 6:0-al? 😊

több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Henry királysága a mi területünkre nem terjed ki szerencsére.Azért a 3. negyed elejéig,ameddig nem volt az a benézett hosszú play,Tannehill kb 50 yardon volt 50%-os pontossággal,azzal szépen felhoztuk a statjait is és az önbizalmát is,egyébként ő sem nyújtott extrát csupán kihasználta a sec hibáit.A 3. INT előtti play érdekes volt,vissza sem nézték,nem is ismételték azt a bizonyos off pi-t.Ben nyakába max csak azt lehet varrni,az első amolyan minden-mindegy volt a 2. pedig egy felpattanó.
Lényeg a W,ki nem állhatom az ominózus 2008-as eset óta ezt a TT taposó hordát.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Diontae bokasérülés, azt mondta jó lesz jövő hétre....szóval nem ACL szerencsére
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Spinalle játszott az utolsó play-ben, ha jól láttam. Remélem semmi komoly
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Nagyon szimpatikus a srác 😀
Rob Spillane on running into Derrick Henry:

"They’re on the one yard line, they’ve got a 250 pound running back, there’s no going slow into the whole. I took all my force with me and TJ was there with me and we were able to bring him down.”
Klaci79
TJ....dehogy...Ez Spillane volt egy az egyben....hihetetlen.....
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Elvesztettük a TO csatát....visszahoztuk őket, de szerintem most annak kell örülni, hogy így tudunk játszani, ahogy az első félidőben és annak is, hogy mikor visszajöttek, megvolt a kritikus stop. Az ST pedig szépen odaért a végén a rugásra, sietnie kellett Gostkowksinak.

Az persze nem jó, hogy a második félidőben az O és Ben besült, de ebből kell tanulni.

6-0....nem gondoltam volna, hogy a Ravens week így indul....
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nagyon szimpatikus a srác 😀
Rob Spillane on running into Derrick Henry:

"They’re on the one yard line, they’ve got a 250 pound running back, there’s no going slow into the whole. I took all my force with me and TJ was there with me and we were able to bring him down.”
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
A 2. félidőt simán elvesztettük 17-3-ra. Egyrészt, mert többször is túl agressziv volt az O playhívás, és a 1st down helyett egyből az endzonet támadtuk, és mindig sikertelenül.

Másrészt pedig talán azért, mert az O a félidei elemzés után érdemben nem tudott változtatni.

A D azért hozta az elvárhatót, komolyan limitálták Henryt, és az 1 big playen kívül nagy gáz nem volt, de az is egyéni hiba volt szerintem, Minkah elrontotta a szerelést.

Ez nagyjából egyenlő erők küzdelme volt, mi sem érdemeltük meg jobban mint a Titans. Nálunk is voltak hibák, náluk is, a döntő pillanatban ők hibáztak, hát ez ennyin múlott.

Ravens week !!!

Szerkesztette: Jan
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Megcsináltuk, meghoztuk, behúztuk......Spillane kapcsán remélem nem nagy a baj.....de az a stop....te jóég.......

Ami egyedül bánt az Minkah......nem ezért tradeltünk az biztos......de remélem ő is megembereli magát....

Totális dominancia az első félidőben, majd leállás a másodikban, de a végén visszajött az a sok pech a meccs során. Fura, de szerintem, ha megcsináljuk az FG-t végigmennek TD-re. Kicsit kiengedtek, hogy 3 pont már OT-t ér azt éreztem. Mi voltunk az első csapat, aki Henryt limitálni tudta. Viszont Tannehill egészen jól osztogat úgy, hogy az ellenfél igazából Henryt akarja mindig megálíltani.
Klemó
Gratula a győzelemhez, egy jó meccset nyertetek meg nagy csatában!
Annyi, hogy ezt a sok pechet azért nem értem, pláne hogy az első félidőben két fumblit megúsztatok. Egyszer ide pattant a labda, egyszer oda, van ez így néha.
Nandito
Azért az mindig más, ha egy játékos a saját lasztit tudja összeszedni, mint pl a Tannehill fumble vagy a JuJu kezéből kipattanó int....😊
Sajnálom, hogy végül elrontottuk a szülinapi heted, de legalább tényleg lehetett látni, hogy jó D ellen is tud a Titans...még ha persze más offense talán nem is ad ennyi lehetőséget!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Spillane sérülése nem tudom mennyire komoly, de mindenképp trédelni kell valakiért jövő héten
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Megcsináltuk, meghoztuk, behúztuk......Spillane kapcsán remélem nem nagy a baj.....de az a stop....te jóég.......

Ami egyedül bánt az Minkah......nem ezért tradeltünk az biztos......de remélem ő is megembereli magát....

Totális dominancia az első félidőben, majd leállás a másodikban, de a végén visszajött az a sok pech a meccs során. Fura, de szerintem, ha megcsináljuk az FG-t végigmennek TD-re. Kicsit kiengedtek, hogy 3 pont már OT-t ér azt éreztem. Mi voltunk az első csapat, aki Henryt limitálni tudta. Viszont Tannehill egészen jól osztogat úgy, hogy az ellenfél igazából Henryt akarja mindig megálíltani.
Klemó
Gratula a győzelemhez, egy jó meccset nyertetek meg nagy csatában!
Annyi, hogy ezt a sok pechet azért nem értem, pláne hogy az első félidőben két fumblit megúsztatok. Egyszer ide pattant a labda, egyszer oda, van ez így néha.

Ja, még annyi, hogy Tannehill nagyon alul van értékelve, de ez nem gond, mert mikor hozzánk jött, én is így álltam hozzá. 😊 De mióta látom játszani, azóta tudom, hogy sokkal több van benne, mint amilyen kép kialakult róla.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle