Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Már júliusban tudták 😊

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
inkább Nelson tavaji formáját kéne visszahozni, asztnemláttavalaki?
sutianap
Nem ilyenkor kell villogni, hanem télen, amikor eldőlnek a dolgok. Aki ilyenkor van csúcsformában, az januárra kipukkad. Nyugodtság legyen, majd előkerül a tavalyi Nelson is. 😊
Jan
Ez így van, de a hétvégére mondhatnák a srácoknak, hogy tél van 1 napra, mert fontos mérkőzés következik. 😊
Reggio1914
Akkor a heti jelszó!:
Winter Is Coming 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Szerintem a vasas az eselyesebb, es a jobb formaban levo es minden szinten kiegyensulyozottabb ereju garda.

A teljes kiutesunktol max a szoros barki gyozelmeig latom a meccs kimenetelet.

A fontossagot nem latom viszont. A PO-ert nem egymast kell elverni, a csoportfgyozelem meg iden nem nez ki igazi elonynek. Persze mindketto garda mindent meg fog tenni a W erdekeben, mert azert tobbrol szol ez a racionalitason tul. Serules ne legyen.

Ugyanazzal kuldenem ki a sracokat ahogy a KC ellen tettem volna. Vissza az alapokhoz es nem szamit a vegeredmeny ( JH | es a KC | maskeppen gondolta 😊)

Jo lenne szorakozni a meccsen es nem mergelodni ( azert kicsi eselyt latok ra )
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
inkább Nelson tavaji formáját kéne visszahozni, asztnemláttavalaki?
sutianap
Nem ilyenkor kell villogni, hanem télen, amikor eldőlnek a dolgok. Aki ilyenkor van csúcsformában, az januárra kipukkad. Nyugodtság legyen, majd előkerül a tavalyi Nelson is. 😊
Jan
Ez így van, de a hétvégére mondhatnák a srácoknak, hogy tél van 1 napra, mert fontos mérkőzés következik. 😊
Reggio1914
azért eddig az őszre sem panaszkodhatunk
Klaci79
Ez is igaz. Akkor eddig minden meccsnap tél? 😊
Reggio1914
Fairy tale.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
inkább Nelson tavaji formáját kéne visszahozni, asztnemláttavalaki?
sutianap
Nem ilyenkor kell villogni, hanem télen, amikor eldőlnek a dolgok. Aki ilyenkor van csúcsformában, az januárra kipukkad. Nyugodtság legyen, majd előkerül a tavalyi Nelson is. 😊
Jan
Ez így van, de a hétvégére mondhatnák a srácoknak, hogy tél van 1 napra, mert fontos mérkőzés következik. 😊
Reggio1914
azért eddig az őszre sem panaszkodhatunk
Klaci79
Ez is igaz. Akkor eddig minden meccsnap tél? 😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
inkább Nelson tavaji formáját kéne visszahozni, asztnemláttavalaki?
sutianap
Nem ilyenkor kell villogni, hanem télen, amikor eldőlnek a dolgok. Aki ilyenkor van csúcsformában, az januárra kipukkad. Nyugodtság legyen, majd előkerül a tavalyi Nelson is. 😊
Jan
Ez így van, de a hétvégére mondhatnák a srácoknak, hogy tél van 1 napra, mert fontos mérkőzés következik. 😊
Reggio1914
azért eddig az őszre sem panaszkodhatunk
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
inkább Nelson tavaji formáját kéne visszahozni, asztnemláttavalaki?
sutianap
Nem ilyenkor kell villogni, hanem télen, amikor eldőlnek a dolgok. Aki ilyenkor van csúcsformában, az januárra kipukkad. Nyugodtság legyen, majd előkerül a tavalyi Nelson is. 😊
Jan
Ez így van, de a hétvégére mondhatnák a srácoknak, hogy tél van 1 napra, mert fontos mérkőzés következik. 😊
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
inkább Nelson tavaji formáját kéne visszahozni, asztnemláttavalaki?
sutianap
Jöhetne a tavalyi Minka is 😊

több mint 3 éve
gedam 5 700
Dez Bryant was wearing a No.11 scout team jersey in today’s practice, meaning he’s playing the role of Chase Claypool this week.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
inkább Nelson tavaji formáját kéne visszahozni, asztnemláttavalaki?
sutianap
Nem ilyenkor kell villogni, hanem télen, amikor eldőlnek a dolgok. Aki ilyenkor van csúcsformában, az januárra kipukkad. Nyugodtság legyen, majd előkerül a tavalyi Nelson is. 😊
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
inkább Nelson tavaji formáját kéne visszahozni, asztnemláttavalaki?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Csakis akkor gondolnám a Sutton üzletet validnak, ha ILB-t szerzünk csereképpen...egyébként pickért a biztos nickel pozit most feladni, hogy Bush sincs őrültség....

Én nagyon élvezem nézni ezt a D frontot...semmi szükség itt JJ-re. Elképesztően komplettek vagyunk és nagyon sokféleképpen tudunk veszélyesek lenni és ezt Butler nagyon érti. Ha a SEC csak megközelítené a tavalyi formáját, akkor azt gondolom, hogy reménykedhetnénk sok szépben...
Klemó
Magam is így gondolom, hiszen 1-2-3.kört úgysem kapnánk, akkor meg minek egy ilyen évben a jó beugró embereket elcserélni.
De igen, Spillane teljesitmenyetol függetlenül is egy ILB nagyon kellene, mert vékonykák vagyunk egy fontos poszton, Suttonnak pedig így még komoly értéke lehetne.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Nekem még van egy olyan álmom, hogy JJ-t elhozzuk a Texanstól valahogy.
tenorx
Az elég nagy luxus lenne.
Inkább ILB-t hoznék, ha nem is kezdőt, de valami használhatót, rotációba.
Jan
Nem racionális álom 😊
tenorx
vetminért persze jöhet(ne).... 😊
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem még van egy olyan álmom, hogy JJ-t elhozzuk a Texanstól valahogy.
tenorx
Az elég nagy luxus lenne.
Inkább ILB-t hoznék, ha nem is kezdőt, de valami használhatót, rotációba.
Jan
Nem racionális álom 😊
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Csakis akkor gondolnám a Sutton üzletet validnak, ha ILB-t szerzünk csereképpen...egyébként pickért a biztos nickel pozit most feladni, hogy Bush sincs őrültség....

Én nagyon élvezem nézni ezt a D frontot...semmi szükség itt JJ-re. Elképesztően komplettek vagyunk és nagyon sokféleképpen tudunk veszélyesek lenni és ezt Butler nagyon érti. Ha a SEC csak megközelítené a tavalyi formáját, akkor azt gondolom, hogy reménykedhetnénk sok szépben...
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Nekem még van egy olyan álmom, hogy JJ-t elhozzuk a Texanstól valahogy.
tenorx
Az elég nagy luxus lenne.
Inkább ILB-t hoznék, ha nem is kezdőt, de valami használhatót, rotációba.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem még van egy olyan álmom, hogy JJ-t elhozzuk a Texanstól valahogy.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Állítólag Cam Suttont áruljuk.
Nagyon jó kis slot cb, de idén az ő és Hilton szerződése is lejár, megtartani úgyse tudnánk.
Most Hilton újra elérhető lesz hétvégén, úgyhogy kár lenne a kispadon tartani Suttont. De gyanítom annyit nem fognak adni érte, hogy jó szájíze legyen az embernek...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/steelers/photos/a.10150103322384905/10159066700244905/?type=3&source=48
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A 2. felido kezdete. Watt egy zseni. Titans jo hivas, jol nez ki a megtevesztes, Watt-nak nem lenne papiron koze a jatekhoz. Csak nem kapta meg a memo-t 😊
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Összefoglaló alapján végignéztem ezt az őrült meccset, a kulcsszituk:

1.negyed:

3&15 - saját endzone előtt Tannehill majdnem INT-et dob Suttonnak (7-0)
2&4 Conner hátrapassz

2. negyed:
2&10 Claypool jet sweepnél elejti, szerencsére senkitől nem zavartatva összeszedi (7-0)
3&9 Humphries cirkuszi elkapás flipperezéssel (14-0)
2& goal Tannehill fumble, ami saját Ol kezébe pattog (14-7 lett utána)
2&10 Juju endzoneban TD-t ejt a free playnél, így csak FG-ig jutunk (17-7)
3&5 Tannehill majdnem INT2 a saját 20-on (17-7), majd Ray-Ray punt return
és utána TD (24-7)

4&3 punter majdnem INT-et dob Suttonnak saját térfélen, de illegal man downfield miatt mi jövünk
1&10-nél off line büntetés, ezért kiszorulunk FG távból, BigBen hail mary int (félidő: 24-7)

3. negyed:
3&16 Tannehill saját 35 környékén majdnem INT3 Edmundsnak, triple coverbe dobja
saját drive elmegy redzone-ba, Claypool -onDPI, de csak FG-ig jutunk (27-7)

1&10 BB felpattanó INT Jayon Brown szedi össze, környékén pont egy OL sem kalimpál
Minkah blown cover +missed tackle AJ Brownon - home run TD (27-14)

nekünk 3@out, utána a hosszú drive-jukat 50+ FG-n tartjuk (27-17)

3&10 BB majdnem INT Juju-nak, helyette puntolunk

4.negyed:

12:12 2&6 AJ Brown forró krumpli elkapása, majd Henry fut@fut - stonewall védekezés Spillane-től
10:15 4& goalnál Minkah holding, aut. FD és TD (27-24)

10:13-tól 2:40-ig megesszük az időt a "Juju drive-al"

2:45 környéke 3&2 redzoneban Claypool OPI
2:40 3&12 BB INT; gyakorlatilag JUJU már TD-t fogott

0:56 1&10 Thill intentional groundingra kényszerítve
0:24 EZ passz Corey Davisnek hosszú
0:19 4&13 Gost missed FG (final: 27-24)

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Idepofatlankodva eg par sekelyes dolog.

A meccsnek azert is volt ekkora kontrasztja, mert az elejen minden teren minden osszejott. Rovidjatekos drive igy viszont 9 percig tartott raadasul TD-vel, rogton hiba a Titans-nel es 2 and 14. A tudatos dolgoktol a pici szerencseig minden bejott. Kesobb a szerencse is inkabb oket partolta es bizony a terv szerinti hosszabb jatekok nem jottek be. A kovetoben olvastam hogy o az atadastol fuggoen tamadja a QB-RB-t. Ez olyan Wyatt fele mondas volt mikor a Pats LB "reagaltak a jatekra" tavaly. Nem irtam oda, mert valoszinuleg nem volt beelyezve es a meccs heveben akar tunhetett ugy is. Ettol fuggetlenul Watt DPOY. Hihetetlen a figura, a ravens hosszu orak gyakorlasaval probalja elerni hogy szabad ember tamadhassa a QB-t, erre jon emberunk es az OL tudja hogy o az embere es ugy megy at rajta mintha hozza se erne. Ez olyan mintha golfban elsore beutod.
Tetszett hogy azt mondta a D hogy A-B gap le van zarva.

Az MVP nalam az OL. Hozza nem fertek BB-hez 4-5 emberes nyomasbol ( a ritka pillanatok inkabb BB hibaja volt ). Raadasul nagyon jol dolgoztak a futasnak is, Conner-nek kovetni kellett a nagyfiukat. Es bar o nem a kedvencem, de amikor "egy eletem egy halalom" mentalitassal jatszik akkor jon a plusz tole is.
Amig a fal igy dolgozik addig a WR corps sok D-t le fog izzasztani.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
5,5 pontos underdog a csapat
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Laci Én meg amondó vagyok, hogy ami megy azt kell csinálni. Claypool volt hypeolva nagyon az elmúlt meccseken és kézenfekvő volt most JuJu-t és Johnsont célozni. Ami meg megy, azon minek változtatni, csináltuk. Azzal viszont egyetértek, hogy sokkal konzervatívabban kellett volna játszanunk 20 pontos vezetésnél, tele playaction figurákkal, de ott meg úgy gondoltuk azt fogják jobban. Feljavult a Titans D-je nagyon a másodikban, mindenhova odaértek, belepiszkáltak.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
talaltatok mar barmifele melyelemzest az elso es masodik felido kontrasztjanak miertjere?
xtaki
Nem tudom lesz e ilyen vagy nem, de amit én láttam az leegyszerűsíti a dolgot...legalábbis számomra 😀
Az első félidőben lényegében minden bejött, akármilyen fegyverhez nyúlt a csapat. Ráadásul kicsit olyan demoralizáló volt ez, amikor 7/7 a 3. kísérletek aránya, akkor mindenki csak csettint egyet, hogy ez igen.
Lényegében a hail mary-ig minden bejött, talán ott az a false start nem kellett volna, akkor jön még egy fg.
Egyébként olyan magas szinten játszott az offesne, amihez nem is vagyunk hozzászokva. A defense meg azért nem, mert olyan hamar lezavarták Henry-éket, hogy nem tudtak mutatni semmit.
Amikor pedig ilyen magas szinten játszol, szinte törvényszerűen jönnek elő olyan hibák, amik egy szorosabb mérkőzésen, jobb koncentrációnál kevésbé fordulnak elő. Mint pl az olyan int, mint a 2. ami felpattant egy gyors játéknál, mielőtt Johnsonhoz került volna a labda.
Ráadásul ne felejtsük el, hogy a Titans játéka az első félidei nulláról elmozdult és ilyenkor a mi egy-egy hibánk, mint pl Minkah Fitzpatrick holdingja 4. kísérletnél az endzone előtt, eléggé nehezen feldolgozható.
Vagyis lélektanilag is nehéz pillanat, amikor 30 percig minden összejön, majd szinte semmi, és igen, ebben van némi rossz felfogású playhívás is:
egy qb aki olyan csapatot vezet, amely a mérkőzés egy adott pontján 20 ponttal vezet, az ne passzoljon 49-et! ne passzoljon, főleg amikor egyébként 4,1 yardos átlaggal megy a futás

Szóval szerencsére nincs nagy gond, mert tudjuk, hogy tudunk ennél jobban is játszani, illetve időben érintett meg minket a vereség szele, de mégse tomboló hurrikánként csapott le, 20 pontos vezetés után.
Ami egy picit zavart, hogy az elmúlt hetek negatív média hype-ja miatt muszáj volt JuJu-t játszani rengeteget, hogy lássa mindenki nincs nagy gond, illetve az sem egészséges, hogy Johnson felé is 15 labda ment! Kicsit jobban kellene szétszórni ezeket a labdákat, bár az ilyen felpattanó int-k bármikor benne vannak egy olyan játékban, ahol 49-et passzol a QB.