Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 4 éve
Ez a meccs Butleren "ment el" és az ő D personel-jén. Az, hogy a híresen leggyengébben passzoló csapat ellen nem a futásokat zárjuk és így messze a legtöbbet ellenünk futnak az egy olyan meccsen, ahol backup QB van az O oldalon egyszerűen megengedhetetlen. Ezt a meccset 7-0 után menedzselni kellett volna, lezárni a hosszú passzok lehetőségét és a futást. Az egyetlen missmatch lehetőséget kínáltuk fel, ami létezhet és ezzel a Lions élt is. Persze nyilván lehet mondani, hogy mi van, ha nem hibázunk el minden második szerelést, de Bush-ék védelmére el kell mondani, hogy folyamatosan a nagy mackók takarították őket az első félidőben, miközben Mr. Bambaarc ezt az oldalvonalnál nézte.Az O kapcsán persze nem értem, hogy ha érződik, hogy Rudi képes lábon megoldani, akkor a második félidőben egy-egy playben miért nem építünk erre, mikor látszódott, hogy a dobások kapcsán teljesen homály lett az emberünk? Ne legyen kérdés ugyanis, hogy itt a Canada O is vizsgázott. Most volt egy mobilisabb QB és lehetett volna szépen mozgatni, építkezni és ez még jól is állt Rudinak. Az ugyanis, ahogy áll a zsebben és ahogy jönnek felé....hát no.....
több mint 4 éve
Szerintem a Steelers egyébként messze nem néz ki annyira rosszul, mint amennyire tegnap láttuk. (vagy előtte, vagy azelőtt)Eddig is tudtuk, hogy Rudi max egy csere QB, tegnap ismét láttuk, hogy miért. De mindezek ellenére is ott volt a lehetőség DJ és Pat kezében is, de mindkettőt elcsesztük.
A nagy problémák a falakban vannak, amivel viszont foglalkozni kell, bár esküszöm, egészen jól nézett ki az OL a sérülések után. Haeg és Hassanauer is jól szállt be. Bár a futásblokkolás éppen olyan rossz volt, mint szokott, de legalább Rudinak volt ideje.
Védőfalban Alualu kiválásával várható volt a baj. Tuitt és Alualu két kibaszott jó játékos és egyik sincs. Nem véletlen, hogy Cox-ért is mentünk volna.
Butler pedig képtelen megoldani ezt a feladatot gyengébb személyzettel. Amikor végre rájött, hogy felesleges levinni a nagy embereket, mert úgyse lesz passz, akkor már jól működött a futásvédekezés, csak éppen ez baromi sokba került.
Arról mondjuk nem Butler tehet, hogy Bush megint árnyékra vetődött és egy szerelést nem tud megcsinálni a pali. Akárcsak sokszor Edmunds vagy Fitz.
Green 4!!! alkalommal adta fel magasan a labdát, egyszer túl is dobta Rudit, de minden meccsen van 1-2 hasonló megmozdulása. Jövőre lehet konkrétan centert kellene nézni, Green-t pedig kirakni RG-be.
Sajnos labdát nem szerzünk, de adjuk el szorgalmasan. Nyilván a Chargers ellen ez egy teljesen más mérkőzés lesz. Hogy ki játszik azt nem tudom, mert Dotson, Turner, Watt nagyon kétségesnek tűnt, akárcsak Claypool.
több mint 4 éve
Mert elvileg Steelers szurkoló vagy
több mint 4 éve
Trubi sztem akkor lenne jó itt ha egy potens O szemléletű HC lenne itt vagy egy igazán jó OC.Bennel ez a csapat nyer még mérkőzéseket, s akkor jöhet majd a kérdés, hogy 15-18. hely környékéről megnézed ki esik le a drafton, vagy esetleg megpróbálsz, akár egy 2023-as első kört beáldozva feljebb menni top 10-be.Én komolyan megnézném Trubiskyt. Látjuk, hogy Nagy elég nagy fék Fieldsen is, ki tudja mi lehetne a jó öreg Mitchben, ha már Tomlin lehet kukázni akar draft helyett.
Vagy szétnézel a szűk piacon.
Mitchell Trubisky. Bármennyire is korlátolt, annál azért több van benne, mint amit a Bearsben sikerült kisajtolni belőle.
tüsi91
De ja, én nem örülök a győzelmeknek őszintén, mert top10be csak könyebb QBt húzni, mint 10-25 között 😕
tenorx
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 4 éve
rocsderbi...minek neztem meg.
több mint 4 éve
Bennel ez a csapat nyer még mérkőzéseket, s akkor jöhet majd a kérdés, hogy 15-18. hely környékéről megnézed ki esik le a drafton, vagy esetleg megpróbálsz, akár egy 2023-as első kört beáldozva feljebb menni top 10-be.Én odaadnám a helyükben fél Pittsburgöt Rodgersért, azonnal SB esélyessé válna ez a csapat. Pont ugyanazt tenné mint a GB kerettel, a középszerből top5öst csinálna azonnal.
Vagy szétnézel a szűk piacon.
Mitchell Trubisky. Bármennyire is korlátolt, annál azért több van benne, mint amit a Bearsben sikerült kisajtolni belőle.
tüsi91
Szerkesztette: davemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Bennel ez a csapat nyer még mérkőzéseket, s akkor jöhet majd a kérdés, hogy 15-18. hely környékéről megnézed ki esik le a drafton, vagy esetleg megpróbálsz, akár egy 2023-as első kört beáldozva feljebb menni top 10-be.Én komolyan megnézném Trubiskyt. Látjuk, hogy Nagy elég nagy fék Fieldsen is, ki tudja mi lehetne a jó öreg Mitchben, ha már Tomlin lehet kukázni akar draft helyett.
Vagy szétnézel a szűk piacon.
Mitchell Trubisky. Bármennyire is korlátolt, annál azért több van benne, mint amit a Bearsben sikerült kisajtolni belőle.
tüsi91
De ja, én nem örülök a győzelmeknek őszintén, mert top10be csak könyebb QBt húzni, mint 10-25 között 😕
több mint 4 éve
Sorsolás egy dolog.Bennel ez a csapat nyer még mérkőzéseket, s akkor jöhet majd a kérdés, hogy 15-18. hely környékéről megnézed ki esik le a drafton, vagy esetleg megpróbálsz, akár egy 2023-as első kört beáldozva feljebb menni top 10-be.Ad1: nézd meg a sorsolásunk, nem nagyon lesz itt már sok győzelem.
Vagy szétnézel a szűk piacon.
Mitchell Trubisky. Bármennyire is korlátolt, annál azért több van benne, mint amit a Bearsben sikerült kisajtolni belőle.
tüsi91
Ad2: furán írod, hogy Matt Ryan vagy Mariota.
Szokol
Mariota és Trubisky kapcsán én nem tudom egyértelműen kitenni a relációt. Ryanre meg nem tudom mennyire van reális esély.
több mint 4 éve
Bennel ez a csapat nyer még mérkőzéseket, s akkor jöhet majd a kérdés, hogy 15-18. hely környékéről megnézed ki esik le a drafton, vagy esetleg megpróbálsz, akár egy 2023-as első kört beáldozva feljebb menni top 10-be.Ad1: nézd meg a sorsolásunk, nem nagyon lesz itt már sok győzelem.
Vagy szétnézel a szűk piacon.
Mitchell Trubisky. Bármennyire is korlátolt, annál azért több van benne, mint amit a Bearsben sikerült kisajtolni belőle.
tüsi91
Ad2: furán írod, hogy Matt Ryan vagy Mariota.
több mint 4 éve
Bennel ez a csapat nyer még mérkőzéseket, s akkor jöhet majd a kérdés, hogy 15-18. hely környékéről megnézed ki esik le a drafton, vagy esetleg megpróbálsz, akár egy 2023-as első kört beáldozva feljebb menni top 10-be.Vagy szétnézel a szűk piacon.
Mitchell Trubisky. Bármennyire is korlátolt, annál azért több van benne, mint amit a Bearsben sikerült kisajtolni belőle.
több mint 4 éve
gedam
6 508
rudival is megvolt, elvitte a csapatot lőtávolba csak az elkapók nem akarták megtartani a labdát.BB-vel ez a meccs megvan, nem kell ragozniGyön vissza Ben. Nem gondoltam volna idén hogy ennek örülni fogok 😊nem rudi volt a legrosszabb ma nálatok.
bcsarli
gedam
Willie Parker
több mint 4 éve
Rengeteg drop, fumble... Fejben ha nincs ott a egy csapat... De Rudi akkor is gyenge! 😊Gyön vissza Ben. Nem gondoltam volna idén hogy ennek örülni fogok 😊nem rudi volt a legrosszabb ma nálatok.
bcsarli
gedam
több mint 4 éve
BB-vel ez a meccs megvan, nem kell ragozniGyön vissza Ben. Nem gondoltam volna idén hogy ennek örülni fogok 😊nem rudi volt a legrosszabb ma nálatok.
bcsarli
gedam
több mint 4 éve
gedam
6 508
Gyön vissza Ben. Nem gondoltam volna idén hogy ennek örülni fogok 😊nem rudi volt a legrosszabb ma nálatok.
bcsarli
több mint 4 éve
Valahol mondta a 3 eladott labdát is, hát az nagyon bejött sajnos. Nem gondoltam, hogy cserefutókkal ez lesz, Butler megint óriásit hibázott, a végén legalább ő rájött erreÁllítólag megkerestük Beckhamet 😀Idén ne lottóz...
Hello, Odell? This is Kevin Colbert. Want to play for the minimum with no guarantees so we can cut you easily if you act like a jackass? No? Okay, bye
Big Ben-nel tuti buktunk volna, hacsak nem jön valami játékvezetői segítség 😀
Most Rudi jön, ha a Lions szar lesz és elbírjuk a 3 labdaeladásunkat, ami simán benne van, akkor nyerhetünk.
De szerintem ők megszokták, hogy szarok, mi meg mindig azt hisszük, hogy jók vagyunk, ezért a szar szerepet nehezen szokjuk. Így kb 50-50-es meccs.
A legnagyobb baj, hogy a Lions nem is akar majd futni, a secondary meg olyan szar, hogy az elképesztő, így megint szétpasszolnak minket.
Klaci79
Vagy mégis? Az 50-50 bejött. 😀
kittli
több mint 4 éve
Mit akartok, két trap game-ből 4 pont!!!444
több mint 4 éve
Állítólag megkerestük Beckhamet 😀Idén ne lottóz...
Hello, Odell? This is Kevin Colbert. Want to play for the minimum with no guarantees so we can cut you easily if you act like a jackass? No? Okay, bye
Big Ben-nel tuti buktunk volna, hacsak nem jön valami játékvezetői segítség 😀
Most Rudi jön, ha a Lions szar lesz és elbírjuk a 3 labdaeladásunkat, ami simán benne van, akkor nyerhetünk.
De szerintem ők megszokták, hogy szarok, mi meg mindig azt hisszük, hogy jók vagyunk, ezért a szar szerepet nehezen szokjuk. Így kb 50-50-es meccs.
A legnagyobb baj, hogy a Lions nem is akar majd futni, a secondary meg olyan szar, hogy az elképesztő, így megint szétpasszolnak minket.
Klaci79
Vagy mégis? Az 50-50 bejött. 😀
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 4 éve
Gyön vissza Ben. Nem gondoltam volna idén hogy ennek örülni fogok 😊
több mint 4 éve
Chargers idegenben...minden percet ki kell már élvezni, mert január első hetében vége, aztán szeptemberig sírás lesz a foci hiánya miatt
több mint 4 éve
Csak mondom, hogy a Northból mi értük el a legjobb eredményt a fordulóban. Szóval szupából bébi! 😀
több mint 4 éve
Jó hát én sima losst vártam, most megoldotta a csapat, hogy ne kelljen tie breakerekkel baszakodni.
több mint 4 éve
🤡🤡🤡
"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 4 éve
Rossz meccse volt persze, de ő szerintem rookie-ként van egy szinten Chucks-al, szóval én többet látok benne hosszú távon.Megértem, de amit Moore csinált, azt Okorafor is hozta volna 😊Nem biztos, hogy azt látni szeretném 😊Steelers InactivesArra vagyok kiváncsi, hogy vajon Banner játszik, vagy csak csereként?
No. 11 WR Chase Claypool
No. 25 CB Ahkello Witherspoon
No. 26 RB Anthony McFarland
No. 45 LB Buddy Johnson
No. 67 C B.J. Finney
McFarland ma sem része a gameplan-nek.
Spy
Moore múlt heti játéka szörnyű volt, nem csodálkoznék ha az eredeti szerint Okorafor kezdene LT-ben.
Klaci79
Szerintem Finney inaktív, nem egészséges, így Banner kapott sisakot.
Spy
Klaci79