Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
5,5 pontos underdog a csapat
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Laci Én meg amondó vagyok, hogy ami megy azt kell csinálni. Claypool volt hypeolva nagyon az elmúlt meccseken és kézenfekvő volt most JuJu-t és Johnsont célozni. Ami meg megy, azon minek változtatni, csináltuk. Azzal viszont egyetértek, hogy sokkal konzervatívabban kellett volna játszanunk 20 pontos vezetésnél, tele playaction figurákkal, de ott meg úgy gondoltuk azt fogják jobban. Feljavult a Titans D-je nagyon a másodikban, mindenhova odaértek, belepiszkáltak.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
talaltatok mar barmifele melyelemzest az elso es masodik felido kontrasztjanak miertjere?
xtaki
Nem tudom lesz e ilyen vagy nem, de amit én láttam az leegyszerűsíti a dolgot...legalábbis számomra 😀
Az első félidőben lényegében minden bejött, akármilyen fegyverhez nyúlt a csapat. Ráadásul kicsit olyan demoralizáló volt ez, amikor 7/7 a 3. kísérletek aránya, akkor mindenki csak csettint egyet, hogy ez igen.
Lényegében a hail mary-ig minden bejött, talán ott az a false start nem kellett volna, akkor jön még egy fg.
Egyébként olyan magas szinten játszott az offesne, amihez nem is vagyunk hozzászokva. A defense meg azért nem, mert olyan hamar lezavarták Henry-éket, hogy nem tudtak mutatni semmit.
Amikor pedig ilyen magas szinten játszol, szinte törvényszerűen jönnek elő olyan hibák, amik egy szorosabb mérkőzésen, jobb koncentrációnál kevésbé fordulnak elő. Mint pl az olyan int, mint a 2. ami felpattant egy gyors játéknál, mielőtt Johnsonhoz került volna a labda.
Ráadásul ne felejtsük el, hogy a Titans játéka az első félidei nulláról elmozdult és ilyenkor a mi egy-egy hibánk, mint pl Minkah Fitzpatrick holdingja 4. kísérletnél az endzone előtt, eléggé nehezen feldolgozható.
Vagyis lélektanilag is nehéz pillanat, amikor 30 percig minden összejön, majd szinte semmi, és igen, ebben van némi rossz felfogású playhívás is:
egy qb aki olyan csapatot vezet, amely a mérkőzés egy adott pontján 20 ponttal vezet, az ne passzoljon 49-et! ne passzoljon, főleg amikor egyébként 4,1 yardos átlaggal megy a futás

Szóval szerencsére nincs nagy gond, mert tudjuk, hogy tudunk ennél jobban is játszani, illetve időben érintett meg minket a vereség szele, de mégse tomboló hurrikánként csapott le, 20 pontos vezetés után.
Ami egy picit zavart, hogy az elmúlt hetek negatív média hype-ja miatt muszáj volt JuJu-t játszani rengeteget, hogy lássa mindenki nincs nagy gond, illetve az sem egészséges, hogy Johnson felé is 15 labda ment! Kicsit jobban kellene szétszórni ezeket a labdákat, bár az ilyen felpattanó int-k bármikor benne vannak egy olyan játékban, ahol 49-et passzol a QB.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Igazából az az érdekes, hogy 6-0. de eddig csakis a Browns ellen játszottunk a labda mindkét oldalán, és egyenletesen jól.

Nagyon kiváncsi leszek viszont a Ravens csatára. Amennyire a Browns elleni must win volt, ez most inkább erőfelmérő lesz és sokkal inkább azután a következő 3 meccs lesz az, amelyet be kell húznunk, hogy az év végi nehéz hajrá elé legyen "tartalék" a PO-hoz.

Továbbra is azt mondom, hogy a csoport legjobb csapata a Ravens, de nagyon kíváncsi leszek mit tudunk ellenük nyújtani.
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Dobbsnak milyen funkciója van a csapatnál? Igen sokat mutogatták!
steelwolf
Ő az agy a QB room-ban a két füstölgő puskacső mellett...

Egyébként jó ez így, az ilyen hard fought meccsek építik a csapatot. Ebben kijöttek a hibáink, edzőké, játékosoké, lehet videózni, javítgatni. Egy blowout-ból nem sok mindent lehet tanulni, csak annyit, hogy a bab is hús. Az meg nagy pofonban szokott végződni.

Jó volt ez így (ha meccs közben nem is így gondoltam) mert ilyen is kell.
A Spillane stop-ot élőben nem láttam, de ez klasszik ILB play volt. A legjobb része a football-nak, amikor egy ILB és FB (Henry FB méret) találkozik a lyukban. Itt nincs kecmec, aki nagyobbat és pontosabban üt, az győz. Nyílt sisakos küzdelem. Komoly. Van úgy, hogy az ember akkorát üt, hogy belesérül, ezt hívják úgy hogy szív.

De szerencsére ő nem sisaktetővel csinálta, nagyon szépen jó technikával borított.
Szurkolok a vállának.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
talaltatok mar barmifele melyelemzest az elso es masodik felido kontrasztjanak miertjere?
xtaki
Igen, a meccs utáni tájékoztatón megkérdezték erről Tomlint, aki azt válaszolta, hogy ilyen a football. Ez a hivatalos magyarázat a kérdésre. 😊

Az én magánvéleményem, amit az eredménykövetőben is írogattam, hogy ha sokkal vezetünk, akkor O oldalon nem nagyon van ok a változtatásra, mert mit akarsz finomhangolni, ha minden driveot pontokkal fejezel be, RZ O is rendben van, megy a passz, megy a futás, akkor mit változtatnál?

Viszont az ellen D erre reagál, szünetben elvégzik a korrekciókat, és a 3. negyedre teljesen máshogy jönnek ki. Ilyenkor megtorpan az O, és nekik is reagálni kell a megváltozott D-re. Ha sikerül, akkor a vége megint a miénk, ha nem sikerül, akkor feljön az ellenfél. Persze ez nem csak velünk van így, sokszor látunk teljesen ellentétes félidőket másoknál is.
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
talaltatok mar barmifele melyelemzest az elso es masodik felido kontrasztjanak miertjere?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Dobbsnak milyen funkciója van a csapatnál? Igen sokat mutogatták!
steelwolf
Nincs több, mint 3.számú QB, csak éppen sokat szokott beszélgetni Big Bennel és pl múltkor a Washington TD-t is ő mondta be, hogy milyen játék legyen.
Tudjuk, hogy nagyon okos a srác, ha ezen múlna valószínűleg nagy játékos lenne, így meg akar edzői karrier is állhat majd előtte, hacsak nem akar inkább mérnökként dolgozni a jövőben.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Dobbsnak milyen funkciója van a csapatnál? Igen sokat mutogatták!
több mint 3 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Watt hihetetlen volt, nem hittem el, megy a move, elindul a leader block, s mint az árnyék jön T.J. ugymegette Kellyt, hogy még tejfölös volt a bajsza mikor elkapta az egeret.
Koner is jól nyomta nem tudom mért hanyagoltuk a másodikban, remélem Ben magáhoznyúl, hagyatkozzunk csak a scriptre a superherot tartogassuk Cantonra.

Kimentem aterazzára ordibálni azéccakával, me nem hittem el hogy ijenszintű mákerizmus létezik, mint a Titansé, minden odapattant, ha kiköpöm a rágóm, azis. Megnyugtatásomra, a legvégére efogyott a mák...
sutianap
Azé minket is szerecc még nem?? 😊
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Watt hihetetlen volt, nem hittem el, megy a move, elindul a leader block, s mint az árnyék jön T.J. ugymegette Kellyt, hogy még tejfölös volt a bajsza mikor elkapta az egeret.
Koner is jól nyomta nem tudom mért hanyagoltuk a másodikban, remélem Ben magáhoznyúl, hagyatkozzunk csak a scriptre a superherot tartogassuk Cantonra.

Kimentem aterazzára ordibálni azéccakával, me nem hittem el hogy ijenszintű mákerizmus létezik, mint a Titansé, minden odapattant, ha kiköpöm a rágóm, azis. Megnyugtatásomra, a legvégére efogyott a mák...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Ezt nem láttam a meccsen, de most jót röhögtem rajta. 😀

Music City Miracle
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
 twitter.com/i/status/1320471940080029698
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Egy állítás: Bush nem hiányzott.

Egy kérdés: hol volt Deadpool?
Szokol
Egy kissé furcsa, de mégis igaz. Claypool játszatása nagyban függ DJ-től. Ha DJ van, elsőre őt és JuJu-t keresi BB. Mivel DJ rendszeresen üresre tudta játszani magát és JuJu is, nem ment az olvasás Claypool-ig. Max Ebron. De Washington sem kapott labdát.
Pedig volt egy eset, ahol ha megdobja Claypoolt, tuti TD, de nagyon ritka, hogy eljussunk a 4. elkapóig.
Én is jobban szórnám szét a labdákat, de JuJu és Diontae 18 labdát kaptak, Ebron meg 6-ot. Nem tudom egyébként, hogy mennyire fogták meg Claypoolt, mert csak arra egy játékra emlékszem, amikor középen töküres volt.
Amúgy sack-elni nem sikerült BB-t és túl nagy nyomás sem volt, de a két elkapó hamar üresre játszotta magát és így nem kellett Claypool.
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Megcsináltuk, meghoztuk, behúztuk......Spillane kapcsán remélem nem nagy a baj.....de az a stop....te jóég.......

Ami egyedül bánt az Minkah......nem ezért tradeltünk az biztos......de remélem ő is megembereli magát....

Totális dominancia az első félidőben, majd leállás a másodikban, de a végén visszajött az a sok pech a meccs során. Fura, de szerintem, ha megcsináljuk az FG-t végigmennek TD-re. Kicsit kiengedtek, hogy 3 pont már OT-t ér azt éreztem. Mi voltunk az első csapat, aki Henryt limitálni tudta. Viszont Tannehill egészen jól osztogat úgy, hogy az ellenfél igazából Henryt akarja mindig megálíltani.
Klemó
Gratula a győzelemhez, egy jó meccset nyertetek meg nagy csatában!
Annyi, hogy ezt a sok pechet azért nem értem, pláne hogy az első félidőben két fumblit megúsztatok. Egyszer ide pattant a labda, egyszer oda, van ez így néha.
Nandito
Azért az mindig más, ha egy játékos a saját lasztit tudja összeszedni, mint pl a Tannehill fumble vagy a JuJu kezéből kipattanó int....😊
Sajnálom, hogy végül elrontottuk a szülinapi heted, de legalább tényleg lehetett látni, hogy jó D ellen is tud a Titans...még ha persze más offense talán nem is ad ennyi lehetőséget!
Klaci79
Jaaaa, így már értem. 😊
A kerek szülinapomhoz már csak ez a meccs hiányzott, de hát ez van, nem lehet mindig nyerni. 😛 De nem panaszkodom, mert a rossz kezdés ellenére izgalmas, jó kis derbi lett belőle. Így ki lehet kapni, még ha bosszantó is a kihagyott FG miatt. Egy öreg közhellyel élve, reméljük a PO-ban még találkozunk! 😉

Music City Miracle
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Egy állítás: Bush nem hiányzott.

Egy kérdés: hol volt Deadpool?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Mikor kezdtünk utoljára 6:0-al? 😊
bcsarli
mint 5-0
1978....akkor 7-0 volt a vége
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mikor kezdtünk utoljára 6:0-al? 😊

több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Henry királysága a mi területünkre nem terjed ki szerencsére.Azért a 3. negyed elejéig,ameddig nem volt az a benézett hosszú play,Tannehill kb 50 yardon volt 50%-os pontossággal,azzal szépen felhoztuk a statjait is és az önbizalmát is,egyébként ő sem nyújtott extrát csupán kihasználta a sec hibáit.A 3. INT előtti play érdekes volt,vissza sem nézték,nem is ismételték azt a bizonyos off pi-t.Ben nyakába max csak azt lehet varrni,az első amolyan minden-mindegy volt a 2. pedig egy felpattanó.
Lényeg a W,ki nem állhatom az ominózus 2008-as eset óta ezt a TT taposó hordát.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Diontae bokasérülés, azt mondta jó lesz jövő hétre....szóval nem ACL szerencsére
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Spinalle játszott az utolsó play-ben, ha jól láttam. Remélem semmi komoly
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nagyon szimpatikus a srác 😀
Rob Spillane on running into Derrick Henry:

"They’re on the one yard line, they’ve got a 250 pound running back, there’s no going slow into the whole. I took all my force with me and TJ was there with me and we were able to bring him down.”
Klaci79
TJ....dehogy...Ez Spillane volt egy az egyben....hihetetlen.....
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Elvesztettük a TO csatát....visszahoztuk őket, de szerintem most annak kell örülni, hogy így tudunk játszani, ahogy az első félidőben és annak is, hogy mikor visszajöttek, megvolt a kritikus stop. Az ST pedig szépen odaért a végén a rugásra, sietnie kellett Gostkowksinak.

Az persze nem jó, hogy a második félidőben az O és Ben besült, de ebből kell tanulni.

6-0....nem gondoltam volna, hogy a Ravens week így indul....
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nagyon szimpatikus a srác 😀
Rob Spillane on running into Derrick Henry:

"They’re on the one yard line, they’ve got a 250 pound running back, there’s no going slow into the whole. I took all my force with me and TJ was there with me and we were able to bring him down.”
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
A 2. félidőt simán elvesztettük 17-3-ra. Egyrészt, mert többször is túl agressziv volt az O playhívás, és a 1st down helyett egyből az endzonet támadtuk, és mindig sikertelenül.

Másrészt pedig talán azért, mert az O a félidei elemzés után érdemben nem tudott változtatni.

A D azért hozta az elvárhatót, komolyan limitálták Henryt, és az 1 big playen kívül nagy gáz nem volt, de az is egyéni hiba volt szerintem, Minkah elrontotta a szerelést.

Ez nagyjából egyenlő erők küzdelme volt, mi sem érdemeltük meg jobban mint a Titans. Nálunk is voltak hibák, náluk is, a döntő pillanatban ők hibáztak, hát ez ennyin múlott.

Ravens week !!!

Szerkesztette: Jan