Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ben 16 int-ből 10 alkalommal AB felé dobott. Na most ez a 10 jövőre 0 lesz...ez már jó 😊
Klaci79
Ezt írtam pár napja, hogy lehet hogy annyit hisztizett ha nem felé mentek a labdák, hogy kényszeresen őt kereste Rhoetlisberger.
bcsarli
- Nem dobsz felém elég labdát bmeg.
- De dobok feléd eleget bmeg.
- Darabra lehet, de sok nem ér el hozzám mert a védőm felé dobod bmeg.
- Ha jól futottad volna a route-ot akkor feléd mentek volna azok is bmeg.
- Jól futottam a route-okat, te nem voltál pontos bmeg.
- Ha járnál edzésre pontosan tudnám merre mozogsz bmeg.
- Ha járnál minicampre, nem lenne szükség a hétközbeni snapekre sem, hogy tudd merre futok bmeg.
- Tudod mit, bmeg? Bmeg magad bmeg!
- Bmeg te magadat bmeg!

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ben 16 int-ből 10 alkalommal AB felé dobott. Na most ez a 10 jövőre 0 lesz...ez már jó 😊
Klaci79
Ezt írtam pár napja, hogy lehet hogy annyit hisztizett ha nem felé mentek a labdák, hogy kényszeresen őt kereste Rhoetlisberger.

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ben 16 int-ből 10 alkalommal AB felé dobott. Na most ez a 10 jövőre 0 lesz...ez már jó 😊
Klaci79
😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ben 16 int-ből 10 alkalommal AB felé dobott. Na most ez a 10 jövőre 0 lesz...ez már jó 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualuval hosszabbítottunk 2 évet
Klaci79
Meglepetés. Ja nem. Örülök, hogy itt is olyan játékossá vált, akire lehet számítani.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ment itt az egóharc, de azt sosem értettem, hogyha valakinek úgy igazán és teljességgel megvan az önbizalma, az önbecsülése és a karizmája, akkor miért rázza szét teljesen fejben, ha beszólnak neki? Magamból kiindulva, az ilyet simán elengedem a fülem mellett...blablablááá

AB-nál valami nagyon szétcsúszott, már az előző offseasonban is voltak koncentrációs és viselkedésproblémái. Nem gondoltam, hogy egy nyilvános fricska eddig juttatja, s gyakorlatilag megőrül. Simán elfogadtam volna, ha a routefutás kritikára visszavág azzal, hogy "öcsém, dobjál pontosabban, akkor elkapom!".Fast Willie
Akkor nem, ha az csak az utolsó csepp a pohárban. Csak azt a mocskot látjuk, ami el is jut a médiáig, de nem tudjuk, hogy csak a jéghegy csúcsa-e, vagy láthatjuk az egész jéghegyet is. Gyaníthatóan csak a csúcsot.

Persze lehet, hogy hirtelen mindenki bedilizett, de nekem valószínűbbnek tűnik, hogy hosszabb ideje egymásra rakódó problémahalmazról lehet szó. Az is elképzelhető, hogy nem egyszerűen a két ember veszett össze (mármint Brown és Ben), hanem az öltöző is belekeveredett. Valamiért pölö Jujut választották meg captainnek vagy mijaszösznek az idény vége felé. Miért? Brown a veterán. Akármilyen jó is a fijatal, amíg a veterán 1300 yardot és 15 TD-t termel, ő marad az alfahím, ez így van mindenütt. Itt meg mégsem így volt. Van pölö pár hónappal korábban az OL elég keményen beleállt Bell-be. NFL játékosok között ez sem szokás. Amikor pénzről van szó, általában minden játékos tartózkodik, nem szól bele, mert egy játékos érdeke minden játékos érdeke. Szóval az is elég érthetetlen volt.

Lehet, hogy nem csak három balerina van, hanem mellettük/mögöttük az öltöző is szakadozik, pártosodik. Van aki ideáll, van aki oda. Vagy nem pártosodik, hanem beállt az egyik mellé. Korábban Bell ellen, most Brown ellen (Ben mellett?). Nem tudom, csak lehetőségeket mérlegelek. Ha netán így történt volna, akkor Brownnak nincs maradása, egy teljes öltöző ellen nem lehet harcolni. Akkor sem ha Brown a hunyó, de akkor sem, ha Brownnak van igaza és az öltöző a mocskos. Az erő az egyik oldalon van.

Szóval tudja rosseb. de kétlem, hogy egy sima haragszom rád fajult volna eddig. Ennyire azért ezek a játékosok sem hülyék, meg a franchise sem. Itt tízmilliókat kockáztat mindkét fél.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A deflategate után a túlpumpált cerka okoz gondot a Patriotsnél
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Állítólag 3 kérő van AB kapcsán. Remelem lesz ebből 2.kör
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
a Steeler hagyományosan egy Masztodon, irgalmatlan későn reagálunk viszont akkor négysávos autópálya lesz az erdő közepén. A probléma itt Tomlin módszerek, a nagy friendlybe nem lettek lereagálva a dolgok, pedig ott vannak a jelek, ordítanak.

 youtu.be/bm1sQGSxVO8

de a legjobb tanulmány ez a szöszenet

 youtu.be/guzBe0Z73rU

biznicizfukkinbuuumin, ugyi düpri maratt csak, azis egyévig még
Boooooomin!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Te még bekajálod ezt sértődöttség dumát ? Az egész szarkavarás mögött a szimpatikus keresztény ügynöke áll, akárcsak Bellnél. A két bávatag tekintetű majom még tízig sem tud elszámolni. Brown a futó szerződés első két évében felmarkolta a nagy dohányt, 12 milláért meg már nem akar dolgozni a nagy arcával. Remélem jó áron el tudjuk tradelni, ő pedig cseszheti a rekorddöntő statisztikákat és remélhetőleg 1-2 éven belül az új helyéről is kib@sszák.

Nem szeretném, ha bárki rám eresztene valamilyen ultralibsi szervezetet, ezért csak halkan jegyzem meg, hogy a New Englandnél a kulcs posztokon döntően európai ősökkel rendelkező játékosok vannak. Balhé nincs és mindenki megérti a feladatát....
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Utálom ezt a Brown-Bell-Ben témát, de azért bedobom.

Ment itt az egóharc, de azt sosem értettem, hogyha valakinek úgy igazán és teljességgel megvan az önbizalma, az önbecsülése és a karizmája, akkor miért rázza szét teljesen fejben, ha beszólnak neki? Magamból kiindulva, az ilyet simán elengedem a fülem mellett...blablablááá

AB-nál valami nagyon szétcsúszott, már az előző offseasonban is voltak koncentrációs és viselkedésproblémái. Nem gondoltam, hogy egy nyilvános fricska eddig juttatja, s gyakorlatilag megőrül. Simán elfogadtam volna, ha a routefutás kritikára visszavág azzal, hogy "öcsém, dobjál pontosabban, akkor elkapom!"

Szerintem itt mélyebb a gond: lehet, hogy érzékeli, hogy a champ window bezárult nálunk (BigBennél) és a saját javát, legendáját, hagyatékát is nézte. Vagy tényleg csípte a szemét Juju szerepe. Esetleg amit SÜti írt, hogy ő is megpróbált irányítani (de egy NR1 WR sosem lesz fr QB).

Bell kapcsán - a legújabb info morzsák alapján, miszerint elhízott - szerintem borítékolható volt, hogy a kihagyott év nem a football shape-ről szól nála. Sosem lehet tudni, hogy nála milyen szoros az elkötelezettség a focihoz, szerintem ez is szerepet játszott abban, hogy nem vágtunk hozzá egy rekordösszegű hosszútávút.

Benről már nem is írok, baszogattam eleget szezon közben. Az ő kapcsán inkább azt érzem, hogy Colberték arra vannak ráparázva, hogy hogyan pótoljuk, mikor lesz utódja, meddig marad egyáltalán? Tomlin és a GM is komolyan tart a minőségi visszaeséstől, és hogy megyünk a süllyesztőbe, persze azzal nem törődik senki, hogy egy QB-t felépítsünk (van egyáltalán QB coach?). Gondolom ezért van a franchise QB mindenek felett elv, amivel ugyanakkor elveszítettük az identitásunkat. Komolyan nem tudom, hogy mi lenne a jó, abban sem vagyok biztos, hogy Rooney-ék irányítani akarják/tudják az egész folyamatot. (Nálam Haley elküldése továbbra sem hiba, de beismerem, hogy Brown szétcsúszásában lehetett szerepe a távozásának, ezt nem gondoltam volna).

Most azt látnám a legjobbnak, ha Brown elmenne, Ben és Tomlin kapna egy utolsó lehetőséget (én nem hosszabbítanék), de a draftról már elkezdenénk a védelem új alapokra helyezését. Ha sikerülne felépíteni egy erős defense-t, amiben vezéregyéniségek vannak (mint Watt), akkor talán könnyebb lesz az átmenet.

Ha Bennek lesz újratervezés - amit én az formaingadozását látva zsákutcának tartok -, akkor viszont idén az Offot foltozgatni kell (WR2 + TE - Juju mentesítésére), jövő ilyenkor pedig újra kell tervezni (OL + RB/ha Conner nem bírja, vagy Samu visszaesik). A védelem centrumába viszont RS helyett kell egy IQ + romboló kombó.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Nem biztos, de Colbert többször említette, hogy adunk neki meg egy esélyt. Pedig Dupree szerintem már eljátszott néhányat.
Jesse James nem biztos, hogy elmegy, de több érdeklődő is van és mivel túl sok pénzünk nem lesz, lehet nem tudjuk megtartani.
Azért van idén olyan TE, akit megfontolni érdemes első korben. Annyira jó, hogy sok évre megoldaná ezt a posztot, ahol most ugyan Meki nem rossz, de korábban láttuk, hogy egy Miller mire lehet képes. Persze a D fontosabb lenne, de időnként nem nagyon tudjuk eltalálni a jó picket az első korben. Inkább TE jojjon, mint egy Burns féle húzás 😊
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Eddig az volt a mondás, hogy nem hibáztatja...most, hogy igen, most az, hogy nem őszinte...hát őszintén gyerekek? Én meg már ezzel a fórummal tele van a tököm...ezzel a sirámmal, ami itt most már általános...és ha kiderül, hogy faszságot ír valaki, nem jön egy bocsi rosszul tudtam, hanem jön egy kontra, hogy akkor meg más a baj. Így volt ez Bellnél, így van ez Bennél is.

Offolom magam egy időre, nincs értelme. Köszi!
Klemó
Kár, hogy így döntöttél, mert nálam azok közé tartoztál, akiknek érdekelt a véleménye, meglátása.
De Te tudod, hogy neked mi a legjobb.
Más téma, hogy egy kicsit elszakadjunk ettől a szarlavinától.
Nézegettem a mockokat és nem meglepően ilb húzást jósolnak.
Az viszont meglepö, hogy vannak egy páran, akik cb húzást vízionálnak első körre.
Nekem legalábbis.
Nem ismerem az egyetemi játékosokat, ezért érdekelne a véleménye azoknak, akik jobban vágják őket, hogy milyenek a felmerült játékosok.
Devin White ilb, Deandre Baker cb,
Byron Murphy cb.
Ez a három név, ami a legtöbbször szerepelt.
Ezen kívül ami egynél többször előjött, Kelvin Harmon wr, Devin Bush ilb, Mack Wilson lb.
Előre is köszönöm a segítséget.
zidane99
Nos veszem magamnak a bátorságot, hogy válaszoljak 😊
Nem vagyok szakértő, csak szeretem az egyetemi focit.
| És végre nem arról kell írni, hogy Ben így, AB úgy. |
Szóval a combine előtt még csak elképzelések vannak. De ugye az ILB poszt nem megoldott, ez nyilvánvaló. Nem azért mert mennyiségben nem vagyunk meg, vagy minőségben olyan borzasztó lenne, de bizony egy kiemelkedő játékos hiányzik innen. Csak átlagosak vannak vagy alatta.
Az első körben White az aki mindenképp alkalmas lenne. Egy tackle gyár. Nekem nem tetszik különösebben, mert ha hátra kell lépni embert fogni, akkor szerintem nem jó, de tény, hogy első körös tehetség. Viszont eléggé gyanús az elmúlt évek ILB runja után, hogy nem lesz bent 20-ig. Más ILB pedig nincs, akiért jelen pillanatban 1/20-at adna az ember. Ettől még lehet, hogy majd Mack Wilson vagy Devin Bush megfelelő prospect e számunkra. De ha nem és nem cserélünk hátra, akkor adja magát a kérdés, hogy ki lenne mégis jó. Nyilván a D-be látna mindenki szívesen embert. Mivel úgy tűnik Dupree még egy esélyt kap (meglepetésre) ezért az OLB-re kevesebb esélyt látok, DL-ben megvagyunk, tavaly jött S, így marad a CB. Haden sokat keres és bár ő a legjobb, de idősödik is már. Sensabaugh nem biztos, hogy jó megoldás, bár tavaly nem volt rossz és mögöttük pedig a nagy semmi.
Ráadásul DeAndre Baker, Byron Murphy és Greedy Williams is első körös tehetségnek tűnik. Így valamelyik jó eséllyel még elérhető lesz 1/20-ra. Aztán a 2. körben is lesz olyan ILB, akivel érdemes próbálkozni. Persze CB is lesz ilyen, de ott már a WR vagy a TE húzás is elég esélyes. Főleg ha lesz extra pick AB-ért és elmegy Jesse James...
Klaci79
Köszönöm.🙂
Ez több, mint kielégítő számomra.
Az már tuti, hogy Dupree opcióját lehívjuk?
Ez meg új nekem, james elmegy?
Vagy elküldjük?
Csak mert te opciót is olvastam első körre, de azt nem szívesen látnám, a védelmi lyukak miatt.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Eddig az volt a mondás, hogy nem hibáztatja...most, hogy igen, most az, hogy nem őszinte...hát őszintén gyerekek? Én meg már ezzel a fórummal tele van a tököm...ezzel a sirámmal, ami itt most már általános...és ha kiderül, hogy faszságot ír valaki, nem jön egy bocsi rosszul tudtam, hanem jön egy kontra, hogy akkor meg más a baj. Így volt ez Bellnél, így van ez Bennél is.

Offolom magam egy időre, nincs értelme. Köszi!
Klemó
Kár, hogy így döntöttél, mert nálam azok közé tartoztál, akiknek érdekelt a véleménye, meglátása.
De Te tudod, hogy neked mi a legjobb.
Más téma, hogy egy kicsit elszakadjunk ettől a szarlavinától.
Nézegettem a mockokat és nem meglepően ilb húzást jósolnak.
Az viszont meglepö, hogy vannak egy páran, akik cb húzást vízionálnak első körre.
Nekem legalábbis.
Nem ismerem az egyetemi játékosokat, ezért érdekelne a véleménye azoknak, akik jobban vágják őket, hogy milyenek a felmerült játékosok.
Devin White ilb, Deandre Baker cb,
Byron Murphy cb.
Ez a három név, ami a legtöbbször szerepelt.
Ezen kívül ami egynél többször előjött, Kelvin Harmon wr, Devin Bush ilb, Mack Wilson lb.
Előre is köszönöm a segítséget.
zidane99
Nos veszem magamnak a bátorságot, hogy válaszoljak 😊
Nem vagyok szakértő, csak szeretem az egyetemi focit.
| És végre nem arról kell írni, hogy Ben így, AB úgy. |
Szóval a combine előtt még csak elképzelések vannak. De ugye az ILB poszt nem megoldott, ez nyilvánvaló. Nem azért mert mennyiségben nem vagyunk meg, vagy minőségben olyan borzasztó lenne, de bizony egy kiemelkedő játékos hiányzik innen. Csak átlagosak vannak vagy alatta.
Az első körben White az aki mindenképp alkalmas lenne. Egy tackle gyár. Nekem nem tetszik különösebben, mert ha hátra kell lépni embert fogni, akkor szerintem nem jó, de tény, hogy első körös tehetség. Viszont eléggé gyanús az elmúlt évek ILB runja után, hogy nem lesz bent 20-ig. Más ILB pedig nincs, akiért jelen pillanatban 1/20-at adna az ember. Ettől még lehet, hogy majd Mack Wilson vagy Devin Bush megfelelő prospect e számunkra. De ha nem és nem cserélünk hátra, akkor adja magát a kérdés, hogy ki lenne mégis jó. Nyilván a D-be látna mindenki szívesen embert. Mivel úgy tűnik Dupree még egy esélyt kap (meglepetésre) ezért az OLB-re kevesebb esélyt látok, DL-ben megvagyunk, tavaly jött S, így marad a CB. Haden sokat keres és bár ő a legjobb, de idősödik is már. Sensabaugh nem biztos, hogy jó megoldás, bár tavaly nem volt rossz és mögöttük pedig a nagy semmi.
Ráadásul DeAndre Baker, Byron Murphy és Greedy Williams is első körös tehetségnek tűnik. Így valamelyik jó eséllyel még elérhető lesz 1/20-ra. Aztán a 2. körben is lesz olyan ILB, akivel érdemes próbálkozni. Persze CB is lesz ilyen, de ott már a WR vagy a TE húzás is elég esélyes. Főleg ha lesz extra pick AB-ért és elmegy Jesse James...
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Eddig az volt a mondás, hogy nem hibáztatja...most, hogy igen, most az, hogy nem őszinte...hát őszintén gyerekek? Én meg már ezzel a fórummal tele van a tököm...ezzel a sirámmal, ami itt most már általános...és ha kiderül, hogy faszságot ír valaki, nem jön egy bocsi rosszul tudtam, hanem jön egy kontra, hogy akkor meg más a baj. Így volt ez Bellnél, így van ez Bennél is.

Offolom magam egy időre, nincs értelme. Köszi!
Klemó
Kár, hogy így döntöttél, mert nálam azok közé tartoztál, akiknek érdekelt a véleménye, meglátása.
De Te tudod, hogy neked mi a legjobb.
Más téma, hogy egy kicsit elszakadjunk ettől a szarlavinától.
Nézegettem a mockokat és nem meglepően ilb húzást jósolnak.
Az viszont meglepö, hogy vannak egy páran, akik cb húzást vízionálnak első körre.
Nekem legalábbis.
Nem ismerem az egyetemi játékosokat, ezért érdekelne a véleménye azoknak, akik jobban vágják őket, hogy milyenek a felmerült játékosok.
Devin White ilb, Deandre Baker cb,
Byron Murphy cb.
Ez a három név, ami a legtöbbször szerepelt.
Ezen kívül ami egynél többször előjött, Kelvin Harmon wr, Devin Bush ilb, Mack Wilson lb.
Előre is köszönöm a segítséget.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Alualuval hosszabbítottunk 2 évet
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Eddig az volt a mondás, hogy nem hibáztatja...most, hogy igen, most az, hogy nem őszinte...hát őszintén gyerekek? Én meg már ezzel a fórummal tele van a tököm...ezzel a sirámmal, ami itt most már általános...és ha kiderül, hogy faszságot ír valaki, nem jön egy bocsi rosszul tudtam, hanem jön egy kontra, hogy akkor meg más a baj. Így volt ez Bellnél, így van ez Bennél is.

Offolom magam egy időre, nincs értelme. Köszi!
Klemó
Ne haragudj! Én már az elején azt mondtam, hogy mind a háromnak menni kell, hogy most nyomjunk egy restartot és jöjjön Rudi, JuJu meg Conner. Nyugodtan visszakeresheted, és nem mondtam mást akkor sem, minthogy hányingerem van
Ben nyilatkozataitól.

" class="embed">
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Eddig az volt a mondás, hogy nem hibáztatja...most, hogy igen, most az, hogy nem őszinte...hát őszintén gyerekek? Én meg már ezzel a fórummal tele van a tököm...ezzel a sirámmal, ami itt most már általános...és ha kiderül, hogy faszságot ír valaki, nem jön egy bocsi rosszul tudtam, hanem jön egy kontra, hogy akkor meg más a baj. Így volt ez Bellnél, így van ez Bennél is.

Offolom magam egy időre, nincs értelme. Köszi!
Klemó
Sajnálom. Én sosem mondtam mást, de azt is írtam, hogy én elfogult vagyok, vállaltan.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Eddig az volt a mondás, hogy nem hibáztatja...most, hogy igen, most az, hogy nem őszinte...hát őszintén gyerekek? Én meg már ezzel a fórummal tele van a tököm...ezzel a sirámmal, ami itt most már általános...és ha kiderül, hogy faszságot ír valaki, nem jön egy bocsi rosszul tudtam, hanem jön egy kontra, hogy akkor meg más a baj. Így volt ez Bellnél, így van ez Bennél is.

Offolom magam egy időre, nincs értelme. Köszi!
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mondjuk a Lőcs becenév és a primadonna egy mondatban Benre enyhe, hanem súlyos képzavar.....Lehet szeretni, vagy nem szeretni Bent, de hogy a csávó belállt az elmúlt x évben az ütésekbe itt, amelyekért még a Ravens oldalán is tisztelik az biztos. Nem, ez nem primadonna tulajdonság...nagyon nem az....

Az vitatható, hogy Ben ennyire domináns szerepe az ötözőben mennyire gáz, de ugyanakkor az is igaz, hogy Bent hallottam a legtöbbször magáról negatív véleményt mondani. Ez szám Brown esetében praktikusan zérus.
Klemó
Elfogadom a véleményed, de nekem az, hogy valaki beleáll az ütésbe ebben a sportban az inkább természetes, de az , hogy valaki beleáll a saját csapattársaiba és gyakorlatilag mindenki más a hibás... én ezt nem tudom benyelni. Azt azért beláthatjuk, hogy régen még el-el hangzott valóban önkritika a részéről, de ma már gyakorlatilag az is a nulla felé tendál.
Gergőke
Nem, nem mondhatjuk el....ezt írtam a multkor....Kozora lentebb 30 perc alatt gyűjtött párat, mert őt is kiakasztotta az az általános vélekedés, hogy Ben soha nem hibáztatja magát, ami nettó faszság....

 steelersdepot.com/2019/02/all-the-times-ben-roethlisberger-took-the-blame/
Klemó
Nekem ez kicsit amolyan "maybe I on't have it anymore" + "I wanna play for five more years" kategória. Elég sokat láttam már nyilatkozni és elég sok bullshit-e tol. ez sztem csak a kötelező ami comes with the job. Nem érzem mindig őszintének. De ez lehet csak én vagyok. De szerintem nagyon más ha valaki magára vállal és valaki mást dob a busz alá. Nekem ez nagyon nem szimpi. De én elfogult vagyok vele (is) 😊
Spy
Én egyáltalán nem érzem őszintének. Mindemellett pedig, minden egyes mondatoddal egyetértek.

" class="embed">
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Mondjuk a Lőcs becenév és a primadonna egy mondatban Benre enyhe, hanem súlyos képzavar.....Lehet szeretni, vagy nem szeretni Bent, de hogy a csávó belállt az elmúlt x évben az ütésekbe itt, amelyekért még a Ravens oldalán is tisztelik az biztos. Nem, ez nem primadonna tulajdonság...nagyon nem az....

Az vitatható, hogy Ben ennyire domináns szerepe az ötözőben mennyire gáz, de ugyanakkor az is igaz, hogy Bent hallottam a legtöbbször magáról negatív véleményt mondani. Ez szám Brown esetében praktikusan zérus.
Klemó
Elfogadom a véleményed, de nekem az, hogy valaki beleáll az ütésbe ebben a sportban az inkább természetes, de az , hogy valaki beleáll a saját csapattársaiba és gyakorlatilag mindenki más a hibás... én ezt nem tudom benyelni. Azt azért beláthatjuk, hogy régen még el-el hangzott valóban önkritika a részéről, de ma már gyakorlatilag az is a nulla felé tendál.
Gergőke
Nem, nem mondhatjuk el....ezt írtam a multkor....Kozora lentebb 30 perc alatt gyűjtött párat, mert őt is kiakasztotta az az általános vélekedés, hogy Ben soha nem hibáztatja magát, ami nettó faszság....

 steelersdepot.com/2019/02/all-the-times-ben-roethlisberger-took-the-blame/
Klemó
Nekem ez kicsit amolyan "maybe I on't have it anymore" + "I wanna play for five more years" kategória. Elég sokat láttam már nyilatkozni és elég sok bullshit-e tol. ez sztem csak a kötelező ami comes with the job. Nem érzem mindig őszintének. De ez lehet csak én vagyok. De szerintem nagyon más ha valaki magára vállal és valaki mást dob a busz alá. Nekem ez nagyon nem szimpi. De én elfogult vagyok vele (is) 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Mondjuk a Lőcs becenév és a primadonna egy mondatban Benre enyhe, hanem súlyos képzavar.....Lehet szeretni, vagy nem szeretni Bent, de hogy a csávó belállt az elmúlt x évben az ütésekbe itt, amelyekért még a Ravens oldalán is tisztelik az biztos. Nem, ez nem primadonna tulajdonság...nagyon nem az....

Az vitatható, hogy Ben ennyire domináns szerepe az ötözőben mennyire gáz, de ugyanakkor az is igaz, hogy Bent hallottam a legtöbbször magáról negatív véleményt mondani. Ez szám Brown esetében praktikusan zérus.
Klemó
Elfogadom a véleményed, de nekem az, hogy valaki beleáll az ütésbe ebben a sportban az inkább természetes, de az , hogy valaki beleáll a saját csapattársaiba és gyakorlatilag mindenki más a hibás... én ezt nem tudom benyelni. Azt azért beláthatjuk, hogy régen még el-el hangzott valóban önkritika a részéről, de ma már gyakorlatilag az is a nulla felé tendál.
Gergőke
Nem, nem mondhatjuk el....ezt írtam a multkor....Kozora lentebb 30 perc alatt gyűjtött párat, mert őt is kiakasztotta az az általános vélekedés, hogy Ben soha nem hibáztatja magát, ami nettó faszság....

 steelersdepot.com/2019/02/all-the-times-ben-roethlisberger-took-the-blame/

Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mondjuk a Lőcs becenév és a primadonna egy mondatban Benre enyhe, hanem súlyos képzavar.....Lehet szeretni, vagy nem szeretni Bent, de hogy a csávó belállt az elmúlt x évben az ütésekbe itt, amelyekért még a Ravens oldalán is tisztelik az biztos. Nem, ez nem primadonna tulajdonság...nagyon nem az....

Az vitatható, hogy Ben ennyire domináns szerepe az ötözőben mennyire gáz, de ugyanakkor az is igaz, hogy Bent hallottam a legtöbbször magáról negatív véleményt mondani. Ez szám Brown esetében praktikusan zérus.
Klemó
Elfogadom a véleményed, de nekem az, hogy valaki beleáll az ütésbe ebben a sportban az inkább természetes, de az , hogy valaki beleáll a saját csapattársaiba és gyakorlatilag mindenki más a hibás... én ezt nem tudom benyelni. Azt azért beláthatjuk, hogy régen még el-el hangzott valóban önkritika a részéről, de ma már gyakorlatilag az is a nulla felé tendál.

" class="embed">
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Mondjuk a Lőcs becenév és a primadonna egy mondatban Benre enyhe, hanem súlyos képzavar.....Lehet szeretni, vagy nem szeretni Bent, de hogy a csávó belállt az elmúlt x évben az ütésekbe itt, amelyekért még a Ravens oldalán is tisztelik az biztos. Nem, ez nem primadonna tulajdonság...nagyon nem az....

Az vitatható, hogy Ben ennyire domináns szerepe az ötözőben mennyire gáz, de ugyanakkor az is igaz, hogy Bent hallottam a legtöbbször magáról negatív véleményt mondani. Ez szám Brown esetében praktikusan zérus.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mit gondoltok meddig fog még Ben játszani? Nem kéne az ő utódját is keresni lassan?
Matthew99
Részemről már mehet hivatásos podcasternek, oda nem kell lídercsip skill.
Van egy 4. körös Dobbs és egy 3. körös Rudolf. Ennél jobban nem lehetett készülni rá abból a poziból, ahol voltunk. Ahhoz, hogy keressünk tovább, nekik meg kell bukni. Ahhoz meg BB-nek el kell lovagolni, mert addig itt senki nem kap lehetőséget, még csak a bukásra sem. Amíg BB játszmázik, nem tudsz mit odatenni egy ifyou elé.

Rudi is erre vár. Az elvárás volt sztem, hogy Dobbs egy év fórral megverje, LJ skalpja (Landry Jones, nem Lemar) már meglepetés volt. Idén sztem nyílt lesz a harc a QB2-ért, és elvárás Rudi felé, hogy megszerezze a posztot, ha van benne valami. Ha nem sikerül neki, akkor addig marad QB3, amíg ki nem verik onnan is. Azért egy QB3-nak a melegítőpróbán kívül sok nem jut egyik csapatban sem szezon közben. Várja az offszízön programot és a preseasont.

Ezen "segíthet", ha bebotlik az OL Munchak hiányában, akkor BB hamar feladja. Különben még sikálja egy darabig a SB window-ját. Esetleg ha szétesik teljesen az Off és nem fejlődik semmit a Def és lesz egy korai körös pick-ünk.
De ebben az esetben lehet egy új kócs fogja kihúzni a jövőt.

PS: Azért egy QB kócs sem ártana a két fiatal mellé.
Spy
És mit szóltatok volna ha a nagy BB-AB vitánál az utóbbi mellé állt volna a csapat és Ben kerül eladósorba?
Matthew99
Én azt, hogy akkor takarodjon mind a kettő. Amúgy is ezt kellett volna tenni. Ha Ben megy ,akkor AB primadonnánk áll bele a kvázi újonc QB-ba. Még véletlenül sem ő futná szarul a routejait, hanem a QB nem képes megdobni pontosan a passzokat.

Maradt nekünk Mr. Lőcs...aki szintén primadonna. Bevallom őszintén- azt hiszem ezzel már nem rontok a csapat dolgain 😀...vagy ki tudja 😀 - sosem kedveltem különösebben Beni fiút. Egyszerűen csak elfogadtam, hogy ő az irányítónk.A balhéktól ő sem volt mentes, gondolok itt a motoros balhéjára,amiben akár a fogát is ott hagyhatta volna, vagy az erőszakolásos történetre,amiből így vagy úgy , de kimosták. Nem Ben Roethlisberger miatt lettem Steelers szurkoló. Bettis, Ward, Parker, Porter, Farrior, Polamalu, Aaron Smith, Casey Hampton..., hogy csak néhány nevet említsek,akik miatt fekete-sárga lett a szívem.

Szóval, ahogyazt már korábban is leírtam, szerintem az lett volna az ideális megoldás, hogyha a Killer B's megy mindenestül és jön Rudolph -JuJu-Conner.

" class="embed">