Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Ha azt vesszük, hogy Éli 2 SB MVP, akkor nehéz lenne vitatkozni vele.
kishaszi
Ha azt vesszük, hogy a 3 SB-on Bennek milyenek a statjai, 60%-os pontosság, 214y/g, 3 TD/ 5 INT, 64,4-es rating, akkor elcsodálkozhatunk hogy hogyan tudtunk ebből kettőt mégis megnyerni. 😊
Jan
Jó, ezt hagyjuk, van egy cikk a Szihoksz meccsről, ahol végig van vezetve, hogy BB a 23as qbr ellenére nem volt tré - nem röhög -, az egyik int egyáltalán nem is az övé volt, szóval ezek csalóka adatok.
tény, hogy akkor nem az előző 3 meccs BB-jét láttuk - Tibi írta akkor, hogy látszik a szemén be van foscsizva a tehertől 😊
kishaszi
Csalóka adatok, mi? 😊
Akkor hagyjuk ezeket a régi dolgokat, nézzük csak az utóbbi 10 évet. Az 5 legfontosabb meccs: 3 AFC döntő, 2 SB.

60%-os pontosság, 244 y/g, 5TD / 6 INT, 2 fumble, 74,8-as rating.

Nem mellesleg elmondom hogy mi az ami elég durva adat; ezen az 5 meccsen, az O egyszer sem (tehát nulla) alkalommal csinált több pontot mint az ellenfél! Csak azokat nyertük meg, ahol a D is csinált TD-t. Amikor nem volt Def TD, akkor vesztettünk. (ezt kérem átgondolni!)

Ettől még valszeg be fogják választani, mert QB és 2 gyűrűje van, meg összességében azért egy top10 teljesítményt végig hozott, Haley alatt egy pár szezonban mondjuk top3-at. De azért azt senki nem gondolhatja, hogy Brady, P.Manning, Brees hármas nem előzi meg, bármilyen összevetésben.
Jan
Szerintem nem is gondolta bárki. Aki igen az vagy nem lát. Vagy ostoba.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Ha azt vesszük, hogy Éli 2 SB MVP, akkor nehéz lenne vitatkozni vele.
kishaszi
Ha azt vesszük, hogy a 3 SB-on Bennek milyenek a statjai, 60%-os pontosság, 214y/g, 3 TD/ 5 INT, 64,4-es rating, akkor elcsodálkozhatunk hogy hogyan tudtunk ebből kettőt mégis megnyerni. 😊
Jan
Jó, ezt hagyjuk, van egy cikk a Szihoksz meccsről, ahol végig van vezetve, hogy BB a 23as qbr ellenére nem volt tré - nem röhög -, az egyik int egyáltalán nem is az övé volt, szóval ezek csalóka adatok.
tény, hogy akkor nem az előző 3 meccs BB-jét láttuk - Tibi írta akkor, hogy látszik a szemén be van foscsizva a tehertől 😊
kishaszi
Csalóka adatok, mi? 😊
Akkor hagyjuk ezeket a régi dolgokat, nézzük csak az utóbbi 10 évet. Az 5 legfontosabb meccs: 3 AFC döntő, 2 SB.

60%-os pontosság, 244 y/g, 5TD / 6 INT, 2 fumble, 74,8-as rating.

Nem mellesleg elmondom hogy mi az ami elég durva adat; ezen az 5 meccsen, az O egyszer sem (tehát nulla) alkalommal csinált több pontot mint az ellenfél! Csak azokat nyertük meg, ahol a D is csinált TD-t. Amikor nem volt Def TD, akkor vesztettünk. (ezt kérem átgondolni!)

Ettől még valszeg be fogják választani, mert QB és 2 gyűrűje van, meg összességében azért egy top10 teljesítményt végig hozott, Haley alatt egy pár szezonban mondjuk top3-at. De azért azt senki nem gondolhatja, hogy Brady, P.Manning, Brees hármas nem előzi meg, bármilyen összevetésben.
Jan
Persze, de o akkor is a "mi" big benunk. Aki arians csodalatos run run es old meg ahogy tudod bennel nyert sbt. Meg wiz el, aki latta, hogy ben nek nem megy a passz akkor inkabb csinaljunk egyet randel el el. De a lenyeg, hogy azert amikor kellett sokszor forditott az utolso drive okban.

Es en tudjatok hogy utalom ezt. Mert nem az utolso driveban kellene nyerni a meccset. Hanem ha jo vagy, akkor mar csak menedzselni kellene az elonyodet. De o elegge clutch volt. Es ezt, meg azt hogy sz.rra torve is palyara lepett es tudott jol jatszani. Ahol manning brady vagy akar brees is mar reg kb szogre akasztott cipovel reg csak a tevebol nezne a meccseket. Amig ben a legtobbet sackelt iranyito volt evrol evre. Valamint nem sok ep porcikaja maradt.

Na en pont ez miatt szeretem. Mert kevesen vannak ilyenek mint o es kb brett apo, aki meg igy is vallata a meccseket. Es ez szememben feler egy brady ha nem is tudasaval, de mint jatekos szeretetevel. Marmint brady korul mindig megvolt minden, ami kellett. Eddzo, es kb minden eszkozzel tettek ala a dolgokat. Es jo ol el is rendelkeztek es utos def el.

Meg ben mint egy elet halal harcokat vivott kb minden egyes dobasanal. Es igy nyert sbt. Persze a def segitette. De akkor is ez csapatmunka. Es nezzuk meg romot peldanak. Jo jatekos volt igen. Nyerhetett volna sbt igen. Gaz fal mogott mi lett vele? Szettortek es ennyi. Evrol evre.

Szoval ha nalunk nem ben van hanem brady. Es off fal nincs. Bellicheck sincs. Meg a tobbi sztar oc jeik es dc eik. Akkor most kb 2 gyuruvel lenne kevesebbunk. Nem veletlen hogy bent valasztottak. Mert tudtak, hogy egy igazi eros es kb torhetetlen es megtorhetetlen qb kell. Mert a defen volt a hangsuly es ha nem ilyet hoznak, hanem porcelanbabat akkor az lett volna mint leftwitchel. Jol jatszott 2 drive ig.

Szoval en nem csereltem volna el ben soha senkire sem. Az mas kerdes, hogy most mar sajnos kezd leszallo agba menni. Es nem a regi onmaga. Vagy az is lehet, hogy pont most onmaga, de eddig a futas bell es egyeb futokkal ezt tudta palastolni kicsit.

De manning brady rivers eli jok. De talan manning lett volna az, aki az offot elegge fel tudta volna talan porgetni. Brady off fal nelkul ugy jatszott volna mint altalaban giants ellen. Rivers es persze az elso harom qb is lehet siman vagy belefarad az altalanos serulesbe. Vagy fejben mar azt neznek honnan torik ossze oket. Eli meg ugyanigy lett volna.

Szoval ha nincs ben szerintem, akkor az elso ketto sb talan nincs meg. Viszont ha nincs ben es mas van az elmult 5 evben, akkor talan van 1-2. De hat valamit valamiert. Es en bent szeretem. (manninget is, bradyt nem, rivers szimpi, eli szimpi mert elverte bradyt ketszer)
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Ha azt vesszük, hogy Éli 2 SB MVP, akkor nehéz lenne vitatkozni vele.
kishaszi
Ha azt vesszük, hogy a 3 SB-on Bennek milyenek a statjai, 60%-os pontosság, 214y/g, 3 TD/ 5 INT, 64,4-es rating, akkor elcsodálkozhatunk hogy hogyan tudtunk ebből kettőt mégis megnyerni. 😊
Jan
Jó, ezt hagyjuk, van egy cikk a Szihoksz meccsről, ahol végig van vezetve, hogy BB a 23as qbr ellenére nem volt tré - nem röhög -, az egyik int egyáltalán nem is az övé volt, szóval ezek csalóka adatok.
tény, hogy akkor nem az előző 3 meccs BB-jét láttuk - Tibi írta akkor, hogy látszik a szemén be van foscsizva a tehertől 😊
kishaszi
Csalóka adatok, mi? 😊
Akkor hagyjuk ezeket a régi dolgokat, nézzük csak az utóbbi 10 évet. Az 5 legfontosabb meccs: 3 AFC döntő, 2 SB.

60%-os pontosság, 244 y/g, 5TD / 6 INT, 2 fumble, 74,8-as rating.

Nem mellesleg elmondom hogy mi az ami elég durva adat; ezen az 5 meccsen, az O egyszer sem (tehát nulla) alkalommal csinált több pontot mint az ellenfél! Csak azokat nyertük meg, ahol a D is csinált TD-t. Amikor nem volt Def TD, akkor vesztettünk. (ezt kérem átgondolni!)

Ettől még valszeg be fogják választani, mert QB és 2 gyűrűje van, meg összességében azért egy top10 teljesítményt végig hozott, Haley alatt egy pár szezonban mondjuk top3-at. De azért azt senki nem gondolhatja, hogy Brady, P.Manning, Brees hármas nem előzi meg, bármilyen összevetésben.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Ha azt vesszük, hogy Éli 2 SB MVP, akkor nehéz lenne vitatkozni vele.
kishaszi
Ha azt vesszük, hogy a 3 SB-on Bennek milyenek a statjai, 60%-os pontosság, 214y/g, 3 TD/ 5 INT, 64,4-es rating, akkor elcsodálkozhatunk hogy hogyan tudtunk ebből kettőt mégis megnyerni. 😊
Jan
Jó, ezt hagyjuk, van egy cikk a Szihoksz meccsről, ahol végig van vezetve, hogy BB a 23as qbr ellenére nem volt tré - nem röhög -, az egyik int egyáltalán nem is az övé volt, szóval ezek csalóka adatok.
tény, hogy akkor nem az előző 3 meccs BB-jét láttuk - Tibi írta akkor, hogy látszik a szemén be van foscsizva a tehertől 😊
kishaszi
Az elso sb ja'n, Ben ahogy irtad nem csodalkozva ezen, tenyleg nem onmaga volt. De addig el kellett jutnia. Es az elotte def bol es szinte futasokbol eltunk.

Aztan jott ken whisenhunt es atforditotta ezt passz happy jatekokra a po ban. Es jottek is a kicsit meglepo, de jo jatekok es meccsek. Ahol megleptuk az ellenfeleket ezzel. Meg bennel, hogy kepes volt erre. Aztan meg arra, hogy egy td t/meccset mentett a meccs vegen a colts ellen, ha jol emlekszem.

Aztan viszont az elso sb jen, tenyleg tul sok volt neki a felhajtas stb. Es randel el passzolt tdt. Kb nem ben. Es parker csinalt futott tdt miutan the bus bettis mondta neki, hogy mit es hogy csinaljon es merre probaljon menni.

Volt meg szerencsenkre egy-ket erdekes visszafujas. Off pass interference, meg holding talan. Ami megmentett minket.

Mindegy nincs mit szepiteni, ott nem ben volt a kiraly. Es hat volt egy hosszu eldobott passza mit leszedett valamamelyik wr unk, de az inkabb ketsegbeesett volt mint megtervezett.

Viszont a masodik sb jen mar ott latszott rajta, hogy mar van neki egy gyuru es tapasztalat. Es vissza is hozta a meccset es ott mar jol jatszott. Es a meccs eldonto td t is o dobta (biztos bent volt holmes mindket laba, egy biztos a masodikat ugy latni mintha a levegoben huzta volna vegig mindegy) , nem kis idot nyerve maganak akkor. Es nem az offensive fal miatt. Es kulcs szituban kulcs helyen kulcs jatekot mutatott be.

De ott is kellett a harisson fele hossszu int td pick six visszahordas. Avagy mashogy is lehetett volna, mert 3 yardnal voltak es akkor nem mindegy, hogy a felidoben mi vezetunk, es int td avagy az ellen csinal tdt ott.
Mert mint lattunk az utolso playen dolt el igy is.

A harmadiknal meg egyertelmu volt, hogy az agyontort, testileg meggyotort ben nel nem sok eselyunk van. Es hat igy is lett. De ott nem lehet ot hibaztatni.

Szoval elso sb koszi def es randel el, meg parker.

Masodik, ben felnott a feladathoz, de kellett a def ret int td. Meg a ben szuper forditasa.

Harmadiknal meggyotort bentol nem lehetett sokat varni.

Szoval osszegezve, elso sb gyenge szereples, de el kellett vinni egesz evben a csapatot az sb ig. Masodik atlag feletti jo teljesitmeny. Harmadik Atlagos teljesitmeny. Szoval ha igy nezzuk igaz, hogy osszesitve nem tokeletesek az adatai.

De kit erdekel. Mert megnyertunk kettot. Es csapat munka volt. Csapat sportban. Igy csapatkent is kell nyerni. Es mi megtettuk.

Arra most ne terjunk ki, hogy most pont az ellenkezoje megy. Ben offal nyerd meg a meccset, avagy altalaban kikapunk. Mert erre szegeny payton manning tudna mondani, hogy szinte egymaga meccset nem tud eldonteni. Rajatszasban. Max sima idenyben. De ott ahol minden egyes yard elet vagy halal, ott mar csapat kell.

Es orulok hogy manning is le tudta dobni ezt az atkot a NE ellen es elverte oket es sbt nyert fenykoraban.
Majd kevesbe fenykoraban is egy jo defel.

Nekunk is ezt kellett volna, kellene eddig po ban. Mert ott altalaban akkor tudtunk csak sbt nyerni, ha new england ellen nem jatszottunk. Es ok mostansag mindig bent vannak. Es mi meg mostansag nem tudtunk atmenni rajtuk.

Pont ugy mint szegeny rivers is. Amikor tomlinsonnal sbt talan nyerni tudo iszonyat jo csapatuk volt es ok is elhasaltak ne ellen. Amit ott nagyon sajnaltam. Mert mig tomlinson eszmeletlent jatszott. A pats siman lenyomta oket a vegen. Es hat rivers is erdemelne egy sb wint.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Ha azt vesszük, hogy Éli 2 SB MVP, akkor nehéz lenne vitatkozni vele.
kishaszi
Ha azt vesszük, hogy a 3 SB-on Bennek milyenek a statjai, 60%-os pontosság, 214y/g, 3 TD/ 5 INT, 64,4-es rating, akkor elcsodálkozhatunk hogy hogyan tudtunk ebből kettőt mégis megnyerni. 😊
Jan
Jó, ezt hagyjuk, van egy cikk a Szihoksz meccsről, ahol végig van vezetve, hogy BB a 23as qbr ellenére nem volt tré - nem röhög -, az egyik int egyáltalán nem is az övé volt, szóval ezek csalóka adatok.
tény, hogy akkor nem az előző 3 meccs BB-jét láttuk - Tibi írta akkor, hogy látszik a szemén be van foscsizva a tehertől 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Ha azt vesszük, hogy Éli 2 SB MVP, akkor nehéz lenne vitatkozni vele.
kishaszi
Ha azt vesszük, hogy a 3 SB-on Bennek milyenek a statjai, 60%-os pontosság, 214y/g, 3 TD/ 5 INT, 64,4-es rating, akkor elcsodálkozhatunk hogy hogyan tudtunk ebből kettőt mégis megnyerni. 😊
Jan
Dífenz win csempiönship 🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Egyébként, aki nem látta a tegnapi tresstókot a sporttv-n, nézze meg. A hét meccse a miénk.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
szerintem o nem bantani akarta nem trashtalk volt, bar elfogult vagyok. A HOF nem nez sorrendet csak hogy nyujtottal-e olyan teljesitmenyt. A beszelgetes meg a top5-tol meg igaz. Tipikus forum beszelgetes volt amugy 😊. BB HOF de a visszakerdezestol minden indok vaslogikaval tortenik. Arra jo lesz hogy BB most megmutatja, az hogy ez a vasasnak is jo lesz az 50-50 😊 Szerintem igen es igy siman nyertek 😊
new orl
Most attól, hogy ide beírogatod, hogy nyerünk, még nem fog megtörténni...
Fast Willie
A jinxcunamit próbálja egy szemből bedobott kavics keltette hullámmal ellensúlyozni 😊
Persze hogy kikapunk. Én annak is örülnék ha 10 ponton belül tudnánk maradni. Ja, és hajrá Chargers 😊
bcsarli
csak meg kavicsom sincs 😊
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Ha azt vesszük, hogy Éli 2 SB MVP, akkor nehéz lenne vitatkozni vele.
kishaszi
Ha azt vesszük, hogy a 3 SB-on Bennek milyenek a statjai, 60%-os pontosság, 214y/g, 3 TD/ 5 INT, 64,4-es rating, akkor elcsodálkozhatunk hogy hogyan tudtunk ebből kettőt mégis megnyerni. 😊
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mit is akarnánk amúgy...1990-ben nyertünk itt utoljára....valami Chuck Noll nevű ürge volt a HC...
11 voltam és azt se tudtam mi az a foci...csak a soccert ismertem 😂
Én a kezdoket pihentetnem a cicák elleni meccsre...annyira nincs esélyünk 😉
Klaci79
Amilyen formában van most a Saints nyomtok egy blowout wint 😊 vagy nem 😊
ThundersNFL
Akkora blowout win lesz, amit még nem látott New Orleans... csak nem mi fogjuk produkálni.

" class="embed">
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Mit is akarnánk amúgy...1990-ben nyertünk itt utoljára....valami Chuck Noll nevű ürge volt a HC...
11 voltam és azt se tudtam mi az a foci...csak a soccert ismertem 😂
Én a kezdoket pihentetnem a cicák elleni meccsre...annyira nincs esélyünk 😉
Klaci79
Amilyen formában van most a Saints nyomtok egy blowout wint 😊 vagy nem 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
szerintem o nem bantani akarta nem trashtalk volt, bar elfogult vagyok. A HOF nem nez sorrendet csak hogy nyujtottal-e olyan teljesitmenyt. A beszelgetes meg a top5-tol meg igaz. Tipikus forum beszelgetes volt amugy 😊. BB HOF de a visszakerdezestol minden indok vaslogikaval tortenik. Arra jo lesz hogy BB most megmutatja, az hogy ez a vasasnak is jo lesz az 50-50 😊 Szerintem igen es igy siman nyertek 😊
new orl
Most attól, hogy ide beírogatod, hogy nyerünk, még nem fog megtörténni...
Fast Willie
A jinxcunamit próbálja egy szemből bedobott kavics keltette hullámmal ellensúlyozni 😊
Persze hogy kikapunk. Én annak is örülnék ha 10 ponton belül tudnánk maradni. Ja, és hajrá Chargers 😊

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
szerintem o nem bantani akarta nem trashtalk volt, bar elfogult vagyok. A HOF nem nez sorrendet csak hogy nyujtottal-e olyan teljesitmenyt. A beszelgetes meg a top5-tol meg igaz. Tipikus forum beszelgetes volt amugy 😊. BB HOF de a visszakerdezestol minden indok vaslogikaval tortenik. Arra jo lesz hogy BB most megmutatja, az hogy ez a vasasnak is jo lesz az 50-50 😊 Szerintem igen es igy siman nyertek 😊
new orl
Most attól, hogy ide beírogatod, hogy nyerünk, még nem fog megtörténni...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Juju megsérült?
steelwolf
Igen, de meg azért van esély a játékára
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
szerintem o nem bantani akarta nem trashtalk volt, bar elfogult vagyok. A HOF nem nez sorrendet csak hogy nyujtottal-e olyan teljesitmenyt. A beszelgetes meg a top5-tol meg igaz. Tipikus forum beszelgetes volt amugy 😊. BB HOF de a visszakerdezestol minden indok vaslogikaval tortenik. Arra jo lesz hogy BB most megmutatja, az hogy ez a vasasnak is jo lesz az 50-50 😊 Szerintem igen es igy siman nyertek 😊
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Juju megsérült?
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
iktriad
Ha azt vesszük, hogy Éli 2 SB MVP, akkor nehéz lenne vitatkozni vele.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam Jordan Anthony Smith szeretne lenni a héten.
 twitter.com/SimonAChester/status/1075818206214979584
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Mit is akarnánk amúgy...1990-ben nyertünk itt utoljára....valami Chuck Noll nevű ürge volt a HC...
11 voltam és azt se tudtam mi az a foci...csak a soccert ismertem 😂
Én a kezdoket pihentetnem a cicák elleni meccsre...annyira nincs esélyünk 😉
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szépen lefordítottad, hogy Benjámin poetschül fog jáccódni.
Az a baj Süti, hogy hiánycikk a céltudat. Csak Ego van. De neki is meg kellett ennie a régfeledett ratatatujjt h ismét úgy lássa a vilagot, ahogy kő. De nem. Ő inkább hajigassa a kő helyett a kavicsot, mer Assisi, hogy lehet úgy, hogy csak úgy. És ez sajnálatos.
Értrm én, hogy sokáig basztikulizta a csőrét, hogy primetimeban se kapta mev azt a figyelmet, amit Menningitiszék kiérdemeltek. Akko duplán kellett volna ráfeküdni a testkarbantartásra, senem tespedni. Mer ugye ö is tudhatta magaról, hogy dolgozni kell a pontosságért, neki különösen, mert sose volt 20TD 1INT szériája. Ehhez képest minden év eleje azzal megy, hogy keresni a megfelelő viszkozitású kenőanyagot beléje mer olyan rozsdamarta a hordó... nincs céltudat, csak akarás. Annak meg nyögés a vége.

Mi is nyögünk tőle, nem csak a stihl sziti. Snem látya. Snincs aki szólna a behemótnak, hogy pirinyót alázatosabbosság kellene ide. Pláne ahogy mén az idő. Már lekési a villamost rendszeresen, de szarik felkelni előbb.
Nem mén.
kishaszi
A google le akar forditani titeket mikor igy irtok. 😊
new orl
Belsős kommunikáció, csak mi értjük. De a lényege az, hogy rettenetesen ki fogunk kapni hétvégén 😊
bcsarli

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az a baj Süti, hogy hiánycikk a céltudat. Csak Ego van. De neki is meg kellett ennie a régfeledett ratatatujjt h ismét úgy lássa a vilagot, ahogy kő. De nem. Ő inkább hajigassa a kő helyett a kavicsot, mer Assisi, hogy lehet úgy, hogy csak úgy. És ez sajnálatos.
Értrm én, hogy sokáig basztikulizta a csőrét, hogy primetimeban se kapta mev azt a figyelmet, amit Menningitiszék kiérdemeltek. Akko duplán kellett volna ráfeküdni a testkarbantartásra, senem tespedni. Mer ugye ö is tudhatta magaról, hogy dolgozni kell a pontosságért, neki különösen, mert sose volt 20TD 1INT szériája. Ehhez képest minden év eleje azzal megy, hogy keresni a megfelelő viszkozitású kenőanyagot beléje mer olyan rozsdamarta a hordó... nincs céltudat, csak akarás. Annak meg nyögés a vége.

Mi is nyögünk tőle, nem csak a stihl sziti. Snem látya. Snincs aki szólna a behemótnak, hogy pirinyót alázatosabbosság kellene ide. Pláne ahogy mén az idő. Már lekési a villamost rendszeresen, de szarik felkelni előbb.
Nem mén.
kishaszi
A google le akar forditani titeket mikor igy irtok. 😊
new orl
Belsős kommunikáció, csak mi értjük. De a lényege az, hogy rettenetesen ki fogunk kapni hétvégén 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A negyvenezredik kommentet elvittem 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Az a baj Süti, hogy hiánycikk a céltudat. Csak Ego van. De neki is meg kellett ennie a régfeledett ratatatujjt h ismét úgy lássa a vilagot, ahogy kő. De nem. Ő inkább hajigassa a kő helyett a kavicsot, mer Assisi, hogy lehet úgy, hogy csak úgy. És ez sajnálatos.
Értrm én, hogy sokáig basztikulizta a csőrét, hogy primetimeban se kapta mev azt a figyelmet, amit Menningitiszék kiérdemeltek. Akko duplán kellett volna ráfeküdni a testkarbantartásra, senem tespedni. Mer ugye ö is tudhatta magaról, hogy dolgozni kell a pontosságért, neki különösen, mert sose volt 20TD 1INT szériája. Ehhez képest minden év eleje azzal megy, hogy keresni a megfelelő viszkozitású kenőanyagot beléje mer olyan rozsdamarta a hordó... nincs céltudat, csak akarás. Annak meg nyögés a vége.

Mi is nyögünk tőle, nem csak a stihl sziti. Snem látya. Snincs aki szólna a behemótnak, hogy pirinyót alázatosabbosság kellene ide. Pláne ahogy mén az idő. Már lekési a villamost rendszeresen, de szarik felkelni előbb.
Nem mén.
kishaszi
A google le akar forditani titeket mikor igy irtok. 😊
new orl
A nyelvtani playhívásaink tökéletesek, kazinci meg hadd pörögjön, dejazése írok szótárat, barkobázzátokki, nemácsak én tógozzak mindék. Tsókolat!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Remelem a te neved nem a lanyok adtak. 😊
new orl
Le vagy maradva ezzel kapcsolatban, tisztázva lett a pályaválasztás joga 😊

Amúgy a zsaruk adták neki 😀
kishaszi
Mindig tudtam, hogy a gyors jelzővel betalálnak majd
Fast Willie
Csak a Willie is ulne. 😊
Amugy akkor meg gyors de nem elegge. Motorral kell jarni, akkor csak a benzinkutasnak kell megallni.
new orl
Utánanéztem: 4.28 volt a rekordom 40 yardon a YARD elől...

 www.espn.com/nfl/playoffs05/columns/story?columnist=pasquarelli_len&id=2312453

A cikk szerint pedig egy külön dimenzió vagyok
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Az a baj Süti, hogy hiánycikk a céltudat. Csak Ego van. De neki is meg kellett ennie a régfeledett ratatatujjt h ismét úgy lássa a vilagot, ahogy kő. De nem. Ő inkább hajigassa a kő helyett a kavicsot, mer Assisi, hogy lehet úgy, hogy csak úgy. És ez sajnálatos.
Értrm én, hogy sokáig basztikulizta a csőrét, hogy primetimeban se kapta mev azt a figyelmet, amit Menningitiszék kiérdemeltek. Akko duplán kellett volna ráfeküdni a testkarbantartásra, senem tespedni. Mer ugye ö is tudhatta magaról, hogy dolgozni kell a pontosságért, neki különösen, mert sose volt 20TD 1INT szériája. Ehhez képest minden év eleje azzal megy, hogy keresni a megfelelő viszkozitású kenőanyagot beléje mer olyan rozsdamarta a hordó... nincs céltudat, csak akarás. Annak meg nyögés a vége.

Mi is nyögünk tőle, nem csak a stihl sziti. Snem látya. Snincs aki szólna a behemótnak, hogy pirinyót alázatosabbosság kellene ide. Pláne ahogy mén az idő. Már lekési a villamost rendszeresen, de szarik felkelni előbb.
Nem mén.
kishaszi
Egyébként tényleg nagyon vissza kellene lépni egy lépést Hero-ból QB-ba. Egyik SB-t sem Ben nyerte, hanem a Steelers. NFL Networkon is tolják a Ben vs. Brees 2 fjúcsörhólloffémer spotot, de remélem, Pit vs Saints lesz.