Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mikor nem jutottunk be utoljára?
bcsarli
Epp most. 😁
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Engem az érdekel, hogy miként lehet magyarázni, hogy Tomlin kb. elbaszta a szezont, a PO-t.
Ha elrúgják is végigjöhet simán a Saints, de jóval kisebb valószínűséggel, mint így.
Mi lehetett a mögöttes szándék, amiért megérte a kockázat vezetésnél??
Sobri Jóska
Jah, Tomlin dobta a zászlót, Tomlin ejtette el a labdát kétszer. Jóska ne gyere már a faszsagaiddal. Brady kiégett, ennyi...
Klaci79
Mindenki ordas nagy faszságnak titulálja azt a 4.-re rámenős szitut, nem csak Sobri.
iktriad
Tényleg nem kellett volna. Sok ilyen húzás van. 10 challanget bukott el egymás után stb. Ezért nem fogjak kibaszni. Ordas nagy faszsag volt a fumbli is...benne van. 20 cm-en múlt. Utána a 25 yardos elkapas...na az engem jobban zavart.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Sose jönnek végig ha nincs ez a szar hívás.
Menj a faszomba Tomlin.
Tibi76
De még nem volt minuszos szezonja...
Sobri Jóska
Jah ha meg bejön akkor félisten és senki le nem bassza gondolom a callért...
bobi0092
szerintem egy hivast meg lehet itelni az adott szituacio es kockazat alapjan, eredmenytol teljesen fuggetlenul.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mikor nem jutottunk be utoljára?

több mint 5 éve
chvs 86
Na úgy néz ki elment a hajo, de akik Bb-t fikaztak orrba szájba és esetleg viszavonul azokat meg fogom keresni és podanverem, ha nem vonul vissza jövőre esetleg akkor még rajtuk fogok röhögni amikor újra gyűrűt nyer
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Engem az érdekel, hogy miként lehet magyarázni, hogy Tomlin kb. elbaszta a szezont, a PO-t.
Ha elrúgják is végigjöhet simán a Saints, de jóval kisebb valószínűséggel, mint így.
Mi lehetett a mögöttes szándék, amiért megérte a kockázat vezetésnél??
Sobri Jóska
Jah, Tomlin dobta a zászlót, Tomlin ejtette el a labdát kétszer. Jóska ne gyere már a faszsagaiddal. Brady kiégett, ennyi...
Klaci79
Mindenki ordas nagy faszságnak titulálja azt a 4.-re rámenős szitut, nem csak Sobri.
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Sose jönnek végig ha nincs ez a szar hívás.
Menj a faszomba Tomlin.
Tibi76
De még nem volt minuszos szezonja...
Sobri Jóska
Jah ha meg bejön akkor félisten és senki le nem bassza gondolom a callért...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jó csapatunk van, de idén nem jött össze. Nem baj, 10 évre valót balfaszkodtunk össze, így a következő 9 év gondtalan lesz 😊

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Engem az érdekel, hogy miként lehet magyarázni, hogy Tomlin kb. elbaszta a szezont, a PO-t.
Ha elrúgják is végigjöhet simán a Saints, de jóval kisebb valószínűséggel, mint így.
Mi lehetett a mögöttes szándék, amiért megérte a kockázat vezetésnél??
Sobri Jóska
Jah, Tomlin dobta a zászlót, Tomlin ejtette el a labdát kétszer. Jóska ne gyere már a faszsagaiddal. Brady kiégett, ennyi...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én azért bízok Baker&co-ban!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Két 4.kiserlet és két TD lett abból, hogy ilyen az NFL játékvezetés színvonala. Lehet nem kellett volna fake punt, sőt biztos. De nagyon jól felkészültünk belőlük.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nem vagyok híve a radikális dolgoknak, de most azt mondom igaza van az öreg Rockynak. Itt most át kell nézni hogy ki alkalmas a melójára és ki nem.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Engem az érdekel, hogy miként lehet magyarázni, hogy Tomlin kb. elbaszta a szezont, a PO-t.
Ha elrúgják is végigjöhet simán a Saints, de jóval kisebb valószínűséggel, mint így.
Mi lehetett a mögöttes szándék, amiért megérte a kockázat vezetésnél??

több mint 5 éve
thr_buddha Pittsburgh Steelers 120
Az a legbosszantobb az egészben hogy az egész szezonban egyetlen csapat se baszott meg minket igazán. Minden elvesztett meccsen mi balfaszkodtuk el. Ez a legrosszabb az egészben
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Sose jönnek végig ha nincs ez a szar hívás.
Menj a faszomba Tomlin.
Tibi76
De még nem volt minuszos szezonja...
Sobri Jóska
Abban viszont volt logika, hogy miénk legyen az utolsó ütés....és még így is meg lehetett volna....mint ahogy a végén ki is derült...dehát az égiek ezt nem akarták....
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Nem volt ez rossz...jól csináltuk. Tomlin egyszer hibázott, amikor nem dobott pirosat, pedig Heyward beleutott a labdába és így nem lehetett DPI.
De a fumble-ket nem Tomlin csinálta. Gratulálok a csapatnak, szerintem jó úton vagyunk.
2-3 jó védő kellene meg egy igazi kezdő futó.
több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Sose jönnek végig ha nincs ez a szar hívás.
Menj a faszomba Tomlin.
Tibi76
De még nem volt minuszos szezonja...
Sobri Jóska
Igen, ez a legfontosabb.
Szerencsére szét fogják most szedni ezért. És kurvára megérdemli.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Sose jönnek végig ha nincs ez a szar hívás.
Menj a faszomba Tomlin.
Tibi76
De még nem volt minuszos szezonja...

több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Sose jönnek végig ha nincs ez a szar hívás.
Menj a faszomba Tomlin.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Ha ezt mos kivédekezzük.....
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Brutális, ahogy most toljuk. Csak kitartson.
no flacco
Lószart....
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Brutális, ahogy most toljuk. Csak kitartson.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ezért éri meg veszekedni a bírókkal. Haden-t sajnálom, semmi köze nem volt DPIhez. Kézfej, nem tenyér, ezt monsják. Dehátezvan.
Spy
A laszti elkaphatatlan volt Kamarának....ez lett volna a helyes "bemondás" a bírók részéről, ha már mindenáron meg akarták látnia kontaktot....igazából Haden INT-et akart azért támaszkodott kicsit Kamarán és nem azért, hogy az ne kapja el.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ezért éri meg veszekedni a bírókkal. Haden-t sajnálom, semmi köze nem volt DPIhez. Kézfej, nem tenyér, ezt monsják. Dehátezvan.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Aztán a fumble ( Tomlin csak düllesztgette a szemeit) majd újabb fantom Pass interferencek. Nem akarnak esélyt adni, olyan érzésem van, mint az utóbbi idők Fradi - Videoton vagy hogyishívjaák meccseken
no flacco
Persze lehet a bírókat is szidni, de az az igazság, hogy egy playoff team D nem csinál ilyet, mint amit mi az első félidő végén....ezek egyszerűen nem férnek bele...vagyis ezek sem. Ilyet Én még nem igazán láttam, de most komolyan....az, hogy egy játékos besétáljon a DB-k közé befelé, majd onnan ki tudjon lépni és még a szerencse kelljen, hogy ne TD legyen belőle az bohózatba illő volt.

Az O kapcsán legalább láttam jelet a végén, bár az az űberborzalom, amit csináltunk egy yardra az end zone-tól 2 downon keresztül, azon sírtam....persze utána mint ha "fogadás" lett volna mecsináltuk szépen.

Egy szó, mint száz, ahhoz képest, hogy ez a meccs nekünk élet-halál hát nem látom ezt a pályán....így csak a Browns marad esélynek....