Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Az a baj Süti, hogy hiánycikk a céltudat. Csak Ego van. De neki is meg kellett ennie a régfeledett ratatatujjt h ismét úgy lássa a vilagot, ahogy kő. De nem. Ő inkább hajigassa a kő helyett a kavicsot, mer Assisi, hogy lehet úgy, hogy csak úgy. És ez sajnálatos.
Értrm én, hogy sokáig basztikulizta a csőrét, hogy primetimeban se kapta mev azt a figyelmet, amit Menningitiszék kiérdemeltek. Akko duplán kellett volna ráfeküdni a testkarbantartásra, senem tespedni. Mer ugye ö is tudhatta magaról, hogy dolgozni kell a pontosságért, neki különösen, mert sose volt 20TD 1INT szériája. Ehhez képest minden év eleje azzal megy, hogy keresni a megfelelő viszkozitású kenőanyagot beléje mer olyan rozsdamarta a hordó... nincs céltudat, csak akarás. Annak meg nyögés a vége.

Mi is nyögünk tőle, nem csak a stihl sziti. Snem látya. Snincs aki szólna a behemótnak, hogy pirinyót alázatosabbosság kellene ide. Pláne ahogy mén az idő. Már lekési a villamost rendszeresen, de szarik felkelni előbb.
Nem mén.
kishaszi
A google le akar forditani titeket mikor igy irtok. 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Remelem a te neved nem a lanyok adtak. 😊
new orl
Le vagy maradva ezzel kapcsolatban, tisztázva lett a pályaválasztás joga 😊

Amúgy a zsaruk adták neki 😀
kishaszi
Mindig tudtam, hogy a gyors jelzővel betalálnak majd
Fast Willie
Csak a Willie is ulne. 😊
Amugy akkor meg gyors de nem elegge. Motorral kell jarni, akkor csak a benzinkutasnak kell megallni.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Remelem a te neved nem a lanyok adtak. 😊
new orl
Le vagy maradva ezzel kapcsolatban, tisztázva lett a pályaválasztás joga 😊

Amúgy a zsaruk adták neki 😀
kishaszi
Es legalabb nok voltak? 😊
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az a baj Süti, hogy hiánycikk a céltudat. Csak Ego van. De neki is meg kellett ennie a régfeledett ratatatujjt h ismét úgy lássa a vilagot, ahogy kő. De nem. Ő inkább hajigassa a kő helyett a kavicsot, mer Assisi, hogy lehet úgy, hogy csak úgy. És ez sajnálatos.
Értrm én, hogy sokáig basztikulizta a csőrét, hogy primetimeban se kapta mev azt a figyelmet, amit Menningitiszék kiérdemeltek. Akko duplán kellett volna ráfeküdni a testkarbantartásra, senem tespedni. Mer ugye ö is tudhatta magaról, hogy dolgozni kell a pontosságért, neki különösen, mert sose volt 20TD 1INT szériája. Ehhez képest minden év eleje azzal megy, hogy keresni a megfelelő viszkozitású kenőanyagot beléje mer olyan rozsdamarta a hordó... nincs céltudat, csak akarás. Annak meg nyögés a vége.

Mi is nyögünk tőle, nem csak a stihl sziti. Snem látya. Snincs aki szólna a behemótnak, hogy pirinyót alázatosabbosság kellene ide. Pláne ahogy mén az idő. Már lekési a villamost rendszeresen, de szarik felkelni előbb.
Nem mén.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ródlibürge önjáró, most méginkább vagy aztékabb - az hogy ez azönvzezetős Teslánk micsodi fordulatokat tud azzal is tisztába lehetünk. Egy mikor a Motorfejreállás után visszahisztizte magát kezdőnek, aztán a Tahótóbeli élmények meg az Oline bulik amibül majdnem Vikes Boat lett. Szóva a kérdés inkább az hoty ki lehet rá hatással, aki meggyőzi, hogy egy pár meccsre hagvya Randibácsit lezavarni a dolgokat. Nem csak két drive azt dizsicsokinyuszi, hanem Sípszóig. Mer van benne eza bizonyítási vágy, ami nem csoda ha kúbi vagy a Tomiboj érában, megspékelve egy hármas versenyfutással az isteni Elisha és Potámusz Fülöp közt, a WHO is best. És van ez a taktika, hogy akkor legyél a meghökkentő pacák, arra minden figyel. Oztán hogy ebbe az adott szituésönbe mikor goldejacketet allinbe hívjuk a kis sárgafekete szaladgálókkal, arra mit dob a gép kituggya. Valaki mondhassa nekijee hoty a hármas szupabó emvípít má utyse mernék nem neki adni, bár még ott van Sámuelz....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Remelem a te neved nem a lanyok adtak. 😊
new orl
Le vagy maradva ezzel kapcsolatban, tisztázva lett a pályaválasztás joga 😊

Amúgy a zsaruk adták neki 😀
kishaszi
Mindig tudtam, hogy a gyors jelzővel betalálnak majd
Fast Willie
Egyébként a #39 Parker Willie után? A fiam olyan mezben alszik mostanság 😁
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Remelem a te neved nem a lanyok adtak. 😊
new orl
Le vagy maradva ezzel kapcsolatban, tisztázva lett a pályaválasztás joga 😊

Amúgy a zsaruk adták neki 😀
kishaszi
Mindig tudtam, hogy a gyors jelzővel betalálnak majd
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Remelem a te neved nem a lanyok adtak. 😊
new orl
Le vagy maradva ezzel kapcsolatban, tisztázva lett a pályaválasztás joga 😊

Amúgy a zsaruk adták neki 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
az megvan nektek, hogy Matthew Thomas visszatért, amikor Huntert IR-re raktuk?
én csak most olvastam, de örülök neki...
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
JuJu azért nem lett pro bowl, mert egy csapatból kettő nem fér be...AB-nak meg nagyobb a reklámértéke...kész:
JuJu has 7 100-yard games to Keenan Allen's 3. Has 7 more receptions, averages 1.2 more yards and 200 more receiving yards. Tied in TDs with 6. It's close, but thought JuJu should have got in

Amúgy Burns amikor pályán volt, rögtön kaptunk egy borzalmas TD-t (bár állítólag nem az ő hibája volt), de amikor a spec-ben pályára lépett, akkor is érdekes dolgokat mutatott:
 twitter.com/Alex_Kozora/status/1075135039514533894
Ez milyen már:
 twitter.com/Alex_Kozora/status/1075236424906096640
És ez?

Én megértem, hogy mindenkire szükség van, de tényleg ennyire próbálkozni kell vele, hogy védjék a mundér becsületét? Vagy a sec edzőjét kellene kivágni, vagy Burns-től megszabadulni rövid úton, mert inkább nézegetném Brian Allent a magam részéről, bár sokat tőle sem várok...
Klaci79
Burns csak azért van pályán, mert a neve jól ARTIE-kulálható (a szóvicc második fele nagyon találó és már-már akadémiai hasonlat = sajnos kakis emojim nincs) egy fair catchnél.

Nyúlorral maximálisan 1ÖN-TETŰ ( vagy ahogy BesenyőPistaBácsi mondaná ÖNEGYTETŰ) is lehetnék, ha nem lenne más a véleményem...attól még szeretem, ha kötözködünk😂 Lamar Jackson jobb napjain majd átmegyek trollkodni ( = #$ohaselesszillyen)

De ami a lényeg: Drew Brees megmutatja Ben Roethlisbergernek, hogyan kell helyesen megöregedni, Alvin Kamara megmutatja Le'Veon Bell-nek a fogsorát, Michael Thomas the 1000th pedig AB84-et oktatja a bútorcipelésre és a helyes twitterhasználatra. Joe Haden Marshon Látodmoréra néz, a DuplaWatt a Ramcsikket tapossa, Cameron Heyward pedig Cameron Jordannek vagy Jordan Cameronnak ( vagy hotyhíjják) öltözik.

Sean Payton ellopja a Séf piros zacsiját, aki annyira összezavarodik, hogy Dr Housenak kezd asszisztálni és attól a naptól kezdve ő lesz Omar Epps.

Butler pedig felkapja Gregg Williams leejtett Bounty-ját.

Na ez akkor káosz, hogy simaliba, AFC North 4. hejjj!
Fast Willie
Remelem a te neved nem a lanyok adtak. 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
JuJu azért nem lett pro bowl, mert egy csapatból kettő nem fér be...AB-nak meg nagyobb a reklámértéke...kész:
JuJu has 7 100-yard games to Keenan Allen's 3. Has 7 more receptions, averages 1.2 more yards and 200 more receiving yards. Tied in TDs with 6. It's close, but thought JuJu should have got in

Amúgy Burns amikor pályán volt, rögtön kaptunk egy borzalmas TD-t (bár állítólag nem az ő hibája volt), de amikor a spec-ben pályára lépett, akkor is érdekes dolgokat mutatott:
 twitter.com/Alex_Kozora/status/1075135039514533894
Ez milyen már:
 twitter.com/Alex_Kozora/status/1075236424906096640
És ez?

Én megértem, hogy mindenkire szükség van, de tényleg ennyire próbálkozni kell vele, hogy védjék a mundér becsületét? Vagy a sec edzőjét kellene kivágni, vagy Burns-től megszabadulni rövid úton, mert inkább nézegetném Brian Allent a magam részéről, bár sokat tőle sem várok...
Klaci79
Burns csak azért van pályán, mert a neve jól ARTIE-kulálható (a szóvicc második fele nagyon találó és már-már akadémiai hasonlat = sajnos kakis emojim nincs) egy fair catchnél.

Nyúlorral maximálisan 1ÖN-TETŰ ( vagy ahogy BesenyőPistaBácsi mondaná ÖNEGYTETŰ) is lehetnék, ha nem lenne más a véleményem...attól még szeretem, ha kötözködünk😂 Lamar Jackson jobb napjain majd átmegyek trollkodni ( = #$ohaselesszillyen)

De ami a lényeg: Drew Brees megmutatja Ben Roethlisbergernek, hogyan kell helyesen megöregedni, Alvin Kamara megmutatja Le'Veon Bell-nek a fogsorát, Michael Thomas the 1000th pedig AB84-et oktatja a bútorcipelésre és a helyes twitterhasználatra. Joe Haden Marshon Látodmoréra néz, a DuplaWatt a Ramcsikket tapossa, Cameron Heyward pedig Cameron Jordannek vagy Jordan Cameronnak ( vagy hotyhíjják) öltözik.

Sean Payton ellopja a Séf piros zacsiját, aki annyira összezavarodik, hogy Dr Housenak kezd asszisztálni és attól a naptól kezdve ő lesz Omar Epps.

Butler pedig felkapja Gregg Williams leejtett Bounty-ját.

Na ez akkor káosz, hogy simaliba, AFC North 4. hejjj!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
...
Fast Willie
Ha meg tébyleg rotty, akkor minek dobál nagyokat. Minek dobaltatnak....
kishaszi
Nem rotty, de a kerdes adott.
Mar leirta, hogy BB iranyitja a dolgokat. A liga magasan legnagyobb primadonnaja, | a temetesere nem megy el senki a jatekosok kozul elsore, mert csak jatsza magat | valasztania kell egy 2 yardos checkdown es egy +25 yardos kozott. Ismerni kell a kozonseget. Ha nem ilyen a hivas akkor meg athivja. 😊

Siman nyertek a Dome-ban. 😊
new orl
Hello NyúlOrk!

Én nem vagyok Helmut Zimmer, Mike Zimmer meg mégkevésbé, de az tény, hogy Ben a Pats ellen kulcsszitukban áthívott designed futóplay-eket. Az OL felállásból látszott.

Az első interceptionnél pedig figyelmen kívül hagyta a biztonsági célpontot.

Azt innen senki el nem dönci, hogy a Dönci önjáró-e vagy az OnlyCreator kreál rossz play-t. De a franchise QB már csak hírből franchise. Persze Peyton Manning is roki volt, azt' mégis a naplemente felé ment, nem a szakadékba...😁

Szerintem sem fizikai a nagyobb akadály a Colosnál, hanem mentally. A Rétesburger bicsaklik, meg nem törik; húzzuk-nyújtjuk, amìg enged; de a vége úgyis az lesz, hogy megy a sütőbe.

#ThereYouGo a.k.a Máson Rudolf majd az offsezlonyban snappelhet.

A családias szellemet meg majd átadjuk neki egy másik karácsonykor.

Esetleg elmegy backupnak Brady mögé 😋 (komolytalan vagyok)...mint James Harrison.

Ha komolyra fordítom, akkor szarban vagyunk és a Szentek meggyaláznak minket a dómjukban egy nagy korbáccsal. Még nincs eldöntve, hogy hova mérik az első csapást.🤣
Fast Willie
Aaalllaaatttooommmooos vagyok minden harommal. Messzirol indulva apro kerdesekkel, hatarozott valaszokkal es kiderult mi a gond vagy megsem. 😊
Tomlin jo, Fichtner jo, BB fizikailag alkalmas, regen is dontott rosszabul idonkent, hos de nem annyira mint Ariansnal, es fantasztikus dolgokat is muvel | es neha lefagy de az egy ilyen csaladias Vasas dolog kereteben mindenkivel egyutt teszi. | AB a legjobb WR, olykor olyan is elhangzik hogy a valaha volt. Erre van nala egy jobb is a csapataban, Probowl RB es fantasztikus csere, vegre beindultak es fellepnek a WR3-4 es TE-k, a fal uberfasza, | de csak passz es futasblokkolasban | . Az O ezert hasit ahogy kell, csak a szertarosnak kell visszaszerezni a korbacsot es nyertek a Dome-ban 😊
new orl
Te keversz engem Soldival😁

Tonio Brown all around valóban az egyik legjobb WR manapság a ligában, de idén Juju magához és hozzá képest is jobb. Szerintem most nem ő, nem OBJ, nem Julio Jones, hanem DeAndre Hopkins a legdominánsabb WR. 5 évre nézve AB.

Arians alatt nem Ben vitte a csapatot, hanem az Őserő Gátvédelem.

Fichtner jobban használja a keretet mint Todd Haley. Szerintem.

Tomlin jobb, mint az átlag HC, nem ő a legnagyobb bajunk és Ben ittlétéig felesleges váltani, ha nagy fejreállást nem csinál (nem fog).

Ben visszaesett és a meglátásom szerint TÖBBSZÖR több kárt okoz, mint nem. De ezzel vannak páran.

Azt nem mondom, hogy rossz teljesítményt hoz, de a jótól kurva messze van, mint Joli néni Angelina Jolietól (nyilván mind2 a fénykorát értve)...

A fal fasza úgy (UN)block/AM block, a 3.célpontok meg EGY meccsen léptek fel...őket kifejezetten ignorálta eddig BIGBEN.

AZ OFF hasít, csak folyamatosan Plaxico Burress a szertáros, aki lábon lövi őket😁

A faszkorbács pedig jelenleg SP zsebében van. Ha a rundefünk arat, akkor ottmarad, ha nyem, akkor az Alvin és a Mókusok énekelnek az összeszáradt tetemeinken....
Fast Willie
Nem hiszem.
AB nagyon jo es szerintem se o legjobb foleg nem valaha. Es akkor is jobb nala iden JuJu, ergo 2 WR1-tek van. Sok csapatban egy sincs es ez a lenyeg nem az hogy ki a legjobb a legjobbak kozott.

Senki nem mondta, hogy o vitte, annyit mondtam hogy akkor inkabb hos uzemmodban volt.

A tacsko nagyobbat harap mint a yorki. Szerintem.

Nem vitatja senki, sot nagyon jo. Termeszetesen hibakkal. Itt mar nalam akad a gep. BB nelkul eselytelen a brigad, vele meg nem jo. De ugy hogy vannak olyan periodusok mikor barkit ledob a palyarol. Es biztos nem fizikai korlatai vannak | ettol fuggetlenul csodalkoznek hogy amikor befejezi a focit nem fogja "bevallani" hogy mennyi baja volt. 😊
|
TBrady 10 eve visszaesik vagy megsem vagyis kihez kepest, egy Foles sose esett olyan magasra, Flacco!?! Bortles elvert titeket vagy egy Tebow PO-ban, de ez nem tartozik ide csak annyiban hogy milyen teljesitmenyekkel lehet oriasi sikereket elerni. Soroljam. BB ennel sokkal jobb, de egyetertunk nem a fenykorat eli.

Valoszinuleg Joli neni fenykoraban ugy pondorodott a faszon hogy csak pislogtunk volna mint capa a konzervgyarban.

persze mikor eddig nem kellett a 5-6. celpont. Itt azert koltoi tulzasban estem 😊

Tehat ha van 2 jo futoja valakinek akkor szopas van? Nektek is van jobb ( egeszsegesebb ) fallal + ha nem mukodik akkor nem egyszem WR van ( aki ugyan az elmult 2 ev legjobbja ) a keretben lassan.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
JuJu azért nem lett pro bowl, mert egy csapatból kettő nem fér be...AB-nak meg nagyobb a reklámértéke...kész:
JuJu has 7 100-yard games to Keenan Allen's 3. Has 7 more receptions, averages 1.2 more yards and 200 more receiving yards. Tied in TDs with 6. It's close, but thought JuJu should have got in

Amúgy Burns amikor pályán volt, rögtön kaptunk egy borzalmas TD-t (bár állítólag nem az ő hibája volt), de amikor a spec-ben pályára lépett, akkor is érdekes dolgokat mutatott:
 twitter.com/Alex_Kozora/status/1075135039514533894
Ez milyen már:
 twitter.com/Alex_Kozora/status/1075236424906096640
És ez?

Én megértem, hogy mindenkire szükség van, de tényleg ennyire próbálkozni kell vele, hogy védjék a mundér becsületét? Vagy a sec edzőjét kellene kivágni, vagy Burns-től megszabadulni rövid úton, mert inkább nézegetném Brian Allent a magam részéről, bár sokat tőle sem várok...
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
en bloc

---

Örülök, hogy segíthettem. 😊

Mexico Burres lehet kísért, valami van a levegőben. Mit össze imádkoztunk Benjinek egy jó falatért. Illetve falért. Megkapta. Ez a hülye meg lopja a mischungot belőle... Mászik a tetőre ezrrel, csak azt nem veszi észre, hogy már a Kő nem marad... 😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
...
Fast Willie
Ha meg tébyleg rotty, akkor minek dobál nagyokat. Minek dobaltatnak....
kishaszi
Nem rotty, de a kerdes adott.
Mar leirta, hogy BB iranyitja a dolgokat. A liga magasan legnagyobb primadonnaja, | a temetesere nem megy el senki a jatekosok kozul elsore, mert csak jatsza magat | valasztania kell egy 2 yardos checkdown es egy +25 yardos kozott. Ismerni kell a kozonseget. Ha nem ilyen a hivas akkor meg athivja. 😊

Siman nyertek a Dome-ban. 😊
new orl
Hello NyúlOrk!

Én nem vagyok Helmut Zimmer, Mike Zimmer meg mégkevésbé, de az tény, hogy Ben a Pats ellen kulcsszitukban áthívott designed futóplay-eket. Az OL felállásból látszott.

Az első interceptionnél pedig figyelmen kívül hagyta a biztonsági célpontot.

Azt innen senki el nem dönci, hogy a Dönci önjáró-e vagy az OnlyCreator kreál rossz play-t. De a franchise QB már csak hírből franchise. Persze Peyton Manning is roki volt, azt' mégis a naplemente felé ment, nem a szakadékba...😁

Szerintem sem fizikai a nagyobb akadály a Colosnál, hanem mentally. A Rétesburger bicsaklik, meg nem törik; húzzuk-nyújtjuk, amìg enged; de a vége úgyis az lesz, hogy megy a sütőbe.

#ThereYouGo a.k.a Máson Rudolf majd az offsezlonyban snappelhet.

A családias szellemet meg majd átadjuk neki egy másik karácsonykor.

Esetleg elmegy backupnak Brady mögé 😋 (komolytalan vagyok)...mint James Harrison.

Ha komolyra fordítom, akkor szarban vagyunk és a Szentek meggyaláznak minket a dómjukban egy nagy korbáccsal. Még nincs eldöntve, hogy hova mérik az első csapást.🤣
Fast Willie
Aaalllaaatttooommmooos vagyok minden harommal. Messzirol indulva apro kerdesekkel, hatarozott valaszokkal es kiderult mi a gond vagy megsem. 😊
Tomlin jo, Fichtner jo, BB fizikailag alkalmas, regen is dontott rosszabul idonkent, hos de nem annyira mint Ariansnal, es fantasztikus dolgokat is muvel | es neha lefagy de az egy ilyen csaladias Vasas dolog kereteben mindenkivel egyutt teszi. | AB a legjobb WR, olykor olyan is elhangzik hogy a valaha volt. Erre van nala egy jobb is a csapataban, Probowl RB es fantasztikus csere, vegre beindultak es fellepnek a WR3-4 es TE-k, a fal uberfasza, | de csak passz es futasblokkolasban | . Az O ezert hasit ahogy kell, csak a szertarosnak kell visszaszerezni a korbacsot es nyertek a Dome-ban 😊
new orl
Te keversz engem Soldival😁

Tonio Brown all around valóban az egyik legjobb WR manapság a ligában, de idén Juju magához és hozzá képest is jobb. Szerintem most nem ő, nem OBJ, nem Julio Jones, hanem DeAndre Hopkins a legdominánsabb WR. 5 évre nézve AB.

Arians alatt nem Ben vitte a csapatot, hanem az Őserő Gátvédelem.

Fichtner jobban használja a keretet mint Todd Haley. Szerintem.

Tomlin jobb, mint az átlag HC, nem ő a legnagyobb bajunk és Ben ittlétéig felesleges váltani, ha nagy fejreállást nem csinál (nem fog).

Ben visszaesett és a meglátásom szerint TÖBBSZÖR több kárt okoz, mint nem. De ezzel vannak páran.

Azt nem mondom, hogy rossz teljesítményt hoz, de a jótól kurva messze van, mint Joli néni Angelina Jolietól (nyilván mind2 a fénykorát értve)...

A fal fasza úgy (UN)block/AM block, a 3.célpontok meg EGY meccsen léptek fel...őket kifejezetten ignorálta eddig BIGBEN.

AZ OFF hasít, csak folyamatosan Plaxico Burress a szertáros, aki lábon lövi őket😁

A faszkorbács pedig jelenleg SP zsebében van. Ha a rundefünk arat, akkor ottmarad, ha nyem, akkor az Alvin és a Mókusok énekelnek az összeszáradt tetemeinken....
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Azt remélem tudjátok, hogy ezzel a rengeteg jinx-el nem mentek semmire...sajnos így is NAGYON CSÚNYÁN KI FOGUNK KAPNI 😉
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mosmi Orl? Ne örlődj.. kontenderek vagyunk mindig is, és alázunk. Az csak optikai csalatkozás, hogy a kupát galád tolvajlások árán máshol találni nem a 6 mellett a vitrinben,,,
Ágli básztárd világ

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
...
Fast Willie
Ha meg tébyleg rotty, akkor minek dobál nagyokat. Minek dobaltatnak....
kishaszi
Nem rotty, de a kerdes adott.
Mar leirta, hogy BB iranyitja a dolgokat. A liga magasan legnagyobb primadonnaja, | a temetesere nem megy el senki a jatekosok kozul elsore, mert csak jatsza magat | valasztania kell egy 2 yardos checkdown es egy +25 yardos kozott. Ismerni kell a kozonseget. Ha nem ilyen a hivas akkor meg athivja. 😊

Siman nyertek a Dome-ban. 😊
new orl
Hello NyúlOrk!

Én nem vagyok Helmut Zimmer, Mike Zimmer meg mégkevésbé, de az tény, hogy Ben a Pats ellen kulcsszitukban áthívott designed futóplay-eket. Az OL felállásból látszott.

Az első interceptionnél pedig figyelmen kívül hagyta a biztonsági célpontot.

Azt innen senki el nem dönci, hogy a Dönci önjáró-e vagy az OnlyCreator kreál rossz play-t. De a franchise QB már csak hírből franchise. Persze Peyton Manning is roki volt, azt' mégis a naplemente felé ment, nem a szakadékba...😁

Szerintem sem fizikai a nagyobb akadály a Colosnál, hanem mentally. A Rétesburger bicsaklik, meg nem törik; húzzuk-nyújtjuk, amìg enged; de a vége úgyis az lesz, hogy megy a sütőbe.

#ThereYouGo a.k.a Máson Rudolf majd az offsezlonyban snappelhet.

A családias szellemet meg majd átadjuk neki egy másik karácsonykor.

Esetleg elmegy backupnak Brady mögé 😋 (komolytalan vagyok)...mint James Harrison.

Ha komolyra fordítom, akkor szarban vagyunk és a Szentek meggyaláznak minket a dómjukban egy nagy korbáccsal. Még nincs eldöntve, hogy hova mérik az első csapást.🤣
Fast Willie
Aaalllaaatttooommmooos vagyok minden harommal. Messzirol indulva apro kerdesekkel, hatarozott valaszokkal es kiderult mi a gond vagy megsem. 😊
Tomlin jo, Fichtner jo, BB fizikailag alkalmas, regen is dontott rosszabul idonkent, hos de nem annyira mint Ariansnal, es fantasztikus dolgokat is muvel | es neha lefagy de az egy ilyen csaladias Vasas dolog kereteben mindenkivel egyutt teszi. | AB a legjobb WR, olykor olyan is elhangzik hogy a valaha volt. Erre van nala egy jobb is a csapataban, Probowl RB es fantasztikus csere, vegre beindultak es fellepnek a WR3-4 es TE-k, a fal uberfasza, | de csak passz es futasblokkolasban | . Az O ezert hasit ahogy kell, csak a szertarosnak kell visszaszerezni a korbacsot es nyertek a Dome-ban 😊
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Azért azt remélem tudjátok, hogy a gyenge qb-teljesítmény az nem ilyen. Azt majd akkor látjuk, ha BB visszavonúl.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
...
Fast Willie
Ha meg tébyleg rotty, akkor minek dobál nagyokat. Minek dobaltatnak....
kishaszi
Nem rotty, de a kerdes adott.
Mar leirta, hogy BB iranyitja a dolgokat. A liga magasan legnagyobb primadonnaja, | a temetesere nem megy el senki a jatekosok kozul elsore, mert csak jatsza magat | valasztania kell egy 2 yardos checkdown es egy +25 yardos kozott. Ismerni kell a kozonseget. Ha nem ilyen a hivas akkor meg athivja. 😊

Siman nyertek a Dome-ban. 😊
new orl
Hello NyúlOrk!

Én nem vagyok Helmut Zimmer, Mike Zimmer meg mégkevésbé, de az tény, hogy Ben a Pats ellen kulcsszitukban áthívott designed futóplay-eket. Az OL felállásból látszott.

Az első interceptionnél pedig figyelmen kívül hagyta a biztonsági célpontot.

Azt innen senki el nem dönci, hogy a Dönci önjáró-e vagy az OnlyCreator kreál rossz play-t. De a franchise QB már csak hírből franchise. Persze Peyton Manning is roki volt, azt' mégis a naplemente felé ment, nem a szakadékba...😁

Szerintem sem fizikai a nagyobb akadály a Colosnál, hanem mentally. A Rétesburger bicsaklik, meg nem törik; húzzuk-nyújtjuk, amìg enged; de a vége úgyis az lesz, hogy megy a sütőbe.

#ThereYouGo a.k.a Máson Rudolf majd az offsezlonyban snappelhet.

A családias szellemet meg majd átadjuk neki egy másik karácsonykor.

Esetleg elmegy backupnak Brady mögé 😋 (komolytalan vagyok)...mint James Harrison.

Ha komolyra fordítom, akkor szarban vagyunk és a Szentek meggyaláznak minket a dómjukban egy nagy korbáccsal. Még nincs eldöntve, hogy hova mérik az első csapást.🤣
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
...
Fast Willie
Ha meg tébyleg rotty, akkor minek dobál nagyokat. Minek dobaltatnak....
kishaszi
Nem rotty, de a kerdes adott.
Mar leirta, hogy BB iranyitja a dolgokat. A liga magasan legnagyobb primadonnaja, | a temetesere nem megy el senki a jatekosok kozul elsore, mert csak jatsza magat | valasztania kell egy 2 yardos checkdown es egy +25 yardos kozott. Ismerni kell a kozonseget. Ha nem ilyen a hivas akkor meg athivja. 😊

Siman nyertek a Dome-ban. 😊
new orl
Haha 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
...
Fast Willie
Ha meg tébyleg rotty, akkor minek dobál nagyokat. Minek dobaltatnak....
kishaszi
Nem rotty, de a kerdes adott.
Mar leirta, hogy BB iranyitja a dolgokat. A liga magasan legnagyobb primadonnaja, | a temetesere nem megy el senki a jatekosok kozul elsore, mert csak jatsza magat | valasztania kell egy 2 yardos checkdown es egy +25 yardos kozott. Ismerni kell a kozonseget. Ha nem ilyen a hivas akkor meg athivja. 😊

Siman nyertek a Dome-ban. 😊
több mint 5 éve
thr_buddha Pittsburgh Steelers 120
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/47235081_264215564275954_2503360267108370542_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=uOQF1a-xq_wQ7kNvgG5ZcJP&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAg6kMs1Gi_ym1H22KgPTgP8hq08Vseg3ur-ZA9I3YdTw&oe=663CA9A8
Pittsburgh Steelers on Instagram: "Joe Haden has been named AFC Defensive Player of the Week. 👏"
65K likes, 351 comments - steelers on December 19, 2018: "Joe Haden has been named AFC Defensive Player of the Week. 👏".
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.instagram.com/p/BrjWJPnBzgT/?fbclid=IwAR1951aIMsCXs-_6-5qdKrHLQSvtfuyJ84YRxjCG9a2ViCjUJ8JQHRWARP0
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
...
Fast Willie
Olyan hosszú, de minddel egyetértek, ezért kivagtam az idézést. 😀

Ben hanyatlása számomra csak azért érdekes, mert szerintem nem lehet fizikális oka. Sok szar döntése meg régen is volt, csak akor egy D segített.

Számomra rejtély a csávó.

Tényleg lehet hero modeban van,, de hát ki ne tudná, hogy nagyon hullámzó volt m8ndig is fejben.

Ha meg tébyleg rotty, akkor minek dobál nagyokat. Minek dobaltatnak....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."