Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 206
Megint -2 a TO mutató......megint szar pasz.....nem hiszem el....döbbenetes, hogy amikor az egyik egység megdöglik akkorát játszik, akkor a másik egység löki a kútba...

Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 206
Több pontot kellett volna hozzárakni a játék képe alapján a várhatóan a második félideji fáradó D miatt.....ez így nem lesz elég....
Klemó
Ez a védelem ne fáradjon basszus...majdnem 20 percet volt nálunk a labda, náluk alig több, mint 10-et. Nem a fáradságát lesz a baj, hanem hogy most kielemzik a gyengesegeket...bár legalább a TD óta nincs nagy hiba...de valamit találni fognak...
Klaci79
Nem kérdés, hogy találni fognak erre is gondoltam...ezért kellett volna O oldalon sokkal többet kihozni ebből...
Klemó
Talán egyébként 3 pont maradt bennünk...annál az int-nél...de ott sem értettem, ha megy a futás, miért nem használjuk? Asszem 10+ kiserletenkent...na mindegy...nyugodt vagyok, mert valahogy csak kikapunk majd...
Klaci79
A fullback nagyon kevésszer kerül elő....és Én ezt nem értem....5 yardon vagyunk...álljunk fel keményen....abból jöjjön akár egy trükkösebb...aztán pedig Ben ahelyett, hogy beleállna a sackbe int grounding...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
BB egy elbaszott drive után miért nem elemez?
Vagy fotografikus memóriája van, és fejben végigfuttatja h mi volt a hiba!?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Több pontot kellett volna hozzárakni a játék képe alapján a várhatóan a második félideji fáradó D miatt.....ez így nem lesz elég....
Klemó
Ez a védelem ne fáradjon basszus...majdnem 20 percet volt nálunk a labda, náluk alig több, mint 10-et. Nem a fáradságát lesz a baj, hanem hogy most kielemzik a gyengesegeket...bár legalább a TD óta nincs nagy hiba...de valamit találni fognak...
Klaci79
Nem kérdés, hogy találni fognak erre is gondoltam...ezért kellett volna O oldalon sokkal többet kihozni ebből...
Klemó
Talán egyébként 3 pont maradt bennünk...annál az int-nél...de ott sem értettem, ha megy a futás, miért nem használjuk? Asszem 10+ kiserletenkent...na mindegy...nyugodt vagyok, mert valahogy csak kikapunk majd...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 206
Több pontot kellett volna hozzárakni a játék képe alapján a várhatóan a második félideji fáradó D miatt.....ez így nem lesz elég....
Klemó
Ez a védelem ne fáradjon basszus...majdnem 20 percet volt nálunk a labda, náluk alig több, mint 10-et. Nem a fáradságát lesz a baj, hanem hogy most kielemzik a gyengesegeket...bár legalább a TD óta nincs nagy hiba...de valamit találni fognak...
Klaci79
Nem kérdés, hogy találni fognak erre is gondoltam...ezért kellett volna O oldalon sokkal többet kihozni ebből...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Több pontot kellett volna hozzárakni a játék képe alapján a várhatóan a második félideji fáradó D miatt.....ez így nem lesz elég....
Klemó
Ez a védelem ne fáradjon basszus...majdnem 20 percet volt nálunk a labda, náluk alig több, mint 10-et. Nem a fáradságát lesz a baj, hanem hogy most kielemzik a gyengesegeket...bár legalább a TD óta nincs nagy hiba...de valamit találni fognak...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 206
Több pontot kellett volna hozzárakni a játék képe alapján a várhatóan a második félideji fáradó D miatt.....ez így nem lesz elég....
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Én úgy döntöttem, hogy nem baszom fel magam azon, hogy valami nagyon elbaszott módon kikapunk szokásos módon a Patstől, és inkább nézek Dartsot.
tenorx
Persze de tuti bele nézel 😊

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Bezzek Boz már két órája rugdos kapura


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Juju a parkolóban hotdogozott a szurkolókkal, remélem, azért, mert már tudja az eredményt.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Nyert a Ravens, nyert a Colts és a Titans...igazából ma bukjuk el, hogy a saját kezünkben legyen a sorsunk
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
este color rush-ban játszunk...a legszebb mezünkben kapunk majd ki...
Klaci79
A darázsmezt elengedtük? Egyértelmű kedvencem volt... 😕
Jan
El sajnos .

Süti: én nem csokoládégyározok ami a csittereket illeti, 2001 óta 3x nyertünk ellenük - es ebben benn van a Cassel meccs, én majd elmatlabozgatok alatta...
kishaszi
ERIKKKK!
 youtu.be/QTw3GCCeH4Q
sutianap
Kb. az egyetlen, ami mellettünk szól, a hüje statisztika. 😀 Séf bácsitól ne várjunk megoldást,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Félelmetes ez a Ravens....olyan sík egyszerű játékot játszanak, amire azt gondolná az ember, hogy ezen a szinten már fel tudnak készülni...és mégis az a szép benne, hogy most a Bucs van totál vakon...
Klaci79
Egyszerű, de nagyszerű, ja nem. Azért a Tampa se jött ma a ligaelit formájában. Jó csapat ellen meg Te is tudod mire megyünk ezzel a játékkal..Superbowlba 😊 Lehet moslék az O, ha a D 12 ponton tartja (eddig) az ellenfelet, akkor ez is belefér.
LeviPoki
Jó, hat a Tampa nem egy jó csapat, de ha egy csapat ennyire egysíkú és nem kell tartani 20+-os játékoktól, akkor furcsa hogy mégse képes 2-3 alkalommal megállítani ezt az O-t. Na majd a Chargers érdekes lesz, meg ez a Browns is bőven. Lehet ott dől el majd a North 😊
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Én úgy döntöttem, hogy nem baszom fel magam azon, hogy valami nagyon elbaszott módon kikapunk szokásos módon a Patstől, és inkább nézek Dartsot.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Félelmetes ez a Ravens....olyan sík egyszerű játékot játszanak, amire azt gondolná az ember, hogy ezen a szinten már fel tudnak készülni...és mégis az a szép benne, hogy most a Bucs van totál vakon...
Klaci79
Egyszerű, de nagyszerű, ja nem. Azért a Tampa se jött ma a ligaelit formájában. Jó csapat ellen meg Te is tudod mire megyünk ezzel a játékkal..Superbowlba 😊 Lehet moslék az O, ha a D 12 ponton tartja (eddig) az ellenfelet, akkor ez is belefér.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Yahoo szerint Conner out a meccsre
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Ola megint inaktív. Tehetetlen Chikillo és haszontalan Dupree bezzeg játszik. Meg is erdemeljuk, hogy kikapjunk 😢
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Félelmetes ez a Ravens....olyan sík egyszerű játékot játszanak, amire azt gondolná az ember, hogy ezen a szinten már fel tudnak készülni...és mégis az a szép benne, hogy most a Bucs van totál vakon...
több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Az vót mán, hogy Benjinek repedtek a bordái a Raiders ellen?

Szerkesztette: fcancellara
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
este color rush-ban játszunk...a legszebb mezünkben kapunk majd ki...
Klaci79
A darázsmezt elengedtük? Egyértelmű kedvencem volt... 😕
Jan
El sajnos .

Süti: én nem csokoládégyározok ami a csittereket illeti, 2001 óta 3x nyertünk ellenük - es ebben benn van a Cassel meccs, én majd elmatlabozgatok alatta...
kishaszi
ERIKKKK!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
este color rush-ban játszunk...a legszebb mezünkben kapunk majd ki...
Klaci79
A darázsmezt elengedtük? Egyértelmű kedvencem volt... 😕
Jan
El sajnos .

Süti: én nem csokoládégyározok ami a csittereket illeti, 2001 óta 3x nyertünk ellenük - es ebben benn van a Cassel meccs, én majd elmatlabozgatok alatta...

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
este color rush-ban játszunk...a legszebb mezünkben kapunk majd ki...
Klaci79
A darázsmezt elengedtük? Egyértelmű kedvencem volt... 😕
Jan
Igen...egyelőre el.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Nyerjen a Tampa, mert mi nem fogunk...
Klaci79
Szerintem a Vasas és a Pats drukker a legpesszimistább a világon 😁😁😁

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
este color rush-ban játszunk...a legszebb mezünkben kapunk majd ki...
Klaci79
A darázsmezt elengedtük? Egyértelmű kedvencem volt... 😕
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Nyerjen a Tampa, mert mi nem fogunk...