Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Végem van. XD


A Pittsburgh Steelers közösség egy ökomenikus, szeretetteljes, családias közösség, nem gondolom, hogy bármilyen Szentnek tudna ártani!
Fast Willie

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ha megnézem ki van bent a Pro bowl keretben WR-ként, akkor talán Brown az, aki helyett JuJu-t tenném oda, de azért lássuk be, Brown gyengébb szezonja ide, vagy oda, azért őt a legjobb CB fogja és safety figyelmet is mindig ő kapja, vagyis nem egyenlő a mérce. Ettől még ha JuJu így teljesít jövőre is, akkor ott lesz meggyőződésem, mert valóban ez már pro bowler szint.

A Conner-Samuels párost Én is várom már. Simán tudok elképzelni olyan playeket, hogy mind a ketten a pályán vannak, sőt a 2 minute drillek kapcsán ez félelmetes fegyverként működhet. Olyannyira így gondolom, hogy a PO-ban ez akár még x faktor is lehet.

Persze ettől még szopunk a Saints ellen.. 😊
Klemó
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A Pittsburgh Steelers közösség egy ökomenikus, szeretetteljes, családias közösség, nem gondolom, hogy bármilyen Szentnek tudna ártani!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ha megnézem ki van bent a Pro bowl keretben WR-ként, akkor talán Brown az, aki helyett JuJu-t tenném oda, de azért lássuk be, Brown gyengébb szezonja ide, vagy oda, azért őt a legjobb CB fogja és safety figyelmet is mindig ő kapja, vagyis nem egyenlő a mérce. Ettől még ha JuJu így teljesít jövőre is, akkor ott lesz meggyőződésem, mert valóban ez már pro bowler szint.

A Conner-Samuels párost Én is várom már. Simán tudok elképzelni olyan playeket, hogy mind a ketten a pályán vannak, sőt a 2 minute drillek kapcsán ez félelmetes fegyver is lehet. Olyannyira így gondolom, hogy a PO-ban ez akár még x faktor is lehet.

Persze ettől még szopunk a Saints ellen.. 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Az int %.-a idén visszatért az Arians-i időszak környékére, azért az alá. 3,2-4,9 % között volt Brucenál, most 2,6 %, Haley idején 1,5-2.5% között mozgott, de pont az utolsó évre jött a visszaesés ebben, 2,5%-ra, szóval hajlamos vagyok azt következtetni, hogy ez nem Randy hívásai miatt, hanem Ben hanyatlása miatt történik.

A passer rating is hasonló: 93-97 közé esik, de ez azért csalóka, mert most rövid passzok tömkelegét nyomatjuk.

Fast Willie
Azért jó lenne nem elfelejteni, hogy pont Haley dink-and-dunknak csúfolt sémája volt az, ami azt is eredményezte, hogy Ben egyrészt jobban védve volt az által, hogy nem kellett sokat kivárnia, hogy üres távoli célpontoknak dobáljon. Másrészt ugye a rövidebb passzok következtében a potenciális hibalehetőség is csökkent. Ami persze fura volt, hogy Bennek kellett vagy 2 év, mire megszokta (aszittem 3-4 meccs elég lesz egy ilyen kaliberű QB-nak, hogy ezt a rövid passzos játékot elsajátítsa, elvégre csak könnyebb 3-10 yardra dobálni, mint 25+ területre - Kyle Orton says helloo 😀, de pl. ott is rengeteg incomplet passz volt abbaól, rontva a ratinget is, hogy Ben képtelen volt kurva sokáig quick slanteket dobni....)
kishaszi
Nem felejtettem el, szerintem a posztban azt hoztam ki, hogy nagyságrendileg semmit nem esett vissza az Offense Haley-ékhez képest. Hanem Lőcs lejtmenetben van két éve, és sajnos a passzjátékban rejlő hibákat emiatt nem tudjuk kiküszöbölni.

Nekem Haley első három éve kifejezetten tetszett, az utolsó kettővel azért voltak gondjaim, mert túlságosan playmaker centrikussá váltunk (ráfixálás AB84-re és Bell workhorse használata).

Fichtner sokkal jobban használja mind a RB-eket, mind a TE-ket, mind Juju-t WR2-ként, Todd semmit nem tudott kihozni a második célpontokból. Vagyis Bell volt az, aki mikor kiesett - és nem egyszer, hanem hosszabb távra vagy a legrosszabbkor - akkor beállt a támadóegység, mintha sárba dagasztották volna. Idén egyszer-egyszer láttam ilyet, a Jax ellen, ott semmit nem tudtunk előremenni, illetve Dobbs-szal a Raiders ellen.

Nem mondom, hogy Fichtner jobb OC, mint Haley (kicsi is a minta hozzá), de hogy jobban használja a keretet, mint Todd az utolsó két évében, az hót zicher

Azzal viszont ő sem tud mit kezdeni, hogy a franchise QB-ja döglődik, de mondd meg őszintén, Tom Brady kezéből kiveszik a labdát? Pedig ebben az évben nekem ő sem valami meggyőző (Sobri szerint újból kiégett 😊)

Egy példát látok arra, hogy egy HC/OC az öregedő QB-jától elveszi a karmesteri pálcát valamennyire és az a Sean Payton-Drew Brees páros. Nekik viszont van egy Kamara-Ingram kettősük. Amennyiben Fichtnernek lett volna Bell és Conner, mi is megtehetnénk, csakhogy ezt a cap nem engedte sajnos.

Mondjuk kíváncsi leszek, hogy a Samuels-Conner duó mire megy, mert én látok fantáziát a 2RB felállásokban, csak Jaylennek kellett az akklimatizálódás, Conner meg lepusztult.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az int %.-a idén visszatért az Arians-i időszak környékére, azért az alá. 3,2-4,9 % között volt Brucenál, most 2,6 %, Haley idején 1,5-2.5% között mozgott, de pont az utolsó évre jött a visszaesés ebben, 2,5%-ra, szóval hajlamos vagyok azt következtetni, hogy ez nem Randy hívásai miatt, hanem Ben hanyatlása miatt történik.

A passer rating is hasonló: 93-97 közé esik, de ez azért csalóka, mert most rövid passzok tömkelegét nyomatjuk.

Fast Willie
Azért jó lenne nem elfelejteni, hogy pont Haley dink-and-dunknak csúfolt sémája volt az, ami azt is eredményezte, hogy Ben egyrészt jobban védve volt az által, hogy nem kellett sokat kivárnia, hogy üres távoli célpontoknak dobáljon. Másrészt ugye a rövidebb passzok következtében a potenciális hibalehetőség is csökkent. Ami persze fura volt, hogy Bennek kellett vagy 2 év, mire megszokta (aszittem 3-4 meccs elég lesz egy ilyen kaliberű QB-nak, hogy ezt a rövid passzos játékot elsajátítsa, elvégre csak könnyebb 3-10 yardra dobálni, mint 25+ területre - Kyle Orton says helloo 😀, de pl. ott is rengeteg incomplet passz volt abbaól, rontva a ratinget is, hogy Ben képtelen volt kurva sokáig quick slanteket dobni....)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
6-an mehetnek a Pro Bowlra, ha nem jönne össze idén se a Super Bowl.
 twitter.com/steelers/status/1075195831777669121
iktriad
Szimpátiaszavazás. Tavalyi gárda, Nix helyett Conner. Bell és Boz meg nem értem, hogy maradhatott le 😊
Spy
Ha ez egy szakmai szavazás lenne, nincs az az isten, hogy Juju Smith helyett Antonio Brown megy
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Megnéztem a Patriots meccset, nem volt ez olyan rossz (én nem tudom, a többség mit látott...):
...
Fast Willie
17 pontot láttunk, és korábban számtalanszor ki lett mondva hogy ettől az egységtől az ilyen teljesítmény qurvagyenge, és pl ezért lett kivágva az előző OC.
Nem teccik emlékezni?
Jan
Emlékszem:

 www.pro-football-reference.com/coaches/HaleTo0.htm

 www.pro-football-reference.com/coaches/FichRa0.htm

Nézd meg, hogy Haley alatt az eladott labdákat tekintve inkább a mezőny végén/közepén voltunk, 2012. és 2015. kivételével (GVA - minél alacsonyabb szám, annál jobb: 26., 14., 10., 22., 11., 11.)

Fichtnernél a yardokban 4.-ek, pontokban 5.-ek, eladott labda ratio-ban viszont 26.-ak vagyunk, azaz a hatodik legrosszabb mutatónk van. A második legtöbb a Yds +- mutatónk, azaz átlagban a második legtöbbel és legtöbbször verjük meg az ellenfelet szerzett yardokban, tehát az Off stratégia jó, haladni tudunk, de a labdaeladások miatt sok pontot bennhagyunk. (A 2015-ösöhöz hasonló O statokat hozunk egyébként, ott a 3. legtöbb yardot termeltük, a 4. legtöbb pontot szereztük, viszont labdaeladásokban 22.-ek voltunk, ill. a W/L %-unk is a nyolcadik).

Ben amúgy karrierje második legtöbb yardját passzolta idén, és az alapszakasz végére biztosan meglesz az egy szezonon belüli legtöbb passzkísérlete, viszont sokkal kevesebb a labda útja a levegőben, mint Haleynél (korábban: 8,9, 8.5, 8,4 yard/A volt, idén levették 7,7 yard/Att-re). Viszont már most annyi INT-nél jár, mint Todd idején bármikor (2015-ben 12 meccsen hozott össze 16-ot, most ugye 14-en 14-et).

A Y/C mutató (a passzonkénti elért yardszám) idén a második legalacsonyabb karrierje során: 11,5.

Az int %.-a idén visszatért az Arians-i időszak környékére, azért az alá. 3,2-4,9 % között volt Brucenál, most 2,6 %, Haley idején 1,5-2.5% között mozgott, de pont az utolsó évre jött a visszaesés ebben, 2,5%-ra, szóval hajlamos vagyok azt következtetni, hogy ez nem Randy hívásai miatt, hanem Ben hanyatlása miatt történik.

A passer rating is hasonló: 93-97 közé esik, de ez azért csalóka, mert most rövid passzok tömkelegét nyomatjuk.

A 6 fumble is elég soknak számít, az elit éveiben azért jobban megoldotta ezt is (2 és 4 darab), mondju ka QB-k között azért ez még a középmezőny.

 www.teamrankings.com/nfl/player-stat/fumbles
 www.teamrankings.com/nfl/player/ben-roethlisberger


A sack számokat ugyanolyan szinten tartja Munchak, 17-25 között voltunk az "elit OFF" idején, most 20-nál tart a fal, ebből egy csomó cover sack.

 www.pro-football-reference.com/players/R/RoetBe00.htm
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
6-an mehetnek a Pro Bowlra, ha nem jönne össze idén se a Super Bowl.
 twitter.com/steelers/status/1075195831777669121
iktriad
Szimpátiaszavazás. Tavalyi gárda, Nix helyett Conner. Bell és Boz meg nem értem, hogy maradhatott le 😊
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Most olvastam, hogy 6.5 pontos underdogok vagyunk a Saintsbe ellen. Szóval mindenki inkább a bejglire koncentráljon, mert a meccsre fölösleges lesz. 😀

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
6-an mehetnek a Pro Bowlra, ha nem jönne össze idén se a Super Bowl.
 twitter.com/steelers/status/1075195831777669121
iktriad
Juju mennyivel maradt le?
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
6-an mehetnek a Pro Bowlra, ha nem jönne össze idén se a Super Bowl.
 twitter.com/steelers/status/1075195831777669121
iktriad
Nem tudom ki, hogy van vele, de nekem egy név nagyon hiányzik innen. Nem igazán értem, hogy JuJu, hogy nem került be. Antonio egyetlen dologban jobb idén, az pedig a TD-k száma.

És tekintettel arra, hogy ordas nagy szopás lesz New Orleans - ban, lehet, hogy csak ez a bowl maradt volna neki.🙂

" class="embed">
több mint 5 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Megnéztem a Patriots meccset, nem volt ez olyan rossz (én nem tudom, a többség mit látott...):
...
Fast Willie
17 pontot láttunk, és korábban számtalanszor ki lett mondva hogy ettől az egységtől az ilyen teljesítmény qurvagyenge, és pl ezért lett kivágva az előző OC.
Nem teccik emlékezni?
Jan
10 pontot láttunk és az bármilyen Pecc ellen rendben van amit Beli papa vezet és TB irányit.

Lehet az a pohár félig tele is. 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
6-an mehetnek a Pro Bowlra, ha nem jönne össze idén se a Super Bowl.
 twitter.com/steelers/status/1075195831777669121
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Megnéztem a Patriots meccset, nem volt ez olyan rossz (én nem tudom, a többség mit látott...):
...
Fast Willie
17 pontot láttunk, és korábban számtalanszor ki lett mondva hogy ettől az egységtől az ilyen teljesítmény qurvagyenge, és pl ezért lett kivágva az előző OC.
Nem teccik emlékezni?
Jan
- Boswell kihagyott fg.
- Pont td/fg helyett BEN Int.
- Es a vegen megint majdnem pontot engedo def es tul sok ido hagyva bradynek.
- Sok nekunk fujt talan hazai itelet. Ami nem lesz po ban. (es ezek voltak fontos helyzetekben)
- Conner ?/Gilbert IR

 www.clippituser.tv/c/xbwrrq

 triblive.com/sports/steelers/14416244-74/steelers-kicker-chris-boswell-deletes-his-twitter-account

Connert azt mondtak jatszhat mar korabban, megint nem tudott. Most megint mondjak hogy jatszhat...
Ami azert gaz, nem azert mert nem jatszik, hanem azert mert most o a nr 1 rb.

Es vegre latszott, hogy tudunk futni. Samuels el is. De Conner serulesei hosszutavon, vagy akar iden ha lesz po kulcs fontossagu.

Es "reg" nem lattuk mar a bellnek csapatnak mindenkinek bizonyitani akaro es tudo "jo" connert. Es mindig volt ok miert.

Utoirat: ha playoff van es a patsnek kell nyernie, akkor nem igy jatszanak. Mert kb ok otthon fogadnak minket altalaban. Mi nem alszunk tuzriado egyeb miatt. Ok hazai palyan vannak. Kevesebb lehet az olyan hazai palyas fujas mint volt ezen a meccsen. Es gronkot nem csak a masodik felidoben probalnak elovenni. Es talan gronk sem lenne rozsdas.

Playoffban, ha talalkoznank Outcoaching. Johetnenek az elso td szeru hivasok. Es ezek lereagalasa es sebessegunk a lereagalasra nem a leggyorsabb. Mint romo volt az, ha jol emlekszem, hogy mondta, hogy mar nem szabadna brady ellen zonaznunk, mert siman eljut idoben a red zonunkig ha igy teszunk. Es igy tettunk es szerencsek volt, hogy nem jott ossze a megint makos stb td. Es nem kerulunk megint bele a szokasos, elmult par meccsen tapasztalhato puha elfaradt es konnyen pontokat kapo def be.

Ahol a statot megmutatjak, elso negyedben off ok. Masodik negyedben legjobb talan. Aztan utana 3. 4. nem a legjobb.

A def meg ezt kovetve, negyedik negyedre altalaban elfarad. Nem is csoda.

Lenyeg most nekunk volt vegre az, hogy nem jott az egyenlito td. Stb es igy nyertunk. De megint nem zartuk le a meccset amikor kellett. Es a vegen meg ha egy jo csapatnak megint igy hagyjuk nyitva a kaput es idot. Siman kinezhet az egyenlites. Es utana L. A def 4. negyedes teljesitmenyet nezve es az off 4. negyedes teljesitmenyeit nezve sajnos.

Most oruljunk, de a rokalyukban mas lenne a szeljaras. Es most siman lehet scouting munka is folyt. A meccs nagy reszeben, kielemezve mire mit lepunk. Mit birunk, mit nem. Es ez nekik nagy elony. Nekunk altalaban nem.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Megnéztem a Patriots meccset, nem volt ez olyan rossz (én nem tudom, a többség mit látott...):
...
Fast Willie
17 pontot láttunk, és korábban számtalanszor ki lett mondva hogy ettől az egységtől az ilyen teljesítmény qurvagyenge, és pl ezért lett kivágva az előző OC.
Nem teccik emlékezni?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Érdekesség!

NFC South csapatai ellen 3 W, +58 pontkülönbség!
Rettegj Saints! 😊
-------------------------------------------------------------------------
AFC West --) 4 L, -18 😕
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Underdogként megverjük a saints is...
Kohonen
Teljesen reménytelen. Tisztes zakóval ússzuk meg, akkor én már boldog leszek (ha nyer a Chargers).

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Megnéztem a Patriots meccset, nem volt ez olyan rossz (én nem tudom, a többség mit látott...):

OFF:

- Az Off megint szépen tudott haladni, Samuels futásaival a NE semmit nem tudott kezdeni, minden kulcsszitut megoldottunk vele. Már talán írtam, hogy a Bell-sémát blokkolta neki az OL, sok toss és delayed run volt, szépen kihúztunk a DL-jüket az egyik irányba és ment a counter. JS viszont nagyon szépen látta meg a folyosókat.
- Jaylen elkapásai is szépen voltak, amit egyedül nem értettem, az a Switzer futójátékok voltak.
- Az elkapók közül AB84-et legtöbbször Gilmore őrizte, de mindig tolódott felé az egyik safety (DMC és Harmon megosztva). A TD-nél viszont olyan gyönyörűen túltöltötte Fichtner AB route-ját, hogy azt öröm volt nézni, a S azt sem tudta, hová váltson! Keresztbe ment AB és McD, viszont egy azonos irányba menő slant-et futott Wash, így pont a zónahatár üres maradt.
- Alapvetően a WR-jeinket kivették (mindkettőnek max 2-2 nagy játéka volt), viszont Rogers és Wash fellépett, szép elkapásokat hoztak, szerintem BillBá sem számított 3-4. célpontokra. Washingtonban mocorog valami, az a sideline catch nem volt gyenge, ha sikerülne egy jó mélységi célpontot faragnunk belőle, brutál módon nézne ki az O működése a gyakorlatban is (a vertikális játék nagyon hiányzik, látszott a második félidőben, hogy töltött box ellen mentünk).
- Az OFF negatívuma, hogy minimum egy TD-t és két FG-t bennhagytunk a meccsben. Ben-nek megint voltak homály dolgai, az első INT egyértelműen egy túldobott labda volt, totál feleslegesen kereste a nagyjátékot, mikor a mentesítő útvonala töküres volt. A második inkább nagy védőmunka, ott a tigth coverage megvolt mindenkin, valakit választani kellett. Az intentional grounding milyen döntés volt már???
- A javára kell viszont írnom, hogy a végén - amikor nagy nyomást helyeztek ránk - megdobta a kulcsokat. Egyébként az endzone sarkába és Juju-nak is odaszerkesztette a passzokat, azok ugyanolyan jó védőmutatványok voltak, mint nálunk Haden INT-je.

Az első INT-ből lehetett volna 3 pont, Boswell megint mellékúrt egy megoldhatót, illetve az egyik drivenál 5 yardról nem tudtuk betuszkolni, ezek PO-ban nem fognak beleférni (alsó hangon 9 pont, de inkább 13 pont). Az utóbbi goal line szituációnál az OC lehetett volna kreatívabb, illetve a döntő FG drive-ban is volt egy-két megkérdőjelezhető döntés, de alapvetően én elégedett voltam a playcall-lal, egyszerűen lenyomtuk a torkukon a labdát.

Az OL tetszett, jó volt a protection, egy drivenál voltunk bajban, ahol BB elővette a Káosz felállást és nem éreztük elsőre, hogy honnan érkezik a nyomás, be is néztek két sack-et. (Szerintem mi is használhatnánk néha, úgy, hogy Watt-ot teljesen feltoltjuk a LOS-ig, Burnett meg jön a boxból...)

DEF:

- Nekem a legkomplettebb meccset játszotta a D az idei szezonban (függetlenül attól, hogy a Pats nem volt éles, lásd a sok drop-ot). Ezzel a védekezéssel lehet eredményt elérni, én őket láttam most a jobbik egységnek.
- A front megint nagy nyomást helyezett a QB-ra, Brady nem is érezte magát komfortosan, az eladott labda is a záródó zsebből adódott. A sok holding büntetés sem volt véletlen, mert a DL emberek és Watt is rengetegszer áthúzták magukat.

(Egyébként a FG-ig menő drivejuknál, ahol Haden ellen DPI-t fújtak, szintén ordas holding volt Watt-on, amit benéztek/elengedtek a bírók. Lehet, hogy nagyon felvettem a Steelers szemüvegem, de a Rogers-féle DPI-n kívül én olyan ordas faszságot nem láttam, az tényleg buziskodás volt. Viszont például a Sonny Michel fumble challenge-nél az mekkora köcsögség volt, hogy visszavették a pirosat azzal, hogy megváltoztatták a játék végének indoklását: ugye down by contact-ról forward progress hiányára, amit nem lehetett challengelni...)

- A sec a legjobb meccsét játszotta, mind futás, mind passz ellen és végre jött a labdaszerzés, ami kulcsfontosságú volt végül.

Külön figyeltem, hogy a screen és wideout játékokat milyen szépen kivégeztük, sem Michel, sem Edelman, sem White nem tudott nagy játékot elérni belőle, mert folyton körberajzottuk őket. Burkhead okozta a legtöbb galibát, de Hála Istennek JMD hanyagolta a szélső futásokat.

- Mondhatjátok, hogy a NE elkapók rengeteget dropoltak (ami igaz), de nálam abból kettő volt döntő, mert a többit egyébként is szerelték a védők: több 3rd downnál volt, hogy a LOS előtt yardokkal ejtették el és szoros volt a védekezés. Az egyik a hosszú Edelman vs Haden, ahol viszont Joe baromi jól betakart, ezért nehéz elkapás lett volna, a másik a Gordon drop egy slant route-on. A többinek szerintem nem volt érdemi hatása, aztán lehet, hogy nem júl emlékszem.

- Sony Michel-en egész jól védekeztünk, nála már az nagy szó, ha 4,5 yard/attepmt-en tartod, sokszor volt TFL ellene és egyébként is sokkal agresszívebben mentünk a labdaszerzésre. (Recept adott Alvin Kamara ellen is, ha ennyivel megússzuk, már boldog leszek.)

- Persze a vége így is szoros lett, nyilván kellett a győzelemhez a Pats sok büntetése (amilyen fokú dekoncentráltságot én még nem is láttam ezen a csapaton), illetve azért lett szoros, mert az Off nem tudta korábban bevinni a 3. TD-t, mert szerintem mi jobban megérdemeltük a sikert, mert jobban AKARTUK!

- Végül elmorzsolok egy könnycseppet McDanielsnek, mert teljesen homály hívásai voltak, különösen az utolsó RZ támadásnál imádtam, hogy háromszor dobotott ugyanúgy Gronkra.

Érdekes lehet, hogy a Pats mit nem vett elő (nem tudom, hogy szándékosan vagy kényszerből hagyták el), ez külön megérne egy posztot, de ahhoz mélyebben kellene megnéznem a meccset: Off oldalon a seam route-kat senki nem futotta, RB screen és szélre menő futás alig volt; Def oldalon elhagyták két drive után ezt az eltolt front sevenes passrush-t és a run fejük is érdekes volt.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Sosem fogunk nyerni a Domeban zavarja majd a lámpa Bent. Meg a meleg. Tutira kikapunk. Sima zakó.
polamalu
Teljesen egyetértek, semmi, de semmi esélyünk nincs. A szokatlan decemberi hőségben hőgutát kapunk, így eleve csak az OL fele fog tudni játszani.

" class="embed">
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sosem fogunk nyerni a Domeban zavarja majd a lámpa Bent. Meg a meleg. Tutira kikapunk. Sima zakó.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Underdogként megverjük a saints is...
Kohonen
Nem Alattakutyák, az NFL.com szerint "speed bump" vagyunk a PHI-vel együtt. Remélem azok is maradunk. Mindenesetre nagy LAC szurkoló leszek szombaton.
több mint 5 éve
tamaske (doki) Pittsburgh Steelers 115
Underdogként megverjük a saints is...
Kohonen
micsináááásssszzz ??
több mint 5 éve
Kohonen Pittsburgh Steelers 60
Underdogként megverjük a saints is...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323