Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 655 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Most van ugye sorozatban három zakónk. Jön a Honvéd és a Szentek. Ebből könnyen lehet öt zakó egyhuzamban. Eddig csak háborogtam Tomlinon, tudtam, hogy minden realitást nélkülöz a vezetőedzői váltás, ha azonban az ötmeccsen vereségsorozat miatt nem jutunk playoffban (8-7-1 szinte biztosan kevés, bármennyire is nem lenne negatív szezon), elengedhetik?

Vagy akkor "csak" Butler és/vagy Fichner repül? Mi a véleményetek?

Szerintem ez Butler utolsó éve, mert hiába fejlődik a védelem, nagyon lassan teszi és teljesen inkonzisztens a D, Tomlin és Fichner pedig addig marad, ameddig BB.
Szokol
Nálam Fincsi biztos, hogy nem repül. Végre vannak kreatív hívások, még akkor is, ha nem mindig megy úgy az O,ahogy elvárjuk vagy kéne nekik teljesíteni. Azért az a tegnapi utolsó hívás,az nagyon komoly volt...

Butler viszont repül nálam. Én még csak azt se mondanám, hogy épül az egység,tavalyhoz képest én gyakorlatilag semmi előre lépést nem látok, sőt...

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Egy pozitívumot látok a tegnapiban, hogy helyette kurva jót aludtam.
Fast Willie
Ezt jövő héten is megteheted...akkor is 10:25-ös meccset játszunk és érdemesebb lesz aludni egy jót 😉
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Egy pozitívumot látok a tegnapiban, hogy helyette kurva jót aludtam.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Most van ugye sorozatban három zakónk. Jön a Honvéd és a Szentek. Ebből könnyen lehet öt zakó egyhuzamban. Eddig csak háborogtam Tomlinon, tudtam, hogy minden realitást nélkülöz a vezetőedzői váltás, ha azonban az ötmeccsen vereségsorozat miatt nem jutunk playoffban (8-7-1 szinte biztosan kevés, bármennyire is nem lenne negatív szezon), elengedhetik?

Vagy akkor "csak" Butler és/vagy Fichner repül? Mi a véleményetek?

Szerintem ez Butler utolsó éve, mert hiába fejlődik a védelem, nagyon lassan teszi és teljesen inkonzisztens a D, Tomlin és Fichner pedig addig marad, ameddig BB.
Szokol
Várjuk meg hogy pozitív szezonunk lesz-e, ha igen PO-ba jutunk-e, és ha igen, ott mi lesz. Majd azután lehet értékelni. 😊

De az kb biztos hogy Tomlin marad.

Butler helyét nem érzem annyira szilárdnak, szvsz erősen függ attól, hogy a szezon hátralevő részében mi lesz. Viszont ő ősidők óta itt van, végigjárta a szamárlétrát, LB coachként nagyot alkotott, nem hiszem hogy csakúgy ki lesz vágva. Ha váltás lesz, lehet hogy kap valami más beosztást nálunk, vagy ilyesmi.

Fich első szezonja, olyan nincs hogy 1 év után kivágunk egy OC-t.

Ha lenyom az O egy nagy PO runt, akkor meg pláne nem. Szóval várjuk meg a végét, mert olyan szinten kiszámíthatatlan lett a csapat teljesítménye, hogy a negatív szezontól az AFC döntőig bármi kifuthat belőle.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Most van ugye sorozatban három zakónk. Jön a Honvéd és a Szentek. Ebből könnyen lehet öt zakó egyhuzamban. Eddig csak háborogtam Tomlinon, tudtam, hogy minden realitást nélkülöz a vezetőedzői váltás, ha azonban az ötmeccsen vereségsorozat miatt nem jutunk playoffban (8-7-1 szinte biztosan kevés, bármennyire is nem lenne negatív szezon), elengedhetik?

Vagy akkor "csak" Butler és/vagy Fichner repül? Mi a véleményetek?

Szerintem ez Butler utolsó éve, mert hiába fejlődik a védelem, nagyon lassan teszi és teljesen inkonzisztens a D, Tomlin és Fichner pedig addig marad, ameddig BB.
Szokol
Tomlint szerintem se...talán még 7-8-1 esetén se, illetve az offense-ben látok fejlődést. Kis köcsög Bell-el ez brutál lehetett volna.
De a védelmen én speciel semmi fejlődést nem látok. Sőt:
-Davis az új (elvileg testhezálló) posztján is egy rakás szar. Év elején nem volt ennyire szar.
-Burnett a másik fele, semmire sem tudjuk igazából használni. Edmundsnál sem jobb.
-Dupree a pályán van, mert sokba kerül...régen ülnie kellene, de nem a haszontalan Chickillo hanem Ola mögött, aki néhány perc alatt nagyobb benyomást tett rám.
-Folyamatosan erőltetik a LB-WR párharcokat, amiből gyakorlatilag 0 az amit meg tudunk nyerni.
Én itt sajnos semmi fejlődést nem látok. Pusztán visszanyúlunk a corner blitzekhez, amik mentek mindig...de azt is elég ritkán, illetve a DL tényleg jónak tűnik. Két jó OLB-vel pusztító lenne,
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Tomlint tuti nem fogják, mert nem ez a szokás, és mert pozitív a mérlege 😀

Laci: azért Boswell 3 év alatt 90%-os hatékonysággal rúgta a FG-kat, és ritkán hibázott égető pillanatban. 1 kuka szezon miatt szerintem nem korrekt megválni túleg, pláne úgy, hogy amúgy ezer sebből vérzik a csapat. Dacára annak, hogy best o-fal, elit qb, elit wr-ek, blabla.
kishaszi
Utána nem nézek most, de 2-3 meccs biztos elment idén rajta. Nekem ez nagyon soknak tűnik. Mondom, nagyon csípem a srácot, meg látom, hogy gyakorol orrba-szájba, de NFL-ben ennél kevesebbért is rúgtak már ki palikat. Túl nagy a tét és túl kevés a 16 meccs, ha 2-3 rajta megy el.

Én ezt az O falat többet nem nevezem elitnek, amíg a futásblokkolás ennyire 0 a részükről 😕
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Rohadt mérges vagyok,mert olyan szintű töketlenség volt jellemző az egész meccsen, de itt 1995-ben nyertünk utoljára. Mintha a múlt sötét árnya folyamatosan rányomná a bélyegét ebben a szarban a meccsekre.
polamalu
Da Raidahs’😎

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tomlint tuti nem fogják, mert nem ez a szokás, és mert pozitív a mérlege 😀

Laci: azért Boswell 3 év alatt 90%-os hatékonysággal rúgta a FG-kat, és ritkán hibázott égető pillanatban. 1 kuka szezon miatt szerintem nem korrekt megválni túleg, pláne úgy, hogy amúgy ezer sebből vérzik a csapat. Dacára annak, hogy best o-fal, elit qb, elit wr-ek, blabla.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Most van ugye sorozatban három zakónk. Jön a Honvéd és a Szentek. Ebből könnyen lehet öt zakó egyhuzamban. Eddig csak háborogtam Tomlinon, tudtam, hogy minden realitást nélkülöz a vezetőedzői váltás, ha azonban az ötmeccsen vereségsorozat miatt nem jutunk playoffban (8-7-1 szinte biztosan kevés, bármennyire is nem lenne negatív szezon), elengedhetik?

Vagy akkor "csak" Butler és/vagy Fichner repül? Mi a véleményetek?

Szerintem ez Butler utolsó éve, mert hiába fejlődik a védelem, nagyon lassan teszi és teljesen inkonzisztens a D, Tomlin és Fichner pedig addig marad, ameddig BB.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Egyszerre vagyok rohadt mérges és letargikus is.

A védelem messze a leggyengébb formáját hozta...és hát az , hogy kulcs szituban meg kellett volna csinálni a stoppot ,akkor semmi, ráadásul még két ember van Robertsen akkor is elkapja...áhhh.

Amikor nagyon kell bezzeg, akkor nem jön az a kib@szot nyomás Carr-ra. Se Watt, Cam, sem Tuitt, Budról meg ne is beszéljünk.

Katasztrófa.

De ugyanez igaz az O-ra is.

Ha Big Ben válla nem annyira gáz,akkor mi a retkes bánatért nem jön vissza,amikor látjuk , hogy Dobbsal nem megy. Ott állt a 3. negyed közepétől. Be jön 1 drivera kb.,amikor úgy megyünk át rajtuk,mint kés a vajon. Akkor meg mi a retekért nem jött be hamarabb?????????????

Azért most már O-line is kibaszottul összeszedhetné magát, mert amit futás blokkolás címen művelnek,azon is csak sírni lehet.

Megjegyzem a jóöreg Antonio is , hát elmehet most oda ahova gondolom, 35 yard????? Az egész meccsen,az mi.???????

Egyedül JuJu aki ki lehet emelni...lassan az egész szezonunkat nézve. Hihetetlen a gyerek.

Boswell....nincsenek rá szavaim, helyesebben vannak csak azok rohadtul nem tűrik a nyomda festéket. 6 pont maradt benne...6 pont. 39 yardról az elején ,utána meg seggre ül. Hozzá tenném, hogy abban az egy mozdulatban benne volt az egész szezonja, szezonunk.Egy parádés játék után seggre ülés. Nagyon kéne hozni valakit, hogy érezze, hogy van konkurencia.

Valami amúgy Jacksonville-ben megszakadt,akkor még saját hajunknál fogva k i tudtuk húzni magunkat a szarból, de azóta hiba hiba hátán. Denverben Big Ben parádés dobása a végén, a Chargers ellen sima leolvadás és zebrák balfaszkodása, most meg Boswell ül seggre.

Ja és még a bírókat sem lehet elővenni,mert gyakorlatilag mindent bedobtak nekünk...

El vagyok kenődve nagyon.


Reálisan nézve a dolgokat a New England szét fog kapni minket, pláne , hogy ők is vereségből jönnek ,pláne, hogy egy olyan vereségből,ami egy Gronkowski szerelésen múlt...

Mostani állapotomban egyedül abban látnám a szezonunk megfordultának lehetőségét, ha egy kibaszott nyögve nyelős meccsen egy utolsó másodperces Boswell FG-vel megvernénk a Patset. ami egyébként must win game lett, hála leginkább saját magunknak.
Gergőke
Szép lesz a hétvégi meccsünk veletek. Majd azt játszuk ki tudja bénábban elbaszni a nyert meccset. 😀 Üde szinfolt leszünk úgy érzem abban a fordulóban is 😉
ParadSEC
Sajnos nekünk a csúcsformánk is kevés a NE ellen, úgyhogy remélem legalább kiélezett meccs lesz, de a végeredmény nem lehet kérdéses. Ha Carr ellen ennyire nevetségesen szarok voltunk, nem is merek belegondolni, hogy mi lesz egy rendes QB ellen.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Mondjuk Boswell bármennyire nem érdemli meg a védelmet sokak szerint, én azért hagy legyek az ördög ügyvédje. Ok, katasztrófa az idei szezonja, de évekig meg bőven az elvárások felett teljesített szerintem. Hullámvüölgye senkinek nincs az életben? Vagy olyan, hogy gépszíj effektus, amikor minden szar? Könnyű pálcát törni megint a fotelből felette, de azért maradjunk annyiban, hogy ha arra fogjuk a vereségeket, meg pontokat, hogy egy rúgó miatt van a kupac kaki, akkor ott nagyon fától az erdőt effektus van.
Viszont Gergő hozzászólásával egyetértek, ha hozunk konkurenciát , lehet hamarabb kimászik B a gödörből.
kishaszi
Bár alapvetően én is így gondolkodom, de a 16/10 megmagyarázhatatlan ezen a szinten, ahol ennyire sok múlik ezen. A kihagyott 4 vagy5 XP-ről ne is beszéljünk. Szerintem mennie kell...volt egy jó éve tényleg, de ha az átlagot sem tudja hozni, akkor nincs keresnivalója egy PO-ba VÁGYÓ!!! csapatban
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 002 — Patriots fan
Egyszerre vagyok rohadt mérges és letargikus is.

A védelem messze a leggyengébb formáját hozta...és hát az , hogy kulcs szituban meg kellett volna csinálni a stoppot ,akkor semmi, ráadásul még két ember van Robertsen akkor is elkapja...áhhh.

Amikor nagyon kell bezzeg, akkor nem jön az a kib@szot nyomás Carr-ra. Se Watt, Cam, sem Tuitt, Budról meg ne is beszéljünk.

Katasztrófa.

De ugyanez igaz az O-ra is.

Ha Big Ben válla nem annyira gáz,akkor mi a retkes bánatért nem jön vissza,amikor látjuk , hogy Dobbsal nem megy. Ott állt a 3. negyed közepétől. Be jön 1 drivera kb.,amikor úgy megyünk át rajtuk,mint kés a vajon. Akkor meg mi a retekért nem jött be hamarabb?????????????

Azért most már O-line is kibaszottul összeszedhetné magát, mert amit futás blokkolás címen művelnek,azon is csak sírni lehet.

Megjegyzem a jóöreg Antonio is , hát elmehet most oda ahova gondolom, 35 yard????? Az egész meccsen,az mi.???????

Egyedül JuJu aki ki lehet emelni...lassan az egész szezonunkat nézve. Hihetetlen a gyerek.

Boswell....nincsenek rá szavaim, helyesebben vannak csak azok rohadtul nem tűrik a nyomda festéket. 6 pont maradt benne...6 pont. 39 yardról az elején ,utána meg seggre ül. Hozzá tenném, hogy abban az egy mozdulatban benne volt az egész szezonja, szezonunk.Egy parádés játék után seggre ülés. Nagyon kéne hozni valakit, hogy érezze, hogy van konkurencia.

Valami amúgy Jacksonville-ben megszakadt,akkor még saját hajunknál fogva k i tudtuk húzni magunkat a szarból, de azóta hiba hiba hátán. Denverben Big Ben parádés dobása a végén, a Chargers ellen sima leolvadás és zebrák balfaszkodása, most meg Boswell ül seggre.

Ja és még a bírókat sem lehet elővenni,mert gyakorlatilag mindent bedobtak nekünk...

El vagyok kenődve nagyon.


Reálisan nézve a dolgokat a New England szét fog kapni minket, pláne , hogy ők is vereségből jönnek ,pláne, hogy egy olyan vereségből,ami egy Gronkowski szerelésen múlt...

Mostani állapotomban egyedül abban látnám a szezonunk megfordultának lehetőségét, ha egy kibaszott nyögve nyelős meccsen egy utolsó másodperces Boswell FG-vel megvernénk a Patset. ami egyébként must win game lett, hála leginkább saját magunknak.
Gergőke
Szép lesz a hétvégi meccsünk veletek. Majd azt játszuk ki tudja bénábban elbaszni a nyert meccset. 😀 Üde szinfolt leszünk úgy érzem abban a fordulóban is 😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Nekem csak két kérdésem van a tegnapi meccsel kapcsolatban:
- Az utolsó előtti játék az így volt a playbookban? Mert ha igen (ránézésre igen), akkor az zseniális!
- Ha a kezdő QB-d annyira egészséges, hogy a meccs végén tudjon játszani, akkor miért nem játszik az egész meccsen. Tudtuk, hogy a négy meccsből két győzelem kell minimum. Akkor egyszerűbb megverni a Raiderst úgy, hogy vezetünk 4 ponttal a szünetben, mint A Honvédot vagy a Szenteket.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Mindenkire haragszom. De azért Washington mekkora lateral-t nyomott Jujunak a végén. Kicsit előbb értek oda rá, mint gondolta, majdnem nem jött be, de az nagy volt. Azt hittem beviszi Juju.

A PO-t meg nem tudom akarjam-e. Csak hogy Tomlin fényes statja megmaradjon.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Befejeztem. Undorodom.
en tobbet az eletben nem nezek NFL meccset...a jovo hetig.
xtaki
Csütörtökön is lesz forduló, az már ez a hét 😀
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Befejeztem. Undorodom.
en tobbet az eletben nem nezek NFL meccset...a jovo hetig.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk Boswell bármennyire nem érdemli meg a védelmet sokak szerint, én azért hagy legyek az ördög ügyvédje. Ok, katasztrófa az idei szezonja, de évekig meg bőven az elvárások felett teljesített szerintem. Hullámvüölgye senkinek nincs az életben? Vagy olyan, hogy gépszíj effektus, amikor minden szar? Könnyű pálcát törni megint a fotelből felette, de azért maradjunk annyiban, hogy ha arra fogjuk a vereségeket, meg pontokat, hogy egy rúgó miatt van a kupac kaki, akkor ott nagyon fától az erdőt effektus van.
Viszont Gergő hozzászólásával egyetértek, ha hozunk konkurenciát , lehet hamarabb kimászik B a gödörből.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 655 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Egyszerre vagyok rohadt mérges és letargikus is.

A védelem messze a leggyengébb formáját hozta...és hát az , hogy kulcs szituban meg kellett volna csinálni a stoppot ,akkor semmi, ráadásul még két ember van Robertsen akkor is elkapja...áhhh.

Amikor nagyon kell bezzeg, akkor nem jön az a kib@szot nyomás Carr-ra. Se Watt, Cam, sem Tuitt, Budról meg ne is beszéljünk.

Katasztrófa.

De ugyanez igaz az O-ra is.

Ha Big Ben válla nem annyira gáz,akkor mi a retkes bánatért nem jön vissza,amikor látjuk , hogy Dobbsal nem megy. Ott állt a 3. negyed közepétől. Be jön 1 drivera kb.,amikor úgy megyünk át rajtuk,mint kés a vajon. Akkor meg mi a retekért nem jött be hamarabb?????????????

Azért most már O-line is kibaszottul összeszedhetné magát, mert amit futás blokkolás címen művelnek,azon is csak sírni lehet.

Megjegyzem a jóöreg Antonio is , hát elmehet most oda ahova gondolom, 35 yard????? Az egész meccsen,az mi.???????

Egyedül JuJu aki ki lehet emelni...lassan az egész szezonunkat nézve. Hihetetlen a gyerek.

Boswell....nincsenek rá szavaim, helyesebben vannak csak azok rohadtul nem tűrik a nyomda festéket. 6 pont maradt benne...6 pont. 39 yardról az elején ,utána meg seggre ül. Hozzá tenném, hogy abban az egy mozdulatban benne volt az egész szezonja, szezonunk.Egy parádés játék után seggre ülés. Nagyon kéne hozni valakit, hogy érezze, hogy van konkurencia.

Valami amúgy Jacksonville-ben megszakadt,akkor még saját hajunknál fogva k i tudtuk húzni magunkat a szarból, de azóta hiba hiba hátán. Denverben Big Ben parádés dobása a végén, a Chargers ellen sima leolvadás és zebrák balfaszkodása, most meg Boswell ül seggre.

Ja és még a bírókat sem lehet elővenni,mert gyakorlatilag mindent bedobtak nekünk...

El vagyok kenődve nagyon.


Reálisan nézve a dolgokat a New England szét fog kapni minket, pláne , hogy ők is vereségből jönnek ,pláne, hogy egy olyan vereségből,ami egy Gronkowski szerelésen múlt...

Mostani állapotomban egyedül abban látnám a szezonunk megfordultának lehetőségét, ha egy kibaszott nyögve nyelős meccsen egy utolsó másodperces Boswell FG-vel megvernénk a Patset. ami egyébként must win game lett, hála leginkább saját magunknak.

" class="embed">
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Rohadt mérges vagyok,mert olyan szintű töketlenség volt jellemző az egész meccsen, de itt 1995-ben nyertünk utoljára. Mintha a múlt sötét árnya folyamatosan rányomná a bélyegét ebben a szarban a meccsekre. Lehat ha elköltöznek egyszer. Nyilván Ben kiesése arra az 1 és kicsi negyedre nem segített, de a D ma mintha a legeslegrosszabb formáját hozta volna. Pouncey meg néha seggel volt az ellen felé és úgy blokkolt a futásnak. A liga egyik legrosszabb futás elleni védelme ellen......
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Úgy hiányzott, mint nektek a Gronk tackle a meccs végén.
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A Tomlin totál homály volt a végén. Lehetett érezni, hogy megcsinálják a td-t . Ha már 1.30 al a vége előtt nem hagytuk őket begyalogolni, legalább 1 és goal után kikérhette volna az időket és 15 másodperc helyett 1 percünk lett volna támadni.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Conner akkor hiányzott mint egy falat kenyér?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Lenyeg a lenyeg. Megint egy megnyerheto meccset vesztettunk el. Es qb ben leserult. Conner out. Rugonk gaz. Boswell. Futojatek eltunt. Aztan ben nelkul meg a passzjatek is. A def az elejen konnyen adott pontokat. Amiert merges is voltam rajuk. Meg hogy nem csinaltunk tobb pontot egy felido alatt.

De aztan meg jott a meg nagyobb cirkusz. Es a dobbs es minden ellenunk volt. Elkapasok, futasok eltuntek. Rugo jatekkal egyutt. Meg bennel is a felido elott.

Aztan a def po modra kapcsolt es elet halal harcot vivva vegre jo format hozott. Es nem egyszer levittek a palyarol az oak tamadokat. De sajnos az off ekkor hosszu ideig semmit nem tett hozza. Hiaba szereztunk labdat es akadalyoztuk meg az oak ot hogy tdt fgt csinaljon. Es mi meg elhuzzunk. A dobbs fele off minden odds ellene szolva be is csodolt.

Erre ben jott vissza es a remeny is. Vissza is jottunk a meccsre. De ez mar keson jott. Ha elobb jon, akkor talan lehetett volna tobb pontunk....De hat tul koran csinaltunk tdt. Igy lett nekik eleg ido a 4 negyedre mar megint elfaradt vedelmen atgyalogolniuk.

De most lattam a vedelemben azt, hogy 110 % on porgott. A ben serulese utan. Es mindent megadott az offnak hogy megnyerjek a meccset. Es ha,( de ha nincsen) ott ben jatszott volna, talan tobb pontot hozunk ossze. Es nem kell boswell lababa adni a meccs donto rugast. Amikor mar tok megbizhatatlan.

Szoval en az offra haragszom. Meg boswellre. Meg az elso felidoben arra, hogy siman engedtunk tdt es fgt a vedelem reszerol. De utana latszott hogy mindent beleadtak. Es ez miatt most kivetelesen nem tudom felroni nekik hogy ennyi jatek utan. Es labdaszerzes utan. Es ennyi stop utan tenyleg elfaradtak.

Mert ott kellett volna dobbsnak eldontenie a meccset. Egy td vel. Es a def mindent megadott neki. Nem egyszer nem ketszer. De nem elt vele. Igy mar keso volt a ben szepites. De meg majdnem igy sem....Boswell...Out....
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
El vagyunk átkozva. Boswellnek mennie kell!
no flacco
Igy lenne a legkonnyebb. De ki van helyette...Nem tudok most fejbol senkit...De az gaz amit muvel es egesz evben...Lehet csak ev vegen megy. Bar bunbakok keresese miatt lehet mar most.
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
El vagyunk átkozva. Boswellnek mennie kell!