Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Megvan a felelős. Kirúgtuk a portást. (Nem) Hilton scout team-be visszaléptetve.
öömé bódottá
Spy
b+, komolyan? ezt hogy hoztak ki?
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Megvan a felelős. Kirúgtuk a portást. (Nem) Hilton scout team-be visszaléptetve.
öömé bódottá
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Itt inkább az érezd öcsém, hogy nem biztos a helyed feel
polamalu
De ha tovabbra is igy halad, szerintem ev vegen tuti hoznak ra valakit. Vagy amilyen pechunk van akar draft elso koreben. Haha.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Itt inkább az érezd öcsém, hogy nem biztos a helyed feel
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
bosswell-nel a deadmoney a problema. majdnem 5 milla. az kurvasok
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 689
Hát egyelőre ők jönnek...nem tudom mennyivel lennénk előrébb:
Kai Forbath és Matt McCrane
Klaci79
 www.pro-football-reference.com/players/F/ForbKa00.htm

A másikról életemben nem hallottam, bár kicker elemzéseket bevallom, h ritkán olvasgatok
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 267
Hát egyelőre ők jönnek...nem tudom mennyivel lennénk előrébb:
Kai Forbath és Matt McCrane
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Hát fijjug én csípem Muncsákot meg minden, de ez a kis videó a legszebb arizonai támadófalat idézi. Miapékez? Villanyóra mi a rühes csát csinál, dekasztró detto, az A gapen menne a futás errebebotlik szabályosan a DT. Mekdönci má csak cseresznye az oroszkrémen. A bánatba tudunk ilyen fosul játszani?
Nézd meg @Alex_Kozora Tweetjét:  twitter.com/Alex_Kozora/status/1072583894912917507?s=09
Egy kerek percig aszittem Punciról hogy fullback, nekipréselik a kubainak akinek már a következő szintén kéne lenni ahol Fostér jár, Nem Villanyórán megy a futás, ezér lelazsálja, na de Mekdönci befagyott a térbe és csakazért is megcsinálja a fantomtekkölt, hát papucsekek ez sokminden csak nem numberX run block. Méges Conner a zseni.

Mongyuk ha a kisemberek lenne szeme nem vág be hanem elmegy Fejler seggén ott épp egy meteorkráternyi helyet bányászott ki Washington meg Dzsesszi...
sutianap
Ket egyeni hiba. En inkabb szamokat irok 😊 78 es 73 koze volt tervezve es jol csinaltak kis hibaval 73, de ove volt a nagy melo. Az elso embere fel birt allni koran de fel kellett erni a LB-re. 78 hibatlan, de a skot 89 hibaja dontott. Ha az megvan akkor lehet nem eri el a felig fekvo sem es utana mar a S-nek kellett volna levinnie a futot rossz nehez szogbol.
Az egy erdekes kerdes hogy mi lett kerve 53-66 parostol mert az egyszem DT-vel lehorgonyoztak egy helyben

Jo hivas, jo jatek. 73 hiba donto de feladat nehez 75-80% kivitelezve, 89 hibaja donto, konnyu feladat kivitelezve 0%-ban.

73-78 kozott olyan sav van, hogy egy kis varosban fakkal szegelyezett setanyt epitenenek. Normal ugymenetben +5 yard, S-t mistackle-re kenyszeritve +20 yard a masiktol fuggoen lehet TD. Conner lehet eltaposta volna a S-t, Bell meg meg az esemenyek ilyeten alakulasa ellen is megcsinalta volna a "glitch" trukkel. A lenyeg ezzel a fallal behivnam ujra a jatekot.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Rájöttem, Villanyóra átengedi a embert, akit Mekdöncinek kéne fölvenni, de semmiképp nem megy a futás balra, úgy meg főleg, hogy a likba két pók van. Ejnye Sámuel...
sutianap
Stefán
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A 282 futójáték (liga 28.) baromi kevés, itt billent el az Off balansza a passz felé, ezért van annyi hiba támadásban, DE: részben RB/TE checkdownokkal váltottuk ki. Fichtnernek ezért kredit jár, mert elveszi azért a nyomást a QB-ról, a RB-k itt kevesebb ütést kapnak és nem olyan biztonságit hív, hogy a RB 5 yardra fut, mint Todd Haley-nél, hanem kimozgatja őket és VANNAK BLOKKOLÓIK. Bell sokszor magára volt utalva itt.Fast Willie
Nem volna baj ezzel az egyensúly eltolódással, ha Ben nem lenne ergya.
Néha még előjön belőle a Penge Borisz, de többyníire megint a régi "majd Benő Ben-ő fejlágya hebehurgya dobom ide oda mer dobnikő Enikő a lasztát", oszt megy a picsába a drájv. Lehet, hogy mennie kellett TH-nak - Fincsiben egyébként nagyobb fantázia van, mint sejtettem, lehet belőle még akár spíler is.. -, de nem tudom már, lehet bcsarli vetette fel, hogy ilyen balfaszhomály Bent szerintem egész pályafutása során nem láttunk. Az, hogy öreg, szerintem kár lenne takarózni, mert aki öreg, az max 1-1 dobásra tud magára találni, nem fog Burfict pesször rétinget nyomni. Szüval valami más kula van a fejében.
kishaszi
Visszavonulas (kapu zarasi) "panik", ami azt hozza elo, hogy kicsit stat vadasz is lett. Es behoztuk meccs donto drivera. Es majdnem sikerult is ezt a forditasos nyereseget a negyedik negyedben meg egy szammal novelni. Meg clutch abb lenne ezaltal. Picit tobb legyen meg tobb a passzolt yard iden. Es ezzel meg jobban feltornazza magat az orokranglistan. Valamint az ab-ben kapcsolat szuperlatinuszokban leirt es td ben mert meginghatatlan mivoltanak novelese ab fele eroltetett td vel. Int el. Es stb.

Kicsit mintha visszavonulasa elotti most meg megmutatom hogy ki a kiraly allapot. Nem? En szeretem nezni a jatekat. Es dobbs beugrasa nem is ertem miert lett ennyire gaz. De ha nem volt serult annyira, miert nem hoztuk vissza bent elobb? Amikor mar egett a haz reg. Es semmi sem ment. Miert csak pont kb az utolso drivera. Ertem hogy serult volt es nem akartak hogy raseruljon. De akkor meg egyatalan nem kellett volna visszahozni.

De ez az ok megvarjuk mennyivel mennek es ha kozel vannak, akkor jojjon ben es forditson. Amit meg is tett meg igy is. De sajnos tul gyorsan. Es boswell meg... Szoval kicsit ilyen nem lehet benne. Azert mindenki megy, hiaba mondjak hogy pl nem, de arra, hogy mi az orok statja, mit tett le. Foleg most, hogy barmelyik meccse lehet az utolso is bennek.

Szoval ha passzokkal ben statjai is javulnak es az offense is halad, akkor kb miert ne tegyek meg. De ezzel hogy szinte mar csak o passzol es van nem tudom megint hany ezer yardos szezonja, erre pont ra is ment a futojatek. Na meg arra hogy ev elejen a def nagyon elengedte az ellenfelt tolunk. Igy sokat kellett hatranybol jonnunk.

De az, hogy 29. vagyunk futas teren, egy ilyen ol el. Az katasztrofa. Es meg vallalhatatlanabb csod mint a def. Amit ev elejen lehetett tudni hogy nem lesznek pofasak. Max akkor ha az off lehozza nekik a meccseket. Mert nincs egyetlen egy playmaker jatekosunk sem a secondary ben. Vagy szinte olyan sem aki inteket tud hozni es nem egyet kettot. Ami haden hiltonban van. Hanem veszelyes lenne fele dobni.

Es ez hianyzik pont az lb sorbol is. Szoval az egesz hatso egyseg tamadhato. Hiaba mond barki barmit. Amig ez ennyire ilyen tamadhato marad a def, addig nem lehet sbt nyerni. Mert az off ugy hullamzik mint a tenger. Es ez melle egy tamadhato def. Az nem hogy focsoportdontot. De lehet pot sem vog jelenteni.

De engem az hogy po ba jutunk vagy sem nem is erdekel. Engem az erdekelne, hogy lassam a csapaton, hogy van bennuk kurazsi es potencial. Es ez az off on kivul masban nincs. De ott is most vannak kerdojelek. Es ez meg boswellt, meg a def dolgai mutatjak is hogy miert kapunk ki egy elottunk talan kettoszor nyert csapat ellen.

Szoval az ok hogy bejutunk. Ha bejutunk, de az hogy a csapat tenyleg keszen alljon egy playoff run ra sb ig, azt ev elejen se lattam bennuk. Most sem. De ev kozben ramcafoltak picit. De aztan most visszaforditottak a merleg nyelvet a realitasra.

Es amugy is hiaba jutunk be, ha nem vagyunk keszen egy pats kb idegenben megveresere, vagy kct most ne is mondjam mit muveltunk iden ellenuk. Es jags stb.

Po az persze po. De egy olyan def aki nem tud kulcs jatekokat felmutatni, to kat gyartani, momentumot krealni azt mostanaban nagyon sok csapat a po ban szet tudja szedni. Es ez mellett egy eselyunk lenne ott is, mint tavaly, hogy tobb pontot tud e csinalni a mi off unk, mint az ellen pl jags.

De az elmult evek po runjai eleg gyegusok. De ezt is valaki mar felhozta elotte. Bye week, bye from jags.

Elotte kct csak field goal lal tudtuk lenyomni. pats sima szivas.

Elotte meg a denvertol, aki sbt is nyert. De ok vegig tudtak ezt vinni a patsen keresztul. Mi meg eddig 2001 ota ezt nem tudjuk. Es ha mondjuk ott meg is verjuk a denvert. Nekunk nem volt von miller, volf es jo alap 4 dl ember, aki tenyleg nyomas alatt tudta tartani bradyt. Ami a kulcsa annak, hogy ellene nyerj. En ezt sem lattam akkor bennunk. Szoval egy sima bukot kepzeltem volna oda, ami mar 17 eve folyamatosan megy. Es egy sima outcoachingot.

Mindegy, az hogy most egy csapat ellen kikapunk, akik 26. ak futas ellen. Es kb passz ellen is. Es ketszer nyertek megmutatja a csapat hullamzasat. Es hogy akarunk pot sbt nyerni ha egy oakland tul nagy falat?

Kifogas persze mindig van. Es lesz is. Most csuszos volt a fu... Stb.. De ezt mar kiveseztuk. : )

ps: Sajat velemeny. Nem kell egyeterteni. : )
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Rájöttem, Villanyóra átengedi a embert, akit Mekdöncinek kéne fölvenni, de semmiképp nem megy a futás balra, úgy meg főleg, hogy a likba két pók van. Ejnye Sámuel...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát fijjug én csípem Muncsákot meg minden, de ez a kis videó a legszebb arizonai támadófalat idézi. Miapékez? Villanyóra mi a rühes csát csinál, dekasztró detto, az A gapen menne a futás errebebotlik szabályosan a DT. Mekdönci má csak cseresznye az oroszkrémen. A bánatba tudunk ilyen fosul játszani?
Nézd meg @Alex_Kozora Tweetjét:  twitter.com/Alex_Kozora/status/1072583894912917507?s=09
Egy kerek percig aszittem Punciról hogy fullback, nekipréselik a kubainak akinek már a következő szintén kéne lenni ahol Fostér jár, Nem Villanyórán megy a futás, ezér lelazsálja, na de Mekdönci befagyott a térbe és csakazért is megcsinálja a fantomtekkölt, hát papucsekek ez sokminden csak nem numberX run block. Méges Conner a zseni.

Mongyuk ha a kisemberek lenne szeme nem vág be hanem elmegy Fejler seggén ott épp egy meteorkráternyi helyet bányászott ki Washington meg Dzsesszi...
sutianap
Jobbra kön vót futni. Ráadás nem a felkinált lyukba,mert ott gyün a DB. Hanem künn. Lehet speedbö megoldható lett volna. Nem biztos, de legakább nem arra probalett volna, ahol a saját blokker divingol basszameg.
kishaszi
Ha jobbra tart Castro is mozog arra így hagyja megfeküdni a babákat azt a kiscsontút meg leveri, mint földrengés a majomvesét. Bár nem lehetett közel mer James is a Dupla blokkot választja inkább.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát fijjug én csípem Muncsákot meg minden, de ez a kis videó a legszebb arizonai támadófalat idézi. Miapékez? Villanyóra mi a rühes csát csinál, dekasztró detto, az A gapen menne a futás errebebotlik szabályosan a DT. Mekdönci má csak cseresznye az oroszkrémen. A bánatba tudunk ilyen fosul játszani?
Nézd meg @Alex_Kozora Tweetjét:  twitter.com/Alex_Kozora/status/1072583894912917507?s=09
Egy kerek percig aszittem Punciról hogy fullback, nekipréselik a kubainak akinek már a következő szintén kéne lenni ahol Fostér jár, Nem Villanyórán megy a futás, ezér lelazsálja, na de Mekdönci befagyott a térbe és csakazért is megcsinálja a fantomtekkölt, hát papucsekek ez sokminden csak nem numberX run block. Méges Conner a zseni.

Mongyuk ha a kisemberek lenne szeme nem vág be hanem elmegy Fejler seggén ott épp egy meteorkráternyi helyet bányászott ki Washington meg Dzsesszi...
sutianap
Jobbra kön vót futni. Ráadás nem a felkinált lyukba,mert ott gyün a DB. Hanem künn. Lehet speedbö megoldható lett volna. Nem biztos, de legakább nem arra probalett volna, ahol a saját blokker divingol basszameg.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát fijjug én csípem Muncsákot meg minden, de ez a kis videó a legszebb arizonai támadófalat idézi. Miapékez? Villanyóra mi a rühes csát csinál, dekasztró detto, az A gapen menne a futás errebebotlik szabályosan a DT. Mekdönci má csak cseresznye az oroszkrémen. A bánatba tudunk ilyen fosul játszani?
Nézd meg @Alex_Kozora Tweetjét:  twitter.com/Alex_Kozora/status/1072583894912917507?s=09
Egy kerek percig aszittem Punciról hogy fullback, nekipréselik a kubainak akinek már a következő szintén kéne lenni ahol Fostér jár, Nem Villanyórán megy a futás, ezér lelazsálja, na de Mekdönci befagyott a térbe és csakazért is megcsinálja a fantomtekkölt, hát papucsekek ez sokminden csak nem numberX run block. Méges Conner a zseni.

Mongyuk ha a kisemberek lenne szeme nem vág be hanem elmegy Fejler seggén ott épp egy meteorkráternyi helyet bányászott ki Washington meg Dzsesszi...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha feltételezzük, hogy Benjamin kilógta a sérülést, akkor Rudolfot azonnal betenném az aktív keretbe. Az kihozná a szunnyadó gonoszt.
sutianap
Én nem is értem miért nem volt még bent... Lehet nem csak Bózernek kellene konkerencia

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 267
Állítólag azért késett a 2. félidőben BigBen a mérkőzésről, mert annyira öreg már az oaklandi pálya röntgen gépe, hogy csak nagyon lassan jött meg az eredmény és addig nem akartak kockáztatni, mert bordatörés gyanúja volt.
Utána pedig gondolták megnézik, hogy játszik Dobbs élesben. Azt hiszem Dobbs 2. drive-ja előtt tért vissza Ben.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 689
kicker tryout lesz a héten...pontos részlet még nincs, de 3-4 kicker érkezhet
Klaci79
Késtünk vele pár hetet, de jobb későn, mint soha.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha feltételezzük, hogy Benjamin kilógta a sérülést, akkor Rudolfot azonnal betenném az aktív keretbe. Az kihozná a szunnyadó gonoszt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 267
a sérültekről annyit tudni, hogy Gilbert kezdene ha egészséges lenne vasárnap (Tomlin fogalmazott így), illetve Conner és Gilbert is a központban van. Ez nem jelenti, hogy egészségesek, de talán egy jó jel.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 267
kicker tryout lesz a héten...pontos részlet még nincs, de 3-4 kicker érkezhet
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nyugodtan nézzétek meg a "király" Brady és a Rodgers pass ratingjét, amikor fakezűztök... A futás problémáink miatt helyeződött a hangsúly a passzra, mindenközben Brown látványosan visszaesett (tudom külön figyelnek rá, de ez már évek óta így volt és nem okozott számára problémát), szerintem egyszerűen lassult egy kicsit. A Hamilton pick pedig eddig nem igazán jött be, úgyhogy ezen a téren sem rózsás annyira helyzet. Ezek mellett 97 es a passer rating, a második legmagasabb yard/game mutatóval. Nálam a 28/13 td/int arány is rendben van.
no flacco
Ha csak a statokat nézném, akkor rendbe lenne minden és nem tűnne fel az, hogy mekkora homály volt az első meccsen a Browns ellen, hogy mekkora homály volt a Jax meccs első 3 negyedében, hogy elment a passzán a Denver meccs, hogy a Chargers ellen kulcs pillanatokban nem tudott igazán haladni.

" class="embed">
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igen, statilag. De ha Bózvel esetén azt is nézzük, hogy fontos szitukban melléaláfölé, akkor ez BB-rr is igaz.

Nyugodtan nézzétek meg a "király" Brady és a Rodgers pass ratingjét, amikor fakezűztök... A futás problémáink miatt helyeződött a hangsúly a passzra, mindenközben Brown látványosan visszaesett (tudom külön figyelnek rá, de ez már évek óta így volt és nem okozott számára problémát), szerintem egyszerűen lassult egy kicsit. A Hamilton pick pedig eddig nem igazán jött be, úgyhogy ezen a téren sem rózsás annyira helyzet. Ezek mellett 97 es a passer rating, a második legmagasabb yard/game mutatóval. Nálam a 28/13 td/int arány is rendben van.
no flacco

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Nyugodtan nézzétek meg a "király" Brady és a Rodgers pass ratingjét, amikor fakezűztök... A futás problémáink miatt helyeződött a hangsúly a passzra, mindenközben Brown látványosan visszaesett (tudom külön figyelnek rá, de ez már évek óta így volt és nem okozott számára problémát), szerintem egyszerűen lassult egy kicsit. A Hamilton pick pedig eddig nem igazán jött be, úgyhogy ezen a téren sem rózsás annyira helyzet. Ezek mellett 97 es a passer rating, a második legmagasabb yard/game mutatóval. Nálam a 28/13 td/int arány is rendben van.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A 282 futójáték (liga 28.) baromi kevés, itt billent el az Off balansza a passz felé, ezért van annyi hiba támadásban, DE: részben RB/TE checkdownokkal váltottuk ki. Fichtnernek ezért kredit jár, mert elveszi azért a nyomást a QB-ról, a RB-k itt kevesebb ütést kapnak és nem olyan biztonságit hív, hogy a RB 5 yardra fut, mint Todd Haley-nél, hanem kimozgatja őket és VANNAK BLOKKOLÓIK. Bell sokszor magára volt utalva itt.Fast Willie
Nem volna baj ezzel az egyensúly eltolódással, ha Ben nem lenne ergya.
Néha még előjön belőle a Penge Borisz, de többyníire megint a régi "majd Benő Ben-ő fejlágya hebehurgya dobom ide oda mer dobnikő Enikő a lasztát", oszt megy a picsába a drájv. Lehet, hogy mennie kellett TH-nak - Fincsiben egyébként nagyobb fantázia van, mint sejtettem, lehet belőle még akár spíler is.. -, de nem tudom már, lehet bcsarli vetette fel, hogy ilyen balfaszhomály Bent szerintem egész pályafutása során nem láttunk. Az, hogy öreg, szerintem kár lenne takarózni, mert aki öreg, az max 1-1 dobásra tud magára találni, nem fog Burfict pesször rétinget nyomni. Szüval valami más kula van a fejében.
kishaszi
Én nem, én védeni szoktam. Az eredménykövetőben már felvetettem, hogy lehet hogy azért ült ki egy negyedet, hogy megmutassa milyen nélküle. Merthogy mostanában rengetegen kritizálják. Hát láttuk milyen nélküle, meg utána rögtön hogy milyen (tud lenni) vele. De ez csak az én agymenésem.

több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
A 282 futójáték (liga 28.) baromi kevés, itt billent el az Off balansza a passz felé, ezért van annyi hiba támadásban, DE: részben RB/TE checkdownokkal váltottuk ki. Fichtnernek ezért kredit jár, mert elveszi azért a nyomást a QB-ról, a RB-k itt kevesebb ütést kapnak és nem olyan biztonságit hív, hogy a RB 5 yardra fut, mint Todd Haley-nél, hanem kimozgatja őket és VANNAK BLOKKOLÓIK. Bell sokszor magára volt utalva itt.Fast Willie
Nem volna baj ezzel az egyensúly eltolódással, ha Ben nem lenne ergya.
Néha még előjön belőle a Penge Borisz, de többyníire megint a régi "majd Benő Ben-ő fejlágya hebehurgya dobom ide oda mer dobnikő Enikő a lasztát", oszt megy a picsába a drájv. Lehet, hogy mennie kellett TH-nak - Fincsiben egyébként nagyobb fantázia van, mint sejtettem, lehet belőle még akár spíler is.. -, de nem tudom már, lehet bcsarli vetette fel, hogy ilyen balfaszhomály Bent szerintem egész pályafutása során nem láttunk. Az, hogy öreg, szerintem kár lenne takarózni, mert aki öreg, az max 1-1 dobásra tud magára találni, nem fog Burfict pesször rétinget nyomni. Szüval valami más kula van a fejében.
kishaszi
Szerintem érzi, hogy hamarosan neki off a pályafutása és ezért megpróbál mindent, hogy emlékezetest alkosson, hogy mindenki úgy gondoljon majd később rá, mint az egyik legnagyobb irányítóra, aki csodákat tett a pályafutása alatt, még a végén is.
Csak ez nem nagyon megy neki, de azért próbálkozik derekasan minden meccsen.