Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Az a vicc hogy így is vezetjük a csoportot, és meg is nyerhetjük. Tud olyan rossz lenni a Ravens 😊
bcsarli
Ez csak látszólagos. Nekünk Pats, Saints, Bengals.....nekik Bucs, Chargers,Browns....

Barátok között sem nekünk áll a zászló...és a legnagyobb gond az, hogy ha bukunk 2 meccset, akkor a PO a wild cardon sem lesz meg, szóval jövő héten a Pats ellen, bármilyen vicces is must win game van...
Klemó
Chargers ellen szopunk, a Browns ellen sem teszem fel a házat,haromszor meg csak nem szoptok ki ( remélem de). Sajna az a döntetlen a ti oldalatokra donti a mérleget. Izgi lesz a vége az tuti,hajra😉
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én kis naiv, azt hittem h még a Pats-et is megfoghatjuk 2.kiemelésért! 😕

AB h mosolygott a végén, nem is értem!
steelwolf
Azért az, hogy az O az ucsó pillanatban még visszahozza FG-re és megint Boswell bassza el. azt nagyon nehéz lenyelni....6 pontot hagytunk ott így....miközben egy extra pontos kapufás gól lett...ez így nagyon gáz....értem persze, hogy a Raiders pálya talaja borzalmas...de no....ezt tudjuk mióta ott játszanak...
Klemó
Es nem csak itt volt gaz a killer b egyik tagja... aki most tenyleg killer csak a masik ertelmeben...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én kis naiv, azt hittem h még a Pats-et is megfoghatjuk 2.kiemelésért! 😕

AB h mosolygott a végén, nem is értem!
steelwolf
Nekik ez munka. Es hat amikor vege akkor mar mindegy...Csak elotte adjak el hogy...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Én kis naiv, azt hittem h még a Pats-et is megfoghatjuk 2.kiemelésért! 😕

AB h mosolygott a végén, nem is értem!
steelwolf
Azért az, hogy az O az ucsó pillanatban még visszahozza FG-re és megint Boswell bassza el. azt nagyon nehéz lenyelni....6 pontot hagytunk ott így....miközben egy extra pontos kapufás gól lett...ez így nagyon gáz....értem persze, hogy a Raiders pálya talaja borzalmas...de no....ezt tudjuk mióta ott játszanak...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Az a vicc hogy így is vezetjük a csoportot, és meg is nyerhetjük. Tud olyan rossz lenni a Ravens 😊
bcsarli
Ez csak látszólagos. Nekünk Pats, Saints, Bengals.....nekik Bucs, Chargers,Browns....

Barátok között sem nekünk áll a zászló...és a legnagyobb gond az, hogy ha bukunk 2 meccset, akkor a PO a wild cardon sem lesz meg, szóval jövő héten a Pats ellen, bármilyen vicces is must win game van...
Klemó
az eleg jol hangzik...foleg hogy nem tudjuk hogy conner es ben jatszik e...boswell melle kellene meg egy kicker most mar... ez nem allapot...azt nem hiszem hogy elfelejtett rugni...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Az a vicc hogy így is vezetjük a csoportot, és meg is nyerhetjük. Tud olyan rossz lenni a Ravens 😊
bcsarli
Ez csak látszólagos. Nekünk Pats, Saints, Bengals.....nekik Bucs, Chargers,Browns....

Barátok között sem nekünk áll a zászló...és a legnagyobb gond az, hogy ha bukunk 2 meccset, akkor a PO a wild cardon sem lesz meg, szóval jövő héten a Pats ellen, bármilyen vicces is must win game van...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én kis naiv, azt hittem h még a Pats-et is megfoghatjuk 2.kiemelésért! 😕

AB h mosolygott a végén, nem is értem!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Sajnos ennek a csapatnak semmi keresnivalója nincs a rájátszásban. Most mondjuk nyilván az ember nem látja tisztán a helyzetet, de nem lennék szomorú ha gyökeres változások jönnének az idény végén.
Ha BigBen képes játszani, akkor miért a csere játszik, aki sajnos osszeszarta magát? Hogy lehet ennyire szarul futni?
A védelem pedig olyan szinten gyenge, hogy nem is érdemel említést...
Boswell-t pedig nem tudom, hogy meddig szenved itt. Sajnos a teljesítménye már a múlté.
Klaci79
Alig várom a változásokat.

Boswell utolsó rúgása jól jellemezte a csapatot...
Tibi76
Nyilván kirugnánk ilyenkor mindenkit, ami nyilván első reakció....de megint a vége....fantasztikus play...erre elcsúszik Boswell....ez az egész szezonunk....

De hiba lenne ide tenni az okot. Az, hogy a D, amikor kell nem állít meg egy csigát sem az nonszensz....14 pontot tettek fel a 4. negyedben...megint bántó hibák és amikor igazán kell, akkor eltűntek az OLB-k is.

Dobbs kapcsán én nagyon gyenge playcallingot is láttam. Olyan nincs, hogy ezt a srácot folyamatosan 10 yardra, vagy tovább passzoltatod...bejött Ben és rögtön jöttek a rövidek...nem is értettem....
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 321 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az a vicc hogy így is vezetjük a csoportot, és meg is nyerhetjük. Tud olyan rossz lenni a Ravens 😊

több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Sajnos ennek a csapatnak semmi keresnivalója nincs a rájátszásban. Most mondjuk nyilván az ember nem látja tisztán a helyzetet, de nem lennék szomorú ha gyökeres változások jönnének az idény végén.
Ha BigBen képes játszani, akkor miért a csere játszik, aki sajnos osszeszarta magát? Hogy lehet ennyire szarul futni?
A védelem pedig olyan szinten gyenge, hogy nem is érdemel említést...
Boswell-t pedig nem tudom, hogy meddig szenved itt. Sajnos a teljesítménye már a múlté.
Klaci79
Alig várom a változásokat.

Boswell utolsó rúgása jól jellemezte a csapatot...

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Sajnos ennek a csapatnak semmi keresnivalója nincs a rájátszásban. Most mondjuk nyilván az ember nem látja tisztán a helyzetet, de nem lennék szomorú ha gyökeres változások jönnének az idény végén.
Ha BigBen képes játszani, akkor miért a csere játszik, aki sajnos osszeszarta magát? Hogy lehet ennyire szarul futni?
A védelem pedig olyan szinten gyenge, hogy nem is érdemel említést...
Boswell-t pedig nem tudom, hogy meddig szenved itt. Sajnos a teljesítménye már a múlté.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Azt azért nem értem, hogy ha van egy fullback a csapatban...akivel általában szétvetjük az ellenfelet, akkor 4-1-nél mondjuk miért is nem próbáljuk meg? Nem volt fent fullback, így várható volt valami más play....megint a tökönlövés....hiányzott már ezen a meccsen...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tökmindagy, húzzunk DL-t, OL-t, WR-t, vagy ILB-t oszt cseréljük el egy CB-re. Más utat nem látok.
Spy
Cseréljük el AB-t, úgyis kezd kiöregedni! 😊
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Azt viszont már tényleg nem hiszem el bassza meg, hogy egyszerűen a false start az ellenfelünknél nem létezik......
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Burnett játszik, és ez így papírforma, hogy Olaf, vagyis egy OLB nem....Dupree előtt még nincs...mééég nincs...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Ola inaktív...de elegem van már bizonyos döntésekből 😢
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Há nem tom...
Kareem Jackson, Ha Ha Clinton-Dix, Landon Collins, Marlon Humphrey és Eddie Jackson azért posztján jó játékosnak számít és Minkah Fitzpatrick sem kilátástalan így rookie évében.
empty taxi
Max 2 akit felsoroltál, és azért nézd meg azt is, hogy hány lett bust akit top 10-be hype-oltak, csak mert bama db...
kapitnono
Széles mintát vettél alapul, Dee Milliner az egyetlen top10-ben draftolt Bama DB az utóbbi 10 évben...
empty taxi
Mintha Mark Barron is a bamára járt volna...
kapitnono
Valóban. Őt kihagytam.
Akkor is ott tartunk h bőven termelt átlag feletti DB-ket mostanában a Bama.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Há nem tom...
Kareem Jackson, Ha Ha Clinton-Dix, Landon Collins, Marlon Humphrey és Eddie Jackson azért posztján jó játékosnak számít és Minkah Fitzpatrick sem kilátástalan így rookie évében.
empty taxi
Max 2 akit felsoroltál, és azért nézd meg azt is, hogy hány lett bust akit top 10-be hype-oltak, csak mert bama db...
kapitnono
Széles mintát vettél alapul, Dee Milliner az egyetlen top10-ben draftolt Bama DB az utóbbi 10 évben...
empty taxi
Mintha Mark Barron is a bamára járt volna...


több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Tökmindagy, húzzunk DL-t, OL-t, WR-t, vagy ILB-t oszt cseréljük el egy CB-re. Más utat nem látok.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Há nem tom...
Kareem Jackson, Ha Ha Clinton-Dix, Landon Collins, Marlon Humphrey és Eddie Jackson azért posztján jó játékosnak számít és Minkah Fitzpatrick sem kilátástalan így rookie évében.
empty taxi
Max 2 akit felsoroltál, és azért nézd meg azt is, hogy hány lett bust akit top 10-be hype-oltak, csak mert bama db...
kapitnono
Széles mintát vettél alapul, Dee Milliner az egyetlen top10-ben draftolt Bama DB az utóbbi 10 évben...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Há nem tom...
Kareem Jackson, Ha Ha Clinton-Dix, Landon Collins, Marlon Humphrey és Eddie Jackson azért posztján jó játékosnak számít és Minkah Fitzpatrick sem kilátástalan így rookie évében.
empty taxi
Max 2 akit felsoroltál, és azért nézd meg azt is, hogy hány lett bust akit top 10-be hype-oltak, csak mert bama db...


több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hát Dupree ugye Wildcats anyag, ami a mostani drafton lesz fejvakarós mer jön ki Josh Allen, de épp e miatt nem fognak vele reckírozni.

Ehejj Benjamint meag Jason Croom verte ki a rosterről, meg ne kérdezzétek hogy kicsoda, szóval Kelvin ölég hűvös...
sutianap
Allen remélem kimegy 15-ig, hogy ne érezzünk késztetést. Sweat és TJ Edwards felé nagyobb a bizalmam LB-ben, de CB-ben Trevon Diggs az álom, kár, hogy ő 10-ben is kimehet. Talán Amanit a PennStateről behomerkedjük és megalakítjuk az AfricaCorpsot Olaffal.
Fast Willie
Diggs? Egy évet wr ben játszott, tavaly többnyire csere volt idén meg megsérült.
Miért lenne ő top 10-es pick, nem nagyon tett le semmit az asztalra
kapitnono
Potenciálra és felépítésre látom benne a következő shutdown cornert. Nyilván vannak biztosabb, de alacsonyabb upsidedal rendelkező CB-k, viszont ő hihetetlen atletikus és nagy területet bejátszik
Fast Willie
Meg azért azt se felejtsd el, hogy bama db, akik azért az nfl-ben nem igen brillíroznak mostanában....
kapitnono
Há nem tom...
Kareem Jackson, Ha Ha Clinton-Dix, Landon Collins, Marlon Humphrey és Eddie Jackson azért posztján jó játékosnak számít és Minkah Fitzpatrick sem kilátástalan így rookie évében.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 937thefan.radio.com/media/audio-channel/ben-roethlisberger-show-11-27

 www.post-gazette.com/sports/steelers/2018/11/28/Ben-Roethlisberger-Antonio-Brown-James-Washington-Steelers-broncos-jaguars-JuJu-Smith-Schuster/stories/201811280126

Ez volt az, amirol beszeltek vasarnap a meccsen eloben. Amit mondtam hogy erdemes lehet meghallgatni, mert a wr ekrol beszelt sokat, meg hogy mi miert volt stb. Erdekes podcast bigbennel a radioban.

Igy persze utolag nem tudni ki mit csinalt mondott. De az egyik ab int elott, ben azt mondta, hogy mondta abnek, nehogy azt csinalja, amit csinalt es int lett belole.

A masik az, amit en is mondtam, hogy washington foloslegesen ugrott, ahelyett hogy siman elkapta volna arrol is beszel. Valamint, hogy miert nem volt az 1st es red zone 3 yard nal sima harom futas.

Erdekes. Erdemes meghallgatni. Erre mondtak, hogy ritkan mondjak el a qbk ennyire, mi ujsag mi hogy volt stb. Szoval most ahelyett hogy a kotelezo, az en hibam, elofordul stb sallang helyett elmondott kielemezve, hogy mi miert tortent.

Es igy talan igy egyel kevesebb int van ben nyakan az ab nek eroltetetett passzokkal. Mert ott siman ugy tunt, hogy az ben e volt. De mint mondta, nem azt hivta be es ab nek kellett volna mas route ot futnia. STB.

 937thefan.radio.com/media/podcast/ben-roethlisberger-show itt van a ben shownak a minden kedden levo podcast linkje. Az uj e heti 4. ei showval egyutt.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 658 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Heyward a jelöltünk a Walter Payton díjra.

" class="embed">
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hát Dupree ugye Wildcats anyag, ami a mostani drafton lesz fejvakarós mer jön ki Josh Allen, de épp e miatt nem fognak vele reckírozni.

Ehejj Benjamint meag Jason Croom verte ki a rosterről, meg ne kérdezzétek hogy kicsoda, szóval Kelvin ölég hűvös...
sutianap
Allen remélem kimegy 15-ig, hogy ne érezzünk késztetést. Sweat és TJ Edwards felé nagyobb a bizalmam LB-ben, de CB-ben Trevon Diggs az álom, kár, hogy ő 10-ben is kimehet. Talán Amanit a PennStateről behomerkedjük és megalakítjuk az AfricaCorpsot Olaffal.
Fast Willie
Diggs? Egy évet wr ben játszott, tavaly többnyire csere volt idén meg megsérült.
Miért lenne ő top 10-es pick, nem nagyon tett le semmit az asztalra
kapitnono
Potenciálra és felépítésre látom benne a következő shutdown cornert. Nyilván vannak biztosabb, de alacsonyabb upsidedal rendelkező CB-k, viszont ő hihetetlen atletikus és nagy területet bejátszik
Fast Willie
Potencialra mar huztatok egy parat. Nem nezek egyetemi focit, de ellent mondasosnak tunik a dolog. Az elso kor elso 10 jatekosa az nem csak potencial.

Arrol nem beszelek, hogy a potencialt a DB-kbol nem sikerul kihozni. Persze ha WR-nek gondoltad akkor ertheto mert ott a potencial eleg lehet. 😊
new orl
Különben se húzzunk CB-t. Vegyünk méregdrága, kész, bizonyított FA-t. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Bizonyítottuk, hogy se húzni, se fejleszteni nem tudunk a poszton.
Spy
Igen, csak FA-n a mi pénztárcánkhoz illeszkedő cornert nem kapsz, vagy középszert. Haden a home discount-ot megadta, de azért nála is mutatkozik a hanyatlás, csak éppen még ezzel is jobb, mint bármelyik CB-nk. Mike Hilton-t még ma sem hiszem el, hogy nálunk jobb lett, mint máshol volt, de ő belül játszik, ott azért nem voltak soha akkora gondjaink (Willy Gay például elkaristolt).

Muszály lenne magas körökből hozni (megint) egy szélsővédőt, mert nem látom, hogy egyrészt Haden után mi lesz, másrészt Sensabaugh és Burns nem megoldás semmire, csak töltelékek. Külső cornerteljesítmény nélkül ebben a ligában nem mész sokra.

Sajnos az OLB mellett ez az a poszt, ahol az edzőink gyengék, nem tudnak semmit kihozni senkiből, a legutolsó jobb cornerünk éppen Ike Taylor volt még a verekedős időkből. Minden egyes emberünk - akármilyen testfelépítése is volt - bebukott vagy megsérült.

A szomorú ebben, hogy sokak szerint - szerintem is - a ligatörténet kettő, de lehet három legjobb cornere/DBje nálunk volt: Mel Blount, Rod Woodson és Donnie Shell (51 INT, Polamalunak 32 volt!!!)
Fast Willie
Nekem ez 5 lövés a hatpálcás céllövöldében, de lőjük, ha kell.
Spy
Ez a gond, mert kb ket jo ilb kellene, meg egy jo cb. De minimum egy nagyon gyors es jo utkozo LB + egy jo cb. Az sem artana ha valamelyik playmaker lenne, vagy ballhawk.

De ha lenne ket jo ilb nk most, akkor a blitzek meg a wr/te vs lb coverok jo lefedettsege miatt nem lenne szerintem gondunk. Es a sebes lbk miatt, a palya nagy lefedettsege miatt, meg a blitzek miatt nem lenne tok tamadhato a def mint most. Es mind a passzhoz mind a futashoz odaernenek.

De megkockaztatom, hogy meg ugy is jok lennenk, ha csak egy saci szintu ilbnk lenne. De hol talalunk ilyet? Mert mint irtuk drafton kb 10/1 jott be. Es pont kb igy vagyunk a cbk kel is. De mivel van ket tok atlagos ilbnk. Es tok kiszamithato. Igy ok se a futas, se a passz ellen nem jok. Tudom a statok mast mondanak, de a statokat a meccs vege fele mar ki lehet dobni. Hiaba voltunk 5. ek futas ellen, amikor siman futottak ellenunk.

Ha akartak. Ha meg nem akkor siman passzoltak. Aztan amikor beindult az offense, szepen statban feljavult a def is. Meg hogy fort kijatszotta a csapatbol vinnyt, meg hogy bostic is alig volt a palyan azt bizonyitja, amit ev elejen akkor meg rosszalasnak vettetek.

Hogy gaz lesz ez a ket ilb poszt es ezen mulhat majd akar a po vagy sb. Es azt is hogy hogy fogjak a wr/te k szetszedni oket. Vagy akar az oldara futasok is. De az, hogy neha a sima north south futast sem tudjuk meccs kozben megfogni. Az kb azt mutatja, hogy kb befurodtunk megint bostic es vinny parossal.

Ugyanigy ezt mutatja a fort vs vinny is. Es ezert kellett volna egy legalabb egy jo ilbt szerezni barhonnan. Ha a marsrol akkor onnan. Ha draft akkor onnan. Ha fa akkor onnan. Ha kivagottak kozul, mint majdnem sikerult is akkor onnan. Es ezt mutatta is, hogy probaltunk is megint ilbt fa n hozni.

De sajnos az sem jott ossze. Igy megint marad az oreg haley fele sema, csak uj eddzovel. Hogy vagy nyer az offense.

Vagy pedig a def kifarad es akkor szetszedik oket es L. Felre ertes ne essek. Nem azt mondom hogy haley jobb volt. Mert mint kiderult fitchner legalabb kepes most mar elmondhatjuk hogy valtani. Es tele van otlettel. Es lelkes.

De mi meg 3 wr nelkul es bell nelkul kepesek vagyunk egy meccsen belul is olyan hullamzo teljesitmenyt lehozni, hogy azt hisszuk sima meccs es vege. Aztan az off elkezdi a regi tipusu balfaszoskodast. Es a defet meg kifarasztjak es vegunk.

Jo lenne ha mar meglenne egy 3 szamu biztos kezu wr. Nem ertem eli rogers pl miert nem volt jo. Mert o jo volt a daraloban. Gyors is volt. Es a ket szel altalaban meg van juju es ab vel. Es ha oket fogjak pont kozepen kellene te vel es egy slot wr el a labdatol akar gyorsan szabadulva yardokat szerezni. Es ebben eli jo volt.

Ertem hogy azert csak a draftolt wrt eroltettuk. De azt lehetett latni, hogy meg nem erett a feladatra. Aztan most meg megy megint itt is a kapkodas hol ide hol oda. Hol wash, hol hunter. hol switzer hol most dhb el probalkozunk ami jo.

De nincs meg a stabilitas, de a nyomas meg hatalmas igy a 3 wr en. Foleg hogy a futas is visszaesett a nagy pofon utan connerrel. Es persze ugy is hogy gilbert nem jatszik. De a maflas szerintem kicsit elgondolkodtatta connert is arrol, hogy jarhat o is ugy mint kb saci. Ha "esz nelkul" csupan power futokent kb full sebessegel szalad bele a vedokbe.

Na ez jo is lenne, ha nem jatszana kb 70% aban a jatekoknak, meg lenne mogotte egy connor ketto tartaleknak. De mivel nincs. Igy a futas megfogasaval, megolesevel kicsit meg egysikubba valunk megint hetrol hetre. Ami nem lenne baj, de a tobb passz tobb int et is eredmenyez. Es tobb ben fele pontatlan dobast is. Ami par eve meg nem lett volna baj. De azert most mar latszik rajta is az evek hosszu sora. Igy kb ket meccs ment el az off on. Meg azon hogy td helyett touchback. FG helyett 50 yardos int. Es satobbi.

Mar nem lehet csupan benre bizni a jatekot, meg passzokat, mert nem bell van mellette. Es tudjak abt kettozni. De o meg igy is oda dobja, ha haroman vannak is rajta. Ami kicsit stat felsz.pasnak tunik mar nagyon nekem. Es gilbert nelkul, meg a nagy pofonnal a zsebeben conner sem onmaga (azert szerintem rajott o is, hogy neki sem artana ha vegig tudna jatszani a rookie szerzodes eveit es utana kaphatna normalis penzt, de ha igy halad 2 eve se biztos hogy lesz a ligaban).

Na mindegy. Aprosagokon mentek el a meccseink. De tok mindegy mi miatt kapunk ki, amikor nyerhettunk volna. De ehelyett inkabb sajat sorsunkat nehezitjuk meg. Szoval a 2 kozeli kikapas megint azt mutatja, hogy az sb run nagyon nagy alom marad. De amig az megvan am legyen. : )

Szerkesztette: gabor25