Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az még senkinek nem jutott eszébe h Harrison a Jagsnek is odaadta a playbook-ot? 😁
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Vazze, annyi okos van, hogy szétáll a fülem és rohadt mód nem értem, hogy az NFL miért nincs tele magyar edzőkkel, de tényleg.

Aki nem látott tudatosan megtervezett playeket tegnap az nem ezt a meccset nézte. Nyilvánvaló viszont, hogy ha egy Brown, vagy egy Bell egy az egyben van, azt egy irányító keresni fogja. Nem csak itt, minden csapatban. Persze igen, való igaz, hogy a 4. playek bravúrok voltak, ez nem vitás, de az lenne a baj, ha egy edző nem használná azt ki, hogy Brown mindent elkap szinte, ha egyedül van. Egy Mcdonalds 100 yard felett kapott el tegnap. Nem, és nem azért, mert bravúrjai voltak, hanem azért, mert a gameplan rendben volt. Hát persze, hogy bravúrokkal lett ez 42 pont, hát hogy a jóistenbe ne, miközben a Jags egyik legjobb védelem a ligában, ilyet bravúr nélkül nem hozol gameplan ide, vagy oda. Itt beszél minden okos róla, hogy a jó edző rájátszik az erősségekre. Itt is az történt.Klemó
Nézd, én már láttam olyant, hogy egy irányító gameplan nélkül egyedül beviszi a saját csapatát a Superbowlba. (Nyilván nem egyedül, de érted mire gondolok.) Nézd meg a 2009-es Colts-Jets meccset. Az is egy number one passz defense és egy közepecske offense ellen történt. Az akkori Jets offense-t Buttfumble Sanchez irányította. És nézd meg, hogy Sexy Rexy mit csinált az ellen a Colts defense ellen Szancsóval. Caldwell első osztályú jeggyel, az oldalvonal mellől volt tanúja a történteknek. Résztvevője már nemigen... Azt a meccset Manning végül behúzta, de csak rajta (meg pár offense klasszison) múlot.

Másrészt igazad van, Brown-ra, Bell-re nyilvánvaló, hogy 1-1-ben rá kell játszani. De ez teszt egy koordinátort koordinátorrá? Ezt még én is tudom. 😀

Én akkor keresem a koordinátort, amikor 4&inches-re kellene hívni egy ésszerűt. Vagy amikor 2 minute drillt kell végigvinni, nincs passzkényszer, de pontkényszer van. Van idő bőven, van időkérés is, nyitott a playbook. És menedzselni kellene az órát, elkerülni, hogy a QB-t sackeljék, és pontot kellene szerezni. Én azt keresem, hogy miért volt logikus 7 passzjátékot hívni ebben a helyzetben? Másfél perc volt az órán - plusz időkérések -, amikor már az ellenfél térfelén volt az offense. És Big Ben-t sackelték persze. Hogy utána 4&11-re bejött a hail mary? Hail mary-t minden koordinátor tud hívni...
peterk2005
McDonald karriernapja mögött feltételezhetően ott van a koordinátor munkája. Bryant TD-je mögött szintén, amikor egy fasza útvonalat futtatott vele a safetyvel szemben negyedikre és TD lett (az nem hail mary, de mindegy). Felraktak közel 550 yardot és szereztek 6 TD-t. Ha a végét leveszed (amúgy miért tennénk, 10 mp-cel kellett volna hamarabb végigmenni, hogy legyen értelme az onside kicknek) is marad 5 TD és közel 500 yard, nyilván ebből volt extra elkapás Browntól, de csak abból nem jön össze félezer yard. Ebben azért benne kell legyen a koordinátor is. Pl. az egyik 4&1-re hívott játék kifejezetten jó volt, ült a playaction, az hogy Big Ben rossz opciót választott (tök üres volt Rogers sima 1st downért) és incomplete lett nem Haley sara. Az viszont igen, amikor tosst hívott oldalra, az faszság volt. Szóval sztem Haley tegnap teljesen vállalható volt, nem volt hibátlan, fergeteges, stb..., de rajta múlt legkevésbé a vereség. Ha Tomlin és Butler csak olyan szintet képvisel, mint ő, akkor nyernek is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Hagyjuk már ezt Hail mary-zést.
Bryant simán megverte az emberét és a labda oda lett dobva a kezébe. Ez nekem inkább hosszú passz és nem lutri volt.
Nekem az o fal sem tetszett ma.
Túl sokszor kellett menekülni BB-nek. Kicsit a régi időkre hajazott.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Spy
Ohh...nem hiszem, hogy ilyen egyszerű lenne a dolog. Tomlint szidja mindenki itt a fórumon, de nem értem. Egy darab negatív mérlegű szezonja nincs, ami azért ennyi év alatt ha egyszer becsúszik is gyönyörű teljesítmény lett volna, de neki egyszer sem jött. Pedig a váltás megvolt és az, hogy ma például elit offense van, az bizony neki is köszönhető. BB-n kívül nincs másik matuzsálem, tehát a draftok alatta voltak. Nem tudom mennyire szól abba bele, hogy melyik játékosra essen a választás, de nem hiszem, hogy az érdemeit el lehet vitatni. Ami a D-t illeti én rá is haragszom. ILB-t megpróbáltunk hozni, nem is rosszat, nem is olcsón, de semmi "B" terv nem volt. Azzal, hogy magastorony nem jött, lényegében csapdába estünk és csak abban bízhattunk, hogy nem lesz sérülés. Ahol baj volt, lásd a sec, ott megpróbáltuk amit lehetett. Davis egy 2. körös pick, de messze van attól a színtől amit nálunk egy-egy safety tudott az elmúlt évtizedben. És sajnos Mitchell sem képes bejátszani a pályát. Itt is megpróbáltuk legalább a mélyítést, de Wilcox zsákutca, még cserének is gyenge, de a cap számokkal nem álltunk jól, azok után, hogy 43 milliót odaadsz a BB-AB-LB triónak.

Azért az évek során Tomlinék a védelemben is mindent megpróbáltak. Sokszor elemeztük már, hogy a jó DL mögé húztak 3 első körös OLB-t, 1 ILB-t, 1 CB-t, 2. körös safetyt, 3. körös CB-ket. Így utólag már én is tudom, hogy kikkel jártunk jól és kikkel nem, de ez minden egyes csapatnál benne van. Sajnos egy-egy draft összejöhet, de éveken keresztül senkinek nem jön össze a tökéletes draft.

Ez a védelem sajnos képtelen felvenni a versenyt a jobb offensekkel, de még a gyengébbekkel is, ha jó a gameplan. A kicsit jobb fal, aki nem engedi, hogy Tuitt és Heyward átérjen a backfieldre, már meg is találja a leggyengébb pontjainkat. Shazier kiesésével nincs csak középszerű LB. Watt lehet talán majd jó, mert megvan minden képessége, de Dupree nem úgy fejlődik ahogy várjuk és V Williams igazából csak Saci fényében tudott sütkérezni. Így Saci kiesésével az sem lepne meg, ha első és második körben is ILB jönne, hacsak nem tudunk valamit a piacon csinálni.
Ami pedig egyértelműen Butler hibája volt, hogy semmi változást nem láttunk, mintha Spencel akartuk volna a keletkezett krátert betömni.
...
Klaci79
Nem tudom mennyire emlékszel rá, de erről már kb egy hónapja, a Ravens meccs után beszélgettünk, majd a Pats után megint előkerült. Akkor egyetértettünk abban, hogy ha Butler a rendelkezésre álló 4 hét alatt nem tudja megszervezni a Saci nélküli védekezést, akkor 1 meccsünk lesz a PO-ban.

És bakker bejött!

Akkor reméltük, hogy nem az a mesterterv, hogy a máshol backupnak sem jó Spencet egy az egyben berakja Saci posztjára, és tőle várja ugyanazt a hatékonyságot... és pedig ez volt. Nem akarom elhinni.

Másrészt nem értek egyet azzal, hogy Butlernek még tanulnia kell. Évekig tanult LeBeau mögött, és végül az öreg azért lett elküldve, hogy ő átvehesse a D-t. Ehhez képest múlt héten LeBeau simán belenyúlt a meccsbe, és a gyenge kezdés után a 2. félidőben lenullázták a KC-t. Butlernek meg az egész meccsen végig lenyomják a torkán ugyanazt a tökegyszerű O játékot, amire semmit nem tud reagálni.

Haleyvel eddig az volt a baj, hogy az O alulteljesít a PO-ban, és nem tudja kihozni belőlük a potenciált. Most kihozta, 42 felírt pont után nehogymár valaki kitalálja hogy az OC-n ment el a meccs!

Nem tudom Tomlin mennyire ad szabad kezet a koordinátoroknak, és mennyire az ő sara a tegnapi produkció, de hogy a D kilátástalanul gyengén volt felkészítve az egyértelmű. Eddig azt mondogattuk, hogy Tomlin nem ad hozzá annyi pluszt mint egyéb sztáredzők, de mindig kihozza az maximumot a rendelkezésre álló játékosállományból. Na ez tegnap megdőlt. Ebben az állományban egyértelműen több volt.

Azt már megszoktuk hogy Belichick rendszeresen, Harbaugh meg alkalmanként lemeccseli, de ez a tegnapi valami elképesztően gyenge coaching munka volt tőle és Butlertől. Ha ennek nem lesz semmi következménye, (nem feltétlenül kirúgás, de valami) akkor megérdemeljük az ilyen meccseket.
Jan
Haley alatt az Off alulteljesít ezt tudjuk. Tomlin kihozza a maximumot és mindkettő eltér alkalmanként a sztenderdjétől. Legalábbis a 42 pont és a negatív mérlegű ellenfelekkel szembeni felkészítés ezt sugallja. (Hozzáteszem ez a tegnapi Offense engem inkább emlékeztett Arians-ra mint Haley-re)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vazze, annyi okos van, hogy szétáll a fülem és rohadt mód nem értem, hogy az NFL miért nincs tele magyar edzőkkel, de tényleg.

Aki nem látott tudatosan megtervezett playeket tegnap az nem ezt a meccset nézte. Nyilvánvaló viszont, hogy ha egy Brown, vagy egy Bell egy az egyben van, azt egy irányító keresni fogja. Nem csak itt, minden csapatban. Persze igen, való igaz, hogy a 4. playek bravúrok voltak, ez nem vitás, de az lenne a baj, ha egy edző nem használná azt ki, hogy Brown mindent elkap szinte, ha egyedül van. Egy Mcdonalds 100 yard felett kapott el tegnap. Nem, és nem azért, mert bravúrjai voltak, hanem azért, mert a gameplan rendben volt. Hát persze, hogy bravúrokkal lett ez 42 pont, hát hogy a jóistenbe ne, miközben a Jags egyik legjobb védelem a ligában, ilyet bravúr nélkül nem hozol gameplan ide, vagy oda. Itt beszél minden okos róla, hogy a jó edző rájátszik az erősségekre. Itt is az történt.Klemó
Nézd, én már láttam olyant, hogy egy irányító gameplan nélkül egyedül beviszi a saját csapatát a Superbowlba. (Nyilván nem egyedül, de érted mire gondolok.) Nézd meg a 2009-es Colts-Jets meccset. Az is egy number one passz defense és egy közepecske offense ellen történt. Az akkori Jets offense-t Buttfumble Sanchez irányította. És nézd meg, hogy Sexy Rexy mit csinált az ellen a Colts defense ellen Szancsóval. Caldwell első osztályú jeggyel, az oldalvonal mellől volt tanúja a történteknek. Résztvevője már nemigen... Azt a meccset Manning végül behúzta, de csak rajta (meg pár offense klasszison) múlot.

Másrészt igazad van, Brown-ra, Bell-re nyilvánvaló, hogy 1-1-ben rá kell játszani. De ez tesz egy koordinátort koordinátorrá? Ezt még én is tudom. 😀

Én akkor keresem a koordinátort, amikor 4&inches-re kellene hívni egy ésszerűt. Vagy amikor 2 minute drillt kell végigvinni, nincs passzkényszer, de pontkényszer van. Van idő bőven, van időkérés is, nyitott a playbook. És menedzselni kellene az órát, elkerülni, hogy a QB-t sackeljék, és pontot kellene szerezni. Én azt keresem, hogy miért volt logikus 7 passzjátékot hívni ebben a helyzetben? Másfél perc volt az órán - plusz időkérések -, amikor már az ellenfél térfelén volt az offense. És Big Ben-t sackelték persze. Hogy utána 4&11-re bejött a hail mary? Hail mary-t minden koordinátor tud hívni...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Ilyen rossz coachingot nem tudom mikor láttam utoljára Playoffban. Mind a HC,OC,DC betlizett,Haley-re ez erős kifejezés neki inkább csak rövid zárlatjai voltak.
De amit Tomlin művelt egész meccsen arra nincsenek szavak. A csapat felkészítésében és motiválásában teljes kudarc volt,mintha már neki is a Pats elleni meccs járt volna a fejében és ezt a meccset csak egy kötelező győzelemnek látta,mindegy mit csinálnak simán nyernek..
Aztán jött a krach -21 pont és teljes pánik , amit művelt Game management téren Tomlin,mintha egy középiskolás edző első meccse lett volna.Nem volt olyan döntése ami megkérdőjelezhetetlen lett volna. Saját 20ason -14nél 4/1re rámenni a fix FG helyett,Onside kick 2:30-cal a vége előtt 3 időkéréssel, 50 seccel a vége előtt nem rárúgni és reménykedni a sikeres onside kickben. Ezek kb mind olyan hibák,ha egy másik edző követte volna el már másnap nem lenne állása.
A D-ről meg ne is beszéljünk egy dolga lett volna csak, a futást megállítani,de az sem sikerült és ettől a támadósortól nyeltek be 38 pontot.

Ez az év is így ment a kukába,pedig ez a keret bőven ott van a top5-top3 keretek között és mégse sikerül soha az áttörés.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Spy
Ohh...nem hiszem, hogy ilyen egyszerű lenne a dolog. Tomlint szidja mindenki itt a fórumon, de nem értem. Egy darab negatív mérlegű szezonja nincs, ami azért ennyi év alatt ha egyszer becsúszik is gyönyörű teljesítmény lett volna, de neki egyszer sem jött. Pedig a váltás megvolt és az, hogy ma például elit offense van, az bizony neki is köszönhető. BB-n kívül nincs másik matuzsálem, tehát a draftok alatta voltak. Nem tudom mennyire szól abba bele, hogy melyik játékosra essen a választás, de nem hiszem, hogy az érdemeit el lehet vitatni. Ami a D-t illeti én rá is haragszom. ILB-t megpróbáltunk hozni, nem is rosszat, nem is olcsón, de semmi "B" terv nem volt. Azzal, hogy magastorony nem jött, lényegében csapdába estünk és csak abban bízhattunk, hogy nem lesz sérülés. Ahol baj volt, lásd a sec, ott megpróbáltuk amit lehetett. Davis egy 2. körös pick, de messze van attól a színtől amit nálunk egy-egy safety tudott az elmúlt évtizedben. És sajnos Mitchell sem képes bejátszani a pályát. Itt is megpróbáltuk legalább a mélyítést, de Wilcox zsákutca, még cserének is gyenge, de a cap számokkal nem álltunk jól, azok után, hogy 43 milliót odaadsz a BB-AB-LB triónak.

Azért az évek során Tomlinék a védelemben is mindent megpróbáltak. Sokszor elemeztük már, hogy a jó DL mögé húztak 3 első körös OLB-t, 1 ILB-t, 1 CB-t, 2. körös safetyt, 3. körös CB-ket. Így utólag már én is tudom, hogy kikkel jártunk jól és kikkel nem, de ez minden egyes csapatnál benne van. Sajnos egy-egy draft összejöhet, de éveken keresztül senkinek nem jön össze a tökéletes draft.

Ez a védelem sajnos képtelen felvenni a versenyt a jobb offensekkel, de még a gyengébbekkel is, ha jó a gameplan. A kicsit jobb fal, aki nem engedi, hogy Tuitt és Heyward átérjen a backfieldre, már meg is találja a leggyengébb pontjainkat. Shazier kiesésével nincs csak középszerű LB. Watt lehet talán majd jó, mert megvan minden képessége, de Dupree nem úgy fejlődik ahogy várjuk és V Williams igazából csak Saci fényében tudott sütkérezni. Így Saci kiesésével az sem lepne meg, ha első és második körben is ILB jönne, hacsak nem tudunk valamit a piacon csinálni.
Ami pedig egyértelműen Butler hibája volt, hogy semmi változást nem láttunk, mintha Spencel akartuk volna a keletkezett krátert betömni.
...
Klaci79
Nem tudom mennyire emlékszel rá, de erről már kb egy hónapja, a Ravens meccs után beszélgettünk, majd a Pats után megint előkerült. Akkor egyetértettünk abban, hogy ha Butler a rendelkezésre álló 4 hét alatt nem tudja megszervezni a Saci nélküli védekezést, akkor 1 meccsünk lesz a PO-ban.

És bakker bejött!

Akkor reméltük, hogy nem az a mesterterv, hogy a máshol backupnak sem jó Spencet egy az egyben berakja Saci posztjára, és tőle várja ugyanazt a hatékonyságot... és pedig ez volt. Nem akarom elhinni.

Másrészt nem értek egyet azzal, hogy Butlernek még tanulnia kell. Évekig tanult LeBeau mögött, és végül az öreg azért lett elküldve, hogy ő átvehesse a D-t. Ehhez képest múlt héten LeBeau simán belenyúlt a meccsbe, és a gyenge kezdés után a 2. félidőben lenullázták a KC-t. Butlernek meg az egész meccsen végig lenyomják a torkán ugyanazt a tökegyszerű O játékot, amire semmit nem tud reagálni.

Haleyvel eddig az volt a baj, hogy az O alulteljesít a PO-ban, és nem tudja kihozni belőlük a potenciált. Most kihozta, 42 felírt pont után nehogymár valaki kitalálja hogy az OC-n ment el a meccs!

Nem tudom Tomlin mennyire ad szabad kezet a koordinátoroknak, és mennyire az ő sara a tegnapi produkció, de hogy a D kilátástalanul gyengén volt felkészítve az egyértelmű. Eddig azt mondogattuk, hogy Tomlin nem ad hozzá annyi pluszt mint egyéb sztáredzők, de mindig kihozza az maximumot a rendelkezésre álló játékosállományból. Na ez tegnap megdőlt. Ebben az állományban egyértelműen több volt.

Azt már megszoktuk hogy Belichick rendszeresen, Harbaugh meg alkalmanként lemeccseli, de ez a tegnapi valami elképesztően gyenge coaching munka volt tőle és Butlertől. Ha ennek nem lesz semmi következménye, (nem feltétlenül kirúgás, de valami) akkor megérdemeljük az ilyen meccseket.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Bell: “I never want to leave this city, but obviously, circumstances and things like that. But I definitely don’t”
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Spy
Ohh...nem hiszem, hogy ilyen egyszerű lenne a dolog. Tomlint szidja mindenki itt a fórumon, de nem értem. Egy darab negatív mérlegű szezonja nincs, ami azért ennyi év alatt ha egyszer becsúszik is gyönyörű teljesítmény lett volna, de neki egyszer sem jött. Pedig a váltás megvolt és az, hogy ma például elit offense van, az bizony neki is köszönhető. BB-n kívül nincs másik matuzsálem, tehát a draftok alatta voltak. Nem tudom mennyire szól abba bele, hogy melyik játékosra essen a választás, de nem hiszem, hogy az érdemeit el lehet vitatni. Ami a D-t illeti én rá is haragszom. ILB-t megpróbáltunk hozni, nem is rosszat, nem is olcsón, de semmi "B" terv nem volt. Azzal, hogy magastorony nem jött, lényegében csapdába estünk és csak abban bízhattunk, hogy nem lesz sérülés. Ahol baj volt, lásd a sec, ott megpróbáltuk amit lehetett. Davis egy 2. körös pick, de messze van attól a színtől amit nálunk egy-egy safety tudott az elmúlt évtizedben. És sajnos Mitchell sem képes bejátszani a pályát. Itt is megpróbáltuk legalább a mélyítést, de Wilcox zsákutca, még cserének is gyenge, de a cap számokkal nem álltunk jól, azok után, hogy 43 milliót odaadsz a BB-AB-LB triónak.

Azért az évek során Tomlinék a védelemben is mindent megpróbáltak. Sokszor elemeztük már, hogy a jó DL mögé húztak 3 első körös OLB-t, 1 ILB-t, 1 CB-t, 2. körös safetyt, 3. körös CB-ket. Így utólag már én is tudom, hogy kikkel jártunk jól és kikkel nem, de ez minden egyes csapatnál benne van. Sajnos egy-egy draft összejöhet, de éveken keresztül senkinek nem jön össze a tökéletes draft.

Ez a védelem sajnos képtelen felvenni a versenyt a jobb offensekkel, de még a gyengébbekkel is, ha jó a gameplan. A kicsit jobb fal, aki nem engedi, hogy Tuitt és Heyward átérjen a backfieldre, már meg is találja a leggyengébb pontjainkat. Shazier kiesésével nincs csak középszerű LB. Watt lehet talán majd jó, mert megvan minden képessége, de Dupree nem úgy fejlődik ahogy várjuk és V Williams igazából csak Saci fényében tudott sütkérezni. Így Saci kiesésével az sem lepne meg, ha első és második körben is ILB jönne, hacsak nem tudunk valamit a piacon csinálni.
Ami pedig egyértelműen Butler hibája volt, hogy semmi változást nem láttunk, mintha Spencel akartuk volna a keletkezett krátert betömni.
Egyébként a sokadik hibája volt ez az edzői stábnak, azonban korántsem arról szól a dolog, hogy hoznak egy olyan évet, mint a Ravens vagy a Bengals, hogy néha még a saját szurkolóik se tudják nézni az elképesztő gyenge teljesítményt. (mondjuk ha ezt a tegnapi védelmet kellene néznem, akkor megérteném)
Kíváncsi vagyok én is a személyi változásokra, de nem hiszem, hogy most lesznek. Talán Mann az egyetlen kivétel. Butlernek adni fognak még esélyt és remélem élni is fog vele. Haley pedig már kihúzza Ben mellett, szerintem ott se lesz váltás. És igazából tényleg ez a felrajzolt 42 pont se indokolná a cserét.
Még ha azt is vallom, hogy a remek egyéni képességeknek köszönhető a sok yard és pont. De akkor lehet, hogy Haley gameplanje arra van kitalálva, hogy az egyéni képességeket kihozza a játékosokból? 😀

Egyébként nem gondolom, hogy visszaesés jönne. Jó igen, ha Ben helyére nem találunk megfelelő embert, akkor természetesen jönni fog, de erre van még időnk hála Istennek és sok egészséget még Bennek.
De AB szerződés alatt még évekig, JuJu már feltűnt mint üstökös. Az OL szerződés alatt...max egy C fog kelleni, ha Ben visszavonul. Jövőre MB-t meg kell fizetni és nem hiszem, hogy megtennénk, mint ahogy Bell-re se gondolom most, hogy pénzünk lenne. De JuJu már itt van no2-nek, Bell pedig talán pótolható egy jó drafttal.

Ha már draft, mindenképpen ILB-t és safetyt szeretnék.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
A JAX szar Offense-szel rendelkezik. Ez a szar Offense önerőből 35 pontot pakolt a táblára. Ez gyalázat a mi edzői stábunkra nézve. És igen az edzői stáb is a csapat része, ezért kaptunk ki, és ezért kaptunk ki megérdemelten.

Ettől még ugyanúgy igaz az az állítás, hogy a Steelers O szétalázta a JAX agyonajnározott D-jét.
Soldados
Nem, ettől pont megcáfolódik az állítás.
De persze írhatod azt is, hogy "ismét vesztettünk, tehát jobbak vagyunk".
Oda teszed a "tehát" szót, ahova csak akarod. 😊

Engem az érdekelne, ha abból indulunk ki, hogy van egy állítás, miszerint van egy csapat, aminek fos az offense, lealázott a védelme, mégis nyer, kétszer, ellenállhatatlanul, idegenben a jobb csapat ellen,
akkor mi a valószínűbb, hogy
a) csoda történt,
b) az alapállítás téves?
Nálam legalább 95% a valószínűsége, hogy a b) megoldás a helyes.

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Aki nem látott tudatosan megtervezett playeket tegnap az nem ezt a meccset nézte. Nyilvánvaló viszont, hogy ha egy Brown, vagy egy Bell egy az egyben van, azt egy irányító keresni fogja. Nem csak itt, minden csapatban. Persze igen, való igaz, hogy a 4. playek bravúrok voltak, ez nem vitás, de az lenne a baj, ha egy edző nem használná azt ki, hogy Brown mindent elkap szinte, ha egyedül van. Egy Mcdonalds 100 yard felett kapott el tegnap. Nem, és nem azért, mert bravúrjai voltak, hanem azért, mert a gameplan rendben volt. Hát persze, hogy bravúrokkal lett ez 42 pont, hát hogy a jóistenbe ne, miközben a Jags egyik legjobb védelem a ligában, ilyet bravúr nélkül nem hozol gameplan ide, vagy oda. Itt beszél minden okos róla, hogy a jó edző rájátszik az erősségekre. Itt is az történt.
Klemó
ez szerintem jogos, ilyen playmakerekkel simán gameplanben van, hogy maradjanak 1-1-ben, még ha veszélyes név is az, aki majd ott védekezni fog. ilyen védelem ellen nem lehet csak arra gameplant írni, hogy xy üresre játssza magát.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Most előttem van az a tökéletesen megtervezett Edelman catch az SB-n. Ahogy kiszámították tavaly az edzők, hogy miképpen fog felpattanni a védő lábáról az fantasztikus. Nomeg ahogy Gronk néha tervezetten kifacsarva szedi le a lasztit. Mi lenne, ha bravúrok lennének................akkor még szaltó is lenne....ugyanmár....

Vazze, annyi okos van, hogy szétáll a fülem és rohadt mód nem értem, hogy az NFL miért nincs tele magyar edzőkkel, de tényleg.

Aki nem látott tudatosan megtervezett playeket tegnap az nem ezt a meccset nézte. Nyilvánvaló viszont, hogy ha egy Brown, vagy egy Bell egy az egyben van, azt egy irányító keresni fogja. Nem csak itt, minden csapatban. Persze igen, való igaz, hogy a 4. playek bravúrok voltak, ez nem vitás, de az lenne a baj, ha egy edző nem használná azt ki, hogy Brown mindent elkap szinte, ha egyedül van. Egy Mcdonalds 100 yard felett kapott el tegnap. Nem, és nem azért, mert bravúrjai voltak, hanem azért, mert a gameplan rendben volt. Hát persze, hogy bravúrokkal lett ez 42 pont, hát hogy a jóistenbe ne, miközben a Jags egyik legjobb védelem a ligában, ilyet bravúr nélkül nem hozol gameplan ide, vagy oda. Itt beszél minden okos róla, hogy a jó edző rájátszik az erősségekre. Itt is az történt.

A D megállapítások persze jogosak. Nem csinált olyat a Jags, amit előtte ne csinált volna. Fogalma se volt a D-nek a pályán, hogy mi fog jönni és ez volt a fájó.
több mint 6 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Ha a Bills nyert volna akkor a Titans jött volna a Heinzra 😀
empty taxi
My mistake, de akkor sokkal jobban érthető a helyzet, mi tényleg a Titans-ra készültünk, azokat meg tudtuk volna verni egy ilyen játékkal 😊
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ha neked ettől jobb, akkor egészségedre. Igen, terelsz, mert olyanokra hivatkozol, amit nem mondtam. Ennyi.
A lehetőségekről meg annyit, hogy ha épp Bell sérült arról az OC nemtehet, vagy egy Brown a következő évben.
Nekem aztán mindegy mi lsz Haleyvel, 2 éve elfogyott a türelmem vele szemben, akkor is elmondtam.
Meg persze.senki nem mondta, hogy nem írhat innét, csak azt bírom, hogy ez a fórum is úgy tele van amcsi foci guruval, hogx nem is értem mit erőlködnek odaát, itt tv-n keresztül js egyértelmű sokaknak mi a dörgés.
kishaszi
Nyilván a fórumoknak az a lényege, hogy beszélgessenek az emberek...bocsánat ha túloztam volna és olyan szavakat adtam volna a szádba, amiket nem mondtál...de nyilván keserű az ember amikor azt látja, hogy BB megdöglik a pályán és nincs semmi eredménye, mert az edzőink elfelejtenek meccselni. Mindegyik együtt...ezek után viszont tuti, hogy mindegyik együtt maradhat...na mindegy...erősítsük meg ezt a védelmet sürgősen, mert 6 hónap és kezdődik az edzőtábor!
Klaci79
Nade milyen 6 hónap! OC kérdés sanszos, Mann visszavonul-Ward be(?). Én úgy gondoltam, Ha Haley megy, BB visszavonul, nem mosakodik be új műtéthez új staff-al. Most azt érzem, ha Haley megy, BB marad. Megpróbálja, hátha mással összejön. Sajnálom BB-t, mert megvannak a hibái, de megérdemelné. Tomlin alatt nem fog nyerni, ő nem ugorja meg a saját árnyékát. Ha nincs probléma, nincs megoldás. Szerintem is max egy év és elindul az Off lefelé (nem csak BB miatt). Butler sztem marad, D még work in progress. Szóval East West Shrine game szombaton, majd Senior Bowl week -lehet nézegetni, tavaly Cam Suttont is ott néztük ki. Kombány, FA, prodayek mock draftok és az offszízön SB-ja a Draft. QB-ra sztem esélyünk sem lesz, viszont pár kimegy 1. körben, akad pár 1. körös OL, DL, szóval lehet pecázni, páran bentmaradnak. ILB, S, TE, RB aztán szinte bárhova zseniket. Majd elemzések, OTA-k, és Nihil TC-ig...így leírva is hosszú lesz, de nem eseménytelen.
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mi volt a különbség támadó oldalon az októberi playhívás és a tegnapi között? A csapatnak volt két hete felkészülni erre a meccsre. A Jags nem Patriots, hogy időnként nem lehet kitalálni, hogy mivel fognak előjönni.
peterk2005
Rosszul írtad. Csak egy hetet tudtunk készülni a Jags-re.
A jelek szerint a terv az volt, hogy két hetet készülünk a Bills-re, így nagyban érthető, hogy a csapatunk nem volt felkészítve erre a meccsre 😊

A többi véleményeddel-értékeléseddel mélységesen egyetértek
Big B
Ha a Bills nyert volna akkor a Titans jött volna a Heinzra 😀
empty taxi
Tehát a Steelers kiesése a Bills OC nyakába varrható, értem már! 😀

Szerkesztette: Medvepapa

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mi volt a különbség támadó oldalon az októberi playhívás és a tegnapi között? A csapatnak volt két hete felkészülni erre a meccsre. A Jags nem Patriots, hogy időnként nem lehet kitalálni, hogy mivel fognak előjönni.
peterk2005
Rosszul írtad. Csak egy hetet tudtunk készülni a Jags-re.
A jelek szerint a terv az volt, hogy két hetet készülünk a Bills-re, így nagyban érthető, hogy a csapatunk nem volt felkészítve erre a meccsre 😊

A többi véleményeddel-értékeléseddel mélységesen egyetértek
Big B
Ha a Bills nyert volna akkor a Titans jött volna a Heinzra 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Mi volt a különbség támadó oldalon az októberi playhívás és a tegnapi között? A csapatnak volt két hete felkészülni erre a meccsre. A Jags nem Patriots, hogy időnként nem lehet kitalálni, hogy mivel fognak előjönni.
peterk2005
Rosszul írtad. Csak egy hetet tudtunk készülni a Jags-re.
A jelek szerint a terv az volt, hogy két hetet készülünk a Bills-re, így nagyban érthető, hogy a csapatunk nem volt felkészítve erre a meccsre 😊

A többi véleményeddel-értékeléseddel mélységesen egyetértek
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A JAX szar Offense-szel rendelkezik. Ez a szar Offense önerőből 35 pontot pakolt a táblára. Ez gyalázat a mi edzői stábunkra nézve. És igen az edzői stáb is a csapat része, ezért kaptunk ki, és ezért kaptunk ki megérdemelten.

Ettől még ugyanúgy igaz az az állítás, hogy a Steelers O szétalázta a JAX agyonajnározott D-jét.Soldados
A jelzőid hibásak. A Jags offense nem szar. Bortles szar. A Jags offense közepes, és limitált. De pl. futásban, game-planben a lehetőségeikhez mérten jók. Ugyanaz igaz a másik jelzőre is. Én bizony alázást láttam a legkevésbé. Én reménytelen szaladást láttam az eredmény után, erősen kritizálható játékhívásokkal. Az nem alázás, hogy a megtett 350 yardból és az elért 35 pontból kb. 150 yard és 28 pont jött úgy, hogy két extraklasszis játékos agyeldobós bravúr elkapásokat produkált a liga két szintén klasszis cornere ellen. Tbbször do or die, hail mary szituációban. A helyes jelző erre az egyéni bravúr, nem az alázás.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Én előre elnézést kérek, és remélem betudjátok nekem a régi jó viszonyt...
Szerintem kéne egy koordinátor. Olyan, akinek van koncepciója, és nem az irónia mondatja velem, mert annak nincs itt sem a helye, sem az ideje. Én nem szóltam hozzá, mert vagytok itt elegen, meg örülök a Jagz nagyon koncepciózus játékának. Látszik rajtuk a munka.
Nyílván én szeretem a Steelerst mint jelenséget, és megszakad a szívem azért, hogy Bent már nem sokáig látjuk, sőt szerintem a jelenlegi O status Quo kb. még egy évig tartható fent.

Az hogy a gameplan terített betli az 1. 1.5 negyedben, ehhez én mint Seattle szurkoló kezdek hozzászokni, de valahogy bennem az a kép maradt meg a korábbi időkből, hogy a Steelers foci programfoci, olyan kőbiztos alapokkal, mint Phil Rudd 2-4-e, amelyet kiemel az egyéni zsenialitás, akár a 70-es éveket nézem, akár a 2000-es éveket, akár a mostani csapatot. Itt mindig van egy jó arány, és ezt idén nem láttam.
Itt az egyéni zsenialitás konkrétan megmentette a helyzetet.
(Nem mondom, hogy nem volt benne tudatosság, mert ha csak a korábbi Jagz meccset nézzük, akkor azért látható, hogy nyilván sok töprengés volt abban, hogy mi lett elkúrva anno a támadó oldalon).

Azt sem tudom, hány Pro Bowl van a Jags frontjaiban, de sokkoló volt látni, hogy mennyire uralták a frontokat, főleg a játék első felében.
Az én igazi gondom, hogy nagyon lassan kapcsol az a védelem, nyilván Shaz oldaltól oldalig játéka, a szeme, az érzéke hiányzik rettenetesen, de ma a felprogramozás világában, ez nem kéne, hogy ekkora gond legyen. Nekem ez gumicicám számos okból, van aki szerint ez nem fontos, szerintem igen.

Mindegy az én véleményem a margó, mert nem vagyok fan, de azért én nézem a Steelers meccsket, és azt gondolom, hogy friss szemmel újra kéne rendezni a sorokat. Én értékelem Butlert, és a Steelers elkötelezettségét az emberei között, de akkor is.

Na üdv, és a legjobbakat Srácok! Fel a fejjel! 😊
Nem tudom a védelemmel mit kéns kezdeni, mert én nem látok bele úgy a kártyákba.
kishaszi
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha eddig nem basztátok ki, akkor miért akkor basznátok ki, amikor legjobban teljesít vele az O? Mert a szezon második felében és tegnap is azért elég jól ment a dolog.
gabokocka
Mi volt a különbség támadó oldalon az októberi playhívás és a tegnapi között? A csapatnak volt két hete felkészülni erre a meccsre. A Jags nem Patriots, hogy időnként nem lehet kitalálni, hogy mivel fognak előjönni. Náluk betűre pontosan lehetett tudni, hogy mivel fognak próbálkozni. És azt is, hogy mivel lehet ellenük eredményesnek lenni. A Bills is megmutatta múlt héten. Náluk offense oldalon nem volt elég tehetség a meccs megnyeréséhez, de így is idegenben mindössze egy gutsy 4. downos mindent vagy semmit play-el kaptak ki.

Szóval kijött a pályára Jags, tudni lehetett, hogy hogyan fognak támadni. Első scripted drive, futnak, és a futással eladott play action-ból passzolgatnak screen-eket, illetve 1-2 megtervezett mélyebb játékot. Szépen átmentek a pályán. Van ilyen, az az offense ebben a legjobb, még NFL szinten is egész jó helyen zártak, ez az erősségük. TD lett. A Patriots is kapott egy ilyent a meccsük elején. Nincs semmi gond. Jön az offense. A Jaguars defense úgy verhető meg, ha földön széthúzzák a front4-et, felrántják a LB-eket, safety-t a boxba. És egy jó fallal, jó futóval MÉG ÍGY is lehet futni ellenük. Pittsburghben van jó fal, és a liga legjobb futója játszik. Hogy indított a Steelers? Három passzjátékkal. 3&out. Következő Jags drive fogva, majd most már fut a Steelers, jön Bell, de harmadikra passzt kell hívni. Saját 8 yardról rosszul megfutott out, Big Ben rossz döntést hoz, nem szabadott volna megdobni. INT. Jön a Jags és a legelső play, mi? Fournette futás. Csupa meglepetés. Az eredmény 1 play, futás, 18 yard, TD. Két TD hátrány. Újabb Steelers drive. Vééégre futás jön, működik. Közte két szép Big Ben passz. Újabb futások, és 40 yardnál 4 és pár inch. Senkiföldje, neki kell menni. És jön egy olyan playhívás amit kb. csak az edzők értettek, senki más a világon. A Jags visszaszerzi a labdát downokkal. Újabb Jags drive. Mit játszanak? Futnak. Fournette 6 yardos átlag fölött. Plusz 1 Bortles futás. Eljutnak a red zone-ba - elég könnyedén - és ott mit hívnak? Futnak. CSAK futnak. És 18 yardot 4 playből simán megcsinálnak, laza TD. Csak futással.

Most már futni kell a pénz után. Rossz kirúgás, jó return után 40-ről lehet indulni. 1 futás (20 yard), és mellé csak Big Ben passz. De már ezt kell hívni, de bejön. Három szép passz, végül egy agyeldobós 50-50-es Bown elkapás, TD.

A következő Jags drive-ot sikerül megállítani, Bortlesnek már jó ideje sikeres passza sincs. Négy perc van hátra, jön a félidő vége. Van bőven idő, fel lehet jönni 1 labdabirtoklás távolságba, és a 2. félidőt a Steelers kezdi. Lekerült a nyomás, kinyílt a playbook, lehet nyugodtan játszani. Egy hosszabb drive-al lehetne kicsit a Jags defense-t is fárasztani, de ami fontosabb, megtalálni újra a futás-passz ritmust. Mi történik? 4 egymás utáni közép és mély passz hívás egymás után. Az utolsónál Big Ben túl sokáig pátyolgatja a labdát, odaérnek, fumble, visszaviszik. Olyan jól sikerült az órát kontrollálni, hogy a percesnek induló drive után bekapott fumble return TD után is maradt még 2 és fél perc. Már három TD a hátrány, de az időkeret adott, itt már sokat nem lehet variálni. Egy két minute drillt kell futtatni, amit agyon gyakoroltunk. Időkérések is megvannak, az idő is bőven elég ahhoz, hogy bármilyen variációban megjátsszuk. Akár futni is lehet. Jön hét darab egymás utáni passzhívás. Nem sikerül vele végigjutni, Big Ben-t sackelik. De a 4. és 11-re dobott hail mary bejön, újabb agyatlanul extra TD. Sikerült visszajönni.

Nem folytatom. Ez a félidő nem az edzőkről, playhívásról, game planről szólt. A tudván tudott első scriptelt Bortles drive-ot lelassítani se nagyon sikerült, utána csak passzokkal 3&out, majd eladott labda, benyalt TD, már muszáj passzokkal egy bravúr TD, majd kinyílt playbookkal ismét csak passzok és a vége fumble ret TD. Aztán muszáj passzokkal egy hail maryvel sikerül még egy TD-t szerezni.

A második félidőben sem láttam változást. Nálam a szakmai munka arról szól, mint pl. amit Payton csinált tegnap. Nem jött be, Snead túldobta, de ott muszáj helyzetben látszott, hogy készültek ezekre a helyzetekre és olyant hívtak ami ha jól megcsinálják a jó tervezés miatt működött volna. A Steelers meccsen ilyent nem láttam. Ment a daráló, ami azt jelentette, hogy Big Ben passzol. Ha szorult a hurok, ha nem, ha saját térfél ha nem, ha 1 yardot kellett menni, ha tízet. Az, hogy sikerül-e vagy sem, nem a play sokszínűségén, vagy az ellenfél gyenge pontjának megtalálásán múlott. Azon múlott, hogy Brown ill. Bell agyatlan elkapásokat produkáltak a liga két legjobb cornere ellen.

Közben pedig a védelem kimúlt. A második félidő közepe táján járt az óra, mikor már a harmadik Bortles mély passzt próbálták meg. Nem láttam a TV-n, hogy miért, de nem tudtam nem észrevenni. Valamit látott a Jags OC, mert egész idényben nem dobott ennyi mélyet Bortles. És mit tesz isten, nem telik el 1-2 perc, újabb mély passz és ötven yardos játék. Én voltam az éles szemű? Haha, persze. Ha én egy ilyent észreveszek, akkor az már leesik a képernyőről. Csak az oldalvonalon nem esett le. És akkor ugye ott volt még az a play amivel múlt héten meccset nyertek, és itt is úgy eladták mint a lókupec a vak lovat.

Ennyire mis-managelt mérkőzést régen láttam. És én ezt az offense oldalra is értem. Semmit változást nem láttam az októberhez képest, csak annyi változott, hogy Big Ben kevesebb labdát szúrt el, Brown és Bell pedig produkált egy olyan extra elkapás sorozatot, amiből 1 is szép egy meccsen, nem 4-5.

Elnézést a szófosásért. Nem a Steelersnek szurkoltam tegnap, de felbosszant amikor azt látom, hogy egy ennyire tehetséges társaság magára van hagyva a pályán. Már 1-2 éve mindig elmondtam, hogy a Steelers lehet akármilyen jó, a Pats ellen nincs esély az edzői különbség miatt. Most is így gondoltam, nálam nulla esély lett volna jövő héten Bostonban. De a tegnapi minden eddiginél bosszantóbban gyenge produktum volt. (Az oldalvonalnál.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a bajom az hogy továbbra is abban az álomvilágban élsz hogy jobb csapat a Steelers....csak most az edzők meg a D ...
hát ők nem egy csapat részei? fizikálisan,mentálisan,edzői fronton minden téren fölétek nőttek tegnap is!ezek nem egy jobb csapat ismérvei?
leírod hogy adott meccsen ! megérdemelten nyertek de kb 0 tisztelet továbbra is a Jags felé!okádék túlértékelt stb jelzők röpködnek egy főcsop döntőt játszó csapatra akik 2x kaptak el Titeket idén ... süt a frusztráltság, gyűlölet a hsz-eidből
yooker
Mint mondtam, mindenki azt olvas ki egy szövegből, ami a saját belsőjéből jön.

A JAX szar Offense-szel rendelkezik. Ez a szar Offense önerőből 35 pontot pakolt a táblára. Ez gyalázat a mi edzői stábunkra nézve. És igen az edzői stáb is a csapat része, ezért kaptunk ki, és ezért kaptunk ki megérdemelten.

Ettől még ugyanúgy igaz az az állítás, hogy a Steelers O szétalázta a JAX agyonajnározott D-jét.

Bennem se frusztráltság, se gyűlölet nincs, azt Te látod bele.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha neked ettől jobb, akkor egészségedre. Igen, terelsz, mert olyanokra hivatkozol, amit nem mondtam. Ennyi.
A lehetőségekről meg annyit, hogy ha épp Bell sérült arról az OC nemtehet, vagy egy Brown a következő évben.
Nekem aztán mindegy mi lsz Haleyvel, 2 éve elfogyott a türelmem vele szemben, akkor is elmondtam.
Meg persze.senki nem mondta, hogy nem írhat innét, csak azt bírom, hogy ez a fórum is úgy tele van amcsi foci guruval, hogx nem is értem mit erőlködnek odaát, itt tv-n keresztül js egyértelmű sokaknak mi a dörgés.
kishaszi
Nyilván a fórumoknak az a lényege, hogy beszélgessenek az emberek...bocsánat ha túloztam volna és olyan szavakat adtam volna a szádba, amiket nem mondtál...de nyilván keserű az ember amikor azt látja, hogy BB megdöglik a pályán és nincs semmi eredménye, mert az edzőink elfelejtenek meccselni. Mindegyik együtt...ezek után viszont tuti, hogy mindegyik együtt maradhat...na mindegy...erősítsük meg ezt a védelmet sürgősen, mert 6 hónap és kezdődik az edzőtábor!
Klaci79
Érthető s igazából egyetértünk sok mindeben. Én vállalm, hogy örültem, hogy TH jön mert azt hjttem h egy nagy kreatív zsugás. Tévedtem ezt belátom. Persze tartom, hogy annyira nem is rossz, mint sokan gondolják - de valóban kevesebbszer jött ki az O-ból a tudás, mint lehetett.volna talán - persze olykor a körülmények is belejátszottak.

Arians 1 évre vissza ? 😀

Nem tudom a védelemmel mit kéns kezdeni, mert én nem látok bele úgy a kártyákba.
kishaszi
Tudod úgy megy, az hogy a kvalitív teheccségek csak úgy jönnek-mennek a röszteren, néha beugranak ámburgerezni vagy biciklizni. Sztán mikor jön a meccs, akkor előtte egy pár percel meghallgatják a Héli bácsit, mit sütött ki mára, szóva egyszerű ez mer csak a kördinátor bashattya el, nyilván született kvalitív teheccségekhez hozzá se szagol, néha főmeri őket híni telegrácson, hogy ne tviterezzenek róla rosszat, hétfőnként megeszi a gémplent s várja a vasárnapt, hogy talákozhasson a fijuggal Ígymegyez....

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Klaci79
Shazieren nem tudsz spórolni, az opciója tavaly le lett hívva, és mivel sérült nem veheted le róla az opciót, ő benne lesz a capben.
gabokocka
oh...ezt nem tudtam...tehát sérülten ez bukta mindenképp...köszi
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Klaci79
Shazieren nem tudsz spórolni, az opciója tavaly le lett hívva, és mivel sérült nem veheted le róla az opciót, ő benne lesz a capben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ha neked ettől jobb, akkor egészségedre. Igen, terelsz, mert olyanokra hivatkozol, amit nem mondtam. Ennyi.
A lehetőségekről meg annyit, hogy ha épp Bell sérült arról az OC nemtehet, vagy egy Brown a következő évben.
Nekem aztán mindegy mi lsz Haleyvel, 2 éve elfogyott a türelmem vele szemben, akkor is elmondtam.
Meg persze.senki nem mondta, hogy nem írhat innét, csak azt bírom, hogy ez a fórum is úgy tele van amcsi foci guruval, hogx nem is értem mit erőlködnek odaát, itt tv-n keresztül js egyértelmű sokaknak mi a dörgés.
kishaszi
Nyilván a fórumoknak az a lényege, hogy beszélgessenek az emberek...bocsánat ha túloztam volna és olyan szavakat adtam volna a szádba, amiket nem mondtál...de nyilván keserű az ember amikor azt látja, hogy BB megdöglik a pályán és nincs semmi eredménye, mert az edzőink elfelejtenek meccselni. Mindegyik együtt...ezek után viszont tuti, hogy mindegyik együtt maradhat...na mindegy...erősítsük meg ezt a védelmet sürgősen, mert 6 hónap és kezdődik az edzőtábor!
Klaci79
Érthető s igazából egyetértünk sok mindeben. Én vállalm, hogy örültem, hogy TH jön mert azt hjttem h egy nagy kreatív zsugás. Tévedtem ezt belátom. Persze tartom, hogy annyira nem is rossz, mint sokan gondolják - de valóban kevesebbszer jött ki az O-ból a tudás, mint lehetett.volna talán - persze olykor a körülmények is belejátszottak.

Arians 1 évre vissza ? 😀

Nem tudom a védelemmel mit kéns kezdeni, mert én nem látok bele úgy a kártyákba.
kishaszi
Sapka alatt nincs nagy mozgásteretek, jelenleg 2 milla asszem. Mitchell, Wilcox, McDonald cut, akivel lehet átstrukturálás, paycut, akármi, így tag Bellre és nekifutni még egyszer. Sztem ennek a keretnek támadó oldalon még egy lövése lehet, Bell helyzete utána tarthatatlan lesz, Bryant lejár, nincs sok hely a sapka alatt és sztem Big Ben is visszavonul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.