Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem, ettől pont megcáfolódik az állítás.
De persze írhatod azt is, hogy "ismét vesztettünk, tehát jobbak vagyunk".
Oda teszed a "tehát" szót, ahova csak akarod. 😊

Engem az érdekelne, ha abból indulunk ki, hogy van egy állítás, miszerint van egy csapat, aminek fos az offense, lealázott a védelme, mégis nyer, kétszer, ellenállhatatlanul, idegenben a jobb csapat ellen,
akkor mi a valószínűbb, hogy
a) csoda történt,
b) az alapállítás téves?
Nálam legalább 95% a valószínűsége, hogy a b) megoldás a helyes.
Sobri Jóska
A másik oldalon (JAX) jöttél Vegas-szal. Pontosan azért, mert tudod, hogy ott nem hülyék ülnek. Dollármilliókról döntenek. A Steelers markáns, 7 pontos favorit volt. Szóval igen, meglepetés történt - méghozzá nagy. Viszont ettől szép a sport, ezért nézzük.

Továbbá kiemelheted azt, hogy "szarnak", "gyengének" titulálom a JAX O-t, de ettől még agyonverte a Steelers D-t tegnap. Ezt is leírtam. De attól, hogy agyonverte a Steelers D-t még nem lesz jó egység, mert 18 meccs nem hazudik. 😉 Ahogy a JAX D sem lesz rossz attól, hogy a Steelers O szétszivatta. Mert 18 meccs nem hazudik, kifejezetten jó a JAX D.
Soldados
Fun fact:
A gyenge Jaguars 417 pontot szerzett az alapszakaszban, ezzel az 5. legjobb volt az egész ligában
A megállíthatatlan, elit Steelers 406 pontot szerzett az alapszakaszban

A rájátszásban mondjuk csak 45-öt szerzett a Steelers ellen.

A Jaguars az alapszakaszban több pontot szerzett, kevesebbet kapott, mint a Steelers, a rájátszásban eddig ugyanannyit kapott, csak két meccsen, de az is igaz, hogy csak tízzel szerzett többet. Viszont a Steelerst a szezonban kétszer is magabiztosan legyőzték – a rájátszásban a Pittsburgh egy másodpercig sem vezetett, egálra is egy támadásig állt. Egyszer volt valós esélye visszajönni a meccsbe és egyenlíteni, amikor a speciális egység labdát szerzett.

Ez az évek óta lesajnált Jacksonville sem a 16 alapszakaszmeccs, sem a rájátszásmeccsek, és főleg nem az egymás elleni meccsek alapján nincs alárendelt viszonyban a Pittsburghgel szemben, és ez nem feltétlenül a Steelers hibája.

Jó, Bortles nem nevezhető jó irányítónak, az sem normális, hogy több futott yardja legyen, mint passzolt, és az alapszakaszban sem volt sok köze a sikerhez. De mindig jönnek azok a hangok, hogy csak egy erős futójáték és elit védelem kell, és akkor elég egy olyan irányító, aki nem rontja el, néha meg hozzárak egy-egy nagy játékot. Megjegyzem, Eli Manningnek is voltak érdekes megmozdulásai a karrierje során, de két gyűrűt csak nyert.

Én sem tartom jó irányítónak, Big Ben kategóriákkal jobb persze. Mondjuk azért megnézném, hogy milyen kifogásgenerátor lenne az esetében, ha nem lenne az 1. meccstől kezdve Antonio Brown, a szezon felétől JuJu és a végére Bryant is kiesne, Big Ben pedig futásokkal haladgatna, de hozná a győzelmet egy jó védelem ellen, és megcsinálná az összes fontos játékot idegenben egy favorit ellen.

A támadósor ettől függetlenül még áll a futójátékból is, ami nem gyenge szerintem. Szóval a 12–6-os mérleg, a több szerzett, kevesebb kapott pont, a két sima vereség után szerintem néhányan azt nehezményezik, hogy egy picit kevés a tisztelet a csapat irányában – az nem tisztelet, ha a saját csapatot fikázza az ember cserébe, sőt, pont az ellenkezőjét éri el, mert azt sugallja, hogy csak a gyengén teljesítő Steelers-védelem (alapszakaszban Steelers-támadósor) miatt nyert a másik. Pedig lehet az is, hogy szimplán ebben a szezonban egymás ellen jobb a Jaguars.

Én azt vártam, hogy nyertek egy közte tízzel, szerintem a csapat a keretét tekintve erősebb, mint a Jaguarsé. Ezt viszont kettőből egyszer sem tudta megmutatni, hiába játszott mindkétszer otthon a Steelers. Az első meccsen a védelemmel, a második meccsen a támadókkal nyertek. Illetve frászt, mindkét meccsen a csapattal. Szóval ehh
Wyatt
Egy kerdes, Meg tudnad mondani, hogy ebbol az osszes pontbol hanyat szerzett a def etek es hanyat az off? Mert az is erdekes lenne. Mert ellenunk is az int utani td rovid palyas. Avagy a fumble return td a vedoket dicseri. Meg ha volt pick six etek stb is. Szoval mennyi volt az osszes pontotok azt tudjuk. Mennyi volt ebbol def altal szerzett? Csak kivancsi vagyok. Koszi.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Na, lehet örülni... Vagy mégsem?

The Pittsburgh Post-Gazette suggests there's a real possibility the Steelers move on from OC Todd Haley.

Haley does not have a contract for 2018, and his relationship with Ben Roethlisberger became increasingly fractured in 2017. One Steelers source told the Post-Gazette that one of the reasons Big Ben openly contemplated retirement was his failing rapport with Haley. The two "rarely talked along the sidelines," and "never huddled to discuss strategy" during games. Roethlisberger reportedly requested QBs coach Randy Fichtner to come down from the booth to create a game-day "buffer" between the quarterback and Pittsburgh's OC. Fichtner is reportedly a "strong candidate" to replace Haley if he isn't re-signed.
AlterEgó
Érdekes, hogy Haleyt nem küldték el amikor teljes homály volt, most hogy lehoz egy jó alapszakaszt és (O szempontból) kiemelkedő PO meccset, most lepattintják.

Másfelől nem bánom, mert ha ugyanez az állomány marad, és csak az OC változik, akkor a következő szezon egyértelműen meg fogja mutatni hogy TH valójában hozzátett a dologhoz, vagy ő volt a fék.

De ennél jobban érdekelne, hogy miután Butler "felkészülésén" elment egy PO, ahová jó formában levő, szinte komplett csapattal érkeztünk, ennek lesz-e valami következménye?
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én azt se értettem h miért nem mi kezdtük a meccset! Pontokat tettünk volna fel a táblára és ,futhatott' volna a Jags az eredmény után!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nem szeretném magamat ismételni a DL kapcsán, de az rendben van (persze nincs önmagában), hogy missmatch volt Fournette nekünk, de a 3. downoknál rendre passzok jöttek és akkor sem jött szinte semmilyen nyomás belülről.

Egyébként nem értem miért nem lehet helyén kezelni ezt a JAX O kérdést. A JAX oldalán is kérdés volt egész idényben az (és szerintem még most is), hogy hoznak-e irányítót a draftról. Én a JAX fórumon is olvastam ilyet. Ez nyilván azért van, mert maga a passzjáték gyenge, ami a QB-n múlik. Ez tény, ezen nem értem miért kell vitatkozni még akkor is, ha egy tökéletes gameplannel, tökéletes megvalósítással dolgoztak ellenünk és emellé egy terített betli steelers D párosult. Ez utóbbit itt még nem láttam cáfolni senki által. Ennek oka, hogy nem is lehet.......0 sack, 0 turnover, 0 nyomás, 0 futás elleni védekezés, sorozatos splash playek, 0 red zone védekezés és ráadásul egész meccsen.

A végére pedig. Simán elképzelhető az, hogy ha Brady nem vigyáz a labdára, hogy nehéz meccse lesz a Patriotsnak, de ettől még emberi számítás szerint annak a meccsnek a toronymagas esélyese a NE, ahogy ha nem is toronymagas, de esélyese volt a steelers a vasárnapi ütközetnek.

Szerkesztette: Klemó
több mint 6 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
A Fournett típusú fizikális futókkal eddig sem igazán tudtunk mit kezdeni, főleg miótta Saci kiesett+a DE két tagjának is kisebb-nagyobb sérülése volt a meccs előtt. Hargrave nem rossz játékos de inkább a passrush-ban ez neki mismatch volt. Középső futással szinte bármikor megvolt a 3-4 yard. Bortles sem volt igazán nyomás alatt ha éppen nála volt a labda véletlen, pedig nyomás alatt tud egy közel 39-es passer rating-et produkálni, szemben BigBen 120-as p.r. Nekem inkább ez volt a fura, hogy viszonylag kényelmesen tudott dobálni .
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wyatt. Nézted a JAX schedule-jét? Hogy PO-s capatok ellen mit nyújtottak? És azt hogy a védelem ebből hány pontot szerzett? Érdemes lenne. Attól hogy több pontjuk van, még nem jobb az O-juk, sőt a JAX-é nálam a közepes szintet sem éri el.

Engem nem túlzottan érdekel, hogy a JAX-esek, vagy bárki mit gondol az írásaimról. Hogy például nem látod benne a tiszteletet. Ha az a véleményem, hogy gyenge a JAX O, akkor az tiszteletlen? Fura megközelítés. Amúgy valóban a futójátékuk elég jó, ugyanakkor Fournette jelentősen visszaesett a sérülése után. Meg amúgy amikor esélytelenebbek vagyunk (pl Pats, de ilyen lenne a Saints is), azt is leírom. Nem véletlen voltunk 7 pontos favoritok és most is a Steelers-t tartanák favoritnak a fogadóirodák. Ez persze nem jelent semmit, csak az erőviszonyok állapotát, de a meccsen bármi történhet.

Azt is leírtam, hogy nem igazán foglalkozom a másik csapattal (ezért olvasod azt, hogy miben voltunk szarok és miben jók és nem azt, hogy JAX miben volt jó és szar), ahogy a bírókkal sem. Engem Steelers-szurkolóként az érdekel, hogy a Steelers mit csinál jól, vagy rosszul. A másik csapat nem izgat. LEgfeljebb áttételesen ejtek róla szót, pl amikor a turnovereinket írtam, akkor az INT-et pl bravúros védő megmozdulásnak tituláltam. Ráadásul, amikor azt írom, hogy "szétalázták a D-nket", sztem áttételesen az is dicséret... De alapvetően nem foglalkozom a másik csapat teljesítményével.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem, ettől pont megcáfolódik az állítás.
De persze írhatod azt is, hogy "ismét vesztettünk, tehát jobbak vagyunk".
Oda teszed a "tehát" szót, ahova csak akarod. 😊

Engem az érdekelne, ha abból indulunk ki, hogy van egy állítás, miszerint van egy csapat, aminek fos az offense, lealázott a védelme, mégis nyer, kétszer, ellenállhatatlanul, idegenben a jobb csapat ellen,
akkor mi a valószínűbb, hogy
a) csoda történt,
b) az alapállítás téves?
Nálam legalább 95% a valószínűsége, hogy a b) megoldás a helyes.
Sobri Jóska
A másik oldalon (JAX) jöttél Vegas-szal. Pontosan azért, mert tudod, hogy ott nem hülyék ülnek. Dollármilliókról döntenek. A Steelers markáns, 7 pontos favorit volt. Szóval igen, meglepetés történt - méghozzá nagy. Viszont ettől szép a sport, ezért nézzük.

Továbbá kiemelheted azt, hogy "szarnak", "gyengének" titulálom a JAX O-t, de ettől még agyonverte a Steelers D-t tegnap. Ezt is leírtam. De attól, hogy agyonverte a Steelers D-t még nem lesz jó egység, mert 18 meccs nem hazudik. 😉 Ahogy a JAX D sem lesz rossz attól, hogy a Steelers O szétszivatta. Mert 18 meccs nem hazudik, kifejezetten jó a JAX D.
Soldados
Fun fact:
A gyenge Jaguars 417 pontot szerzett az alapszakaszban, ezzel az 5. legjobb volt az egész ligában
A megállíthatatlan, elit Steelers 406 pontot szerzett az alapszakaszban

A rájátszásban mondjuk csak 45-öt szerzett a Steelers ellen.

A Jaguars az alapszakaszban több pontot szerzett, kevesebbet kapott, mint a Steelers, a rájátszásban eddig ugyanannyit kapott, csak két meccsen, de az is igaz, hogy csak tízzel szerzett többet. Viszont a Steelerst a szezonban kétszer is magabiztosan legyőzték – a rájátszásban a Pittsburgh egy másodpercig sem vezetett, egálra is egy támadásig állt. Egyszer volt valós esélye visszajönni a meccsbe és egyenlíteni, amikor a speciális egység labdát szerzett.

Ez az évek óta lesajnált Jacksonville sem a 16 alapszakaszmeccs, sem a rájátszásmeccsek, és főleg nem az egymás elleni meccsek alapján nincs alárendelt viszonyban a Pittsburghgel szemben, és ez nem feltétlenül a Steelers hibája.

Jó, Bortles nem nevezhető jó irányítónak, az sem normális, hogy több futott yardja legyen, mint passzolt, és az alapszakaszban sem volt sok köze a sikerhez. De mindig jönnek azok a hangok, hogy csak egy erős futójáték és elit védelem kell, és akkor elég egy olyan irányító, aki nem rontja el, néha meg hozzárak egy-egy nagy játékot. Megjegyzem, Eli Manningnek is voltak érdekes megmozdulásai a karrierje során, de két gyűrűt csak nyert.

Én sem tartom jó irányítónak, Big Ben kategóriákkal jobb persze. Mondjuk azért megnézném, hogy milyen kifogásgenerátor lenne az esetében, ha nem lenne az 1. meccstől kezdve Antonio Brown, a szezon felétől JuJu és a végére Bryant is kiesne, Big Ben pedig futásokkal haladgatna, de hozná a győzelmet egy jó védelem ellen, és megcsinálná az összes fontos játékot idegenben egy favorit ellen.

A támadósor ettől függetlenül még áll a futójátékból is, ami nem gyenge szerintem. Szóval a 12–6-os mérleg, a több szerzett, kevesebb kapott pont, a két sima vereség után szerintem néhányan azt nehezményezik, hogy egy picit kevés a tisztelet a csapat irányában – az nem tisztelet, ha a saját csapatot fikázza az ember cserébe, sőt, pont az ellenkezőjét éri el, mert azt sugallja, hogy csak a gyengén teljesítő Steelers-védelem (alapszakaszban Steelers-támadósor) miatt nyert a másik. Pedig lehet az is, hogy szimplán ebben a szezonban egymás ellen jobb a Jaguars.

Én azt vártam, hogy nyertek egy közte tízzel, szerintem a csapat a keretét tekintve erősebb, mint a Jaguarsé. Ezt viszont kettőből egyszer sem tudta megmutatni, hiába játszott mindkétszer otthon a Steelers. Az első meccsen a védelemmel, a második meccsen a támadókkal nyertek. Illetve frászt, mindkét meccsen a csapattal. Szóval ehh

több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
BigBen azért nyomta ilyen jól és vele az offense, mert élvezte a játékot. Fűtötte a bizonyítási vágy W05 után, motivált volt, -és lássuk be Off oldalon minden adott hozzá, hogy ha ő motivált, akkor végbe tudja vinni amit szeretne- neki meccs előtt is megvolt a motivációja, de sztem a meccs ilyetén lefolyása is csak erősítette benne a versenyszellemet, ő ezt a stílust szereti igazán. Hiú annyira, hogy bebizonyítsa, hogy nem csak a társai playmakerek és neki nem az a dolga, hogy kezükbe juttassa a lasztit, hanem képes ő még nagy dolgokra. Valószínűleg a végeredmény ellenére benne ez a hit megerősödött és most ezek a kinyilatkoztatások jönnek a tavalyi majmegláttyuk helyett. (Hozzáteszem, ha marad azt nem a jelenlegi szerződése alatt fogja tenni, sztem még FA előtt hozzányúlnak) a tavalyi dráma idén már nem lenne annyira hiteles.

A Haley-haterek megkapják, amit kértek, egyelőre ebbe az irányba mutat minden. Hogy örüljünk-e? Jó kérdés, úgy néz ki nem passzol tovább a szervezetbe, ennek változása önmagában pozitív hatással kell, hogy legyen. Hogy jobbat kapunk-e? Elválik. Szidni fogjuk? Igen. (btw. Fichtner még nem volt OC NFL-ben, ugye?) De ennek még meg kell történnie előbb. És ez az NFL ugyibár.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, vagy a Ravens elleni 5TD 158.3 QBr-rel. Jó, igaz, ott alig passzolt yardot, de akkor is 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BB állítólag azt mondta a csapattársaknak, hogy még 3(!) évet szeretne játszani! Annak azért örülnék. 😊 Semmiféle visszaesés nincs a játékában, szerintem idén hihetetlen éles volt az 5. héttől, ez a PO-meccs pedig kb élete TOP5 meccsében van szerintem.
Soldados
Javítanék Soldi. Én olyat Bentől még nem nagyon láttam, mint ez a 3 negyed. Ha kellett futott (egy 20 yardot nyargalt), ha kellett passzolt és az a lateral pasz Bellnek olyan zseniális volt, amit évek múltán is mutagatnának, ha azon a meccsen továbbmentünk volna. Vagyis nem, hogy visszaesés nincs, de az év eleji pár meccs után a bye weekről úgy jött vissza, hogy élete formájában van.

Én jóval szálkásabbnak is láttam az év vége felé és nem csodálkoznék, ha valami új edzésmunka is benne lenne ebben. Pont azon gondolkodtam, hogy egy ilyen QB egész egyszerűen nem vonulhat vissza és így és Én sem még egy évet láttam még benne.
Klemó
Én azért láttam. 😊 Voltak parádésan nagy meccsei. (Ravens 2010 PO, Denver D agyonverése 14-ben, GB elleni 500 yd+GW throw Wallace-nak, 2. CLE 07, két egymást követő meccsen 6-6 TD, és még lehetne sorolni a jobbnál jobbakat). Van miből válogatni. De ez nálam is TOP5. Ami azért egy future HoF QB-nál elég nagy szó.

Egyszerűen Ben fenomenális volt a bye weektől kezdve, ez a performansz pedig megkoronázta az idényét még akkor is, ha kikaptunk. Igazi gunslinger volt, ahogy régen. Valaki írta is, ez inkább az Arians-időkre emlékeztetett. (Nem, nem akarok erről flame-t) Az biztos, hogy az idei, ismét elitteljesítménye nagyban hozzájárult ahhoz, hogy folytatni akarja. Ez az ember úgy küzdött, mintha pályafutása végén az első gyűrűért hajtana. Példaértékű. Nagyon kell ő ide. Ha igaz ez a 3 év (ami legyen mondjuk csak 2, azaz a szerződése végéig), akkor idén még nem kell egyáltalán QB-val foglalkozni. Azaz marad az ILB-FS páros a draft 1-2. körére. (Ami azért is fontos, mert elvileg Pouncey addig játszik, amíg Ben, legalábbis eddig ezt mondta)

Az America's Game-nek voltak asszem olyan kiegészítő részei, amit Missing Rings-nek neveztek (Bills, Vikes, ilyenek voltak benne ha jól emlékszem). Ha a Killer B's nem nyer gyűrűt, az simán beleillene. (Sajnos ez jutott még eszembe)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Bennem Tomlin védelmében csak annyi merült fel, hogy közmegegyezésileg egy nula volt egész meccsen a D. Nem lehet, hogy arra gondolt, hogy az onside-kick azért jó választás, mert nem bízott abban, hogy a D 3&out-ot tud csinálni, így viszont van legalább valami minimális esély a labdaszerzésre? Elég jó elkapókkal, akik ihletett formában játszottak (AB) egy jól kivitelezett onside-kick talán sanszosabb, mint az egész meccsen semmit fel nem mutató D-re bíznia labdaszerzést.
Pont olyan döntés volt, mint 4.-re TD-re menni.
Persze a pocsék kivitelezés miatt esélytelen lett a dolog, de a mögötte lévő logika talán ez volt.
vpi
Nem láttad nyilván a sajttájt, de Tomlin ezt mondta, vagyis nem tudtuk őket konzisztensen megállítani, így nem bízott a D-ben már. Ettől még ez rossz döntés volt, tekintettel arra, hogy a worste case szkenárió ebben az, hogy FG lesz és kikapsz biztosan. Végig rossz döntéseket hozott és talán egy két hét múlva ezt kritikusan be fogja látni.
Klemó
ahogy ismerem nem fogja.
és az onside kick után azért csak megfogta a d a jags-et, csak ugye a saját negyvenesükről és nem az ellenfél 25-öséről. ráadásul 2.18 volt hátra, szóval még egy jaguár first down is belefért volna és mivel bent volt mindhárom időkérés, tuti futottak volna, mást nem tehettek.
tomlin mindig túlgondolja a dolgokat, túlvállalja magát.
aztán meg egy másodperccel a vége előtt meg már a kickerben nem bízott, azért nem volt onside kick? nyilván a veszett fejsze nyele, de hátha visszapattan vkiről és vmi csoda történik.
szóval az első onszájdkikk és a második nem oszájdkikk inkább azt mutatta, hogy feladta. ahhoz képest lehetett tomlin viselkedése bántó, hogy az o meg törte magát. mé nem szólt nekik, hogy ne erőlködjetek srácok, én ezt már elengedtem.
gedam
Nem volt bent mind a három időkérés, mert sikerült kikérnünk egyet. (szintén hibásan)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Más: Én nem látom olyan borusan a CAP helyzetünket. Vannak evidens kivágások, amiket meg fogunk tenni (Mitchell, Wilcox, DHB etc.), de nekem nagyon biztatóak azok a nyilatkozatok, amelyeket a kulcs játékosok tesznek. Haden és Ben gyűrűt akarnak és Bell azt is tudja, hogy ilyen OL mögött nem biztos, hogy futhat még karrierje során. Tehát ennek a csapatnak az együtt tartására reális az esély úgy, hogy D heavy draft jön.

Ami viszont aggasztó az az, amit visszanézve a meccset láttam. Ez a DL eltűnt vasárnap és mindenképp meg kell nézni miért. Itt rendben voltunk és most azt mondom, hogy ha az jön túlük, amit egész szezonban láttunk, akkor más az eredmény.
Klemó
A capet hasonlóan látjuk. Kivéve Mitchell. Szar szezonja volt, de ő nem lesz cut szerintem, annyira nincs mögötte senki. Nem mehetsz úgy neki egy off-seasonnak/draftnak, hogy nincs safetyd, egyszerűen stratégiailag rossz húzás. DHB cutban sem vagyok biztos, kifejezetten keveset keres emlékeim szerint.

Sztem Wilcox mellett McDonald lesz cut. És őt akár megpróbálhatjuk olcsón, vagy olcsóbban visszahozni. Hadent viszont muszáj lenne megtartani, szintet emelt a D-n.

DL... Ez már a második nap a meccs után, de még mindig nem értem. Egész egyszerűen ennek semmi jele nem volt. Az egész meccsben ez bánt a legjobban, és ez a D terített betlijének elsődleges oka. Nagyon kíváncsi lennék az okokra, de valszeg sosem tudjuk meg.
Soldados
Nyilván nem ok, csak tippelés, de többször is duplázni tudták a DE-ket, mert mintha nem is akartak volna felmenni a 2. szintre, annyira nem volt szükség az ILB-k kiblokkolására. Azt Fournette megoldotta egyedül. Nem néztem még vissza és lehet soha nem is fogom inkább, de a szerelések olyan szinten mentek gyengén, hogy elkeserítő volt. Meg ahogy Spence repkedett Shazier módra. Jót röhögtem volna, ha nem lettem volna borzasztóan szomorú.
De egyébként a Jax OL nagyon jól játszott és solkszor azt láttam, hogy fingunk nincs, hogy mire készülnek. Ez volt igazán meglepő, mert a futás és a pa passzok erőltetése mindenki számára világos volt, csak Butlernek nem
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más: Én nem látom olyan borusan a CAP helyzetünket. Vannak evidens kivágások, amiket meg fogunk tenni (Mitchell, Wilcox, DHB etc.), de nekem nagyon biztatóak azok a nyilatkozatok, amelyeket a kulcs játékosok tesznek. Haden és Ben gyűrűt akarnak és Bell azt is tudja, hogy ilyen OL mögött nem biztos, hogy futhat még karrierje során. Tehát ennek a csapatnak az együtt tartására reális az esély úgy, hogy D heavy draft jön.

Ami viszont aggasztó az az, amit visszanézve a meccset láttam. Ez a DL eltűnt vasárnap és mindenképp meg kell nézni miért. Itt rendben voltunk és most azt mondom, hogy ha az jön túlük, amit egész szezonban láttunk, akkor más az eredmény.
Klemó
A capet hasonlóan látjuk. Kivéve Mitchell. Szar szezonja volt, de ő nem lesz cut szerintem, annyira nincs mögötte senki. Nem mehetsz úgy neki egy off-seasonnak/draftnak, hogy nincs safetyd, egyszerűen stratégiailag rossz húzás. DHB cutban sem vagyok biztos, kifejezetten keveset keres emlékeim szerint.

Sztem Wilcox mellett McDonald lesz cut. És őt akár megpróbálhatjuk olcsón, vagy olcsóbban visszahozni. Hadent viszont muszáj lenne megtartani, szintet emelt a D-n.

DL... Ez már a második nap a meccs után, de még mindig nem értem. Egész egyszerűen ennek semmi jele nem volt. Az egész meccsben ez bánt a legjobban, és ez a D terített betlijének elsődleges oka. Nagyon kíváncsi lennék az okokra, de valszeg sosem tudjuk meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gedam 5 700
Bennem Tomlin védelmében csak annyi merült fel, hogy közmegegyezésileg egy nula volt egész meccsen a D. Nem lehet, hogy arra gondolt, hogy az onside-kick azért jó választás, mert nem bízott abban, hogy a D 3&out-ot tud csinálni, így viszont van legalább valami minimális esély a labdaszerzésre? Elég jó elkapókkal, akik ihletett formában játszottak (AB) egy jól kivitelezett onside-kick talán sanszosabb, mint az egész meccsen semmit fel nem mutató D-re bíznia labdaszerzést.
Pont olyan döntés volt, mint 4.-re TD-re menni.
Persze a pocsék kivitelezés miatt esélytelen lett a dolog, de a mögötte lévő logika talán ez volt.
vpi
Nem láttad nyilván a sajttájt, de Tomlin ezt mondta, vagyis nem tudtuk őket konzisztensen megállítani, így nem bízott a D-ben már. Ettől még ez rossz döntés volt, tekintettel arra, hogy a worste case szkenárió ebben az, hogy FG lesz és kikapsz biztosan. Végig rossz döntéseket hozott és talán egy két hét múlva ezt kritikusan be fogja látni.
Klemó
ahogy ismerem nem fogja.
és az onside kick után azért csak megfogta a d a jags-et, csak ugye a saját negyvenesükről és nem az ellenfél 25-öséről. ráadásul 2.18 volt hátra, szóval még egy jaguár first down is belefért volna és mivel bent volt mindhárom időkérés, tuti futottak volna, mást nem tehettek.
tomlin mindig túlgondolja a dolgokat, túlvállalja magát.
aztán meg egy másodperccel a vége előtt meg már a kickerben nem bízott, azért nem volt onside kick? nyilván a veszett fejsze nyele, de hátha visszapattan vkiről és vmi csoda történik.
szóval az első onszájdkikk és a második nem oszájdkikk inkább azt mutatta, hogy feladta. ahhoz képest lehetett tomlin viselkedése bántó, hogy az o meg törte magát. mé nem szólt nekik, hogy ne erőlködjetek srácok, én ezt már elengedtem.

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Bennem Tomlin védelmében csak annyi merült fel, hogy közmegegyezésileg egy nula volt egész meccsen a D. Nem lehet, hogy arra gondolt, hogy az onside-kick azért jó választás, mert nem bízott abban, hogy a D 3&out-ot tud csinálni, így viszont van legalább valami minimális esély a labdaszerzésre? Elég jó elkapókkal, akik ihletett formában játszottak (AB) egy jól kivitelezett onside-kick talán sanszosabb, mint az egész meccsen semmit fel nem mutató D-re bíznia labdaszerzést.
Pont olyan döntés volt, mint 4.-re TD-re menni.
Persze a pocsék kivitelezés miatt esélytelen lett a dolog, de a mögötte lévő logika talán ez volt.
vpi
Nem láttad nyilván a sajttájt, de Tomlin ezt mondta, vagyis nem tudtuk őket konzisztensen megállítani, így nem bízott a D-ben már. Ettől még ez rossz döntés volt, tekintettel arra, hogy a worste case szkenárió ebben az, hogy FG lesz és kikapsz biztosan. Végig rossz döntéseket hozott és talán egy két hét múlva ezt kritikusan be fogja látni.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 590 — Patriot
Bennem Tomlin védelmében csak annyi merült fel, hogy közmegegyezésileg egy nula volt egész meccsen a D. Nem lehet, hogy arra gondolt, hogy az onside-kick azért jó választás, mert nem bízott abban, hogy a D 3&out-ot tud csinálni, így viszont van legalább valami minimális esély a labdaszerzésre? Elég jó elkapókkal, akik ihletett formában játszottak (AB) egy jól kivitelezett onside-kick talán sanszosabb, mint az egész meccsen semmit fel nem mutató D-re bíznia labdaszerzést.
Pont olyan döntés volt, mint 4.-re TD-re menni.
Persze a pocsék kivitelezés miatt esélytelen lett a dolog, de a mögötte lévő logika talán ez volt.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nekem az jel, hogy 2018-ra nincs szerződése Haleynek és az is, hogy Ben most a folytatásról beszél. Abban (a jó playcalling mellett) van igazság, hogy az igazán nagy játékok a Killer B's klasszis játékából adódtak, így simán el tudom képzelni azt, hogy Ben már jelezte, hogy ha jól érzi magát több évet marad és azt is, hogy a QB coach-ot megpróbáljuk. Meglátjuk.

Más: Én nem látom olyan borusan a CAP helyzetünket. Vannak evidens kivágások, amiket meg fogunk tenni (Mitchell, Wilcox, DHB etc.), de nekem nagyon biztatóak azok a nyilatkozatok, amelyeket a kulcs játékosok tesznek. Haden és Ben gyűrűt akarnak és Bell azt is tudja, hogy ilyen OL mögött nem biztos, hogy futhat még karrierje során. Tehát ennek a csapatnak az együtt tartására reális az esély úgy, hogy D heavy draft jön.

Ami viszont aggasztó az az, amit visszanézve a meccset láttam. Ez a DL eltűnt vasárnap és mindenképp meg kell nézni miért. Itt rendben voltunk és most azt mondom, hogy ha az jön túlük, amit egész szezonban láttunk, akkor más az eredmény.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
BB állítólag azt mondta a csapattársaknak, hogy még 3(!) évet szeretne játszani! Annak azért örülnék. 😊 Semmiféle visszaesés nincs a játékában, szerintem idén hihetetlen éles volt az 5. héttől, ez a PO-meccs pedig kb élete TOP5 meccsében van szerintem.
Soldados
Javítanék Soldi. Én olyat Bentől még nem nagyon láttam, mint ez a 3 negyed. Ha kellett futott (egy 20 yardot nyargalt), ha kellett passzolt és az a lateral pasz Bellnek olyan zseniális volt, amit évek múltán is mutagatnának, ha azon a meccsen továbbmentünk volna. Vagyis nem, hogy visszaesés nincs, de az év eleji pár meccs után a bye weekről úgy jött vissza, hogy élete formájában van.

Én jóval szálkásabbnak is láttam az év vége felé és nem csodálkoznék, ha valami új edzésmunka is benne lenne ebben. Pont azon gondolkodtam, hogy egy ilyen QB egész egyszerűen nem vonulhat vissza és így és Én sem még egy évet láttam még benne.
Klemó
Egyetértek...szerintem amúgy nagyban segíti ezt a döntést a OL munkája is. Fele annyi ütést sem kap mint korábban és jól is megy--->maradjon csak 3 évet...azt az egy-két totál homály meccset amit hoz évente meg elnézzük neki
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
BB állítólag azt mondta a csapattársaknak, hogy még 3(!) évet szeretne játszani! Annak azért örülnék. 😊 Semmiféle visszaesés nincs a játékában, szerintem idén hihetetlen éles volt az 5. héttől, ez a PO-meccs pedig kb élete TOP5 meccsében van szerintem.
Soldados
Javítanék Soldi. Én olyat Bentől még nem nagyon láttam, mint ez a 3 negyed. Ha kellett futott (egy 20 yardot nyargalt), ha kellett passzolt és az a lateral pasz Bellnek olyan zseniális volt, amit évek múltán is mutagatnának, ha azon a meccsen továbbmentünk volna. Vagyis nem, hogy visszaesés nincs, de az év eleji pár meccs után a bye weekről úgy jött vissza, hogy élete formájában van.

Én jóval szálkásabbnak is láttam az év vége felé és nem csodálkoznék, ha valami új edzésmunka is benne lenne ebben. Pont azon gondolkodtam, hogy egy ilyen QB egész egyszerűen nem vonulhat vissza és így és Én sem még egy évet láttam még benne.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ez a meccs teljesen agyamenten alakult számomra, de mondjuk nem hiszem el, hogy volt olyan ember aki ilyesmire számított.. Itt eredendően az volt a kérdés, hogy a Steelers O és a Jags D mire megy egymással. Mivel mindkettő elit szint, így kicsi volt az esély, hogy az egyik le tudja dominálni a másikat, de itt tulajdonképpen mégis ez történt, nem is annyira a Jags D rossz napja miatt, hanem mert a Steelers offense klasszisai szinte egytől egyig a legjobbjukat hozták, szerintem konkrétan a legjobb teljesítményüket produkálták eddig. És akkor ennek ellenére tulajdonképpen simán nyer a Jags?! Ez egészen hihetetlen kategória ebben a formában.. mivel mi elég gyorsan elszálltunk ebben a szezonban, így én a Jacksonville-nek szurkoltam egész évben, majdnem az összes meccsüket láttam, úgyhogy örültem az eredménynek, de ez a Jags O - Steelers D párharc egyszerűen értelmezhetetlen számomra ezen a meccsen, pedig én eddig is azt tartottam a Jags O-ról (le is írtam), h bár nyilván nem egy ligaelit egység, de e mellé a D mellé elég lehet akár egy SB gőzelemre is. A Steelerst idén keveset láttam, így nem tudtam pontosan mi várható tőlük D oldalon, de amit itt védekezés címszó alatt előadtak ezen a meccsen arra a terített betli egy nagyon hízelgő jelző..
Az ilyen meccsekkel én úgy vagyok alapvetően, hogy bár nyilván nagyon sok tanulságuk van, de annyira irreálisan alakult szinte minden, hogy nem nagyon lehet belőlük messzemenő következtetéseket levonni.. Viszont azért az nagyon látványos és érthetetlen volt (és tulképp ez döntötte el a meccset), hogy a meccs elején mennyire bent maradt az öltözőben a Steelers.. ennek nemtom mi az oka, talán lekezelték a Jags-et, de akármi az oka az biztos hogy ez egyértelműen edzői felelősség és azért egy PO meccsen az ilyesmi eléggé megbocsáthatatlan kategória.
Szesze
Jól titkoltad ezt a Jags dolgot egész évben azért 😀és erdekes mert Írod hogy alapvetően Steelers O-jags D volt a kérdés.. Én pont fordítva láttam már előtte hiszen az nem volt kérdés hogy ezt az O - t a Jags D sem fogja tudni "lenullazni" csak max limitalni és a Jags O-nak is magukhoz képest jelentősen hozni kell magukat a W-hez! Ez nyilván igen szélsőségesen de végül így is lett....
yooker
nem titkoltam, csak a pocsék évünk miatt nagyrészt az egész fórumot hanyagoltam.. meg persze fanatikus szurkolója azért nem vagyok a Jags-nek, de szinte mindig azokkal szimpatizálok akik jól védekeznek, idén ez a Jags volt. Plusz le is fogadtam őket munkatársammal még a szezon közepén (aki kinevetett - egy láda sört már nyertem, ha SB-t nyernek jön a másik is), ez is plusz motiváció 😊
Szerintem egyáltalán nem volt egyértelmű, h a Jags D megtartja-e a Steelers O-t és biztos vagyok benne, h 10 meccsből legalább 5x tudna is dominálni a Jags D.. itt most ihletett formában játszott a Steelers offense, de az sem reális, rengeteg olyan extra dolog volt tőlük ami csak ritkán sikerül, főleg ilyen mennyiségben és persze az is benne volt ebben, h végig vezetett a Jags, így folyamatosan próbálkozni kellett a nagy játékokkal, ami ilyen szintű D ellen ritkán sikerül ennyire. Számomra nagyon fura meccs volt.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ez a meccs teljesen agyamenten alakult számomra, de mondjuk nem hiszem el, hogy volt olyan ember aki ilyesmire számított.. Itt eredendően az volt a kérdés, hogy a Steelers O és a Jags D mire megy egymással. Mivel mindkettő elit szint, így kicsi volt az esély, hogy az egyik le tudja dominálni a másikat, de itt tulajdonképpen mégis ez történt, nem is annyira a Jags D rossz napja miatt, hanem mert a Steelers offense klasszisai szinte egytől egyig a legjobbjukat hozták, szerintem konkrétan a legjobb teljesítményüket produkálták eddig. És akkor ennek ellenére tulajdonképpen simán nyer a Jags?! Ez egészen hihetetlen kategória ebben a formában.. mivel mi elég gyorsan elszálltunk ebben a szezonban, így én a Jacksonville-nek szurkoltam egész évben, majdnem az összes meccsüket láttam, úgyhogy örültem az eredménynek, de ez a Jags O - Steelers D párharc egyszerűen értelmezhetetlen számomra ezen a meccsen, pedig én eddig is azt tartottam a Jags O-ról (le is írtam), h bár nyilván nem egy ligaelit egység, de e mellé a D mellé elég lehet akár egy SB gőzelemre is. A Steelerst idén keveset láttam, így nem tudtam pontosan mi várható tőlük D oldalon, de amit itt védekezés címszó alatt előadtak ezen a meccsen arra a terített betli egy nagyon hízelgő jelző..
Az ilyen meccsekkel én úgy vagyok alapvetően, hogy bár nyilván nagyon sok tanulságuk van, de annyira irreálisan alakult szinte minden, hogy nem nagyon lehet belőlük messzemenő következtetéseket levonni.. Viszont azért az nagyon látványos és érthetetlen volt (és tulképp ez döntötte el a meccset), hogy a meccs elején mennyire bent maradt az öltözőben a Steelers.. ennek nemtom mi az oka, talán lekezelték a Jags-et, de akármi az oka az biztos hogy ez egyértelműen edzői felelősség és azért egy PO meccsen az ilyesmi eléggé megbocsáthatatlan kategória.
Szesze
Jól titkoltad ezt a Jags dolgot egész évben azért 😀és erdekes mert Írod hogy alapvetően Steelers O-jags D volt a kérdés.. Én pont fordítva láttam már előtte hiszen az nem volt kérdés hogy ezt az O - t a Jags D sem fogja tudni "lenullazni" csak max limitalni és a Jags O-nak is magukhoz képest jelentősen hozni kell magukat a W-hez! Ez nyilván igen szélsőségesen de végül így is lett....
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Nem gondolom, hogy itt lett volna az idő a szakításra, de ha így házon belül a QB edzővel megoldjuk ezt a problémát, akkor nosza. Tényleg a legjobb éve volt Haleynek az idei, de az vitathatatlan, hogy ha ilyen állománnyal nem jutsz SB-be, az komoly probléma. Még ha ez most nem is az ő hibája volt, hangsúlyozottan.
Közben Haden is azt írja, hogy lesz folytatás, remélem sikerül megegyezni vele. Ő azért tényleg más szint ebben a secondaryben.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Néhány dolog szóba került, azokra reagálok:

- Tomlin szabadkezet ad a koordinátoroknak, a playhívásba a legritkább esetbe szól bele
- Tomlin meccset menedzsel, azaz játékszituációkban ő dönt (pl mi legyen 4. downon; onside vagy punt; XP vagy 2 pontos, stb.) - ebben volt ultraszar tegnap. (Voltak már szar meccsei, de ennyire penetránsan szar még nem)
- Azt szeretem, hogy Tomlin vállalja, amit ő hívott, nem keres kifogásokat, sosem bújik ki a felelősség alól. De attól a hideg kiráz, hogy még most is hideg fejjel az onside-ot tartja jó döntésnek...
- Haley kirúgása nem is tudom most hogy jöhet szóba. Összesen 6 éve van itt, ebből két idényben voltam vele elégedett, 2015-ben és a mostani szezonban. De a mostani volt a legjobb, kb egy meccsen volt tök hülye (1. JAX), azon kívül qrva jó volt, totálisan leszokott a 3. és 10-re screen és ehhez hasonló f.szságokról) Magam sem gondoltam volna, de kifejezetten szeretném az idei év után, hogy maradjon.
- Tomlin kirúgása sem fog szóba kerülni. Lehet itt Denver-Fox történettel jönni, de más franchise, más szokások, más személyiségek. A Steelers nem fog kirúgni egy edzőt egy szar meccs miatt. (Merthogy szar volt most az nem kérdés). Ez az ember átvett egy alulteljesítő (8-8) jó csapatot és 4 év alatt 2 SB-t játszott vele, egyet nyert. Majd felépített egy vadiúj csapatot, amit "most talentednek" szoktak emlegetni. Nem volt negatív szezonja, 11/8-szor PO-ba mentünk 6 divgyőzelem. Lehet szidni őt, de összességében nem sok jobb van nála, főleg hosszú távon. Ha ő szar, akkor (ahogy itt más is leírta) a liga HC-inak 80% szar.
- PO-bukták - A Tebow-sz.pás egy emberen ment el, az pedig Ike Taylor, aki aznap +200 yardot nyelt be, miközben az alapszakaszban 16 meccsen 450 yardot engedett. Pech. Azt nem éreztem outcoachingnak. 3 éve a Ravens meglepett minket, nekik a nagy csapatuk utolsó rohama volt (már Lewis nélkül), nekünk meg az új csapatunk első próbálkozása. Még nem voltunk készek a nagy runra, az volt az első év, hogy visszatértünk a táncba. A Denver bukta fájdalmas, mert elfogytunk a végére (AB, Bell, DeWill) és még így is megszorongattuk a későbbi bajnok Denvert idegenben. Tavaly a Pats állított meg minket. Ott ki lehet kapni, inkább a módjával volt baj, az outcoaching volt valóban. A mostani... Hmm... Nem is tudom mit mondjak. Nem is outcoachingnak mondanám (bár a D-t totálisan outcoacholták), hanem tragikusan szar játékszituációs döntések tették tönkre a meccsünket (persze a saját D-nk szétalázása mellett). Szóval edzői szempontból az utolsó 2 gáz, de kiemelkedően az idei, mert a Pats ellen tavaly lehet a tökéletes sem lett volna elé. (Lehet ezzel vitatkozni, de én így látom a 11 óta történt szezonzárókat)
- Amin nem térek napirendre D oldalon: az a DL. Láthatatlan és súlytalan volt. Ez volt a legváratlanabb. Ez nem volt benne. Eltolták őket futásnál, passznál meg nem tudtak belső nyomást generálni. Ez egyszerűen a semmiből jött. Nem tudom, mi történhetett. Sztem ez volt a kulcs, ami miatt ennyire agyonverték a D-t. De egyszerűen fel nem foghatom, hogy ez a DL hogy lehetett ennyire gyenge. Ez nem volt benne. Ez az amit azóta is emésztgetek, hogy ez vajon miért történt. Ennek nem voltak előjelei.

Hát most "röviden" ennyi.
Soldados
En is ezt akartam kerdezni, hogy mi a fene lehetett a gameplan a def reszerol? Miert nem jott egy cb blitz vagy semmi meglepo dolog.

Valoszinuleg az, hogy az volt kitalalva, hogy fogjuk meg a futast az az elsodleges. Aztan meg szerintem a ketto lb nek ki lehetett talan adva, hogy csak annyira passz rusholjanak, hogy figyelniuk kell mind a ket oldalon, mind a futast, mind pedig talan a qb spyt. Aztan ugy voltak vele, mint talan sokan. Hogy inkabb passzal verjen meg minket bortles.

De sajnos egyik sem valosult meg. Siman szetfutottak. Siman qb run olt bortles. Aztan ez utan meg passzolni is tudott. Mivel mi fokent a futasra altunk fel. De az, hogy egesz meccsen mind a d line, mind az lbk, mindenki igy be legyen huzva a csobe es tanacstalan volt ez ritkasag volt nagyon. Marmint nem az, hogy jott a jags 2.0 meccse, hanem az hogy sulytalanok voltunk. Se egy sack, semmi nem jott. Na jo egyszer volt egy majdnem fumble, meg egy tuit fele nyomas. De ez volt ossz vissz.

Ez pedig szerintem egesz meccsen nem veletlenul lehetett. Tudtak talan hogy nem dolhetnek be a sima fake rb hivasnak, meg aztan a qb run nak sem. De ha ez meg talan meg is volt akkor jott a sima passz.

Aztan kezdodott elolrol. Es volt nemegy fellangolas, amikor 3 and long volt nekik. Es ket jot vedekeztunk. De erre utana jott a kijozanito pofon. Laza qb run, rb run, vagy sima konnyed passz nyomas nelkul. Nem csoda hogy ilyen jol tudott jatszani bortles.

Mig a mi oldalunkon ben en negy emberrel volt nyomas. Valamint tobbnyire a futast is megfogtak. Es ez tett be nekunk a meccs elejen. Mert nagyon felkeszulhettek erre. Mert hogy mindenki azt mondta, szakertok is, hogy sima rb run okkal kellene nekunk oket szetszedni. Papiron igaz is lehetett volna. De eloben ez nem jott ki. Es inkabb a passz jatekunk volt jo. Aztan a buta hivasok meg a def 0 miatt jottek. Mindent kellett kockaztatni. Es amig brady siman befut egy jardot is meg altalaban minden qb, mi nem tettuk ezt egyszer sem. Es passzoltuk hosszut. Ami neha meg is bosszulta magat. Talan mindez ben miatt volt, hogy ot nehogy osszetorjek, mert meg kell, ami jogos, de akkor sem ertem. Ilyen ol al siman el kellett volna tolnunk oket. Bar az is igaz, hogy 4 dl ember ellen nehezebb ez. Es naha voltak meccseink, ahol lehetett latni, hogy mi jobban szeretunk jatszani a 3 falemberes felallasok ellen 3-4 es kevesbe a 4-3 ellen.

A lenyeg, megkerdeznem, hogy mi volt a def terv. Mit gyakoroltak. Es hogy mi volt a fo erv? Mert semmit nem valositottak meg. Es ha ennyire megy pl a futas ellenunk nem lehet valami run stopper mlbt behivni, vagy nekunk is 4 dl el jatszani par play erejeig? Tudom nem azt jatszuk, nem arra van a csapat felepitve, de talan valamit meg kellett volna probalni a statisztalason kivul. Mert lehetett latni hogy spence sulytalan. Fort es neki is talan volt egy nagy jateka. spence meg nem veletlenul lett elengedve. Se nem jo tackle gyar. Se nem izompacsirta. Csak affele, alulmeretezettnek tuno viszonylag gyors atleta. Mondanam hogy saci felepitesu, csak -75 % os teljesitmeny, stamina, es tackle kepesseggel. Bar lehet csak nekem tunt igy, de ezt mar neztem jo par meccs ota amiota visszahoztuk. Persze nem lehet jo kezdot talalni. De hogy semmit sem potolt vasarnap az biztos.

PS: Ha lett volna egy timmons a csapatban, akkor o es vince mlb ben lehozhatta volna a meccset. Mint tettek sokszor. Persze akkor nem vince lett volna meg iden a kezdo, csak saci esete utan. De most mar lehet latni, hogy ha saci kiesett vince es timmons volt a kezdo a meccsen akkor no problem.

Iden saci kiesett, az egesz def bedolt vince val. Szoval tudom sokszor halljatok, de itt a karma arra, hogy nem adjuk meg a tiz milla arat valakinek 2 evre, aki egy meccsrol sem hianyzott. Es akkor Amikor nem volt senki epkezlab csere, sem saci, sem vince mogott.

Es nem eloszor dolt ki saci sem sajnos. Szoval erre mindig keszulunk a hires next man up al. De annyira nem volt depth, hogy igazolnunk kellett egy kulsost. Raadasul nem is cserenek... Es most mashogy lennenk, ha. Mindegy. Nem kell ezt kommentalni. De mondtam, hogy meg hianyozni fog a sebessege, a biztos tackle kepessege, mert vince az nem timmons. Meg most sem.

Timmons gyors es eros es biztos tackle gyar volt. Vince eros es tackle kepes. Es olcso. Meg fiatal, De mint most is kimutatkozott nem eleg gyors. Es ez hianyzott. Persze ez szubjektiv, de ilyen lb depth el nem szabadott volna nekimennunk. Ez van. Saci vince jo paros, de csak azert mert saci kb az isten volt a sebessegevel es minden massal es jo volt mellette egy lassabb, de jo munkasember. Vince saci nelkul meg atlagos/kozepes.

Es a vicc az hogy spencet is mi akartuk kezdo lb nek hozzank. Nem tudom mit lattak benne a gyorsasagan kivul. Mert o meg szinte ertekelhetetlen volt es korabban is, nem is veletlen engedtuk el es kerestunk jo embert kozepre. Na jo tudom konnyebben beleszokott a playbookba, de konyorgom, hogy hogy egy kulsos kapasbol kiszoritja a 2. embert a depthrol? Ami nem lenne gond ha jol jatszana. Vagy uber kiraly jatekos volna es akkor megertem. De spence siman kiszoritotta a mi backup lb inket? Ez pitben ritkan volt eddig. Hogy nem volt epkezlab lb. Es mindig kell serulessel szamolni. Ezek szerint mi nem tettuk az lb sorban.

Mas gondolat ...Harrison szelen, jj mellette, vince, dupree... Ezt a felallast miert nem probaltuk meg saci kiesese utan? Ez is egy koltoi kerdes, ha mar nincs jo jatekosunk mas, miert nem tudtuk felmerni vagy akartuk, milyen lenne harrison amikor meg itt volt, jj, vince , dupree? Lehet lett volna olyan jo mint amit most osszehoztak, ha nem jobb ez az osszetetel, mert harrison azert futas ellen eleg jo es meg passz rushban is, es varialhattak volna ide oda jj vel. De nem. Mindegy.

Csak egy velemeny. Es gondolatmenet. Es tudom hogy mi lenne ha nincs a sportban...Meg hogy tul sokat ker timmons. Meg stb. Magam is... Csak mint gondolatok...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BB állítólag azt mondta a csapattársaknak, hogy még 3(!) évet szeretne játszani! Annak azért örülnék. 😊 Semmiféle visszaesés nincs a játékában, szerintem idén hihetetlen éles volt az 5. héttől, ez a PO-meccs pedig kb élete TOP5 meccsében van szerintem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más: Grimble TE és Canaday LS máris hosszabbított 1 évet, továbbá 5 játékos future contractot kapott: CB Dashaun Phillips, LB Matt Galambos and Farrington Huguenin, TE Jake McGee, and SS Jordan Dangerfield.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!