Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Igazából nem állunk túl jól a fizetésekkel, de ezt már Haden érkezésekor lehetett tudni.
A FA-k közül ugye Bell a kiemelkedő, ha őt meg akarjuk tartani az évi 14-16 millió körül lenne. Hubbardot sajnálnám, de ő biztosan teszteli a piacot. Máshol több lehetőséget kapna. Az összes többi: Moats, Culáger, Ridley, Hunter, Stafford mehetnek Isten hírével. RFA-k érdekesek, mert ott azért Boswell például mindenképp megér némi áldozatot. De RFA lesz Chickillo, vagy Berry, Rogers vagy Nix, akiknek egy eredeti körös tendert azért ki kell osztani majd mindenképp.
Hilton is nagyon fontos lenne, ráadásul ő ERFA így még egyszerűbb a helyzet. Finney-t is jó lenne a csapatban tudni, mert Fostert például remekül helyettesíti és Pouncey helyére is egyértelmű első számú jelölt.

Jelenleg 39 játékosnak van szerződése, de csak $2,697,525 a szabad hely. Ez az egyik legrosszabb a ligában.
Nagyon örülök, hogy ha Ben marad, de azt látni kell, hogy a fizetését szinte lehetetlen magával vinnünk jövőre ($23,200,000) úgyhogy mindenképp valami paycut-ba bízom nála. (Ezt nyilván csak a legracionálisabb gondolatokkal dolgozva) Szóval ha Ben belemenne valami kis fizetéscsökkentésbe, hogy az a gyűrű meglegyen, akkor az igencsak sokat segítene a pénzügyi helyzetünkön. (Természetesen ha nem megy bele, olyan Brady módra, akkor is meg kell tartani, ennyiért is, ez nem kérdés)
AB esete is hasonló, bár ott szerintem a paycut ott kizárt, inkább egy kis rendezés, hogy jövőre ne $17,675,000 legyen a teljes fizetése a sapkából.
McDonald érdekesebb eset. Szerintem ő megéri azt a 4,6 milliót, amit spórolnánk rajta.
D#
Haden esete is sajnos olyan, hogy képtelenség megtartani jelentős diszkont nélkül. $11,916,666-et keresne jövőre, ha kivágjuk olyan 7 millió környékét tarthatjuk meg.
És lehet tovább nyesegetni: Mike Mitchell sose volt egy elit safety, mostanra már végképp nem az. Az ő kivágásával 5 milliót lehet spórolni.
Wilcox repülni fog, ott kicsit több, mint 3 milliót takarítanánk meg. Azért, hogy az aktív keretbe se tudjon bekerülni ez rengeteg.
Alualut megkedveltem, de csereként annyit nem tud hozzátenni, hogy 3,6 milliót keressen. Rajta is 3 milliót tudnánk spórolni.
Gay fölött is eljárt az idő, bármennyire is kedvelem a srácot, de közel 2 millát jelentene.
Golden, Coty Sensabaugh, és DHB fizetésén is 1 milliót lehetne spórolni. Talán Golden és DHB a spec munkáért maradhat, akkor pedig ennyit kell fizetni mindenképp.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ha neked ettől jobb, akkor egészségedre. Igen, terelsz, mert olyanokra hivatkozol, amit nem mondtam. Ennyi.
A lehetőségekről meg annyit, hogy ha épp Bell sérült arról az OC nemtehet, vagy egy Brown a következő évben.
Nekem aztán mindegy mi lsz Haleyvel, 2 éve elfogyott a türelmem vele szemben, akkor is elmondtam.
Meg persze.senki nem mondta, hogy nem írhat innét, csak azt bírom, hogy ez a fórum is úgy tele van amcsi foci guruval, hogx nem is értem mit erőlködnek odaát, itt tv-n keresztül js egyértelmű sokaknak mi a dörgés.
kishaszi
Nyilván a fórumoknak az a lényege, hogy beszélgessenek az emberek...bocsánat ha túloztam volna és olyan szavakat adtam volna a szádba, amiket nem mondtál...de nyilván keserű az ember amikor azt látja, hogy BB megdöglik a pályán és nincs semmi eredménye, mert az edzőink elfelejtenek meccselni. Mindegyik együtt...ezek után viszont tuti, hogy mindegyik együtt maradhat...na mindegy...erősítsük meg ezt a védelmet sürgősen, mert 6 hónap és kezdődik az edzőtábor!
Klaci79
Érthető s igazából egyetértünk sok mindeben. Én vállalm, hogy örültem, hogy TH jön mert azt hjttem h egy nagy kreatív zsugás. Tévedtem ezt belátom. Persze tartom, hogy annyira nem is rossz, mint sokan gondolják - de valóban kevesebbszer jött ki az O-ból a tudás, mint lehetett.volna talán - persze olykor a körülmények is belejátszottak.

Arians 1 évre vissza ? 😀

Nem tudom a védelemmel mit kéns kezdeni, mert én nem látok bele úgy a kártyákba.
kishaszi
Arians ? Az utolsó évében Arizonában már sajnos mintha tényleg vigyázott volna hogy semmin ne izgassa fel magát. Korántsem volt olyan éles mint fénykorában.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha neked ettől jobb, akkor egészségedre. Igen, terelsz, mert olyanokra hivatkozol, amit nem mondtam. Ennyi.
A lehetőségekről meg annyit, hogy ha épp Bell sérült arról az OC nemtehet, vagy egy Brown a következő évben.
Nekem aztán mindegy mi lsz Haleyvel, 2 éve elfogyott a türelmem vele szemben, akkor is elmondtam.
Meg persze.senki nem mondta, hogy nem írhat innét, csak azt bírom, hogy ez a fórum is úgy tele van amcsi foci guruval, hogx nem is értem mit erőlködnek odaát, itt tv-n keresztül js egyértelmű sokaknak mi a dörgés.
kishaszi
Nyilván a fórumoknak az a lényege, hogy beszélgessenek az emberek...bocsánat ha túloztam volna és olyan szavakat adtam volna a szádba, amiket nem mondtál...de nyilván keserű az ember amikor azt látja, hogy BB megdöglik a pályán és nincs semmi eredménye, mert az edzőink elfelejtenek meccselni. Mindegyik együtt...ezek után viszont tuti, hogy mindegyik együtt maradhat...na mindegy...erősítsük meg ezt a védelmet sürgősen, mert 6 hónap és kezdődik az edzőtábor!
Klaci79
Érthető s igazából egyetértünk sok mindeben. Én vállalm, hogy örültem, hogy TH jön mert azt hjttem h egy nagy kreatív zsugás. Tévedtem ezt belátom. Persze tartom, hogy annyira nem is rossz, mint sokan gondolják - de valóban kevesebbszer jött ki az O-ból a tudás, mint lehetett.volna talán - persze olykor a körülmények is belejátszottak.

Arians 1 évre vissza ? 😀

Nem tudom a védelemmel mit kéns kezdeni, mert én nem látok bele úgy a kártyákba.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
 twitter.com/L_Bell26/status/952681611476250626
Klaci79
maj 3 órával később:
having an argument with my brother...who do youu think is most popular video game character?

gyerekméég
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Ha neked ettől jobb, akkor egészségedre. Igen, terelsz, mert olyanokra hivatkozol, amit nem mondtam. Ennyi.
A lehetőségekről meg annyit, hogy ha épp Bell sérült arról az OC nemtehet, vagy egy Brown a következő évben.
Nekem aztán mindegy mi lsz Haleyvel, 2 éve elfogyott a türelmem vele szemben, akkor is elmondtam.
Meg persze.senki nem mondta, hogy nem írhat innét, csak azt bírom, hogy ez a fórum is úgy tele van amcsi foci guruval, hogx nem is értem mit erőlködnek odaát, itt tv-n keresztül js egyértelmű sokaknak mi a dörgés.
kishaszi
Nyilván a fórumoknak az a lényege, hogy beszélgessenek az emberek...bocsánat ha túloztam volna és olyan szavakat adtam volna a szádba, amiket nem mondtál...de nyilván keserű az ember amikor azt látja, hogy BB megdöglik a pályán és nincs semmi eredménye, mert az edzőink elfelejtenek meccselni. Mindegyik együtt...ezek után viszont tuti, hogy mindegyik együtt maradhat...na mindegy...erősítsük meg ezt a védelmet sürgősen, mert 6 hónap és kezdődik az edzőtábor!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ha eddig nem basztátok ki, akkor miért akkor basznátok ki, amikor legjobban teljesít vele az O? Mert a szezon második felében és tegnap is azért elég jól ment a dolog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha neked ettől jobb, akkor egészségedre. Igen, terelsz, mert olyanokra hivatkozol, amit nem mondtam. Ennyi.
A lehetőségekről meg annyit, hogy ha épp Bell sérült arról az OC nemtehet, vagy egy Brown a következő évben.
Nekem aztán mindegy mi lsz Haleyvel, 2 éve elfogyott a türelmem vele szemben, akkor is elmondtam.
Meg persze.senki nem mondta, hogy nem írhat innét, csak azt bírom, hogy ez a fórum is úgy tele van amcsi foci guruval, hogx nem is értem mit erőlködnek odaát, itt tv-n keresztül js egyértelmű sokaknak mi a dörgés.

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Amikor 42 pontot szerzel ne az OC-t kezdd el ekézni. A védelemnek a meccs 80%-ában fogalma nem volt mi történik, míg Tomlint az utolsó két kickoff után azért felkérdezném, mi a faszra gondolt...
gabokocka
Hát azért a 3TD hátrányban ő is vastagon benne volt az elején. De mondom, legkevésbé rajta múlott, annál inkább a D-en
Fast Willie
Az intet dobta Haley, vagy a fumbliról tehetett és abból kapott ret TD volt a sara pl, vagy mindkettő?
kishaszi
A fumbli abszolút Bené volt. De az int előtt két 0 vagy negatív játék jött össze és összességében nagyon átlátszó playcallingal kezdtük a meccset...nem minden Haley hibája, de azért mosdatni már igazán nem kellene....mondjuk ennél rosszabb meccse összességében ne legyen, de azok a 4. kísérletek nálam már kiverték a biztosítékot
Klaci79
Jah. Ha meg aggresszív, mély passz hívások lettek volna, akkor azért lett volna leoltva, hogy ph@sz, függetlenül attól, hogy bejön. vagy sem. Milyen mosdatásról beszélünk? Csak szimplán szemellenzős baromság ilyen meccsen Haley egy-két hívását pellengérre állítani.
kishaszi
Úgy látom tényleg nem érted/akarod érteni. Az, hogy 4&1-re nem FG-t rúgunk, hanem hátratosszuk 4 yardot a labdát, hogy a védelemnek tuti legyen ideje reagáni, az igen, az OC bűne. Az hogy másik 4&1-re megint nekimegyünk punt helyett vagy egy szűk futás helyett egy hosszú passzt választunk, szerintem ez is az ő hibája. És sajnos ma ezen a meccsen a nüanszok számítottak. Ettől még megemelem a kalapom, mert jó playek voltak összességében és tényleg egy jó védelemnek raktunk fel 42 yardot. De azért ne keljen már letérdelnem a nagysága előtt és leszopni, mert egy ilyen O-val vannak jó meccsei.
Nem bánnám ha elhúzna a francbe, de nem kell sehova, úgyhogy maradni fog. Ez van, volt már rosszabb is, de mondom...túlzásba azért nem esnék, mert megdicsőül.
Klaci79
Minek terelsz? Passzióból?
Ki mondta h boeulj le TH előtt?
Olvasd újra mit írtam.
Hibákat csinál? Na bazz tényleg...?! Mutass egy OC-t, aki nem. Mutass egy OC-t akinek minden döntése ül ennyi játek esetén.
Senki nem mondta, hogy nincsenek nagy hibái, de egy olyan meccsen, ahol a D betlizik arról beszélni h az OC milyen döntései miatt is kaptunk ki, fals
A másik, hogy olyan könnyű fotelból egmondani a frankót, felelősség nélkül ekézni, hogy 100 snapből 2-nél épp mi kellett volna.
kishaszi
Ilyenkor elő kell venni a “minek terelsz” kártyát. Remek. De tényleg úgy látom feleslegesen írok neked bármit. Most megint terelek. Mondjuk ha innen a fotelból nem írhatok semmit, akkor sajnálom, azt hittem ez a lényege. De hogy ne csak tereljek. A liga egyik legjobb QB-javal, legjobb RB és WR-evel, top 5 falaval Haley-nek egy SB nem jött meg össze. Azt hiszem ezzel elmondtam róla mindent. Igen, most a védelem betlizett, tudom. És hibája is minden OC-nek van, csak nem mindegy, hogy mikor és mekkora. Tegnap Haley volt a legkevésbé bűnös. De neki is van a legtöbb lehetősége. Tele van az O tehetségekkel, mégis amikor mehettünk volna dontetlenert sima 3&out-al küldtek volna le minket (ha nem basszuk el a 4&1-et). Mielőtt megkérdezed nem Haley ejtette el a labdát. Csak éppen ha nincs siker, akkor nem 11 játékost cserelsz le, hanem az OC-t. Azt nem gondoltam volna, hogy hosszú évek “haleyzései” után meg erről fogok vitázni valakivel. De úgy látszik mindig akad valaki aki ezzel elégedett. Már megint terelek....
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A három TD hátrányig nagyon gáz volt az egész csapat, edzőktől, játékosoktól, mindenestől. Nem voltunk ott fejben, a csapat egyik oldalon sem volt felkészítve rendesen sem a játékszituációkra (pl. ha hátrányba kerülünk, mi legyen, hogyan vegyük el a run-t tőlük), sem mentálisan, mert az öltözőben maradtunk és puhányak is voltunk (a Jax OL erőből benyomta a teljes front7-t sokszor). Úgy tűnt, mintha Tomlinék azzal számoltak volna, hogy a Jax önerőből nem képes haladni, ezért egy átlagos def teljesítménnyel meglesznek a stop-ok.

Már eleve a coin toss utáni választást sem értettem edzői szemmel. A Jax arra van felépítve, hogy a D-jük tartsa a megszerzett előnyt, erre átadtuk a lehetőséget, hogy egy scriptelt drive-ot vigyenek? Nekünk kellett volna az első pontokat a táblára tenni, és hagyni, hogy ők fussanak az eredmény után. (Megjegyzerm, hogy szerintem Bortlesnek az első három drive-ja legalább előre script volt, mert kényelmesen játszhatott, gyakorlatilag teher nélkül. Ugye nem kell mondanom, hogy más lett volna a helyzet, ha mi vezetünk.)

A kulcs az első félidőben az volt, hogy a Jax futásokkal szétszedett minket, a DL tagjait kb. a negyedik negyedig nem láttam a backfielden, égették az órát és Bortlesnek semmi extrát nem kellett megdobni, mert rövid 3rd downokkal szembesült. Rendszeresen 4-5 yardokat futott Fournette.

A LB-ink - különösen Spence - iszonyat súlytalanok voltak, nem tudtak lejönni a blokkokról, Vince meg nem ért ki a szélső futásokra. Davis is teljesen vakon volt és csomó missed tackle-t csinált. Ilyen run def-fel nem lehetett más az eredmény.

Hátrányban meg nekiálltunk Off oldalon kapkodni, annak lett az eredménye, hogy már az elejétől nekimentünk a negyedik kísérleteknek. Az első 4&1 hívás nálam vállalhatatlan kategória volt.

A labdaeladások előtt is szarul hívott Haley, nekem ne mondja senki, hogy rajta nem múlott. Lófaszt nem! Pont azt csinálta, amit nem szabad egy erős védelem ellen. Kapásból Ben kezébe adta a meccset, a futásokat még meg sem próbáltuk még egy TD lemaradásnál sem. Törvényszerű volt, hogy labdavesztés lesz a vége, nem tudom itt is mire gondolt a szerző, mert köztudott Ben-ről, hogy kihagyás után rozsdás. Nem egyszer, nem kétszer, hanem mindig. Most is ez volt, abból - is - lett a 3 TD hátrány.

Innentől azonban az O extrát hozott és abban Haley is alaposan benne volt. Szerintem - a kezdeti pánikot leküzdve - összekapta magát és a fiúkat, és tényleg a tehetséghez mért teljesítményt raktak az asztalra. Nekem 21 pontos hátrány után Haley-vel semmi bajom nincsen, teljesen jól és kreatívan hívott, a 4th downok már kényszeredettek voltak és szerintem a Jujunak menő passz is rendben volt, szépen megosztotta a zónákat Haley, voltak opciók Ben-nek. (Juju-nak ez a 2nd option felelősség ennél a tétnél még sok volt.)

Az O playhívás sokszínű lett, nem korlátozódott a közepes hosszúságú, és középső zónákra. Bell-t kimozgattuk, stretch futásokkal operáltunk, McDonaldot jól használtuk (TE screen, decoy-ként elvitte a S-ket, középső zóna és szélső passz ment rá), Bryantet és AB-t megtaláltuk hosszú passzokkal, szóval nekem ült, amit kitalált. Nem véletlen, hogy visszajöttünk a meccsbe (Más kérdés, hogy egyenlíteni nem sikerült, az lett volna a sorsfordító, de ez a D-n múlott.)

Benne voltak a rohanásban az újabb hibák, voltak is, de akkor már nem ezek voltak a sorsdöntők, hanem az, hogy a def. kb 10 percig volt éles a teljes meccsen. Az O tehát megtette a magáét - a D kezébe adta az egyenlítés esélyét. Szégyen, hogy Bortles-re ezt követően sem tudtunk sem fizikálisan, sem mentálisan nyomást helyezni, mert így lehetetlen volt a turnover, ami nélkül pedig nem volt rövid pályánk. (Az ST-nek sikerült az extra, de abban a drive-ban a Jax D nagyon összekapta magát - legfeljebb itt lehetett volna Haley kicsit okosabb, de mondom, nekem ez már nem volt gáz tőle.)

Butler viszont 28-21-től kezdve nagyon túltolta az agresszív hívásokat 3rd downokra, amiből megint jöttek a nagy játékok. Ráadásul a Keelen Cole elkapás előtt is ugyanazt a hosszú play-t megpróbálta a Jax, de akkor volt duplázás, nem értem, hogy miért ment el mindkét S blitz-re ennél az esetnél. Utána a goal line stand sem volt meg, simán bevitték.

Az a durva, hogy az off még ebből az ütésből is felállt egy miracle play-jel, amivel AB bebizonyította, hogy vitathatatlanul ő a liga legjobb és legclutch-abb elkapója.

Az O tehát még egyszer a def-nek adta a stop lehetőségét, de a Jax O ötödször (!!!) is simán átgyalogolt rajtunk. Szurkolói szemmel ezt a drive-ot volt a legborzasztóbb nézni, mert reménykedtem benne, hogy tízből egyszer csak sikerül a megállításuk, de nagyon erőtlennek éreztem a srácokat. (Nem lehet, hogy a DL embereink tényleg sérülten, összedrótozva játszottak?).

2 TD hátrányban nyomtuk szerintem a legjobb drive-ot, két perc alatt végiggyalogoltunk "a liga legjobb védelmén" - (ami amúgy a Vikings és az Eagles) - és ekkor jött a legnagyobb edzői brainfart Tomlintól, az onside kick.

Tomlin edzői hiányossága és legnagyobb korlátja itt jött ki igazán. Én nem tudom, de egyszerűen nem tudja az órát kezelni és a játékelméletben is rendszeresen óriásiakat bakizik. PO.-ban az ilyen hiba már luxusnak számít, ami egy kiélezett meccsen megengedhetetlen.

Az onside kick-nek ennyi idővel az órán semmi értelme nem volt, mert instant FG távba hoztuk őket. Ráadásul az onside eredményességére minimális esély adódik, nem tudom, hogy miért számolták el ennyire magukat az edzők, ráért volna egy drive-val később is, ha a Jax megint pontokat rak fel. Itt vége is lett a meccsnek.

Nálam az edzői oldal a fő felelős a kudarcért, mert ettől a Jax offensetől szégyen 38 pontot kapni. Különösen az fájó, hogy a D nem is nagyon fejtett ki ellenállást, nem is láttam igazán, hogy mit szeretnénk védelmi oldalon, annyira kaotikus volt az egész.

A felelősség sorrendje: Butler - Tomlin - Haley (0-21-ig).
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
csak nem tudsz kibújni a bőrödből....
faszra húzott Jags D okádék Jags O és mégis L...
ha egy ilyen csapattól kikaptok akkor inkább örülni kellene hogy eddig eljutottatok nem SB-ról álmodozni basszus....
yooker
Mi a bajod? Mi nem tetszik?

Leírtam az okokat:
- A Steelers D-t megsemmisítették
- botrányos edzői döntések.

Jogosan, megérdemelten, elismerten (vagy nevezd aminek akarod) nyert a JAX. Hol vitattam ezt?

Ettől még szétaláztuk az agyonmagasztalt D-jüket és ettől még okádék az O-juk. Viszont az adott meccsen megérdemelten nyertek, mert mi kb 11 vizesfiút küldtünk a pályára D címén, legalábbis ez volt a benyomásom, illetve az edzők sem stratégiai, sem time management, sem játékelméleti szempontból nem hívtak jó playeket kulcsszituban (4. downokra FG vagy nekimész, onside vagy punt).


Azért mert nyer egy csapat, az nem azt jelenti, hogy az O-ja, D-je, Spec Teamje vizes fiúja is jobb volt...
Soldados
a bajom az hogy továbbra is abban az álomvilágban élsz hogy jobb csapat a Steelers....csak most az edzők meg a D ...
hát ők nem egy csapat részei? fizikálisan,mentálisan,edzői fronton minden téren fölétek nőttek tegnap is!ezek nem egy jobb csapat ismérvei?
leírod hogy adott meccsen ! megérdemelten nyertek de kb 0 tisztelet továbbra is a Jags felé!okádék túlértékelt stb jelzők röpködnek egy főcsop döntőt játszó csapatra akik 2x kaptak el Titeket idén ... süt a frusztráltság, gyűlölet a hsz-eidből
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Szóval: Blake Bortles irányításával egy csapat teljesen önerőből, saját 20-25 yardról indulva, zászlók nélkül négyszer ment végig a pályán TD-ért idegenben. NÉGYSZER!

Blake Bortles irányításával egy csapat ötször volt a red zoneban és öt TD-t csinált. Értitek? ÖTÖT!

Hosszú évek lojalitása ide vagy oda, hagyományos nyugalom az edzői fronton ide vagy oda, én nagyon remélem, hogy kirúgják Butlert. Ilyet egyszerűen nem lehet csinálni egy PO-meccsen.

Én nem vagyok csalódott, mert nem hiszem, hogy a Patriotsot idegenben elkaptuk volna, de ez így nem mehet tovább.

A holtszerzonról: Bellt meg kell tartani, mindentől függetlenül.

Ha úgy látjuk, hogy BB marad, akkor lehetőség szerint Hadent is, akár McDonaldot is. Ebben az esetben jöhet a D-nehéz draft ILB-vel.

Ha BB nem marad, akkor csak és kizárólag irányító, ebben az esetben mehet Haden is akár, mert akkor nincs win now üzemmód.
Szokol
Van egy fogalmatlan Mitchellünk és két fogalmatlan belső lb. Jól látható, ha a d line rossz napot fog ki akkor ez a 3 ember nem tud semmit hozzátenni a játékunkhoz. Ezt a 3 posztot kell megoldani a szünidőben és a védelem rendben lesz. Bell meg nem ér annyit amennyit adni kellene neki, a fele pénzből hozzunk mást a többit pedig költsük a csapatra.

Steelers fan
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Mitchell helyére kell valaki és kell kettő középső lb, mert a mostaniak nem megoldások. Ott a draft és szabadügynök piac. Felőlem Bell is mehet(ha tudunk úgy sakkozni ,hogy kapjunk érte valamit akkor az jó lenne), mert a fele fizetéséből tudunk egy normális futót hozni és az a pénz jó lesz másra.

Steelers fan
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Szóval: Blake Bortles irányításával egy csapat teljesen önerőből, saját 20-25 yardról indulva, zászlók nélkül négyszer ment végig a pályán TD-ért idegenben. NÉGYSZER!

Blake Bortles irányításával egy csapat ötször volt a red zoneban és öt TD-t csinált. Értitek? ÖTÖT!

Hosszú évek lojalitása ide vagy oda, hagyományos nyugalom az edzői fronton ide vagy oda, én nagyon remélem, hogy kirúgják Butlert. Ilyet egyszerűen nem lehet csinálni egy PO-meccsen.

Én nem vagyok csalódott, mert nem hiszem, hogy a Patriotsot idegenben elkaptuk volna, de ez így nem mehet tovább.

A holtszerzonról: Bellt meg kell tartani, mindentől függetlenül.

Ha úgy látjuk, hogy BB marad, akkor lehetőség szerint Hadent is, akár McDonaldot is. Ebben az esetben jöhet a D-nehéz draft ILB-vel.

Ha BB nem marad, akkor csak és kizárólag irányító, ebben az esetben mehet Haden is akár, mert akkor nincs win now üzemmód.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amikor 42 pontot szerzel ne az OC-t kezdd el ekézni. A védelemnek a meccs 80%-ában fogalma nem volt mi történik, míg Tomlint az utolsó két kickoff után azért felkérdezném, mi a faszra gondolt...
gabokocka
Hát azért a 3TD hátrányban ő is vastagon benne volt az elején. De mondom, legkevésbé rajta múlott, annál inkább a D-en
Fast Willie
Az intet dobta Haley, vagy a fumbliról tehetett és abból kapott ret TD volt a sara pl, vagy mindkettő?
kishaszi
A fumbli abszolút Bené volt. De az int előtt két 0 vagy negatív játék jött össze és összességében nagyon átlátszó playcallingal kezdtük a meccset...nem minden Haley hibája, de azért mosdatni már igazán nem kellene....mondjuk ennél rosszabb meccse összességében ne legyen, de azok a 4. kísérletek nálam már kiverték a biztosítékot
Klaci79
Jah. Ha meg aggresszív, mély passz hívások lettek volna, akkor azért lett volna leoltva, hogy ph@sz, függetlenül attól, hogy bejön. vagy sem. Milyen mosdatásról beszélünk? Csak szimplán szemellenzős baromság ilyen meccsen Haley egy-két hívását pellengérre állítani.
kishaszi
Úgy látom tényleg nem érted/akarod érteni. Az, hogy 4&1-re nem FG-t rúgunk, hanem hátratosszuk 4 yardot a labdát, hogy a védelemnek tuti legyen ideje reagáni, az igen, az OC bűne. Az hogy másik 4&1-re megint nekimegyünk punt helyett vagy egy szűk futás helyett egy hosszú passzt választunk, szerintem ez is az ő hibája. És sajnos ma ezen a meccsen a nüanszok számítottak. Ettől még megemelem a kalapom, mert jó playek voltak összességében és tényleg egy jó védelemnek raktunk fel 42 yardot. De azért ne keljen már letérdelnem a nagysága előtt és leszopni, mert egy ilyen O-val vannak jó meccsei.
Nem bánnám ha elhúzna a francbe, de nem kell sehova, úgyhogy maradni fog. Ez van, volt már rosszabb is, de mondom...túlzásba azért nem esnék, mert megdicsőül.
Klaci79
Minek terelsz? Passzióból?
Ki mondta h boeulj le TH előtt?
Olvasd újra mit írtam.
Hibákat csinál? Na bazz tényleg...?! Mutass egy OC-t, aki nem. Mutass egy OC-t akinek minden döntése ül ennyi játek esetén.
Senki nem mondta, hogy nincsenek nagy hibái, de egy olyan meccsen, ahol a D betlizik arról beszélni h az OC milyen döntései miatt is kaptunk ki, fals
A másik, hogy olyan könnyű fotelból egmondani a frankót, felelősség nélkül ekézni, hogy 100 snapből 2-nél épp mi kellett volna.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
gedam 5 700
Harrison kellett volna erre a meccsre.
bcsarli
pont ez jutott eszembe nekem is
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Amikor 42 pontot szerzel ne az OC-t kezdd el ekézni. A védelemnek a meccs 80%-ában fogalma nem volt mi történik, míg Tomlint az utolsó két kickoff után azért felkérdezném, mi a faszra gondolt...
gabokocka
Azért ebből a 42 pontból jóval nagyobb érdemet osztanék én az egyéni brillianciának (AB elkapásai, BB oldalpassza, Bell testcselei..), mint az edzői zsenialitásnak... az utolsó meg már teljesen garbage/lényegtelen volt.
Igor
Hát azért az is érdem, hogy olyan helyzetbe hozod a játékosaidat, hogy meg tudják csinálni a nagy játékokat. Ha a HC, OC, DC hármast sorba kell rakni a tegnapi meccs után a Steelersnél, Haley az utolsó, akit elővennék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Részvétem emberek, komolyan. Nem azért, mert akkora tragédia lenne egy div körben 12-4-es mérleggel kiesni. Én simán bevállalnám 😊

De ez a mai nap nem volt szép a szurkolók felé, a helyi fanok és ti is többet érdemeltetek volna. És megjegyzem a játékosok is. Mert szerintem ők is megtettek mindent. Itt ma a szakmai stáb terített betlizett. Ez a csapat nem volt felkészítve a meccsre. A fantasztikus képességű támadójátékosok egyéni bravúrjai tartották meccsben a csapatot. Ha ők nem játszanak ennyire jól, még csúnyább lett volna.

Már úgyis megszoktátok, a haleytakaroggy itt már köszöntéssel ér fel. 😊, szóval remélem nem lesz sértő, de... ez az edzői gárda nem ér fel a roster minőségével. A roster ugyanis az egyik legjobb a ligában, az edzői stáb viszont nem playoff kaliber. Furcsa ilyent mondani egy SB győztes és 2x-es SB résztvevő HC-ra és stábjára, de ez van. 2011 óta a playoffban sikerült megverni a Dolphins-t, idegenben az utóbbi időkben playoff ellen beoltott Reid Chiefs-ét, és a Bengals-t, köszönhetően az ő agyatlan játékosuknak. Közben viszont sikerült kikapni a Tebow-s Denvertől ordas favoritként. SIkerült kikapni favoritként otthon a divízió rivális Ravenstől. És most szintén ordas favoritként a Bortlessel felálló Jaguarstól, úgy, hogy a Jaguars offense elit offense-nek nézett ki.

Nem tudom, hogy mi kell ahhoz, hogy vérfrissítés legyen. Ha ez sem elég, akkor semmi sem elég. Roethlisberger utolsó évei így csak a kukába mennek, ahelyett, hogy megkapná azt, amit pl. Brady megkap. Vagy akár Manning megkapott Denverben.
peterk2005
10/10

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Harrison kellett volna erre a meccsre.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Részvétem emberek, komolyan. Nem azért, mert akkora tragédia lenne egy div körben 12-4-es mérleggel kiesni. Én simán bevállalnám 😊

De ez a mai nap nem volt szép a szurkolók felé, a helyi fanok és ti is többet érdemeltetek volna. És megjegyzem a játékosok is. Mert szerintem ők is megtettek mindent. Itt ma a szakmai stáb terített betlizett. Ez a csapat nem volt felkészítve a meccsre. A fantasztikus képességű támadójátékosok egyéni bravúrjai tartották meccsben a csapatot. Ha ők nem játszanak ennyire jól, még csúnyább lett volna.

Már úgyis megszoktátok, a haleytakaroggy itt már köszöntéssel ér fel. 😊, szóval remélem nem lesz sértő, de... ez az edzői gárda nem ér fel a roster minőségével. A roster ugyanis az egyik legjobb a ligában, az edzői stáb viszont nem playoff kaliber. Furcsa ilyent mondani egy SB győztes és 2x-es SB résztvevő HC-ra és stábjára, de ez van. 2011 óta a playoffban sikerült megverni a Dolphins-t, idegenben az utóbbi időkben playoff ellen beoltott Reid Chiefs-ét, és a Bengals-t, köszönhetően az ő agyatlan játékosuknak. Közben viszont sikerült kikapni a Tebow-s Denvertől ordas favoritként. SIkerült kikapni favoritként otthon a divízió rivális Ravenstől. És most szintén ordas favoritként a Bortlessel felálló Jaguarstól, úgy, hogy a Jaguars offense elit offense-nek nézett ki.

Nem tudom, hogy mi kell ahhoz, hogy vérfrissítés legyen. Ha ez sem elég, akkor semmi sem elég. Roethlisberger utolsó évei így csak a kukába mennek, ahelyett, hogy megkapná azt, amit pl. Brady megkap. Vagy akár Manning megkapott Denverben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 twitter.com/twitter/statuses/952673568856399872
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Alapvetően 0-21-ig Haley szarul hìvott. Utána vmi bekattant és megindultunk szépen, változatosan. A 4th down hívások zseniálisak voltak. Aztán 7pont hátrányban megint kezdett faszkodni hülyeségekkel, Tomlinnak ott kellett volna szólnia, h FG-t akat. Aztán amikor a kés a nyakunkon volt, megint elővett nem várt playeket.

Az onside kick döntés nyìrt ki minket végleg, az megint Tomlin hülyesége volt.

A def pedig végig puha volt, mintha nem lett volna gameplan, hanem a Bills meccsből kiindulva azt hittük, h a Jax nem tud többet.

Nálam mindhárom edzőfenomén hibás, de meg kell hagyni, h Haley legalább néha kompenzált. Tomlin rosszul nyúlt bele többször, Butler meg végig tanácstalan volt. Kb.egy negyedig volt def
Fast Willie
0-21.. mennyi idő alatt is lett annyi? nah, szóval lehet Haleyzni, de a sípszó azt jelenti megy a meccs.
Tomlin végig tanácstalan volt.
Butlertől nem vártam mást, sokat kell még neki is tanulnia, meg jó védelmet tényleg sok idő összerakni. Manapság - kivéve Belicsítet - viszont úgy néz ki, hogy atombas.ó secondary nélkül nem lehet elérni. Már nem a f7 kell hozzá.
kishaszi
Ti a F7-tek miatt buktatok, a szuper cb-k mellett AB meg elkapott mindent amit csak akart. Nekik mindegyik jo.
no
Jah, 1-1 meccsen lehe bármi, ugyebár. Mégis azt látni inkább, hogy, kell az a fasza secondary nagyon. Bár én hülye vagyok ehhez is.
kishaszi
Ha nincs fasza F7 sem a futast nem tudod fogni sem igazan sietettni a QB-t ( es akkor meg egy masodosztalyu is megdobja amit kell). A nagyon jo vasas OL reven lattal peldat ra 100-at csak a fasz jo oldalan. 😊
no
Ha nincs jó F7 ez tényleg igaz. Azonban a Heyward-Hargrave-Tuitt DL és szerintem önmagában az NFL első részében van. Ehhez jön Watt és Dupree akik szintén nem hátul kullognak összességében. Való igaz az ILB sorunk átlag alatt van Saci kiesésével, de Én nem itt látom ma a problémát, hanem a futást és önmagában a védelmet támogatni képtelen safety pároson.
Klemó
Jol latod. De a futas es a nyomas generalasa az a front 7 dolga. Es mennyi nyomas volt ma Bortles en? Vagy a futas megallitasaban mennyire jatszottunk jol? Sajnos egyik esetben sem jatszottunk jol. Igy a front 7 elso harom tagja jo volt, jj dupre ma atlagos, spence atlag alatti, vince meg normal. Igy ez a csapatresz osszessegeben gyenge volt. Sajnos.

De JJ es Dupre nyomas hianya talan annak tudhato be, hogy azzal is megbiztak oket, hogy ne tudjon mondjuk bortles futni sokat. De nem lattam igazan sikeres nyomast talan 2-3 nal tobbet az egesz meccsen. Es ezert is lehetett, hogy bortles is jol tudott igy jatszani.

Futasra kellett figyelnunk elsonek. Ez sem ment. Aztan arra, hogy o se fusson. Ez sem mindig jott be. Aztan meg mar arra, hogy passzolni se tudjon nem sok maradt. Es ha mint az o front 7 juk, olyan nyomas tudtunk volna 4 emberrel generalni, mint ok. Akkor most valoszinuleg gyoztes meccset latunk.
gabistar
Heyward élete egyik leggyengébb meccsét játszotta. Ha már a rozsdás O-ról beszéltem az első negyedben, ő sajnos egész meccsen nem volt sehol. Pontosabban ő sem volt sehol, mert az volt az ember érzése, hogy folyamatosan nem tudja a D mi fog jönni és mikor.
Klemó
Nem csak o, az egesz def szerintem leggyengebb meccse volt nyomas generalas hianya miatt. Futas meg nem fogasa miatt. Sima 3rd and long ok meg nem fogasa miatt. Valamint az egesz meccsen ahogy irod heywardnal es sokszor az egesz def tanacstalansagat ereztem en is. Meg azt, hogy mindegy mit csinalunk, az ellen off eleri a first downt. Ket nagy jatek utan pl a def reszerol 3rd and longnal jott. Aztan egy sima qb run. Vagy sima rb passz. Vagy sima futas kozepre es meg lett nekik a 1st. Ez nagyon gyenge volt.

Egyszer volt tuitt amikor igazi nyomast generalt. A tobbi esetben siman blokkoltak minket. Szoval sima def csalodas. Nekem. Bar ez mar erlodott. Es a sullyedo hajo csak ideiglenesen lett megoldva spence vel. Saci utan par meccsen mar megmutatva a def hianyossagait. Szoval nem lepodtem meg, csak azon hogy ennyire lesullyedtek.

Mutattak a meccsek kulcs elkapasait, kulcs jatekait. Ebbol 4 nel spence nek koze kellett volna hogy legyen hozza, de ketto siman rajta volt es ment el. Fortnak is talan volt egy jo leutese. Mondtam is magamban hogy hatha most megtorik a jeget. De aztan jott a folytatasa a hanyatlasnak. Es akkor hianyoltam a legjobban sacit. Mert ebbol a felet siman megoldotta volna. Vagy bortlest spy olva o olvasta volna mit csinal es talan oda is ert volna, ha futni akar bortles... Es akkor mashogy allunk. Talan nem fogtak volna igy meg a front 7 t.

De sajnos tudom a serules benne van. Igy felesleges agyalas, csak hat ...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 twitter.com/L_Bell26/status/952681611476250626
Klaci79
Nem is tudtam, hogy soldi ketto twitter acc od is van es hozza is szoltal ehhez a twitterhez bellnel. : )

Jason Collinsworth velemenye szemelyeben es DG twitteres hozzaszolas velemenyevel leirva roviden tomoren az egesz meccset.

Persze nem veletlen. En is igy latom, meg meg sokan masok is... Nezzetek meg azt a ket hozzaszolast.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nézzük pozitívan a dolgokat:

- BB azt tervezi, hogy jövőre is játszik
- megoldódott a Super Bowl-problémám, hogy nem látom
- ha már JAX és iktriad-féle babonák: amikor a JAX legutóbb kétszer nyert a Heinzen, akkor a köv. évben SB-t nyertünk. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
 twitter.com/L_Bell26/status/952681611476250626
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Alapvetően 0-21-ig Haley szarul hìvott. Utána vmi bekattant és megindultunk szépen, változatosan. A 4th down hívások zseniálisak voltak. Aztán 7pont hátrányban megint kezdett faszkodni hülyeségekkel, Tomlinnak ott kellett volna szólnia, h FG-t akat. Aztán amikor a kés a nyakunkon volt, megint elővett nem várt playeket.

Az onside kick döntés nyìrt ki minket végleg, az megint Tomlin hülyesége volt.

A def pedig végig puha volt, mintha nem lett volna gameplan, hanem a Bills meccsből kiindulva azt hittük, h a Jax nem tud többet.

Nálam mindhárom edzőfenomén hibás, de meg kell hagyni, h Haley legalább néha kompenzált. Tomlin rosszul nyúlt bele többször, Butler meg végig tanácstalan volt. Kb.egy negyedig volt def
Fast Willie
0-21.. mennyi idő alatt is lett annyi? nah, szóval lehet Haleyzni, de a sípszó azt jelenti megy a meccs.
Tomlin végig tanácstalan volt.
Butlertől nem vártam mást, sokat kell még neki is tanulnia, meg jó védelmet tényleg sok idő összerakni. Manapság - kivéve Belicsítet - viszont úgy néz ki, hogy atombas.ó secondary nélkül nem lehet elérni. Már nem a f7 kell hozzá.
kishaszi
Ti a F7-tek miatt buktatok, a szuper cb-k mellett AB meg elkapott mindent amit csak akart. Nekik mindegyik jo.
no
Jah, 1-1 meccsen lehe bármi, ugyebár. Mégis azt látni inkább, hogy, kell az a fasza secondary nagyon. Bár én hülye vagyok ehhez is.
kishaszi
Ha nincs fasza F7 sem a futast nem tudod fogni sem igazan sietettni a QB-t ( es akkor meg egy masodosztalyu is megdobja amit kell). A nagyon jo vasas OL reven lattal peldat ra 100-at csak a fasz jo oldalan. 😊
no
Ha nincs jó F7 ez tényleg igaz. Azonban a Heyward-Hargrave-Tuitt DL és szerintem önmagában az NFL első részében van. Ehhez jön Watt és Dupree akik szintén nem hátul kullognak összességében. Való igaz az ILB sorunk átlag alatt van Saci kiesésével, de Én nem itt látom ma a problémát, hanem a futást és önmagában a védelmet támogatni képtelen safety pároson.
Klemó
Jol latod. De a futas es a nyomas generalasa az a front 7 dolga. Es mennyi nyomas volt ma Bortles en? Vagy a futas megallitasaban mennyire jatszottunk jol? Sajnos egyik esetben sem jatszottunk jol. Igy a front 7 elso harom tagja jo volt, jj dupre ma atlagos, spence atlag alatti, vince meg normal. Igy ez a csapatresz osszessegeben gyenge volt. Sajnos.

De JJ es Dupre nyomas hianya talan annak tudhato be, hogy azzal is megbiztak oket, hogy ne tudjon mondjuk bortles futni sokat. De nem lattam igazan sikeres nyomast talan 2-3 nal tobbet az egesz meccsen. Es ezert is lehetett, hogy bortles is jol tudott igy jatszani.

Futasra kellett figyelnunk elsonek. Ez sem ment. Aztan arra, hogy o se fusson. Ez sem mindig jott be. Aztan meg mar arra, hogy passzolni se tudjon nem sok maradt. Es ha mint az o front 7 juk, olyan nyomas tudtunk volna 4 emberrel generalni, mint ok. Akkor most valoszinuleg gyoztes meccset latunk.
gabistar
Heyward élete egyik leggyengébb meccsét játszotta. Ha már a rozsdás O-ról beszéltem az első negyedben, ő sajnos egész meccsen nem volt sehol. Pontosabban ő sem volt sehol, mert az volt az ember érzése, hogy folyamatosan nem tudja a D mi fog jönni és mikor.