Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Mikor sikerült utoljára ilyet?
Klaci79
TJ Watt? A neve mond valamit? 😀 Azért Ő az első évében erősítés volt a védelemben.
Bell ha meg tudjuk tartani, normális áron és nem eladva a lelkünket az ördögnek (feláldozva a jövőt teljesen) akkor maradjon. Amennyiben nem nyitott a megegyezésre akkor nincs miről beszélni, amit lehet ki kell hozni, trade, vagy bármi más árán. Imádnám nézni nálunk továbbra is, de azért mindennek van határa.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Laci: a D vonzatát.csak megemlítettem, de a.lényeg az.volt, hogy O most.megmutathatja főleg BB h egy jó OC ki tudja használni azt a potenciált amj BB-JuJu-Bryant-McDonald => mert kimondva kimondatlanul, de ez az elvárás, ha megnézzük, hogy máshol futás nélkül is lehet fasza O-t.csinálni - csak kell egy elit QB + jó OC, séma, elkapók. Ebből a QB minőség megvan, elkapók megvannak, lesz egy OC, akivel BB-nek meg van a kohéziója - kell a.séma még.
kishaszi
Értelek...ugyanakkor ne felejtsük el, hogy ez a jónak kikiáltott offense szerves része volt Bell is az elmúlt években. Mindig azt hangoztatjuk, hogy itt van jó frencsi QB, a liga legjobb WR-e és RB-je, valamit egy jó OL. Szóval ha kiveszed Bellt és nem tudsz a helyére hasonlót, akkor ki tudja mekkora darabot szakítasz ki. Persze ha van Hunt vagy Kamara, akkor ok, de erre sosincs garancia ugyebár. Szerintem ha tudjuk, tartsuk meg, ha nem akkor jöhet az ellenérték. Ha az sincs, akkor holdout helyett mennyen a világba...de csak szépen sorba.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Laci: a D vonzatát.csak megemlítettem, de a.lényeg az.volt, hogy O most.megmutathatja főleg BB h egy jó OC ki tudja használni azt a potenciált amj BB-JuJu-Bryant-McDonald => mert kimondva kimondatlanul, de ez az elvárás, ha megnézzük, hogy máshol futás nélkül is lehet fasza O-t.csinálni - csak kell egy elit QB + jó OC, séma, elkapók. Ebből a QB minőség megvan, elkapók megvannak, lesz egy OC, akivel BB-nek meg van a kohéziója - kell a.séma még.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
. Szerintem jobban játnátok, ha Bell-t beáldoznátok.
fodi91
El fogjuk engedni. Remélhetőleg.
kishaszi
Inkabb nem kene az egyik legjobb, legsokoldalubb, akar wr kent is funkcionalo rbt elengednunk, aztan megint rizikozunk hogy ki hogy mit miert. Ben nek ha marad, nem mindegy, ki a futo. Szoval bell a 0 bol is kihoz 3-5 yardot altalaban. Persze most amikor kellett volna kevesbe. De egy ilyen futot meg kellene valahogy tartani. Mert ha megy big ben nem mindegy hogy az uj qb mellett ki a futo.

bell/conner paros avagy a meg mindig semmit nem bizonyitott conner/toussaint paros. Es akkor megint el kell loni egy draft cetlit. Es most a legfontosabb az kellne hogy legyen a drafton, hogy ben utodja meg kell hogy legyen az elkovetkezo ket drafton. Es iden lenne jobb, mert akkor padozhatna egy evig, vagy ameddig ben maradni bir akar. Aztan meg nem hirtelen melyviz. Es az oc vel is ossze lenne szokva. Lenne kitol ben tol mit tanulni ellesni stb.
gabistar
Menjen csak Bell. Töltögessünk belőle D-re, BB meg mutassa meg, hogy milyen fasza lgény, hogy pirospacsis OC-lesz a keze alatt Bell mínusz. Tessék-tssék itt a várva-várt nsgy lehetőség megmutatni, hogy Haley volt a rákfene.
kishaszi
Ha minőségben akkora visszaesést produkálunk, hogy elmegy a no1 RB, akkor lehet jól hangzik, hogy most mutassuk meg, de kivel? Conner semmit nem tett le az asztalra, ha pedig draftolunk/FA-zunk valakit, abból egyrészt még nem tudjuk, hogy mi lesz, másrészt pénzben sem biztos, hogy sokkal jobban járunk, de a gyengébb minőség garantált. Lehet persze ezt egészen más jellegű futókkal játszani, de itt minden a jelenlegi állományra készült, ki tudja megint mennyi idő menne el a váltással.
Barkley persze megérne egy misét, de minimum 20-al előttünk kimegy. Utána meg vagy megtalálod a "kamarádat" vagy nem...
És teszem, hozzá, hogy hol van az a garancia, ami biztosítja majd olyan védőt húzunk az első-második körben, aki azonnal erősítés a védelemben? Mikor sikerült utoljára ilyet? Tuitt talán...Saci? Mert azt nem lehet mondani, hogy azonnal húzogatnánk az első körös tehetségeket, akiket azonnal bevethetünk.
Klaci79
Azert nehez, mert minden megoldasnak van letjogosultsaga, de az biztos, hogy totyorogni nem lehet. Valamit lepni kell. Ha Bell marad, nagyjabol ismertek a hatasai. Ha megy, akkor az majdnem kiszamithatatlan a kovetkezmenye. Tutiba meg valoban ritkan nyulunk, de viszonylag ritkan is huztunk annyira elol, hogy nekunk is jusson puspokfalat.. 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Aki azt hiszi, hogy Bell értéke egy darab 2. kör, az nem teljesen látja át ezt a ligát. Bellért most sokan sok mindent adnának. (Az 1+2 lehet túlzó, nehéz belőni, de 1+valami simán)Soldados
Szerintem most már csak trollkodsz, ezt te sem hiheted el...

Tudod mennyi az az 1+valami? Azért az áprilisi drafton a csapatok harmada-fele majdnem fel tudna tradelni Barkley-ért...
peterk2005
Elmeletileg. Arrol nem is erdemes beszelgetni, hogy biztos teljesitmeny sok penzert vs kevesebbert, de nem tudjuk mi lesz belole, csak varhatoan jo lesz. Viszont Barkley egy van. A draft elejen levo pick-ekert csunyabb arakat lattunk mar, a "majdnem" egy cseles szocska, de a jelentese, hogy nem sikerult.

Remelem elengedik, hogy kiteljesedhessen. 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
. Szerintem jobban játnátok, ha Bell-t beáldoznátok.
fodi91
El fogjuk engedni. Remélhetőleg.
kishaszi
Inkabb nem kene az egyik legjobb, legsokoldalubb, akar wr kent is funkcionalo rbt elengednunk, aztan megint rizikozunk hogy ki hogy mit miert. Ben nek ha marad, nem mindegy, ki a futo. Szoval bell a 0 bol is kihoz 3-5 yardot altalaban. Persze most amikor kellett volna kevesbe. De egy ilyen futot meg kellene valahogy tartani. Mert ha megy big ben nem mindegy hogy az uj qb mellett ki a futo.

bell/conner paros avagy a meg mindig semmit nem bizonyitott conner/toussaint paros. Es akkor megint el kell loni egy draft cetlit. Es most a legfontosabb az kellne hogy legyen a drafton, hogy ben utodja meg kell hogy legyen az elkovetkezo ket drafton. Es iden lenne jobb, mert akkor padozhatna egy evig, vagy ameddig ben maradni bir akar. Aztan meg nem hirtelen melyviz. Es az oc vel is ossze lenne szokva. Lenne kitol ben tol mit tanulni ellesni stb.
gabistar
Menjen csak Bell. Töltögessünk belőle D-re, BB meg mutassa meg, hogy milyen fasza lgény, hogy pirospacsis OC-lesz a keze alatt Bell mínusz. Tessék-tssék itt a várva-várt nsgy lehetőség megmutatni, hogy Haley volt a rákfene.
kishaszi
Ha minőségben akkora visszaesést produkálunk, hogy elmegy a no1 RB, akkor lehet jól hangzik, hogy most mutassuk meg, de kivel? Conner semmit nem tett le az asztalra, ha pedig draftolunk/FA-zunk valakit, abból egyrészt még nem tudjuk, hogy mi lesz, másrészt pénzben sem biztos, hogy sokkal jobban járunk, de a gyengébb minőség garantált. Lehet persze ezt egészen más jellegű futókkal játszani, de itt minden a jelenlegi állományra készült, ki tudja megint mennyi idő menne el a váltással.
Barkley persze megérne egy misét, de minimum 20-al előttünk kimegy. Utána meg vagy megtalálod a "kamarádat" vagy nem...
És teszem, hozzá, hogy hol van az a garancia, ami biztosítja majd olyan védőt húzunk az első-második körben, aki azonnal erősítés a védelemben? Mikor sikerült utoljára ilyet? Tuitt talán...Saci? Mert azt nem lehet mondani, hogy azonnal húzogatnánk az első körös tehetségeket, akiket azonnal bevethetünk.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amúgy én düprit szintén elengedném, mint a sicc. Adnék még neki egy oroszkrémtortát is, hogy a lepénylesőjét a pofája ösdzemaszatolására hssználja éy nem JH savazására.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
. Szerintem jobban játnátok, ha Bell-t beáldoznátok.
fodi91
El fogjuk engedni. Remélhetőleg.
kishaszi
Inkabb nem kene az egyik legjobb, legsokoldalubb, akar wr kent is funkcionalo rbt elengednunk, aztan megint rizikozunk hogy ki hogy mit miert. Ben nek ha marad, nem mindegy, ki a futo. Szoval bell a 0 bol is kihoz 3-5 yardot altalaban. Persze most amikor kellett volna kevesbe. De egy ilyen futot meg kellene valahogy tartani. Mert ha megy big ben nem mindegy hogy az uj qb mellett ki a futo.

bell/conner paros avagy a meg mindig semmit nem bizonyitott conner/toussaint paros. Es akkor megint el kell loni egy draft cetlit. Es most a legfontosabb az kellne hogy legyen a drafton, hogy ben utodja meg kell hogy legyen az elkovetkezo ket drafton. Es iden lenne jobb, mert akkor padozhatna egy evig, vagy ameddig ben maradni bir akar. Aztan meg nem hirtelen melyviz. Es az oc vel is ossze lenne szokva. Lenne kitol ben tol mit tanulni ellesni stb.
gabistar
Menjen csak Bell. Töltögessünk belőle D-re, BB meg mutassa meg, hogy milyen fasza lgény, hogy pirospacsis OC-lesz a keze alatt Bell mínusz. Tessék-tssék itt a várva-várt nsgy lehetőség megmutatni, hogy Haley volt a rákfene.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Azt is tegyük hozzá, hogy Tomlin mindezeket az eredményeket és szezonokat a Patriots árnyékában és főcsoportjában érte el. Gyakorlatilag az a legfőbb gondunk minden szezonban, hogy mi lesz velünk a rájátszásban a szezon végén(egy két kivételtől eltekintve). Szerintem irigylésre méltó helyzetben vagyunk a többi csapathoz képest(Patriotson kívül) .

Steelers fan
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Közben Fichtner szinte teljesen hivatalos, csak a csütörtöki szerződés aláírást kell megvárni. BB-vel és Munchakkal is nagyon jó viszonyban van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ui: nem Bradfordról beszéltem.
Miles
Tudom, hogy nem róla beszéltél. De Garoppolo sem franchise QB. Azért mert volt 5 jó meccse, még nem franchise QB valaki. Majd azzá válhat - évek alatt.

Sztem akad olyan csapat, aki hajlandó lenne áldozni komoly pickeket Bellért, ha trade blockra kerülne. És nem 2-3. körre gondolok, az elsőben egészen biztos vagyok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Aki azt hiszi, hogy Bell értéke egy darab 2. kör, az nem teljesen látja át ezt a ligát. Bellért most sokan sok mindent adnának. (Az 1+2 lehet túlzó, nehéz belőni, de 1+valami simán)Soldados
Szerintem most már csak trollkodsz, ezt te sem hiheted el...

Tudod mennyi az az 1+valami? Azért az áprilisi drafton a csapatok harmada-fele majdnem fel tudna tradelni Barkley-ért...
peterk2005
A bell kvalitasait nezve egy elso kor siman kinez erte. Az fix. Nem is kerdes hogy a ligaban hol van a helye. A top jatekosok kozott. Aztan hogy elso kor es mondjuk egy 3. vagy 4. vagy kesei kor. Gondolom erre gondolt soldi. Mert aki egy futora van a jo csapattol, annak az elso kor es kockazat es egy kesei kor jobban megeri. Mint valasztani valakit, aztan kiderul rola hogy csak atlagos, vagy gaz jatekos. Bar ez ritka futoknal. De mi is belenyultunk mar par ilyen track star futo jatekosokba... Bocsi keso van, igy nem volt kedvem egyesevel szetszedni a valaszokat. Most van ejfel. Es felalomban irok. Azert van az, hogy tobb a hozzaszolasom ilyenkor. Csak az idoeltolodas miatt.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Következhet Butler...
Tibi76
Őt nem fogják egy szar meccs miatt kirúgni, mikor még mindig épülget a D. Sztem megkapja még ezt a draftot és ha nem lépünk előre, akkor repül jövőre. Az értelmesebb DC-k elfogytak, mondjuk én Butler fölé hoznék egy def gurut, akinek van víziója, mert őszintén nem tudom eldönteni, h merre haladunk.

Bitang DL legyen, de minimális a depth? Playmaker LB- k legyenek, akikből egy db van, aki sérült és ki tudja, h jàtszhat-e valaha? A sec most zónàzzon v emberezzen, vagy fejetlen csirke? Egy leader sem ártana...
Fast Willie
Tomlin nem def guru : ) . Vagy az utolso meccs alapjan, inkabb kell meg valaki, mert ok ketten sem azok. : ) Foleg ha latod az arcat. Def guru, Lb depth nelkul. Es meg csak hozni sem hoztunk csak egy gyenge embert. Kar erte.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
. Szerintem jobban játnátok, ha Bell-t beáldoznátok.
fodi91
El fogjuk engedni. Remélhetőleg.
kishaszi
Inkabb nem kene az egyik legjobb, legsokoldalubb, akar wr kent is funkcionalo rbt elengednunk, aztan megint rizikozunk hogy ki hogy mit miert. Ben nek ha marad, nem mindegy, ki a futo. Szoval bell a 0 bol is kihoz 3-5 yardot altalaban. Persze most amikor kellett volna kevesbe. De egy ilyen futot meg kellene valahogy tartani. Mert ha megy big ben nem mindegy hogy az uj qb mellett ki a futo.

bell/conner paros avagy a meg mindig semmit nem bizonyitott conner/toussaint paros. Es akkor megint el kell loni egy draft cetlit. Es most a legfontosabb az kellne hogy legyen a drafton, hogy ben utodja meg kell hogy legyen az elkovetkezo ket drafton. Es iden lenne jobb, mert akkor padozhatna egy evig, vagy ameddig ben maradni bir akar. Aztan meg nem hirtelen melyviz. Es az oc vel is ossze lenne szokva. Lenne kitol ben tol mit tanulni ellesni stb.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Csak szerintem teljesen esélytelen Bell magtartása? (Vagy meglehet, de akkor az azt jelenti, hogy áldozatokat kell hozni és az FA tevékenység egyenlő lesz a nullával)
Minden adat az overthecaprről van.
Jelenleg 2,7 millával vagytok a cap alatt. 39 játékos szerződése van benne. Mivel az NFL minimum 480000 így ha feltöltitek a keretet 12*480=5,760000be kerül így 3 millával lennétek cap felett. Draftra kell kb. 3 milla és ha Bellnek adsz egy hosszútávút akkor jó esetben erre az évre elszámolsz 8 milliót és az évközbeni roster mozgásokra is kell kb 2 millió. Azt az jelenti, hogy 16 millióért kellene játékos cutolni. Shazieren nem lehet spórolni, mert az ő pénze mindenképpen bent marad. Akiken tudnátok és reális esély van rá (Mitchell 5 milla, McDonald 4,6 milla, Wilcox 3,1, Alualu 3 milla, Golden 1,5 milla, DHB 1,2, Sensa 1,4 ) ez 19,8 millió szóval lenne 3,8 millió helyetek, de ebből még minimum szerződés kellene adni Boswellnek és Berrynek ami ezt pont elviszi. De így meglenne egy csomó needetek a draftra. Kellene egy kezdő ILB, csere ILB, kezdő safety, csere safety, DL depth, csere OT. Ez így elég húzós lenne. Szerintem jobban játnátok, ha Bell-t beáldoznátok.
fodi91
Vagy inkabb jo lenne, ha ben szamai kicsit meg lennenek roviditve es belole lehetne sporolni boven. Nem tudom a szamokat fejbol. De az ove eleg magas volt. Hacsak nem kapott ujat es az normalis. De gondolom sok neki igy is a garantalt stb. Mert elotte mindenkinek a szerzodeset atvarialtuk aztan kitettuk pl ha jol emlkeszem woodley es a tobbiek. Nala miert nem lehet/lehetne?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Munchak bizonyára elküldte Haleyt maga helyett 😊
Spy
A steelerstol, vagy hc nak mashova? : )
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aki azt hiszi, hogy Bell értéke egy darab 2. kör, az nem teljesen látja át ezt a ligát. Bellért most sokan sok mindent adnának. (Az 1+2 lehet túlzó, nehéz belőni, de 1+valami simán)Soldados
Szerintem most már csak trollkodsz, ezt te sem hiheted el...

Tudod mennyi az az 1+valami? Azért az áprilisi drafton a csapatok harmada-fele majdnem fel tudna tradelni Barkley-ért...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Miles Pittsburgh Steelers 12
Aki azt hiszi, hogy Bell értéke egy darab 2. kör, az nem teljesen látja át ezt a ligát. Bellért most sokan sok mindent adnának. (Az 1+2 lehet túlzó, nehéz belőni, de 1+valami simán)

Franchise QB-t pedig senki nem trédel, akit trédelnek, az nem franchise QB, Bradford sem az. Ergó teljesen rossz összehasonlítási alap. Az legfeljebb vészmegoldás valamelyik csapatnak. (Bár ilyen vészmegoldásért és adtak már 1+4-et) Franchise QB-k az Brady, Brees, BB, Rodgers, Ryan, Newton, Rivers, Wilson és talán még egy-kettő. Őket viszont nem trédelik.

A kérdés sokkal inkább az, hogy a Steelers ezt az utat akarja-e választani, vagy meg akarja tartani hosszú távon, vagy még 1 évet tagelve, vagy elengedi különösebb akadályozás nélkül. Utóbbit tartom a legkevésbé valószínűnek.
Soldados
Aki szerint 1+2-t ér, az egy “picit túloz”. Aki szerint nem ér 1 kört, az “nem érti a ligát”.

Logikus!


Ui: nem Bradfordról beszéltem.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na visszatértem, szeretnék mindenkit megdícsérni, abszolút vállalható volt a topic, azt hittem sokkal rosszabb lesz 😀
Soldival meg ritkán van ilyen, de egyetértek. Szerintem nem fogjuk eltradelni Bell-t, mivel bejelentette, hogy ha kell kihagyja a szezont, de nem tartanám meg, akármennyire fájni fog.
A draftról meg annyit, hogy ha az offense közelébe néznek az első három körben rácsapnék a Tomlin/Colbert kezére, ILB-FS kell mindenképp.
tenorx
Ja még annyit, hogy viszont ha leesik egy olyan QB akár az első körben, aki szimpatikus az edzőgárdának, behúznám.
Most kicsit jobb helyzetben vagyunk, hogy Ben marad, de boldogabb lennék ha 1-2 évet tanulna az új srác, megismerkedne a locker roommal rendesen, stb.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy Dulac szerint a Steelers Fichtnert nevezi ki, csak még véglegesíteni kell a szerződését.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom, hogy Tomlin szinte sérthetetlen, és a kiesés óta többször elhangzott, hogy olyan edzőt nem szabad bántani, akinek egyetlen mínuszos szezonja sem volt, de érdemes lenne szerintem azon is elgondolkozni, hogy nem lehetséges e, hogy benne egyszerűen ennyi van.

Tartok tőle, hogy ő az az edző, akiről kb elmondható, hogy minden évben képes PO-ba vinni a csapatát (bár 3x ez azért nem sikerült neki), de kb ennyi. Ahhoz túl jó, hogy kirúgjuk, ahhoz nem elég jó, hogy az igazi nagyokkal egy ligában játsszon.

És előbb utóbb meg fog kelleni hozni azt a fájdalmas döntést, hogy jöjjön inkább valaki, akinél a váltásban persze benne lesz egy 3-13-as szezon is, meg az is, hogy végre képes átlépni a saját árnyékán.

Erre pedig Tomin teljesen képtelen.

Mondjuk azt is érdemes látni, hogy én a kinevezése óta vagyok szketpikus vele szemben, azt látom, hogy a SB-t még elérte egy készen kapott csapattal, és tudom, hogy vele kapcsolatban is sokszor elhangzott a fórumon, hogy még egy ilyen edző nincs (esetleg nagy-nagy krákogások közepette BB-t még elfogadja a topic pár hangadója), a kérdés az, hogy ez igaz e.


Kicsit fura számomra, hogy gyakorlatilag bárki felveti a HC felelősségét, akkor össztűz árad rá, és a probléma az OC vagy a DC (mintha a stáb kiválasztásában a HC-nek semmi felelőssége nem lenne), mégis ha egy pillanatra félretesszük a saját magunk által mantrázott mekkora edzőlegenda Tomlin mondókát, akkor érdemes elgondolkozni szerintem a dolgon.
Miles
Miféle készen kapott csapat? 8-8-as csapatot vett át. Igaz, alulteljesítőt, de 8-8-as volt, amikor átvette. És hozzátette a magáét ahhoz, hogy az a Steelers 4 év alatt 2 SB-t játszott - akár a draftra gondolok (Timmons, Woodley), akár vezetőedzői döntéseire (Harrison), akár meccsmenedzselésre. Ő jobbá tette azt a csapatot.

És Cowherre vajon mit mondtál volna? Na őt tartották sokan ilyen HC-nak, hogy nagyon jó, de nem tud nyerni bajnokságot. 14. évére sikerült - 4 elbukott konfdöntő és 1 elbukott SB után. Ha őt nem küldték el, akkor Tomlint se fogják, aki jobb nála minden téren. Tomlinra nem mondhatod, hogy ezt a hatást kelti, hiszen már 2x bement, egyszer megnyerte. Cowher 13 év alatt csak a nagy és rettenetesen fájdalmas sz.pásokat gyűjtötte - és még csak fel sem merült, hogy elküldjék. Nagyon helyesen. Nem lehet mindenki Belichick, aki az NFL történetének legjobb edzője.

Tomlin felelősségét pedig senki nem vitatja, rettenetesen elbaszta ezt a meccset. Szóval egyáltalán nem istenkáromlás őt szidni. De azt írni, hogy vele nem lehet nyerni, az konkrétan nem igaz, ahogy azt már a történelem bebizonyította.

Sean Payton sem tud nyerni? Pete Carroll sem? McCarthy sem? Mindenegyik egy SB-t nyert, azóta semmi, pedig van franchise QB és jó keret. Mégsem küldik el őket, pedig Payton például 3 egymást követő negatív szezont is produkált. Nem könnyű jó HC-t találni, valahol 2 évente váltogatják, mert nem találják meg. Ez kellene nekünk is? Nem hinném.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aki azt hiszi, hogy Bell értéke egy darab 2. kör, az nem teljesen látja át ezt a ligát. Bellért most sokan sok mindent adnának. (Az 1+2 lehet túlzó, nehéz belőni, de 1+valami simán)

Franchise QB-t pedig senki nem trédel, akit trédelnek, az nem franchise QB, Bradford sem az. Ergó teljesen rossz összehasonlítási alap. Az legfeljebb vészmegoldás valamelyik csapatnak. (Bár ilyen vészmegoldásért és adtak már 1+4-et) Franchise QB-k az Brady, Brees, BB, Rodgers, Ryan, Newton, Rivers, Wilson és talán még egy-kettő. Őket viszont nem trédelik.

A kérdés sokkal inkább az, hogy a Steelers ezt az utat akarja-e választani, vagy meg akarja tartani hosszú távon, vagy még 1 évet tagelve, vagy elengedi különösebb akadályozás nélkül. Utóbbit tartom a legkevésbé valószínűnek.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na visszatértem, szeretnék mindenkit megdícsérni, abszolút vállalható volt a topic, azt hittem sokkal rosszabb lesz 😀
Soldival meg ritkán van ilyen, de egyetértek. Szerintem nem fogjuk eltradelni Bell-t, mivel bejelentette, hogy ha kell kihagyja a szezont, de nem tartanám meg, akármennyire fájni fog.
A draftról meg annyit, hogy ha az offense közelébe néznek az első három körben rácsapnék a Tomlin/Colbert kezére, ILB-FS kell mindenképp.
több mint 6 éve
Miles Pittsburgh Steelers 12
A def edzők biztiben vannak. Tomlin csak TH-t akarta sárkánynak nézni. Khmm...
(Azért bennem élénken él a meccsről - a végtelen és totális tanácstalan arckifejzése mellett - a fekatesópajpacsizás egy játékossal mikor Cida Ida még a szobában vot erősen... továbbra is nagy gangszta májszter az öltözőben ő a Boss, csak épp fogalma nincs mit kéne kezdeni a pályán történtekkel,..................)
kishaszi
Tudom, hogy Tomlin szinte sérthetetlen, és a kiesés óta többször elhangzott, hogy olyan edzőt nem szabad bántani, akinek egyetlen mínuszos szezonja sem volt, de érdemes lenne szerintem azon is elgondolkozni, hogy nem lehetséges e, hogy benne egyszerűen ennyi van.

Tartok tőle, hogy ő az az edző, akiről kb elmondható, hogy minden évben képes PO-ba vinni a csapatát (bár 3x ez azért nem sikerült neki), de kb ennyi. Ahhoz túl jó, hogy kirúgjuk, ahhoz nem elég jó, hogy az igazi nagyokkal egy ligában játsszon.

És előbb utóbb meg fog kelleni hozni azt a fájdalmas döntést, hogy jöjjön inkább valaki, akinél a váltásban persze benne lesz egy 3-13-as szezon is, meg az is, hogy végre képes átlépni a saját árnyékán.

Erre pedig Tomin teljesen képtelen.

Mondjuk azt is érdemes látni, hogy én a kinevezése óta vagyok szketpikus vele szemben, azt látom, hogy a SB-t még elérte egy készen kapott csapattal, és tudom, hogy vele kapcsolatban is sokszor elhangzott a fórumon, hogy még egy ilyen edző nincs (esetleg nagy-nagy krákogások közepette BB-t még elfogadja a topic pár hangadója), a kérdés az, hogy ez igaz e.


Kicsit fura számomra, hogy gyakorlatilag bárki felveti a HC felelősségét, akkor össztűz árad rá, és a probléma az OC vagy a DC (mintha a stáb kiválasztásában a HC-nek semmi felelőssége nem lenne), mégis ha egy pillanatra félretesszük a saját magunk által mantrázott mekkora edzőlegenda Tomlin mondókát, akkor érdemes elgondolkozni szerintem a dolgon.