Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Csak a viszonyítás miatt JJ pedig 16 meccset játszott, kétszer annyit, mint McDonald és 4 yard híján kétszer annyi yardja volt. A játékok alapján amikor Meki játszott, akkor több lehetőséget kapott, mint James. Abból a szempontból viszont lényegtelen a dolog, hogy valóban csak 10 meccsen tudott pályára lépni, de én azt gondolom vele meg lehet állapodni, hogy olcsóbban maradjon (vagy remélem), mert leszámítva a Jax elleni mérkőzésen a 4&1 kísérletet, tőle nem sok elrontott blokkot láttam.
Klaci79
Ezert is irtam, hogy ha egeszseges maradna, vegre lenne egy majdnem heath miller 2.0 : ) .
gabistar
Hát azért sajnos attól messze van 😊
Egy amolyan igazi HM 2 nagyon hiányzik a csapatból továbbra is. Ő ugye 5-800 yardos szezonokat produkált és szinte mindig egészséges volt. Ennek az O-nak egy ilyen pali tényleg nagyon kellene még.
Klaci79
Laikusként...
Ameddig az O többi tagja (Bell, AB, Juju) hozta azokat a számokat,amiket hozott,HM hozott volna 800 y-t?
Másként kérdezve. Ezekben a játékokban, hívásokban volt egyáltalán 30%-al több TE yard?
Vagy ha jövőre nem lesz Bell akkor meglátjuk?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Csak a viszonyítás miatt JJ pedig 16 meccset játszott, kétszer annyit, mint McDonald és 4 yard híján kétszer annyi yardja volt. A játékok alapján amikor Meki játszott, akkor több lehetőséget kapott, mint James. Abból a szempontból viszont lényegtelen a dolog, hogy valóban csak 10 meccsen tudott pályára lépni, de én azt gondolom vele meg lehet állapodni, hogy olcsóbban maradjon (vagy remélem), mert leszámítva a Jax elleni mérkőzésen a 4&1 kísérletet, tőle nem sok elrontott blokkot láttam.
Klaci79
Ezert is irtam, hogy ha egeszseges maradna, vegre lenne egy majdnem heath miller 2.0 : ) .
gabistar
Hát azért sajnos attól messze van 😊
Egy amolyan igazi HM 2 nagyon hiányzik a csapatból továbbra is. Ő ugye 5-800 yardos szezonokat produkált és szinte mindig egészséges volt. Ennek az O-nak egy ilyen pali tényleg nagyon kellene még.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Csak a viszonyítás miatt JJ pedig 16 meccset játszott, kétszer annyit, mint McDonald és 4 yard híján kétszer annyi yardja volt. A játékok alapján amikor Meki játszott, akkor több lehetőséget kapott, mint James. Abból a szempontból viszont lényegtelen a dolog, hogy valóban csak 10 meccsen tudott pályára lépni, de én azt gondolom vele meg lehet állapodni, hogy olcsóbban maradjon (vagy remélem), mert leszámítva a Jax elleni mérkőzésen a 4&1 kísérletet, tőle nem sok elrontott blokkot láttam.
Klaci79
Ezert is irtam, hogy ha egeszseges maradna, vegre lenne egy majdnem heath miller 2.0 : ) .
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Csak a viszonyítás miatt JJ pedig 16 meccset játszott, kétszer annyit, mint McDonald és 4 yard híján kétszer annyi yardja volt. A játékok alapján amikor Meki játszott, akkor több lehetőséget kapott, mint James. Abból a szempontból viszont lényegtelen a dolog, hogy valóban csak 10 meccsen tudott pályára lépni, de én azt gondolom vele meg lehet állapodni, hogy olcsóbban maradjon (vagy remélem), mert leszámítva a Jax elleni mérkőzésen a 4&1 kísérletet, tőle nem sok elrontott blokkot láttam.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha McDonald megy és nem tudjuk visszahozni olcsón, akkor adja magát a TE draft, ráadásul viszonylag
magasan, sőt. Lehet éppen így gondolkodik a PFF is, ahol a friss mock-ban Dallas Goedert tették hozzánk, az FCS-es South Dakota State kiváló TE-jét. A csávó huhh kategória (blokkolni és elkapni is tud, nem is kicsi egykezeseket mutatott be), de ennek ellenére nem gondolnám, hogy ezzel a védelemmel nyerő szcenárió lenne számunkra.
Klaci79
Ja es akkor meg egy kerdes, minek hoztuk ide ennyi penzert, ha nem akarjuk megtartani. : ) Hacsak nem a serulese miatt, de szerintem vegre talaltun egy heath miller szeru jo blokkolo, jo elkapo safety blanketet szemelyeben. Ami eddig nagyon hianyzott miller ota. Es mint bell mint a te sok jo jatek lehetoseget nyit fel a tobbi wr nek.
gabistar
Azért hoztuk, mert kellett egy TE mindenképp. Sem James, sem Grimble nem megfelelő szint. Mindkettőben van potenciál, reméljük James fejlődik is, de itt Meki egyértelmű no1 TE volt. Én nem temetném még a témát, különösen, mert jól blokkol és a droppokkal sem volt annyi gond. Ha pedig mennie kell mindenképp kell utánpótlás. Nem hiszem, hogy ha tavaly nem vágtunk neki 2 TE-vel, akkor idén megtesszük. Hátsóbb körökből pedig már igazán lutri.
Klaci79
Ja ezt mondom en is. Hogy maradjon. Mert jo volt. Es ne legyen hogy ha megy. : ) Mert JJ serulesmentesebb, de mcdonald az all around TE. Es nem ertem, hogy miert engednenk el. Ha ennyi penzert idehoztuk. Akkor felesleges lett volna a tobb evere szolo megallapodas. Kiveve ha benre nem szamoltak hogy marad egy evet es ennyit keres ben. De ot akkor is megtartanam. Es ha mar ben azt mondta visszavonul idenre.

Igazan o is atstrukturalhatna az o szerzodeset az fo meg ben is, mert nyert eleget. Keresett persze nem eleget, mert meg most is kereshet sokat, de egy utolso szezonra mar jo gesztus lenne. Kb rajta kivul mindenkivel megcsinaltak mar. Es utolso eveikben is. Hogy paycut, aztan meg elkuldtuk oket miutan ok belementek egy ket ev olcsobb jatekba. Szoval a legjobban keresobol lehetne a legtobbet nyerni nem?

Aztan ugyanezt el kell jatszani valahogy bell el is, hogy az utolso meccsen barmilyen jo volt meg sem tudott egyedul nyerni. Es hogy nem o vitte a hatan csak a csapatot stb. Szoval ez kicsit kijozanithatna ot is. Persze most kell a nagy penz neki is, meg foleg garantalt meg stb, mert egy utes es vege a lehetosegnek. Latta sacit sajnos es ez meg jobban eltokelhet jogosan barkit. De valahogy jo lenne a ket allaspontot ossszeegyeztetni. Es meg is ertem ot is, mert volt o nr 1 rb es ez mellett meg 2. 3. szamu wr is tavalyi idenyben, amikor kidolt mindenki. Aztan meg hany szazalekban van palyan. Hany labdat kap stb alapjan az rbk jobban amortizalodnak..O Meg meg tobbet van palyan es kap tobb labdat mint mas rb altalaban.

Cb sor artie haden hilton gay sense sem artana. Iden vegre nem csak rajuk volt a panasz. Es jok is voltak man cover ben is meg zonaban is. Es haden es hiltonnal a cb sor hatalmasat lepett elore. Sense is jol jatszott amig haden nem. Es az elengedjuk es majd drafton hozunk mast mar kb minden evben ellojuk es eddig nem jott be, el vagyunk atkozva cb draftoknal kb. Meg hany evig nem is hoztunk elol cbt. Aztan amikor elol hoztunk leserult pl. Vagy ha ket harmadik kor is ha jol emlekszem roster re sem kerult a kovetkezo evben. Stb. Most ugy latszik ez a sor is osszeallt. Jo lenne ha nem kellene megint kukaznunk, vagy stb..

Kb ugyanez igaz volt az lbk re is kaptunk hideget meleget, de a korai koros 1. 2. koros lbk nezzuk csak Timmons woodley kutya jo. Aztan woodleyt elengedjuk mert jott worilds. O tavozott mert megtert hiteben kb 13 millaert jatszva utolso eveben, mert azt hittuk megvan az utod, ja de megsem. Aztan megint korai koros JJ bust. Aztan megint korai koros dupree jott aki nem tudni mert de megallt egy szinten. Es iden nem volt nagy szam, remeljuk tevedunk vele kapcsolatban. Aztan hala istennek megint korai koros watt most forditott eddig ezen a par eve tarto negativ hullamon, de o is csak elso eves. De az o atletikussaga miatt mindig benne lesz remelhetoleg a feljodes. Aztan jott saci esete. Vegre megvan a franchise MLB igazi szuper jatekos. Es most sajnos, az van vele ami van. Imadkozunk erte, hogy jarni tudjon.

Szoval most megint johet a kovetkezo korai LB de en QB t is varok koran ha lesz olyan bennt. De mind a ketto kellene. Hacsak arra nem jatszanak, hogy szereznek egy fr qbt fa rol. Ha megy ben, de az lutri. Mint az is hogy az utolso evere hagynank, a qb huzast. Mert meg A. rogers is mennyit ult favre miatt. Es nem kene egy uj qbt rookiekent melyvizbe dobni.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Azért Bell itt ezen a fórumon kicsit túl van misztifikálva.Egy nagyon jó játékos, playmaker és nagyon jó route futó,de mint RB nem hiszem,hogy egy ilyen Franchise mint a Steelers ne tudná pótolni. Ti is már mondtátok ez a fal ami itt van liga első harmada. Ilyen fal mögött,ennyi terhelés mellett 1300 yardot elég sok 2-3. körös RB tudna produkálni. Elkapásokkal már más a helyzet,nyilván ez Bell egyik legnagyobb erőssége.Ez az amit nehéz lenne pótolni,ha elmenne,de ez sem lenne lehetetlen.
Mr.Breaker
Bell az elmúlt évtized legokosabb és leghatékonyabb futója.
Bell nem a faltól jó, hanem zseniális elkapó-futó.
És valóban, semmi se lehetetlen, pláne prognózist felállítani, de van egy határérték, ameddig a megtartása egyértelmű, és van egy határ, ami fölött meg már egyszerűen nem éri meg. Ez alapvetően nem Bell képességeiről szól, hanem a Steelers cap-managementjéről.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fichtner nemcsak OC lett, hanem a QB-edző pozíciót is megtartotta, így mindössze egy WR-coach kell. Mindenki tudja, hogy mindenki kit akar.

A mosolyt a pálya szélére. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
McDonald 14 elkapásból 188 yardot szerzett az alapszakaszban 1 TD-vel, ez a fizetéséhez képest lóf.sz. Egészségi problémái is voltak. Egyszerűen nem ér annyit, mint a fizuja. (De ezek a számok 10 meccshez képest is gyengék.)

Ennek ellenére fontos eleme volt a csapatnak(qrva jó volt run blockban), ha olcsóbban marad (paycut, vagy cut és utána re-sign), akkor maradhat, de annyiért semmiképpen, amennyi a fizuja lenne. Legalábbis sztem.

A 1. TE pedig végig Jesse James volt, nem McDonald.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért Bell itt ezen a fórumon kicsit túl van misztifikálva.Egy nagyon jó játékos, playmaker és nagyon jó route futó,de mint RB nem hiszem,hogy egy ilyen Franchise mint a Steelers ne tudná pótolni. Ti is már mondtátok ez a fal ami itt van liga első harmada. Ilyen fal mögött,ennyi terhelés mellett 1300 yardot elég sok 2-3. körös RB tudna produkálni. Elkapásokkal már más a helyzet,nyilván ez Bell egyik legnagyobb erőssége.Ez az amit nehéz lenne pótolni,ha elmenne,de ez sem lenne lehetetlen.
Mr.Breaker
Lehet, hogy találsz, de erre semmi garancia. Nem egy első/második körös RB-vel fürödtek már be csapatok.És nem mindenki talál 2.-3. körben megfelelő playmakert. És ami Bell játékában tényleg különleges, hogy simán kirakod bármelyik WR posztra és ott megcsinálja a LB mellett az elkapást, amit most is mutatott. Erre pedig senki más nem képes futóként. Így van egy top futód, amihez persze a fal is kell, meg van egy top elkapód, amivel már nehéz mit kezdeni. Nem itt a fórumon magasztaljuk Bell-t, hanem mindenhol, minden fórumon.
Klaci79
Hogy micsi?

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ha McDonald megy és nem tudjuk visszahozni olcsón, akkor adja magát a TE draft, ráadásul viszonylag
magasan, sőt. Lehet éppen így gondolkodik a PFF is, ahol a friss mock-ban Dallas Goedert tették hozzánk, az FCS-es South Dakota State kiváló TE-jét. A csávó huhh kategória (blokkolni és elkapni is tud, nem is kicsi egykezeseket mutatott be), de ennek ellenére nem gondolnám, hogy ezzel a védelemmel nyerő szcenárió lenne számunkra.
Klaci79
Ja es akkor meg egy kerdes, minek hoztuk ide ennyi penzert, ha nem akarjuk megtartani. : ) Hacsak nem a serulese miatt, de szerintem vegre talaltun egy heath miller szeru jo blokkolo, jo elkapo safety blanketet szemelyeben. Ami eddig nagyon hianyzott miller ota. Es mint bell mint a te sok jo jatek lehetoseget nyit fel a tobbi wr nek.
gabistar
Azért hoztuk, mert kellett egy TE mindenképp. Sem James, sem Grimble nem megfelelő szint. Mindkettőben van potenciál, reméljük James fejlődik is, de itt Meki egyértelmű no1 TE volt. Én nem temetném még a témát, különösen, mert jól blokkol és a droppokkal sem volt annyi gond. Ha pedig mennie kell mindenképp kell utánpótlás. Nem hiszem, hogy ha tavaly nem vágtunk neki 2 TE-vel, akkor idén megtesszük. Hátsóbb körökből pedig már igazán lutri.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha McDonald megy és nem tudjuk visszahozni olcsón, akkor adja magát a TE draft, ráadásul viszonylag
magasan, sőt. Lehet éppen így gondolkodik a PFF is, ahol a friss mock-ban Dallas Goedert tették hozzánk, az FCS-es South Dakota State kiváló TE-jét. A csávó huhh kategória (blokkolni és elkapni is tud, nem is kicsi egykezeseket mutatott be), de ennek ellenére nem gondolnám, hogy ezzel a védelemmel nyerő szcenárió lenne számunkra.
Klaci79
Ja es akkor meg egy kerdes, minek hoztuk ide ennyi penzert, ha nem akarjuk megtartani. : ) Hacsak nem a serulese miatt, de szerintem vegre talaltun egy heath miller szeru jo blokkolo, jo elkapo safety blanketet szemelyeben. Ami eddig nagyon hianyzott miller ota. Es mint bell mint a te sok jo jatek lehetoseget nyit fel a tobbi wr nek.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.behindthesteelcurtain.com/nfl-pittsburgh-steelers-news/2018/1/18/16906754/randy-fichtner-officially-named-pittsburgh-steelers-offensive-coordinator-todd-haley-mike-tomlin-nfl

Randy Fichtner officially named Pittsburgh Steelers offensive coordinator

While this will be a smooth transition for the offense, considering Fichtner was the team’s wide receiver coach before moving to quarterback coach, Ben Roethlisberger and company will be able to not just pick up where they left off from a terminology standpoint, but also will not have to go through the process of learning from an outsider trying to put their stamp on the offense.

Ez egy fontos resz, hogy igy bennek nem kell vegigmennie az uj oc altal felepitett rendszeren, mintha kivulallo lenne. Hanem folytathatjak, ahol abbahagytak. Ez jo hir.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Watt már többet mutatott, mint Dupree eddig. Utóbbi eddig bust, ezt sajnos ki kell mondanunk. Nem sokban különbözik nekem JJ-től. Watt igenis komoly erősítés lett már most a védelemben. Komplex játékos és így a pálya minden részén használjuk. Nagyon remélem, hogy jövőre nem jön a rookie wall, mint Davisnél.

Előre egyeztetett történetek zajlanak azt gondolom. Nekem ebbe simán belefér, hogy Bell is marad, akár tag alatt is és játszik. Teljesen más nyilatkozat jön tőle, mint 1 hónapja. Nagyon gyanus tényleg, hogy Haley elküldésével nem csak Ben osszabbítását nyertük meg. Az nagyon nagy dolog ugyanis, hogy egy HC állást valaki visszautasítson, én nem nagyon hiszem, hogy erre van példa az NFL-ben. (pláne ha valaki assisztant coach)

Ha ez a Ben-Bell lateral játék már annak a "szabadabb" játéknak volt köszönhető, akkor nagyon, de nagyon várom már a következő szezont....😊
Klemó
Visszafelé:
Az a passz szerintem szimpla impro volt minden mindegy alapon - vagy mondhatjuk kis romantikával, hoyg ezt ők kifundálták előre, hogy ha nem ül a tervezett első opció, akkor oldalvonal strike... 😊

Nem tudom, egyre valószínűbb tényleg a TH tengelyprobléma => Ben susmus nyilatkozata, hogy "minimális változtatás lenne jó", mintha tudta volna, hogy TH útilapu by TOmlin, csak ugye nem pofázhatta ki és hathatott úgyis, mintha védené TH-t. De Muncs is, viszont szerintem megégett volna Arizonában is HC-ként. Én nem igazán érzem benne azt, hogy faja főedző lenne, de persze ez szubjektív és nem is vagyok bennfentes.

Bell: kiváncsi leszek. Egyelőre úgy tűnik nem egy agybajnok a csávó, én nem sokat teszek rá, hogy észhez tér...

Düpri: arc van, teljesítmény nulla, már leírtam hova kívánom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ha McDonald megy és nem tudjuk visszahozni olcsón, akkor adja magát a TE draft, ráadásul viszonylag
magasan, sőt. Lehet éppen így gondolkodik a PFF is, ahol a friss mock-ban Dallas Goedert tették hozzánk, az FCS-es South Dakota State kiváló TE-jét. A csávó huhh kategória (blokkolni és elkapni is tud, nem is kicsi egykezeseket mutatott be), de ennek ellenére nem gondolnám, hogy ezzel a védelemmel nyerő szcenárió lenne számunkra.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Azért Bell itt ezen a fórumon kicsit túl van misztifikálva.Egy nagyon jó játékos, playmaker és nagyon jó route futó,de mint RB nem hiszem,hogy egy ilyen Franchise mint a Steelers ne tudná pótolni. Ti is már mondtátok ez a fal ami itt van liga első harmada. Ilyen fal mögött,ennyi terhelés mellett 1300 yardot elég sok 2-3. körös RB tudna produkálni. Elkapásokkal már más a helyzet,nyilván ez Bell egyik legnagyobb erőssége.Ez az amit nehéz lenne pótolni,ha elmenne,de ez sem lenne lehetetlen.
Mr.Breaker
Lehet, hogy találsz, de erre semmi garancia. Nem egy első/második körös RB-vel fürödtek már be csapatok.És nem mindenki talál 2.-3. körben megfelelő playmakert. És ami Bell játékában tényleg különleges, hogy simán kirakod bármelyik WR posztra és ott megcsinálja a LB mellett az elkapást, amit most is mutatott. Erre pedig senki más nem képes futóként. Így van egy top futód, amihez persze a fal is kell, meg van egy top elkapód, amivel már nehéz mit kezdeni. Nem itt a fórumon magasztaljuk Bell-t, hanem mindenhol, minden fórumon.
Klaci79
Ehhez meg nem csak a forumokat kell hozzatenni, hanem a tenyleges szakertok velemenyet is.

MAs amitol mar lassan falra is maszok, hogy mindig elmondjak, a tvs elemzok, hogy milyen jo bell es hogy mennyi ideig ki tud varni. Teljesen mashogy jatszik mint ahogy tanitanak. O varja meg hogy az lb valasszon gapet, aztan o meg megy a masikba stb. Na ezt kb minden pit meccsen hallhatjuk. Ami mar unalmas. Foleg hogy utana meg meg is mutatjak, hany masodpercet var konkretan. Stb. Bar lehet csak en vagyok igy vele. De eleinte ok volt. De aztan nekem mar kozhely lett. Es nem rossz hallani. De minden meccsen csak mastol mar unalmas. Bar ez legyen a legnagyobb bajom. : )
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tomlin más kérdés. Az eredményei miatt ő szent tehén, egészen pontosan nincs jobb elérhető-max szubjektíve jobb.
De a csapatnak nem feltétlenül az identitás a legfontosabb (family+blue collar stb.) hanem az üzlet és az eredményesség.Ebben pedig tényleg nehéz jobbat találni, szóval marad mindaddig, amíg a csapat érdeke ezt kívánja. Szeretnék azért tévedeni ebben és látni, hogy összehoz mégis egy SB-t.
Spy
szerintem ez nem jo hozzaallas. az eredmenyei a mult. Ki lehet a csapatnal elemezni evrol evre, hogy milyen munkat vegzett az adott csapattal es az eredmeny jonak szamit-e. A jovo vele is szubjektiv, csak tudod mit varhatsz tole jo es rossz iranybol is. A nincs jobb meg nem igaz, JH-Tomlin-nal sem 32 csapat kereste a kegyeiket mert a legjobbak voltak. "Megdolgoztak" egy eselyert es eltek vele, szazaval vannak edzok akik az eselyre varnak es lesz aki el vele lesz aki elbukik.

Az uzlet az elso, de az uzletnek egy nagy resze csak szimplan az NFL nepszerusegen mulik. Azon belul a "torzskozonseg" az identitason keresztul erkezik es marad. A siker gyorsan er el eredmenyt, de nem tartos a szurkolok megtartasaban.

Nem akarom Tomlin-t kirugni. JH-t igen 😊
Az eredmenyesseg meg relativ. SB or Bust evben voltatok, tehat bust lett az evetek, | csapatok tucatjai szeretnenek egy ilyen evet es nekik hatalmas eredmeny lenne |
no
Csak ugy mint tavaly, meg iden, meg meg ki tudja mikor lesz. Persze tavaly erthetobb volt tobb kulcs ember dolt ki es csoda hogy eljutottunk po ba is 4. 5. szamu wr ekkel. Akik utana be is bizonyitottak miert nem 1. 2. 3. szamu wr ek. Iden is lehet mire fogni, saci kidolesere. Es en arra is fogom. De a pats, gronkjat mi nem tudnank megfogni, es bradyt is csak 4 dl ember folyamatos nyomasaval lehet osszezavarni es megfogni. De mi ezt iden a jagsnel sem tudtuk elerni, egy normalis iranyito ellen. NEm hogy egy brady ellen. Szoval saci kiesese utan nekem mar mindegy volt mikor esunk ki jags vagy pats ellen. Latva 1 perc 4 gronk passz 8 pont utan.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Landry Jones tuti nem lesz cutolva. Ez nem opció. Mitchellnél én inkább a paycut-os bepróbálkozásban hiszek, nem hinném, hogy úgy szeretnénk nekivágni a holtszezonnak, hogy nincs S-nk, nem jó nyílt lapokkal játszani sem az FA-piacon, sem a drafton. Alualu cutjában sem hiszek.

Wilcox, Sensi és McDonald cut az kb garantált. De Gay is könnyen beleeshet.

Amit amúgy ILB poszton meg lehetne próbálni, hogy Bowmant elhozni olcsóért. Sztem run stoppernek még mindig jó, és lehet adna discountot, elvégre Penn state-re járt és gyűrűt is akarhat, mert nincs neki. 😊
Soldados
Miert vagjuk ki all around TE t aki jobb mint JJ es jo blokkolo es jo elkapo is. Es 110 yard van a neve mellett csak az utolso meccsen (hacsak nem tudjuk visszahozni olcsobban, amit ketlek, hacsak nem at lehet strukturalni a fizujat).

Marmint akkor ugy kerdezem, miert volna jo ha kivagjuk? Valamint sensebough cb es pl gay cb kivagasa megint hatalmas urt vonna maga utan. Kik mennenek a helyere? Sense is jol nyomta amikor jatszott. Szoval artie, hayden, hilton aztan sense es gay miert ne maradhatna mint 5 legjobb cb a rosteren?

Vegre megint van normalis cb sor erre szelnek eresztjuk oket is? Aztan, ha mennek ok is, bell is, jovore ben is mi lesz itt. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Bolt/Pittsburgh-Steelers-Ryan-Shazier-alludes-to-returning-to-the-field-in-2018-113830557
Gergőke
Kicsi korrekció. Haden írta ezt és Shazier erre válaszolt. Persze ez nem változtat a tényen, hogy Shazier optimista, de azért ez inkább a rehabban van segítségére, mint hogy reális legyen. (mármint a jövő évi visszatérése)
Klemó
Jogos. Hajnal 1 óta talpon vagyok és már mindenem kivan...

" class="embed">
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Laci: a D vonzatát.csak megemlítettem, de a.lényeg az.volt, hogy O most.megmutathatja főleg BB h egy jó OC ki tudja használni azt a potenciált amj BB-JuJu-Bryant-McDonald => mert kimondva kimondatlanul, de ez az elvárás, ha megnézzük, hogy máshol futás nélkül is lehet fasza O-t.csinálni - csak kell egy elit QB + jó OC, séma, elkapók. Ebből a QB minőség megvan, elkapók megvannak, lesz egy OC, akivel BB-nek meg van a kohéziója - kell a.séma még.
kishaszi
Belegondolva az idei szezonba - ami a liga és a football jelenlegi trendjét mutatja - ilyen Offense-t nem tudok mondani.

Futás nélküli fasza O? A jelen és jövő a balanszolt Offense, sok playmakerrel, és kiszámíthatatlan playcallinggal.

Seahawks O is azért szenvedett és ragadt rendszeresen 10-15 ponton, mert nincs normális futójuk és runblokkjuk. Marshawn Lynch idején még egy közepes fal is elég volt nekik.
Fast Willie
Hogy mi a jövő azt nem tudom, de Breessel, Manninggel, Bradyvel, Rodgersszel lehetett érdemi futójáték nélkül is eredményes O-t csinálni. Ha Bell "marad", márpedig az kb. észvesztő nagy fizetéssel tenné, ..., ha nem, akkor Ben megmutathatná végre, hogy ő is tud ilyet.
kishaszi
Gyerekek. Idén sem volt messze Bell attól amit keresni szeretne. Ő évi 15 millát szeretne, mi pedig 12-őt ajánlottunk neki. Nem az idei évvel van és talán nem is a 2. évvel. A bibi az hogy a 3. és/vagy 4. évben mit adnál neki mostani fejjel és ebből mennyit garantálsz. Neki ez az "insurance" és ha "okos", akkor olyan csapatot keres, ahol ezt megkapja. Nálunk nem hiszem, legalábbis a garantáltat 3. évtől nagy összegben semmiképpen.
Klemó
Bellnek asztalon volt a 15+15+12M szerződése. A probléma a gari volt. Ennél többet szerintem nem fogunk ajánlani neki sem totál, sem garantált.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Tomlin más kérdés. Az eredményei miatt ő szent tehén, egészen pontosan nincs jobb elérhető-max szubjektíve jobb.
De a csapatnak nem feltétlenül az identitás a legfontosabb (family+blue collar stb.) hanem az üzlet és az eredményesség.Ebben pedig tényleg nehéz jobbat találni, szóval marad mindaddig, amíg a csapat érdeke ezt kívánja. Szeretnék azért tévedeni ebben és látni, hogy összehoz mégis egy SB-t.
Spy
szerintem ez nem jo hozzaallas. az eredmenyei a mult. Ki lehet a csapatnal elemezni evrol evre, hogy milyen munkat vegzett az adott csapattal es az eredmeny jonak szamit-e. A jovo vele is szubjektiv, csak tudod mit varhatsz tole jo es rossz iranybol is. A nincs jobb meg nem igaz, JH-Tomlin-nal sem 32 csapat kereste a kegyeiket mert a legjobbak voltak. "Megdolgoztak" egy eselyert es eltek vele, szazaval vannak edzok akik az eselyre varnak es lesz aki el vele lesz aki elbukik.

Az uzlet az elso, de az uzletnek egy nagy resze csak szimplan az NFL nepszerusegen mulik. Azon belul a "torzskozonseg" az identitason keresztul erkezik es marad. A siker gyorsan er el eredmenyt, de nem tartos a szurkolok megtartasaban.

Nem akarom Tomlin-t kirugni. JH-t igen 😊
Az eredmenyesseg meg relativ. SB or Bust evben voltatok, tehat bust lett az evetek, | csapatok tucatjai szeretnenek egy ilyen evet es nekik hatalmas eredmeny lenne |
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Bolt/Pittsburgh-Steelers-Ryan-Shazier-alludes-to-returning-to-the-field-in-2018-113830557
Gergőke
Kicsi korrekció. Haden írta ezt és Shazier erre válaszolt. Persze ez nem változtat a tényen, hogy Shazier optimista, de azért ez inkább a rehabban van segítségére, mint hogy reális legyen. (mármint a jövő évi visszatérése)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Azért Bell itt ezen a fórumon kicsit túl van misztifikálva.Egy nagyon jó játékos, playmaker és nagyon jó route futó,de mint RB nem hiszem,hogy egy ilyen Franchise mint a Steelers ne tudná pótolni. Ti is már mondtátok ez a fal ami itt van liga első harmada. Ilyen fal mögött,ennyi terhelés mellett 1300 yardot elég sok 2-3. körös RB tudna produkálni. Elkapásokkal már más a helyzet,nyilván ez Bell egyik legnagyobb erőssége.Ez az amit nehéz lenne pótolni,ha elmenne,de ez sem lenne lehetetlen.
Mr.Breaker
Lehet, hogy találsz, de erre semmi garancia. Nem egy első/második körös RB-vel fürödtek már be csapatok.És nem mindenki talál 2.-3. körben megfelelő playmakert. És ami Bell játékában tényleg különleges, hogy simán kirakod bármelyik WR posztra és ott megcsinálja a LB mellett az elkapást, amit most is mutatott. Erre pedig senki más nem képes futóként. Így van egy top futód, amihez persze a fal is kell, meg van egy top elkapód, amivel már nehéz mit kezdeni. Nem itt a fórumon magasztaljuk Bell-t, hanem mindenhol, minden fórumon.
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Bolt/Pittsburgh-Steelers-Ryan-Shazier-alludes-to-returning-to-the-field-in-2018-113830557

" class="embed">
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bowmant én is elhoznám. Futás ellen még mindíg jó.

Más Shazier azt írta Hadennek, hogy azon van hogy 2018-ban visszatérjen a pályára, mert még befejezetlen biznisze van.

" class="embed">
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 871
Azért Bell itt ezen a fórumon kicsit túl van misztifikálva.Egy nagyon jó játékos, playmaker és nagyon jó route futó,de mint RB nem hiszem,hogy egy ilyen Franchise mint a Steelers ne tudná pótolni. Ti is már mondtátok ez a fal ami itt van liga első harmada. Ilyen fal mögött,ennyi terhelés mellett 1300 yardot elég sok 2-3. körös RB tudna produkálni. Elkapásokkal már más a helyzet,nyilván ez Bell egyik legnagyobb erőssége.Ez az amit nehéz lenne pótolni,ha elmenne,de ez sem lenne lehetetlen.