Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi örülhetsz, anno már Fichtner szeretted volna BA után.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 318
Az elmúlt években rengeteg alkalommal vártam ezt a váltást...most mégis picit furcsa lesz. De ha csak azt elérjük, hogy egy nyavalyás 4&1-re egy szűk belső futást hívunk, már megéri...főképp ha marad minden B-s...
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
De van. Haley officially out.
Spy
To the pit of misery!

Dilly, dilly!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor beszéljünk Fichtnerről. 😊

Ha jól tudom spread Offense-t játszatott az Arkansas State-en és Memphisben is 10 évig mint OC. Mindkét helyen sikeres volt. 2007-ben már Tomlin (97-98-ban együtt dolgoztakaz Arkansas State-nél) eredeti stábjában is benne volt, akkor WR-edzőként kezdett, majd 10-ben lett QB-coach.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De van. Haley officially out. Valószínűsíthető utód Fichtner
Spy
3 perccel azután hogy lepötyögtem ezt, jött a breaking news. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
De van. Haley officially out. Valószínűsíthető utód Fichtner
Spy
Persze Schefter is tévedett már. NFL Network erről szól. Írva nem láttam még.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
De van. Haley officially out. Valószínűsíthető utód Fichtner
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Def oldalon nem lesz változás az edzői gárdában. O-oldalon még nincs döntés Haleyről, de ha távozik, akkor állítólag a QB-edző Fichtner lesz az utód.

De mondom, nincs döntés egyelőre az OC-ról.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Mas szerintetek  www.steelers.com/team/roster/Tyler-Matakevich/10dd6343-8ca0-4d43-b68b-5eb0ebae8045

Mata nak milyen eve volt szerintetek? Szegeny vegre megmutathatta volna, hogy eljott az o ideje, erdemes ra szamitani, aztan rogton leserult.

Mennyire hatraltatta szerintetek a serulese a jatekat. Felnohetett volna a feladathoz vince mellett? Vagy o is csak egy jo munkasember, atlagos csere arra a meccsre ha kidol a kezdo. Es utana megint hoznank uj kezdot a helyere? Mert gyenge. Velemeny? Ismeri esetleg latta valaki jatekat korabbrol, college stb...?
gabistar
Annyira hátráltatta, hogy deklaráltan csak és szigorúan Spec Team-ben játszatták. Ment is műtétre. Ott viszont maga szinten tolta, még proBowl esélyes ST játékosként is beszéltek róla. Defense-ben csak úgy állná meg a helyét, ha egy Saci kaliber befutja helyette a pályát. Nem gyenge de nem atletikus. Az ösztönei jók, esze is van, úgy emlékszem már TC-ben is hívta a playeket a 3. Def-ben. Mindig a labda körül van, de ő inkább kései Farrior típus lehet-az esze megvan hozzá. én ezt sokra becsülöm egy játékosban, de az NFL-ben ez kevés. Lehet van olyan D ahol bíznának benne., de nálunk ez ebben a sémában esélyten. Pedig nagyon bírom...
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Munchak nem megy Arizona-ba második interjúra. Lemondta.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mas szerintetek  www.steelers.com/team/roster/Tyler-Matakevich/10dd6343-8ca0-4d43-b68b-5eb0ebae8045

Mata nak milyen eve volt szerintetek? Szegeny vegre megmutathatta volna, hogy eljott az o ideje, erdemes ra szamitani, aztan rogton leserult.

Mennyire hatraltatta szerintetek a serulese a jatekat. Felnohetett volna a feladathoz vince mellett? Vagy o is csak egy jo munkasember, atlagos csere arra a meccsre ha kidol a kezdo. Es utana megint hoznank uj kezdot a helyere? Mert gyenge. Velemeny? Ismeri esetleg latta valaki jatekat korabbrol, college stb...?

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
On his radio show, Ben Roethlisberger hinted he wants Todd Haley to remain the offensive coordinator in 2018.

Munchak 2. alkalommal volt a Cardinalsnál...tehát még mindig képben van a HC posztért...
Klaci79
Munchak nagy veszteseg lenne, amikor vegre osszerazta valaki a falunkat. A masodikrol nem nyilatkozom. Mert nem tudom mi a jobb. Az egyik reszrol a felek mar ismerik egymast, tudjak ki mit hogy mit akar es nincs benne kockazat.

A masik reszrol meg lehet nem artana kiprobalni mast, de ebben tul nagy a riziko, amikor meg ben itt van nekunk. Mert neki mar nincs 3 eve hogy beleszokjon egy rendszerbe. Szoval itt kb most az a kerdes, hogy melyik ujjamba akarok beleharapni.
gabistar
Munchakban egyet értünk. A másik.
Miért kellene beleszokni? Ha jön egy új OC és Ő a saját faszságát erőlteti ami nem a keret erősségeit domborítja akkor az nem kell. Olyan ember jöjjön aki képes a jelen keret jelen lehetőségeivel és tudásával a legjobbat kihozni. Ne kezdjen el új arculatot szabni. Nem új arculat kell, hanem olyan gondolkodás amely kihozza a 100%-t
polamalu
Ugy ertve kell beleszokni, hogy teljesen uj stilus, teljesen uj gondolkodas, uj kodok, uj playbook es ujra ossze kell szokni. Ezert van hogy vagy jol sul el, vagy hogy nem megy olyan konnyen es nem annyira. Es nem olyan konnyu raszabni a jatekosokra a jatekot. Marmint kidolgozni, playbookozni, stb...

Azt szerintem haley is tudja, hogy kinek mi az erossege, megha a jatek hivasai neha furak is. Az teljesen mas, mert akkor eppen az ellenfel defjevel meccsel, adott felallassal, adott idoben es adott feladattal. Azt mindet osszeegyeztetni kicsit masabb mint csak jatekot irni az erossegeinkre. Mert megfelelo idoben, megfelelo jatekot kell behivni es azt megfeleloen veghezvinni. Es ez nehez, nem tudva mikor hogy all fel a def... Ezert is nezik mindig, mikor ki hol hogy vedekezett adott felallaskor, hogy ehhez alkalmazkodva hivjak at a kovetkezo hasonlo felallasu playt. Stb. Na ez mar nem egyszeru...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Haleyvel más volt a helyzet: egyértelmű felső vezetői elvárás volt, hogy BB védve legyen, olyan szisztéma, amiben hamarabb tud szabadulni a zsugától. Más kérdés, hogy ezt BB nem is akarta megszokni, és durcás kisgyereket játszott, aztán úgy tűnt nem is képes rá.
kishaszi
Anno, amikor kezdődött a bimbózó kapcsolatuk, ha jól emlékszem, szintén volt BB és Haley között feszkó.

BB szerintem okosabb és önérzetesebb, mint sem hogy csak végrehajtó QB legyen Haley rendszerében, szeretne maga döntést hozni a pályán, szeretne játszani, és ez egy darabig működik is.
De vagy a gameplan, vagy a játék ritmusa megkövetelné, hogy az OC és a QB együtt dolgozzon.

Elmúlt 2-3 évben mint ha ez megoldódni látszódott volna, főleg, hogy a keret (OL) is adott volt hozzá, de mostanra lehet elfogyott a nagy barátság.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Haleyvel más volt a helyzet: egyértelmű felső vezetői elvárás volt, hogy BB védve legyen, olyan szisztéma, amiben hamarabb tud szabadulni a zsugától. Más kérdés, hogy ezt BB nem is akarta megszokni, és durcás kisgyereket játszott, aztán úgy tűnt nem is képes rá.
kishaszi
Mert az Off erőssége a BigBen majd megoldja volt. Ő meg nem erre épített. Ekézte is mindenki
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Haleyvel más volt a helyzet: egyértelmű felső vezetői elvárás volt, hogy BB védve legyen, olyan szisztéma, amiben hamarabb tud szabadulni a zsugától. Más kérdés, hogy ezt BB nem is akarta megszokni, és durcás kisgyereket játszott, aztán úgy tűnt nem is képes rá.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Az első edzőváltás biztos: Richard Mann visszavonult, szóval kereshetünk WR-coachot. Remélem őt meg is interjúvolhatom Dél-Koreában 😉
- Ben nem akar nagy változásokat a coaching staffban. Elmondása szerint Haleyvel négyszemközt beszéltek és mindketten büszkék a szezonban elért eredményeikre.
- Matakevichet és Fostert megműtik.
- Tomlin szokásától eltérően elég kitérő volt segédedzői, így koordinátorai jövőjéről is.

A többit leírtátok. Munchak nagy szívás lenne ha elvinné a Cards, ilyen kínos zakó után megértem, hogy egyesek földindulást akarnak, de Tomlint nem fogják kirúgni.
Soldados
Lehet hülyeség, de Ward mint wr coach?
Gergőke
Erre utaltam, hogy remélem, ő lesz. 😊 Egyben a phjongcshangi téli olimpia nagykövete. Ha sikerül elcsípnem, küldök róla fényképet! 😉 (Pedig nem szokásom sportolókkal fotózkodni, hiába lenne rá alkalmam)
Soldados
Sportolokkal, vagy nfl sztarokkal nem szoktal fotozkodni? : )
gabistar
Sportolókkal. Nekem ez munka, a fotózkodás pedig azt sugallja, mintha én is rajongó lennék, ami nem helyes egy újságíró-sportoló viszonyban.

Persze amikor magánemberként kint voltam Londonban a Steelers-meccsen, akkor Ramon Fosterrel is csináltunk képet (ugye Zoli? 😊 ), de vele sosem leszek sportoló-újságíró viszonyban, az belefért. Warddal pedig szimplán kivételt tennék. Minden nap nálam lesz a TT, hátha vmelyik nap elcsípem. 😊
Soldados
Az enyémet nem akarod vinni? Mondjuk Foster mellé :_) De van mezem is Ward 😀 Hátha
Ja ne felejtsd el meghívni a családi napra 😀 Szívesen látjuk, hátha Laci Bentől is kapna jó labdákat
polamalu
Na persze, hogy kiszorítson a WR-posztról, míg mit nem. :p Bár ki tudja, lehet kivinne TC-re. 😊

Amúgy ha össze tudjuk hozni és odaadod a TT-t, akkor megoldható. (A mezt felesleges odaadnod, az nem lesz mindig nálam.)
Soldados
Ha bedobom a portára a székházban? Mikor indulsz? Hét végén, míly meglepő, lesz hoki programom Pesten bőven akkor járok arra. Vagy ha úgy van, és ráérsz megcsörgetlek. Köszi
polamalu
Február 4-én, vasárnap indulok. Addig azért csak összehozzuk, hogy átvegyem 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
On his radio show, Ben Roethlisberger hinted he wants Todd Haley to remain the offensive coordinator in 2018.

Munchak 2. alkalommal volt a Cardinalsnál...tehát még mindig képben van a HC posztért...
Klaci79
Munchak nagy veszteseg lenne, amikor vegre osszerazta valaki a falunkat. A masodikrol nem nyilatkozom. Mert nem tudom mi a jobb. Az egyik reszrol a felek mar ismerik egymast, tudjak ki mit hogy mit akar es nincs benne kockazat.

A masik reszrol meg lehet nem artana kiprobalni mast, de ebben tul nagy a riziko, amikor meg ben itt van nekunk. Mert neki mar nincs 3 eve hogy beleszokjon egy rendszerbe. Szoval itt kb most az a kerdes, hogy melyik ujjamba akarok beleharapni.
gabistar
Munchakban egyet értünk. A másik.
Miért kellene beleszokni? Ha jön egy új OC és Ő a saját faszságát erőlteti ami nem a keret erősségeit domborítja akkor az nem kell. Olyan ember jöjjön aki képes a jelen keret jelen lehetőségeivel és tudásával a legjobbat kihozni. Ne kezdjen el új arculatot szabni. Nem új arculat kell, hanem olyan gondolkodás amely kihozza a 100%-t
polamalu
Haley-vel is így indult, hogy nem találja az öteleteket a keret fényében. Oszt lett SB bound keret, és lett belőle offense is. Nem annyira rossz.

Ward-ot imádnám WR edzőként, de ez a jó játékos jó edző dolog nem mindig ment nekünk. Lake, Porter pl. Montgomery is fiatal WR edző volt, annyira nem sikeresen. Faneca sem tudom, milyen faledző lenne. Bár Olsawsky-nál bejött, bár ő sem kiemelkedő. Mindesetre nem csak TC-n volt jelen, hanem egész szezonban. Sztem ez gyel. Meg kell próbálni, különben sosem tudjuk meg.

CB-t meg remélem, csak FA-ről hozunk ezentúl. A Drafton ez nekünk nem megy. Vagy a szemünk, vagy a játékos fejlesztésünk nem működik a poszton. Burns nem győzött meg. Jó képességű, fejben gyenge játékos. Sutton-ból még lehet valami, neki van valami a füle közt. Egyébként vissza is hordott a Jax ellen, ha jól láttam.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ward ezen a meccsen is ott volt a srácok között, nem?
Egy pillanatra, mintha Őt láttam volna Martavis-szal beszélni, talán pont a TD-je után?!

Nem vagyok gép közelben egy ideig, úgyhogy egyelőre nem tudom visszanézni.
laby
Én is úgy láttam. Meg is említettem a Dezsőben.
több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ward ezen a meccsen is ott volt a srácok között, nem?
Egy pillanatra, mintha Őt láttam volna Martavis-szal beszélni, talán pont a TD-je után?!

Nem vagyok gép közelben egy ideig, úgyhogy egyelőre nem tudom visszanézni.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
On his radio show, Ben Roethlisberger hinted he wants Todd Haley to remain the offensive coordinator in 2018.

Munchak 2. alkalommal volt a Cardinalsnál...tehát még mindig képben van a HC posztért...
Klaci79
Munchak nagy veszteseg lenne, amikor vegre osszerazta valaki a falunkat. A masodikrol nem nyilatkozom. Mert nem tudom mi a jobb. Az egyik reszrol a felek mar ismerik egymast, tudjak ki mit hogy mit akar es nincs benne kockazat.

A masik reszrol meg lehet nem artana kiprobalni mast, de ebben tul nagy a riziko, amikor meg ben itt van nekunk. Mert neki mar nincs 3 eve hogy beleszokjon egy rendszerbe. Szoval itt kb most az a kerdes, hogy melyik ujjamba akarok beleharapni.
gabistar
Munchakban egyet értünk. A másik.
Miért kellene beleszokni? Ha jön egy új OC és Ő a saját faszságát erőlteti ami nem a keret erősségeit domborítja akkor az nem kell. Olyan ember jöjjön aki képes a jelen keret jelen lehetőségeivel és tudásával a legjobbat kihozni. Ne kezdjen el új arculatot szabni. Nem új arculat kell, hanem olyan gondolkodás amely kihozza a 100%-t
polamalu
Ez milyen jól sikerült atlantában is... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ha ezek után nem kapnak kedvet a többiek, hogy élőben lássák ezt a remek összecsapást, pünkösd szombaton 😉
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 318
Nem akarok gonoszkodni, de igazán kérhetnél néhány tanácsot Wardtól...legutóbb elég biztos TD-t engedtél el 😀
Ha JuJunak tud mit mondani erről, akkor talán neked is:
 pbs.twimg.com/media/DTukbngV4AAXnKj.jpg:large
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
- Az első edzőváltás biztos: Richard Mann visszavonult, szóval kereshetünk WR-coachot. Remélem őt meg is interjúvolhatom Dél-Koreában 😉
- Ben nem akar nagy változásokat a coaching staffban. Elmondása szerint Haleyvel négyszemközt beszéltek és mindketten büszkék a szezonban elért eredményeikre.
- Matakevichet és Fostert megműtik.
- Tomlin szokásától eltérően elég kitérő volt segédedzői, így koordinátorai jövőjéről is.

A többit leírtátok. Munchak nagy szívás lenne ha elvinné a Cards, ilyen kínos zakó után megértem, hogy egyesek földindulást akarnak, de Tomlint nem fogják kirúgni.
Soldados
Lehet hülyeség, de Ward mint wr coach?
Gergőke
Erre utaltam, hogy remélem, ő lesz. 😊 Egyben a phjongcshangi téli olimpia nagykövete. Ha sikerül elcsípnem, küldök róla fényképet! 😉 (Pedig nem szokásom sportolókkal fotózkodni, hiába lenne rá alkalmam)
Soldados
Sportolokkal, vagy nfl sztarokkal nem szoktal fotozkodni? : )
gabistar
Sportolókkal. Nekem ez munka, a fotózkodás pedig azt sugallja, mintha én is rajongó lennék, ami nem helyes egy újságíró-sportoló viszonyban.

Persze amikor magánemberként kint voltam Londonban a Steelers-meccsen, akkor Ramon Fosterrel is csináltunk képet (ugye Zoli? 😊 ), de vele sosem leszek sportoló-újságíró viszonyban, az belefért. Warddal pedig szimplán kivételt tennék. Minden nap nálam lesz a TT, hátha vmelyik nap elcsípem. 😊
Soldados
Az enyémet nem akarod vinni? Mondjuk Foster mellé :_) De van mezem is Ward 😀 Hátha
Ja ne felejtsd el meghívni a családi napra 😀 Szívesen látjuk, hátha Laci Bentől is kapna jó labdákat
polamalu
Na persze, hogy kiszorítson a WR-posztról, míg mit nem. :p Bár ki tudja, lehet kivinne TC-re. 😊

Amúgy ha össze tudjuk hozni és odaadod a TT-t, akkor megoldható. (A mezt felesleges odaadnod, az nem lesz mindig nálam.)
Soldados
Ha bedobom a portára a székházban? Mikor indulsz? Hét végén, míly meglepő, lesz hoki programom Pesten bőven akkor járok arra. Vagy ha úgy van, és ráérsz megcsörgetlek. Köszi
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Az első edzőváltás biztos: Richard Mann visszavonult, szóval kereshetünk WR-coachot. Remélem őt meg is interjúvolhatom Dél-Koreában 😉
- Ben nem akar nagy változásokat a coaching staffban. Elmondása szerint Haleyvel négyszemközt beszéltek és mindketten büszkék a szezonban elért eredményeikre.
- Matakevichet és Fostert megműtik.
- Tomlin szokásától eltérően elég kitérő volt segédedzői, így koordinátorai jövőjéről is.

A többit leírtátok. Munchak nagy szívás lenne ha elvinné a Cards, ilyen kínos zakó után megértem, hogy egyesek földindulást akarnak, de Tomlint nem fogják kirúgni.
Soldados
Lehet hülyeség, de Ward mint wr coach?
Gergőke
Erre utaltam, hogy remélem, ő lesz. 😊 Egyben a phjongcshangi téli olimpia nagykövete. Ha sikerül elcsípnem, küldök róla fényképet! 😉 (Pedig nem szokásom sportolókkal fotózkodni, hiába lenne rá alkalmam)
Soldados
Sportolokkal, vagy nfl sztarokkal nem szoktal fotozkodni? : )
gabistar
Sportolókkal. Nekem ez munka, a fotózkodás pedig azt sugallja, mintha én is rajongó lennék, ami nem helyes egy újságíró-sportoló viszonyban.

Persze amikor magánemberként kint voltam Londonban a Steelers-meccsen, akkor Ramon Fosterrel is csináltunk képet (ugye Zoli? 😊 ), de vele sosem leszek sportoló-újságíró viszonyban, az belefért. Warddal pedig szimplán kivételt tennék. Minden nap nálam lesz a TT, hátha vmelyik nap elcsípem. 😊
Soldados
Az enyémet nem akarod vinni? Mondjuk Foster mellé :_) De van mezem is Ward 😀 Hátha
Ja ne felejtsd el meghívni a családi napra 😀 Szívesen látjuk, hátha Laci Bentől is kapna jó labdákat
polamalu
Na persze, hogy kiszorítson a WR-posztról, míg mit nem. :p Bár ki tudja, lehet kivinne TC-re. 😊

Amúgy ha össze tudjuk hozni és odaadod a TT-t, akkor megoldható. (A mezt felesleges odaadnod, az nem lesz mindig nálam.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
- Az első edzőváltás biztos: Richard Mann visszavonult, szóval kereshetünk WR-coachot. Remélem őt meg is interjúvolhatom Dél-Koreában 😉
- Ben nem akar nagy változásokat a coaching staffban. Elmondása szerint Haleyvel négyszemközt beszéltek és mindketten büszkék a szezonban elért eredményeikre.
- Matakevichet és Fostert megműtik.
- Tomlin szokásától eltérően elég kitérő volt segédedzői, így koordinátorai jövőjéről is.

A többit leírtátok. Munchak nagy szívás lenne ha elvinné a Cards, ilyen kínos zakó után megértem, hogy egyesek földindulást akarnak, de Tomlint nem fogják kirúgni.
Soldados
Lehet hülyeség, de Ward mint wr coach?
Gergőke
Erre utaltam, hogy remélem, ő lesz. 😊 Egyben a phjongcshangi téli olimpia nagykövete. Ha sikerül elcsípnem, küldök róla fényképet! 😉 (Pedig nem szokásom sportolókkal fotózkodni, hiába lenne rá alkalmam)
Soldados
Sportolokkal, vagy nfl sztarokkal nem szoktal fotozkodni? : )
gabistar
Sportolókkal. Nekem ez munka, a fotózkodás pedig azt sugallja, mintha én is rajongó lennék, ami nem helyes egy újságíró-sportoló viszonyban.

Persze amikor magánemberként kint voltam Londonban a Steelers-meccsen, akkor Ramon Fosterrel is csináltunk képet (ugye Zoli? 😊 ), de vele sosem leszek sportoló-újságíró viszonyban, az belefért. Warddal pedig szimplán kivételt tennék. Minden nap nálam lesz a TT, hátha vmelyik nap elcsípem. 😊
Soldados
Az enyémet nem akarod vinni? Mondjuk Foster mellé :_) De van mezem is Ward 😀 Hátha
Ja ne felejtsd el meghívni a családi napra 😀 Szívesen látjuk, hátha Laci Bentől is kapna jó labdákat