Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Laci: a D vonzatát.csak megemlítettem, de a.lényeg az.volt, hogy O most.megmutathatja főleg BB h egy jó OC ki tudja használni azt a potenciált amj BB-JuJu-Bryant-McDonald => mert kimondva kimondatlanul, de ez az elvárás, ha megnézzük, hogy máshol futás nélkül is lehet fasza O-t.csinálni - csak kell egy elit QB + jó OC, séma, elkapók. Ebből a QB minőség megvan, elkapók megvannak, lesz egy OC, akivel BB-nek meg van a kohéziója - kell a.séma még.
kishaszi
Belegondolva az idei szezonba - ami a liga és a football jelenlegi trendjét mutatja - ilyen Offense-t nem tudok mondani.

Futás nélküli fasza O? A jelen és jövő a balanszolt Offense, sok playmakerrel, és kiszámíthatatlan playcallinggal.

Seahawks O is azért szenvedett és ragadt rendszeresen 10-15 ponton, mert nincs normális futójuk és runblokkjuk. Marshawn Lynch idején még egy közepes fal is elég volt nekik.
Fast Willie
Hogy mi a jövő azt nem tudom, de Breessel, Manninggel, Bradyvel, Rodgersszel lehetett érdemi futójáték nélkül is eredményes O-t csinálni. Ha Bell "marad", márpedig az kb. észvesztő nagy fizetéssel tenné, ..., ha nem, akkor Ben megmutathatná végre, hogy ő is tud ilyet.
kishaszi
Gyerekek. Idén sem volt messze Bell attól amit keresni szeretne. Ő évi 15 millát szeretne, mi pedig 12-őt ajánlottunk neki. Nem az idei évvel van és talán nem is a 2. évvel. A bibi az hogy a 3. és/vagy 4. évben mit adnál neki mostani fejjel és ebből mennyit garantálsz. Neki ez az "insurance" és ha "okos", akkor olyan csapatot keres, ahol ezt megkapja. Nálunk nem hiszem, legalábbis a garantáltat 3. évtől nagy összegben semmiképpen.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Landry Jones tuti nem lesz cutolva. Ez nem opció. Mitchellnél én inkább a paycut-os bepróbálkozásban hiszek, nem hinném, hogy úgy szeretnénk nekivágni a holtszezonnak, hogy nincs S-nk, nem jó nyílt lapokkal játszani sem az FA-piacon, sem a drafton. Alualu cutjában sem hiszek.

Wilcox, Sensi és McDonald cut az kb garantált. De Gay is könnyen beleeshet.

Amit amúgy ILB poszton meg lehetne próbálni, hogy Bowmant elhozni olcsóért. Sztem run stoppernek még mindig jó, és lehet adna discountot, elvégre Penn state-re járt és gyűrűt is akarhat, mert nincs neki. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Laci: a D vonzatát.csak megemlítettem, de a.lényeg az.volt, hogy O most.megmutathatja főleg BB h egy jó OC ki tudja használni azt a potenciált amj BB-JuJu-Bryant-McDonald => mert kimondva kimondatlanul, de ez az elvárás, ha megnézzük, hogy máshol futás nélkül is lehet fasza O-t.csinálni - csak kell egy elit QB + jó OC, séma, elkapók. Ebből a QB minőség megvan, elkapók megvannak, lesz egy OC, akivel BB-nek meg van a kohéziója - kell a.séma még.
kishaszi
Belegondolva az idei szezonba - ami a liga és a football jelenlegi trendjét mutatja - ilyen Offense-t nem tudok mondani.

Futás nélküli fasza O? A jelen és jövő a balanszolt Offense, sok playmakerrel, és kiszámíthatatlan playcallinggal.

Seahawks O is azért szenvedett és ragadt rendszeresen 10-15 ponton, mert nincs normális futójuk és runblokkjuk. Marshawn Lynch idején még egy közepes fal is elég volt nekik.
Fast Willie
Hogy mi a jövő azt nem tudom, de Breessel, Manninggel, Bradyvel, Rodgersszel lehetett érdemi futójáték nélkül is eredményes O-t csinálni. Ha Bell "marad", márpedig az kb. észvesztő nagy fizetéssel tenné, ..., ha nem, akkor Ben megmutathatná végre, hogy ő is tud ilyet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Coffos86 Pittsburgh Steelers Iowa Hawkeyes 20 — coffos.molnar@gmail.com
Jelenlegi keret a következő szezonra:

QB: Ben, Jones, Dobbs
HB: Conner
FB: -
TE: McDonald, Jesse, Grimble
WR: Brown, JuJu, Bryant, DHB
OL: Villanueva, Foster, Pouncey, DeCastro, Gilbert, Hawkins

DL: Heyward, Hargrave,Tuitt, Alualu, Walton
OLB: TJ, Dupree, Adams
ILB: Shazier, Vince, Matakevich, Fort
CB: Haden, Burns, Hilton, Gay, Sensabaugh, Sutton, Allen
S: Mitchell, Davis, Wilcox, Golden, Dangerfield

K: -
P: -
LS: Canaday

Az látszik, hogy támadó oldalon ugye egy minőségi HB hiányzik, és emellett természetesen OL, HB, WR, FB kiegészítők.
Védő oldalon hiányzik, Shazier kiesésével számolva, egy kezdő ILB. Emellett OLB kiegészítő.
Special team-be hiányzik kicker és punter.
Eddig ezek a tények és ezzel a kerettel vagyunk kb 1,5- 2 millióval a CAP felett.

Innentől kezdve csak fikció:
Sorban haladva természetesen Boswell-t vissza kell hozni, RFA így akár tenderrel is. Berry is megbízható punter, így őt is visszahoznám. Kettejük fizetése kb 3 millió lenne az évre max.

Nálam védelemből cut Gay és Sensabaugh, mert meg vagyunk létszámra és meg kell egyezni Haden- nel fizetéscsökkentésről és akkor minőségre is rendben lennénk (cutokkal 3,1 M spórolva).
Mitchell és Wilcox is cut, Mitchell szezonja nálam a teljes alabiről szólt, amikben eddig jó volt azok is elvesztek játékából így nem ér közel 9 milliót, Wilcox meg nem mutatott semmit így mehet ő is. Ezzel 9,5 milliót spórolnánk, vagyis nem, mert ezt egy kezdő kaliber FS-re költeném (sajna FA piaccal nem vagyok képbe, de ennyi pénzért már csak lehet minőséget hozni). Emellett 2-3. körben draftról is hoznék safety-t.
Ezek mellett a védelemből még Alualu cut-ja jöhet szóba, mert azzal további 3 milliót lehet spórolni amire még szükség lehet. Chickillo-t hoznám vissza, hogy OLB mélység legyen.
Nálam brutál védelmet erősítő draft lenne, 1. körben ILB, 2-3. körben S és ILB újra, és hátsó körökben DL és esetleg CB. (Főleg, ha Alualu cut).

Támadó oldalon első lépés cut Landry Jones és van 1, 9 millió,amiből egy tartalék QB FA-ről és Nix visszaigazolása megoldható. Mellette még McDonald cut-olható, amivel 4,3 millió megspórolható, bár utána őt valahogy vissza hoznám FA-ről. Az ő cut-ja és Haden szerződésmódosítása fedezné a draft-ot.
Na és Bell kérdése: szerintem 13-15 millió közti ajánlat reális a csapattól és inkább hajlok afelé hogy közelebb a 15-höz mint a 13-hoz (más szerintem többet is hajlandó lenne adni érte, itt az a kérdés csak a pénz a fontos számára vagy számit valamit, hogy esélye legyen gyűrűt is nyernie, mert ha második akkor van esélyünk megtartani első körben). Mert persze ehhez az kellene, hogy Ben lemondjon a fizetése egy részéről, Brown átstrukturálja a szerződését és még akkor is a DeCastro, Gilbert, Pouncey, Foster, Tuitt , Heyward névsorból valakinek de inkább valakiknek át kell alakítani a szerződését, hogy kivitelezhető legyen (nem lehetetlen, de igazán nagy munka és igazán sok összetevős).
Támadó oldalon még Rogers-t és Hubbard-ot lenne érdemes valahogy visszahozni, de rájuk szerintem egyáltalán nincs keret, ha Bell-ben gondolkozunk.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
. Szerintem jobban játnátok, ha Bell-t beáldoznátok.
fodi91
El fogjuk engedni. Remélhetőleg.
kishaszi
Inkabb nem kene az egyik legjobb, legsokoldalubb, akar wr kent is funkcionalo rbt elengednunk, aztan megint rizikozunk hogy ki hogy mit miert. Ben nek ha marad, nem mindegy, ki a futo. Szoval bell a 0 bol is kihoz 3-5 yardot altalaban. Persze most amikor kellett volna kevesbe. De egy ilyen futot meg kellene valahogy tartani. Mert ha megy big ben nem mindegy hogy az uj qb mellett ki a futo.

bell/conner paros avagy a meg mindig semmit nem bizonyitott conner/toussaint paros. Es akkor megint el kell loni egy draft cetlit. Es most a legfontosabb az kellne hogy legyen a drafton, hogy ben utodja meg kell hogy legyen az elkovetkezo ket drafton. Es iden lenne jobb, mert akkor padozhatna egy evig, vagy ameddig ben maradni bir akar. Aztan meg nem hirtelen melyviz. Es az oc vel is ossze lenne szokva. Lenne kitol ben tol mit tanulni ellesni stb.
gabistar
Menjen csak Bell. Töltögessünk belőle D-re, BB meg mutassa meg, hogy milyen fasza lgény, hogy pirospacsis OC-lesz a keze alatt Bell mínusz. Tessék-tssék itt a várva-várt nsgy lehetőség megmutatni, hogy Haley volt a rákfene.
kishaszi
En inkabb meghagynam a safety blanketet, aki magaban meccs eldonto. Mert ha jol fut bell. Kevesebb a nyomas ben passzain. Ha jol fut bell, megnyilik az esely a play action passzokra es egyeb huncutsagokra. Safety nek vagy valakinek figyelni kell bellre, es igy akkor a wr eknek is sokkal konnyebb. Es az az extra amit bell csinal altalban, meg akkor is amikor 0 y lenne a play de halad elore kb 3-4 et az meg mar szinte zsenialis es kulcs sok esetben. Ezek amikor masok jatszottak, tobbnyire hianyoztak. Futas ok megvolt, de ha connert elkaptak akkor -2 0 lett belole meg bell hasonlonal 3 4 yard. Ez a nem mindegy. Mert akkor altalaban 3. ra hosszu helyett 3. es rovidek jonnek. Es kisebb nyomas. Tag ra es fogadja el azt a penzt amit szanunk neki. Ugy is top penzt kap akkor.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
(ne gondoljuk, hogy egy több playes drive-ban az első play miértjét nem értjük az abból levont információ nem köszön vissza 2vel később) 1-2 playt simán behívnak -még itthon is- hogy teszteljék a Def reakcióját egy bizonyos útvonalra, blokkolási sémára, package-re, hogy aztán üljön a tuti a végén.Spy
Ha ezzel arra gondolsz, hogy behívnak playeket amikről tudják, hogy nem optimális, és csak azért hívják, hogy megnézzék, hogy mit reagál a defense, ilyen az NFL-ben nincs. Jól is néznénk ki. Ez a játék csúcsa, itt ilyen okból eldobni downokat olyan lenne, mintha az olimpiai középtávfutó kiállna egy körre a verseny alatt, hogy megnézze, hogy az ellenfelei hogyan helyezkednek 😀

A csapatok azért videóznak, arról szól a felkészülési hét, hogy mielőtt felmennek a pályára, pontosan tudják, hogy milyen felállásra, milyen personel-el, hogyan reagál az aktuális ellenfél. Olyan mélységig, hogy XY corner merre indul, ha a TE ballal kezd kilépni, vagy jobbal. És ha a QB szemét nézi, akkor mikor és mire szokott megugrani. Az más kérdés, hogy természetesen az ellen védelem is készül, és próbál kiszámíthatatlan lenni, próbálja elrejteni az árulkodó jeleket. De emiatt sem dobnak el downokat. Akkor jön a motion, a snap count és egyéb trükkök amivel próbálják kiugrasztani a nyulat a bokorból.
peterk2005
Ha elindul a játék, az egy potenciális TD minden esetben. Azért mert tesztelsz, nem kell eldobnod semmit (najó a labdát néha) Ha előkészítesz, az még önmagában nem feltétlenül jelent sikertelen playt. Kiállni nem kell, de lassítani, gyorsítani lehet, hogy felmérd az ellenfeled. A start és a hajrá közé sokminden belefér.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
(ne gondoljuk, hogy egy több playes drive-ban az első play miértjét nem értjük az abból levont információ nem köszön vissza 2vel később) 1-2 playt simán behívnak -még itthon is- hogy teszteljék a Def reakcióját egy bizonyos útvonalra, blokkolási sémára, package-re, hogy aztán üljön a tuti a végén.Spy
Ha ezzel arra gondolsz, hogy behívnak playeket amikről tudják, hogy nem optimális, és csak azért hívják, hogy megnézzék, hogy mit reagál a defense, ilyen az NFL-ben nincs. Jól is néznénk ki. Ez a játék csúcsa, itt ilyen okból eldobni downokat olyan lenne, mintha az olimpiai középtávfutó kiállna egy körre a verseny alatt, hogy megnézze, hogy az ellenfelei hogyan helyezkednek 😀

A csapatok azért videóznak, arról szól a felkészülési hét, hogy mielőtt felmennek a pályára, pontosan tudják, hogy milyen felállásra, milyen personel-el, hogyan reagál az aktuális ellenfél. Olyan mélységig, hogy XY corner merre indul, ha a TE ballal kezd kilépni, vagy jobbal. És ha a QB szemét nézi, akkor mikor és mire szokott megugrani. Az más kérdés, hogy természetesen az ellen védelem is készül, és próbál kiszámíthatatlan lenni, próbálja elrejteni az árulkodó jeleket. De emiatt sem dobnak el downokat. Akkor jön a motion, a snap count és egyéb trükkök amivel próbálják kiugrasztani a nyulat a bokorból.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A HC megítélése is olyan mint az OC-DC-é. Van egy objektív oldala, amit a csapat gondol. Itt nyilván a csapat érdeke számít. Ezért ment Haley a relative jó szezon ellenére, és ezért marad Tomlin. A másik nézőpont a szurkolóé, ez már szubjektív. Haley-t lehetett ekézni, amiért jött, megcsinálta. Tahó volt, -úgy néz ki- az is maradt, ment mert a csapat érdeke ezt kívánta. Nem csak a playcall-ban van szerepe egy OC-nak, hanem a a playek felrajzolásában, a personnel-ben, Drive-ok összevasalásában stb. (ne gondoljuk, hogy egy több playes drive-ban az első play miértjét nem értjük az abból levont információ nem köszön vissza 2vel később) 1-2 playt simán behívnak -még itthon is- hogy teszteljék a Def reakcióját egy bizonyos útvonalra, blokkolási sémára, package-re, hogy aztán üljön a tuti a végén. Ez rengeteg backoffice meló, mi meg látjuk ebből a hívott playt-ez alapján ekézünk. Kiderül, most új dolgokkal hogy megy. Tomlin más kérdés. Az eredményei miatt ő szent tehén, egészen pontosan nincs jobb elérhető-max szubjektíve jobb. Ettől még lehet szeretni, mert pacsizik, ünnepel, formát időzít, jó csapatot épít, felfelé ível a szezon, letol játékosokat stb. De lehet nem szeretni is, mert bronxi bagázst csinál az öltözőből, mert arrogáns és néha a csapatai is azok, mert "eldob" meccseket gyenge csapatok ellen, "utazik a meccsek bizonyos" szakaszaiban. Én nem kedvelem, sosem kedveltem tőlem távol áll az attitűd, amit képvisel. De a csapatnak nem feltétlenül az identitás a legfontosabb (family+blue collar stb.) hanem az üzlet és az eredményesség.Ebben pedig tényleg nehéz jobbat találni, szóval marad mindaddig, amíg a csapat érdeke ezt kívánja. Szeretnék azért tévedeni ebben és látni, hogy összehoz mégis egy SB-t.
Spy
Jó, csak az a play nálunk általában 3rd vagy 4th down volt😊
Fast Willie
egy drive-ban azért néha akad 15-20play is...
Spy
Arra írtam - és ezt utáltam benne egyébként a legjobban - hogy Haley rendszeresen kulcsszituációkban akart az ellenfélnek meglepetést okozni, vagy tesztjátékot hívni. A híres 3th and long screenek, bubble screenek, jet sweepek és 1 yardnál a 40 yardos passzok
Fast Willie
Mi ilyen kis ravaszak voltunk... Ha azt hiszed átvertél valakit, akkor téged átvertek-klasszikus eset.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Laci: a D vonzatát.csak megemlítettem, de a.lényeg az.volt, hogy O most.megmutathatja főleg BB h egy jó OC ki tudja használni azt a potenciált amj BB-JuJu-Bryant-McDonald => mert kimondva kimondatlanul, de ez az elvárás, ha megnézzük, hogy máshol futás nélkül is lehet fasza O-t.csinálni - csak kell egy elit QB + jó OC, séma, elkapók. Ebből a QB minőség megvan, elkapók megvannak, lesz egy OC, akivel BB-nek meg van a kohéziója - kell a.séma még.
kishaszi
Belegondolva az idei szezonba - ami a liga és a football jelenlegi trendjét mutatja - ilyen Offense-t nem tudok mondani.

Futás nélküli fasza O? A jelen és jövő a balanszolt Offense, sok playmakerrel, és kiszámíthatatlan playcallinggal.

Seahawks O is azért szenvedett és ragadt rendszeresen 10-15 ponton, mert nincs normális futójuk és runblokkjuk. Marshawn Lynch idején még egy közepes fal is elég volt nekik.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Az nagyon nagy dolog ugyanis, hogy egy HC állást valaki visszautasítson, én nem nagyon hiszem, hogy erre van példa az NFL-ben. (pláne ha valaki assisztant coach)


Klemó
Gary Kubiaknál volt olyan mikor eljött Houstonból h ő már csak OC-ként szeretne munkát vállalni, a HC meló túl stresszes, nem bírja az egészsége.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Mikor sikerült utoljára ilyet?
Klaci79
TJ Watt? A neve mond valamit? 😀 Azért Ő az első évében erősítés volt a védelemben.
Bell ha meg tudjuk tartani, normális áron és nem eladva a lelkünket az ördögnek (feláldozva a jövőt teljesen) akkor maradjon. Amennyiben nem nyitott a megegyezésre akkor nincs miről beszélni, amit lehet ki kell hozni, trade, vagy bármi más árán. Imádnám nézni nálunk továbbra is, de azért mindennek van határa.
polamalu
Vajon véletlen a megfogalmazás?
Watt még messze van az igazi erősítéstől, de ő legalább jó úton jár. Lehet, hogy nem is használtuk őt megfelelően, de remélem folyamatosan fejlődni tud majd és nem ragad meg Dupree szintjén.
Klaci79
Sztem Watt simán tudna Def vezér lenni akár középen is. RB-k TE-k nem jelentenének neki gondot, és a hosszú kezei miatt a blokkokról is jobban le tudna jönni. Ez Sacinak sem volt erőssége. Tudom, posztok közti értékkülönbség pazallás stb. De neki az esze és motorja is megvan hozzá. Bár kicsit magas. Tudom. Csak mégis.
Bell nem az a szófukar típus, ha neki baja van vmivel, sztem azt Kínában is tudják. Vagy kiadott volna egy single-t róla. Szerintem megy, vagy ül. Ennyi pénzt nem lehet elkölteni egy non-QB játékosra az ő előéletével. De ha mégis marad akkor Haden megy. Kettőre nem lesz pénz. És Haden egyszer már engedett.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
A HC megítélése is olyan mint az OC-DC-é. Van egy objektív oldala, amit a csapat gondol. Itt nyilván a csapat érdeke számít. Ezért ment Haley a relative jó szezon ellenére, és ezért marad Tomlin. A másik nézőpont a szurkolóé, ez már szubjektív. Haley-t lehetett ekézni, amiért jött, megcsinálta. Tahó volt, -úgy néz ki- az is maradt, ment mert a csapat érdeke ezt kívánta. Nem csak a playcall-ban van szerepe egy OC-nak, hanem a a playek felrajzolásában, a personnel-ben, Drive-ok összevasalásában stb. (ne gondoljuk, hogy egy több playes drive-ban az első play miértjét nem értjük az abból levont információ nem köszön vissza 2vel később) 1-2 playt simán behívnak -még itthon is- hogy teszteljék a Def reakcióját egy bizonyos útvonalra, blokkolási sémára, package-re, hogy aztán üljön a tuti a végén. Ez rengeteg backoffice meló, mi meg látjuk ebből a hívott playt-ez alapján ekézünk. Kiderül, most új dolgokkal hogy megy. Tomlin más kérdés. Az eredményei miatt ő szent tehén, egészen pontosan nincs jobb elérhető-max szubjektíve jobb. Ettől még lehet szeretni, mert pacsizik, ünnepel, formát időzít, jó csapatot épít, felfelé ível a szezon, letol játékosokat stb. De lehet nem szeretni is, mert bronxi bagázst csinál az öltözőből, mert arrogáns és néha a csapatai is azok, mert "eldob" meccseket gyenge csapatok ellen, "utazik a meccsek bizonyos" szakaszaiban. Én nem kedvelem, sosem kedveltem tőlem távol áll az attitűd, amit képvisel. De a csapatnak nem feltétlenül az identitás a legfontosabb (family+blue collar stb.) hanem az üzlet és az eredményesség.Ebben pedig tényleg nehéz jobbat találni, szóval marad mindaddig, amíg a csapat érdeke ezt kívánja. Szeretnék azért tévedeni ebben és látni, hogy összehoz mégis egy SB-t.
Spy
Jó, csak az a play nálunk általában 3rd vagy 4th down volt😊
Fast Willie
egy drive-ban azért néha akad 15-20play is...
Spy
Arra írtam - és ezt utáltam benne egyébként a legjobban - hogy Haley rendszeresen kulcsszituációkban akart az ellenfélnek meglepetést okozni, vagy tesztjátékot hívni. A híres 3th and long screenek, bubble screenek, jet sweepek és 1 yardnál a 40 yardos passzok
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Mikor sikerült utoljára ilyet?
Klaci79
TJ Watt? A neve mond valamit? 😀 Azért Ő az első évében erősítés volt a védelemben.
Bell ha meg tudjuk tartani, normális áron és nem eladva a lelkünket az ördögnek (feláldozva a jövőt teljesen) akkor maradjon. Amennyiben nem nyitott a megegyezésre akkor nincs miről beszélni, amit lehet ki kell hozni, trade, vagy bármi más árán. Imádnám nézni nálunk továbbra is, de azért mindennek van határa.
polamalu
Vajon véletlen a megfogalmazás?
Watt még messze van az igazi erősítéstől, de ő legalább jó úton jár. Lehet, hogy nem is használtuk őt megfelelően, de remélem folyamatosan fejlődni tud majd és nem ragad meg Dupree szintjén.
Klaci79
Watt már többet mutatott, mint Dupree eddig. Utóbbi eddig bust, ezt sajnos ki kell mondanunk. Nem sokban különbözik nekem JJ-től. Watt igenis komoly erősítés lett már most a védelemben. Komplex játékos és így a pálya minden részén használjuk. Nagyon remélem, hogy jövőre nem jön a rookie wall, mint Davisnél.

Előre egyeztetett történetek zajlanak azt gondolom. Nekem ebbe simán belefér, hogy Bell is marad, akár tag alatt is és játszik. Teljesen más nyilatkozat jön tőle, mint 1 hónapja. Nagyon gyanus tényleg, hogy Haley elküldésével nem csak Ben osszabbítását nyertük meg. Az nagyon nagy dolog ugyanis, hogy egy HC állást valaki visszautasítson, én nem nagyon hiszem, hogy erre van példa az NFL-ben. (pláne ha valaki assisztant coach)

Ha ez a Ben-Bell lateral játék már annak a "szabadabb" játéknak volt köszönhető, akkor nagyon, de nagyon várom már a következő szezont....😊
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Én a Jarvis Jones draft óta nem látok akkora játékos mellélövést.

Az érdemi körökben - 1-4. - minden prospect kb. értéken és a megfelelő posztra jött, luxust csak kb. Dri Archert húztuk 2014-ben, ami nagy faszság volt, de istenem, mindenki tévedhet. Többet láttunk bele - O weapon - mint ami lett, még Belichickkel is előfordult ilyen (Tavon Wilson, Ras-I Dowling, Bequette).

Emlékeim szerint még Kóccnak is örültünk jópáran.

Ráadásul hátsóbb körökből azért szépen kompenzáltunk, főleg a 2015-ös 5-7. körökben (James, Walton, Chickillo).

Golson pick legalább jó posztra volt, azt nem lehetett látni előre, hogy le fog dögleni rendszeresen.

Dupree billegős nálam, mert nem hozza az elvártat, de ráció az ő kiválasztásában is volt, mert akkor erőt, fizikalitást és kegyetlenséget kellett vinni az egységbe.

Szóval összességében - milyen meglepő - egy jól draftoló franchise vagyunk
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A HC megítélése is olyan mint az OC-DC-é. Van egy objektív oldala, amit a csapat gondol. Itt nyilván a csapat érdeke számít. Ezért ment Haley a relative jó szezon ellenére, és ezért marad Tomlin. A másik nézőpont a szurkolóé, ez már szubjektív. Haley-t lehetett ekézni, amiért jött, megcsinálta. Tahó volt, -úgy néz ki- az is maradt, ment mert a csapat érdeke ezt kívánta. Nem csak a playcall-ban van szerepe egy OC-nak, hanem a a playek felrajzolásában, a personnel-ben, Drive-ok összevasalásában stb. (ne gondoljuk, hogy egy több playes drive-ban az első play miértjét nem értjük az abból levont információ nem köszön vissza 2vel később) 1-2 playt simán behívnak -még itthon is- hogy teszteljék a Def reakcióját egy bizonyos útvonalra, blokkolási sémára, package-re, hogy aztán üljön a tuti a végén. Ez rengeteg backoffice meló, mi meg látjuk ebből a hívott playt-ez alapján ekézünk. Kiderül, most új dolgokkal hogy megy. Tomlin más kérdés. Az eredményei miatt ő szent tehén, egészen pontosan nincs jobb elérhető-max szubjektíve jobb. Ettől még lehet szeretni, mert pacsizik, ünnepel, formát időzít, jó csapatot épít, felfelé ível a szezon, letol játékosokat stb. De lehet nem szeretni is, mert bronxi bagázst csinál az öltözőből, mert arrogáns és néha a csapatai is azok, mert "eldob" meccseket gyenge csapatok ellen, "utazik a meccsek bizonyos" szakaszaiban. Én nem kedvelem, sosem kedveltem tőlem távol áll az attitűd, amit képvisel. De a csapatnak nem feltétlenül az identitás a legfontosabb (family+blue collar stb.) hanem az üzlet és az eredményesség.Ebben pedig tényleg nehéz jobbat találni, szóval marad mindaddig, amíg a csapat érdeke ezt kívánja. Szeretnék azért tévedeni ebben és látni, hogy összehoz mégis egy SB-t.
Spy
Jó, csak az a play nálunk általában 3rd vagy 4th down volt😊
Fast Willie
egy drive-ban azért néha akad 15-20play is...
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
A HC megítélése is olyan mint az OC-DC-é. Van egy objektív oldala, amit a csapat gondol. Itt nyilván a csapat érdeke számít. Ezért ment Haley a relative jó szezon ellenére, és ezért marad Tomlin. A másik nézőpont a szurkolóé, ez már szubjektív. Haley-t lehetett ekézni, amiért jött, megcsinálta. Tahó volt, -úgy néz ki- az is maradt, ment mert a csapat érdeke ezt kívánta. Nem csak a playcall-ban van szerepe egy OC-nak, hanem a a playek felrajzolásában, a personnel-ben, Drive-ok összevasalásában stb. (ne gondoljuk, hogy egy több playes drive-ban az első play miértjét nem értjük az abból levont információ nem köszön vissza 2vel később) 1-2 playt simán behívnak -még itthon is- hogy teszteljék a Def reakcióját egy bizonyos útvonalra, blokkolási sémára, package-re, hogy aztán üljön a tuti a végén. Ez rengeteg backoffice meló, mi meg látjuk ebből a hívott playt-ez alapján ekézünk. Kiderül, most új dolgokkal hogy megy. Tomlin más kérdés. Az eredményei miatt ő szent tehén, egészen pontosan nincs jobb elérhető-max szubjektíve jobb. Ettől még lehet szeretni, mert pacsizik, ünnepel, formát időzít, jó csapatot épít, felfelé ível a szezon, letol játékosokat stb. De lehet nem szeretni is, mert bronxi bagázst csinál az öltözőből, mert arrogáns és néha a csapatai is azok, mert "eldob" meccseket gyenge csapatok ellen, "utazik a meccsek bizonyos" szakaszaiban. Én nem kedvelem, sosem kedveltem tőlem távol áll az attitűd, amit képvisel. De a csapatnak nem feltétlenül az identitás a legfontosabb (family+blue collar stb.) hanem az üzlet és az eredményesség.Ebben pedig tényleg nehéz jobbat találni, szóval marad mindaddig, amíg a csapat érdeke ezt kívánja. Szeretnék azért tévedeni ebben és látni, hogy összehoz mégis egy SB-t.
Spy
Jó, csak az a play nálunk általában 3rd vagy 4th down volt😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Mikor sikerült utoljára ilyet?
Klaci79
TJ Watt? A neve mond valamit? 😀 Azért Ő az első évében erősítés volt a védelemben.
Bell ha meg tudjuk tartani, normális áron és nem eladva a lelkünket az ördögnek (feláldozva a jövőt teljesen) akkor maradjon. Amennyiben nem nyitott a megegyezésre akkor nincs miről beszélni, amit lehet ki kell hozni, trade, vagy bármi más árán. Imádnám nézni nálunk továbbra is, de azért mindennek van határa.
polamalu
Vajon véletlen a megfogalmazás?
Watt még messze van az igazi erősítéstől, de ő legalább jó úton jár. Lehet, hogy nem is használtuk őt megfelelően, de remélem folyamatosan fejlődni tud majd és nem ragad meg Dupree szintjén.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ezek szerint nem nagyon van olyan ember aki szerette Haley-t. Ezek alapjan sajnalom, hogy nem dobtuk ki korabban.
tenorx
A neje meg a kutyája talán. Mondjuk nem szeretni kell, hanem tisztelni, de az sem volt meg valószínűleg 😀
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezek szerint nem nagyon van olyan ember aki szerette Haley-t. Ezek alapjan sajnalom, hogy nem dobtuk ki korabban.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Muncs aszonygya a család miatt nem aktuell a HC poszt.
Eufemizmus.
Kb. úgy hat, mi t BA viszavonulok merelfáradtam...


kishaszi
Ezen én is jót mosolyogtam amúgy. 😊 Az első interjúnál nem tudta, hogy család miatt nem akar Arizonába menni? Csak akkor, amikor már Haleyt épp az ajtón lökték ki? 😊

Szóval kb biztos, hogy Munchak azért marad, mert Haley ment.
Soldados
Kb. Meg én Bellnél is érzek ilyet. Nagyon megosztó (tirpák paraszt) lehetett.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Muncs aszonygya a család miatt nem aktuell a HC poszt.
Eufemizmus.
Kb. úgy hat, mi t BA viszavonulok merelfáradtam...


kishaszi
Ezen én is jót mosolyogtam amúgy. 😊 Az első interjúnál nem tudta, hogy család miatt nem akar Arizonába menni? Csak akkor, amikor már Haleyt épp az ajtón lökték ki? 😊

Szóval kb biztos, hogy Munchak azért marad, mert Haley ment.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Feltéve, de nem megengedve, mi van akkor,HA Bellnek is volt konfliktusa Haleyvel? Miatta is hisztizett egy sort, max nem mondta ki. Így, hogy már nincs üstökör lehet jobban beáll a sorba? Sosem látunk igazán a színfalak mögé, csak amennyire engedik láttatni.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Aki azt hiszi, hogy Bell értéke egy darab 2. kör, az nem teljesen látja át ezt a ligát. Bellért most sokan sok mindent adnának. (Az 1+2 lehet túlzó, nehéz belőni, de 1+valami simán)

Franchise QB-t pedig senki nem trédel, akit trédelnek, az nem franchise QB, Bradford sem az. Ergó teljesen rossz összehasonlítási alap. Az legfeljebb vészmegoldás valamelyik csapatnak. (Bár ilyen vészmegoldásért és adtak már 1+4-et) Franchise QB-k az Brady, Brees, BB, Rodgers, Ryan, Newton, Rivers, Wilson és talán még egy-kettő. Őket viszont nem trédelik.

A kérdés sokkal inkább az, hogy a Steelers ezt az utat akarja-e választani, vagy meg akarja tartani hosszú távon, vagy még 1 évet tagelve, vagy elengedi különösebb akadályozás nélkül. Utóbbit tartom a legkevésbé valószínűnek.
Soldados
Aki szerint 1+2-t ér, az egy “picit túloz”. Aki szerint nem ér 1 kört, az “nem érti a ligát”.

Logikus!


Ui: nem Bradfordról beszéltem.
Miles
Szerintem valahol mind neked, mind Soldinak igaza van Bell-lel kapcsolatban.

A Steelers nem az a franchise, aki nem a saját sorsát akarja irányítani: ez játékos és edzőkérdésre is áll.

Egy playmaker-t nem fognak ellenérték nélkül (persze com pick járhat, de na...) elengedni, illetve minden követ megmozgatnak, hogy egyezség legyen. Tavaly is elmentek sokáig, de nem volt létszükség a deal, mert még tagelhető volt és lett Bell. Főleg igazak a leírtak annak fényében, hogy Ben maradni fog még egy darabig.

Ergo a champ window még nyitva áll (fizikailag és mentálisan is visszaküzdötte magát Ben az elit szintre az évadban), azaz minőségi rostert kell fenntartani O oldalon, mert nekik kell nyerni, amire alkalmasak is.

Colbert-et meg tartom annyira jó GM-nek, hogy megoldja az anyagi kérdéseket. A kérdés az lesz, hogy beáldozunk-e valakit (vagy hajlandó lesz-e paycutra vki) azért, hogy egy O playmaker, mint Bell maradhasson.

A tavalyi FA-n sokat mozgolódtunk (Haden, Dönci, Wilcox, Alualu), talán minden eddiginél többet, ezért idén ezt nem várom, hogy veterán jöjjön - max a sajátjainkat visszahozzuk, ha belefér. Ebből eredően plusz kiadásunk nem nagyon lesz, a sajátjainkra elég figyelni.

Mindenképpen draftról kell viszont beletalálni kezdő szintű védelmi emberekbe (ILB és S, DL depth), ezért azt sem gondolnám, hogy 1. körös QB-t meg kellene próbálni.

Ennyire hátul már csak nagyon lutrit találsz, a tehetségek addigra kifogynak (nyilván hátsó körös tutiba, mint Wilson v. Prescott bele lehet - majdhogynem véletlenül - nyúlni), és az idén akár 4-5 QB (Rosen, Mayfield, J. Allen, Darnold, M. Rudolph) is kimehet az első húszban. Én megnézném, hogy Ben a következő szezonban visszaesik-e, de ha elfogy, akkor majdnem mindegy - lásd P. Manning - mert akkor jóval előbb húzhatunk és akkor QB-t kell lőni. "A jövő évi class úgyis mindig jobb, mint az aktuális" - tartja a mondás 😊

Vagy jobb lenne Lamar Jackson-t behúzni, és akkor egyszemélyben lesz QB-nk és Bellünk is ? 😊
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A HC megítélése is olyan mint az OC-DC-é. Van egy objektív oldala, amit a csapat gondol. Itt nyilván a csapat érdeke számít. Ezért ment Haley a relative jó szezon ellenére, és ezért marad Tomlin. A másik nézőpont a szurkolóé, ez már szubjektív. Haley-t lehetett ekézni, amiért jött, megcsinálta. Tahó volt, -úgy néz ki- az is maradt, ment mert a csapat érdeke ezt kívánta. Nem csak a playcall-ban van szerepe egy OC-nak, hanem a a playek felrajzolásában, a personnel-ben, Drive-ok összevasalásában stb. (ne gondoljuk, hogy egy több playes drive-ban az első play miértjét nem értjük az abból levont információ nem köszön vissza 2vel később) 1-2 playt simán behívnak -még itthon is- hogy teszteljék a Def reakcióját egy bizonyos útvonalra, blokkolási sémára, package-re, hogy aztán üljön a tuti a végén. Ez rengeteg backoffice meló, mi meg látjuk ebből a hívott playt-ez alapján ekézünk. Kiderül, most új dolgokkal hogy megy. Tomlin más kérdés. Az eredményei miatt ő szent tehén, egészen pontosan nincs jobb elérhető-max szubjektíve jobb. Ettől még lehet szeretni, mert pacsizik, ünnepel, formát időzít, jó csapatot épít, felfelé ível a szezon, letol játékosokat stb. De lehet nem szeretni is, mert bronxi bagázst csinál az öltözőből, mert arrogáns és néha a csapatai is azok, mert "eldob" meccseket gyenge csapatok ellen, "utazik a meccsek bizonyos" szakaszaiban. Én nem kedvelem, sosem kedveltem tőlem távol áll az attitűd, amit képvisel. De a csapatnak nem feltétlenül az identitás a legfontosabb (family+blue collar stb.) hanem az üzlet és az eredményesség.Ebben pedig tényleg nehéz jobbat találni, szóval marad mindaddig, amíg a csapat érdeke ezt kívánja. Szeretnék azért tévedeni ebben és látni, hogy összehoz mégis egy SB-t.
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
A két OC összevetésében/megítélésében is "előnyös" lenne Bell maradása, mert ha esetleg alulteljesít az O akár jobban is mint időnként Haley alatt, akkor instant kifogás lenne, hogy na jó de hát más az állomány és LigaTop futó nélkül nehezebb.
Ez nyilván nem érv a megtartására, de érdekes lenne kvázi ugyanazt az állományt látni más keze alatt.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/