Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
- Az első edzőváltás biztos: Richard Mann visszavonult, szóval kereshetünk WR-coachot. Remélem őt meg is interjúvolhatom Dél-Koreában 😉
- Ben nem akar nagy változásokat a coaching staffban. Elmondása szerint Haleyvel négyszemközt beszéltek és mindketten büszkék a szezonban elért eredményeikre.
- Matakevichet és Fostert megműtik.
- Tomlin szokásától eltérően elég kitérő volt segédedzői, így koordinátorai jövőjéről is.

A többit leírtátok. Munchak nagy szívás lenne ha elvinné a Cards, ilyen kínos zakó után megértem, hogy egyesek földindulást akarnak, de Tomlint nem fogják kirúgni.
Soldados
Lehet hülyeség, de Ward mint wr coach?
Gergőke
Erre utaltam, hogy remélem, ő lesz. 😊 Egyben a phjongcshangi téli olimpia nagykövete. Ha sikerül elcsípnem, küldök róla fényképet! 😉 (Pedig nem szokásom sportolókkal fotózkodni, hiába lenne rá alkalmam)
Soldados
Sportolokkal, vagy nfl sztarokkal nem szoktal fotozkodni? : )
gabistar
Sportolókkal. Nekem ez munka, a fotózkodás pedig azt sugallja, mintha én is rajongó lennék, ami nem helyes egy újságíró-sportoló viszonyban.

Persze amikor magánemberként kint voltam Londonban a Steelers-meccsen, akkor Ramon Fosterrel is csináltunk képet (ugye Zoli? 😊 ), de vele sosem leszek sportoló-újságíró viszonyban, az belefért. Warddal pedig szimplán kivételt tennék. Minden nap nálam lesz a TT, hátha vmelyik nap elcsípem. 😊
Soldados
Bizony 😀 Micsoda emlék. Már hányszor gondoltuk, hogy nemsokára nem is nálunk játszik. Én meg büszkén viszem azt a TT-t mindenhová magammal amit Ő írt alá
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Az első edzőváltás biztos: Richard Mann visszavonult, szóval kereshetünk WR-coachot. Remélem őt meg is interjúvolhatom Dél-Koreában 😉
- Ben nem akar nagy változásokat a coaching staffban. Elmondása szerint Haleyvel négyszemközt beszéltek és mindketten büszkék a szezonban elért eredményeikre.
- Matakevichet és Fostert megműtik.
- Tomlin szokásától eltérően elég kitérő volt segédedzői, így koordinátorai jövőjéről is.

A többit leírtátok. Munchak nagy szívás lenne ha elvinné a Cards, ilyen kínos zakó után megértem, hogy egyesek földindulást akarnak, de Tomlint nem fogják kirúgni.
Soldados
Lehet hülyeség, de Ward mint wr coach?
Gergőke
Erre utaltam, hogy remélem, ő lesz. 😊 Egyben a phjongcshangi téli olimpia nagykövete. Ha sikerül elcsípnem, küldök róla fényképet! 😉 (Pedig nem szokásom sportolókkal fotózkodni, hiába lenne rá alkalmam)
Soldados
Sportolokkal, vagy nfl sztarokkal nem szoktal fotozkodni? : )
gabistar
Sportolókkal. Nekem ez munka, a fotózkodás pedig azt sugallja, mintha én is rajongó lennék, ami nem helyes egy újságíró-sportoló viszonyban.

Persze amikor magánemberként kint voltam Londonban a Steelers-meccsen, akkor Ramon Fosterrel is csináltunk képet (ugye Zoli? 😊 ), de vele sosem leszek sportoló-újságíró viszonyban, az belefért. Warddal pedig szimplán kivételt tennék. Minden nap nálam lesz a TT, hátha vmelyik nap elcsípem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
On his radio show, Ben Roethlisberger hinted he wants Todd Haley to remain the offensive coordinator in 2018.

Munchak 2. alkalommal volt a Cardinalsnál...tehát még mindig képben van a HC posztért...
Klaci79
Munchak nagy veszteseg lenne, amikor vegre osszerazta valaki a falunkat. A masodikrol nem nyilatkozom. Mert nem tudom mi a jobb. Az egyik reszrol a felek mar ismerik egymast, tudjak ki mit hogy mit akar es nincs benne kockazat.

A masik reszrol meg lehet nem artana kiprobalni mast, de ebben tul nagy a riziko, amikor meg ben itt van nekunk. Mert neki mar nincs 3 eve hogy beleszokjon egy rendszerbe. Szoval itt kb most az a kerdes, hogy melyik ujjamba akarok beleharapni.
gabistar
Munchakban egyet értünk. A másik.
Miért kellene beleszokni? Ha jön egy új OC és Ő a saját faszságát erőlteti ami nem a keret erősségeit domborítja akkor az nem kell. Olyan ember jöjjön aki képes a jelen keret jelen lehetőségeivel és tudásával a legjobbat kihozni. Ne kezdjen el új arculatot szabni. Nem új arculat kell, hanem olyan gondolkodás amely kihozza a 100%-t
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
On his radio show, Ben Roethlisberger hinted he wants Todd Haley to remain the offensive coordinator in 2018.

Munchak 2. alkalommal volt a Cardinalsnál...tehát még mindig képben van a HC posztért...
Klaci79
Munchak nagy veszteseg lenne, amikor vegre osszerazta valaki a falunkat. A masodikrol nem nyilatkozom. Mert nem tudom mi a jobb. Az egyik reszrol a felek mar ismerik egymast, tudjak ki mit hogy mit akar es nincs benne kockazat.

A masik reszrol meg lehet nem artana kiprobalni mast, de ebben tul nagy a riziko, amikor meg ben itt van nekunk. Mert neki mar nincs 3 eve hogy beleszokjon egy rendszerbe. Szoval itt kb most az a kerdes, hogy melyik ujjamba akarok beleharapni.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem, ettől pont megcáfolódik az állítás.
De persze írhatod azt is, hogy "ismét vesztettünk, tehát jobbak vagyunk".
Oda teszed a "tehát" szót, ahova csak akarod. 😊

Engem az érdekelne, ha abból indulunk ki, hogy van egy állítás, miszerint van egy csapat, aminek fos az offense, lealázott a védelme, mégis nyer, kétszer, ellenállhatatlanul, idegenben a jobb csapat ellen,
akkor mi a valószínűbb, hogy
a) csoda történt,
b) az alapállítás téves?
Nálam legalább 95% a valószínűsége, hogy a b) megoldás a helyes.
Sobri Jóska
A másik oldalon (JAX) jöttél Vegas-szal. Pontosan azért, mert tudod, hogy ott nem hülyék ülnek. Dollármilliókról döntenek. A Steelers markáns, 7 pontos favorit volt. Szóval igen, meglepetés történt - méghozzá nagy. Viszont ettől szép a sport, ezért nézzük.

Továbbá kiemelheted azt, hogy "szarnak", "gyengének" titulálom a JAX O-t, de ettől még agyonverte a Steelers D-t tegnap. Ezt is leírtam. De attól, hogy agyonverte a Steelers D-t még nem lesz jó egység, mert 18 meccs nem hazudik. 😉 Ahogy a JAX D sem lesz rossz attól, hogy a Steelers O szétszivatta. Mert 18 meccs nem hazudik, kifejezetten jó a JAX D.
Soldados
Fun fact:
A gyenge Jaguars 417 pontot szerzett az alapszakaszban, ezzel az 5. legjobb volt az egész ligában
A megállíthatatlan, elit Steelers 406 pontot szerzett az alapszakaszban

A rájátszásban mondjuk csak 45-öt szerzett a Steelers ellen.

A Jaguars az alapszakaszban több pontot szerzett, kevesebbet kapott, mint a Steelers, a rájátszásban eddig ugyanannyit kapott, csak két meccsen, de az is igaz, hogy csak tízzel szerzett többet. Viszont a Steelerst a szezonban kétszer is magabiztosan legyőzték – a rájátszásban a Pittsburgh egy másodpercig sem vezetett, egálra is egy támadásig állt. Egyszer volt valós esélye visszajönni a meccsbe és egyenlíteni, amikor a speciális egység labdát szerzett.

Ez az évek óta lesajnált Jacksonville sem a 16 alapszakaszmeccs, sem a rájátszásmeccsek, és főleg nem az egymás elleni meccsek alapján nincs alárendelt viszonyban a Pittsburghgel szemben, és ez nem feltétlenül a Steelers hibája.

Jó, Bortles nem nevezhető jó irányítónak, az sem normális, hogy több futott yardja legyen, mint passzolt, és az alapszakaszban sem volt sok köze a sikerhez. De mindig jönnek azok a hangok, hogy csak egy erős futójáték és elit védelem kell, és akkor elég egy olyan irányító, aki nem rontja el, néha meg hozzárak egy-egy nagy játékot. Megjegyzem, Eli Manningnek is voltak érdekes megmozdulásai a karrierje során, de két gyűrűt csak nyert.

Én sem tartom jó irányítónak, Big Ben kategóriákkal jobb persze. Mondjuk azért megnézném, hogy milyen kifogásgenerátor lenne az esetében, ha nem lenne az 1. meccstől kezdve Antonio Brown, a szezon felétől JuJu és a végére Bryant is kiesne, Big Ben pedig futásokkal haladgatna, de hozná a győzelmet egy jó védelem ellen, és megcsinálná az összes fontos játékot idegenben egy favorit ellen.

A támadósor ettől függetlenül még áll a futójátékból is, ami nem gyenge szerintem. Szóval a 12–6-os mérleg, a több szerzett, kevesebb kapott pont, a két sima vereség után szerintem néhányan azt nehezményezik, hogy egy picit kevés a tisztelet a csapat irányában – az nem tisztelet, ha a saját csapatot fikázza az ember cserébe, sőt, pont az ellenkezőjét éri el, mert azt sugallja, hogy csak a gyengén teljesítő Steelers-védelem (alapszakaszban Steelers-támadósor) miatt nyert a másik. Pedig lehet az is, hogy szimplán ebben a szezonban egymás ellen jobb a Jaguars.

Én azt vártam, hogy nyertek egy közte tízzel, szerintem a csapat a keretét tekintve erősebb, mint a Jaguarsé. Ezt viszont kettőből egyszer sem tudta megmutatni, hiába játszott mindkétszer otthon a Steelers. Az első meccsen a védelemmel, a második meccsen a támadókkal nyertek. Illetve frászt, mindkét meccsen a csapattal. Szóval ehh
Wyatt
Bocsi elozo kerdesemet azt hittem sobrinak irom... : ) My bad.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Akkor mégegyszer, ha màr edzői stàb szóba került.

Vélemények arról, h Butler fölé kellene-e egy def quality controll coach? Caperst imádnám pl.

Valamit változtatni kell def- ben, mert megrekedtünk a run def- ben.

Btw nekem a passzvédekezésünk Hadennel már tetszik, a Pats ellen bemutattunk egy teljesen más, emberezős sémàt, ami csodamód működött mínusz Gronk, de ő anomália szinte mindenkinek. Pass def-ből egy ballhawk v all around S hiányzik, mint pl Harrison Smith.

Run D-ből a S és két ILB. Hargrave-ről döntenünk kéne, h tőle nyomást v 0 techet várunk, mert utóbbihoz nem zsìrdisznó, v hízlalni kell, cserébe lassul. NT-ILB-SS a runséma lényege, a többiek a krém.

Davis jó lehet utóbbira, ha feleleveníti az újonc évét. Egy elsőkörös LB-t és egy ötödik kör környéki NT-t bepróbàlnék. Az első létszükség, a másik hátha bejön alapon. CB is jönni fog, mert DB class egész mély lesz.
Fast Willie
Elso korben ha lecsuszik valaki, nem artana egy qb is. Bar tudom mit mondott ben, de mi van ha meggondolja magat. Vagy ha jovore vonul vissza. Avagy a harmadik verziot inkabb le sem irom, ha ... lenne kellene mar egy ertelmes backup qb aki at vehetne a szerepet kesobb. Hacsak nem sikerul ezt nekunk fa rol potolnunk. De azt nem surun szoktuk.

Mas igen fontos lenne tenyleg egy megint kezdo szintu saci 2.0 ilb. Ha haden marad, hilton marad, burns marad, gay marad, akkor cb kb jonak szamit hosszu ido utan, ugy hogy fa ztunk es csak egyszer huztunk koran cbt. Marmint aki bevalt. De gay utodja is kell majd. De senset mar ki is felejtettem. O sem volt rossz iden. Amikor jatszhatott. Ugyhogy oda johet kesei korben, ha kell.


Szoval qb-ilb lenne nekem kb az elso ketto pick. Qb elsonek. Es mivel most nem jutottunk tul messzire hatha tobb eselyunk van egy lecsuszott valakit kivalasztanunk. Vagy jot huzni qb posztra. Vagy feltradelni picit egy normalisert. A tobbi dolog meg ugy is alakul.

Bell taget kap e vagy megkapja a penzet? Ez is nagy kerdes lesz. Mert jo volt, de megsem nyomtuk le vele a kevesbe jo futas ellen vedekezo csapatot. Nem mintha bizonyitani kellene neki barmit is, de ez azert neki is kicsit helyre tehetne a fejet. Hogy hiaba volt az all around jo elkapo minden stb egesz evben kiveve elso negy meccset persze, nem lehet csak vele nyerni. De mivel tudja ha uj oc lesz es uj qb is ben moge, akkor kell nekik a safety blanket.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
- Az első edzőváltás biztos: Richard Mann visszavonult, szóval kereshetünk WR-coachot. Remélem őt meg is interjúvolhatom Dél-Koreában 😉
- Ben nem akar nagy változásokat a coaching staffban. Elmondása szerint Haleyvel négyszemközt beszéltek és mindketten büszkék a szezonban elért eredményeikre.
- Matakevichet és Fostert megműtik.
- Tomlin szokásától eltérően elég kitérő volt segédedzői, így koordinátorai jövőjéről is.

A többit leírtátok. Munchak nagy szívás lenne ha elvinné a Cards, ilyen kínos zakó után megértem, hogy egyesek földindulást akarnak, de Tomlint nem fogják kirúgni.
Soldados
Lehet hülyeség, de Ward mint wr coach?
Gergőke
Erre utaltam, hogy remélem, ő lesz. 😊 Egyben a phjongcshangi téli olimpia nagykövete. Ha sikerül elcsípnem, küldök róla fényképet! 😉 (Pedig nem szokásom sportolókkal fotózkodni, hiába lenne rá alkalmam)
Soldados
Sportolokkal, vagy nfl sztarokkal nem szoktal fotozkodni? : )
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Mike Hiltonnal is hosszabbítottunk 1 évet.
- Heyward megy a Pro Bowlra lemondások miatt.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Az első edzőváltás biztos: Richard Mann visszavonult, szóval kereshetünk WR-coachot. Remélem őt meg is interjúvolhatom Dél-Koreában 😉
- Ben nem akar nagy változásokat a coaching staffban. Elmondása szerint Haleyvel négyszemközt beszéltek és mindketten büszkék a szezonban elért eredményeikre.
- Matakevichet és Fostert megműtik.
- Tomlin szokásától eltérően elég kitérő volt segédedzői, így koordinátorai jövőjéről is.

A többit leírtátok. Munchak nagy szívás lenne ha elvinné a Cards, ilyen kínos zakó után megértem, hogy egyesek földindulást akarnak, de Tomlint nem fogják kirúgni.
Soldados
Lehet hülyeség, de Ward mint wr coach?
Gergőke
Erre utaltam, hogy remélem, ő lesz. 😊 Egyben a phjongcshangi téli olimpia nagykövete. Ha sikerül elcsípnem, küldök róla fényképet! 😉 (Pedig nem szokásom sportolókkal fotózkodni, hiába lenne rá alkalmam)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 732
Akkor mégegyszer, ha màr edzői stàb szóba került.

Vélemények arról, h Butler fölé kellene-e egy def quality controll coach? Caperst imádnám pl.

Valamit változtatni kell def- ben, mert megrekedtünk a run def- ben.

Btw nekem a passzvédekezésünk Hadennel már tetszik, a Pats ellen bemutattunk egy teljesen más, emberezős sémàt, ami csodamód működött mínusz Gronk, de ő anomália szinte mindenkinek. Pass def-ből egy ballhawk v all around S hiányzik, mint pl Harrison Smith.

Run D-ből a S és két ILB. Hargrave-ről döntenünk kéne, h tőle nyomást v 0 techet várunk, mert utóbbihoz nem zsìrdisznó, v hízlalni kell, cserébe lassul. NT-ILB-SS a runséma lényege, a többiek a krém.

Davis jó lehet utóbbira, ha feleleveníti az újonc évét. Egy elsőkörös LB-t és egy ötödik kör környéki NT-t bepróbàlnék. Az első létszükség, a másik hátha bejön alapon. CB is jönni fog, mert DB class egész mély lesz.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 732
Azért még egy dolog mindenképp hozzátartozik ehhez a 0-21-hez is. Lehet mondani, hogy az O döcögött az elején, de ez nem indok a 0-21-re. Ugyanis az még egy pengeéles O-tól sm várható el, hogy minden meccsen az első 3-4 drivejában 3 TD-t szerezzen. Jelen esetben ez 21-21-et jelentett volna. Rengeteg olyan van, hogy félidei elemzés után "jön meg az ihlet", vagy az ucsó negyedre, stb. in-game adjusment következtében. "Senki nem mondta" buta kifejezéssel, hogy a D engedje át az ellent, mint forró kést a vajon. Szóval inkább az a természetes, hogy a 60perc-D időtartam alatt sok tényezőtől függően alakul a meccs képe és az O eredményessége többnyire, de ha a D rendben van, akkor az minden bizonnyal nem 0-21-ről induló sztori, még ha akadozik is az O gépezet.
kishaszi

Igen, de 0-21-ig és még 7-28-nál sem volt jó a play selection, amiből rövid pálya is lett a Jax-nek. Szóval teljes együttes betli volt.

Másrészt hiàba ment a Jax D nagyon és dominált egy darabig, a 3. negyedre bedaráltuk őket. Ott kifulladtak, de a mi def- ünk nem tudott feltámadni és back2back teljes pályás driveokat engedett.

Ha egyenlìtettünk volna, szvsz megfordìtjuk, de már mindegy.

Egyébként senkinek nem esett le, h a szokásos dolog történt? Kikaptunk egy underdogtól. Old habits never die
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Wardról írták, hogy TC-ben ott volt, csak még nincs ugyebár tapasztalata. Az is igaz, hogy az is csak akkor lesz, ha kipróbálják, de.kérdés szerintem, hogy ez a megfelelő időpont erre?! Nem tudom, de én hajlanék rá...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 661 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
- Az első edzőváltás biztos: Richard Mann visszavonult, szóval kereshetünk WR-coachot. Remélem őt meg is interjúvolhatom Dél-Koreában 😉
- Ben nem akar nagy változásokat a coaching staffban. Elmondása szerint Haleyvel négyszemközt beszéltek és mindketten büszkék a szezonban elért eredményeikre.
- Matakevichet és Fostert megműtik.
- Tomlin szokásától eltérően elég kitérő volt segédedzői, így koordinátorai jövőjéről is.

A többit leírtátok. Munchak nagy szívás lenne ha elvinné a Cards, ilyen kínos zakó után megértem, hogy egyesek földindulást akarnak, de Tomlint nem fogják kirúgni.
Soldados
Lehet hülyeség, de Ward mint wr coach?

" class="embed">
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Az első edzőváltás biztos: Richard Mann visszavonult, szóval kereshetünk WR-coachot. Remélem őt meg is interjúvolhatom Dél-Koreában 😉
- Ben nem akar nagy változásokat a coaching staffban. Elmondása szerint Haleyvel négyszemközt beszéltek és mindketten büszkék a szezonban elért eredményeikre.
- Matakevichet és Fostert megműtik.
- Tomlin szokásától eltérően elég kitérő volt segédedzői, így koordinátorai jövőjéről is.

A többit leírtátok. Munchak nagy szívás lenne ha elvinné a Cards, ilyen kínos zakó után megértem, hogy egyesek földindulást akarnak, de Tomlint nem fogják kirúgni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Emelkedik a tét...

Pro Football Talk's Mike Florio reports a group of the Steelers' limited partners want coach Mike Tomlin fired.

Tomlin has never had a losing season in 11 years with the Steelers while winning at least 10 games eight times, but that record has not prevented his name from popping up in rumors the last couple years. To be fair to the rabble-rousers, the Steelers have not been to the Super Bowl since 2010 and have made the Championship Game just once over that run, arguably an underachievement given the talent on the roster. Still, it remains unlikely Tomlin is shown the door, but perhaps the discontent will lead to changes to his staff. For what it is worth, Tomlin did not throw his support behind OC Todd Haley when given the chance during his season-ending press conference.
AlterEgó
Time of McGinley family


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nem szeretném magamat ismételni a DL kapcsán, de az rendben van (persze nincs önmagában), hogy missmatch volt Fournette nekünk, de a 3. downoknál rendre passzok jöttek és akkor sem jött szinte semmilyen nyomás belülről.

Egyébként nem értem miért nem lehet helyén kezelni ezt a JAX O kérdést. A JAX oldalán is kérdés volt egész idényben az (és szerintem még most is), hogy hoznak-e irányítót a draftról. Én a JAX fórumon is olvastam ilyet. Ez nyilván azért van, mert maga a passzjáték gyenge, ami a QB-n múlik. Ez tény, ezen nem értem miért kell vitatkozni még akkor is, ha egy tökéletes gameplannel, tökéletes megvalósítással dolgoztak ellenünk és emellé egy terített betli steelers D párosult. Ez utóbbit itt még nem láttam cáfolni senki által. Ennek oka, hogy nem is lehet.......0 sack, 0 turnover, 0 nyomás, 0 futás elleni védekezés, sorozatos splash playek, 0 red zone védekezés és ráadásul egész meccsen.

A végére pedig. Simán elképzelhető az, hogy ha Brady nem vigyáz a labdára, hogy nehéz meccse lesz a Patriotsnak, de ettől még emberi számítás szerint annak a meccsnek a toronymagas esélyese a NE, ahogy ha nem is toronymagas, de esélyese volt a steelers a vasárnapi ütközetnek.
Klemó
A D nem jo, nincs mit szepiteni. Sokkal jobb mint tavaly, de meg most sem jo. A baj nem is ez, hanem a Jags semmi ujat nem mutatott es azert illett volna a futast megfogni. A DL egesz jo nevekbol all, de mint egyseg rosszabbul mukodik mint a nevek alapjan elvarhato es a tobbi csapatresz detto amikor meg egyutt kell mozogni akkor meg rosszabb. De 2 eve az fut ellenetek aki akar, csak altalaban hatranyban vannak ellenetek es ugy konnyebb jatszaniuk.

Mellesleg nalam BB biztos megkapna a lebaszasat, hiaba jatszott fenomenalisan. En a teljes konzervatizmust vartam a gameplantol kivitelezesen at mindenkitol, foleg BB-tol. Sokszor volt neki konnyebb, biztosabb opcio igaz nem a "B" banda tagjai voltak. A futasrol en mar nem irok, az tragikus volt a labda mindket oldalan.

A NE-tol en nem varom, hogy nem fognak vigyazni amig nem letszukseglet. Meglepodnek, ha ugy kapnanak ki, hogy taktikailag elbenazak, mint ti.
több mint 6 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Emelkedik a tét...

Pro Football Talk's Mike Florio reports a group of the Steelers' limited partners want coach Mike Tomlin fired.

Tomlin has never had a losing season in 11 years with the Steelers while winning at least 10 games eight times, but that record has not prevented his name from popping up in rumors the last couple years. To be fair to the rabble-rousers, the Steelers have not been to the Super Bowl since 2010 and have made the Championship Game just once over that run, arguably an underachievement given the talent on the roster. Still, it remains unlikely Tomlin is shown the door, but perhaps the discontent will lead to changes to his staff. For what it is worth, Tomlin did not throw his support behind OC Todd Haley when given the chance during his season-ending press conference.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Számomra a D kapcsán elég elkeserítő volt,hogy amikor Fornettit megállítottuk, még a tolongásban rendszeresen hozott a Jags O 3-5 y-t.
Mintha nem vettük volna komolyan őket vagy a sípszót vártuk volna vagy nem is tudom...
kittli
Egész évben sok problémát okozott, hogy nem tudjuk a szereléseket megcsinálni ott ahol a játékos megvan. Sajnos a sok misstackle még Shazier idejében is volt. Ott lehetett magyarázni a nagy sebességgel, itt most egyik-másik játékos gyengébb képessége ad magyarázatot.
több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Számomra a D kapcsán elég elkeserítő volt,hogy amikor Fornettit megállítottuk, még a tolongásban rendszeresen hozott a Jags O 3-5 y-t.
Mintha nem vettük volna komolyan őket vagy a sípszót vártuk volna vagy nem is tudom...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
On his radio show, Ben Roethlisberger hinted he wants Todd Haley to remain the offensive coordinator in 2018.

Munchak 2. alkalommal volt a Cardinalsnál...tehát még mindig képben van a HC posztért...
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Haley sorsa egyértelműen Ben kezében van. Nem tudjuk mi van a háttérben, de azt viszont láttuk, hogy mi van akkor, ha ő nagyon motivált. Hamarosan szerintem hallani fogjuk a konkrétumokat is, mert ha Haleynek nincs szerződése, akkor ő is el akar helyezkedni majd a piacon.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért még egy dolog mindenképp hozzátartozik ehhez a 0-21-hez is. Lehet mondani, hogy az O döcögött az elején, de ez nem indok a 0-21-re. Ugyanis az még egy pengeéles O-tól sm várható el, hogy minden meccsen az első 3-4 drivejában 3 TD-t szerezzen. Jelen esetben ez 21-21-et jelentett volna. Rengeteg olyan van, hogy félidei elemzés után "jön meg az ihlet", vagy az ucsó negyedre, stb. in-game adjusment következtében. "Senki nem mondta" buta kifejezéssel, hogy a D engedje át az ellent, mint forró kést a vajon. Szóval inkább az a természetes, hogy a 60perc-D időtartam alatt sok tényezőtől függően alakul a meccs képe és az O eredményessége többnyire, de ha a D rendben van, akkor az minden bizonnyal nem 0-21-ről induló sztori, még ha akadozik is az O gépezet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem sokan azt a Steelers-t tudták szeretni igazán, amelyik azt a focit játszotta amit az idén a Jags.
SB-t is ilyen stílusú csapattal tudtunk nyerni.
bcsarli
Lehet ezzel is, csak nehezebb. Kivéve, ha Belichicked van. (Persze a Saints-nek és a Packsnek is akkor jött össze, amikor normálisabb, sőt elég jó D-je volt az adott évben)

Elit O-val mindig nehezebb, mint elit D-vel, de a legszörnyebb, hogy most nem azon ment el, amin ilyenkor szokott, hogy egy nagyon jó D ellen egy átlagos vagy rosszabb napja volt az O-nak...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem sokan azt a Steelers-t tudták szeretni igazán, amelyik azt a focit játszotta amit az idén a Jags.
SB-t is ilyen stílusú csapattal tudtunk nyerni.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na, lehet örülni... Vagy mégsem?

The Pittsburgh Post-Gazette suggests there's a real possibility the Steelers move on from OC Todd Haley.

Haley does not have a contract for 2018, and his relationship with Ben Roethlisberger became increasingly fractured in 2017. One Steelers source told the Post-Gazette that one of the reasons Big Ben openly contemplated retirement was his failing rapport with Haley. The two "rarely talked along the sidelines," and "never huddled to discuss strategy" during games. Roethlisberger reportedly requested QBs coach Randy Fichtner to come down from the booth to create a game-day "buffer" between the quarterback and Pittsburgh's OC. Fichtner is reportedly a "strong candidate" to replace Haley if he isn't re-signed.
AlterEgó
Érdekes, hogy Haleyt nem küldték el amikor teljes homály volt, most hogy lehoz egy jó alapszakaszt és (O szempontból) kiemelkedő PO meccset, most lepattintják.

Másfelől nem bánom, mert ha ugyanez az állomány marad, és csak az OC változik, akkor a következő szezon egyértelműen meg fogja mutatni hogy TH valójában hozzátett a dologhoz, vagy ő volt a fék.

De ennél jobban érdekelne, hogy miután Butler "felkészülésén" elment egy PO, ahová jó formában levő, szinte komplett csapattal érkeztünk, ennek lesz-e valami következménye?
Jan
Na most aztan lehet ha elmegy mindenkinek a kovetkezo eddzot szidni. Nem haley T lesz. : ) ha megy. Bar azert van benne valami, de pont nem most kellene elkuldeni. Latjuk mi tortenik bennel pl ha sokaig tartaja egy jo csapat ellen a labdat mult meccsen, fumble. Vagy meddig tartott 2-3 ev az uj OC val osszeszoknia mire otthonosan erezte magat.

Ha most ezt megint felbolygatjuk, az utolso evet zavarjuk fel. Bar lehet jol is kisulhet, meg ha draftolunk qbt akkor azt akarjak, hogy a mar uj eddzovel razodjon ossze a rookie is. Ez jo erv. Meg azert is mert 21 ponttal ment az ellen es mi meg sehol sem voltunk. De ha elkuldik, az azert is lesz, amit az elmult osszes evben csinalt. Bar szerintem tavaly sem az o hibaja volt a NE elleni vedelmi csodunk, valamint a mostani vedelmi bedolesunk sem. De az biztos, hogy buktunk par pontot es lett sokkal szorosabb par meccs mert erdekeseket hivott. Pl most nem volt qb snake.

Es hat ha uj alapokat epitunk, lehet uj eddzovel akarjak az uj qbt. Mindenesetre erdekes lenne. Meg nem latunk bele mi van kozte es ben kozott teljesen, mikor es miert romolhatott meg a kapcsolat, de az erthetetlen hogy miert nem beszeltek. Egy talan ok a sok kozul pl amikor az mondta hogy fogd be a pofad Haley bennek, szerintem a fake spike os esetnel. Ami nem tul elonyos. Ha igy volt....Meg meg ki tudja. De ha tenyleg nem beszelnek, akkor nem csodalom hogy menne Haley. Hogy lehet ugy meccs kozben jol kommunikalni, vedoket elemezni, mit hogy kellene csinalni stb ha nem beszelnek? Mert szerintem sehogy es igy lehet bent is zavarja, hogy ot szamitasba sem veszi haley csak hivja a jatekot...

Mindenesetre jo merce lenne ha lesz persze, egy egeszseges bell brown ben juju bryant es ol fallal egy uj oc vel megnezni mit tud az off. Mit muvelnek.

Szerkesztette: gabor25