Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

San Francisco 49ers

59 feliratkozó

5 hónapja
Ers81 San Francisco 49ers 141
ESPN sources: Titans are working to finalize a deal to hire 49ers defensive coordinator Robert Saleh as their head coach. Saleh spent Monday in Tennessee with the Titans, and the two sides impressed each other enough to move forward together.
KeyG
Ez igazán "remek" hír, pláne annak tükrében hogy nem rég még azt nyilatkozta hogy velünk van még egy befejezetlen ügye..vagy azt már befejezte?🤪
5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 643
ESPN sources: Titans are working to finalize a deal to hire 49ers defensive coordinator Robert Saleh as their head coach. Saleh spent Monday in Tennessee with the Titans, and the two sides impressed each other enough to move forward together.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
5 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
Őszintén szólva nem értem a Purdy ekézést. Nyilván mindenki az új Mahoest keresi, de nem így megy. Van a ligában 3-5 igazán elit irányító, majd utána még 10 akivel lehet nyerni és muszáj vagy megfizetni. Purdy simán ott van a top 10 végi beszélgetésben, szerintem jobb játékos mint Hurts és mint láttuk vele lehet nyerni bajnokságot.
Sebii
Szerinted lehet Darnolddal bajnokságot nyerni?
labo7
majd kiderül 3 hét múlva, azzal a védelemmel lehet bajnokságot nyerni, és Darnold tök szépen handoffol
Josszi
Azért kérdeztem, mert erre sehogy se tud jól válaszolni.
Mert ha nem, akkor a saját csapatában se hisz, így nincs miről beszélgetni.
Ha viszont igen, akkor Shanahan is tudna vele bajnok lenni, legyen az Mac Jones vagy éppen Darnold, akit hétről hétre láthatott.
Itt pedig jön a kérdés, hogy nem lenne-e jobb Darnold teljesítménye 33-ért, mint Purdyé 53-ért. Azt a 20 millát el lehet költeni elkapóra vagy falra vagy bárhova.
Nekünk is minden nagy menetelés során volt baszó védelmünk meg futójáték. Purdy 53 milliójával és pocsék draftokkal viszont nehéz ezeket újra felépíteni.
Hurts meg hagyjuk már, mikor passzolgatnia kéne a győzelemért, mert a védelem 20+ pontot enged, beleszarik a nadrágjába. Ennél Purdy is jobb.
5 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
akkor megvan, hogy 27. helyen választunk az első körben.
fullos draft sorrend:
1st round: Denzel Boston
2nd: Mcneil-Warren
3rd: Emmett Johnson
4th: Jalon Kilgore
4th (comp): eltradelve jövő évire
4th (comp): Pat Coogan
5th (comp): Bryce Lance

ez nem rossz, igaz mind kör végi, de ha maradunk akkor is lesznek jó pickek. plusz idén a WR és DL draft elég mély.
petey
Rá kell menni Bostonra, nem 2-3-4. körös wr megoldások kellenek (ha Pierce elérhető akkor ő, de amúgy is marad a Coltsban).
Minek DL? Tavaly jött 3 a top100 pickből. Játszaniuk kell és megnézni mit tudnak. Ha Kocurek nem tud velük mit kezdeni 2 probléma merül fel. Kocurekben ennyi volt vagy ennyire szar az alapanyag. Utóbbi probléma pedig a Shanahan-Lynch duó felelőssége.
5 hónapja
Dagobert bácsi 333
Apropó kinek szurkoltok? Rams vagy Sea ?
Dagobert bácsi
annak, hogy egy kibaszott nagy meteor csapódjon a Lumen közepére.

szívesen.

😀
petey
Ez aranyköpések gyanús 😃
5 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Apropó kinek szurkoltok? Rams vagy Sea ?
Dagobert bácsi
annak, hogy egy kibaszott nagy meteor csapódjon a Lumen közepére.

szívesen.

😀

5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Apropó kinek szurkoltok? Rams vagy Sea ?
Dagobert bácsi
a Zebráknak, mivel már nincs Bobby Wagner sem Lockett sem Wilson, sem Lynch, akiket nagyon bírtam nézni (mikor nem minket szopattak persze éppen ) és Stafford meg szimpi így a rams felé billen a nyelve a "szurkolásomnak" de inkább semleges szemléló leszek úgy érzem

Szerkesztette: Josszi

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
5 hónapja
Dagobert bácsi 333
Apropó kinek szurkoltok? Rams vagy Sea ?
5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Őszintén szólva nem értem a Purdy ekézést. Nyilván mindenki az új Mahoest keresi, de nem így megy. Van a ligában 3-5 igazán elit irányító, majd utána még 10 akivel lehet nyerni és muszáj vagy megfizetni. Purdy simán ott van a top 10 végi beszélgetésben, szerintem jobb játékos mint Hurts és mint láttuk vele lehet nyerni bajnokságot.
Sebii
Szerinted lehet Darnolddal bajnokságot nyerni?
labo7
majd kiderül 3 hét múlva, azzal a védelemmel lehet bajnokságot nyerni, és Darnold tök szépen handoffol
Josszi
aztán nehogy majd egy Stafford kistaffirungozza és hipp-hopp ugyanabból a pubból nézi az SB-t ahonnan Purdy.
Csiriba
hát ha Stafford megtanul hátrafele futni gyorsan lehet ez is 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
5 hónapja
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 363 — settenke1976@gmail.com
Őszintén szólva nem értem a Purdy ekézést. Nyilván mindenki az új Mahoest keresi, de nem így megy. Van a ligában 3-5 igazán elit irányító, majd utána még 10 akivel lehet nyerni és muszáj vagy megfizetni. Purdy simán ott van a top 10 végi beszélgetésben, szerintem jobb játékos mint Hurts és mint láttuk vele lehet nyerni bajnokságot.
Sebii
Szerinted lehet Darnolddal bajnokságot nyerni?
labo7
majd kiderül 3 hét múlva, azzal a védelemmel lehet bajnokságot nyerni, és Darnold tök szépen handoffol
Josszi
aztán nehogy majd egy Stafford kistaffirungozza és hipp-hopp ugyanabból a pubból nézi az SB-t ahonnan Purdy.
5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Őszintén szólva nem értem a Purdy ekézést. Nyilván mindenki az új Mahoest keresi, de nem így megy. Van a ligában 3-5 igazán elit irányító, majd utána még 10 akivel lehet nyerni és muszáj vagy megfizetni. Purdy simán ott van a top 10 végi beszélgetésben, szerintem jobb játékos mint Hurts és mint láttuk vele lehet nyerni bajnokságot.
Sebii
Szerinted lehet Darnolddal bajnokságot nyerni?
labo7
majd kiderül 3 hét múlva, azzal a védelemmel lehet bajnokságot nyerni, és Darnold tök szépen handoffol

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
5 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
A Billsnek sem volt elegendo, amit hozott Mcdermott, pedig ott csak egyszer jott ossze negativ szezon, de Szent Shanahant nehogy bancsa valaki!
dankodavid
Szerintem Dávid miatt van a sok sérült, tuti csinált woodoo babákat Purdyből, Shanyből stb és szúrja őket nonstop..🤪
Ers81
szerintem dávidunk mást szúr 😏

5 hónapja
Ers81 San Francisco 49ers 141
A Billsnek sem volt elegendo, amit hozott Mcdermott, pedig ott csak egyszer jott ossze negativ szezon, de Szent Shanahant nehogy bancsa valaki!
dankodavid
Szerintem Dávid miatt van a sok sérült, tuti csinált woodoo babákat Purdyből, Shanyből stb és szúrja őket nonstop..🤪
5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
A Billsnek sem volt elegendo, amit hozott Mcdermott, pedig ott csak egyszer jott ossze negativ szezon, de Szent Shanahant nehogy bancsa valaki!
dankodavid
Az megvan hogy egy top2 QB van neki és SB közelében se volt?
5 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
A Billsnek sem volt elegendo, amit hozott Mcdermott, pedig ott csak egyszer jott ossze negativ szezon, de Szent Shanahant nehogy bancsa valaki!

Pulvis et umbra sumus.
5 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
Őszintén szólva nem értem a Purdy ekézést. Nyilván mindenki az új Mahoest keresi, de nem így megy. Van a ligában 3-5 igazán elit irányító, majd utána még 10 akivel lehet nyerni és muszáj vagy megfizetni. Purdy simán ott van a top 10 végi beszélgetésben, szerintem jobb játékos mint Hurts és mint láttuk vele lehet nyerni bajnokságot.
Sebii
Szerinted lehet Darnolddal bajnokságot nyerni?
5 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
akkor megvan, hogy 27. helyen választunk az első körben.
fullos draft sorrend:
1st round
2nd
3rd
4th
4th (comp)
4th (comp)
5th (comp)

ez nem rossz, igaz mind kör végi, de ha maradunk akkor is lesznek jó pickek. plusz idén a WR és DL draft elég mély.

5 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Őszintén szólva nem értem a Purdy ekézést. Nyilván mindenki az új Mahoest keresi, de nem így megy. Van a ligában 3-5 igazán elit irányító, majd utána még 10 akivel lehet nyerni és muszáj vagy megfizetni. Purdy simán ott van a top 10 végi beszélgetésben, szerintem jobb játékos mint Hurts és mint láttuk vele lehet nyerni bajnokságot.

Szerkesztette: Sebii
5 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Ja, Petey! És ki az a Florest? Csak hogy tudatlanságom fehér foltját satirozgasd!
Tapsi Hapsi
Vikings DC-je, nem tudom váltana-e hozzánk ugyanabba a pozícióba (meg amúgy őt is rebesgetik HC posztokra).
Szerintem az offseason legnagyobb erősítése lenne, ha Saleh-t meg tudnánk tartani valahogyan.
Platypus
nem láttam, hogy máshol szóba jött volna, a szerződése is lejárt épp. mindegy, csak érdekességképp. mondjuk nála 3-4 az alap D. de Scwartz is jó lenne 😊

5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
más: mivel Saleh top3 jelölt a Titansnál, FLorest mint DC? rámenjünk? én adnám.
petey
nem fogják Salehet választani, maradni fog nálunk, ha mégsem akkor meg Samurai Mike ráér 😀

Szerkesztette: Josszi

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
5 hónapja
Platypus San Francisco 49ers 379
A QB témakörre (konkrét idézés nélkül, de többek véleményére reflektálva):
Peteyvel értek egyet, szerintem Purdyben benne lehet a SB-win (Jimmynél ezt a bukott SB után már nem hittem el), szerintem egyik playoff vereségnél se lehet rá mutogatni, hogy ő elrontotta, csak miatta kaptunk ki (eagles ellen nem kellett volna megsérülni, de arról nem tehetett). Abban is van igazság, hogy sok az az 55 millió és valószínűleg nem ér ennyit (ahogy Dávid és Lambo írják), de sajnos a piac ilyen - ha Purdyben látni az esélyt, hogy elég lehet SBra, akkor az ennyi (igen, azt is értem, hogy ti nem látjátok ezt, én még reménykedek)., míg ha csak egy olyan kell, akivel elmegy a rendszer (MacJones, JimmyG) az valószínűleg kevesebb Persze, ha Allen/Mahomes/stb elérhető lenne, szó nélkül cserélnék én is, csakhát , ahogy Remontada megfogalmazta, ez nem túl gyakori. (bár lehet az új ravens HC-nak nem kell majd Lamar /vicc)

A szezonnal kapcsoaltban: szerintem ennek az évnek alapból úgy ment neki a csapat, hogy belekezdünk egy mini-rebuildbe. Deboo elengedése a halott pénz benyelésével, a cap előkészítésével (Aiyuk kivágásával közel 50misi lesz elérhető). Persze menet közben én is elhittem, hogy lehet itt csoda, de aztán szembe jött a seattle-i fal (a védőfal és a valóság fala is).

Szerintem a fő prioritások az offseasonre:
- Saleht meggyőzni, hogy maradjon (akár adjanak neki rekord DC fizetést is, bánom is én)
- Shanny végre találjon ki vmit Mike védelme ellen (mert mindegy milyen a D#, 6 szerzett pont sose lesz elég)

Szerkesztette: Platypus
5 hónapja
Platypus San Francisco 49ers 379
Ja, Petey! És ki az a Florest? Csak hogy tudatlanságom fehér foltját satirozgasd!
Tapsi Hapsi
Vikings DC-je, nem tudom váltana-e hozzánk ugyanabba a pozícióba (meg amúgy őt is rebesgetik HC posztokra).
Szerintem az offseason legnagyobb erősítése lenne, ha Saleh-t meg tudnánk tartani valahogyan.
5 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 968
Ja, Petey! És ki az a Florest? Csak hogy tudatlanságom fehér foltját satirozgasd!

5 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 968
más: mivel Saleh top3 jelölt a Titansnál, FLorest mint DC? rámenjünk? én adnám.
petey
Én nem adok semmit sem és senkit a kopasz maradjon! Uff! Én beszéltem!

Tudom, menjek a picsába! 😀

De, Én nem akarok cserét! Ha van kopasz van SB! Na persze egészséges játékosokkal!

5 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
más: mivel Saleh top3 jelölt a Titansnál, FLorest mint DC? rámenjünk? én adnám.

Szerkesztette: petey