Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

San Francisco 49ers

59 feliratkozó

5 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Sirianninak csak egy kívánsága váljon valóra amerikai focival kapcsolatban.
“Go win it all”

Nektek szurkolok, de boldog leszek a Seahawkssal is, tudom fura ez így leírva de nekem Meki miatt nálam jók.
KeyG
ne mentegetőzz, erre nincs mentség

5 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 644
Sirianninak csak egy kívánsága váljon valóra amerikai focival kapcsolatban.
“Go win it all”

Nektek szurkolok, de boldog leszek a Seahawkssal is, tudom fura ez így leírva de nekem Meki miatt nálam jók.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
5 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Én most már, azt mondom Irány az SB, lehetünk underdog, tegnap kis elégtételt kaptam a sasos döntő miatt...örülök hogy Seahawks legutóbb megmutatta mit tud, most rajtunk a sor.
Ers81
Na, na legyünk szerények! Mert van mire szerénynek lennünk.... 😀
Tapsi Hapsi
Érték én mindent, de ki az, aki a 2. helyért versenyez? Az sztem ne álljon rajt vonalhoz se...első hely vagy halál, úgy érzem a csapat küzd, nincs viszály...győzni akar!
Garoppá sincs már, néha meg kell elégedni a kevésbé rosszal is ha Dávid nézőpontjából nézem..🤪
Ers81
Én is azt mondom jó lenne, ha az idei rájátszásban tudnánk nyerni egy meccset hazai pályán is....
De először csak lépésről lépésre, most a 18. hét alapján azért a Hawks-nál az előny
Platypus
Nem is kicsit sajnos nem egyelőek a feltételek ti egy szedett bocsánat kukázott csapat vagytok (kórház, sérülések ) 80%20% az arány ,és most még TE sincs aki klasszis így nagyon nem nektek áll a zászló...
Dagobert bácsi
Megint nem nekünk áll a zászló, ez így tökéletes. Nincs a csapaton a nyomás, hogy elvárt a győzelem.
Ers81
na és ki adott esélyt a pelennori-síkságon, Minas Tirith falai alatt Gondor és Rohan seregeinek Mordor seregei és Szauron ellen?

Szerkesztette: petey

5 hónapja
Ers81 San Francisco 49ers 141
Én most már, azt mondom Irány az SB, lehetünk underdog, tegnap kis elégtételt kaptam a sasos döntő miatt...örülök hogy Seahawks legutóbb megmutatta mit tud, most rajtunk a sor.
Ers81
Na, na legyünk szerények! Mert van mire szerénynek lennünk.... 😀
Tapsi Hapsi
Érték én mindent, de ki az, aki a 2. helyért versenyez? Az sztem ne álljon rajt vonalhoz se...első hely vagy halál, úgy érzem a csapat küzd, nincs viszály...győzni akar!
Garoppá sincs már, néha meg kell elégedni a kevésbé rosszal is ha Dávid nézőpontjából nézem..🤪
Ers81
Én is azt mondom jó lenne, ha az idei rájátszásban tudnánk nyerni egy meccset hazai pályán is....
De először csak lépésről lépésre, most a 18. hét alapján azért a Hawks-nál az előny
Platypus
Nem is kicsit sajnos nem egyelőek a feltételek ti egy szedett bocsánat kukázott csapat vagytok (kórház, sérülések ) 80%20% az arány ,és most még TE sincs aki klasszis így nagyon nem nektek áll a zászló...
Dagobert bácsi
Megint nem nekünk áll a zászló, ez így tökéletes. Nincs a csapaton a nyomás, hogy elvárt a győzelem.
5 hónapja
Dagobert bácsi 333
Én most már, azt mondom Irány az SB, lehetünk underdog, tegnap kis elégtételt kaptam a sasos döntő miatt...örülök hogy Seahawks legutóbb megmutatta mit tud, most rajtunk a sor.
Ers81
Na, na legyünk szerények! Mert van mire szerénynek lennünk.... 😀
Tapsi Hapsi
Érték én mindent, de ki az, aki a 2. helyért versenyez? Az sztem ne álljon rajt vonalhoz se...első hely vagy halál, úgy érzem a csapat küzd, nincs viszály...győzni akar!
Garoppá sincs már, néha meg kell elégedni a kevésbé rosszal is ha Dávid nézőpontjából nézem..🤪
Ers81
Én is azt mondom jó lenne, ha az idei rájátszásban tudnánk nyerni egy meccset hazai pályán is....
De először csak lépésről lépésre, most a 18. hét alapján azért a Hawks-nál az előny
Platypus
Nem is kicsit sajnos nem egyelőek a feltételek ti egy szedett bocsánat kukázott csapat vagytok (kórház, sérülések ) 80%20% az arány ,és most még TE sincs aki klasszis így nagyon nem nektek áll a zászló...
5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 www.facebook.com/share/r/171NokPBvp/
Ers81
CMC szerint 15mp-ig repült a labda 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
5 hónapja
Platypus San Francisco 49ers 379
Én most már, azt mondom Irány az SB, lehetünk underdog, tegnap kis elégtételt kaptam a sasos döntő miatt...örülök hogy Seahawks legutóbb megmutatta mit tud, most rajtunk a sor.
Ers81
Na, na legyünk szerények! Mert van mire szerénynek lennünk.... 😀
Tapsi Hapsi
Érték én mindent, de ki az, aki a 2. helyért versenyez? Az sztem ne álljon rajt vonalhoz se...első hely vagy halál, úgy érzem a csapat küzd, nincs viszály...győzni akar!
Garoppá sincs már, néha meg kell elégedni a kevésbé rosszal is ha Dávid nézőpontjából nézem..🤪
Ers81
Én is azt mondom jó lenne, ha az idei rájátszásban tudnánk nyerni egy meccset hazai pályán is....
De először csak lépésről lépésre, most a 18. hét alapján azért a Hawks-nál az előny
5 hónapja
Ers81 San Francisco 49ers 141
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.71878-15/615084884_2090298095105608_5959017861121104239_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=d6hM15F27mcQ7kNvwFEiyc8&_nc_oc=AdoXah8UXuwmMpJZxkhsrrw7KcgDrhfIUkEUSKa1VWJeXztB3NF54O6yzSwzwnk3HVI&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=JrQNI0EpHgtzoiV4GH8rMw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-qxXuFjFD7JWl0SlFIJHIKyHJl0rzcY2d8FR0On39GmA&oe=6A39D222
625.632 Aufrufe · 27.280 Reaktionen | “If anybody can handle this it’s George Kittle” (via @nfloncbs) | NFL
“If anybody can handle this it’s George Kittle” (via @nfloncbs)
5 hónapja
Platypus San Francisco 49ers 379
azért CMC meg Juci vitte a hátán az offenset, azt a trükkös play Jenning -> Mcaffrey, anno az SB döntőn a KC ellen húzta meg ezt Shanyi, most megint (a legjobbkor)
Josszi
Meg van egy ikonikus, számomra ikonikus New Orleans meccs, 2019- ből. Ugyanez a játék , Garopollo-Sansders- Moster.... mekkora meccs volt! A végén Kittle ellen facemask, Gould FG és W! 😀 Örök darab!
Tapsi Hapsi
Az egy csodás meccs volt, Kittle ellen nem csak facemask volt, a hátán vitt 3 védőt 10 yardon át....
5 hónapja
Ers81 San Francisco 49ers 141
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.71878-15/613647130_1709949679983855_6618184363000059680_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=YWU1kgHZwrIQ7kNvwGoAOtB&_nc_oc=AdqYBL1fbMv6b0C45KJKnf31F4JWYt-dnOY6i-BvLABuexAPpHpvT212Bo8odPfVFyc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=KhdYC4ia51VlzfGGjigInQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-dATlPTgHciYvM8ELtdAz2AsSsLFt8YzoKc5axNUq2sw&oe=6A3B7C98
370.222 Aufrufe · 30.023 Reaktionen | Average experience as a 49er fan today 😭 | NFL on FOX
Average experience as a 49er fan today 😭
5 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
 www.facebook.com/share/r/1ARKTumjbt/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
mi volt ott? bálabontás? 😀
Josszi
a legcukibb Mac Jones aki a madafaka tesók közt vereti 😀

mint én a Baross utcában szombat este.

5 hónapja
Ers81 San Francisco 49ers 141
Én most már, azt mondom Irány az SB, lehetünk underdog, tegnap kis elégtételt kaptam a sasos döntő miatt...örülök hogy Seahawks legutóbb megmutatta mit tud, most rajtunk a sor.
Ers81
Na, na legyünk szerények! Mert van mire szerénynek lennünk.... 😀
Tapsi Hapsi
Érték én mindent, de ki az, aki a 2. helyért versenyez? Az sztem ne álljon rajt vonalhoz se...első hely vagy halál, úgy érzem a csapat küzd, nincs viszály...győzni akar!
Garoppá sincs már, néha meg kell elégedni a kevésbé rosszal is ha Dávid nézőpontjából nézem..🤪
5 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 968
Én most már, azt mondom Irány az SB, lehetünk underdog, tegnap kis elégtételt kaptam a sasos döntő miatt...örülök hogy Seahawks legutóbb megmutatta mit tud, most rajtunk a sor.
Ers81
Na, na legyünk szerények! Mert van mire szerénynek lennünk.... 😀

5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 www.facebook.com/share/r/1ARKTumjbt/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
mi volt ott? bálabontás? 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
5 hónapja
Ers81 San Francisco 49ers 141
Én most már, azt mondom Irány az SB, lehetünk underdog, tegnap kis elégtételt kaptam a sasos döntő miatt...örülök hogy Seahawks legutóbb megmutatta mit tud, most rajtunk a sor.
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.71878-15/614932979_881076664658604_3972834963232794203_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=UtkFU0dOyX8Q7kNvwHMoX7I&_nc_oc=AdqHSUBdxiYHjhDsxfXnbn47Wh2DdPi8yg6SfWexboIs0riwZsdrCnF5Qj16Dw3fhVM&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=_JCxYk6U51VWST2_lPnshA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9bkRITCkfissYYtPIKssA8l1PAX_5QH2W4TxA_pUqV6w&oe=6A3B8A8F
1,1 Mio. Aufrufe · 59.907 Reaktionen | Boombox walk out in Philly 🥶😤 | KNBR
Boombox walk out in Philly 🥶😤
5 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 968
azért CMC meg Juci vitte a hátán az offenset, azt a trükkös play Jenning -> Mcaffrey, anno az SB döntőn a KC ellen húzta meg ezt Shanyi, most megint (a legjobbkor)
Josszi
Meg van egy ikonikus, számomra ikonikus New Orleans meccs, 2019- ből. Ugyanez a játék , Garopollo-Sansders- Moster.... mekkora meccs volt! A végén Kittle ellen facemask, Gould FG és W! 😀 Örök darab!

5 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Szarhazi Nick Siriannit kicsapni mindig fun, es meg Purdy baromsagait is tulelte a csapat.



Kittle meg lejatszotta tippre utolso meccset😕
dankodavid
Miért "szarházi"? Miről maradtam le?
Helmut Zimmer
A Sirianni magyaros kiejtéssel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
5 hónapja
Niner Empire San Francisco 49ers 606
Nem hittem volna, hogy túljutunk az Eagles-en, még akkor is, ha ott is akadnak látványos gondok. Mégis megtörtént az alap linebackereink és elkapóink nélkül. Ez igazán szép munka volt! Az ellenfél meg elfelejtette, hogy csikó korában Jennings QB volt. 😀
Kittle kiesésére nem lehet mit mondani. Még őt is el kellett vesztenünk? 😭
5 hónapja
Steve Ribbed San Francisco 49ers 416
Én azt mondom kihoztuk a maximumot ebből a szezonból, bármi is lesz a következő meccs eredménye.

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
1-2 gyors észrevétel.
kurvára örülök a győzelemnek, mert ez tényleg csapatgyőzelem volt.
Kittle-ért fáj a szívem, az Achilles sosem egy könnyű sérülés, lehet akár karrierzáró is, de ismerjük dzsordzsit, egy harcos. vissza fog jönni.

igazából kurvára tartottam Barkley-tól, mert azt gondoltam lekopizzák a hawks elleni meccset, de nem volt nagy meccse. igaz összefutott 106 yardot, de 0 TD. amit leműveltünk run D-ben szerintem jó volt. többször voltunk a backfielden vagy 0-minusz yardos stop.

Stout a tavalyi draft nagy stealje. 4-re PBU és kb hibátlan védekezés.
Green szintén jó meccset hozott, egy pofás pass rush-sal ő simán kezdő.
Collins. West szintén tartották magukat.

LB sorunk meg le a kalappal, ahhoz képest 1 hónapja nem is tudtuk, hogy a világon vannak, nagyon jók voltak.
Sigle is beszált Brown helyére, aki talán az 5. héten játszott utoljára, és nem vallott szégyent.
szerencsére most mindenki hozzá tudott tenni támadásban, jók voltak a playhívások is.
a 2 INT elég rossz dobás volt, Brock megint a hero ballt akarta, mikor a checkdown is oké lett volna. ő ilyen, ez van. azért tegyük hozzá, hogy a másodiknál Tongest kurvára visszahúzták, hogy nyúlott a meze. de amit szeretek Brockban, hogy ezeket lerázza és összerakott egy GWD-t, nem is volt kétség.

szóval még 1 meccs adatott, hozzuk ki a maxot és senkinek nem lesz keserű a szájíz ha kikapunk. de ilyen hozzáállással azt is megugorhatjuk. lehoztuk az Eagles D ellen, le tudjuk a madarak ellen is. LFG.
petey
Kittle meg 😕

Eric Kendricks , Garret Wallow unsung heroes
Josszi
Kendrickstől amúgy tartottam, nem vèleltelenül. Mert amúgy jó játèkos ő (a tesója ugye nálunk lett SB győztes). Csak a sèrülèsek megterheltèk ès ezèrt maradt partvonalon kívül. De pont kapóra jött ez most nektek...
dande2
pont ő volt aki leütötte a végén a 4.downt

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
1-2 gyors észrevétel.
kurvára örülök a győzelemnek, mert ez tényleg csapatgyőzelem volt.
Kittle-ért fáj a szívem, az Achilles sosem egy könnyű sérülés, lehet akár karrierzáró is, de ismerjük dzsordzsit, egy harcos. vissza fog jönni.

igazából kurvára tartottam Barkley-tól, mert azt gondoltam lekopizzák a hawks elleni meccset, de nem volt nagy meccse. igaz összefutott 106 yardot, de 0 TD. amit leműveltünk run D-ben szerintem jó volt. többször voltunk a backfielden vagy 0-minusz yardos stop.

Stout a tavalyi draft nagy stealje. 4-re PBU és kb hibátlan védekezés.
Green szintén jó meccset hozott, egy pofás pass rush-sal ő simán kezdő.
Collins. West szintén tartották magukat.

LB sorunk meg le a kalappal, ahhoz képest 1 hónapja nem is tudtuk, hogy a világon vannak, nagyon jók voltak.
Sigle is beszált Brown helyére, aki talán az 5. héten játszott utoljára, és nem vallott szégyent.
szerencsére most mindenki hozzá tudott tenni támadásban, jók voltak a playhívások is.
a 2 INT elég rossz dobás volt, Brock megint a hero ballt akarta, mikor a checkdown is oké lett volna. ő ilyen, ez van. azért tegyük hozzá, hogy a másodiknál Tongest kurvára visszahúzták, hogy nyúlott a meze. de amit szeretek Brockban, hogy ezeket lerázza és összerakott egy GWD-t, nem is volt kétség.

szóval még 1 meccs adatott, hozzuk ki a maxot és senkinek nem lesz keserű a szájíz ha kikapunk. de ilyen hozzáállással azt is megugorhatjuk. lehoztuk az Eagles D ellen, le tudjuk a madarak ellen is. LFG.
petey
Kittle meg 😕

Eric Kendricks , Garret Wallow unsung heroes
Josszi
Kendrickstől amúgy tartottam, nem vèleltelenül. Mert amúgy jó játèkos ő (a tesója ugye nálunk lett SB győztes). Csak a sèrülèsek megterheltèk ès ezèrt maradt partvonalon kívül. De pont kapóra jött ez most nektek...
5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
1-2 gyors észrevétel.
kurvára örülök a győzelemnek, mert ez tényleg csapatgyőzelem volt.
Kittle-ért fáj a szívem, az Achilles sosem egy könnyű sérülés, lehet akár karrierzáró is, de ismerjük dzsordzsit, egy harcos. vissza fog jönni.

igazából kurvára tartottam Barkley-tól, mert azt gondoltam lekopizzák a hawks elleni meccset, de nem volt nagy meccse. igaz összefutott 106 yardot, de 0 TD. amit leműveltünk run D-ben szerintem jó volt. többször voltunk a backfielden vagy 0-minusz yardos stop.

Stout a tavalyi draft nagy stealje. 4-re PBU és kb hibátlan védekezés.
Green szintén jó meccset hozott, egy pofás pass rush-sal ő simán kezdő.
Collins. West szintén tartották magukat.

LB sorunk meg le a kalappal, ahhoz képest 1 hónapja nem is tudtuk, hogy a világon vannak, nagyon jók voltak.
Sigle is beszált Brown helyére, aki talán az 5. héten játszott utoljára, és nem vallott szégyent.
szerencsére most mindenki hozzá tudott tenni támadásban, jók voltak a playhívások is.
a 2 INT elég rossz dobás volt, Brock megint a hero ballt akarta, mikor a checkdown is oké lett volna. ő ilyen, ez van. azért tegyük hozzá, hogy a másodiknál Tongest kurvára visszahúzták, hogy nyúlott a meze. de amit szeretek Brockban, hogy ezeket lerázza és összerakott egy GWD-t, nem is volt kétség.

szóval még 1 meccs adatott, hozzuk ki a maxot és senkinek nem lesz keserű a szájíz ha kikapunk. de ilyen hozzáállással azt is megugorhatjuk. lehoztuk az Eagles D ellen, le tudjuk a madarak ellen is. LFG.
petey
Kittle meg 😕

Eric Kendricks , Garret Wallow unsung heroes
Demarcus Robinson? élmény volt a pali

Szerkesztette: Josszi

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
5 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
1-2 gyors észrevétel.
kurvára örülök a győzelemnek, mert ez tényleg csapatgyőzelem volt.
Kittle-ért fáj a szívem, az Achilles sosem egy könnyű sérülés, lehet akár karrierzáró is, de ismerjük dzsordzsit, egy harcos. vissza fog jönni.

igazából kurvára tartottam Barkley-tól, mert azt gondoltam lekopizzák a hawks elleni meccset, de nem volt nagy meccse. igaz összefutott 106 yardot, de 0 TD. amit leműveltünk run D-ben szerintem jó volt. többször voltunk a backfielden vagy 0-minusz yardos stop.

Stout a tavalyi draft nagy stealje. 4-re PBU és kb hibátlan védekezés.
Green szintén jó meccset hozott, egy pofás pass rush-sal ő simán kezdő.
Collins. West szintén tartották magukat.

LB sorunk meg le a kalappal, ahhoz képest 1 hónapja nem is tudtuk, hogy a világon vannak, nagyon jók voltak.
Sigle is beszált Brown helyére, aki talán az 5. héten játszott utoljára, és nem vallott szégyent.
szerencsére most mindenki hozzá tudott tenni támadásban, jók voltak a playhívások is.
a 2 INT elég rossz dobás volt, Brock megint a hero ballt akarta, mikor a checkdown is oké lett volna. ő ilyen, ez van. azért tegyük hozzá, hogy a másodiknál Tongest kurvára visszahúzták, hogy nyúlott a meze. de amit szeretek Brockban, hogy ezeket lerázza és összerakott egy GWD-t, nem is volt kétség.

szóval még 1 meccs adatott, hozzuk ki a maxot és senkinek nem lesz keserű a szájíz ha kikapunk. de ilyen hozzáállással azt is megugorhatjuk. lehoztuk az Eagles D ellen, le tudjuk a madarak ellen is. LFG.

5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
azért CMC meg Juci vitte a hátán az offenset, azt a trükkös play Jenning -> Mcaffrey, anno az SB döntőn a KC ellen húzta meg ezt Shanyi, most megint (a legjobbkor)

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!