San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Elsőre szinte teljesen ismeretlen volt Tartt, a nevével találkoztam mockokban, de ennyi. Most viszont már úgy érzem nem volt ő rossz választás, kifejezetten tetszik a játéka.
Idén szerintem sokkal fontosabb szerepe lesz a ST-nek. Bellore, Tartt, és a szuper fegyver Pinion az 5. körből 😉
Mondjuk tavaly volt is rengeteg szenvedés amikor az 5 yardról indultunk.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Tavaly év végén egyszerre volt sérült Reid és Ward is. Akkor Bethea mellett C.Dahl volt a kezdő safety. Tartt (szerintem) előrelépés Dahlhoz képest. De ez csak egyik fele, Baalkenál végig magasan jegyzett játékos volt Tartt a fizikális játéka miatt. Kiváló ST player lehet.SFGaben
Bethea korban nem fiatal már, Reid concussion hegyek, Ward meg inkább CB lesz. Dahl meg Dahl 😀
ahogy látom erősen készülünk a jövőre.
ezért az OLB pick is.

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tavaly év végén egyszerre volt sérült Reid és Ward is. Akkor Bethea mellett C.Dahl volt a kezdő safety. Tartt (szerintem) előrelépés Dahlhoz képest. De ez csak egyik fele, Baalkenál végig magasan jegyzett játékos volt Tartt a fizikális játéka miatt. Kiváló ST player lehet.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hali!

Tényleg nem értem, miért volt szükségetek még egy safety-re?
Nem követem annyira a csapatot, lehet, hogy elsiklottam valami felett, de tavaly is safetyt húztatok az első körben (Ward), meg tavalyelőtt is (Reid), nem?
Valamelyikről már most kiderült, hogy kuka?
több mint 9 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 433
Hát Alabama Niners már leírta a lényeget, de azért én is írnék egy draft összefoglalót, ha már minden nap végig néztem😀
1/17: Arik Armstead, DE
Személy szerint örülök neki! Védőfalba jött, magas upside, need. Gyors, atletikus, igazi szörnyeteg lehet! A rutinosabbak biztosan támogatni fogják és az edzői stáb e részében (DL) is bízom. Futás ellen kiváló lesz. Nem sack gyáros, de lesz ideje ebben is fejlődni. B
2/46: Jaquiski Tartt, SS
Nekem ez a pick érthetetlen. Ha azt mondjátok dime felállásoknál futás ellen jó lesz az plusz pont a szememben. Furcsa, hogy Bethea jó szezonja után érkezett erősítés ilyen korán. Játéka durva, jól ütközik, valamikor már túlontúl agresszív, olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy inkább kiskanállal kelljen az elkapót összeszedni, minthogy eredményesebb játékra törekedjen (ez a nagyok között visszaüthet). Futás ellen ő is jó. Kicsit aggaszt, hogy a másodosztályból jön. Szerintem reach. C+
3/79: Eli Harold, OLB
Mekkora steal! Nekem ő nem 1. körös tehetség (volt 1-2 helyen, hogy igen), de 3. körben remek húzás! Alapból a játéka nem tetszik, néha eltűnik, nagyobb és képzettebb falemberek kivehetik a játékból. Viszont hajt, addig megy ameddig tart a játék, ha odaér az irányítóhoz akkor Ő odaér! Gyorsak a lépései. Simán kezdő kaliber, mint az előző 2 választásunk, a szezonban meggyőzhet a játékával. A+
4/117: Blake Bell, TE
Ha van 3 negyedik körünk (abból 2 cserélhető), akkor miért nem mozgunk fel az előző körökben? Ezt nem értettem. Bell húzás nekem nem tetszik, 1 évig volt tight end. Jó méretei vannak, atletikus (3 évig QB volt), de rutintalan. C+
4/126: Mike Davis, RB
Az nfl oldalán és instagramján volt egy 4 napos sorozat és az első napon ő posztolgatott a napjáról, kérdésekre válaszolt, úgymond beszámolót írt. Ott megvett! Se White, se Beckham, se Leonard nem edzett ezeken a napokon vagy nem osztotta meg, de ő azzal kezdte a napot. Reggeli futás, pályán gyakorlás, konditerem. Stiff armban elég jó, néha nehezen döntik le, fürge, a lyukakat megtalálja. Negatívum, hogy sérült volt, nehezebben vált hirtelen irányt, valamikor a saját emberébe (blokkolójába) fut bele. A futó fedélzetre ráfért, mert Hyde nekem nem a szívem csücske és van még mellette 1 veterán, 1 sérülésből visszatérő és 1 rögbi játékos. 2. számú futó lehet, nekem ez a kedvenc pickem!
B+
4/132: Deandre Smelter, WR
Leharcolt elkapó, sérülésből jön vissza, valamilyen szalagja szakadt el. Ha nincsenek a sérülések, szerintem előbb is kimehetett volna. Robosztus, erős, aránylag gyors. Remekül blokkol elkapó létére. Valamire biztosan jó lesz.
C
5/165: Bradley Pinion, P
MI??? Elvileg nem is a legjobb punter volt. Elpazarolt pick...
P😀 (F)
6/190: Ian Silberman, OL
Sajnos róla nem tudok semmit sem. Ezt nem is osztályoznám.
7/244: Trenton Brown, OL
Futásblokkolásnál jó, guard lehetne belőle. Itt már nincs mit várni senkitől sem na.
B-
7/254: Rory 'Busta' Anderson, TE
Ő is sérült volt (ha már ennyi sérült ember lett kiválasztva, Ifo nem ért volna meg egy picket?!). Nem valami produktív, red zone target lehet.
C
Alapjába véve szerintem ez a draft class gyengébb volt az átlagosnál. A draftunk így sem lett olyan rossz, viszont nézzük meg mik voltak a hiányposztok: ILB, CB, OG, DE/DT. Nem érkezett ember 3 posztra vagyis a, megbízunk a poszton lévő emberekben b, nem volt megfelelő képességekkel rendelkező játékos. Cornert pl csak 1. körben húztam volna vagy ha valaki nagyot csúszik. Linebackert pedig Kendricks vagy Perryman, mást nem. A guard poszt nekem különösen fájó, de ha La'el Collins esetleg ide írna alá akkor egy rossz szót sem szólok (ez nem fog megtörténni). Rashad Greene-t is szívesen elnéztem volna itt. UDFA Anderson és White még érdekes lehet. Köszönöm, ha valaki végig olvassa!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
A legjobb választás: OLB Eli Harold
Alabama Niners
Hát ebben vitatkoznék,szerintem majdnem a legrosszabb választásunk.Erős mint a bivaly de inkább gyúrós mint NFL player.
Lába gyenge a testéhez képest és nagyon nehezen megy át a falon,viszonylag könnyen leszedik,főleg hogy még nagyobb falemberekkel fog találkozni.Szóval nálam ő legfeljebb C+!Montana
hát neki nem a falon kell átmenni hanem megkerülni 😊 szerintem az egyik legjobb pick volt. jó motorja van, gyors, de erősödnie kell egyértelmű. ahogy kinézett Manny Lawson is meg Pary Haralson mikor idekerültek...vagy Aldon

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
A legjobb választás: OLB Eli Harold
Alabama Niners
Hát ebben vitatkoznék,szerintem majdnem a legrosszabb választásunk.Erős mint a bivaly de inkább gyúrós mint NFL player.
Lába gyenge a testéhez képest és nagyon nehezen megy át a falon,viszonylag könnyen leszedik,főleg hogy még nagyobb falemberekkel fog találkozni.Szóval nálam ő legfeljebb C+!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Eli Harold amikor megtudta hozzánk jön:

 ninerfans.com/video-eli-harolds-priceless-reaction-to-being-drafted-by-49ers/

azonnal elő is vették a 49ers táblát!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egy kis értékelés a 2015-ös draftunkról:

Alabama Niners
Köszi a klassz összefoglalót! 😀
kérdés? az értékelést honnan szedted? saját kútfő? ha igen, mire alapoztad a jegyeket?Josszi
saját kútfő a dolog, az osztályzás is. A jegyeket úgy állapítottam meg, hogy a játékos képességei és az adott draft pick miként viszonyulnak egymáshoz, ehhez hozzágondoltam a benne rejlő potenciált valamint, hogy mennyire illeszkedik a csapat hiányposztjaihoz. Azaz tök szubjektív vélemény. 😀😀😀
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Egy kis értékelés a 2015-ös draftunkról:

Alabama Niners
Köszi a klassz összefoglalót! 😀
kérdés? az értékelést honnan szedted? saját kútfő? ha igen, mire alapoztad a jegyeket?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Itt vannak az UDFA igazolásaink:
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-agree-terms-south-carolina-qb
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Összegezve a teljes draftunkat:

Egy közepes drafton vagyunk túl kis WTF faktorral fűszerezve.

Mi az ami tetszett: A draft első felében a védelmet erősítettük meg előkészítve a hamarosan bekövetkező generációváltást. Játékosállományban és edzői képességekben is itt vagyunk a legerősebbek. A stabil védelemben bízunk. A passz rushra támaszkodunk, emellett a futások ellehetetlenítésére alapozunk.
Nem arra mentünk, hogy egyből kezdőket hozzunk, hanem folytattuk a "red shirt" draftolási szisztémát.

Mi az ami nem tetszett: A punter pick az 5. körben. Nem húztunk CB-t és az OL-be is későn hoztunk játékosokat.

A legjobb választás: OLB Eli Harold

A legrosszabb választás: P Bradley Pinion

Aki meglepetésember lehet: RB Mike Davis

A draft osztályzata: B-
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egy kis értékelés a 2015-ös draftunkról:

1/17 (No. 17.) DE Arik Armstead, Oregon

 www.youtube.com/watch?v=JKOuVPGx63M

A 15. helyről hátrébb mentünk kettőt egy idei 4. és egy jövő évi 5. körért cserébe, és ugyanazt húztuk akit eredetileg terveztünk. Olyan posztra érkezett ahol elkel a pótlás hamarosan. Generációváltás fog lezajlani a DL-ben, egyértelműen a jövő embere. Amennyiben a Cowboy marad, remek mentora lehet Ariknak, és nem kell egyből túl magas elvárásoknak megfelelnie, lesz ideje tanulni, amire azért is szüksége van, mert még messze nem kiforrott játékos. Nem az a kifejezett sack gyáros, de kiemelkedő mérettel rendelkezik. Illik a sémába, és kellő képzéssel meghatározó alakja lehet a védőfalnak.
Osztályzat: B+

2/14 (No. 46) S Jaquiski Tartt, Samford

 www.youtube.com/watch?v=xPU9feFhwtM

Az első WTF választásunk, ami nem feltétlenül a játékosnak szólt, hanem a pozíciójának. Minek safety, ha még volt elérhető minőségi CB? A másodosztályból érkező Tartt egy jó játékos, csak a pick nagyon hasonlít a tavalyi Ward pickre, akivel ráadásul a középiskolában csapattársak is voltak. FS-t játszott, az NFL-ben viszont SS-ként számolunk vele, és főleg futás ellen. Megosztó választás, sok múlik azon, hogy hova épitjük be a játékrendszerünkbe, könnyen lehet domináns játékos, de fent áll a veszélye a végzetes elszürkülésének is.
Osztályzat: B-

3/15 (No. 79) OLB Eli Harold, Virginia

 www.youtube.com/watch?v=9MgvvlXoITE

Nálam az egész draftunk legjobb választása! Gyors, erős, erőszakos passz siettető. Olyan játékos aki még sok bosszúságot fog okozna az ellenfél irányítóinak, nekünk meg sok örömet. Nem kiforrott játékos, de az OLB rotációba már idén is alkalmazható, lesz is rá lehetősége Brooks, Aldon, Lynch mellett. Hosszabb távon kezdőként számolhatunk vele.
Osztályzat: A

4/18 (No. 117) TE Blake "The Belldozer" Bell, Oklahoma

 www.youtube.com/watch?v=qX_5Au_KL_Q[

3 évig QB volt a Soonersnél, majd utolsó évében lett TE. A posztjaiból kifolyólag volt passzolt, futott és elkapott TD-je is bőven. A beceneve nem véletlen, nem egy apró srác, és nem is félti magát különösebben. A linkelt videó jól mutatja az evolúcióját. Érdekes választás, kíváncsi leszek, hogy milyen helyzetekben kívánjuk majd használni, nem az a kifejezett TE már a képzettsége és a rutinja miatt a poszton, de a mértei megvannak hozzá. Már látom előre, ahogy feláll QB-nak Kaep mellé RZ-ban és a read optionst Bell-el futjuk, vagy azt, hogy TD-t passzol Kaepernicknek xD
Osztályzat: C+

4/27 (No. 126) RB Mike Davis, South Carolina

 www.youtube.com/watch?v=JB0ihG5Ewms

Első gondolat ami felmerül mindenkiben: minek még egy RB? Aztán, ha jobban végiggondoljuk az futó helyzetünket akkor beigazolódik a választás jogossága. Hyde az első számú futónk ez egyértelmű, utána viszont minden bizonytalan! Busht 1 évre szerződtettük, és senki sem gondolja komolyan, hogy vele váltjuk meg a világot. Hunter komoly sérülés után jön vissza, előtte is inkább kiegészítőnek számított nem all-down backnek. Hayne az ausztrál rögbiszörny, de mire lesz jó Amerikában? Davis prototipus mérettel rendelkezik (mint Gore és Hyde), remekül illik a futó rendszerünkbe. Impresszív egyetemi karrier, és passzoknál is alkalmazható (akárcsak ahogy Gore volt), benne van az all-down back kezdő potenciál is, csak elég sérülékeny, ez kérdéseket vet fel mennyire hosszú távon lehet vele számolni. Ezen a helyen simán belefért a választása (emlékezzünk csak Lattimore-ra), a benne rejlő lehetőségek magasak. Amennyiben a sérülések elkerülik 1-2 éven belül Hyde helyére is komolyan pályázhat. Okosan használva már idén is kaphat játékidőt.
Osztályzat: A

4/33 (No. 132) WR DeAndre Smelter, Georgia Tech

 www.youtube.com/watch?v=fjlTPD4BHQo

WR-t kicsit hamarabb vártunk és nagyobb nevet, főleg Crabtree távozása után. Újra a 4. körben hoztunk WR-t, mint tavaly (Ellington) és tavaly előtt (Patton). Talán azért is, mert az előbbi kettő játékosunktól várjuk, hogy letegyenek valami értékelhetőt az asztalra. A GT nem éppen NFL kompatibilis rendszeréből érkezik Smelter, ezért a számai nem tűnnek kiemelkedőnek 715y és 7TD. Nézzük egy kicsit más megvilágításból. A sárga dzsekisek egész szezonban 1882y-ot passzoltak és eközben 19TD-t szereztek ilyen módon. Az csapat yardjainak és passzolt TD-inek 38 és 37%-a landolt DeAndre kezében. Nagydarab erős és remekül blokkoló elkapó. Kérdés első évében mennyi lehetőséget kap.
Osztályzat: C+

5/29 (No. 165) P Bradley Pinion, Clemson

 www.youtube.com/watch?v=Asm5Cbr6_l4

WTF!!! OMG!! Először azt hittük elírás...aztán kiderült mégsem. Nem tudni ki mit szívott, hogy punter húztunk az 5. körben.
Tény, hogy Andy Lee már jó sokba kerül és szép lassan, de biztosan esik vissza a teljesítménye, de még az elit kategóriában van. Nehéz bármit mondani, ami biztos, hogy Pinion nem egy átlagos P méreteivel rendelkezik. 101% hogy UDFA-ként is meg tudtuk volna szerezni. Lehet fake punt esetén majd erőből átrongyol a falon 4&1-nél. Nálunk nagyobb troll csak a Patriots volt akik utánunk LS-t húztak.
Osztályzat: F

6/14 (No. 190) OL Ian Silberman, Boston College(1év) Florida (3év)

 www.youtube.com/watch?v=_6v4s7f_04o
#75 Silberman

A draft vége felé jönnek a pufifánkok! Silberman a Florida Gators játékosa volt 3 évig, ahol 20 meccsen lépett pályára ebből 7 alkalommal kezdőként. A mocsárban diplomázott majd elment utolsó évére északra játszani, ahol tackle-ként minden meccsen kezdő volt. Kiemelkedő futásblokkoló. NFL-ben inkább guard poszton lehet vele számolni, és mi pont ott kezdünk elfogyni. Boone már megint kezded? Ne már!
Osztályzat: B-

7/27 (No. 244) OL Trenton Brown, Florida

 www.youtube.com/watch?v=g4tLLs-KQOA
Mivel nem volt róla meccs videó egy meglepő videót mellékelek:
 bustedcoverage.com/2015/03/06/watch-350-pound-nfl-draft-hopeful-trent-brown-throw-down-a-dunk/

Nálam a jóllakott óvódás iskolapéldája. 204cm magas és 160kg, mindezek ellenére meglepően fürge, 5.29s 40 yard. Ő is Florida Gator tackle volt. Akkora, hogy a napot eltakarja. Kiváncsi leszek G vagy T poszton számítunk rá, mondjuk guardként kicsit maga, de a szélessége megfelelő 😀
Osztályzat: B-

7/37 (No. 254) TE Rory "Busta" Anderson, South Carolina

 www.youtube.com/watch?v=gQj1k13IJKE

Újabb harcikakas a keretben. Bővítettük a TE állományt. Készülünk a Vernon nélküli jövőre? Bell-el közel azonos fizikai paraméterek, csak végig TE-ként játszott, kiemelkedő statisztikái nem voltak, ebben sérülései is közrejátszottak. RZ célpontként lehet segítség Kaep-nek.
Osztályzat: C+
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
na jöhet az udfa run 😀

Baalke: Our Guards will blot out the sun.
Carroll: Then we shall sack Kaepernick in the shade. xD

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
legalább lesz TE is a pályán következő szezonban, VD meg a padról buzdíthatgaborik
most leírom előre Vernon 800 yardot és 8 TD fog szerezni legalább!
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
legalább lesz TE is a pályán következő szezonban, VD meg a padról buzdíthat

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
South Carolina QB Dylan Thompson agrees to terms with 49ers on UDFA contract, he reports (@DT_ONE_SEVEN).
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ez a Busta srác nem is rossz, már ha pályára tud lépni a sérülései után. Ha igen, az endzoneban lesz egy 6,5 és egy 6,6 magas TE célpontja Kapnek.
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Nem gond egyébként, így legalább idén úgy ülök le meccset nézni, hogy semmiféle elvárásom nincs, és minden apró győzelmet értékelek. Jax-drukker feeling, de ezt is át kell élni 😀dankodavid
azért messze nem Jax színvonal vagyunk! 8-8-nál jobb mérleg elvárható, a PO nem biztos, hogy meglesz. Pesszimisták ne legyünk! Egy biztos: Mi akkor is nyerünk, ha kikapunk! 😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀Alabama Niners
Csak az érzést, a hozzáállásom hasonlítottam hozzá, nem a csapatot.

Ilyen sorsolás mellett bármilyen formában sikerként lehet elkönyvelni egy pozitív szezont.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nem gond egyébként, így legalább idén úgy ülök le meccset nézni, hogy semmiféle elvárásom nincs, és minden apró győzelmet értékelek. Jax-drukker feeling, de ezt is át kell élni 😀dankodavid
azért messze nem Jax színvonal vagyunk! 8-8-nál jobb mérleg elvárható, a PO nem biztos, hogy meglesz. Pesszimisták ne legyünk! Egy biztos: Mi akkor is nyerünk, ha kikapunk! 😀😀😀 😀😀😀 😀😀😀
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Nem gond egyébként, így legalább idén úgy ülök le meccset nézni, hogy semmiféle elvárásom nincs, és minden apró győzelmet értékelek. Jax-drukker feeling, de ezt is át kell élni 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
CB-re nem lesz szükség Arikfiú szétkap minden QB-t 😊gaborik
pedig Ő nem egy sackgép. A DL-LB sor rendben van és a Brock-Cook-Wright-D. Johnson sor megoldja a többit.Alabama Niners
Le vagyok maradva, cook nem lécelt le?dankodavid
nem, nem kellett senkinek 😀

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
CB-re nem lesz szükség Arikfiú szétkap minden QB-t 😊gaborik
pedig Ő nem egy sackgép. A DL-LB sor rendben van és a Brock-Cook-Wright-D. Johnson sor megoldja a többit.Alabama Niners
Le vagyok maradva, cook nem lécelt le?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
CB-re nem lesz szükség Arikfiú szétkap minden QB-t 😊gaborik
pedig Ő nem egy sackgép. A DL-LB sor rendben van és a Brock-Cook-Wright-D. Johnson sor megoldja a többit.
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Mr. Busta csak jött TE 😀

Rory 'Busta' Anderson TEgaborik
csak azért sem húztunk CB-t, nagyon bízunk, hogy Reaser és Acker előrelép.Alabama Niners
Nagyon remélem, hogy Brock adamantiumból van, mert a két lényegében rookie-val nekimenni a szezonnak, hát, nem túl biztató. Mindenesetre a draft egy szép csalódás részemről.

Pulvis et umbra sumus.