NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Daniel Kilgore aláírt még 3 évet.Megvan a centerünk hosszú távra 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 564 — Csodabogár
abban a "szerencsés" helyzetben vagyunk, hogy 30-ra is simán beeshet egy top prospect WR/DB, sőt a 2-3. körben is.
Evan elhintette hogy szeretne nálunk játszani Sherman miatt. de ha maradunk és beesik Beckham szavam nem lesz. valaki tuti esni fog...

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Combine jelentés:
40 yard dush:
Akiket szóba hoztak hozhatnak velünk:
Sammy Watkins 4.34 (de szép is lenne,nagyon jó a srác)
Allen Robinson 4.56 (nem túl gyors de ezt tudtuk is)
Jordan Matthews 4.40 (szép eredmény)
Marqise Lee 4.44 (ez se rossz)
Jarvis Landry 4.65 (nagyon gyenge a srác,sőt meg is sérült)
Mike Evans 4.47 (ezt várták kb. tőle)
Odell Beckham 4.31 (piszkos gyors)
Kelvin Benjamin 4.53 (picit lehetett volna jobb szerintem)Montana
 www.sacbee.com/2014/02/23/6183844/cooks-goal-catch-on-with-49ers.html
 bleacherreport.com/articles/1970567-brandin-cooks-combine-results-and-instant-reaction
(L) Cook

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Az hogy Davis-el a jövőről beszélnek édes kevés 😀 Én csípem a törpét de itt jelenleg nem nagyon van szükség olyan backre aki nem minimum fizun van.JayB
inkább arról is beszéljünk ki jöhet Davis mellé drafton vagy máshonnan.. nem állunk olyan jól TE poszton, ha ő kiesik.. (Crabtree efekt) ki is lesz a nr.1? Vance?..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 857
Az hogy Davis-el a jövőről beszélnek édes kevés 😀 Én csípem a törpét de itt jelenleg nem nagyon van szükség olyan backre aki nem minimum fizun van.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 331 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vernon Davis az instagramján együtt pózolt pár napja MJDvel - és ez volt a képaláírás:
"Me and Maurice Jones Drew discussing the FUTURE a few nights ago. #SanFransisco
Lehet MJD haza akar menni (a Bay Areaból való) és idéntől nálatok folytatja?
Azt tudom, hogy Frank Goreral is jóban van (egyszer vesztett egy fogadást vele szemben, és ő fizetett egy közös sztriptíz klubbeli látogatást emiatt), szóval meglenne a chemistry köztük.iktriad
Hát nem tudom, engem meglepne. Nem tűnik logikusnak, hogy egy 8-9 éves veterán futót 6-8 millás fizetéssel Gore mellé (mögé?, elé?) szerződtessünk. Lehet, hogy jóban van a srácokkal, de csodálkoznék. Hacsak valami nagyon alacsony fizetést be nem vállal. Nem vagyok képben a raiders dolgaiban, McFadden, Jennings mint öregek ott hogy lesznek, de ha már az öböl azon partjáról származik, inkább oda tudom elképzelni.diverdoc
Nem hiszem, hogy 6-8 milliót fog kapni. Inkább kb 4-5t. És az a gyűrű lehetősége miatt aláírhat kevesebb pénzért is.iktriad
Ámen. Részemről welcomediverdoc
minek? Gore még simán jó. Raidersben simán elkarcolna még MJD, pláne hogy nem kérünk Gore-tól fizucsökkentést. inkább egy draftolt short yard RB minimumért.petey
Majd Davis meggyőzi a vezetőséget.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 564 — Csodabogár
Vernon Davis az instagramján együtt pózolt pár napja MJDvel - és ez volt a képaláírás:
"Me and Maurice Jones Drew discussing the FUTURE a few nights ago. #SanFransisco
Lehet MJD haza akar menni (a Bay Areaból való) és idéntől nálatok folytatja?
Azt tudom, hogy Frank Goreral is jóban van (egyszer vesztett egy fogadást vele szemben, és ő fizetett egy közös sztriptíz klubbeli látogatást emiatt), szóval meglenne a chemistry köztük.iktriad
Hát nem tudom, engem meglepne. Nem tűnik logikusnak, hogy egy 8-9 éves veterán futót 6-8 millás fizetéssel Gore mellé (mögé?, elé?) szerződtessünk. Lehet, hogy jóban van a srácokkal, de csodálkoznék. Hacsak valami nagyon alacsony fizetést be nem vállal. Nem vagyok képben a raiders dolgaiban, McFadden, Jennings mint öregek ott hogy lesznek, de ha már az öböl azon partjáról származik, inkább oda tudom elképzelni.diverdoc
Nem hiszem, hogy 6-8 milliót fog kapni. Inkább kb 4-5t. És az a gyűrű lehetősége miatt aláírhat kevesebb pénzért is.iktriad
Ámen. Részemről welcomediverdoc
minek? Gore még simán jó. Raidersben simán elkarcolna még MJD, pláne hogy nem kérünk Gore-tól fizucsökkentést. inkább egy draftolt short yard RB minimumért.

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Vernon Davis az instagramján együtt pózolt pár napja MJDvel - és ez volt a képaláírás:
"Me and Maurice Jones Drew discussing the FUTURE a few nights ago. #SanFransisco
Lehet MJD haza akar menni (a Bay Areaból való) és idéntől nálatok folytatja?
Azt tudom, hogy Frank Goreral is jóban van (egyszer vesztett egy fogadást vele szemben, és ő fizetett egy közös sztriptíz klubbeli látogatást emiatt), szóval meglenne a chemistry köztük.iktriad
Hát nem tudom, engem meglepne. Nem tűnik logikusnak, hogy egy 8-9 éves veterán futót 6-8 millás fizetéssel Gore mellé (mögé?, elé?) szerződtessünk. Lehet, hogy jóban van a srácokkal, de csodálkoznék. Hacsak valami nagyon alacsony fizetést be nem vállal. Nem vagyok képben a raiders dolgaiban, McFadden, Jennings mint öregek ott hogy lesznek, de ha már az öböl azon partjáról származik, inkább oda tudom elképzelni.diverdoc
Nem hiszem, hogy 6-8 milliót fog kapni. Inkább kb 4-5t. És az a gyűrű lehetősége miatt aláírhat kevesebb pénzért is.iktriad
Ámen. Részemről welcome


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 331 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vernon Davis az instagramján együtt pózolt pár napja MJDvel - és ez volt a képaláírás:
"Me and Maurice Jones Drew discussing the FUTURE a few nights ago. #SanFransisco
Lehet MJD haza akar menni (a Bay Areaból való) és idéntől nálatok folytatja?
Azt tudom, hogy Frank Goreral is jóban van (egyszer vesztett egy fogadást vele szemben, és ő fizetett egy közös sztriptíz klubbeli látogatást emiatt), szóval meglenne a chemistry köztük.iktriad
Hát nem tudom, engem meglepne. Nem tűnik logikusnak, hogy egy 8-9 éves veterán futót 6-8 millás fizetéssel Gore mellé (mögé?, elé?) szerződtessünk. Lehet, hogy jóban van a srácokkal, de csodálkoznék. Hacsak valami nagyon alacsony fizetést be nem vállal. Nem vagyok képben a raiders dolgaiban, McFadden, Jennings mint öregek ott hogy lesznek, de ha már az öböl azon partjáról származik, inkább oda tudom elképzelni.diverdoc
Nem hiszem, hogy 6-8 milliót fog kapni. Inkább kb 4-5t. És a gyűrű lehetősége miatt aláírhat ide kevesebb pénzért is.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Vernon Davis az instagramján együtt pózolt pár napja MJDvel - és ez volt a képaláírás:
"Me and Maurice Jones Drew discussing the FUTURE a few nights ago. #SanFransisco
Lehet MJD haza akar menni (a Bay Areaból való) és idéntől nálatok folytatja?
Azt tudom, hogy Frank Goreral is jóban van (egyszer vesztett egy fogadást vele szemben, és ő fizetett egy közös sztriptíz klubbeli látogatást emiatt), szóval meglenne a chemistry köztük.iktriad
Hát nem tudom, engem meglepne. Nem tűnik logikusnak, hogy egy 8-9 éves veterán futót 6-8 millás fizetéssel Gore mellé (mögé?, elé?) szerződtessünk. Lehet, hogy jóban van a srácokkal, de csodálkoznék. Hacsak valami nagyon alacsony fizetést be nem vállal. Nem vagyok képben a raiders dolgaiban, McFadden, Jennings mint öregek ott hogy lesznek, de ha már az öböl azon partjáról származik, inkább oda tudom elképzelni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 331 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vernon Davis az instagramján együtt pózolt pár napja MJDvel - és ez volt a képaláírás:
"Me and Maurice Jones Drew discussing the FUTURE a few nights ago. #SanFransisco
Lehet MJD haza akar menni (a Bay Areaból való) és idéntől nálatok folytatja?
Azt tudom, hogy Frank Goreral is jóban van (egyszer vesztett egy fogadást vele szemben, és ő fizetett egy közös sztriptíz klubbeli látogatást emiatt), szóval meglenne a chemistry köztük.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 564 — Csodabogár
Pryor nem nagyon csúszik ennyire le jó eséllyel a dallas elvisziJanek
nem gondoltam én sem hogy ott lesz. meg aztán innen nem tudom kibe szerelmes a GM. de őt is meginterjúztattuk.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 807 — Apu ökölbeszorított keze
Pryor nem nagyon csúszik ennyire le jó eséllyel a dallas elviszi

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 564 — Csodabogár
Combine jelentés:
40 yard dush:
Akiket szóba hoztak hozhatnak velünk:
Sammy Watkins 4.34 (de szép is lenne,nagyon jó a srác)
Allen Robinson 4.56 (nem túl gyors de ezt tudtuk is)
Jordan Matthews 4.40 (szép eredmény)
Marqise Lee 4.44 (ez se rossz)
Jarvis Landry 4.65 (nagyon gyenge a srác,sőt meg is sérült)
Mike Evans 4.47 (ezt várták kb. tőle)
Odell Beckham 4.31 (piszkos gyors)
Kelvin Benjamin 4.53 (picit lehetett volna jobb szerintem)Montana
eddig Cooks vagy Beckham a speedsterek közül. plusz mindkettő tud pr/kr feladatot ellátni. meglátjuk a DB-k mit villantanak
és aztán mehet a fejtörés. S közül most nálam Calvin Pryor az új draft crush (L)

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Combine jelentés:
40 yard dush:
Akiket szóba hoztak hozhatnak velünk:
Sammy Watkins 4.34 (de szép is lenne,nagyon jó a srác)
Allen Robinson 4.56 (nem túl gyors de ezt tudtuk is)
Jordan Matthews 4.40 (szép eredmény)
Marqise Lee 4.44 (ez se rossz)
Jarvis Landry 4.65 (nagyon gyenge a srác,sőt meg is sérült)
Mike Evans 4.47 (ezt várták kb. tőle)
Odell Beckham 4.31 (piszkos gyors)
Kelvin Benjamin 4.53 (picit lehetett volna jobb szerintem)
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Kelvin Benjamin 6'5 magas és 240 font 😊Ha megfutja a 4,3 körüli időt,akkor irány fel érte 😀Montana
Watkins vagy Evans. Benjamin túlértékelt, meg dropol is 😊petey
Watkins-ért nem tudunk felmenni szerintem,túl korai lesz.Evans-el is megbarátkoznék hamar..de tudod,nálam még mindig Kevin..a droppolást meg majd elfelejti 😛(bár az első időkben biztos bemutat párat belőle)
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 564 — Csodabogár
Kelvin Benjamin 6'5 magas és 240 font 😊Ha megfutja a 4,3 körüli időt,akkor irány fel érte 😀Montana
Watkins vagy Evans. Benjamin túlértékelt, meg dropol is 😊

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 564 — Csodabogár
csodálkozom senki nem írta be hogy el akartuk tradelni(WTFLOL) Harbaught a Brownshoz 😕)

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Kelvin Benjamin 6'5 magas és 240 font 😊Ha megfutja a 4,3 körüli időt,akkor irány fel érte 😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
JayB
😀😀😀 (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 857
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
 ninercaphell.com/2014/02/20/49ers-restructure-jon-baldwins-contract/
ez jó..

 blogs.sacbee.com/49ers/archives/2014/02/baalke-49ers-not-compelled-to-cut-gores-pay-wont-trade-lamichael-james.html
Frank megszolgálta, és LMJ sem megy sehova.. a legerősebb backfield nálunk van, lesz idén 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
amúgy WR fronton én a sebességre mennék. Beckham, Cooks mind jó lenne, Adams is. nem feltétlen a nagy fizikális játékosok.petey
én meg szívesen látnám kelvin Benjamint pl 😀 és 5. körben egy gyors Wr-t hogy te is örüljél.. 😛

 bleacherreport.com/articles/1967902-matt-barrows-49ers-willing-to-trade-up-for-kelvin-benjamin-or-mike-evansJosszi
ja hát ez nem azt mondja hogy fel is mennek érte, csak hogy fel kell trédelni hogy megszerezzék őket. pláne a WR-ek csak vasárnap fognak edzeni. Benjamin egy újabb Jon Baldwin, az meg már itt van a rosteren 😛
mondom, szerintem DB-ért felmegyünk, de WR-ért nem hinném.petey
azt nem ő mondja hanem én 😀 na majd meglátjuk milyen chéndzsmani lesz a pickekkel.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 564 — Csodabogár
amúgy WR fronton én a sebességre mennék. Beckham, Cooks mind jó lenne, Adams is. nem feltétlen a nagy fizikális játékosok.petey
én meg szívesen látnám kelvin Benjamint pl 😀 és 5. körben egy gyors Wr-t hogy te is örüljél.. 😛

 bleacherreport.com/articles/1967902-matt-barrows-49ers-willing-to-trade-up-for-kelvin-benjamin-or-mike-evansJosszi
ja hát ez nem azt mondja hogy fel is mennek érte, csak hogy fel kell trédelni hogy megszerezzék őket. pláne a WR-ek csak vasárnap fognak edzeni. Benjamin egy újabb Jon Baldwin, az meg már itt van a rosteren 😛
mondom, szerintem DB-ért felmegyünk, de WR-ért nem hinném.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
amúgy WR fronton én a sebességre mennék. Beckham, Cooks mind jó lenne, Adams is. nem feltétlen a nagy fizikális játékosok.petey
én meg szívesen látnám kelvin Benjamint pl 😀 és 5. körben egy gyors Wr-t hogy te is örüljél.. 😛

 bleacherreport.com/articles/1967902-matt-barrows-49ers-willing-to-trade-up-for-kelvin-benjamin-or-mike-evans

The Amazing Racoon