NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
Lattimore kb annyi szerepet kap majd mint idén LMJ..Josszi
csak várd ki a TC végét... 😉 félek tőle, hogy nagy húzás volt.Medvepapa
először úgyis blokkolni kell megtanulnia, Rathmannál ez a prio. a srác már a PO-ban mondta hogy készen van, dehát a trénerek jobban tudják.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
amúgy kiderült, hogy a 4. legnehezebb sorsolás a miénk.petey
nem szamit, ezzel nem kell foglalkozni. (ez is csak egy ujabb statisztika, amivel sokat nem erunk)hozni kell a gyozelmeket es nincs mese, beszaguldani a gyuruert.Vegita
persze, ez csak statisztika, senki nem számított arra hogy a Falcons és a Giants, Steelers ilyen szezont fut. menet közben kiderül. a sérülésekkel szarul jártunk, de így is elmentünk az NFCCG-ig, ha visszatérnek a sérültek, Ian Williams, Cully, Tank, Dial, Lattimore, és ha lesz egy kiváló draftunk ismét ott leszünk. legalább most láthattuk hogy nem kell befosni Seattle-ben, simán jók leszünk ott.

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
amúgy kiderült, hogy a 4. legnehezebb sorsolás a miénk.petey
nem szamit, ezzel nem kell foglalkozni. (ez is csak egy ujabb statisztika, amivel sokat nem erunk)hozni kell a gyozelmeket es nincs mese, beszaguldani a gyuruert.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Lattimore kb annyi szerepet kap majd mint idén LMJ..Josszi
csak várd ki a TC végét... 😉 félek tőle, hogy nagy húzás volt.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
ha Whitner megy.. lehet draftolunk egy új SS-t pl.: Ahmad Dixon? amig beépül addig ott lesz Spillman és Craig Dahl is.
 www.youtube.com/watch?v=MK-eILuV_xkJosszi
no way
Whitner tőlem maradhatna egy ésszerű szerződéssel. annyira nem tragikus mint egyesek hiszik 😊petey
nem, nem tragikus, én szeretem a stílusát és a kemény fizikai játékát, kérdés mennyit fog kérni?
szóval ha megy akkor sem kell betojniJosszi
mondjuk ha Dahl fog kezdeni akkor én be leszek tojva 😀Gábor
az én tippem, CB az első, S a 2. körben. van esély hogy Verrett lecsúszik, de szerintem felmászunk mint tavaly.
a 2. körben Jamarcus Joyner és/vagy Ahmad Dixon a mi emberünk, ha Buccannon is ott lesbségétz rosszat nem lépünk.petey
CB-> S -> WR
jah és ha LMJ megy akkor még egy RB.. Lattimore még nem láttuk játszani.. szerintem Gore és Hunter lesz a 1-2 RB és Lattimore kb annyi szerepet kap majd mint idén LMJ..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
ha Whitner megy.. lehet draftolunk egy új SS-t pl.: Ahmad Dixon? amig beépül addig ott lesz Spillman és Craig Dahl is.
 www.youtube.com/watch?v=MK-eILuV_xkJosszi
no way
Whitner tőlem maradhatna egy ésszerű szerződéssel. annyira nem tragikus mint egyesek hiszik 😊petey
nem, nem tragikus, én szeretem a stílusát és a kemény fizikai játékát, kérdés mennyit fog kérni?
szóval ha megy akkor sem kell betojniJosszi
mondjuk ha Dahl fog kezdeni akkor én be leszek tojva 😀Gábor
az én tippem, CB az első, S a 2. körben. van esély hogy Verrett lecsúszik, de szerintem felmászunk mint tavaly.
a 2. körben Jamarcus Joyner és/vagy Ahmad Dixon a mi emberünk, ha Buccannon is ott lesz rosszat nem lépünk.

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
ha Whitner megy.. lehet draftolunk egy új SS-t pl.: Ahmad Dixon? amig beépül addig ott lesz Spillman és Craig Dahl is.
 www.youtube.com/watch?v=MK-eILuV_xkJosszi
no way
Whitner tőlem maradhatna egy ésszerű szerződéssel. annyira nem tragikus mint egyesek hiszik 😊petey
nem, nem tragikus, én szeretem a stílusát és a kemény fizikai játékát, kérdés mennyit fog kérni?
szóval ha megy akkor sem kell betojniJosszi
mondjuk ha Dahl fog kezdeni akkor én be leszek tojva 😀

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
ha Whitner megy.. lehet draftolunk egy új SS-t pl.: Ahmad Dixon? amig beépül addig ott lesz Spillman és Craig Dahl is.
 www.youtube.com/watch?v=MK-eILuV_xkJosszi
no way
Whitner tőlem maradhatna egy ésszerű szerződéssel. annyira nem tragikus mint egyesek hiszik 😊petey
nem, nem tragikus, én szeretem a stílusát és a kemény fizikai játékát, kérdés mennyit fog kérni?
szóval ha megy akkor sem kell betojni

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
ha Whitner megy.. lehet draftolunk egy új SS-t pl.: Ahmad Dixon? amig beépül addig ott lesz Spillman és Craig Dahl is.
 www.youtube.com/watch?v=MK-eILuV_xkJosszi
no way
Whitner tőlem maradhatna egy ésszerű szerződéssel. annyira nem tragikus mint egyesek hiszik 😊

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
ha Whitner megy.. lehet draftolunk egy új SS-t pl.: Ahmad Dixon? amig beépül addig ott lesz Spillman és Craig Dahl is.
 www.youtube.com/watch?v=MK-eILuV_xk

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000325549/article/anquan-boldin-49ers-likely-to-get-new-contract-done

remélempetey
szerintem marad... kap egy 2-3 éves szerződést, már csak Patton mellé kell egy szélvész gyors elkapó és kész is a wr corps

 www.ninersnation.com/2014/1/15/5187564/all-22-anquan-boldin-breakout-game

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
az elmúlt 2 év felkészített minket, idén csak nem lesz olyan full retardban nyomulás, mint a Hawks, Colts ellen....megedződtünk 😊petey
Jaja. Full kreténben nyomtátok néha, oszt nem jött Lombardi bácsi. 😀
Ezt nem tudtam kihagyni. :A: :cool:
Na de majd idén...🏈

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bhimibhhxchozchjhcwr
Report: Anquan Boldin, 49ers in talks for new contract
Anquan Boldin was a durable and productive target for QB Colin Kaepernick last season. The San Francisco 49ers would like to bring the wide receiver back, and the feeling is said to be mutual.


remélem

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
fejlődni fog, már most top10 szerintem, de lesz ez még jobb is.. 😀Josszi
ha szépen tanul az offseasonban és tanul a hibáiból is, egy terror lesz az elkövetkező években.

amúgy kiderült, hogy a 4. legnehezebb sorsolás a miénk.petey
A rangsorolást hol találtad?silent7939
 nflhu.blog.hu/2014/02/12/a_raiders-e_a_legnehezebb_a_colts-e_a_legkonnyebb_sorsolas?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshareMontana
már a tavalyi is lightos volt 😀Josszi
az elmúlt 2 év felkészített minket, idén csak nem lesz olyan full retardban nyomulás, mint a Hawks, Colts ellen....megedződtünk 😊

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
fejlődni fog, már most top10 szerintem, de lesz ez még jobb is.. 😀Josszi
ha szépen tanul az offseasonban és tanul a hibáiból is, egy terror lesz az elkövetkező években.

amúgy kiderült, hogy a 4. legnehezebb sorsolás a miénk.petey
A rangsorolást hol találtad?silent7939
 nflhu.blog.hu/2014/02/12/a_raiders-e_a_legnehezebb_a_colts-e_a_legkonnyebb_sorsolas?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshareMontana
már a tavalyi is lightos volt 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
fejlődni fog, már most top10 szerintem, de lesz ez még jobb is.. 😀Josszi
ha szépen tanul az offseasonban és tanul a hibáiból is, egy terror lesz az elkövetkező években.

amúgy kiderült, hogy a 4. legnehezebb sorsolás a miénk.petey
A rangsorolást hol találtad?silent7939
 nflhu.blog.hu/2014/02/12/a_raiders-e_a_legnehezebb_a_colts-e_a_legkonnyebb_sorsolas?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
fejlődni fog, már most top10 szerintem, de lesz ez még jobb is.. 😀Josszi
ha szépen tanul az offseasonban és tanul a hibáiból is, egy terror lesz az elkövetkező években.

amúgy kiderült, hogy a 4. legnehezebb sorsolás a miénk.petey
A rangsorolást hol találtad?
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Első körben Dennard kell, fel kell menni érte mint tavaly Reid-ért. Ránk férne egy ilyen stílusú CB!
Akár még Ha-Ha Clinton-Dix-et is elhoznám első körben, van pickünk bőven! Reid-el ketten megoldanák a safety duót a következő 10 évre!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
szerintem meg a DB sort kell erősíteni drafton. Wr-t tudunk találni a 2-3. körben ispetey
szerintem isszaszia
Ha Boldin marad akkor igen ráér..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
szerintem meg a DB sort kell erősíteni drafton. Wr-t tudunk találni a 2-3. körben ispetey
szerintem is
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
fejlődni fog, már most top10 szerintem, de lesz ez még jobb is.. 😀Josszi
ha szépen tanul az offseasonban és tanul a hibáiból is, egy terror lesz az elkövetkező években.

amúgy kiderült, hogy a 4. legnehezebb sorsolás a miénk.petey
papíron... ki tudja melyik csapat kerete mennyire változik meg illetve ahova új edző ment (Washington)mire jutnak stb stb...
Alex ellen is érdekes lesz játszani...
de legalább keményen készülünk a PO-ra ilyen sorsolással, és hát NFC West egy "lightos" divizióvá vált.. 😀

a menetrend csak április 17-én lesz hivatalos ugye? remélem lesznek hosszú trippek. 😀

a parkolási mizéria miatt az új stadionban rendezendő meccseink a szezon első felében nem lesznek későiek..
 www.ninersnation.com/2014/1/29/5355932/49ers-opponents-2014-49ers-schedule-prime-time-games-projection

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
fejlődni fog, már most top10 szerintem, de lesz ez még jobb is.. 😀Josszi
ha szépen tanul az offseasonban és tanul a hibáiból is, egy terror lesz az elkövetkező években.

amúgy kiderült, hogy a 4. legnehezebb sorsolás a miénk.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
fejlődni fog, már most top10 szerintem, de lesz ez még jobb is.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
nagyonnagy play volt. remélem tényleg lelassul Kap játéka annyira idén(nem a futása), hogy meglássa az apró dolgokat is. gondolok arra hogy nem kell mindenáron nagy játékot tolni. ha ott van a checkdown, akkor legyen inkább egy 3-4 yardos passz, mint egy 50 yardos. ne legyen Brett Favra mindenáron 😊

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635


 www.ninersnation.com/2014/2/10/5398434/colin-kaepenrick-49ers-designed-runs-all-22-breakdown?utm_source=ninersnation&utm_medium=nextclicks&utm_campaign=blogs

itt ámult a világ...Josszi
Na máris jobb a napom😊 A szezon egyik legjobb pillanata volt 😊