NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 215
legnagyobb kedvenceim, gondolom azért, mert ősparasztokdankodavid
Akkor a te embered Richard Sherman valójában😛
Mellesleg én is üdvözöllek!csrnyei
Sosem mondtam, hogy utálom, engem a 49ers elleni műsorai is szórakoztattak😀 Ordas tahó, de ha itt játszana, imádnám szerintem😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Ehhez mit szólunk:  www.49ers.com/news/article-2/Jadeveon-Clowney-I-Should-Be-the-No-1-Pick/fdac55cf-8007-4d22-8f88-656f6319fac9he7edik
inkább WR elsőnek.. pl Jarvis Landry (LSU) , van kit épiteni be DL-be elég..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
Ehhez mit szólunk:  www.49ers.com/news/article-2/Jadeveon-Clowney-I-Should-Be-the-No-1-Pick/fdac55cf-8007-4d22-8f88-656f6319fac9he7edik
tavaly talán, idén....meh. meg aztán az ilyenek miatt lehet szép nagyokat esni

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ehhez mit szólunk:  www.49ers.com/news/article-2/Jadeveon-Clowney-I-Should-Be-the-No-1-Pick/fdac55cf-8007-4d22-8f88-656f6319fac9


több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
legnagyobb kedvenceim, gondolom azért, mert ősparasztokdankodavid
Akkor a te embered Richard Sherman valójában😛
Mellesleg én is üdvözöllek!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
szevasz, picit kevesebb anális fixációt kérlek, és jó helyen jársz ha Kaepernick rajongókat keresel... 😀
a hozzáértés meg viszonylagos, statisztikákat szabályokat találsz a neten aztán nyugodtan dobj fel témákat vagy mondj véleményt (max nem válaszol senki 😀 ) meddig tartott a GB imádat? és mi tetszett meg Kaep stilusában? van még kedvenced az NFL-ben? ha igen ki és miért?Josszi
GB imádat sosem volt, nekik szurkoltam, mert GB-es haverommal néztem az elején csak highlights videókat néztem, aztán a PO-nál leültetett a meccs elé, én meg kénytelen voltam enyhe szolidaritásból nekik szurkolni, másképp hisztizett volna, és ráadásul csak tőlük ismertem valakit, ergo nem is volt nagyon kérdéses a dolog az elején.

A szabályokat értem, nagyrészt ismerem -mondjuk ez egy teljes szezon végignézése után szánalmasnak hatna, ha nem így lenne-, viszont megszoktam, hogy nagyrészt olyankor nyilvánítok véleményt, ha a témához jobban értek, mint a többség, ezért is szeretem visszafogni most még ezeket.

Kaepernick esetében a belőle áradó lazaság az, ami megfogott, utánpótlás játékosként nagyon azonosulni tudok vele, és nekem mindig is az egyéniségek jöttek be, a nem mániákus jófiúk, akik megjátsszák, hogy igazából senkivel semmi bajuk, csak ellenfelek, a fociban is Joey Barton, Ibrahimovic és Mark van Bommel a legnagyobb kedvenceim, gondolom azért, mert ősparasztok, és leszarják, mit gondolnak róluk. Kaep nem ősparaszt, de cserébe überlaza és tökös, amivel engem nagyon könnyű megfogni (annyira olcsó poén lenne, hogy mindig is az ilyen fiúkat szerettem😀😀😀), de tényleg hatalmas szerepe van a szimpatizálásom alakulásában ennek az emberi tényezőnek. (az sem elhanyagolható, hogy mivel két éve kondizom is a foci mellett, a bicepszcsókot ellophattam csak azért, mert nekem baromi jól áll 😀 😀 )dankodavid
üdv nálunk, érezd jól magad. ahogy olvasom az NSO-s múltad miatt lesz legalább egy jóbarátod a szomszéd topikból xD
ne fogd vissza magad, ha véleményed van, csak ne menjen át személyeskedésbe és trágárba 😊

nyugi, nekünk is van itt egy SF drukker GB fanunk, JayB néven(Crabtree beteges rajongója, de nem reménytelen 😉)

több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 215
szevasz, picit kevesebb anális fixációt kérlek, és jó helyen jársz ha Kaepernick rajongókat keresel... 😀
a hozzáértés meg viszonylagos, statisztikákat szabályokat találsz a neten aztán nyugodtan dobj fel témákat vagy mondj véleményt (max nem válaszol senki 😀 ) meddig tartott a GB imádat? és mi tetszett meg Kaep stilusában? van még kedvenced az NFL-ben? ha igen ki és miért?Josszi
GB imádat sosem volt, nekik szurkoltam, mert GB-es haverommal néztem az elején csak highlights videókat néztem, aztán a PO-nál leültetett a meccs elé, én meg kénytelen voltam enyhe szolidaritásból nekik szurkolni, másképp hisztizett volna, és ráadásul csak tőlük ismertem valakit, ergo nem is volt nagyon kérdéses a dolog az elején.

A szabályokat értem, nagyrészt ismerem -mondjuk ez egy teljes szezon végignézése után szánalmasnak hatna, ha nem így lenne-, viszont megszoktam, hogy nagyrészt olyankor nyilvánítok véleményt, ha a témához jobban értek, mint a többség, ezért is szeretem visszafogni most még ezeket.

Kaepernick esetében a belőle áradó lazaság az, ami megfogott, utánpótlás játékosként nagyon azonosulni tudok vele, és nekem mindig is az egyéniségek jöttek be, a nem mániákus jófiúk, akik megjátsszák, hogy igazából senkivel semmi bajuk, csak ellenfelek, a fociban is Joey Barton, Ibrahimovic és Mark van Bommel a legnagyobb kedvenceim, gondolom azért, mert ősparasztok, és leszarják, mit gondolnak róluk. Kaep nem ősparaszt, de cserébe überlaza és tökös, amivel engem nagyon könnyű megfogni (annyira olcsó poén lenne, hogy mindig is az ilyen fiúkat szerettem😀😀😀), de tényleg hatalmas szerepe van a szimpatizálásom alakulásában ennek az emberi tényezőnek. (az sem elhanyagolható, hogy mivel két éve kondizom is a foci mellett, a bicepszcsókot ellophattam csak azért, mert nekem baromi jól áll 😀 😀 )

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Mint frissen regisztrált tag, gondoltam pár sorban beköszönök😊

Az NFL-t alapvetően a tavalyi PO óta követem, a topicot pedig az idei regular season kezdetétől. Green Bay drukkerből Kaepernick stílusa és karaktere miatt váltam SF fanná, és ez már megmaradt idénre is. A foci (és ez nekem még mindig a soccert jelenti) miatt bloggerként talán páran találkozhattatok az írásaimmal -végtelenül bunkó és szókimondóakkal, mellesleg-, anno a Népsport Lion Rampantos részén JoeyB-ként futottam, mert kissrác korom óta rajongtam a tapló futballistákért, gondolom ez vezetett el az amerikai focihoz is.

A hozzáértésem -még😀- eléggé ,egkérdőjelezhető, de a lelkesedés és az érdeklődés nem, ergo nem a gyakori hozzászólások válnak védjegyemmé, de ha írok, igyekszem olyan témában véleményt alkotni és kifejezni, amiből nem azt szűri le úgy en block a fórum, hogy kibaszottsötét vagyok, és inkább foglalkozzak a gennyedző végbélnyílásommal. 😊
(mellesleg, ez az első fórum, ahol "élő előnézettel" találkozom, és kurvajó, az nso-s -khm, vagyis ringier-s- szerkesztői felület után felüdülés, az valami irtó ocsmány volt. És szar😊)dankodavid
szevasz, picit kevesebb anális fixációt kérlek, és jó helyen jársz ha Kaepernick rajongókat keresel... 😀
a hozzáértés meg viszonylagos, statisztikákat szabályokat találsz a neten aztán nyugodtan dobj fel témákat vagy mondj véleményt (max nem válaszol senki 😀 ) meddig tartott a GB imádat? és mi tetszett meg Kaep stilusában? van még kedvenced az NFL-ben? ha igen ki és miért?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 215
Mint frissen regisztrált tag, gondoltam pár sorban beköszönök😊

Az NFL-t alapvetően a tavalyi PO óta követem, a topicot pedig az idei regular season kezdetétől. Green Bay drukkerből Kaepernick stílusa és karaktere miatt váltam SF fanná, és ez már megmaradt idénre is. A foci (és ez nekem még mindig a soccert jelenti) miatt bloggerként talán páran találkozhattatok az írásaimmal -végtelenül bunkó és szókimondóakkal, mellesleg-, anno a Népsport Lion Rampantos részén JoeyB-ként futottam, mert kissrác korom óta rajongtam a tapló futballistákért, gondolom ez vezetett el az amerikai focihoz is.

A hozzáértésem -még😀- eléggé ,egkérdőjelezhető, de a lelkesedés és az érdeklődés nem, ergo nem a gyakori hozzászólások válnak védjegyemmé, de ha írok, igyekszem olyan témában véleményt alkotni és kifejezni, amiből nem azt szűri le úgy en block a fórum, hogy kibaszottsötét vagyok, és inkább foglalkozzak a gennyedző végbélnyílásommal. 😊
(mellesleg, ez az első fórum, ahol "élő előnézettel" találkozom, és kurvajó, az nso-s -khm, vagyis ringier-s- szerkesztői felület után felüdülés, az valami irtó ocsmány volt. És szar😊)

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com



én hősöm 😍 Expert Elite Level Trolling lol.petey
most olvastam, a sztori mögött az van, hogy a fiú egy 15 éves állami gondozott, hajléktalan 9ers fan.
 www.king5.com/news/local/49ers-fan-at-Seahawks-victory-parade-now-has-fans-putting-rivalry-aside-244490421.html

szerencsére vannak még normális emberek, és ez túlmutat a rivalizáláson. respekt (Y)petey
és ha minden igaz kap segítséget, a sokszor utált ám sokszor hasznos socialmedia segítségével..
emlékeztek anno Szalacsira is nem?..

elsőre azt hittem valaki aki elvesztett egy fogadást 😀, hát volt spiritusz a fiúban de valaki mint ő ahonnan jön ott keményebb dolgokon ment át mint egy ilyen laza séta ahol max mindenki beszólJosszi
Gyűjtést szervezett a srácnak egy nő (49ers nő fan club vezetője), hogy dobjanak össze neki egy kis lóvét. Most a gyűjtés 13.673 USD-nél tart, a cél 5500 USD volt. Nem gyenge.
 www.gofundme.com/Get-Niner-Waldo-to-SF
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Az hogy jön ki, hogy alapszakaszban most is idegenben voltunk a Szentek ellen és jövőre is? Ez pontosan mi alapján kerül meghatározásra? Az ok, hogy most mint NFCS játszottunk velük, következő szezonban meg mint csopi 2., de ilyenkor ezt nem veszik figyelembe?diverdoc
nem. 2013-ban az NFC South-szal nyomtuk, idén a NFCS azonos helyén végzett csapattal nyomjuk, ami megint a NO. 2012-ben szintén az NFCS azonos helyén végzettjével toltuk, ami szintén a Saints volt 😀 az hogy kit kapunk otthon az a tervezőkön múlik. jópár éve a Vikes is itthoni meccs lett volna, de elrakták valamiért Minnesotába.
na mindegy, idén remélem rendesen megverjük őket és nem kell Brees nyakát megnyújtani :cool:petey
OK ezt írtam én is, de ez a "tervezőkön múlik", egy ennyire agyonszabályozott ligában furcsa. A 2012-esre nem is figyeltem, de 3x egymás után idegenben egy erős csapat ellen, azért mert így üt vki hasára?diverdoc
ki tudja a bróker-microsoft-nfl maffia megint milyen összeesküvést sző! 😛
más:
Vernon mint élő lelkiismeret magát az istent meri megkérdezni..

 www.sbnation.com/nfl/2014/1/31/5365558/vernon-davis-presses-roger-goodell-nfl-health-care

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Ja hogy minden hazait fix W-re vettél? 😊 Akár még be is jöhet.silent7939
Új stadion,14 pick,Lattimore,Tank Carradine..Tele vagyok önbizalommal 😊Montana
Ennyire bízol Lattimoreban és Tankban?
Ennyire jók lesznek?Harlequin
Lattimore-ban nagyon,Tank már kérdésesebb de ő is jó lehet.
Lattimore lenyilatkozta hogy Pro bowler lesz a köv. szezonban.Persze ez túlzás,mert hát azon is múlik hogy Gore mennyit fog játszani,de szerintem 1-2 év és top 5 futó lesz a ligában!Ezt most itt lementem és majd beillesztem mikor időszerű lesz 😀Montana
kérd meg undit, nagy tapasztalata van bennepetey
😀

ne emlegesd mert jönnek a pszeudoszemélyiségei.. 12, funkymunchkin meg a többiek trollkodni 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316



én hősöm 😍 Expert Elite Level Trolling lol.petey
most olvastam, a sztori mögött az van, hogy a fiú egy 15 éves állami gondozott, hajléktalan 9ers fan.
 www.king5.com/news/local/49ers-fan-at-Seahawks-victory-parade-now-has-fans-putting-rivalry-aside-244490421.html

szerencsére vannak még normális emberek, és ez túlmutat a rivalizáláson. respekt (Y)petey
és ha minden igaz kap segítséget, a sokszor utált ám sokszor hasznos socialmedia segítségével..
emlékeztek anno Szalacsira is nem?..

elsőre azt hittem valaki aki elvesztett egy fogadást 😀, hát volt spiritusz a fiúban de valaki mint ő ahonnan jön ott keményebb dolgokon ment át mint egy ilyen laza séta ahol max mindenki beszól

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár



én hősöm 😍 Expert Elite Level Trolling lol.petey
most olvastam, a sztori mögött az van, hogy a fiú egy 15 éves állami gondozott, hajléktalan 9ers fan.
 www.king5.com/news/local/49ers-fan-at-Seahawks-victory-parade-now-has-fans-putting-rivalry-aside-244490421.html

szerencsére vannak még normális emberek, és ez túlmutat a rivalizáláson. respekt (Y)

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
Ja hogy minden hazait fix W-re vettél? 😊 Akár még be is jöhet.silent7939
Új stadion,14 pick,Lattimore,Tank Carradine..Tele vagyok önbizalommal 😊Montana
Ennyire bízol Lattimoreban és Tankban?
Ennyire jók lesznek?Harlequin
Lattimore-ban nagyon,Tank már kérdésesebb de ő is jó lehet.
Lattimore lenyilatkozta hogy Pro bowler lesz a köv. szezonban.Persze ez túlzás,mert hát azon is múlik hogy Gore mennyit fog játszani,de szerintem 1-2 év és top 5 futó lesz a ligában!Ezt most itt lementem és majd beillesztem mikor időszerű lesz 😀Montana
kérd meg undit, nagy tapasztalata van benne

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
Az hogy jön ki, hogy alapszakaszban most is idegenben voltunk a Szentek ellen és jövőre is? Ez pontosan mi alapján kerül meghatározásra? Az ok, hogy most mint NFCS játszottunk velük, következő szezonban meg mint csopi 2., de ilyenkor ezt nem veszik figyelembe?diverdoc
nem. 2013-ban az NFC South-szal nyomtuk, idén a NFCS azonos helyén végzett csapattal nyomjuk, ami megint a NO. 2012-ben szintén az NFCS azonos helyén végzettjével toltuk, ami szintén a Saints volt 😀 az hogy kit kapunk otthon az a tervezőkön múlik. jópár éve a Vikes is itthoni meccs lett volna, de elrakták valamiért Minnesotába.
na mindegy, idén remélem rendesen megverjük őket és nem kell Brees nyakát megnyújtani :cool:petey
OK ezt írtam én is, de ez a "tervezőkön múlik", egy ennyire agyonszabályozott ligában furcsa. A 2012-esre nem is figyeltem, de 3x egymás után idegenben egy erős csapat ellen, azért mert így üt vki hasára?diverdoc
jómultkor volt az NFL.com-on erről egy video. van akik ezzel foglalkoznak hogy összerakják a schedule-t. sok minden számít nem tudnám felsorolni. mondjuk van amikor tényleg szopó módón rakják össze.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Az hogy jön ki, hogy alapszakaszban most is idegenben voltunk a Szentek ellen és jövőre is? Ez pontosan mi alapján kerül meghatározásra? Az ok, hogy most mint NFCS játszottunk velük, következő szezonban meg mint csopi 2., de ilyenkor ezt nem veszik figyelembe?diverdoc
nem. 2013-ban az NFC South-szal nyomtuk, idén a NFCS azonos helyén végzett csapattal nyomjuk, ami megint a NO. 2012-ben szintén az NFCS azonos helyén végzettjével toltuk, ami szintén a Saints volt 😀 az hogy kit kapunk otthon az a tervezőkön múlik. jópár éve a Vikes is itthoni meccs lett volna, de elrakták valamiért Minnesotába.
na mindegy, idén remélem rendesen megverjük őket és nem kell Brees nyakát megnyújtani :cool:petey
OK ezt írtam én is, de ez a "tervezőkön múlik", egy ennyire agyonszabályozott ligában furcsa. A 2012-esre nem is figyeltem, de 3x egymás után idegenben egy erős csapat ellen, azért mert így üt vki hasára?diverdoc
Az hogy jön ki, hogy alapszakaszban most is idegenben voltunk a Szentek ellen és jövőre is? Ez pontosan mi alapján kerül meghatározásra? Az ok, hogy most mint NFCS játszottunk velük, következő szezonban meg mint csopi 2., de ilyenkor ezt nem veszik figyelembe?diverdoc
nem. 2013-ban az NFC South-szal nyomtuk, idén a NFCS azonos helyén végzett csapattal nyomjuk, ami megint a NO. 2012-ben szintén az NFCS azonos helyén végzettjével toltuk, ami szintén a Saints volt 😀 az hogy kit kapunk otthon az a tervezőkön múlik. jópár éve a Vikes is itthoni meccs lett volna, de elrakták valamiért Minnesotába.
na mindegy, idén remélem rendesen megverjük őket és nem kell Brees nyakát megnyújtani :cool:petey
OK ezt írtam én is, de ez a "tervezőkön múlik", egy ennyire agyonszabályozott ligában furcsa. A 2012-esre nem is figyeltem, de 3x egymás után idegenben egy erős csapat ellen, azért mert így üt vki hasára?diverdoc
szerintem nem csak a tervezőkön múlik, most így jött ki a szabály, a következő 2-öt amit hasonló helyen végzett conference elleni csapat elklen játszuk majd az home meccs lesz..

példa a múltból: 2002H,2003A,(ide még simán befért hogy nfc south elleni idegenben ami pont a saints is lehetett volna)2005A,2006H,2008H és itt meg a 2007 lehetett szintén home game.. tehát 6-8 éven belül kiegyenlítődik.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Az hogy jön ki, hogy alapszakaszban most is idegenben voltunk a Szentek ellen és jövőre is? Ez pontosan mi alapján kerül meghatározásra? Az ok, hogy most mint NFCS játszottunk velük, következő szezonban meg mint csopi 2., de ilyenkor ezt nem veszik figyelembe?diverdoc
nem. 2013-ban az NFC South-szal nyomtuk, idén a NFCS azonos helyén végzett csapattal nyomjuk, ami megint a NO. 2012-ben szintén az NFCS azonos helyén végzettjével toltuk, ami szintén a Saints volt 😀 az hogy kit kapunk otthon az a tervezőkön múlik. jópár éve a Vikes is itthoni meccs lett volna, de elrakták valamiért Minnesotába.
na mindegy, idén remélem rendesen megverjük őket és nem kell Brees nyakát megnyújtani :cool:petey
én próbáltam értelmezni a szabályokat a schedule-ra de nem jött ki sehogy sem.. 😀 szóval miért megint idegenben? bár Jimmy már nem lesz náluk remélhetőleg..

más..
 www.49ers.com/news/article-2/The-Top-10-Plays-of-the-Season/1f707e11-3f0f-4f84-b584-dfb4e4891f7c
nálam 3,1,8 a sorrend nálatok? melyik 3 a favorit?Josszi
Nálam 1,3,10
Imádtam Boldin TD-jèt 😉
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az hogy jön ki, hogy alapszakaszban most is idegenben voltunk a Szentek ellen és jövőre is? Ez pontosan mi alapján kerül meghatározásra? Az ok, hogy most mint NFCS játszottunk velük, következő szezonban meg mint csopi 2., de ilyenkor ezt nem veszik figyelembe?diverdoc
nem. 2013-ban az NFC South-szal nyomtuk, idén a NFCS azonos helyén végzett csapattal nyomjuk, ami megint a NO. 2012-ben szintén az NFCS azonos helyén végzettjével toltuk, ami szintén a Saints volt 😀 az hogy kit kapunk otthon az a tervezőkön múlik. jópár éve a Vikes is itthoni meccs lett volna, de elrakták valamiért Minnesotába.
na mindegy, idén remélem rendesen megverjük őket és nem kell Brees nyakát megnyújtani :cool:petey
OK ezt írtam én is, de ez a "tervezőkön múlik", egy ennyire agyonszabályozott ligában furcsa. A 2012-esre nem is figyeltem, de 3x egymás után idegenben egy erős csapat ellen, azért mert így üt vki hasára?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Az hogy jön ki, hogy alapszakaszban most is idegenben voltunk a Szentek ellen és jövőre is? Ez pontosan mi alapján kerül meghatározásra? Az ok, hogy most mint NFCS játszottunk velük, következő szezonban meg mint csopi 2., de ilyenkor ezt nem veszik figyelembe?diverdoc
nem. 2013-ban az NFC South-szal nyomtuk, idén a NFCS azonos helyén végzett csapattal nyomjuk, ami megint a NO. 2012-ben szintén az NFCS azonos helyén végzettjével toltuk, ami szintén a Saints volt 😀 az hogy kit kapunk otthon az a tervezőkön múlik. jópár éve a Vikes is itthoni meccs lett volna, de elrakták valamiért Minnesotába.
na mindegy, idén remélem rendesen megverjük őket és nem kell Brees nyakát megnyújtani :cool:petey
én próbáltam értelmezni a szabályokat a schedule-ra de nem jött ki sehogy sem.. 😀 szóval miért megint idegenben? bár Jimmy már nem lesz náluk remélhetőleg..

más..
 www.49ers.com/news/article-2/The-Top-10-Plays-of-the-Season/1f707e11-3f0f-4f84-b584-dfb4e4891f7c
nálam 3,1,8 a sorrend nálatok? melyik 3 a favorit?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Ja hogy minden hazait fix W-re vettél? 😊 Akár még be is jöhet.silent7939
Új stadion,14 pick,Lattimore,Tank Carradine..Tele vagyok önbizalommal 😊Montana
Ennyire bízol Lattimoreban és Tankban?
Ennyire jók lesznek?Harlequin
Lattimore-ban nagyon,Tank már kérdésesebb de ő is jó lehet.
Lattimore lenyilatkozta hogy Pro bowler lesz a köv. szezonban.Persze ez túlzás,mert hát azon is múlik hogy Gore mennyit fog játszani,de szerintem 1-2 év és top 5 futó lesz a ligában!Ezt most itt lementem és majd beillesztem mikor időszerű lesz 😀
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Ja hogy minden hazait fix W-re vettél? 😊 Akár még be is jöhet.silent7939
Új stadion,14 pick,Lattimore,Tank Carradine..Tele vagyok önbizalommal 😊Montana
Ennyire bízol Lattimoreban és Tankban?
Ennyire jók lesznek?
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
49. SB 49ers. zsebben vanpetey
A részvétel talán... nyerni mi fogjuk hazai pályán 😀 Illetve ez nem is lehet... ha mi nyerünk akkor ti nem vagytok ott 😀silent7939
Arizona Cardinals (W)
Kansas City Chiefs (W)
Philadelphia Eagles (W)
San Diego Chargers (W)
Seattle Seahawks (W)
Washington (W)
Chicago Bears (W)

IDEGENBEN

Arizona Cardinals (W)
Dallas Cowboys (W)
Denver Broncos (W)
New York Giants (W)
Oakland Raiders (W)
Seattle Seahawks (W)
St. Louis Rams (W)
New Orleans Saints (W)

hogy?petey
Remélem megnyered a tippversenyt 😉Montana
Legyen neked igazad..😊
Az én tippeim:

otthon:
Arizona Cardinals (W)
Kansas City Chiefs (W)
Philadelphia Eagles (W)
San Diego Chargers (W)
Seattle Seahawks (W)
Washington (W)
Chicago Bears (W)

IDEGENBEN

Arizona Cardinals (W)
Dallas Cowboys (W)
Denver Broncos L
New York Giants (W)
Oakland Raiders (W)
Seattle Seahawks L
St. Louis Rams (W)
New Orleans Saints L

Nekem 13-3
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár



én hősöm 😍 Expert Elite Level Trolling lol.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 562 — Csodabogár
Az hogy jön ki, hogy alapszakaszban most is idegenben voltunk a Szentek ellen és jövőre is? Ez pontosan mi alapján kerül meghatározásra? Az ok, hogy most mint NFCS játszottunk velük, következő szezonban meg mint csopi 2., de ilyenkor ezt nem veszik figyelembe?diverdoc
nem. 2013-ban az NFC South-szal nyomtuk, idén a NFCS azonos helyén végzett csapattal nyomjuk, ami megint a NO. 2012-ben szintén az NFCS azonos helyén végzettjével toltuk, ami szintén a Saints volt 😀 az hogy kit kapunk otthon az a tervezőkön múlik. jópár éve a Vikes is itthoni meccs lett volna, de elrakták valamiért Minnesotába.
na mindegy, idén remélem rendesen megverjük őket és nem kell Brees nyakát megnyújtani :cool: