San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Itt van a cap hitünk
 www.spotrac.com/nfl/san-francisco-49ers/cap-hit/

Itt meg az összes csapaté
 www.spotrac.com/premium/research/nfl/projected-2014-nfl-team-cap-space-420/

lehet mazsolázni


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 561 — Csodabogár
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/1736880_581135845308204_1401092158_n.jpg?stp=c128.0.384.384a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=102&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=grBWKbO_-VQQ7kNvgEsuf2-&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDxKR0vPhAsktYGkiRMobSA-5KiTTzoWRA9D8Vs36fY4Q&oe=66FADCB7
Big Game Bowman on Instagram: "Time for surgery"
24K likes, 2,466 comments - navorro_bowman on June 16, 2015: "Time for surgery".


ideje a műtétnek

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
nem nem,, Freud bácsinak magyarázkodj 😀..Josszi
Már meghalt. Te még beszélgetsz vele?
Inkább azt figyeld mit nyilatkozik a csapatod QB-ja...
a beilleszkedés? naná, nekem minden sikerül...Josszi
Mindjárt gondoltam.
Undi nem unod még? 😀 bár végül is én jót szórakozom rajta..Josszi
Azt írta, hogy unja, de ha te jól szórakozol, akkor nekem nincs kifogásom.


Már vártam melyik intelligens hóksz fan jön először trollkodni ide. Gratulálok Te nyertél.
Én nem viszem vissza a topikotokra amiket írsz ide (tudod, vkinek ez a stílusa, meg az alpár), de talán jobb lenne a szád íze Neked is, ha inkább saját topikotokon örülnél a sikereteknek (bár tudom az öröm sosem ér fel a kárörömmel, hisz az az egyetlen tiszta dolog hisz a szívedből jön😉) , ahelyett, hogy itt játszod magadat!
Ja és vagyunk itt páran akinek az életében ez már megadatott, nem is egyszer.diverdoc
Tehát a káröröm fogalmát tisztáztuk, az viszont mi? amikor valakinek kiesett a csapata és a bennmaradtakat kezdi el hülyeségekkel traktálni?
A világért sem szeretnék unintelligens trollnak kinézni, de miért írod nagy betűvel a személyes névmásokat? De tegyük félre a személyeskedést, most már mindenkinek véget ért a szezon.12
Káröröm: mások baján érzett öröm, mely vagy gyülöletből ered, vagy rossz akaratból, gonosz szivből.
"És azt se felejtsük el, hogy milyen érzés az, ha még az életünkben SB-t nyer a választott csapatunk..." . A mi csapatunk nem volt ott a SB-n ez nekünk baj, és ennek örültél gyülöletből?, rossz akaratból?, gonosz szívből? adódóan.
" a káröröm fogalmát tisztáztuk, az viszont mi? valakinek kiesett a csapata és a bennmaradtakat kezdi el hülyeségekkel traktálni?" Miért ez lenne a káröröm szerinted? A fentebb leírtak alapján láthatod, fogalomzavarban vagy. És egyébként milyen hülyeséggel traktáltam a bennmaradtakat?
Személyes névmás: Ha vennéd a fáradtságot láthatnád, hogy kizárólag az E/2 és T/2 személyes névmásokat és ragozott alakjait írtam naggyal. Ez tudod megszólításokban a tisztelet jele, amit még neked is megadtam, bár tudod mit igazad van feleslegesen. Nem fogod látní tőlem, hogy az én, mi stb. formákat nagy betűvel írnám. Az modorosság lenne szerintem is. Van a magyar nyelvben egy kifejezés, valamit "csupa nagybetűvel írni". A magyar helyesírás szabályai alapján ez helytelen, de mindannyian tudjuk mit jelent. És ez vonatkozik a személyes névmásokra is. Persze egy olyan embernek aki a saját csapatának topikján a "te gyökér,.. húzzál innen.." stb jellegű megszólításokon szocializálódik és ezeket használja ez furcsa lehet.
Lehet, hogy nem szeretnél uninteligens trollnak kinézni, de a felesleges, ráadásul értelmetlen hozzászólásod (aminek oka a mi csesztetésünkön kívül más, nem sok lehetett és ráadásul abban a szövegkörnyezetben teljesen irreleváns volt), húszcentizésed alapján mégis annak tűnsz.diverdoc
És azt se felejtsük el, hogy milyen érzés az, ha még az életünkben SB-t nyer a választott csapatunk... "A mi csapatunk nem volt ott a SB-n ez nekünk baj, és ennek örültél gyülöletből?, rossz akaratból?, gonosz szívből? adódóan."
De hát itt ilyesmiről semmilyen szó sem volt! Már jeleztem szasziának, hogy nem neki szólt, de még, ha azt is hozzáolvassuk, akkor sincs benne semi gyűlölet... (???gyűlölet???)


Köszönöm, hogy kifejtetted a káröröm fogalmát, de talán már korábban is írtam, hogy azt tisztáztuk. (bár lehet a vessző helyett berakott kérdőjel, kissé megzavart, ezért tisztelettel elnézést kérek!) Azt is megértem, ha ezen tévedés miatt /nem mintha előfordult volna már korábban/ azt következtetted ki, hogy a mondat végi kérdőjelem, az valójában pont esetleg egy kackiás felkiálltó jel... nos nem az. Remélem a fogalomzavar(unk) kezd eloszlani és ha most elolvasod amit írtam már más értelmet nyer számodra.
Mivel nem szólítottam meg senkit név szerint, ezért nem tudom miért vetted magadra!? Ha petey által felvetett csempedoktor-ra írt angol fordításom zavart meg, akkor megint csak elnézést kell kérjek, de semmi köze hozzád (már amennyire én tudom...).

Csak azért kérdeztem rá, a személyes névmásra, mert nem volt világos, hogy most tiszteletet fejezel ki írás közben, vagy csak megjátszod magad. (nem a nyelvhelyességre vonatkozott)

Te trollnak nevezed - gondolom - azokat, akik 3-4 hozzászólás után hülyeségekkel traktálják más csapat drukkereit, én pedig gyökérnek.
Ez két különböző szó, két különböző embertől, én rájuk nem pazarolok sok karaktert.

A húsz centi egy ziccer előkészítése volt, petey már nem ugrik rá - nem mintha baja lett volna a korábbiaktól...csak már máshogy kezeli a fórumot.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 561 — Csodabogár
 twitter.com/iamjamiefoxx/status/429757484945797120/photo/1

Jamie Foxx ✔ @iamjamiefoxx
Follow
Backstage at #NFLHonors with Colin Turtlenick....don't let him fool you tho, the speed is REAL!

LOL

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Uraim, én elköszönök augusztusig, mert ami most megy itt, arra nekem nincs energiám... 😊red6t6
némítás és kész. lesz min csevegni kár lenne ha eltünnél.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 561 — Csodabogár
Uraim, én elköszönök augusztusig, mert ami most megy itt, arra nekem nincs energiám... 😊red6t6
ugyan már. 😊 némítás a barátod :cool:

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Uraim, én elköszönök augusztusig, mert ami most megy itt, arra nekem nincs energiám... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Már vártam melyik intelligens hóksz fan jön először trollkodni ide. Gratulálok Te nyertél.
Én nem viszem vissza a topikotokra amiket írsz ide (tudod, vkinek ez a stílusa, meg az alpár), de talán jobb lenne a szád íze Neked is, ha inkább saját topikotokon örülnél a sikereteknek (bár tudom az öröm sosem ér fel a kárörömmel, hisz az az egyetlen tiszta dolog hisz a szívedből jön😉) , ahelyett, hogy itt játszod magadat!
Ja és vagyunk itt páran akinek az életében ez már megadatott, nem is egyszer.diverdoc
Tehát a káröröm fogalmát tisztáztuk, az viszont mi? amikor valakinek kiesett a csapata és a bennmaradtakat kezdi el hülyeségekkel traktálni?
A világért sem szeretnék unintelligens trollnak kinézni, de miért írod nagy betűvel a személyes névmásokat? De tegyük félre a személyeskedést, most már mindenkinek véget ért a szezon.12
Káröröm: mások baján érzett öröm, mely vagy gyülöletből ered, vagy rossz akaratból, gonosz szivből.
"És azt se felejtsük el, hogy milyen érzés az, ha még az életünkben SB-t nyer a választott csapatunk..." . A mi csapatunk nem volt ott a SB-n ez nekünk baj, és ennek örültél gyülöletből?, rossz akaratból?, gonosz szívből? adódóan.
" a káröröm fogalmát tisztáztuk, az viszont mi? valakinek kiesett a csapata és a bennmaradtakat kezdi el hülyeségekkel traktálni?" Miért ez lenne a káröröm szerinted? A fentebb leírtak alapján láthatod, fogalomzavarban vagy. És egyébként milyen hülyeséggel traktáltam a bennmaradtakat?
Személyes névmás: Ha vennéd a fáradtságot láthatnád, hogy kizárólag az E/2 és T/2 személyes névmásokat és ragozott alakjait írtam naggyal. Ez tudod megszólításokban a tisztelet jele, amit még neked is megadtam, bár tudod mit igazad van feleslegesen. Nem fogod látní tőlem, hogy az én, mi stb. formákat nagy betűvel írnám. Az modorosság lenne szerintem is. Van a magyar nyelvben egy kifejezés, valamit "csupa nagybetűvel írni". A magyar helyesírás szabályai alapján ez helytelen, de mindannyian tudjuk mit jelent. És ez vonatkozik a személyes névmásokra is. Persze egy olyan embernek aki a saját csapatának topikján a "te gyökér,.. húzzál innen.." stb jellegű megszólításokon szocializálódik és ezeket használja ez furcsa lehet.
Lehet, hogy nem szeretnél uninteligens trollnak kinézni, de a felesleges, ráadásul értelmetlen hozzászólásod (aminek oka a mi csesztetésünkön kívül más, nem sok lehetett és ráadásul abban a szövegkörnyezetben teljesen irreleváns volt), húszcentizésed alapján mégis annak tűnsz.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, az egy dolog,hogy nincs összhang közöttünk, de kérlek azért tartózkodjatok attól,hogy más accountokkal azonosítotok,mert a végén még valaki elhiszi 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
jah te a lovakra buksz? 😀Josszi
Baszki... a passza! (Már megint elfelejtettem, hogy délen egész más az éghajlat.)12
nem nem,, Freud bácsinak magyarázkodj 😀
a beilleszkedés? naná, nekem minden sikerül.
Undi nem unod még? 😀 bár végül is én jót szórakozom rajta..Josszi
ez általában használ, a WD40 mellettpetey
az mindenre jó, kenyérre is kenheted 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 561 — Csodabogár
jah te a lovakra buksz? 😀Josszi
Baszki... a passza! (Már megint elfelejtettem, hogy délen egész más az éghajlat.)12
nem nem,, Freud bácsinak magyarázkodj 😀
a beilleszkedés? naná, nekem minden sikerül.
Undi nem unod még? 😀 bár végül is én jót szórakozom rajta..Josszi


ez általában használ, a WD40 mellett

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
jah te a lovakra buksz? 😀Josszi
Baszki... a passza! (Már megint elfelejtettem, hogy délen egész más az éghajlat.)12
nem nem,, Freud bácsinak magyarázkodj 😀
a beilleszkedés? naná, nekem minden sikerül.
Undi nem unod még? 😀 bár végül is én jót szórakozom rajta..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
és azt se felejtsük el, hogy ha ilyen sebességgel haladtok 150 év múlva nektek is meglesz az ötödik SB győzelempicstii
Csak a tudományos kíváncsiság vezet; ez milyen képlettel jöt ki? Vagy a következőt automatikusan nekünk adtad?
Neked ez új élmény lehet győztes SB-t látni a tévében nekem már 20 éve megvolt 😛he7edik
Látod mennyi közös van bennünk?: Mindkettőnknek friss az élmény.

jah te a lovakra buksz? 😀Josszi
Baszki... a passza! (Már megint elfelejtettem, hogy délen egész más az éghajlat.)
btw, Josszi, sikerült a beilleszkedés!?
Gondoltam egy kis vidámságot csempézek a holt szezonba...12
az humor nélkül nehéz lesz..Josszi
Ide jó lesz, nincsenek nagy kihívók.
Már vártam melyik intelligens hóksz fan jön először trollkodni ide. Gratulálok Te nyertél.
Én nem viszem vissza a topikotokra amiket írsz ide (tudod, vkinek ez a stílusa, meg az alpár), de talán jobb lenne a szád íze Neked is, ha inkább saját topikotokon örülnél a sikereteknek (bár tudom az öröm sosem ér fel a kárörömmel, hisz az az egyetlen tiszta dolog hisz a szívedből jön😉) , ahelyett, hogy itt játszod magadat!
Ja és vagyunk itt páran akinek az életében ez már megadatott, nem is egyszer.diverdoc
Tehát a káröröm fogalmát tisztáztuk, az viszont mi? amikor valakinek kiesett a csapata és a bennmaradtakat kezdi el hülyeségekkel traktálni?
A világért sem szeretnék unintelligens trollnak kinézni, de miért írod nagy betűvel a személyes névmásokat? De tegyük félre a személyeskedést, most már mindenkinek véget ért a szezon.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 561 — Csodabogár
Egyébként némi önkritikát is gyakorolhatunk... A Wikipedia oldalunkon az utolsó meccs-hír a 2011-es konferenciadöntő, a SSH oldalán pedig már ma fenn van a 2014-es győzelmük híre.

 hu.wikipedia.org/wiki/San_Francisco_49ers
 hu.wikipedia.org/wiki/Seattle_Seahawks

...persze az is igaz, hogy jobb oldalt van egy felsorolás.... az a címe, hogy "bajnoki címek".... hjaszaszia
Ezeket ki szerkeszti? Tényleg nem ártana bővebb info a csapatról...kilences
te is tudod, csak aki jogosult a jóváhagyásra annak kell átnézni és engedélyezni.

több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Egyébként némi önkritikát is gyakorolhatunk... A Wikipedia oldalunkon az utolsó meccs-hír a 2011-es konferenciadöntő, a SSH oldalán pedig már ma fenn van a 2014-es győzelmük híre.

 hu.wikipedia.org/wiki/San_Francisco_49ers
 hu.wikipedia.org/wiki/Seattle_Seahawks

...persze az is igaz, hogy jobb oldalt van egy felsorolás.... az a címe, hogy "bajnoki címek".... hjaszaszia
Ezeket ki szerkeszti? Tényleg nem ártana bővebb info a csapatról...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
tudom, hogy volt már ez a videó, de nekem ez a szezon legszebb pillanata, kár hogy az idei év legjobb védője nem kapta meg a neki járó díjat 😊
Gábor
hát érte (is) fáj a szívem.. úgy voltak vele Kuelchy megérdemli mert gyengébb LB sorban teljesít... Bullshit, Ő érdemelte volna meg..Josszi
nem kérdés, hogy ő érdemelte volna meg, de a legbosszantóbb az egészben, hogy még csak szavazatot se kapott...picstii
hmmm... igen.. a sok szakíró brrrrrr... ez van, nálunk ő volt és kész

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
tudom, hogy volt már ez a videó, de nekem ez a szezon legszebb pillanata, kár hogy az idei év legjobb védője nem kapta meg a neki járó díjat 😊
Gábor
hát érte (is) fáj a szívem.. úgy voltak vele Kuelchy megérdemli mert gyengébb LB sorban teljesít... Bullshit, Ő érdemelte volna meg..Josszi
nem kérdés, hogy ő érdemelte volna meg, de a legbosszantóbb az egészben, hogy még csak szavazatot se kapott...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Szerintetek Hóksz jövőre is éhes lesz?csrnyei
tuti, ahogy a Cards és a Rams is, durva lesz 😊Gábor
ja ja... de jövőre mi fogjuk nyerni a diviziót ismét! főleg amilyen lightos a sorsolásunk 😀Josszi
remélem, de én azért ennél óvatosabb vagyok, bármikor beüthet egy sérülés hullám, de az biztos, hogy időnként több kockázatot kell vállalnunk, gondolok pl itt a Panthers elleni utolsó negyedre, ha ott szerzünk egy field goalt akkor nem kerültünk volna ilyen nehéz helyzetbe a rájátszásra, ebben a csoportban minden meccs számítani fogGábor
az elmúlt 3 szezonban csak a SB győztestől kaptunk ki a PO-ban, 😀Josszi
igen, és ez a 3 év pont elég volt ahhoz, hogy ne akarjak 4-et 😀Gábor
😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
És azt se felejtsük el, hogy milyen érzés az, ha még az életünkben SB-t nyer a választott csapatunk...12
és azt se felejtsük el, hogy ha ilyen sebességgel haladtok 150 év múlva nektek is meglesz az ötödik SB győzelem
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Szerintetek Hóksz jövőre is éhes lesz?csrnyei
tuti, ahogy a Cards és a Rams is, durva lesz 😊Gábor
ja ja... de jövőre mi fogjuk nyerni a diviziót ismét! főleg amilyen lightos a sorsolásunk 😀Josszi
remélem, de én azért ennél óvatosabb vagyok, bármikor beüthet egy sérülés hullám, de az biztos, hogy időnként több kockázatot kell vállalnunk, gondolok pl itt a Panthers elleni utolsó negyedre, ha ott szerzünk egy field goalt akkor nem kerültünk volna ilyen nehéz helyzetbe a rájátszásra, ebben a csoportban minden meccs számítani fogGábor
az elmúlt 3 szezonban csak a SB győztestől kaptunk ki a PO-ban, 😀Josszi
igen, és ez a 3 év pont elég volt ahhoz, hogy ne akarjak 4-et 😀

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
tudom, hogy volt már ez a videó, de nekem ez a szezon legszebb pillanata, kár hogy az idei év legjobb védője nem kapta meg a neki járó díjat 😊

Gábor
hát érte (is) fáj a szívem.. úgy voltak vele Kuelchy megérdemli mert gyengébb LB sorban teljesít... Bullshit, Ő érdemelte volna meg..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Szerintetek Hóksz jövőre is éhes lesz?csrnyei
tuti, ahogy a Cards és a Rams is, durva lesz 😊Gábor
ja ja... de jövőre mi fogjuk nyerni a diviziót ismét! főleg amilyen lightos a sorsolásunk 😀Josszi
remélem, de én azért ennél óvatosabb vagyok, bármikor beüthet egy sérülés hullám, de az biztos, hogy időnként több kockázatot kell vállalnunk, gondolok pl itt a Panthers elleni utolsó negyedre, ha ott szerzünk egy field goalt akkor nem kerültünk volna ilyen nehéz helyzetbe a rájátszásra, ebben a csoportban minden meccs számítani fogGábor
az elmúlt 3 szezonban csak a SB győztestől kaptunk ki a PO-ban, 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
tudom, hogy volt már ez a videó, de nekem ez a szezon legszebb pillanata, kár hogy az idei év legjobb védője nem kapta meg a neki járó díjat 😊


több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Szerintetek Hóksz jövőre is éhes lesz?csrnyei
tuti, ahogy a Cards és a Rams is, durva lesz 😊Gábor
ja ja... de jövőre mi fogjuk nyerni a diviziót ismét! főleg amilyen lightos a sorsolásunk 😀Josszi
remélem, de én azért ennél óvatosabb vagyok, bármikor beüthet egy sérülés hullám, de az biztos, hogy időnként több kockázatot kell vállalnunk, gondolok pl itt a Panthers elleni utolsó negyedre, ha ott szerzünk egy field goalt akkor nem kerültünk volna ilyen nehéz helyzetbe a rájátszásra, ebben a csoportban minden meccs számítani fog

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Szerintetek Hóksz jövőre is éhes lesz?csrnyei
tuti, ahogy a Cards és a Rams is, durva lesz 😊Gábor
ja ja... de jövőre mi fogjuk nyerni a diviziót ismét! főleg amilyen lightos a sorsolásunk 😀

The Amazing Racoon