San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Hát szerencsére nem az. Az enyém pl annyira nem szabatos, hogy utálom a külföldi szavakat.
Juszuf bácsi pedig bekaphatja Harlequin legszőrösebb testtáját - mellesleg, ugyanis a Mónika só felvételről bármikor látható, nekem is megvan az összes...az ismétlések is...kazettán. Sajnos a lejátszóm már annyira avétos, hogy nem megy a visszacsévélés, ezért kénytelen voltam a szallagokat végteleníteni. Ezért megy a nyugdíjas otthonunkban állandóan Móncsi - a memóriaproblémások le sem veszik róla a tekintetük - úgy hogy ne állítsa senki, hogy a köztévén nem megy!12
nem gyenge.. kérlek folytasd. 😀 halucinálsz is miközben írsz? falak mozognak? hangok?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Akkor konkluzio: Kap>MAnning 😀JayB
Szentségtörés!petey
cseréptörés! 😀Josszi
Egyik sem, itt mindenki pontosan tudja, hogy Kap akkor lenne jobb, ha húsz centivel hoszabb lenne neki...12
jah te a lovakra buksz? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
VV Simont kár volt kiengedni a villából...

ez mit keres itt? 😀😀petey
Gondoltam egy kis vidámságot csempézek a holt szezonba...12
az humor nélkül nehéz lesz..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Gratulálok a bajnoknak! Komoly teljesítmény volt, amit idén nyújtottak. Mégis büszkeséggel tölt el, hogy az elmúlt két évben az tudott bajnok lenni, aki legyűrte a 9ers-t, mindkét csapatnak, mindkétszer az volt a legnehezebb feladat. A Ravens-t akkor szétszedték (részben kiöregedett), a SSH viszont fiatal, fejlődő csapat. Jövőre hatalmas derbiket várok a csoportban, nagyon kiélezett lesz, és remélem, visszahódítjuk tőlük a Best D, és a SB címeket! Komolyan várom már a jövő szezont! 😊 Hajrá 9ers!szaszia
Pontosan így van! Enélkül a bomba Frisco nélkül nem lenne a Hox sem ennyire zord, és eltökélt.
Tudom ezt már írtam, de nem lehet eleget hangsúlyozni, hogy a két csapat nagyon hasonló erőkkel rendelkezik (bár a szerkezet teljesen más).
Szerintem, Ti ezt ugyanígy behúztátok volna, ha Ti juttok be.
Rengeteg jó draft picketek van, nekünk szerintem nem lesz hangoverünk, szóval jövőre ugyanitt.Helmut Zimmer
És azt se felejtsük el, hogy milyen érzés az, ha még az életünkben SB-t nyer a választott csapatunk...12
én megéltem már párszor.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Szerintetek Hóksz jövőre is éhes lesz?csrnyei
tuti, ahogy a Cards és a Rams is, durva lesz 😊

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Szerintetek Hóksz jövőre is éhes lesz?
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok a bajnoknak! Komoly teljesítmény volt, amit idén nyújtottak. Mégis büszkeséggel tölt el, hogy az elmúlt két évben az tudott bajnok lenni, aki legyűrte a 9ers-t, mindkét csapatnak, mindkétszer az volt a legnehezebb feladat. A Ravens-t akkor szétszedték (részben kiöregedett), a SSH viszont fiatal, fejlődő csapat. Jövőre hatalmas derbiket várok a csoportban, nagyon kiélezett lesz, és remélem, visszahódítjuk tőlük a Best D, és a SB címeket! Komolyan várom már a jövő szezont! 😊 Hajrá 9ers!szaszia
Pontosan így van! Enélkül a bomba Frisco nélkül nem lenne a Hox sem ennyire zord, és eltökélt.
Tudom ezt már írtam, de nem lehet eleget hangsúlyozni, hogy a két csapat nagyon hasonló erőkkel rendelkezik (bár a szerkezet teljesen más).
Szerintem, Ti ezt ugyanígy behúztátok volna, ha Ti juttok be.
Rengeteg jó draft picketek van, nekünk szerintem nem lesz hangoverünk, szóval jövőre ugyanitt.Helmut Zimmer
És azt se felejtsük el, hogy milyen érzés az, ha még az életünkben SB-t nyer a választott csapatunk...12
Már vártam melyik intelligens hóksz fan jön először trollkodni ide. Gratulálok Te nyertél.
Én nem viszem vissza a topikotokra amiket írsz ide (tudod, vkinek ez a stílusa, meg az alpár), de talán jobb lenne a szád íze Neked is, ha inkább saját topikotokon örülnél a sikereteknek (bár tudom az öröm sosem ér fel a kárörömmel, hisz az az egyetlen tiszta dolog hisz a szívedből jön😉) , ahelyett, hogy itt játszod magadat!
Ja és vagyunk itt páran akinek az életében ez már megadatott, nem is egyszer.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Akkor konkluzio: Kap>MAnning 😀JayB
Szentségtörés!petey
cseréptörés! 😀Josszi
Egyik sem, itt mindenki pontosan tudja, hogy Kap akkor lenne jobb, ha húsz centivel hoszabb lenne neki...

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
...Szóval kössz, én jól megvagyok! Assszem hirtelen ennyi. 😊szaszia
Várjuk meg mit ír Bandi...



VV Simont kár volt kiengedni a villából...

ez mit keres itt? 😀😀petey
Gondoltam egy kis vidámságot csempézek a holt szezonba...12
 www.csempedoktor.hu/ előtte olvasd átpetey
Ezt én írtam, de akkor még ez volt: tiledoc.comb (mert sokat kell guggolni...)

több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Egyébként némi önkritikát is gyakorolhatunk... A Wikipedia oldalunkon az utolsó meccs-hír a 2011-es konferenciadöntő, a SSH oldalán pedig már ma fenn van a 2014-es győzelmük híre.

 hu.wikipedia.org/wiki/San_Francisco_49ers
 hu.wikipedia.org/wiki/Seattle_Seahawks

...persze az is igaz, hogy jobb oldalt van egy felsorolás.... az a címe, hogy "bajnoki címek".... hja
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
VV Simont kár volt kiengedni a villából...

ez mit keres itt? 😀😀petey
Gondoltam egy kis vidámságot csempézek a holt szezonba...12
 www.csempedoktor.hu/ előtte olvasd át

több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
És azt se felejtsük el, hogy milyen érzés az, ha még az életünkben SB-t nyer a választott csapatunk...12
Akkor jó, mert az én életemben, az én csapatom eddig (!) 5 SB-t nyert, és még egy Sb részvétele volt ... 3 éve a legjobb 4 között van.... Ja és ebből a 6-ból 4-et láthattam... pfffüüü 😊

És köszönjük, a holt szezonunk úgy tűnik, nagyon is fog élni (ezt persze nem mondhatja el mindenki magáról)!

Szóval kössz, én jól megvagyok! Assszem hirtelen ennyi. 😊
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
VV Simont kár volt kiengedni a villából...

ez mit keres itt? 😀😀petey
Gondoltam egy kis vidámságot csempézek a holt szezonba...

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
VV Simont kár volt kiengedni a villából...

ez mit keres itt? 😀😀

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Gratulálok a bajnoknak! Komoly teljesítmény volt, amit idén nyújtottak. Mégis büszkeséggel tölt el, hogy az elmúlt két évben az tudott bajnok lenni, aki legyűrte a 9ers-t, mindkét csapatnak, mindkétszer az volt a legnehezebb feladat. A Ravens-t akkor szétszedték (részben kiöregedett), a SSH viszont fiatal, fejlődő csapat. Jövőre hatalmas derbiket várok a csoportban, nagyon kiélezett lesz, és remélem, visszahódítjuk tőlük a Best D, és a SB címeket! Komolyan várom már a jövő szezont! 😊 Hajrá 9ers!szaszia
Pontosan így van! Enélkül a bomba Frisco nélkül nem lenne a Hox sem ennyire zord, és eltökélt.
Tudom ezt már írtam, de nem lehet eleget hangsúlyozni, hogy a két csapat nagyon hasonló erőkkel rendelkezik (bár a szerkezet teljesen más).
Szerintem, Ti ezt ugyanígy behúztátok volna, ha Ti juttok be.
Rengeteg jó draft picketek van, nekünk szerintem nem lesz hangoverünk, szóval jövőre ugyanitt.Helmut Zimmer
És azt se felejtsük el, hogy milyen érzés az, ha még az életünkben SB-t nyer a választott csapatunk...

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.Sobri Jóska
kereskedelmi adó és közmédia között a különbség lassan 0, stílus és bulvár tekintetében.. 😀Josszi
Egyébként meg teljesen mindegy hol ment , ha valakinek ennyi jött le a hozzászólásomból , és úgy érezte, ki kell javítania , hát lelke rajta , de fogalma sincs hogy mit szerettem volna közölni. Most vagy én fogalmazok túl bonyulultan , vagy ....😊Harlequin
Nekem annyi jött le, hogy ha valaki szerint egy ilyen félmondat, miszerint "a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából", így jelenidőben, benne 2 orbitális baromsággal vitaalap, vagy értékelhető vélemény, az annyira ostobán, alpárian és felszínesen áll egy beszélgetéshez, hogy sikerül is neki így prezentálnia.
Ha egy releváns példával, és néhány erre épülő, legalább megalapozottnak tűnő féligazsággal állna elő, akkor meg lehetne kérdezni, hogy amikor azzal dobálózik, hogy "Magyarországon sok ilyen ember van" vagy "sikeres itthon a Mónika show", esetleg "többi szemét" mégis milyen egzakt adatokra, linkelhető, elérhető tényekre támaszkodik, vagy milyen szellemi folyamatnak köszönhetően jöttek létre ezek a sommás verdiktek, és talán kiviláglana, hogy ostoba általánosítása és demagóg fröcsögése mögött vajon mi az üzenet amit szeretne velünk megosztani, de eképp, hogy tájékozatlanságának, a témában való járatlanságának, osotba általánosításra való hajlandóságának ily' ékes bizonyítékával szolgált teljesen felesleges, legfeljebb egy "persze, hooooogyne, közmédia, meg még futó Mónika show, és a többi szemét" a releváns válasz rá.
Kb. annyira vehető komolyan egy nézettségről, tévézési szokásokról, műsorkészítésről, és ezek a közgondolkodás és közvélekedés témájában tett hatásáról szóló vitájában, mintha azt mondanám, "de szar az irányítótok, hiába 1/1-es, de túl öreg, és ahhoz képest összevissza dobál".
Majd ha valaki szólna, hogy van egy aprócska tévedésem, miszerint már nem Smith a QB, akkor "frappánsan" és durcásan elintézném azzal, hogy "egyébként teljesen mindegy, ha valakinek ennyi jött le a hozzászólásomból, és úgy érezte ki kell javítania, hát lelke rajta, de fogalma sincs mit szerettem volna közölni.", ahelyett, hogy azt mondanám: ooopsz ezt benéztem.Sobri Jóska
hát az emberi elme nem mindig egzakt szerencsére.. a szellemi folyamat indoklása pedig kinek kénye kedve igény alkalom idő stb relevanciájában.. te kaptál egy projekciós felületet Harleqin által, ahol vélt szellemi fölényed, terjengős formában nyilvánosságot kaphatott, hallelujahJosszi
Hát szerencsére nem az. Az enyém pl annyira nem szabatos, hogy utálom a külföldi szavakat.
Juszuf bácsi pedig bekaphatja Harlequin legszőrösebb testtáját - mellesleg, ugyanis a Mónika só felvételről bármikor látható, nekem is megvan az összes...az ismétlések is...kazettán. Sajnos a lejátszóm már annyira avétos, hogy nem megy a visszacsévélés, ezért kénytelen voltam a szallagokat végteleníteni. Ezért megy a nyugdíjas otthonunkban állandóan Móncsi - a memóriaproblémások le sem veszik róla a tekintetük - úgy hogy ne állítsa senki, hogy a köztévén nem megy!

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Köszönöm mindekinek a valaszt!
Örülök,hogy jövőre milyen Eagles meccsek lesznek 😊

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Akkor konkluzio: Kap>MAnning 😀JayB
Szentségtörés!petey
cseréptörés! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Urak, egyre rosszabb a számíze olvasgatva a topikot! Egy kis méltóságot erőltessünk már magunkra! GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Akkor konkluzio: Kap>MAnning 😀JayB
Szentségtörés!

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Akkor konkluzio: Kap>MAnning 😀
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Gratulálok a bajnoknak! Komoly teljesítmény volt, amit idén nyújtottak. Mégis büszkeséggel tölt el, hogy az elmúlt két évben az tudott bajnok lenni, aki legyűrte a 9ers-t, mindkét csapatnak, mindkétszer az volt a legnehezebb feladat. A Ravens-t akkor szétszedték (részben kiöregedett), a SSH viszont fiatal, fejlődő csapat. Jövőre hatalmas derbiket várok a csoportban, nagyon kiélezett lesz, és remélem, visszahódítjuk tőlük a Best D, és a SB címeket! Komolyan várom már a jövő szezont! 😊 Hajrá 9ers!szaszia
Pontosan így van! Enélkül a bomba Frisco nélkül nem lenne a Hox sem ennyire zord, és eltökélt.
Tudom ezt már írtam, de nem lehet eleget hangsúlyozni, hogy a két csapat nagyon hasonló erőkkel rendelkezik (bár a szerkezet teljesen más).
Szerintem, Ti ezt ugyanígy behúztátok volna, ha Ti juttok be.
Rengeteg jó draft picketek van, nekünk szerintem nem lesz hangoverünk, szóval jövőre ugyanitt.
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Gratulálok a bajnoknak! Komoly teljesítmény volt, amit idén nyújtottak. Mégis büszkeséggel tölt el, hogy az elmúlt két évben az tudott bajnok lenni, aki legyűrte a 9ers-t, mindkét csapatnak, mindkétszer az volt a legnehezebb feladat. A Ravens-t akkor szétszedték (részben kiöregedett), a SSH viszont fiatal, fejlődő csapat. Jövőre hatalmas derbiket várok a csoportban, nagyon kiélezett lesz, és remélem, visszahódítjuk tőlük a Best D, és a SB címeket! Komolyan várom már a jövő szezont! 😊 Hajrá 9ers!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Nem kis idő volt feldolgozni az elődöntőt, de többek közt gyógyír a sebre, hogy a Bajnoktól könnyebb a vereség terhe.....Cár
Hát én nem feltétlenül értek egyet ezzel a bajnoktól kikapni jobb dologgal,de jövőre jó lesz őket elverni a mai este fényében!😊csrnyei
én sem, jó lenne ha mi kezdenénk velük sept.4-én, bajnokverés idegenben 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Nem kis idő volt feldolgozni az elődöntőt, de többek közt gyógyír a sebre, hogy a Bajnoktól könnyebb a vereség terhe.....Cár
Hát én nem feltétlenül értek egyet ezzel a bajnoktól kikapni jobb dologgal,de jövőre jó lesz őket elverni a mai este fényében!😊