San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Cár San Francisco 49ers 39
Nem kis idő volt feldolgozni az elődöntőt, de többek közt gyógyír a sebre, hogy a Bajnoktól könnyebb a vereség terhe.....
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Ha már nem lesz téma a hawks- sf karate elmondanátok mi van Bowmann-al?
Valamint kinek jár le a szerződése nálatok és kit tartanátok meg ebből(illetve kit lehet,nem ismerve a cap szitut)
dankeJanek
nemsokára mütét utánna min 6 hónap a recovery, ha... 80% esély a teljes felépülésre.
Boldint Brown és Whitnert jó lenne megtartani (Boldint mindenképpen a másik kettő függ attól mennyit kérnek) Rodgers cutolni kéne de junius utan hogy ne bukjunk rajta pénzt, egyelőre úgy néz ki fizu cutba nem menne bele.. kiváncsian várjuk a Draftot, elég sok pickunk van amikből valószinű lesz majd csere-bere is, CB és WR a valószínű választás, de DL és LB poszt sem lesz meglepetés, jah és qb is jöhet.. kb ennyi.., találgatunk hangzanak el nevek, linkek de úgysem mi döntünk 😀Josszi
Whitner helyere mar most keresnek drafton valakit, ahogy Carlost en is kivagnam, helyere szinten draftol valakit. olyan Eric Reid stilusban, hogy rogton kezdo legyen 😉
Boldint en sem engednem el, bar, ha nala is a penz dont, ki tudja, erzi o azt, hogy az egyik legfontosabb elkaponk... aj, meglassuk.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Én rájöttem!😊
Szerintem fosnak tőle mint Stohl a drogteszttől , azért foglalkoznak vele annyit!😊 Mi más magyarázat van arra , hogy a hőn szeretett csapatuk SB-ja előtt 2-3 nappal egy másik csapat játékosát csesztetik , ahelyett hogy esélyt latolgatnának , százalékokat elemznének vagy mit tudom én?
De majd mindjárt jönnek a hawks-osok , és elmondják hogy mennyire nem félnek , csak orbitális baromságokat mond , meg unszimpatikus , meg hogy a Mónika show kereskedelmi TV-ben ment....
😊Harlequin
Teljesen igazad van.Már csak félszemmel nézem a topikjukat,de még mindig azt látom hogy vele foglalkoznak,miközben a csapatuk ma SB-t játszik.Mi más lenne az oka?😊A meccsután úgy voltam velük hogy szorítok is értük a döntőben,de napról napra távolodott az érzés olyannyira,hogy ma már a Denvernek szurkolok!
Go Manning,go OMAHA 😊A meccs után meg vonulj vissza mint a legnagyobbak😊Montana
kicsit túlpörgitek a dolgot, használjátok inkább a némítás funkciót az ilyen esetekben

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Ha már nem lesz téma a hawks- sf karate elmondanátok mi van Bowmann-al?
Valamint kinek jár le a szerződése nálatok és kit tartanátok meg ebből(illetve kit lehet,nem ismerve a cap szitut)
dankeJanek
nemsokára mütét utánna min 6 hónap a recovery, ha... 80% esély a teljes felépülésre.
Boldint Brown és Whitnert jó lenne megtartani (Boldint mindenképpen a másik kettő függ attól mennyit kérnek) Rodgers cutolni kéne de junius utan hogy ne bukjunk rajta pénzt, egyelőre úgy néz ki fizu cutba nem menne bele.. kiváncsian várjuk a Draftot, elég sok pickunk van amikből valószinű lesz majd csere-bere is, CB és WR a valószínű választás, de DL és LB poszt sem lesz meglepetés, jah és qb is jöhet.. kb ennyi.., találgatunk hangzanak el nevek, linkek de úgysem mi döntünk 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Most menjek bele vitába? 😊 nem fogok, azt az örömöt nem adom meg neked. További szép napot nektek...sevarafa

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Én rájöttem!😊
Szerintem fosnak tőle mint Stohl a drogteszttől , azért foglalkoznak vele annyit!😊 Mi más magyarázat van arra , hogy a hőn szeretett csapatuk SB-ja előtt 2-3 nappal egy másik csapat játékosát csesztetik , ahelyett hogy esélyt latolgatnának , százalékokat elemznének vagy mit tudom én?
De majd mindjárt jönnek a hawks-osok , és elmondják hogy mennyire nem félnek , csak orbitális baromságokat mond , meg unszimpatikus , meg hogy a Mónika show kereskedelmi TV-ben ment....
😊Harlequin
Teljesen igazad van.Már csak félszemmel nézem a topikjukat,de még mindig azt látom hogy vele foglalkoznak,miközben a csapatuk ma SB-t játszik.Mi más lenne az oka?😊A meccsután úgy voltam velük hogy szorítok is értük a döntőben,de napról napra távolodott az érzés olyannyira,hogy ma már a Denvernek szurkolok!
Go Manning,go OMAHA 😊A meccs után meg vonulj vissza mint a legnagyobbak😊
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ha már nem lesz téma a hawks- sf karate elmondanátok mi van Bowmann-al?
Valamint kinek jár le a szerződése nálatok és kit tartanátok meg ebből(illetve kit lehet,nem ismerve a cap szitut)
dankeJanek
Elülső keresztszalag szakadás, belső collaterális szalaggal megspékelve. Ez utóbbi miatt nem volt rögtön műtét. Stabilizálás, majd utána jöhet az arthroscop. Szerencsés esetben szezonkezdetre pályán lehet, de 7-8. hétre mindenképpen.
Ami másik kérdésedet illeti ha visszapörgetsz kb 1 napot ezt a slary cap, kit kellene megtartani stb témát jártuk itt körbe (nem csak szájkaratézunk)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ha már nem lesz téma a hawks- sf karate elmondanátok mi van Bowmann-al?
Valamint kinek jár le a szerződése nálatok és kit tartanátok meg ebből(illetve kit lehet,nem ismerve a cap szitut)
danke

több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Egyebkent valaki raerne leirni bovebben, mi ez a Keap mizeria?[/quote]Én rájöttem!😊
Szerintem fosnak tőle mint Stohl a drogteszttől , azért foglalkoznak vele annyit!😊 Mi más magyarázat van arra , hogy a hőn szeretett csapatuk SB-ja előtt 2-3 nappal egy másik csapat játékosát csesztetik , ahelyett hogy esélyt latolgatnának , százalékokat elemznének vagy mit tudom én?
De majd mindjárt jönnek a hawks-osok , és elmondják hogy mennyire nem félnek , csak orbitális baromságokat mond , meg unszimpatikus , meg hogy a Mónika show kereskedelmi TV-ben ment....
😊
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
jó, hát pénzből él az ember és sokan családosok, és ugye nem garantálja semmi hogy még x év után is a ligában lesznek. ez a kaszálásról szól, az hogy klubhűség, felejtsük el. 1, sapka miatt, 2, ha oda mész ahol dupla pénzt kapsz garantáltba akkor elmész.

ezért is izgalmas nekem az offseason, és a gazdasági számok mert itt több éves projektek futnak, és durva költségvetés meg stratégia megy a háttérben amit nem is látunk. az hogy mi a 16 meccset látjuk, csak a cseresznye a habos torta tetjén.

tiszta sor, nem lehet mindenkit megtartani, és nem látni kiből mi lesz. ki tudja mi lett volna ha Coopert tartjuk meg Aso helyett.
idén szerintem Boldin megtartása a prioritás. Whitner, TBrown, Rogers akik mehetnek vagy kisebb fizuval maradnának.

petey
vegre gepkozelben,

igen, picit sajnalom ezt nem igazan van klubhuseg dolgot. pl ott van AP, olyan futo, hogy hiaba hivsz ra mindenkit, akkor is fut. de, amig a viks-ban van, soha nem fog gyurut nyerni, pedig nagyon megerdemelne. lehet, hogy en latom rosszul innen, Budapestrol, de ha en ott lennek, nekem a gyuru tobbet jelentene, mint a penz. persze, az is egyertelmu, hogy mennyire nem okosak a jatekosok nagy resze. meg ugy, en blok az usaban szuletettek nagyon nagy resze. ezert legyen penz kesobbre, hiszen ki tudja, mibol fog tudni majd megelni. nagyon sokaig vizilabdaztam(voltam valogatott is 😀 😛 igaz, serduloben), de pl soha de soha nem jutott volna eszembe, hogy mashol jatszak. emiatt is, pl ha van egy alapember, nem tudom, miert kell tobb penzert mashova menni, ha mar kurvara meg van minden. de ezt biztos, csak en latom rosszul.

ehhez a Colin mit nyilatkozotthoz meg nem igazan tudok hozzaszolni, mondott valamit(sajna az angolom ehhez keves), amit itt leirtatok azt ertem, akar hulyeseg, akar nem, en leszarom. lehet szidni minket masik topikban, mindenkinek megvan a velemenye a masik csapatrol, minket lehet nem szeretni, de biztos nem akarnek meggyozni senkit, hogy ez meg az van. ujpesti pajtimat se tudom meggyozni, hogy lila majmoknak nem drukkolunk, csak a zold sasok. 😀
reszemrol ma a hawks-nak gyurut kell nyernie, jovore emiatt sehol nem lesznek, mi meg odavagunk nekik es emelni kell az nfc west szinvonalat, rettegjenek tolunk!
amugy, aki 2 eve elvert minket, az SB-t nyert, aki meg 1 ev vert el minket az is. Cocks elvert minket, gyurut nekik! 😀

az meg meglep, hogy tolunk senki nem kapott semmilyen dijat. Riversnek orulok, rafert mar vegre valami 😀

Egyebkent valaki raerne leirni bovebben, mi ez a Keap mizeria?

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nekem totál mindegy ki nyeri a super bowlt, és mindegy az is, hogy a ti divíziótokban mi a helyzet. De az hogy egy irányító elkezdi megmagyarázni, hogy "ha ez meg az van" akkor mekkora király lenne, nevetséges. Amikor olvastam ezt az egészet, CK megint lejjebb ment egy szintet a szememben. Tényleg srácok nekem alapban semmi bajom nincs vele. De belemenni egy olyan szócsatába, amiből ő csak vesztesen jöhet ki, nem bölcs döntés, és ebből látszik, hogy még nagyon nincs ott a gondolkodása ahol lennie kellene. Olyan, mint öcsém amikor kikap Maddenben... de ha most nem az X-et nyomom, hanem a B-t, akkor megnyertem volna a meccset... ha ez, ha az...
A sztori vége, hogy Kaep mond nevetséges dolgokat a jövőről... Inkább dolgozni kellene a jelenben, nem ígérgetni a jövőre... Ettől függetlenül lehet, hogy jövőre kihasználja ezeket a dolgokat amiket mond, de jelenleg csak óvodás magyarázkodásnak tűnik a szememben...sevarafa
ha neked annyira minden mindegy akkor főleg köszönjük hogy értékes és közhelymentes véleményedet megosztottad velünk..Josszi
Most menjek bele vitába? 😊 nem fogok, azt az örömöt nem adom meg neked. További szép napot nektek...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Majd ha valaki szólna, hogy van egy aprócska tévedésem, miszerint már nem Smith a QB, akkor "frappánsan" és durcásan elintézném azzal, hogy "egyébként teljesen mindegy, ha valakinek ennyi jött le a hozzászólásomból, és úgy érezte ki kell javítania, hát lelke rajta, de fogalma sincs mit szerettem volna közölni.", ahelyett, hogy azt mondanám: ooopsz ezt benéztem.Sobri Jóska
Smith még qb egyébként, csak a Chiefsnél, egy come back of the year volt nálam pl 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.Sobri Jóska
kereskedelmi adó és közmédia között a különbség lassan 0, stílus és bulvár tekintetében.. 😀Josszi
Egyébként meg teljesen mindegy hol ment , ha valakinek ennyi jött le a hozzászólásomból , és úgy érezte, ki kell javítania , hát lelke rajta , de fogalma sincs hogy mit szerettem volna közölni. Most vagy én fogalmazok túl bonyulultan , vagy ....😊Harlequin
Nekem annyi jött le, hogy ha valaki szerint egy ilyen félmondat, miszerint "a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából", így jelenidőben, benne 2 orbitális baromsággal vitaalap, vagy értékelhető vélemény, az annyira ostobán, alpárian és felszínesen áll egy beszélgetéshez, hogy sikerül is neki így prezentálnia.
Ha egy releváns példával, és néhány erre épülő, legalább megalapozottnak tűnő féligazsággal állna elő, akkor meg lehetne kérdezni, hogy amikor azzal dobálózik, hogy "Magyarországon sok ilyen ember van" vagy "sikeres itthon a Mónika show", esetleg "többi szemét" mégis milyen egzakt adatokra, linkelhető, elérhető tényekre támaszkodik, vagy milyen szellemi folyamatnak köszönhetően jöttek létre ezek a sommás verdiktek, és talán kiviláglana, hogy ostoba általánosítása és demagóg fröcsögése mögött vajon mi az üzenet amit szeretne velünk megosztani, de eképp, hogy tájékozatlanságának, a témában való járatlanságának, osotba általánosításra való hajlandóságának ily' ékes bizonyítékával szolgált teljesen felesleges, legfeljebb egy "persze, hooooogyne, közmédia, meg még futó Mónika show, és a többi szemét" a releváns válasz rá.
Kb. annyira vehető komolyan egy nézettségről, tévézési szokásokról, műsorkészítésről, és ezek a közgondolkodás és közvélekedés témájában tett hatásáról szóló vitájában, mintha azt mondanám, "de szar az irányítótok, hiába 1/1-es, de túl öreg, és ahhoz képest összevissza dobál".
Majd ha valaki szólna, hogy van egy aprócska tévedésem, miszerint már nem Smith a QB, akkor "frappánsan" és durcásan elintézném azzal, hogy "egyébként teljesen mindegy, ha valakinek ennyi jött le a hozzászólásomból, és úgy érezte ki kell javítania, hát lelke rajta, de fogalma sincs mit szerettem volna közölni.", ahelyett, hogy azt mondanám: ooopsz ezt benéztem.Sobri Jóska
hát az emberi elme nem mindig egzakt szerencsére.. a szellemi folyamat indoklása pedig kinek kénye kedve igény alkalom idő stb relevanciájában.. te kaptál egy projekciós felületet Harleqin által, ahol vélt szellemi fölényed, terjengős formában nyilvánosságot kaphatott, hallelujah

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.Sobri Jóska
kereskedelmi adó és közmédia között a különbség lassan 0, stílus és bulvár tekintetében.. 😀Josszi
Egyébként meg teljesen mindegy hol ment , ha valakinek ennyi jött le a hozzászólásomból , és úgy érezte, ki kell javítania , hát lelke rajta , de fogalma sincs hogy mit szerettem volna közölni. Most vagy én fogalmazok túl bonyulultan , vagy ....😊Harlequin
Nekem annyi jött le, hogy ha valaki szerint egy ilyen félmondat, miszerint "a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából", így jelenidőben, benne 2 orbitális baromsággal vitaalap, vagy értékelhető vélemény, az annyira ostobán, alpárian és felszínesen áll egy beszélgetéshez, hogy sikerül is neki így prezentálnia.
Ha egy releváns példával, és néhány erre épülő, legalább megalapozottnak tűnő féligazsággal állna elő, akkor meg lehetne kérdezni, hogy amikor azzal dobálózik, hogy "Magyarországon sok ilyen ember van" vagy "sikeres itthon a Mónika show", esetleg "többi szemét" mégis milyen egzakt adatokra, linkelhető, elérhető tényekre támaszkodik, vagy milyen szellemi folyamatnak köszönhetően jöttek létre ezek a sommás verdiktek, és talán kiviláglana, hogy ostoba általánosítása és demagóg fröcsögése mögött vajon mi az üzenet amit szeretne velünk megosztani, de eképp, hogy tájékozatlanságának, a témában való járatlanságának, osotba általánosításra való hajlandóságának ily' ékes bizonyítékával szolgált teljesen felesleges, legfeljebb egy "persze, hooooogyne, közmédia, meg még futó Mónika show, és a többi szemét" a releváns válasz rá.
Kb. annyira vehető komolyan egy nézettségről, tévézési szokásokról, műsorkészítésről, és ezek a közgondolkodás és közvélekedés témájában tett hatásáról szóló vitájában, mintha azt mondanám, "de szar az irányítótok, hiába 1/1-es, de túl öreg, és ahhoz képest összevissza dobál".
Majd ha valaki szólna, hogy van egy aprócska tévedésem, miszerint már nem Smith a QB, akkor "frappánsan" és durcásan elintézném azzal, hogy "egyébként teljesen mindegy, ha valakinek ennyi jött le a hozzászólásomból, és úgy érezte ki kell javítania, hát lelke rajta, de fogalma sincs mit szerettem volna közölni.", ahelyett, hogy azt mondanám: ooopsz ezt benéztem.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
szerk: Látom Josszi finomítottál a hangnemen(Y) Jobban célt is fog érnidiverdoc
hát elszámoltam 100-ig..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.Sobri Jóska
kereskedelmi adó és közmédia között a különbség lassan 0, stílus és bulvár tekintetében.. 😀Josszi
Egyébként meg teljesen mindegy hol ment , ha valakinek ennyi jött le a hozzászólásomból , és úgy érezte, ki kell javítania , hát lelke rajta , de fogalma sincs hogy mit szerettem volna közölni. Most vagy én fogalmazok túl bonyulultan , vagy ....😊Harlequin
nem hiszem. értette ő de valamiért magára vett belőle valamit vagy úgy érezte megszólítatott, van ez így 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.Sobri Jóska
kereskedelmi adó és közmédia között a különbség lassan 0, stílus és bulvár tekintetében.. 😀Josszi
Egyébként meg teljesen mindegy hol ment , ha valakinek ennyi jött le a hozzászólásomból , és úgy érezte, ki kell javítania , hát lelke rajta , de fogalma sincs hogy mit szerettem volna közölni. Most vagy én fogalmazok túl bonyulultan , vagy ....😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Szánalmas , rosszindulatú emberek , akiknek se élete , se se családja , és itt élik ki arc nélkül a flusztráltságukat. Kicsi lelkük ürességét ezzel tudják megtölteni , sokkal jobb a másikat köpködni , mint a saját életére , csapatára figyelni.Az a gond , hogy Magyarországon sok ilyen ember van , ezért sikeres itthon a Mónika show és a többi szemét ami folyik a közmédiából. Sekélyes emberek , semmitmondó vágyakkal. Harlequin
Imádom az ostoba általánosításokat.
De még annál is jobban szeretem a tévedésekre alapozott ostoba általánosításokat.
A Mónika show 3 és fél éve megszűnt.
Ráadásul egy kereskedelmi csatornán futott, nem a közmédiában.Sobri Jóska
kereskedelmi adó és közmédia között a különbség lassan 0, stílus és bulvár tekintetében.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Ha belegebedek sem tudok a Seahawks-nak szurkolni, pedig Manning-ot sem csípem, és jobb lenne a lelkemnek,ha azt mondhatnám, hogy a későbbi győztes ejtett ki minket.Kőpisti75
dobj fel egy érmét, ha fej drukkolsz a Denvernek, ha írás akkor meg maradsz semleges fél 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem totál mindegy ki nyeri a super bowlt, és mindegy az is, hogy a ti divíziótokban mi a helyzet. De az hogy egy irányító elkezdi megmagyarázni, hogy "ha ez meg az van" akkor mekkora király lenne, nevetséges. Amikor olvastam ezt az egészet, CK megint lejjebb ment egy szintet a szememben. Tényleg srácok nekem alapban semmi bajom nincs vele. De belemenni egy olyan szócsatába, amiből ő csak vesztesen jöhet ki, nem bölcs döntés, és ebből látszik, hogy még nagyon nincs ott a gondolkodása ahol lennie kellene. Olyan, mint öcsém amikor kikap Maddenben... de ha most nem az X-et nyomom, hanem a B-t, akkor megnyertem volna a meccset... ha ez, ha az...
A sztori vége, hogy Kaep mond nevetséges dolgokat a jövőről... Inkább dolgozni kellene a jelenben, nem ígérgetni a jövőre... Ettől függetlenül lehet, hogy jövőre kihasználja ezeket a dolgokat amiket mond, de jelenleg csak óvodás magyarázkodásnak tűnik a szememben...sevarafa
Olvastad azt az ominozus nickel D# cikket? Mert szerintem nem. Te úgy gondolod, hogy amit ő mond azzal a szemedben lejjebb megy. Iderakok neked véleményt az ominozus nyilatkozatáról:
"Kaepernick’s way of thinking makes a lot of sense. Manning finds mismatches in opposing defenses better than any quarterback in the NFL, and he has four good receivers to choose from in Demaryius Thomas, Wes Welker, Eric Decker and Julius Thomas. The Seahawks may struggle containing all of Manning’s weapons"

A másik pedig: Kaep ezzel a nyilatkozatával praktikusan minden felelőséget magára vállalt, és ezért respect neki (kivéve egy Harbaugh féle time out callt). Feltételezem ezt tudod, ha már ebben a témában véleményt nyilvánítottál itt. Én nem Josszi stilusában írok Neked, de egyetértek vele. Sztem kapcsold vissza az X-Boxodat és kistesóddal játszál tovább.😉

szerk: Látom Josszi finomítottál a hangnemen(Y) Jobban célt is fog érni


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Nekem totál mindegy ki nyeri a super bowlt, és mindegy az is, hogy a ti divíziótokban mi a helyzet. De az hogy egy irányító elkezdi megmagyarázni, hogy "ha ez meg az van" akkor mekkora király lenne, nevetséges. Amikor olvastam ezt az egészet, CK megint lejjebb ment egy szintet a szememben. Tényleg srácok nekem alapban semmi bajom nincs vele. De belemenni egy olyan szócsatába, amiből ő csak vesztesen jöhet ki, nem bölcs döntés, és ebből látszik, hogy még nagyon nincs ott a gondolkodása ahol lennie kellene. Olyan, mint öcsém amikor kikap Maddenben... de ha most nem az X-et nyomom, hanem a B-t, akkor megnyertem volna a meccset... ha ez, ha az...
A sztori vége, hogy Kaep mond nevetséges dolgokat a jövőről... Inkább dolgozni kellene a jelenben, nem ígérgetni a jövőre... Ettől függetlenül lehet, hogy jövőre kihasználja ezeket a dolgokat amiket mond, de jelenleg csak óvodás magyarázkodásnak tűnik a szememben...sevarafa
ha neked annyira minden mindegy akkor főleg köszönjük hogy értékes és közhelymentes véleményedet megosztottad velünk..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Luke Kuechly lett az év védőjátékosa.Vicc hogy Navorro még a top 5-ben sincs 😕.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nekem totál mindegy ki nyeri a super bowlt, és mindegy az is, hogy a ti divíziótokban mi a helyzet. De az hogy egy irányító elkezdi megmagyarázni, hogy "ha ez meg az van" akkor mekkora király lenne, nevetséges. Amikor olvastam ezt az egészet, CK megint lejjebb ment egy szintet a szememben. Tényleg srácok nekem alapban semmi bajom nincs vele. De belemenni egy olyan szócsatába, amiből ő csak vesztesen jöhet ki, nem bölcs döntés, és ebből látszik, hogy még nagyon nincs ott a gondolkodása ahol lennie kellene. Olyan, mint öcsém amikor kikap Maddenben... de ha most nem az X-et nyomom, hanem a B-t, akkor megnyertem volna a meccset... ha ez, ha az...
A sztori vége, hogy Kaep mond nevetséges dolgokat a jövőről... Inkább dolgozni kellene a jelenben, nem ígérgetni a jövőre... Ettől függetlenül lehet, hogy jövőre kihasználja ezeket a dolgokat amiket mond, de jelenleg csak óvodás magyarázkodásnak tűnik a szememben...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Ooo bocsánat, de amikor írtam "tölünk" még senki nem volt ebben a témában odaát. Most megszámoltam addig az elmúlt közel egy nap 11 hozzászolásából 8 ezt mantrázta. Aki nem és a csapatotokkal, illetve a SB-vel foglakozott az Zolika az interjuval és Cardinalis a Lynch videoval. Tocy meg ott helyrerakta, ez így igaz. Cardinalis, Zolika, Tocy...... A 12. ember mi?😉
a és még annyi: SB miatt most szinte mindenki olvassa a két csapat topikját, mert gondolja, vmi érdekes infot elcsíp, a "benfentesektől". Szóval nem csak pár törzsvendég nézegeti.diverdoc
Most oszinten, mi a francot lehet meg irni a SB-rol, ami nem hangzott mar el valahol? Strategia, bulvar, oltogatasok. Volt mar minden. Mindenki arra var, hogy legyen meg a meccs es lehetoleg a sajat favoritja gyozzon. Undival meg nem kell foglalkozni, mert O egyertelmuen imadja az ilyen oda -vissza cseszegeteseket. Peteyvel ilyen szempontbol jol megertik egymast. De legalabbis egy huron pendulnek. Mindig is ereztem, hogy kene nekik egy sajat topic 😊 Mar arra is gondoltam, hogy nem - e ugyan az a meghasadt szemelyisegrol van -e szo. 😀

Viszont egy szemelyes megjegyzes, ami szigoruan nem szemelyre szol. Elnezest az offert, igerem nem folytatom a dolgot, mert nagyjabol ugyis tokmindegy mit irok le. A lenyeg, hogy szamomra es meg jonehany mas szurkolo (csapattol fuggetlenul) szamara nem tul szimpatikusak ezek a masikat lenyomni probalo beszologatasok, eszt oszto megmondasok - behanyasok. Allitolag ez normalis itt (biztosan az, nem tagadom paran izgulnak ra). Es azt is ertem, hogy jopar ilyen a pillanat hevebol, vagy tartos frusztraltsagbol (valos elet vagy sport - tok mindegy) jonnek, hiszen itt nagyjabol valos kovetkezmenyek nelkul lehet ilyeneket tenni. Nyilvan mindenkinek mas a szemelyisege, ezert ertem, ha ez xy-nak nem okoz problemat. Vagy is igen, de altalaban csak akkor, ha a sajat oldala ellen megy. En azt gondolom, hogy lehet a masikrol es a masik csapatarol valamennyi tisztelettel is beszelni, anelkul, hogy egy jol megvalasztott kifejezessel belerugunk egyet. Nem mintha egy ilyen politikailag korrekt szentfazek lennek, de amikor vege lett a meccsunknek, parunknak elso dolga volt gratulalni nektek, hogy egy ennyire kemeny meccsen milyen jol helytaltatok. Mert ahogy el is mondtuk, nem tonkre lettetek verve, hanem egy igazi jo kis oda -vissza zuzas utan nekunk jott ki aznap jobban. Es nem kezdtunk el "tancolni a sirotokon". Ahogy jopar szurkolo a reszetekrol is hasonloan tett, aki beirt hozzank az elozo meccs utan. Es ezek nem arrol szoltak, hogy ja persze nyertetek, de valojaban nem, meg a stadion, meg a csalas meg a mittudom en.
Szoval kb. zero sportszeruseg zajlik sokszor. Es most nyilvan a nem rosszindulatu ugratasokrol beszelek. Mindenesetre nekem anno a friscoi vereseg ellenere is jolesett, hogy tobbetek tenyleg elegansan irt. Nem mintha a teny nem lett volna tovabbra is az, hogy beneztunk egy futast es vege is lett a meccsnek. Mert ilyeneken mulik sokszor. Szoval csak azt akartam elmondani, hogy amikor tolunk jonnek ebbe a topicba trollkodni, az ugyan ugy gaz, mint amikor hozzank latogatnak el hasonlo okbol. Nekem szimplan nem tetszik (tuti szolhatnek ellene en is tobbet, csak viszonylag ritkan nezek ide) es sokan masoknak se. Tehat csak annyit szerettem volna kozolni, hogy egy hangos kisebbseg ellenere en azert azt gondolom - remelem, hogy minden topicban (a gyulolkodjunkon kivul 😊 azert a nagytobbseg nem abbol generalja a mindennapi mentalis orgazmusat, hogy direkt provokalva vagy csak ugy passziobol gyalazza a masikat. Mert bar minden heten haboru, de azert ez sport es a sport allitolag jellemet is fejleszt. Vagy mit 😊

Megegyszer elnezest a hosszu kormondatokert, csak gondoltam, hogy ezt egyszer erdemes leirnom ide, mert nem mindenkinek jo az, ami idonkent itt "rivalizalas" cimszo alatt megy. Koszi ha elolvastad!endorphyn
lol, most akkor ki is vagyok? vagy mégsem? én szeretem a lightos trasht, de amikor f@szsággal párosul, akkor az csak fájdalmat okoz. a gond ott van, hogy van nálatok 2 személy, akik ugranak minden Kap, 9ers hírre, mint gyöngytyúk a takonyra. igaz hogy közük nincs az adott helyzethez, de be kell dobni és megint szítani a feszkót. nálunk a kutya nem foglalkozott veletek, dumáltunk a sapkáról, draftról stb..
átmentünk többen gratulálni, ide is jöttetek, nem volt ezzel semmi baj. aztán egyből előkerültek a Kap így fos úgy fos. ez nem kéne. én próbálok objektívan írni, de nagyon ritkán kapok hasonló választ.
most meg SB hetében vagytok baszki, erre mivel kell foglalkozni? Kap mit mondott.

1, interjút adott, és mivel egy csoportban vagyunk kit kérdezzenek meg?
2, attól hogy ő nem PM, érthet a játékhoz nem? hogy mit kellene tenni, majd jövőre megcsinálja 😉
3, Sherman, meg ha 30 centi...beállt a trash talknak, ennyi. most idézzem Shermant, aki "glorified practice-nek" nevezte a SF elleni meccset, amkir kikaptatok meg sírt a bíráskodáson.
ez egy kis olaj a tűzre a következő évekre. szerintem így pláne tuti nézősek lesznek a derbik.
4, tény, Kap nem egy polkorrekt Wilson, hanem van benne kis spiritusz. élvezzétek ki ezt a rivalryt.

te bármikor jöhetsz, nem bánt senki, ahogy Medvepapát, BBaltazárt sem.
mint írtam pár ember miatt jó lenne ha nyerne a Hawks gyűrűt, de viszont van jópár több aki miatt nem. és itt el is érkeztünk Sobri kedvenc gumicsontjához: AZ általánosításhoz..de ez másik történet.

endo, érezd jól magad holnap. akár nyertek akár nem, nem véletlen kerül oda valaki. a nap hétfőn is felkel.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
És kárpótlásul egy igazi first edition kép New Yorkból.
A húgom kint él és dolgozik, és az ő egyik szórakozóhelyükön mulatozott pár 49erses fiú, és egy kép Kaep-ről, és egy a mókát biztosító szakemberről a hugom gépéből:

Sobri Jóska
de a baj az hogy csak egy fényképezőgépbe néz, nem megy végig az összesen...:[]