San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
kövezzetek meg de kéne egy új TE is.. sem Vance sem Celek nem competition Davisnek.. felkéne rázni a srácot.. voltak nagyon jó meccsei.. de volt amikor észre sem vettük hogy fent van, és akkor sem a blokkjai miatt..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
ezt a pro bowlt szemely szerint(ahogy elnezem nincs meg rola szo) nem fogom nezni. Reid kapott meghivot, de mivel D# parti vagyok, itt meg nem ernek egymashoz, sok ertelmet nem latom.
Vegita
ezt szerintem benézted. nem kicsit, nagyon...kilences
a korabbi evekbol indultam ki. de beneztem.. es? vagy most akkor osszedol a vilag, netan meghalok?Vegita
meghalsz igen, ez új? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
a korabbi evekbol indultam ki. de beneztem.. es? vagy most akkor osszedol a vilag, netan meghalok?Vegita
Semmi ilyesmi. Én sem szoktam nézni, pont az általad említett okokból. Most valahogy fenn maradtam és ha már fenn maradtam, gondoltam belenézek (titkon abban bíztam, hogy Rice is feláll egy snapre) és kellemesen csalódtam. Ennyi, nincs mögöttes gondolat vagy szájkarate...
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ezt a pro bowlt szemely szerint(ahogy elnezem nincs meg rola szo) nem fogom nezni. Reid kapott meghivot, de mivel D# parti vagyok, itt meg nem ernek egymashoz, sok ertelmet nem latom.
Vegita
ezt szerintem benézted. nem kicsit, nagyon...kilences
a korabbi evekbol indultam ki. de beneztem.. es? vagy most akkor osszedol a vilag, netan meghalok?

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
heelo, érdekel valakit 49ers baseball satyi meg retró sál? ha igen dobjon email címet PM-ben.
a satyi felnőttnek kicsi inkább nagyobb gyerök vagy apróburájú felnőtt egyénnek való.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
ezt a pro bowlt szemely szerint(ahogy elnezem nincs meg rola szo) nem fogom nezni. Reid kapott meghivot, de mivel D# parti vagyok, itt meg nem ernek egymashoz, sok ertelmet nem latom.
Vegita
ezt szerintem benézted. nem kicsit, nagyon...
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
azert sose felejtsd el, egy SB gyoztestol kikapni sokkal jobb, mint egy csak masodiktol, akit meg a sajtoban sem emlitenek meg 😀
Vegita
Én nem úgy emlékszem, hogy az előző szezon SB-ja után a másodat még csak meg sem említette a sajtó....
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Szvsz a Crab Boldin VD triumvirátus mellé nem olyan égető kérdés ez az elkapósdi. Nem ez hiányzik a hatodikhoz, sőt igazából szerintem semmi nem hiányzik, szinten kell tartani a birágod és akkor egyszer összejön.JayB
aztan, amikor ne adja Isten valamelyikuk leserul, Boldinnal nem sikerul megegyezni, akkor eleg egeto lesz. csak azt veszem eszre, hogy ez a TE osztalyu WR-ek igencsak oda tudja tenni magat. meg lehet nezni a Dallast is, akad rea ott is pelda. mondjuk, lehet nincs jovoje, ahogy a Pats multiplatformos TE-nek sem volt vegul. pedig voltak ok mar minden,RB, WR,HB, TE.

ezt a pro bowlt szemely szerint(ahogy elnezem nincs meg rola szo) nem fogom nezni. Reid kapott meghivot, de mivel D# parti vagyok, itt meg nem ernek egymashoz, sok ertelmet nem latom.


egy ilyen demarius thomas fele elkapo kellene, akire legalabb 3 vedot kell kuldeni, hogy csak 12 yardot fusson. Vegita
inkább jobb bátrabb offense coordinátor, tapasztaltabb Kaep, hatékonyabb futójáték (O line blokkoljon nyisson már jobban)Josszi
talan emiatt lehet jobb, ha csak jovore, otthon nyerunk SB-t? 😀 😛Vegita
Jövőre Arizonában lesz, utána lesz home game 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Ha meg már jobban vagytok elrontom a kedvetek. All 22 film review a meccsről, ha Kap tanul ezekből brutál QB lesz. már csak a playhívásnak kéne felnőni. rögtön az elején el kellett volna húzni 7 ponttal. de beszari módon lett hívva.
Íme:  insidethefilmroom.com/all-22-breakdown-of-seahawks-vs-49ers-part-1/petey
mondjuk Staleyt is megverték párszor.. és szerintem Bruce Miller is hiányzott a futásoknál blokkolni nagyon jól tudott Gorenak, plussz check down passokban is lehetett rá számítani, azt a konzervatív taktikát amit próbáltunk a vezetés után játszani.. nos azért nagyon kár volt..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Szvsz a Crab Boldin VD triumvirátus mellé nem olyan égető kérdés ez az elkapósdi. Nem ez hiányzik a hatodikhoz, sőt igazából szerintem semmi nem hiányzik, szinten kell tartani a birágod és akkor egyszer összejön.JayB
aztan, amikor ne adja Isten valamelyikuk leserul, Boldinnal nem sikerul megegyezni, akkor eleg egeto lesz. csak azt veszem eszre, hogy ez a TE osztalyu WR-ek igencsak oda tudja tenni magat. meg lehet nezni a Dallast is, akad rea ott is pelda. mondjuk, lehet nincs jovoje, ahogy a Pats multiplatformos TE-nek sem volt vegul. pedig voltak ok mar minden,RB, WR,HB, TE.

ezt a pro bowlt szemely szerint(ahogy elnezem nincs meg rola szo) nem fogom nezni. Reid kapott meghivot, de mivel D# parti vagyok, itt meg nem ernek egymashoz, sok ertelmet nem latom.


egy ilyen demarius thomas fele elkapo kellene, akire legalabb 3 vedot kell kuldeni, hogy csak 12 yardot fusson. Vegita
inkább jobb bátrabb offense coordinátor, tapasztaltabb Kaep, hatékonyabb futójáték (O line blokkoljon nyisson már jobban)Josszi
talan emiatt lehet jobb, ha csak jovore, otthon nyerunk SB-t? 😀 😛Vegita
nem lepődnék meg rajta, kár hogy még vagy 10 csapatnak is lesz ebbe beleszólása...
Davist azért lehetne noszogatni hogy kap egyet Chancellortól utánna ne tűnjön el egész meccsre..Josszi
Te egy olyat kapnál, egy életre eltünnél... 😛red6t6
az nem kérdés 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Szvsz a Crab Boldin VD triumvirátus mellé nem olyan égető kérdés ez az elkapósdi. Nem ez hiányzik a hatodikhoz, sőt igazából szerintem semmi nem hiányzik, szinten kell tartani a birágod és akkor egyszer összejön.JayB
aztan, amikor ne adja Isten valamelyikuk leserul, Boldinnal nem sikerul megegyezni, akkor eleg egeto lesz. csak azt veszem eszre, hogy ez a TE osztalyu WR-ek igencsak oda tudja tenni magat. meg lehet nezni a Dallast is, akad rea ott is pelda. mondjuk, lehet nincs jovoje, ahogy a Pats multiplatformos TE-nek sem volt vegul. pedig voltak ok mar minden,RB, WR,HB, TE.

ezt a pro bowlt szemely szerint(ahogy elnezem nincs meg rola szo) nem fogom nezni. Reid kapott meghivot, de mivel D# parti vagyok, itt meg nem ernek egymashoz, sok ertelmet nem latom.


egy ilyen demarius thomas fele elkapo kellene, akire legalabb 3 vedot kell kuldeni, hogy csak 12 yardot fusson. Vegita
inkább jobb bátrabb offense coordinátor, tapasztaltabb Kaep, hatékonyabb futójáték (O line blokkoljon nyisson már jobban)Josszi
talan emiatt lehet jobb, ha csak jovore, otthon nyerunk SB-t? 😀 😛Vegita
nem lepődnék meg rajta, kár hogy még vagy 10 csapatnak is lesz ebbe beleszólása...
Davist azért lehetne noszogatni hogy kap egyet Chancellortól utánna ne tűnjön el egész meccsre..Josszi
Te egy olyat kapnál, egy életre eltünnél... 😛

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Szvsz a Crab Boldin VD triumvirátus mellé nem olyan égető kérdés ez az elkapósdi. Nem ez hiányzik a hatodikhoz, sőt igazából szerintem semmi nem hiányzik, szinten kell tartani a birágod és akkor egyszer összejön.JayB
aztan, amikor ne adja Isten valamelyikuk leserul, Boldinnal nem sikerul megegyezni, akkor eleg egeto lesz. csak azt veszem eszre, hogy ez a TE osztalyu WR-ek igencsak oda tudja tenni magat. meg lehet nezni a Dallast is, akad rea ott is pelda. mondjuk, lehet nincs jovoje, ahogy a Pats multiplatformos TE-nek sem volt vegul. pedig voltak ok mar minden,RB, WR,HB, TE.

ezt a pro bowlt szemely szerint(ahogy elnezem nincs meg rola szo) nem fogom nezni. Reid kapott meghivot, de mivel D# parti vagyok, itt meg nem ernek egymashoz, sok ertelmet nem latom.


egy ilyen demarius thomas fele elkapo kellene, akire legalabb 3 vedot kell kuldeni, hogy csak 12 yardot fusson. Vegita
inkább jobb bátrabb offense coordinátor, tapasztaltabb Kaep, hatékonyabb futójáték (O line blokkoljon nyisson már jobban)Josszi
talan emiatt lehet jobb, ha csak jovore, otthon nyerunk SB-t? 😀 😛Vegita
nem lepődnék meg rajta, kár hogy még vagy 10 csapatnak is lesz ebbe beleszólása...
Davist azért lehetne noszogatni hogy kap egyet Chancellortól utánna ne tűnjön el egész meccsre..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Szvsz a Crab Boldin VD triumvirátus mellé nem olyan égető kérdés ez az elkapósdi. Nem ez hiányzik a hatodikhoz, sőt igazából szerintem semmi nem hiányzik, szinten kell tartani a birágod és akkor egyszer összejön.JayB
aztan, amikor ne adja Isten valamelyikuk leserul, Boldinnal nem sikerul megegyezni, akkor eleg egeto lesz. csak azt veszem eszre, hogy ez a TE osztalyu WR-ek igencsak oda tudja tenni magat. meg lehet nezni a Dallast is, akad rea ott is pelda. mondjuk, lehet nincs jovoje, ahogy a Pats multiplatformos TE-nek sem volt vegul. pedig voltak ok mar minden,RB, WR,HB, TE.

ezt a pro bowlt szemely szerint(ahogy elnezem nincs meg rola szo) nem fogom nezni. Reid kapott meghivot, de mivel D# parti vagyok, itt meg nem ernek egymashoz, sok ertelmet nem latom.


egy ilyen demarius thomas fele elkapo kellene, akire legalabb 3 vedot kell kuldeni, hogy csak 12 yardot fusson. Vegita
inkább jobb bátrabb offense coordinátor, tapasztaltabb Kaep, hatékonyabb futójáték (O line blokkoljon nyisson már jobban)Josszi
talan emiatt lehet jobb, ha csak jovore, otthon nyerunk SB-t? 😀 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
egy ilyen demarius thomas fele elkapo kellene, akire legalabb 3 vedot kell kuldeni, hogy csak 12 yardot fusson. Vegita
inkább jobb bátrabb offense coordinátor, tapasztaltabb Kaep, hatékonyabb futójáték (O line blokkoljon nyisson már jobban)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Szvsz a Crab Boldin VD triumvirátus mellé nem olyan égető kérdés ez az elkapósdi. Nem ez hiányzik a hatodikhoz, sőt igazából szerintem semmi nem hiányzik, szinten kell tartani a birágod és akkor egyszer összejön.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
egy ilyen demarius thomas fele elkapo kellene, akire legalabb 3 vedot kell kuldeni, hogy csak 12 yardot fusson.


Nem tudok a hawksnak szurkolni ha a fene fenét eszik sem , csoportrivális , meg ők ütöttek el minket az SB-től , még ha megérdemelten jutottak el idáig , akkor sem...

A főbb ok viszont Manning. Illetve a 2 Manning. Payton nagyon megérdemli , hogy legyen még 1 gyűrűje , egész pályafutása , játéka alapján "járna" neki még egy gyűrű. És azért is , mert Eli szerintem nincs olyan jó mint a Payton , mégis több gyűrűje van. Jelenleg! Go Broncos!!!
Harlequin
azert sose felejtsd el, egy SB gyoztestol kikapni sokkal jobb, mint egy csak masodiktol, akit meg a sajtoban sem emlitenek meg 😀

hat ha peyton ekkora istencsaszar(pedig nem is a dunen vagyunk ^ ^ ) akkor miert van a tesojanak tobb es miert tartja azt a rekordot is, hogy a PO-ban legtobbszor esett ki az elso korben? szerintem iranyito meg ennyiszer nem b*szta el a po-t, mint o. 5 sack jarna neki, nem gyuru, meghozza ugy, hogy shermanek a foldbe dongolik,olyannyira hogy ki se latszodjon onnan!!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Gary21 New England Patriots 230
Ejj, most hogy nézem a Game Dayt, már nem is bánt annyira az egész. Főleg, hogy kaptam Broncos mezt kölcsönbe a Super Bowlra 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Kinek szurkolok?

Ha nevetős karácsonyt akarok apósoméknál, akkor a Denvernek!
Ha akarok vacsorát, és szexet, a jövőben akkor pláne Denvernek!

De miután és Seahawks szurkoló vagyok, az lesz idén a fura szokásom, hogy nem otthon nézem a meccset, és majd meghúzom magam pár napig....valahol!Helmut Zimmer
1.nem kell jópofizni karikor ha nyertek és lefogysz meg izgalmasabb lesz az az évi 2-3 😀Josszi
Hülye vagy? évi 2-3at már nem bírok kondival...

Tényleg anyukád nem haragudott meg, amikor hétfő hajnalban felkeltetted a hangos zokogásoddal? 😛Helmut Zimmer
nagy az arc, neked sem guvvadt ki a szemed az utolsó driveunknál mint a kutyának, amikor kiakart szarni egy barackmagot mi? 😀Josszi
Nem értem, most kérdezed, vagy kijelented ? 😛 A hasonlat alapján inkább nem akarom tudni mit élhetsz át! 😛
Egyébként igen jól látod. Nem tudom még kinek nem, de "nekem sem" -gúvadt- ki a szemem😛 Jól hangzana, ha azt mondanám, hogy hittem a géniuszban! -Mondjuk hittem, de azért inkább diszkréten anyáztam.Helmut Zimmer
hát a kiváló stilisztikámat is érted 😀 grat, na én letudtam a sírást, és kb csütörtökre sikerült is feldolgoznom a vereséget, az elemzést meg majd olvashatom , olvasom a mindenféle szakírók tollából. Melyik géniuszban hittél?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Na igen😊 Deone Bucannon vagy estleg Craig Loston 😉Mindkettővel kiegyeznék bár Deone biztos nagy párost alkotna Reid-el hosszútávon..
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Kinek szurkolok?

Ha nevetős karácsonyt akarok apósoméknál, akkor a Denvernek!
Ha akarok vacsorát, és szexet, a jövőben akkor pláne Denvernek!

De miután és Seahawks szurkoló vagyok, az lesz idén a fura szokásom, hogy nem otthon nézem a meccset, és majd meghúzom magam pár napig....valahol!Helmut Zimmer
1.nem kell jópofizni karikor ha nyertek és lefogysz meg izgalmasabb lesz az az évi 2-3 😀Josszi
Hülye vagy? évi 2-3at már nem bírok kondival...

Tényleg anyukád nem haragudott meg, amikor hétfő hajnalban felkeltetted a hangos zokogásoddal? 😛Helmut Zimmer
nagy az arc, neked sem guvvadt ki a szemed az utolsó driveunknál mint a kutyának, amikor kiakart szarni egy barackmagot mi? 😀Josszi
Nem értem, most kérdezed, vagy kijelented ? 😛 A hasonlat alapján inkább nem akarom tudni mit élhetsz át! 😛
Egyébként igen jól látod. Nem tudom még kinek nem, de "nekem sem" -gúvadt- ki a szemem😛 Jól hangzana, ha azt mondanám, hogy hittem a géniuszban! -Mondjuk hittem, de azért inkább diszkréten anyáztam.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Crab és Boldin is inkább possesion WR, egyik sem számít kiemelkedően gyorsnak, egy deep-threat srác kéne (mint Ginn idén Carolina-ban -_- )JayB
ilyesmit huhogok én is... (Y) mondjuk 1. pick CB 2. pick gyors WR 3.pick CB, és Whitnerre franchise tag..Josszi
Én elengedném Hitnert 😊(lehet offolni)
1.FA-Egy CB mindenképp(Verner,Davis,Grimes),esetleg még Pollard-ot..
2.Draft-1.WR(gyors)2/1.SS 2/2 CB
Futók közül ki menjen?Dixon és LMJ is..elleszünk a Gore,Lattimore,Hunter hármassal..és ahogy már írtam kell egy megbízható visszahordó is.Montana
WR-ből, mint már mondtam kell egy erős fizikumú, nagy testű, aki felveszi a versenyt a Seattle DB-kkel(mert ugye elsősorban arra építesz hogy megverd a divíziód), illetve egy mélységi célpont.
ha most kellene mondani hogy ki megy a DB sorból, Rogers és TBrown. Rogers tavaly nem ment bele fizucsökkentésbe, Brown pedig tuti megnézi ki mennyit ad érte.
Whitner maradna, szerintem egy ésszerű összegért megtartjuk, kérdés ő mennyit akar. Deee nem lennék ellenére Deone Bucannonra 😀 mekkora brutál S sor lehetne.
RB-k, Dixon ST ász, és ha bent van passz pro-ban egy állat. Rathmannál ez sokkal többet számít, mintha jól futsz. nem blokkolsz, nem játszol. amúgy RB-ől meg soha nem elég, elhasználódnak 😊

Ha meg már jobban vagytok elrontom a kedvetek. All 22 film review a meccsről, ha Kap tanul ezekből brutál QB lesz. már csak a playhívásnak kéne felnőni. rögtön az elején el kellett volna húzni 7 ponttal. de beszari módon lett hívva.

Íme:  insidethefilmroom.com/all-22-breakdown-of-seahawks-vs-49ers-part-1/

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Crab és Boldin is inkább possesion WR, egyik sem számít kiemelkedően gyorsnak, egy deep-threat srác kéne (mint Ginn idén Carolina-ban -_- )JayB
ilyesmit huhogok én is... (Y) mondjuk 1. pick CB 2. pick gyors WR 3.pick CB, és Whitnerre franchise tag..Josszi
Én elengedném Hitnert 😊(lehet offolni)
1.FA-Egy CB mindenképp(Verner,Davis,Grimes),esetleg még Pollard-ot..
2.Draft-1.WR(gyors)2/1.SS 2/2 CB
Futók közül ki menjen?Dixon és LMJ is..elleszünk a Gore,Lattimore,Hunter hármassal..és ahogy már írtam kell egy megbízható visszahordó is.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Crab és Boldin is inkább possesion WR, egyik sem számít kiemelkedően gyorsnak, egy deep-threat srác kéne (mint Ginn idén Carolina-ban -_- )JayB
ilyesmit huhogok én is... (Y) mondjuk 1. pick CB 2. pick gyors WR 3.pick CB, és Whitnerre franchise tag..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Crab és Boldin is inkább possesion WR, egyik sem számít kiemelkedően gyorsnak, egy deep-threat srác kéne (mint Ginn idén Carolina-ban -_- )