San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
viszont akkor nekem is egy kerdes: sb-n ki, kinek drukkol? 😛Vegita
Wilson és ET meg Lynch miatt Seahawks....lenne, de mivel van 1-2 szimpatikus ember még ott emiatt Denver.petey
Ezzel szerintem, amúgy semmi baj ! Szívből való!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
viszont akkor nekem is egy kerdes: sb-n ki, kinek drukkol? 😛Vegita
Wilson és ET meg Lynch miatt Seahawks....lenne, de mivel van 1-2 szimpatikus ember még ott emiatt Denver.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Hát ezt nem tudom😊Más:
Olvastam egy blog-ot és ott arra utal a szerző hogy a másidik körös pickünkért QB húzunk.Mit gondoltok erről?Van rá esély?
Meg is nevezte kiről lenne szó:
Aaron Murray Georgia-ból.
Montana
kire hasonlít? szabad a gazda 😊

amúgy ja, ezek a mockok még nem értelmesek, pláne FA előtt. amúgy ha QB,mert kell Kap mögé, akkor én Falest hoznám el a "szomszédból" 😀 majd sasolom a Senior Bowlon

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Olvastam egy blog-ot és ott arra utal a szerző hogy a másidik körös pickünkért QB húzunk.Mit gondoltok erről?Van rá esély?
Meg is nevezte kiről lenne szó:
Aaron Murray Georgia-ból.
Montana
ez a mock draft ez igazi 18 karatos baromsag szvsz. az elso picken kivul meg nem lattam olyat(nfl.com-on sem), hogy barki eltalalta volna, melyik csapat kit fog huzni. 😛 a halalom a szezon elotti tippelgetesek amugy, hogy ez lesz meg az lesz. nfl.com-n kulon cikkek, kit fog valasztani szerintuk. 😀

Josszi kerdesere, nekem nincs semmi babonam, ha vesztesre allunk, az utolso negyedben, akkor inkabb lefekszem aludni. illetve eles szitunal(pl 4th&goal kb. 1 yardrol) mindig elkapcsolok 😀

viszont akkor nekem is egy kerdes: sb-n ki, kinek drukkol? 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
3 játékosunknak módosították a szerződését:
Alex Boone 950.000 $-ról 2 millió $-ra.
Mike Iupati 1.600.500 $-ról 2.770.500 $-ra.
És Ahmad Brooks-nak csökkentették 5.150.000 $-ról 4.250.000 $-ra.
Jelenleg a keret pontosan 7.371.000 $.Montana
Brooksnak fügött pénze a sackek számától is nem?Josszi
Hát ezt nem tudom😊Más:
Olvastam egy blog-ot és ott arra utal a szerző hogy a másidik körös pickünkért QB húzunk.Mit gondoltok erről?Van rá esély?
Meg is nevezte kiről lenne szó:
Aaron Murray Georgia-ból.
Teszek fel róla egy videót..nagyon hasonlít valakire 😀:
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
3 játékosunknak módosították a szerződését:
Alex Boone 950.000 $-ról 2 millió $-ra.
Mike Iupati 1.600.500 $-ról 2.770.500 $-ra.
És Ahmad Brooks-nak csökkentették 5.150.000 $-ról 4.250.000 $-ra.
Jelenleg a keret pontosan 7.371.000 $.Montana
Brooksnak fügött pénze a sackek számától is nem?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
nekem semmi különös, mire eljön az este a család alszik, nincs helye dőzsölésnek
na jó, egy pohár bor/whiskey belefér 😊 de semmi olyan hogy felpakolom magam 9ers cuccba 😊petey
ja én néha rárakom a macskára az egyik télisatyit 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem csak egy babonám van, de az nagyon durva, ne próbáljátok ki. Azzal büntetem magam, hogy a magyar közvetítést nézem, ha a csapatom meccsét adják. Az idei szezonban véreset vizeltem, mert az első hat hétből hatszor adtak Denver meccset. o_o
Még jó, hogy Colts meccs nem volt közben, nem is tudom mi lett volna velem, ha abból is leadnak egyet-kettőt. @) 😀peterk2005
végül is bejött nem? 😀Josszi
Be. De nem semmi meló volt, ha nyernénk az SB-ben, asszem megérdemelnék én is egy gyűrűt. Írok is mindjárt Fox-nak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
3 játékosunknak módosították a szerződését:
Alex Boone 950.000 $-ról 2 millió $-ra.
Mike Iupati 1.600.500 $-ról 2.770.500 $-ra.
És Ahmad Brooks-nak csökkentették 5.150.000 $-ról 4.250.000 $-ra.
Jelenleg a keret pontosan 7.371.000 $.
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Undi? ez valami Dr. Jekyl Mr. Hyde nálad? vagy csak skizoid karakter vagy? 😀Josszi
Columbo hadnagy rossz nyomot fogott, én akkor sem drukkoltam Bradynek, amikor még saját maga vágta a haját.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
nekem semmi különös, mire eljön az este a család alszik, nincs helye dőzsölésnek
na jó, egy pohár bor/whiskey belefér 😊 de semmi olyan hogy felpakolom magam 9ers cuccba 😊

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
kérdés emberek!
kinek van? és milyen babonája szokása meccsnézés elött és közben? pl.. mezben nézi a konyhában, pubban csak a mitomén sarokasztalhoz ül ilyesmik?Josszi
Alapszakaszban semmi, annyi hogy minden meccset megnézek, még akkor is ha nagyon szívunk (ami azért ritka szerencsére).

2009-es PO-ban minden meccsen megittam pontosan 4 sört, ha SB-n is, tudjuk mi lett a vége 😀
A Seahawks és a 49ers elleni meccsen nem ittam, de előtte a Lions ellen is pontosan 4-et ittam, úgyhogy most az Eagles ellen is, és bejött. Sajnos a Hawks ellen 7-et ittam (mondjuk 16-0-ás félidő után, ugye érthető 😛), és hát meg is lett az eredménye 😀
Jövőre nem követem el ezt a hibát 😊

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
"Szerezz magadnak egy gyűrűt, haver" - mondta Colin Kaepernick a Seattle Seahawks-irányító Russell Wilsonnak az elvesztett főcsoport-döntő után, derült ki az Inside the NFL műsorból.(120yard blog)csrnyei
szép gesztus, de inkább ő szerezzen nekünk 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
"Szerezz magadnak egy gyűrűt, haver" - mondta Colin Kaepernick a Seattle Seahawks-irányító Russell Wilsonnak az elvesztett főcsoport-döntő után, derült ki az Inside the NFL műsorból.(120yard blog)
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Mindig is szerettem Jacobsot:
“I’ve got two rings. Harbaugh, though, he’s a bitch So it doesn’t matter.”😀
 newyork.cbslocal.com/2014/01/23/jacobs-on-wfan-49ers-harbaugh-is-a-b-will-never-win-anything/diverdoc
Mert hát mit tett Harb ezért a csapatért...? 😊
 www.youtube.com/watch?v=J2Bx19qJ_VsHelmut Zimmer
ugyan, csak beleült a "készbe" 😉

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Mindig is szerettem Jacobsot:
“I’ve got two rings. Harbaugh, though, he’s a bitch So it doesn’t matter.”😀
 newyork.cbslocal.com/2014/01/23/jacobs-on-wfan-49ers-harbaugh-is-a-b-will-never-win-anything/diverdoc
Mert hát mit tett Harb ezért a csapatért...? 😊
 www.youtube.com/watch?v=J2Bx19qJ_Vs
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Mindig is szerettem Jacobsot:
“I’ve got two rings. Harbaugh, though, he’s a bitch So it doesn’t matter.”😀
 newyork.cbslocal.com/2014/01/23/jacobs-on-wfan-49ers-harbaugh-is-a-b-will-never-win-anything/diverdoc
A nyilatkozata szerintem sportszerűtlen volt, és mintha egy sértődött kisfiú hangját hallottam volna...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Mindig is szerettem Jacobsot:
“I’ve got two rings. Harbaugh, though, he’s a bitch So it doesn’t matter.”😀
 newyork.cbslocal.com/2014/01/23/jacobs-on-wfan-49ers-harbaugh-is-a-b-will-never-win-anything/diverdoc
meghallgattam, a riporter is röhögött kínjában..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mindig is szerettem Jacobsot:
“I’ve got two rings. Harbaugh, though, he’s a bitch So it doesn’t matter.”😀
 newyork.cbslocal.com/2014/01/23/jacobs-on-wfan-49ers-harbaugh-is-a-b-will-never-win-anything/


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Nekem csak egy babonám van, de az nagyon durva, ne próbáljátok ki. Azzal büntetem magam, hogy a magyar közvetítést nézem, ha a csapatom meccsét adják. Az idei szezonban véreset vizeltem, mert az első hat hétből hatszor adtak Denver meccset. o_o
Még jó, hogy Colts meccs nem volt közben, nem is tudom mi lett volna velem, ha abból is leadnak egyet-kettőt. @) 😀peterk2005
végül is bejött nem? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 327
Sok igazság van abban amit Helm odaát leírt. Egyáltalán nem érdemes reagálni pár reakcióra. Értelmetlen. Harlequin ez Neked szól elsődlegesen, ne menj bele ebbe a vitába (főleg ne ennyire könnyen támadhatóan (RW-t az elkapók teszik..stb.)). Nehogy félreértsd, nem bántni akarlak, csak tanács.
Az, hogy SB-be jutás kapcsán az az öröm, hogy a vesztes csapat QB-ját fikázák, sekélységüket, frusztráltságukat bizonyítja. Azon nem gondolkodnak el, hogy a liga egyik legrosszabb irányítójával felállva a liga legjobb védelme ellen egy elkapáson múlott, hogy továbbmentek.😀 És igen igazuk van, hogy csak "ligaalja" védelmek ellen (ahogy ők írják), tud " Capy" fiú futni. És igazuk is van ismerjük el, ha nem így lenne, akkor ellenük is 100 yard felett futott volna (oh wait.....)😛 . 12 itteni baszakodására csak annyit, hogy a fajtája dobálta a kukoricát a CL-en,:# és saját szurker társa megmondta mi lett volna, ha az imái meghallgatásra találnak. Sok paraszt hozzászólást láttam már, ez azért viszi a prímet (még mielőtt félreérti, nem dicséretnek szántam). Simán kötekedés, semmi több.
Nem kell felülni a provokációnak és kész. Ha szerintük Kaep ennyire kurva szar, legyen ez a véleményük. Lehet hogy az a véleményük, hogy nem tud dobni. Na és? Ki nem szarja le? Nem mindenki rukkolhat elő olyan dobóteljesítménnel a PO-ban mint Russel. Ők ehhez szoktak, Saints ellen is ezt látták, jogosan fikáznak. De lényegtelen. Ennyire mákosan nem fog minden öszzejönni jövőre ott sem (nézzétek vissza a Rams elleni meccsük után írt mondataimat, mit fog nekünk az az 1 yard jelenteni). Lehet, hogy nem is kell majd a mák és még erősebbek lesznek. Annál nagyobb öröm lesz ha nyerünk ellenük. Mi is erősek leszünk, Cards is, Rams is. AFC Westet dobta a forgó jövőre, ott is erősek lesznek. Kurva kemény, nagyon jó meccseink lesznek. A két csoport 8 csaptatából 5 PO-ban volt, 3 főcsopi döntőben 2 SB-ben! Talán sosem volt még ilyen. Örüljünk ennek! Lehet PO-ba sem jutunk majd, lehet, hogy a Hawks sem. De ez egy játék. a meccsen mutattak egy képet, ahogy egy Montana mezes srácot körbeüvöltik a helyiek és fapofával áll. Na ezt kell csinálni. Fapofa és hajrá Broncos!

"As we enter this offseason with great determination and focus toward improving in every aspect of our organization, we have tremendous anticipation for what 2014 has in store for each and every one of us.

Sincerely,

Jed York
CEO
San Francisco 49ers"diverdoc
Nem volt szándékom vitába szállni senkivel.
Csak a véleményemet mondtam el.
Ha nekik szabad , akkor nekem is.
De be is fejeztem.😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
 indavideo.hu/video/Fantasztikus_utmutato_az_Amerikai_futballhoz

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
kérdés emberek!
kinek van? és milyen babonája szokása meccsnézés elött és közben? pl.. mezben nézi a konyhában, pubban csak a mitomén sarokasztalhoz ül ilyesmik?
(nem 49ers fanok is pls osszák meg)
nekem spec annyi, hogy alapszakaszban a mez(régi Jeff Garcia reebok M-es) a cégnél a székemen, rájátszásban otthon a nyakamban 😀 (igen meccsről meccsre tehát mindegyiket megtekíntve csak az elmúlt 3 szezont követtem végig tehát nem túl régi juju , ja és a meccsek laptopon a konyhában megtekíntve! ennyi.. 😀Josszi
Nekem kurva egyszerű!

De vagy 10-szer úgy, hogy hallják a sarki csemegében is! 😀Medvepapa
akkor a csemegében is tudják ha match lesz, gondolom kialakult már a pavlovi reflex
😀😀😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
kérdés emberek!
kinek van? és milyen babonája szokása meccsnézés elött és közben? pl.. mezben nézi a konyhában, pubban csak a mitomén sarokasztalhoz ül ilyesmik?
(nem 49ers fanok is pls osszák meg)
nekem spec annyi, hogy alapszakaszban a mez(régi Jeff Garcia reebok M-es) a cégnél a székemen, rájátszásban otthon a nyakamban 😀 (igen meccsről meccsre tehát mindegyiket megtekíntve csak az elmúlt 3 szezont követtem végig tehát nem túl régi juju , ja és a meccsek laptopon a konyhában megtekíntve! ennyi.. 😀Josszi
Nekem kurva egyszerű!

De vagy 10-szer úgy, hogy hallják a sarki csemegében is! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
kérdés emberek!
kinek van? és milyen babonája szokása meccsnézés elött és közben? pl.. mezben nézi a konyhában, pubban csak a mitomén sarokasztalhoz ül ilyesmik?
(nem 49ers fanok is pls osszák meg)
nekem spec annyi, hogy alapszakaszban a mez(régi Jeff Garcia reebok M-es) a cégnél a székemen, rájátszásban otthon a nyakamban 😀 (igen meccsről meccsre tehát mindegyiket megtekíntve csak az elmúlt 3 szezont követtem végig tehát nem túl régi juju , ja és a meccsek laptopon a konyhában megtekíntve! ennyi.. 😀Josszi
nekem nem igazán vannak ilyen szokásaim, ha egyedül nézem a meccset, akkor szinte semmi, általában SF-es polo van rajtam, mezt ritkán veszek fel, meccseket élőben nézem, általában ugy intázem, hogy másnap ne dolgozzak, ha haverok átjönnek abból mindig piálás lesz 😀 meg olyankor rendelünk kaját, vagy sűtők valamit, meg felöltöztetem őket az itthon lévő SF-es cuccokból 😀
persze az is igaz, hogy mikor rosszabbul, ment a csapatnak akkor nem mindig maradtam fent 😀 a stream korszak előtt meg ugye teljesen máshogy 😀Gábor
ez a felöltöztetés hogy zajlik? ők is drukkerek vagy te vetted rá őket hogy nézzenek nfl-t? 😀Josszi
csak megmondom nekik, hogy ott a szekrény vegyék fel amelyik tetszik 😀 van aki drukker csak más csapatnak, van aki nem néz csak ilyenkor, ja és ilyenkor általában fogadunk is, egy barátom van aki 9ers drukker, de ő Angliában élGábor
klassz! 😀

The Amazing Racoon